Competitiestand Meisjes U18
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB 10 7606
2 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJB 9 7058
3 AV `40 Meisjes Team 1 AV `40 - MJB 8 6204
4 Spado Meisjes Spado - MJB 10 6005
5 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB 7 5917
6 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJB 7 5822
7 AV Scheldesport Meisjes AV Scheldesport - MJB 6 5373
8 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB 7 5215
9 Spark Meisjes Spark - MJB 6 5200
10 RK HAV Meisjes RK HAV - MJB 6 4978
11 THOR Meisjes THOR - MJB 8 4932
12 PAC Meisjes Team 3 PAC - MJB 7 4722
13 DK en AV Hercules Meisjes DK en AV Hercules - MJB 7 4555
14 ARV Achilles Meisjes ARV Achilles - MJB 6 4071
15 AV `40 Meisjes Team 2 AV `40 - MJB 5 4034
16 AV Sparta Meisjes AV Sparta - MJB 2 3030
17 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJB 2 2078
18 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB 0 0
18 AV Scheldesport Meisjes Team 2 AV Scheldesport - MJB 0 0
18 AV `56 Meisjes AV `56 - MJB 0 0
18 Delta Sport Meisjes Delta Sport - MJB 0 0
18 Typhoon Meisjes Typhoon - MJB 2 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 2 12,66 +0.9 m/s---
2 Fenna Klapwijk PAC Meisjes Team 1 12,72 +0.9 m/s---
3 Dorenda Zwaard AV `40 Mei...es Team 1 13,17 -0.7 m/s---
4 Suzanne van Eijck Spado Meisjes 13,18 -0.2 m/s---
5 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 13,27 +0.9 m/s---
6 Jaleesa Seedorf Rotterdam ...k Meisjes 13,30 +0.9 m/s---
7 Naomi de Cloe Spark Meisjes 13,37 -0.2 m/s---
8 Willemijn Torbijn AV Schelde...t Meisjes 13,43 +1.2 m/s---
9 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 13,49 -0.7 m/s---
10 Alies van Berkum DK en AV H...s Meisjes 13,57 -0.7 m/s---
11 Hilmar Duut PAC Meisjes Team 1 13,62 -0.7 m/s---
12 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 13,75 +1.2 m/s---
13 Cherrel Siberie Rotterdam ...k Meisjes 13,91 +0.9 m/s---
14 Anique Videler Spado Meisjes 14,09 -0.7 m/s---
15 Iggy Nachtegael RK HAV Meisjes 14,14 -0.2 m/s---
16 Anne Wassink Spark Meisjes 14,21 -0.2 m/s---
17 Luna Christern PAC Meisjes Team 3 14,32 +1.2 m/s---
18 Anouk Dekkers Haag Atlet...k Meisjes 14,35 +0.9 m/s---
19 Vera van der Niet DK en AV H...s Meisjes 14,36 +0.9 m/s---
20 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 1 14,45 +1.2 m/s---
21 Mirna Wigger THOR Meisjes 14,52 -0.2 m/s---
22 Rosa Hart AV `40 Mei...es Team 2 14,59 +0.9 m/s---
23 Kelsey de Jong ARV Achilles Meisjes 14,82 +0.9 m/s---
24 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 14,93 +0.9 m/s---
25 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 15,33 +0.9 m/s---
Romea Schröder PAC Meisjes Team 2 DNS ---
Sophia Edobar AV Schelde...t Meisjes DNS ---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Isa Videler Spado Meisjes 57,15 ---
2 Fenna Klapwijk PAC Meisjes Team 1 58,18 ---
3 Jasmijn van Iersel PAC Meisjes Team 1 1:00,12 ---
4 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 1:00,81 ---
5 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1:01,31 ---
6 Waeöby Jones AV Schelde...t Meisjes 1:01,92 ---
7 Anouk Prop Spado Meisjes 1:01,96 ---
8 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 1:02,60 ---
9 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 1:02,79 ---
10 Mila Duss..., van der Rotterdam ...k Meisjes 1:05,28 ---
11 Roos den Engelse PAC Meisjes Team 2 1:05,78 ---
12 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 1:06,16 ---
13 Veerle Ooink AV `40 Mei...es Team 1 1:07,50 ---
14 Miranda van Dijk DK en AV H...s Meisjes 1:10,33 ---
15 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1:12,04 ---
16 Luna Christern PAC Meisjes Team 3 1:13,79 ---
17 Anne Wassink Spark Meisjes 1:14,12 ---
18 Liefke Gelissen PAC Meisjes Team 3 1:16,74 ---
19 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 1:16,96 ---
20 Anouk van der Horst THOR Meisjes 1:19,87 ---
21 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 1:26,96 ---
Jade Dubbeld Spark Meisjes DNS ---
Lotte Verlaar ARV Achilles Meisjes DNS ---
Fenna Lambregts THOR Meisjes DNS ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC Meisjes Team 1 2:14,59 ---
2 Marije Hijman PAC Meisjes Team 2 2:21,14 ---
3 Silke Brakkee PAC Meisjes Team 2 2:21,72 ---
4 Anouk Prop Spado Meisjes 2:24,22 ---
5 Sanne Mooldijk PAC Meisjes Team 1 2:24,54 ---
6 Thelma Solleveld AV Olympus...es Team 1 2:26,72 ---
7 Maaike de Kreek AV Schelde...t Meisjes 2:27,82 ---
8 Mila Duss..., van der Rotterdam ...k Meisjes 2:27,88 ---
9 Sanne van Gils Spado Meisjes 2:28,40 ---
10 Veerle Ooink AV `40 Mei...es Team 1 2:31,11 ---
11 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam ...k Meisjes 2:32,40 ---
12 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 3 2:33,08 ---
13 Mirthe de Zeeuw AV Schelde...t Meisjes 2:37,92 ---
14 Naomi Geleynse Haag Atlet...k Meisjes 2:39,70 ---
15 Aniek Sips AV `40 Mei...es Team 1 2:41,58 ---
16 Anneloes Versteeg AV `40 Mei...es Team 2 2:45,85 ---
17 Inge de Vries AV `40 Mei...es Team 2 2:50,45 ---
18 Esmee Foesenek ARV Achilles Meisjes 2:56,27 ---
19 Isabel Veldhoen Spark Meisjes 2:56,58 ---
20 Anouk de Bruijn RK HAV Meisjes 2:58,28 ---
21 Nena Schenk PAC Meisjes Team 3 2:59,75 ---
22 Mirte Kok DK en AV H...s Meisjes 3:03,28 ---
23 Anouk van der Horst THOR Meisjes 3:12,93 ---
Merel van ...Langkruis Haag Atlet...k Meisjes DNS ---

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 14,96 +0.0 m/s---
2 Dorenda Zwaard AV `40 Mei...es Team 1 15,12 +0.0 m/s---
3 Dewi Lafontaine Haag Atlet...k Meisjes 15,67 +0.0 m/s---
4 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 16,26 +0.0 m/s---
5 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 16,54 +0.0 m/s---
6 Emma Groen Haag Atlet...k Meisjes 16,91 +0.0 m/s---
7 Femke Bun RK HAV Meisjes 17,70 +0.0 m/s---
8 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 17,87 +0.0 m/s---
9 Lisa den Dekker AV Schelde...t Meisjes 18,21 +0.0 m/s---
9 Anna Hartendorp THOR Meisjes 18,21 +0.0 m/s---
11 Inge de Vries AV `40 Mei...es Team 2 18,50 +0.0 m/s---
12 Gabriëlla Dirks Spark Meisjes 18,66 +0.0 m/s---
13 Esmee Foesenek ARV Achilles Meisjes 18,87 +0.0 m/s---
14 Manon Kool Rotterdam ...k Meisjes 18,91 +0.0 m/s---
15 Puck van Wiltenburg PAC Meisjes Team 3 18,93 +0.0 m/s---
16 Anneloes Versteeg AV `40 Mei...es Team 2 19,40 +0.0 m/s---
17 Mirte Kok DK en AV H...s Meisjes 21,03 +0.0 m/s---
Anna Zoë Moritz Typhoon Meisjes DNS ---
Lotte Verlaar ARV Achilles Meisjes DNS ---
Charlie van Gorkum Spado Meisjes DNS ---
Isa Videler Spado Meisjes DNF ---

Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 --- 0
1 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 --- 0
1 AV Scheldesport Meisjes Team 2 (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 --- 0
1 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 0 --- 0
1 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 0 --- 0
1 Delta Sport Meisjes (4x100m) Delta Sport - MJB 0 --- 0
1 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 --- 0
1 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 0 51,55 695
9 Haag Atletiek Meisjes (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 51,62 692
10 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 0 51,99 675
11 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 0 52,27 662
12 AV `40 Meisjes Team 1 (4x100m) AV `40 - MJB 0 52,30 661
13 AV Scheldesport Meisjes (4x100m) AV Scheldesport - MJB 0 52,85 636
14 Spark Meisjes (4x100m) Spark - MJB 0 53,31 616
15 DK en AV Hercules Meisjes (4x100m) DK en AV Hercules - MJB 0 54,02 586
16 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 54,09 583
17 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 55,14 540
18 AV `40 Meisjes Team 2 (4x100m) AV `40 - MJB 0 56,92 471
19 ARV Achilles Meisjes (4x100m) ARV Achilles - MJB 0 57,02 467
20 RK HAV Meisjes (4x100m) RK HAV - MJB 0 57,10 464
21 PAC Meisjes Team 3 (4x100m) PAC - MJB 0 57,76 440
22 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 DQ 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Emma van Arendonk THOR Meisjes 50,06 ---
2 Dewi Lafontaine Haag Atlet...k Meisjes 47,08 ---
3 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 32,92 ---
4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 31,27 ---
5 Eva van der Heijden Spado Meisjes 30,98 ---
6 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 30,62 ---
7 Jade Dubbeld Spark Meisjes 30,29 ---
8 Femke Bun RK HAV Meisjes 28,34 ---
9 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 27,85 ---
10 Maaike de Kreek AV Schelde...t Meisjes 27,70 ---
11 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 26,99 ---
12 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 24,53 ---
13 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 24,22 ---
14 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 21,67 ---
15 Sophie van der Spoel DK en AV H...s Meisjes 19,18 ---
16 Nienke de Ruiter AV Olympus...es Team 1 19,09 ---
17 Amber Hermse PAC Meisjes Team 3 19,08 ---
18 Amber van de Merwe DK en AV H...s Meisjes 18,58 ---
19 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 15,91 ---
20 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 15,51 ---
21 Leah Smith AV `40 Mei...es Team 1 14,88 ---
22 Merle van Elzakker Spado Meisjes 13,43 ---
23 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 12,78 ---
Daniek Hoorn THOR Meisjes --- ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...k Meisjes 45,74 ---
2 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 41,53 ---
3 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 36,69 ---
4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 31,50 ---
5 Emma van Arendonk THOR Meisjes 31,30 ---
6 Romy Lauwers RK HAV Meisjes 26,73 ---
7 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 26,36 ---
8 Eva van der Heijden Spado Meisjes 25,87 ---
9 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 25,71 ---
10 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 23,72 ---
11 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 23,51 ---
12 Grace-Ann Pronk AV Sparta Meisjes 22,78 ---
13 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 22,32 ---
14 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 22,10 ---
15 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 3 21,27 ---
16 Mirthe Nachtegael RK HAV Meisjes 20,83 ---
17 Jitske Weersma Spark Meisjes 20,61 ---
18 Robin van Ommeren THOR Meisjes 20,36 ---
19 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 19,42 ---
20 Hannelore Pourier AV `40 Mei...es Team 2 19,18 ---
21 Jade Dubbeld Spark Meisjes 19,06 ---
22 Lisa van de Goorberg AV `40 Mei...es Team 1 17,44 ---
23 Sophia Edobar AV Schelde...t Meisjes 16,24 ---
24 Amber van de Merwe DK en AV H...s Meisjes 16,00 ---
25 Kelsey de Jong ARV Achilles Meisjes 11,37 ---
Ilona de Weert Spado Meisjes DNS ---
Enya Hoogewoning Typhoon Meisjes --- ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...k Meisjes 13,40 ---
2 Bridget Janssen PAC Meisjes Team 1 12,79 ---
3 Romy Lauwers RK HAV Meisjes 12,19 ---
4 Enid Duut PAC Meisjes Team 1 12,08 ---
5 Emma van Arendonk THOR Meisjes 12,04 ---
6 Adrian Vrijenhoek Rotterdam ...k Meisjes 10,98 ---
7 Annemijn van Broeck RK HAV Meisjes 10,30 ---
8 Nora Sloot AV `40 Mei...es Team 1 10,12 ---
9 Eva van der Heijden Spado Meisjes 9,75 ---
10 Isabel Veldhoen Spark Meisjes 9,43 ---
11 Céline Smit AV `40 Mei...es Team 1 9,39 ---
12 Danique de Brabander AV Olympus...es Team 2 9,38 ---
12 Inas Chahid PAC Meisjes Team 2 9,38 ---
14 Sem de Bruin AV Olympus...es Team 1 9,37 ---
15 Bobby van ...orthuizen PAC Meisjes Team 3 9,21 ---
16 Renate Konings ARV Achilles Meisjes 9,11 ---
17 Hannelore Pourier AV `40 Mei...es Team 2 9,10 ---
18 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Meisjes 9,02 ---
19 Sophie van der Spoel DK en AV H...s Meisjes 8,96 ---
20 Robin van Ommeren THOR Meisjes 8,76 ---
21 Waeöby Jones AV Schelde...t Meisjes 8,67 ---
22 Vera Hoogstad PAC Meisjes Team 3 8,29 ---
23 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 7,63 ---
24 Anne-Fleur Blok AV Olympus...es Team 1 7,36 ---
25 Dionne Mahieu Spado Meisjes 6,99 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nicole Etman PAC Meisjes Team 1 1,65 ---
2 Veerle van Loon THOR Meisjes 1,55 ---
3 Evi van Loon AV `40 Mei...es Team 1 1,50 ---
3 Emma Dekker AV Olympus...es Team 1 1,50 ---
3 Edikan Ekpo Haag Atlet...k Meisjes 1,50 ---
6 Nanah Fung-Loy AV Sparta Meisjes 1,45 ---
6 Femke Bun RK HAV Meisjes 1,45 ---
6 Kahlan Geluk Rotterdam ...k Meisjes 1,45 ---
6 Merle van Elzakker Spado Meisjes 1,45 ---
10 Leah Smith AV `40 Mei...es Team 1 1,40 ---
10 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 1,40 ---
10 Hilde den Engelsen DK en AV H...s Meisjes 1,40 ---
10 Amber Hermse PAC Meisjes Team 3 1,40 ---
10 Naomi de Cloe Spark Meisjes 1,40 ---
15 Nena Schenk PAC Meisjes Team 3 1,35 ---
15 Gabrielle Opmeer PAC Meisjes Team 2 1,35 ---
17 Maud Boeren ARV Achilles Meisjes 1,30 ---
17 Mirthe de Zeeuw AV Schelde...t Meisjes 1,30 ---
17 Manon Kool Rotterdam ...k Meisjes 1,30 ---
17 Dionne Mahieu Spado Meisjes 1,30 ---
21 Mirthe Nachtegael RK HAV Meisjes 1,25 ---
22 Rosa Hart AV `40 Mei...es Team 2 1,20 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Isa Videler Spado Meisjes 5,36 +1.0 m/s---
2 Margot Keijzer PAC Meisjes Team 1 4,98 +2.4 m/s---
3 Nanah Fung-Loy AV Sparta Meisjes 4,89 +1.0 m/s---
4 Suzanne van Eijck Spado Meisjes 4,87 +0.0 m/s---
5 Gabriëlla Dirks Spark Meisjes 4,68 +2.0 m/s---
6 Suzanne va...den Berge AV Olympus...es Team 1 4,67 +0.5 m/s---
7 Patou Vellekoop Haag Atlet...k Meisjes 4,65 +0.8 m/s---
8 Aniek Sips AV `40 Mei...es Team 1 4,54 -0.5 m/s---
9 Stevy-Jane...Nederveen PAC Meisjes Team 1 4,41 +0.1 m/s---
10 Sophie Koedood AV Olympus...es Team 1 4,37 +0.4 m/s---
11 Vera van der Niet DK en AV H...s Meisjes 4,34 +0.0 m/s---
12 Hilde den Engelsen DK en AV H...s Meisjes 4,33 +2.1 m/s---
13 Lisa den Dekker AV Schelde...t Meisjes 4,32 +2.2 m/s---
14 Evi van Loon AV `40 Mei...es Team 1 4,21 +0.0 m/s---
15 Iggy Nachtegael RK HAV Meisjes 4,19 +1.8 m/s---
16 Bobby van ...orthuizen PAC Meisjes Team 3 4,17 +0.6 m/s---
17 Anne Lambregts ARV Achilles Meisjes 4,09 +1.4 m/s---
18 Anna Hartendorp THOR Meisjes 4,06 +1.5 m/s---
19 Lucie Tiemeier PAC Meisjes Team 2 4,01 +1.5 m/s---
20 Willemijn Torbijn AV Schelde...t Meisjes 4,00 +1.4 m/s---
21 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...es Team 2 3,99 +2.2 m/s---
21 Cherrel Siberie Rotterdam ...k Meisjes 3,99 +0.0 m/s---
23 Emma Groen Haag Atlet...k Meisjes 3,79 +0.9 m/s---
24 Anouk de Bruijn RK HAV Meisjes 3,75 +0.6 m/s---
25 Nienke Priem AV `40 Mei...es Team 2 3,72 +0.8 m/s---
26 Liefke Gelissen PAC Meisjes Team 3 3,48 +0.3 m/s---
Romea Schröder PAC Meisjes Team 2 DNS ---
Anouk van der Horst THOR Meisjes DNS ---