Uitslagen 12e AV PEC 1910 Indoor

Jongens Junior A - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Riq de Wit Eindhoven 6,87q 0,1226,87
2 Brett Duff AV Sparta 6,89q 0,1396,94
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 7,00q 0,1297,01
4 Mark Heiden PAC 7,03 0,12410,82*
5 Isiah Emanuelson PAC 7,07q 0,1647,07
6 Marnix van der Burg Leiden 7,14 0,1357,26
7 Stephan Van der Jagt AV `47 7,26q 0,1697,18
8 D'Sean Holaman SPWS 7,26q 0,1567,28
9 Sunnyboy Barcon Haag 7,32q 0,1797,40
10 Mika Brouwer DKEV 7,34q 0,1567,27
11 Jim van Keulen Nijmegen 7,35 0,1597,44
12 Jochem Ribberink AV Gouda 7,35 0,1297,34
13 Owen Beuckens AV PEC 1910 7,38 0,11811,55*
14 Antonny Ediagbonya Ciko `66 7,39 0,1907,51
15 Benjamin Coolen Haag 7,41 0,1367,36
16 Jesse van Heijningen AV34 7,44 0,1717,30
17 Lars Adriaanse Voorne 7,45 0,12712,17*
18 Patrick Meskes Altis 7,45 0,1597,48*
19 Marten Prince Altis 7,46 0,1597,45
20 Sion Meijers AAC 7,48 0,1507,53
21 Sven van Leeuwen MPM 7,50 0,13211,43*
22 Floris Nolet PH 7,55 0,1557,50
23 Hein Pieters AAC 7,55 0,1657,55
24 Ferrie Hamer Haag 7,56 0,18611,30*
25 Jan Roelof Veyer AV NOP 7,57 0,1517,16
26 Marijn de Wit SPOB 7,59 0,1817,64
27 Damian Willems AV Jahn II 7,59 0,14911,89*
28 Karma van Riel AV PEC 1910 7,63 12,01*
29 Creamo Alli Maastricht 7,64 0,1197,79
30 Sam Versluijs Spado 7,66 0,17811,70*
31 Ton van Mameren Altis 7,68 0,1627,73
32 Jasper Meijerink AV34 7,70 0,1507,71
33 Lars van Vught Altis 7,72 0,1587,68
34 Boas Okken Groningen 7,77 0,1477,77*
35 Pim Weghorst MPM 7,84 0,1847,76
Justin Raijmakers U-Track DQ 7,14
Sjoerd Pastoor AV Sprint DNS 7,31



Jongens Junior A - 60 meter finale

# Naam ResReactieQm
1 Brett Duff AV Sparta 6,87 0,1426,89
2 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 6,99 0,1397,00
3 Stephan Van der Jagt AV `47 7,18 0,1447,26
4 D'Sean Holaman SPWS 7,23 0,1217,26
5 Mika Brouwer DKEV 7,24 0,1437,34
6 Sunnyboy Barcon Haag 7,31 0,1827,32
Riq de Wit Eindhoven DQ 6,87
Isiah Emanuelson PAC DNS 7,07



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Pim van Bakel PH 48,42 48,21
2 Jochem Ribberink AV Gouda 49,43 49,70
3 Job Geerds AV 1923 51,07 50,88
4 Robin Boersma AV NOP 51,13 51,50
5 Annes Adimi Leiden 51,21 51,70
6 Lars Mackenbach AV Sprint 51,47 53,06
7 Marnix van der Burg Leiden 51,55 51,95
8 Djamell van Veen DVTR 51,57 53,01
9 Jasper van Zaanen AV34 51,57 52,02
10 Jack Abernethy Eindhoven 51,82 51,05
11 D'Sean Holaman SPWS 52,64 51,69
12 Stephan Van der Jagt AV `47 52,73 50,52
13 Harm Janssens AV Lycurgus 52,81 54,24
14 Quinten van Delft Hollandia 53,72 52,48
15 Jarno Jansen AV PEC 1910 54,98 53,74
16 Lars Adriaanse Voorne 57,76 52,15
Henrik Kok Altis DNS 50,90



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joep Welsch Castricum 1:57,34 1:56,44
2 Jesse Scheltema Castricum 1:58,07 1:59,00
3 Manolito Musters AAC `61 2:00,56 2:00,48
4 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:01,73 2:05,39
5 Kick Castricum Castricum 2:01,88 2:04,04
6 Bram Zwart AV Suomi 2:01,97 1:59,00
7 Sven Verduijn SV Noordkop 2:02,93 2:07,01
8 Tijmen van Arkel AAV `36 2:03,15 2:03,07
9 Brik van Dusseldorp Atledo 2:03,48 2:05,87
10 Thijs Veenstra VTLS 2:04,55 2:01,67
11 Jarno Jansen AV PEC 1910 2:05,18 2:03,08
12 Mees Verbrugge AV `56 2:05,53 2:04,70
13 Karsten van Ommen Isala `96 2:05,99 2:05,08
14 David Prins AV PEC 1910 2:10,97 2:07,00



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jamie Verhagen Groningen 4:25,64 4:26,17
2 Rob van Limpt HLLM 4:26,08 4:28,15
3 Natnael Meij PAC 4:26,55 4:12,85
4 Kibrom Hadgu Kiflai AV PEC 1910 4:27,70 4:24,00
5 Finn van Pijkeren VTLS 4:31,61 4:23,25



Jongens Junior A - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Mark Heiden PAC 7,89q 0,14213,58*
2 Timme Koster AV Trias 8,06q 0,1448,37
3 Job Geerds AV 1923 8,24q 0,1428,26
4 Sharif Omoyele Rotterdam 8,36q 0,1558,23
5 Robin Boersma AV NOP 8,39q 0,1778,29
6 Peter de Kruyff HLLS 8,50q 0,1678,29
7 Sam Versluijs Spado 8,53q 0,1278,50
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,55q 0,1718,67
9 Benjamin Coolen Haag 8,69 0,1678,37
10 Mees Kappert AV Salland 8,79 0,1928,26
11 Djamell van Veen DVTR 8,90 0,1648,99
12 Lars Mackenbach AV Sprint 8,92 0,1439,03
13 Coen Huizer Leiden 9,05 0,1589,19
14 Jasper van Zaanen AV34 9,12 0,1588,99
15 Romke Wielstra AV NOP 9,18 0,2019,06



Jongens Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResReactieQm
1 Mark Heiden PAC 7,93 0,1677,89
2 Timme Koster AV Trias 8,03 0,1608,06
3 Job Geerds AV 1923 8,22 0,1308,24
4 Sharif Omoyele Rotterdam 8,27 0,1298,36
5 Robin Boersma AV NOP 8,37 0,2288,39
6 Sam Versluijs Spado 8,48 0,1198,53
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,70 0,1698,55
Peter de Kruyff HLLS DNS 8,50



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Teun de Koning AV Lycurgus 13,32 15,69 X X 15,20 14,43 15,69 14,71
2 Daan Schade Altis X 14,08 15,08 14,10 X X 15,08 14,01
3 Sonny Meijers AAC 13,69 14,80 X 14,35 X 13,32 14,80 13,70
4 Sven Roosen Eindhoven 14,22 14,57 14,03 X X - 14,57 13,77
5 Marten Prince Altis 10,61 13,04 X 12,26 13,41 X 13,41 11,89
6 Owen Beuckens AV PEC 1910 12,43 13,02 12,52 12,37 12,50 12,85 13,02 12,42
7 Hein Pieters AAC 11,76 X X 11,57 11,40 11,18 11,76 12,11
8 Lars Adriaanse Voorne 10,56 10,28 11,75 11,43 11,48 11,44 11,75 11,88
9 Lars van Vught Altis 11,08 10,99 X 11,08 11,39
10 Karma van Riel AV PEC 1910 10,58 10,66 9,94 10,66 11,80
11 Jasper Meijerink AV34 10,29 10,55 9,29 10,55 12,30
12 Pim Weghorst MPM 9,61 9,95 9,36 9,95 9,65



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.711.761.811.861.911.96ResOBP
1 Jeroen van het Hof AV Edam O O O XXX 1,91 1,90
1 Boas Okken Groningen O O O O XXX 1,91 1,85
3 Tijmen van Hal PH XO O XXX 1,91 2,03
4 Marijn de Wit SPOB O XXO XO XXX 1,81 1,86
Stan Nijhuis AV Trias - XX NM 2,13



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.613.713.813.914.014.114.214.31ResOBP
1 Jip Haest Spado XXO - O O O XXX 4,21 4,20
2 Peter de Kruyff HLLS O O O XXO XXX 4,11 4,00
3 Thijmen Hakenkruger GACH O O XO XXX 4,01 4,20
4 Youri Fransen GACH O O XXX 3,81 4,12
5 Luc Blank GACH XO O XXX 3,81 4,10
6 Tobias van Ee GACH XO XXX 3,61 4,23
Koen Duikersloot GACH XXX NM 4,10
Dylan Langeveld DEM XXX NM 4,30
Benjamin Coolen Haag XXX NM 4,20
Merlijn va...ensbergen Haag XXX NM 4,60



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Antonny Ediagbonya Ciko `66 X X 7,07 6,97 X - 7,07 7,24
2 Sven Roosen Eindhoven 6,74 6,92 6,82 - 6,83 - 6,92 7,09
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,86 6,89 6,78 6,79 - 6,86 6,89 7,13
4 David Cairo Phanos 6,80 X X 5,02 X X 6,80 6,92
5 Peter de Kruyff HLLS 6,53 6,44 - 6,46 6,48 6,48 6,53 6,61
6 Stan Atsma HLLS X 6,44 6,22 6,44 6,32
7 Mees Kappert AV Salland 6,36 5,24 6,16 4,63 6,11 5,57 6,36 6,56
8 Jim van Keulen Nijmegen 5,76 6,27 3,85 5,81 6,29 5,95 6,29 6,01
9 Ton van Mameren Altis 6,10 6,07 6,28 5,90 X X 6,28 6,20
10 Sion Meijers AAC X 6,18 X X X 6,14 6,18 6,00
11 Ferrie Hamer Haag 6,13 5,98 6,14 6,14 6,75
12 Benjamin Coolen Haag 5,97 4,33 X 5,97 6,19
13 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 3,78 5,73 5,72 5,73 6,23
14 Julian Jansen AV NOP 5,09 X 5,18 5,18 7,04
Floris Nolet PH X X X NM 6,56



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 6,97q 0,1166,99
2 Cédric Fini AV Wijchen 7,14q 0,1597,53*
3 Jasper Oele PAC 7,19q 0,1377,37
4 Keenan Blake Almere `81 7,25 0,14711,34*
5 Rens de Graauw PH 7,29q 0,1277,52
6 Tigo Mesie AV34 7,30q 0,1387,33
7 Jonathan Pronk Haag 7,31 0,1427,28
8 Luuk Van de Voorde Nijmegen 7,37q 0,1077,52
9 Milan Mesie AV34 7,39q 0,1407,42
10 Sem van Rooijen Start `78 7,39q 0,1617,37
11 Dylan van Huizen SPWS 7,41 0,1657,60
12 Bayo Abisoye Ciko `66 7,41 0,1167,80
13 Tomaz I Rooth Phanos 7,44 0,1817,52
14 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,45 0,2017,63
15 Jared Broers AV Hera 7,46 0,1467,62
16 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,47 0,1647,53
17 Jaco Delissen AV Attila 7,52 0,1837,46
18 Thijs van ...wershaven DVTR 7,52 0,1327,45
19 Daan Kneppers ARV Ilion 7,52 0,1377,55
20 Winjaris Windster AAC 7,53 0,1407,55
21 Daan Geerling AV Athlos 7,54 0,1387,63
22 Hidde de Wilde Cialfo 7,56 0,1567,63
23 Enrique van Velzen PAC 7,60 0,1617,52
24 Stan Atsma HLLS 7,61 0,1747,58
25 Max Birdja Haag 7,66 0,1657,60
26 Quinten Wormer Haag 7,66 0,1767,61
27 Laurens Jordense GACH 7,68 0,17911,94*
28 Justin van Dooren Haag 7,70 0,13311,94*
29 Miro van Wieringen GACH 7,70 0,1797,68
30 Thom Kortenoever Typhoon 7,76 0,12711,90*
31 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 7,78 0,11411,85*
32 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 7,79 0,1827,69
33 Melchior Treffers AV PEC 1910 7,80 0,20512,47*
34 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 7,86 0,1657,74
35 Lucas Man GACH 7,88 0,1807,84
36 Jorik Bokelman GACH 7,89 0,1868,09
37 Bram Gruitroij AV Zeewolde 7,90 0,14812,49*
38 Brendan Noordijk AV Athlos 7,92 0,13412,33*
39 Thomas Fructus AV 1923 7,97 0,1547,95
40 Timo van Ruiten HLLM 8,01 0,1898,04



Jongens Junior B - 60 meter finale

# Naam ResReactieQm
1 Nsikak Ekpo Haag 6,93 0,1206,97
2 Cédric Fini AV Wijchen 7,08 0,1577,14
3 Rens de Graauw PH 7,31 0,1497,29
4 Jasper Oele PAC 7,35 0,1577,19
5 Luuk Van de Voorde Nijmegen 7,37 0,1407,37
6 Tigo Mesie AV34 7,38 0,1507,30
7 Sem van Rooijen Start `78 7,44 0,1647,39
8 Milan Mesie AV34 7,61 0,1617,39



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 49,31 49,91
2 Keenan Blake Almere `81 50,66 54,15
3 Daan Kneppers ARV Ilion 50,83 50,71
4 Labran Hamidu Ciko `66 52,53 50,90
5 Wouter Konijn AV Lycurgus 52,81 54,14
6 Florian Va...er Dussen AV Impala 52,97 55,64
7 Matthijs Klaasboer DVTR 53,24 54,38
8 Ruben Oppenhuizen Leiden 53,24 52,80
9 Laurens Jordense GACH 53,55 54,35
10 Dylan van Huizen SPWS 53,94 54,82
11 Bjorn Hulsebos VAV 53,96 55,60
12 Tim Pelkmans AV Sprint 54,43 55,57
13 Sam Nijland PAC 55,09 56,66
14 Koen Diepen PH 55,31 55,90
15 Ruben Panken Tempo AV 55,66 54,74
16 Jasper Kooter AAC 55,86 56,62
17 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 56,04 55,53
18 Heiko Rotteveel AAV `36 56,12 55,44
19 Chris Wieles SCSP 56,12 54,57
20 Brend Baak AV PEC 1910 56,97 59,69
21 Hidde Nijland AAV SISU 59,01 56,77
22 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 59,26 57,75



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dion Eijssen AV Unitas 2:01,32 1:58,80
2 Tijmen Wisselink AV Argo 2:01,96 2:00,15
3 Eyoël Hiensch Phanos 2:04,08 2:01,42
4 Mads Meijer de Sprinter 2:04,32 2:00,07
5 Seb Wals AV Lycurgus 2:04,80 2:02,89
6 Jeff Tesselaar AV Hera 2:04,81 1:59,66
7 Yohahnnes Hiensch Phanos 2:04,86 1:59,65
8 Jona Wong Chung AV 1923 2:05,80 2:04,88
9 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:05,92 2:05,85
10 Twan Deumers AV Lycurgus 2:06,45 2:03,91
11 Jonas Phijffers ATNY 2:07,14 2:00,65
12 Max Van Leeuwen AAV `36 2:07,83 2:08,93
13 Nando Kramer AV Aquilo 2:08,52 2:07,95
14 Gijs de Haan PAC 2:09,17 2:04,90
15 Max Swabedissen AV Rijssen 2:10,23 2:09,47
16 Fedor Musil Phanos 2:10,57 2:08,50
17 Gijs Houtman PH 2:12,03 2:06,89
18 Marijn Piek AV Impala 2:12,14 2:11,96
19 Gerben Vaessen AV Unitas 2:12,29 2:11,83
20 Mika van Mierlo AV PEC 1910 2:12,61 2:22,74
21 Stef Beerepoot AV Hera 2:15,31 2:16,78
22 Kai Deumers Castricum 2:17,35 2:20,72
23 Oscar Meijer Altis 2:18,30 2:17,55
24 Duncan Mulder AV PEC 1910 2:28,13 2:17,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tjebbe Hemler PAC 4:17,01 4:18,33
2 Wouter van den Akker ATC `75 4:17,28 4:30,00
3 Wu Ping Kuiper Groningen 4:25,02 4:29,98
4 Mick Wolvekamp AV Unitas 4:26,37 4:26,25
5 Jeroen Paymans AV Cifla 4:29,13 4:21,25
6 Tristan de Leeuw Tempo AV 4:32,76 4:35,60
7 Jaap Zoon Flevo Delta 4:33,65 4:35,29
8 Rafael Tromp AV Cifla 4:38,16 4:51,99
9 Thijs Brok Tempo AV 4:39,30 4:49,59
10 Parker Consten Ciko `66 4:41,90 4:36,52
11 Filip Hofstede AV PEC 1910 4:42,13 4:38,48
12 Imme van den End Tempo AV 4:44,54 4:41,30
13 Leroy Oostman Groningen 5:01,43 4:38,08
14 Swen Kraakman HLLM 5:07,96 10:23,99



Jongens Junior B - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Rens de Graauw PH 8,13q 0,1308,50
2 Mark van der Linden Haag 8,22q 0,1408,30
3 Jonathan Pronk Haag 8,26q 0,1408,54
4 Twan van Rijn AAV `36 8,32 0,1398,58
5 Daan Roosenschoon GVAC 8,51q 0,1488,77*
6 Max Birdja Haag 8,53q 0,1408,63
7 Stan Atsma HLLS 8,59q 0,1728,94
8 Milan Mesie AV34 8,65q 0,1518,73
9 Mark Scholten AV Impala 8,65q 0,1308,77
10 Tim Klein DJA 8,66 0,1778,62
11 Quinten Wormer Haag 8,74 0,1538,85
12 Tomaz I Rooth Phanos 8,80 0,1448,88
13 Brend Baak AV PEC 1910 8,87 0,17416,81*
14 Rutger Hoekstra Heerenveen 8,94 0,1549,03
15 Tim Pelkmans AV Sprint 8,98 0,1359,42
16 Tigo Mesie AV34 9,01 0,1708,96
17 Miro van Wieringen GACH 9,20 0,1398,87
18 Stefan Dijkstra HLLS 9,25 0,17214,92*
19 Bink de Graaf AV 1923 10,05 0,2059,72
20 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 10,08 0,16810,29
21 Jordy Hui...in t Veld AV34 10,38 0,28217,78*
Jared Broers AV Hera DQ 8,29
Isaya Klein Ikkink Rotterdam DQ 7,93



Jongens Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResReactieQm
1 Rens de Graauw PH 8,16 0,1638,13
2 Mark van der Linden Haag 8,20 0,1418,22
3 Jonathan Pronk Haag 8,21 0,1858,26
4 Daan Roosenschoon GVAC 8,45 0,2328,51
5 Stan Atsma HLLS 8,56 0,1638,59
6 Milan Mesie AV34 8,76 0,1878,65
7 Max Birdja Haag 9,26 0,1748,53
8 Mark Scholten AV Impala 10,29 0,1398,65



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 17,70 X 18,49 X X 18,28 18,49 18,70
2 Piter Nijboer Groningen 13,73 13,86 13,89 14,44 15,25 X 15,25 14,70
3 Daan Roosenschoon GVAC 14,53 X 14,08 14,40 14,51 14,79 14,79 14,22
4 Rens de Graauw PH 14,05 13,59 13,77 14,61 13,98 12,92 14,61 13,16
5 Mark van der Linden Haag 13,47 13,33 13,74 X 13,08 14,19 14,19 13,71
6 Jonathan Pronk Haag 13,69 14,11 X 14,06 13,77 13,69 14,11 15,13
7 Melchior Treffers AV PEC 1910 X X 13,76 12,30 13,17 12,94 13,76 13,27
8 Thom Kortenoever Typhoon 13,23 12,75 12,03 X X 12,67 13,23 13,31
9 Marijn van Duijn ARV Ilion X 12,07 12,13 12,13 13,69
10 Jeremy van Zutven PH X X 11,60 11,60 11,45
11 Brend Baak AV PEC 1910 11,34 X 11,51 11,51 11,91
12 Hidde de Wilde Cialfo 11,18 11,02 10,90 11,18 11,98
13 Timo van Ruiten HLLM 10,36 11,18 10,54 11,18 11,82
14 Alex van der Voort ARV Ilion X 10,28 X 10,28 11,15
15 Bart Adriaanse Rotterdam 9,20 X 9,53 9,53 10,40



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.611.661.711.761.811.861.911.96ResOBP
1 Luc de Bruin Tempo AV O O XXX 1,91 1,97
2 Rutger Hoekstra Heerenveen O O O XXO XXX 1,91 1,86
3 Jeremy van Zutven PH XXO XXX 1,76 1,90
4 Thijs Jorritsma HRRR O O XXX 1,66 1,70
5 Bram Gruitroij AV Zeewolde XO XXX 1,61 1,68



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.313.413.513.713.813.914.014.114.214.31ResOBP
1 Twan van Rijn AAV `36 O - XXO XXO O XXX 4,21 4,27
2 Jasper Oele PAC O O O O XXX 4,11 4,05
3 Taron Punt PAC O O O O XO XXX 4,11 3,70
4 Max Veldhuizen GACH XXO O XXX 3,41 3,55
5 Quinten Wormer Haag XO XO XXX 3,41 3,47



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tim Klein DJA X 6,58 - 6,53 6,61 X 6,61 6,50
2 Jeff Tesselaar AV Hera 6,34 X X X 6,47 X 6,47 6,71
3 Winjaris Windster AAC 6,06 X 6,09 6,34 6,25 6,06 6,34 6,15
4 Mark van der Linden Haag 6,28 X - X X X 6,28 6,72
5 Bjorn Hulsebos VAV X 6,19 X X 6,25 X 6,25 6,34
6 Marijn van Duijn ARV Ilion 6,04 3,61 5,78 5,71 4,61 6,18 6,18 6,37
7 Jaco Delissen AV Attila 5,84 5,77 5,85 5,62 X 5,92 5,92 5,97
8 Thijs de Wild Typhoon 5,86 5,84 X X X X 5,86 6,16
9 Thom Kortenoever Typhoon 5,67 5,63 5,44 5,67 5,93
10 Enrique van Velzen PAC 5,32 5,55 5,59 5,59 6,37
11 Timo van Ruiten HLLM 5,56 5,39 X 5,56 5,63
12 Alex van der Voort ARV Ilion 5,28 4,53 5,33 5,33 5,40
13 Finn de Graaf AV Attila 5,08 X X 5,08 6,68



Meisjes Junior A - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Janna Doumpas Eindhoven 7,92q 0,1377,95
2 Kellynsia Leerdam U-Track 7,94q 0,1937,74
3 Meike Verdaasdonk Spado 8,19q 0,1808,28
4 Eva Nijdam Scorpio 8,24 0,1668,17*
5 Britt Marijnissen AV Sprint 8,27 0,1648,43
6 Romy Dannenburg AV Lycurgus 8,36q 0,1828,35
7 Fleur Koeling GVAC 8,41 0,1818,42
8 Maaike Geerling AV PEC 1910 8,42q 0,1808,37
9 Mila Wacht AAV `36 8,43q 0,1578,34
10 Nina Hol AV PEC 1910 8,79q 0,1788,64*
11 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 8,87q 8,80
Roos Vernooij PH DNS 8,72



Meisjes Junior A - 60 meter finale

# Naam ResReactieQm
1 Kellynsia Leerdam U-Track 7,88 0,1727,94
2 Janna Doumpas Eindhoven 7,93 0,1337,92
3 Nina Hol AV PEC 1910 8,77 0,1498,79
Romy Dannenburg AV Lycurgus DNS 8,36
Mila Wacht AAV `36 DNS 8,43
Cerique Rijerkerk AV Nijkerk DNS 8,87
Meike Verdaasdonk Spado DNS 8,19
Maaike Geerling AV PEC 1910 DNS 8,42



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 57,98 58,37
2 Lianne Holtermann Ciko `66 58,29 56,63
3 Lara Weghorst Leiden 58,52 58,09
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 59,33 59,71
5 Anna Oosterwegel DVTR 59,81 1:00,84
6 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:00,39 59,00
7 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:00,51 1:00,24
8 Fleur Koeling GVAC 1:02,57 1:01,65
9 Britt Marijnissen AV Sprint 1:02,62 1:04,41
10 Eva Stienstra HAC `63 1:02,95 1:01,50
11 Manon Stringa AV Atverni 1:03,36 1:02,55
12 Lauraine Kolmschot AAV SISU 1:05,37 1:04,00
13 Sanne Diepen PH 1:05,73 1:03,14
14 Karlijn Bongenaar PH 1:07,91 1:04,77
Suzan Plat AV PEC 1910 DNS 1:02,17



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lois de la Mar AV 1923 2:23,45 2:21,55
2 Meike Hartog AV Zaanland 2:27,36 2:28,17
3 Dorte Heideman Phanos 2:27,94 2:25,66
4 Suzan Ruitenberg AV PEC 1910 2:35,39 2:39,66
5 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:42,69 2:46,67



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Groot Ciko `66 4:50,80 4:48,18
2 Nina van Diepen AV Hylas 4:54,96 5:14,73
3 Zosia Bulhak Startbaan 5:03,36 5:06,91
4 Esra Zijderlaan AV Atverni 5:07,66 5:14,44



Meisjes Junior A - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Lara Weghorst Leiden 8,89q 0,1739,13
2 Sofie Dokter Groningen 9,02q 0,12214,35*
3 Amy Hasselton Spado 9,15q 9,32
4 Puck Harms GACH 9,16q 14,79*
5 Anouk Schoop AV NOP 9,18q 0,1628,85
6 Sophia Mulder AV34 9,28q 0,1389,30
7 Romy Dannenburg AV Lycurgus 9,39q 9,12
8 Mila Wacht AAV `36 9,48q 0,1949,35
9 Yara Linnekamp PH 9,52 14,96*
10 Maaike Geerling AV PEC 1910 9,55 0,1979,29
11 Suzan Plat AV PEC 1910 9,73 0,1699,58
12 Kim Van Leest AV `40 9,74 0,2219,87
13 Lieke Blommestein Tempo AV 9,78 9,86
14 Sophie van den Berg AV NOP 9,79 9,60
15 Nikki Taag KAV Holland 9,92 9,94
16 Ilse van der Marel AAV `36 10,12 0,2449,94
17 Roos Vernooij PH 10,80 10,99



Meisjes Junior A - 60 meter horden finale

# Naam ResReactieQm
1 Lara Weghorst Leiden 8,82 0,1698,89
2 Sofie Dokter Groningen 9,01 0,1349,02
3 Amy Hasselton Spado 9,07 0,1539,15
4 Romy Dannenburg AV Lycurgus 9,17 0,1669,39
5 Puck Harms GACH 9,34 0,1759,16
6 Mila Wacht AAV `36 9,36 0,1739,48
Sophia Mulder AV34 DNS 9,28
Anouk Schoop AV NOP DNF 9,18



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elena Defrère Belgie 13,41 13,55 X X X X 13,55 13,90
2 Sofie Dokter Groningen X 10,92 11,04 10,54 11,37 X 11,37 13,39
3 Sophie van den Berg AV NOP X 11,28 X X 11,22 11,35 11,35 11,02
4 Jonne Siebrand Isala `96 11,09 10,55 10,32 10,86 10,44 10,39 11,09 11,28
5 Sophia Mulder AV34 10,88 9,90 10,36 9,85 9,19 10,00 10,88 12,54
6 Puck Harms GACH 9,03 9,74 10,65 X 10,75 10,19 10,75 11,65
7 Isabelle Reijman Leiden 10,02 10,21 9,82 X 10,22 X 10,22 11,46
8 Sophie Kunst AV Fortuna 8,43 9,02 9,88 9,26 9,47 9,62 9,88 10,49
9 Yara Kramer AV Salland 9,87 9,52 8,55 9,87 10,10
10 Nina Hol AV PEC 1910 8,71 7,61 8,40 8,71 9,26
11 Marije Salverda Isala `96 7,53 8,42 X 8,42 8,76
12 Femke Gellekink MPM 6,90 6,99 7,81 7,81 9,40



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.461.511.561.611.661.711.751.79ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O XO XXX 1,75 1,80
2 Lotte Houtman PH O O XO XXX 1,61 1,67
3 Amy Hasselton Spado O XXX 1,56 1,69
3 Jonne Siebrand Isala `96 O O XXX 1,56 1,64
5 Nina Hol AV PEC 1910 O XXX 1,46 1,50
Sophie van den Berg AV NOP XXX NM 1,60



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 2.512.612.712.812.913.213.313.423.47ResOBP
1 Kira van den Ham HLLS O O O XXX 3,42 3,31
2 Ilse van der Marel AAV `36 O O XO O XXX 2,81 2,79
3 Ilse Hengeveld GACH O O XXX 2,61 2,83



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sofie Dokter Groningen X 5,58 5,71 5,59 5,69 X 5,71 5,70
2 Anouk Schoop AV NOP 5,67 5,63 5,70 5,55 5,54 5,53 5,70 5,55
3 Meike Verdaasdonk Spado 5,48 5,15 5,30 5,29 X 5,25 5,48 5,84
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 5,32 5,11 X 5,32 X X 5,32 5,33
5 Joyce van Welie PAC X 5,09 5,21 5,15 X 5,32 5,32 5,37
6 Sophia Mulder AV34 5,07 5,08 X 5,14 5,18 X 5,18 5,36
7 Nikki Taag KAV Holland 4,97 5,11 4,99 4,92 4,86 4,89 5,11 5,78
8 Suzan Plat AV PEC 1910 5,01 5,07 X X 4,66 5,07 5,24
Yara Linnekamp PH X X NM 5,22



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam ResReactieOBP
1 Denise Arisa ARV Ilion 7,87q 0,1347,91
2 Miro Vlasman PAC 7,89q 0,1577,88
3 Romee van Dam Phanos 8,05q 0,1328,10
4 Brecht van der Vliet Groningen 8,08q 0,1568,09
5 Isa Poels AV De Keien 8,18 0,1658,26
6 Jessica Sluiter PH 8,19q 0,2148,02
7 Danara Stoppels Groningen 8,26q 0,1498,20*
8 Daantje de Vet PH 8,29q 0,1098,21
9 Morgann De Jong ARV Ilion 8,29q 0,1308,32
10 Lise Romijn PH 8,34 0,2258,31
11 Evelien va...Houweling Cialfo 8,35 0,1728,29
12 Strea Ajise Haag 8,40 0,1568,35
13 Klara van der Gaast PAC 8,40 0,1838,57
14 Suusje Berkenbosch Cialfo 8,41 0,1508,33
15 Noa Jakubowski AV Argo 8,43 0,1288,46
16 Esra de Bruin Nijmegen 8,49 0,21113,32*
17 Kira Hendriks SPWS 8,52 0,1298,37
18 Fien Molenberg AV Athlos 8,52 0,1698,60
19 Ellis de Vries Altis 8,53 0,2208,60
20 Anouk Verdaasdonk Spado 8,53 0,1798,49
21 Mali Sadé Onyeike AV 1923 8,54 0,2388,47
22 Lieke Cox PAC 8,55 0,16013,21*
23 Roos van Dijk AV 1923 8,56 0,2098,53
24 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,56 0,1738,50
25 Sterre Kurpershoek AV Athlos 8,58 0,1518,62
26 Yazz Dunya Mo-Ajok Rotterdam 8,61 0,1698,61
27 Amelie De Wit AV 1923 8,64 0,1258,78
28 Rosa Molenberg AV Athlos 8,69 0,1188,50
29 Zoë Dekker Isala `96 8,69 0,2318,40
30 Natalja Duiveman Isala `96 8,77 0,1849,10
31 Rebecca Leune HAC `63 8,80 0,1998,93
32 Amber Schmidt AV Nijkerk 9,08 0,1919,08
33 Anna Ten Hove Isala `96 9,25 0,16915,45*



Meisjes Junior B - 60 meter finale

# Naam ResReactieQm
1 Denise Arisa ARV Ilion 7,91 0,1417,87
2 Miro Vlasman PAC 7,96 0,1607,89
3 Brecht van der Vliet Groningen 8,08 0,1428,08
4 Romee van Dam Phanos 8,11 0,1198,05
5 Jessica Sluiter PH 8,23 0,2078,19
6 Danara Stoppels Groningen 8,25 0,1798,26
7 Morgann De Jong ARV Ilion 8,34 0,1458,29
8 Daantje de Vet PH 8,45 0,1688,29



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 57,47 57,98
2 Myrte Van der Schoot GACH 57,84 57,03
3 Suus Altorf De Spartaan 58,44 59,67
4 Jisze Diemer Climax 1:00,81 1:01,33
5 Lynn Behnke Scopias 1:01,16 57,00
6 Franka Holland Castricum 1:01,51 1:01,15
7 Annabel Paul Groningen 1:01,59 1:01,12
8 Fien Molenberg AV Athlos 1:01,67 1:02,32
9 Maud van S...rtensdijk PAC 1:01,70 1:05,31
10 Loena Stern Ciko `66 1:01,90 1:02,63
11 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1:02,59 1:01,70
12 Iris Van den Heuvel Maastricht 1:02,93 1:02,20
13 Tessa Beugelink AAC 1:03,37 1:03,71
14 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 1:03,63 1:01,50
15 Kika de Vos PAC 1:03,88 59,80
16 Luena Spijkerboer Cialfo 1:03,92 1:06,87
17 Teuntje Uiters PAC 1:04,61 1:04,96
18 Iris Bredewolt Cialfo 1:04,72 1:00,60
19 Loïs Lessing HLLM 1:05,02 1:04,94
20 Lisa van Baalen DVTR 1:05,12 1:06,14
21 Eline Ruige AV Lionitas 1:05,13 1:05,05
22 Suusje Berkenbosch Cialfo 1:05,70 1:06,08
23 Pipp Pauzenga Castricum 1:07,68 1:05,68
24 Yoni Bas Castricum 1:08,56 1:07,53
25 Nastia Kimel Nijmegen 1:10,60 1:05,69
Hedda van Dort Haag DQ 1:01,79
Morgann De Jong ARV Ilion DNS 1:03,01



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Mast NEAV 2:20,37 2:17,08
2 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 2:23,21 2:23,82
3 Tessa Beugelink AAC 2:26,50 2:28,89
4 Fee Eising AV Lycurgus 2:28,94 2:24,55
5 Anne de Jong Atledo 2:30,76 2:18,59
6 Roos de Jong Atledo 2:30,99 2:28,24
7 Tiba Miran Groningen 2:31,31 2:17,19
8 Juul Schuit Castricum 2:31,43 2:35,82
9 Hannah Reijenga CAV Energie 2:31,77 2:26,30
10 Eva Reijenga CAV Energie 2:32,78 2:37,93
11 Mare Frauenfelder AV Cifla 2:34,57 2:32,10
12 Rosa Molenberg AV Athlos 2:38,26 2:28,50
13 Lian Kuijken AV Lycurgus 2:38,41 2:31,00
14 Annemiek van Iersel PH 2:39,12 2:34,37
15 Maria Kuipers Phanos 2:43,34 2:34,27



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Fee Mok SAV 4:45,27 4:42,17
2 Marit Griep Scorpio 4:46,43 4:41,00
3 Bieke Schipperen Scorpio 4:53,19 4:54,58
4 Sanne Schouten AV Atverni 5:00,07 4:59,86
5 Mischa Pier AV 1923 5:00,66 5:05,41
6 Tinke Grotenhuis PH 5:05,90 4:59,96
7 Tessa Harbrink AV PEC 1910 5:06,27 5:02,37
8 Bridget Konings Ciko `66 5:08,67 4:57,00
9 Lotte Griep Scorpio 5:10,16 5:12,00
10 Tara Ozinga AV Aalsmeer 5:17,65 5:23,34
11 Rianne Breugem AV Athlos 5:21,28 5:01,00
12 Phileine Kipping AV `40 5:23,82 4:54,34
13 Nila Knoester AV Sparta 5:25,72 5:09,10
14 Merlijne van Doorn U-Track 5:30,68 5:04,61
Danica Willemen Atledo DNF 5:16,26



Meisjes Junior B - 60 meter horden

# Naam ResReactieOBP
1 Britt Weerman Groningen 8,65q 0,1648,86*
2 Fenna Achterberg DVTR 8,70q 0,1418,73*
3 Denise Arisa ARV Ilion 8,76q 0,1458,73
4 Miro Vlasman PAC 8,79q 0,1748,73
5 Nimah Lommerse De Spartaan 8,95q 0,1788,99
6 Annabel Paul Groningen 8,98q 9,01
7 Mette van der Meer Phanos 9,13q 0,1509,03*
8 Joyce van Welie PAC 9,28q 0,1469,27
9 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,31 0,1469,67
10 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 9,42 0,2329,25
11 Fiona de Vries AV Impala 9,42 0,2009,31
12 Morgann De Jong ARV Ilion 9,48 0,1719,34
13 Sofie Thomas PAC 9,57 0,1979,43
14 Mikki Lips AV Sprint 9,70 0,2079,80
15 Lotte Haest Spado 9,71 0,1949,73
16 Daantje de Vet PH 9,71 0,1469,62
17 Mette Nuijen Leiden 9,73 0,1979,70
18 Linsy Heestermans AV Sprint 9,82 0,2329,59
19 Rosalie B...nenpoorte DVTR 9,87 0,16110,10
20 Ava Meijerink Haag 9,88 0,2009,62
21 Annemiek van Iersel PH 9,95 0,16116,44*
22 Joanne Schaap PH 10,15 0,25310,25
23 Denise de Does Haag 10,16 0,16210,22
24 Lisa van Baalen DVTR 10,85 13,81*
Babs Koeman AV Haarlem DQ 9,37
Evelien va...Houweling Cialfo DQ 9,57
Denise Zanferrari Groningen DQ 9,38
Klara van der Gaast PAC DNF 9,64



Meisjes Junior B - 60 meter horden finale

# Naam ResReactieQm
1 Britt Weerman Groningen 8,56 0,1408,65
2 Miro Vlasman PAC 8,68 0,1388,79
3 Denise Arisa ARV Ilion 8,69 0,1488,76
4 Nimah Lommerse De Spartaan 8,87 0,1688,95
5 Annabel Paul Groningen 9,01 0,2058,98
6 Mette van der Meer Phanos 9,06 0,1379,13
7 Joyce van Welie PAC 9,17 0,1109,28
Fenna Achterberg DVTR DQ 8,70



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 14,10 X 13,54 13,70 X X 14,10 14,82
2 Lotte Haest Spado 12,50 12,56 12,44 X 12,29 X 12,56 13,54
3 Boglarka ...rekgyarto Swift 11,67 12,12 11,35 12,27 11,97 12,20 12,27 12,18
4 Danique Huisjes Groningen X 10,74 10,28 X 11,89 10,61 11,89 11,18
5 Rozemarie Fokkema Groningen 10,47 11,18 11,59 11,67 11,66 X 11,67 13,04
6 Isabel van Houweling Cialfo 11,66 11,10 X 9,62 X 11,67 11,67 11,59
7 Annabel Paul Groningen 11,26 10,97 10,58 11,29 11,28 11,17 11,29 11,24
8 Rebecca Leune HAC `63 10,48 10,99 11,07 10,71 8,64 10,52 11,07 10,60
9 Lisanne Boot HLLS 9,62 8,83 9,91 9,91 10,07
10 Maureen Wind Isala `96 9,43 9,78 9,01 9,78 9,90
11 Rosalie B...nenpoorte DVTR 9,61 9,39 9,51 9,61 9,47
Cindy Hofstede DVTR X NM 9,23



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.461.511.561.611.661.711.751.791.821.85ResOBP
1 Britt Weerman Groningen O O O XXO O XXX 1,82 1,85
2 Nina Borger AV Unitas O O O XO XXX 1,71 1,72
3 Fenna Achterberg DVTR O O O O XXX 1,66 1,66
4 Franka Pouwels ARV Ilion O O XO XXX 1,61 1,56
5 Anne Zuijdgeest PAC O XO XO XXX 1,61 1,62
6 Floor Dijkstra Groningen O O O XXX 1,56 1,64
7 Joyce van Welie PAC XO XXO XXX 1,56 1,66
8 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 XXO