Uitslagen AV PEC 1910 Instuifwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,04 +0.6 m/s11,10
2 Huub Ooijevaar AV Trias 11,79 +0.7 m/s11,77
3 Owen Beuckens AV PEC 1910 11,86 +0.7 m/s12,12



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Huub Ooijevaar AV Trias 23,68 +2.1 m/s23,90



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
Erik Stok PAC DNS 58,00
Pierre ten Holder AV PEC 1910 DNS 51,86



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:05,39 2:08,00
2 David Prins AV PEC 1910 2:07,40 2:08,00
3 Rico Kleine HAC `63 2:12,98 2:28,06



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bas de Jong AV PEC 1910 4:11,13 4:13,00
2 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 4:17,02 4:18,50
3 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 4:22,40 4:19,00
4 Kibrom Hadgu Kiflai AV PEC 1910 4:39,27 4:32,00
5 Michiel Schouten AV PEC 1910 4:39,97 4:35,00
6 Pim Bakker AV Rijssen 4:45,72 4:15,00



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Owen Beuckens AV PEC 1910 12,28 12,42



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mees Kappert AV Salland 11,36 +0.6 m/s11,51
2 Jan Roelof Veyer Start `78 11,54 +0.6 m/s11,35
3 Jesper Dijksma AV PEC 1910 12,13 +0.5 m/s---
4 Karma van Riel AV PEC 1910 12,41 +0.5 m/s---
5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,52 +0.7 m/s12,22



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mees Kappert AV Salland 23,80 +2.1 m/s24,71
2 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,55 -0.1 m/s26,21



Jongens Junior B - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs van de Wetering De Gemzen 2:05,86 2:07,80
2 Jan Hilgendam AV PEC 1910 2:08,03 ---
3 Romke Wielstra AV NOP 2:16,25 2:17,68
4 Duncan Mulder AV PEC 1910 2:19,94 2:19,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jarno Jansen AV PEC 1910 4:22,63 4:30,00
2 Frank Averink AV Rijssen 4:23,58 ---
3 Giel Meijer AV PEC 1910 5:07,17 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Romke Wielstra AV NOP 12,48 12,16
2 Karma van Riel AV PEC 1910 10,83 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Karma van Riel AV PEC 1910 40,21 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Cas van der Vegt AV Salland 12,73 +0.7 m/s12,80
2 Melchior Treffers AV PEC 1910 12,96 +0.7 m/s13,40
3 Kimani Sankon AV PEC 1910 13,11 +0.6 m/s13,51



Jongens Junior C - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
Wouter Seppenwoolde ATNY DNS ---
Ids Peenstra AV PEC 1910 DNS ---
Filip Hofstede AV PEC 1910 DNS ---
Olivier van Benthem AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior C - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Melchior Treffers AV PEC 1910 1,60 1,65
2 Kimani Sankon AV PEC 1910 1,55 1,60
2 Cas van der Vegt AV Salland 1,55 1,55



Jongens Junior D - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maikel Potkamp De Gemzen 14,14 -0.2 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Maikel Potkamp De Gemzen 28,71 +1.3 m/s---



Jongens Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
Luuk Selhorst AV PEC 1910 DNS 1:40,00
Per Bakker AV PEC 1910 DNS 1:20,00
Len Bakker AV PEC 1910 DNS 1:20,00
Tristan de Haan AV PEC 1910 DNS ---
Lukas Smit AV PEC 1910 DNS ---
Jesper Pauw AV PEC 1910 DNS ---
Simon van den Pol AV PEC 1910 DNS ---
Julian van Pijkeren AV PEC 1910 DNS ---
Olaf Souren AV PEC 1910 DNS ---
Marnix de Haer AV PEC 1910 DNS ---
Elihle Tersteeg Nijmegen DNS ---



Jongens Junior D - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Elihle Tersteeg Nijmegen 7,64 ---
2 Simon van den Pol AV PEC 1910 5,83 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,40 ---
2 Figo Mussche AV PEC 1910 1,25 1,30
2 Vincent van Dis AV PEC 1910 1,25 ---
4 Elihle Tersteeg Nijmegen 1,15 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ronnie Sentamu M35 - AV PEC 1910 11,76 +0.6 m/s11,63
2 Jan Plat M50 - AV PEC 1910 12,62 +0.6 m/s12,60
3 Berthram Mak M50 - De Gemzen 13,44 +0.6 m/s13,80
4 Eddy Elsinga M45 - Heerenveen 13,79 +0.6 m/s13,63
5 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 13,87 +0.6 m/s13,55
6 Jos Ruijter M55 - AV NOP 15,21 +0.5 m/s---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ronnie Sentamu M35 - AV PEC 1910 24,06 +2.1 m/s23,19
2 Eddy Elsinga M45 - Heerenveen 28,14 -0.1 m/s27,90
3 Erik Jan Langkamp M50 - DVTR 28,15 -0.1 m/s27,86
4 Jos Ruijter M55 - AV NOP 31,49 -0.2 m/s---
5 Dirk Wigmans M60 - De Gemzen 34,85 -0.2 m/s32,31



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
Arjan Lantink M35 - AV PEC 1910 DNS 53,70
Remco de Vries M40 - AV PEC 1910 DNS 59,00
Edwin van Laar M40 - LGPK DNS 57,41
Marcel van den Bosch M45 - De Gemzen DNS 1:02,00
Berthram Mak M50 - De Gemzen DNS 1:02,00
Jan Plat M50 - AV PEC 1910 DNS 57,00



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Emiel Winkler M35 - BB lopers 2:14,34 2:08,00
2 Joost Jansen M45 - AV NOP 2:17,89 2:16,49
3 Jan Loosman M40 - AV NOP 2:18,36 2:10,00
4 Eugene Olgers M45 - AV NOP 2:19,31 2:20,00
5 Jasper Stege M35 - AV NOP 2:19,40 ---
6 Jeroen Vels M45 - AV NOP 2:25,97 2:26,00
7 Dick van den Pol M50 - AV PEC 1910 2:37,72 ---
8 Marcel van den Bosch M45 - De Gemzen 2:44,68 2:40,00
9 MARTEN BOLT M55 - BB lopers 2:50,58 2:30,95
Rinus Groen M60 - AV Veluwe DNF 3:16,00



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mark Hakbijl M40 - BB lopers 4:24,08 4:25,46
2 Jan Sinke M40 - AV NOP 4:42,19 ---
3 Maarten Nieuwenhuis M35 - BB lopers 4:42,31 4:26,01
4 Jan-Pieter Mondria M55 - De Gemzen 4:47,31 4:33,98
5 Wynand Fokkert M40 - BB lopers 5:01,82 4:59,00
6 Anjo Simonse M45 - AV NOP 5:14,15 5:25,00
7 Arne Oplaat M45 - AV Goor `75 5:22,69 ---
8 Pieter-Jan Vlaming M60 - AV NOP 5:37,53 5:30,00



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jan Kuis M50 - AV PEC 1910 12,05 ---
2 Jeroen Kwakkel M40 - De Gemzen 8,76 9,00
3 Berthram Mak M50 - De Gemzen 8,57 8,74



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kwakkel M40 - De Gemzen 32,04 29,50
2 Hans Kappert M50 - AV PEC 1910 31,44 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ronnie Sentamu M35 - AV PEC 1910 1,55 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Assink V45 - ACO 14,60 +0.5 m/s---
2 Ypie de Boer V45 - Groningen 15,06 +0.5 m/s---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Assink V45 - ACO 30,01 +1.3 m/s---
2 Ypie de Boer V45 - Groningen 31,76 +1.3 m/s---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
Jolanda Regout V35 - AV PEC 1910 DNS 1:18,93
Yvonne Meijer V40 - ACO DNS 1:03,30



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jacolien Ruizendaal V35 - AV NOP 2:35,71 2:30,00



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lieve Tollet V35 - BB lopers 5:11,51 5:05,00
2 Angelique ...n-Wiekens V35 - De Gemzen 5:36,97 6:01,70
3 Arjanne R...ije-Lever V40 - De Gemzen 6:46,02 ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 10,97 11,55



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tiny Hellendoorn V60 - Isala `96 24,13 24,47



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,99 +0.7 m/s12,90
2 Iris Teunisse DVTR 13,62 +0.5 m/s---
3 Nina Jager AV PEC 1910 14,36 +0.6 m/s13,57
4 Maaike Tennekes Isala `96 14,50 -0.2 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 27,08 -0.1 m/s27,00
2 Iris Teunisse DVTR 28,09 +1.3 m/s---
3 Nina Jager AV PEC 1910 30,41 -0.1 m/s28,83



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Naomi Heidema ACO 2:21,09 2:17,50



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Heidema ACO 5:21,94 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Yara Kramer AV Salland 8,72 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Iris Teunisse DVTR 1,50 ---
1 Nikki Boon Flevo Delta 1,50 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,25 +0.7 m/s12,80
2 Nina Hol AV PEC 1910 13,65 +0.6 m/s13,70
3 Minke Nijhuis AV PEC 1910 13,91 -0.2 m/s14,00
4 Natalja Duiveman Isala `96 14,10 -0.2 m/s14,24
5 Iris Nass AV PEC 1910 14,14 -0.2 m/s14,50
6 Zoë Dekker Isala `96 14,17 -0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Zoë Dekker Isala `96 29,62 -0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
Minke Nijhuis AV PEC 1910 DNS 1:02,63
Natalja Duiveman Isala `96 DNS 1:08,28



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joanne Lehr AV PEC 1910 2:29,15 2:27,37



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Milou Oplaat AV Rijssen 5:09,03 5:09,16



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jonne Siebrand Isala `96 12,11 ---
2 Suzan Plat AV PEC 1910 10,43 ---
3 Nina Hol AV PEC 1910 10,19 10,21
4 Des Hatzmann De Gemzen 7,68 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Iris Nass AV PEC 1910 36,32 40,74
2 Suzan Plat AV PEC 1910 31,99 ---
3 Des Hatzmann De Gemzen 15,75 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nina Hol AV PEC 1910 1,40 1,50



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Veerle van den Berg AV NOP 14,07 +0.5 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Veerle van den Berg AV NOP 30,16 -0.2 m/s31,00



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
Esmee Mulder ATNY DNS 1:10,48



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Anniek Draaistra AV NOP 2:34,31 2:37,45
2 Ella van den Bosch De Gemzen 2:44,80 2:40,00



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Nora Assink Spurt `88 5:26,81 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Deveny Huver AV NOP 9,07 9,85
2 Veerle van den Berg AV NOP 7,12 7,72



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Deveny Huver AV NOP 28,96 32,63
2 Anniek Draaistra AV NOP 22,21 21,09
3 Esmee Mulder ATNY 14,51 12,79



Meisjes Junior C - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
Jaydee Broersma AV Athlos DNS 35,00



Meisjes Junior D - 400 meter

# Naam ResOBP
Vallicia Bouman AV PEC 1910 DNS ---
Sara Meijer AV PEC 1910 DNS ---



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Boers AV Rijssen 2:36,15 ---



Meisjes Junior D - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jaydee Broersma AV Athlos 8,29 8,67



Meisjes Junior D - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jaydee Broersma AV Athlos 1,45 1,40



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 11,10 +0.6 m/s10,96
2 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,23 +0.6 m/s11,10
3 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,65 +0.6 m/s11,37
4 Niels Kok AV PEC 1910 11,80 +0.6 m/s11,50
5 Davy Koning Isala `96 12,60 +0.5 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 22,17 +2.1 m/s21,97
2 Henk-Jan Schaaphok Groningen 23,50 +2.1 m/s23,44
3 Robert Teune Isala `96 24,72 +2.1 m/s24,90



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
Niels Kok AV PEC 1910 DNS 50,00
Jordy Visscher AV PEC 1910 DNS 48,70
Ben van Boven AV PEC 1910 DNS 52,00
Mark Groo...ronsvoort AV Salland DNS 1:03,08



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Marsman ACO 1:51,03 1:49,42
2 Ben van Boven AV PEC 1910 2:03,34 1:59,30
3 Timo Heidema ACO 2:17,76 2:16,70



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Kuin DVTR 4:13,70 4:09,00
2 Taco Schaaf BB lopers 4:15,13 4:12,00
3 Lars van Surksum AV PEC 1910 4:16,39 4:17,00
4 Remco Akse BB lopers 4:19,36 4:22,00
5 Michel van Kruchten Groningen 4:41,62 ---
6 Tim den Besten BB lopers 4:45,66 4:30,00
7 Mark Groo...ronsvoort AV Salland 4:46,50 4:35,00
8 Mark Hogeboom BB lopers 4:50,02 4:37,76
9 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 4:59,60 4:21,00
10 Stefan Koopman BB lopers 5:02,68 5:00,00
11 Jeen den Boer AV PEC 1910 5:04,42 4:53,00



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Peter Siers Ciko `66 1,90 2,15



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ilona Hogenkamp ACO 13,81 -0.2 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ilona Hogenkamp ACO 28,12 +1.3 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
Aline Kootstra ACO DNS ---
Harriet van 't Oever BB lopers DNS 1:03,00



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Aline Kootstra ACO 2:16,09 2:13,70
2 Dinie Ras AV NOP 2:18,85 2:17,94
3 Marleen Loman AV NOP 2:29,66 2:32,00



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tess Boekema BB lopers 4:51,93 4:40,00
2 Nardie Mulder BB lopers 5:46,28 5:47,00
3 Hellen Simens De Gemzen 5:50,84 5:44,00



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marlijn Bijker Hanzesport 8,45 9,00
Mariëlle Boers AV PEC 1910 DNS ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Marlijn Bijker Hanzesport 28,20 30,00



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten