Uitslagen Baancircuit XL Noordkop

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mika Brouwer DKEV 11,40 +2.5 m/s11,80
2 Stephen Haakmat AV Hera 11,78 +2.5 m/s12,07
3 Lars Bos AV Hylas 12,36 +2.2 m/s12,65
4 Angelo Visser AV Edam 12,40 +2.5 m/s12,40
5 Janko Eelsingh Hollandia 14,30 +2.4 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Mika Brouwer DKEV 23,01 +0.3 m/s23,11
2 Angelo Visser AV Edam 24,74 +0.6 m/s25,00
3 Lars Bos AV Hylas 24,93 +0.6 m/s25,34
4 Sven Verduijn SV Noordkop 25,38 +0.6 m/s25,33
5 Yassin Kemal Hamda SV Noordkop 26,25 +1.0 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Yassin Kemal Hamda SV Noordkop 59,19 ---
2 Thijs ten ...uggencate AV Hera 1:05,02 1:10,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Verduijn SV Noordkop 4:46,22 ---
2 Vasco Mosselman SAV 4:47,19 5,07
3 Wesley Van...uijksloot SAV 4:54,26 5:14,28
4 Niek Kolle SV Noordkop 5:17,71 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ryan Steenvoorden SV Noordkop 12:34,00 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
Piter Nijboer Groningen NM ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Piter Nijboer Groningen NM ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
Piter Nijboer Groningen NM ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 1,65 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Wesley Van...uijksloot SAV 4,23 4,28



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tjerk Vos SV Noordkop 12,87 +2.2 m/s13,20
2 Geert van Keimpema AV Edam 13,01 +2.4 m/s---



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Geert van Keimpema AV Edam 27,36 +1.1 m/s---
2 Fokke Draaijer AV Lionitas 27,77 +1.0 m/s---
3 Anne Lenis AV Hera 30,16 +0.6 m/s30,50
Matthijs de Groot AV NOVA DNS 25,70



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Alba Arias AV Hylas 54,07 52,30
2 Tom ten Bruggencate AV Hera 58,74 55,16



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Jan Laverman AV Hylas 4:21,59 4:15,00
2 Ruben Alba Arias AV Hylas 5:05,73 4:15,00
3 Jan Zwarthoed AV Edam 5:18,47 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Jan Laverman AV Hylas 10:12,39 ---
2 Jeroen Lautenschutz AV Edam 10:46,45 10:52,30
3 Marcel Steenvoorden SV Noordkop 13:02,70 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Robin Korving AV Hera 33,85 ---
2 Erwin Bökenkamp AV Edam 31,73 ---
3 Helmut Drabben AV 1923 29,54 ---
4 Niels Schager AV 1923 26,78 ---
5 Peter Oor AV Edam 23,47 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Erwin Bökenkamp AV Edam 11,24 ---
2 Robin Korving AV Hera 10,39 ---
3 Helmut Drabben AV 1923 8,55 ---
4 Niels Schager AV 1923 7,84 ---



Masters mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Erwin Bökenkamp AV Edam 36,96 ---
2 Robin Korving AV Hera 31,34 ---
3 Peter Oor AV Edam 28,41 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
Sam Okantey Ierland NM ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Geert van Keimpema AV Edam 4,48 ---



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 13,28 +2.2 m/s13,50



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Wendy Sanders WRNG 16,48 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wendy Sanders WRNG 6,26 ---



Masters vrouwen - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Tanja van der Plas AV Lycurgus 10,51 ---



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rianne Kerkhof Spartacus 31,75 +1.1 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Leonie Keppel AV Hera 39,31 ---
2 Kirsten Kerkhof Spartacus 33,95 ---
3 Zoë Riepen NEAV 23,79 ---
4 Naomi Brink SV Noordkop 23,01 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Noa Knip Spartacus 9,11 ---
2 Naomi Brink SV Noordkop 9,05 ---
3 Kirsten Kerkhof Spartacus 8,85 ---
4 Zoë Riepen NEAV 7,51 ---



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Zoë Riepen NEAV 16,27 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rianne Kerkhof Spartacus 1,35 ---
2 Mila Kuller NEAV 1,30 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mila Kuller NEAV 4,21 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Isa Kolle AV Hera 13,88 +2.4 m/s---
2 Suzanne de Wit SV Noordkop 14,18 +2.2 m/s13,80



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Femke Jonker AV Hera 27,41 +1.1 m/s---
2 Julia Jongejeugd AV Hera 27,73 +1.1 m/s---
3 Isa Kolle AV Hera 29,25 +1.0 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Femke Wabeke AV NOVA 1:07,22 ---
2 Mireille Ligthart AV NOVA 1:11,20 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laila Yahyaoui Almere `81 4:58,05 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema Groningen 31,94 31,88
2 Julia Jongejeugd AV Hera 29,32 ---
3 Lara Smits SV Noordkop 27,86 ---
4 Madelien Hogerhuis Spartacus 24,65 ---
5 Robin Kuller NEAV 19,44 ---
6 Annika van Breeden Spartacus 19,39 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Madelien Hogerhuis Spartacus 9,53 ---
2 Robin Kuller NEAV 8,05 ---



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema Groningen 40,82 35,55
2 Robin Kuller NEAV 18,83 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noah Verduin AV Hera 1,45 ---
2 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 1,30 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Femke Jonker AV Hera 10,81 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lara Smits SV Noordkop 4,61 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Dekker AV Haarlem 11,38 +2.5 m/s11,34
2 Mark Roosien AV Hylas 11,52 +2.5 m/s11,31
3 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,56 +2.5 m/s11,43
4 Peranavan ...pramaniam DKEV 12,22 +2.4 m/s---
5 Joep van der Wulp SPLT 13,30 +2.4 m/s---
6 Jeffrey Wassenaar SPLT 13,37 +2.2 m/s13,10



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Paul vd Gragt AV Hylas 22,53 +0.3 m/s22,62
2 Mark Roosien AV Hylas 22,81 +0.3 m/s22,88
3 Kevin van Grieken SV Noordkop 23,46 +0.3 m/s23,21
4 Hugo Vader AV NOVA 24,45 +0.3 m/s23,50
5 Peranavan ...pramaniam DKEV 24,60 +1.0 m/s---
6 Joep van der Wulp SPLT 28,18 +1.1 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Berkhout AV NOVA 50,94 50,24
2 Jeffrey Wassenaar SPLT 1:00,14 59,90



Senioren mannen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Tesselaar SV Noordkop 9:44,95 ---
2 Jan-Arie Portegijs SV Noordkop 9:50,35 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Coen van der Geest WRNG 32,45 ---
2 Maurice Bottelier AV Lycurgus 18,44 20,15



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Coen van der Geest WRNG 10,50 ---
2 Axel Boon AV NOVA 10,30 ---
3 Maurice Bottelier AV Lycurgus 8,56 8,53



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Coen van der Geest WRNG 33,10 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Hugo Vader AV NOVA 12,61 ---
2 Richard de Bock SV Noordkop 11,77 ---



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Madelon Werkhoven Phanos 13,05 +2.2 m/s12,82



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Emma van der Pal AV Trias 27,19 +1.0 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Mariska Tuijp SV Noordkop 38,25 ---
2 Tamara Bo...schansker Altis 19,67 20,72



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mariska Tuijp SV Noordkop 9,77 ---
2 Tamara Bo...schansker Altis 6,83 6,94



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Robin Post AV Hera 41,66 42,70
2 Tamara Bo...schansker Altis 22,67 20,58



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Emma van der Pal AV Trias 10,62 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Madelon Werkhoven Phanos 4,97 5,29