Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2015]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 11,04 +3.4 m/s11,20 795
2 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 11,19 +3.4 m/s11,40 759
3 Gennaro Biswane U-Track Mannen 11,36 +3.4 m/s11,59 719
4 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 11,40 +3.4 m/s11,51 710
5 Tim de Reuver Fit Mannen 11,44 +2.9 m/s11,71 701
6 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 11,48 +2.9 m/s11,66 692
7 Benjamin dos Santos U-Track Mannen 11,52 +3.4 m/s--- 0
8 Casper van Bentum AV Pijnenburg Mannen 11,66 +2.9 m/s11,70 0
9 Jamaal Awad DEM Mannen 11,66 +2.9 m/s11,69 652
10 Jordy Kluft DEM Mannen 11,69 +0.0 m/s12,16 0
11 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 11,76 +2.9 m/s11,80 631
12 Kevin Saarbeg AV Zuidwal Mannen 11,78 +1.1 m/s--- 626
13 Jelmar Bos Almere `81 Mannen 11,99 +0.0 m/s12,25 583
14 Menno Boerma Fit Mannen 12,07 +2.9 m/s11,85 0
15 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 12,14 +0.0 m/s12,01 0
16 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 12,14 +0.0 m/s12,14 552
17 Jeffrey Bekker AV Statina...en Team 1 12,19 +1.1 m/s12,50 0
18 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 12,22 +1.1 m/s12,45 0
19 Jefferson Beuken AV Statina...en Team 2 12,29 +0.0 m/s12,30 522
20 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 12,35 +1.1 m/s12,37 0
21 Rick Hollestelle AV Triathlon Mannen 12,36 +1.1 m/s12,87 0
22 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 12,43 +0.0 m/s12,20 495
Stefan van Straaten AAC Mannen DNS 13,11 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi Mannen 22,42 -0.4 m/s21,80 799
2 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 22,53 -0.4 m/s22,80 0
3 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 23,33 -0.4 m/s23,51 707
4 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 23,36 +1.8 m/s23,60 705
5 Robert Moen DEM Mannen 23,47 +1.8 m/s23,60 694
6 Dennis de Groot AV Phoenix Mannen 23,50 -0.4 m/s23,20 691
7 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 23,58 +1.8 m/s23,91 684
8 Benjamin dos Santos U-Track Mannen 23,88 +1.8 m/s23,87 656
9 Kevin Saarbeg AV Zuidwal Mannen 23,99 +1.6 m/s--- 645
10 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 24,03 +4.2 m/s24,20 0
11 Menno Boerma Fit Mannen 24,38 +4.2 m/s23,99 610
12 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 24,61 +4.2 m/s24,80 590
12 Rutger Verbeij AV `47 Mannen 24,61 +4.2 m/s24,08 590
14 Jefferson Beuken AV Statina...en Team 2 24,76 +1.3 m/s25,50 577
15 Koert Remijn DEM Mannen 24,79 +1.3 m/s25,00 0
16 Robert Pennings Fit Mannen 24,80 +4.2 m/s24,15 0
17 Bas Duteweert AAV `36 Mannen 25,04 +1.3 m/s25,02 553
18 Rick Hollestelle AV Triathlon Mannen 25,04 +1.3 m/s25,50 0
19 Vincent Roke AV Statina...en Team 1 25,64 +1.6 m/s25,90 0
20 Dolf Smid AAV `36 Mannen 26,01 +1.6 m/s25,86 0
21 Steven Heynen AV Zuidwal Mannen 26,03 +1.6 m/s--- 0
22 Milroy Williams Almere `81 Mannen 26,73 +1.6 m/s27,24 0
Stefan van Straaten AAC Mannen DNS 25,68 0
Dusan Radicanin Leiden Atl...97 Mannen DNS 25,00 0
Rakeem Zuylen U-Track Mannen DNS 23,29 0
Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen DNF 23,80 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nadim van Minnen AV Phoenix Mannen 52,04 50,66 717
2 Tom de Leeuw Almere `81 Mannen 52,35 52,00 705
3 Kevin Jansen DEM Mannen 52,73 52,90 689
4 Younes Chaout U-Track Mannen 53,18 53,00 671
5 Jordy Kluft DEM Mannen 54,03 53,50 0
6 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 54,15 53,50 634
7 Tim de Reuver Fit Mannen 54,26 54,23 629
8 Jeroen Boots AAV `36 Mannen 54,49 54,59 621
9 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 54,61 52,50 616
10 Vincent Hofmann AV Pijnenburg Mannen 55,37 54,50 0
11 Thomas van...er Vooren AV Triathlon Mannen 55,94 55,80 567
12 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 56,20 57,10 558
13 Simon Jonis AV Statina...en Team 1 56,22 52,50 557
14 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 56,92 54,50 0
15 Joppe Stokvis AV Triathlon Mannen 57,49 55,55 0
16 Juras Huijben AV Phoenix Mannen 57,77 58,50 0
17 Joeri van Egmond AAV `36 Mannen 58,83 1:00,18 0
18 Milroy Williams Almere `81 Mannen 1:01,30 1:00,66 0
19 Paul de Vries Fit Mannen 1:02,18 1:01,25 0
Jelle Venema AV Suomi Mannen DNS 48,00 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Steve Bakker AV Suomi Mannen 1:58,13 1:55,00 780
2 Lars Remijn DEM Mannen 1:59,04 1:57,00 764
3 Michel Riemersma AV Triathlon Mannen 1:59,17 1:56,47 762
4 Younes Chaout U-Track Mannen 1:59,48 1:58,00 757
5 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 2:00,89 1:59,00 0
6 Vincent Hofmann AV Pijnenburg Mannen 2:01,10 1:59,00 729
7 Justin Cok AV `47 Mannen 2:02,58 1:59,00 704
8 Reinder Prince AV Triathlon Mannen 2:05,06 2:04,67 0
9 Daniel Hordijk AV Statina...en Team 1 2:06,46 2:08,00 642
10 Luuk van der Wal AV Zuidwal Mannen 2:10,70 --- 578
11 Piet de Reuver AAC Mannen 2:10,92 2:05,34 575
12 Simon van den Enden AV Phoenix Mannen 2:12,13 2:10,00 557
13 Michael van Baal AV Statina...en Team 2 2:12,46 2:20,00 553
14 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 2:12,51 2:08,00 0
15 Dolf Smid AAV `36 Mannen 2:14,31 2:13,07 527
16 Reinoud Lampe Fit Mannen 2:16,62 --- 496
17 Paul de Vries Fit Mannen 2:24,84 --- 0
18 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 2:30,55 2:30,00 0
Jasper Boot Leiden Atl...97 Mannen DNS 2:06,99 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ephrem Kuiper AAC Mannen 16:01,04 17:04,28 714
2 Luuk Hendrikx AV Phoenix Mannen 16:08,68 17:00,00 699
3 Ronald Poel DEM Mannen 16:09,53 15:40,00 697
4 Maarten Haegens AV Pijnenburg Mannen 16:35,19 16:30,00 650
5 Joshua Groen AV Triathlon Mannen 16:55,98 16:31,00 613
6 Jasper Stein U-Track Mannen 16:59,27 16,45 608
7 Leonard Tersteeg AV Phoenix Mannen 17:26,30 17:00,00 0
8 Tsega Dames Ayulu Almere `81 Mannen 17:44,90 17:26,00 532
9 Sven Duits AV Triathlon Mannen 17:48,44 17:00,00 0
10 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 18:22,57 19:00,00 475
11 Walter Kohlenberg DEM Mannen 18:32,66 18:00,00 0
12 Huib de Groot Leiden Atl...97 Mannen 18:38,83 18:22,04 452
13 Freek van Zoest Leiden Atl...97 Mannen 18:51,60 18:30,15 0
14 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 19:17,63 --- 398
15 Demian Lith Fit Mannen 19:28,68 18:34,23 383
16 Reinoud Lampe Fit Mannen 21:04,50 --- 0
Gerben Broens AAC Mannen DNS 17:43,57 0
Michael van Baal AV Statina...en Team 2 DNF 17:59,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 16,09 +0.5 m/s17,20 740
2 Jeroen Bol AV Triathlon Mannen 16,60 +0.5 m/s17,00 695
3 Davis Hagedoorn DEM Mannen 17,31 +0.5 m/s18,00 635
4 Justin Cok AV `47 Mannen 17,36 +1.4 m/s--- 632
5 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 20,25 +1.4 m/s20,00 435
6 René Camper AV Pijnenburg Mannen 21,94 +1.4 m/s19,90 343
Luc Nkurunziza U-Track Mannen DQ 16,80 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DEM Mannen (Zweedse) DEM - Msen 4 2:05,51 848
2 AV Pijnenburg Mannen (Zweedse) AV Pijnenburg - Msen 4 2:06,48 833
3 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 4 2:06,62 831
4 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:08,43 803
5 AV Triathlon Mannen (Zweedse) AV Triathlon - Msen 4 2:09,38 789
6 AV Statina Mannen Team 2 (Zweedse) AV Statina - Msen 4 2:10,60 771
7 Fit Mannen (Zweedse) Fit - Msen 4 2:12,24 747
8 AV Statina Mannen Team 1 (Zweedse) AV Statina - Msen 4 2:13,75 726
9 AV Zuidwal Mannen (Zweedse) AV Zuidwal - Msen 4 2:14,47 716
10 AAV `36 Mannen (Zweedse) AAV `36 - Msen 4 2:14,57 715
11 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:15,01 709
12 U-Track Mannen (Zweedse) U-Track - Msen 4 2:20,68 635
13 AAC Mannen (Zweedse) AAC - Msen 3 DNS 0
13 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 4 DNS 0
13 Leiden Atletiek / Voorschoten `97 Mannen (Zweedse) - Msen 4 DNS 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alex van den Boom AV `47 Mannen 63,02 --- 798
2 Wouter Lemstra AAV `36 Mannen 51,59 53,18 654
3 Niels Kleijwegt AV Pijnenburg Mannen 51,02 --- 647
4 Helge Giezeman U-Track Mannen 47,43 --- 598
5 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 45,03 --- 565
6 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 44,49 --- 557
7 Marc Lommert AV Statina...en Team 2 41,95 --- 520
8 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 39,16 --- 478
9 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 36,79 --- 442
10 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 35,99 --- 429
11 Bas Cijvat AV Zuidwal Mannen 34,06 --- 398
12 Bram Kreykamp Fit Mannen 29,32 --- 318
13 Martijn Spaan AV Phoenix Mannen 24,78 --- 235



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 40,47 --- 695
2 Jasper Christiaan AAC Mannen 35,17 --- 587
3 Shaquille Bleecke Almere `81 Mannen 34,64 --- 576
4 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 33,98 32,65 562
5 Wik Breure AV Pijnenburg Mannen 30,65 --- 489
6 Helge Giezeman U-Track Mannen 29,35 --- 459
7 Alex van den Boom AV `47 Mannen 29,13 --- 454
8 Nick Gieltjes AV Statina...en Team 1 27,46 --- 415
9 Yannic Nuijt AV Zuidwal Mannen 26,09 --- 382
10 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 25,82 --- 375
11 Bram Kreykamp Fit Mannen 24,52 --- 343
12 Martijn Spaan AV Phoenix Mannen 24,50 --- 342
13 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 22,81 --- 299
14 Jeroen Gutte AV Statina...en Team 2 22,37 --- 287



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Mannen 13,96 --- 726
2 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 13,34 --- 0
3 Jasper Christiaan AAC Mannen 12,32 --- 621
4 Patrick Zweekhorst AV Triathlon Mannen 11,86 --- 590
5 Robert Moen DEM Mannen 11,47 --- 564
6 Wouter Lemstra AAV `36 Mannen 11,00 11,09 532
7 Alex van den Boom AV `47 Mannen 10,99 --- 531
8 Marc Oostendorp AAV `36 Mannen 10,70 11,54 0
9 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 10,05 --- 464
10 Wik Breure AV Pijnenburg Mannen 9,93 --- 455
11 Jeffrey Bekker AV Statina...en Team 1 9,83 --- 448
12 Helge Giezeman U-Track Mannen 9,21 --- 401
13 Edward van Egdom AV Triathlon Mannen 9,08 --- 0
14 Sebastian ...hijffelen DEM Mannen 9,04 --- 0
15 Martijn Spaan AV Phoenix Mannen 8,79 --- 369
16 Robert Pennings Fit Mannen 8,36 --- 335
17 Nadim van Minnen AV Phoenix Mannen 8,35 --- 0
18 Yannic Nuijt AV Zuidwal Mannen 8,14 --- 317
19 Jeroen Gutte AV Statina...en Team 2 7,94 --- 301



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 1,95 --- 813
2 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 1,90 --- 769
2 Dylan Jansen AV Zuidwal Mannen 1,90 --- 769
4 Michel Scholten AAV `36 Mannen 1,85 1,80 725
5 Martijn Visser AV Suomi Mannen 1,80 --- 680
6 Julian Sas Almere `81 Mannen 1,75 --- 634
7 Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen 1,70 --- 587
7 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1,70 1,80 587
9 Duco Fabrie AV Pijnenburg Mannen 1,65 --- 540
10 Lex Favrin AV Statina...en Team 2 1,60 --- 492
10 Gennaro Biswane U-Track Mannen 1,60 --- 492
12 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 1,40 --- 293



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 13,41 +1.1 m/s--- 719
2 Rutger Verbeij AV `47 Mannen 12,30 +0.0 m/s--- 601
3 Joris de Ruiter DEM Mannen 11,82 +0.0 m/s12,55 548
4 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 11,47 +0.0 m/s--- 509
5 Wim Vonk AV Triathlon Mannen 11,32 +0.5 m/s--- 492
6 Kevin Klomp AV Statina...en Team 1 11,25 +0.0 m/s--- 484
7 Sebastiaan...der Grift AV Phoenix Mannen 10,87 +0.9 m/s--- 440
7 Jasper de Hon AAC Mannen 10,87 +1.0 m/s--- 440
9 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 10,84 +0.0 m/s--- 437
10 Stefan van den Bos Leiden Atl...97 Mannen 10,39 +1.4 m/s--- 384
11 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 9,67 +0.0 m/s--- 297



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Thierry Belt AV Triathlon Mannen 6,73 +0.0 m/s--- 763
2 Marco Jansen AV Pijnenburg Mannen 6,51 +0.0 m/s--- 717
3 Alexander Soethout DEM Mannen 6,46 +0.0 m/s6,48 706
4 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 6,24 +0.0 m/s--- 658
5 Marc Lommert AV Statina...en Team 2 6,04 +0.0 m/s--- 614
6 Julian Sas Almere `81 Mannen 5,95 +0.0 m/s--- 594
7 Dylan Jansen AV Zuidwal Mannen 5,68 +0.0 m/s--- 532
8 Ruben Bijlsma Leiden Atl...97 Mannen 5,62 +0.0 m/s--- 519
9 Bastiaan Kors AAV `36 Mannen 5,35 +0.0 m/s--- 456
10 Netinai Inapai U-Track Mannen 5,28 +0.0 m/s--- 439
11 Jeffrey Bekker AV Statina...en Team 1 5,27 +0.0 m/s--- 437
12 Eric Castrop AV Phoenix Mannen 5,17 +0.0 m/s5,20 413
12 Jasper de Hon AAC Mannen 5,17 +0.0 m/s--- 413
14 Martijn Visser AV Suomi Mannen 4,99 +0.0 m/s--- 369



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 12,16 +2.0 m/s12,36 839
2 Eva Mollema Fit Vrouwen 12,83 +4.5 m/s13,31 708
3 Tjeerdtje van Gastel AV Triathl...s Vrouwen 13,03 +2.0 m/s13,18 671
4 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 13,26 +2.0 m/s13,30 630
5 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 13,32 +4.5 m/s13,60 620
6 Jamie Verweij AV Statina...en Team 2 13,43 +2.0 m/s13,14 601
7 Mariska Graat Almere `81 Vrouwen 13,45 +2.0 m/s13,20 597
8 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 13,47 +0.6 m/s--- 594
9 Nienke Blom AV Pijnenb...g Vrouwen 13,55 +4.5 m/s13,70 581
10 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 13,65 +2.2 m/s14,05 0
11 Dewi Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 13,87 +2.2 m/s13,90 0
12 Nynke Smits AV Gouda Vrouwen 13,89 +2.2 m/s14,00 0
13 Tessa van Kol Voorschote...7 Vrouwen 13,92 +2.2 m/s13,89 520
14 Ruby den Besten AV Statina...en Team 2 13,92 +4.5 m/s13,77 0
15 Lisanne Lutter AV Phoenix Vrouwen 14,02 +1.0 m/s14,50 505
16 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 14,17 +2.2 m/s14,00 482
17 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 14,39 +1.0 m/s14,56 448
18 Li Shan va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 14,55 +1.0 m/s14,80 425
19 Els Brouwer Almere `81 Vrouwen 14,99 +1.0 m/s14,20 0
20 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 15,00 +0.6 m/s15,10 362
21 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 15,09 +0.6 m/s--- 0
22 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 15,45 +0.6 m/s15,44 302
23 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 19,19 +0.6 m/s--- 0
Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen DQ 15,05 0
Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen DQ 13,60 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daphne Mierop Almere `81 Vrouwen 26,13 +0.3 m/s27,58 752
2 Lucy van Berkel AV Statina...en Team 2 26,28 +0.0 m/s26,50 740
3 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 26,38 +0.0 m/s27,00 732
4 Sanne de Boer AV Suomi Vrouwen 26,48 +0.0 m/s--- 724
5 Vera Gommans AV Statina...en Team 2 26,98 +0.0 m/s27,11 0
6 Eva Mollema Fit Vrouwen 26,99 +0.0 m/s27,13 0
7 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 27,54 +0.0 m/s27,50 644
8 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 28,41 +0.0 m/s25,80 584
9 Robyn van der Bent AAV `36 Vrouwen 28,52 +0.3 m/s28,88 576
9 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 28,52 +0.3 m/s28,50 576
11 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 28,53 +0.3 m/s28,50 575
12 Shenelda Elshot Almere `81 Vrouwen 28,76 +0.7 m/s28,97 0
13 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 28,84 +0.7 m/s29,78 555
14 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 28,89 +0.3 m/s28,90 552
15 Lisanne Lutter AV Phoenix Vrouwen 28,94 +0.7 m/s30,00 548
16 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 29,12 +1.1 m/s30,44 537
17 Nienke Blom AV Pijnenb...g Vrouwen 29,19 +0.7 m/s29,30 0
18 Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen 29,25 +0.7 m/s29,14 0
19 Rivka van der Water AV Statina...en Team 1 29,63 +1.1 m/s30,44 504
20 Lissa Benschop AV Gouda Vrouwen 29,63 +0.3 m/s28,80 0
21 Tyrza van Leeuwen Voorschote...7 Vrouwen 30,50 +1.1 m/s30,00 0
22 Marlou Remeeus AV Suomi Vrouwen 30,93 +0.0 m/s--- 0
23 Annika Schuurman AV Triathl...s Vrouwen 31,06 +1.1 m/s32,00 419
24 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 31,23 +0.0 m/s--- 410
25 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 31,44 +1.1 m/s31,62 0
26 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 31,66 +1.1 m/s31,90 0
27 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen 32,31 +0.0 m/s--- 0
28 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 33,10 +0.0 m/s33,20 0
29 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 34,00 +0.0 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anke Suijkerbuijk AV Pijnenb...g Vrouwen 1:01,31 1:00,70 737
2 Fieke Witte AV Phoenix Vrouwen 1:03,47 --- 675
3 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 1:04,11 --- 658
4 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 1:04,49 1:03,00 647
5 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 1:04,88 1:01,50 637
6 Nienke Heida AV Clytoneus Vrouwen 1:07,18 1:04,79 578
7 Annemiek v...er Knijff AAV `36 Vrouwen 1:07,64 1:09,00 567
8 Wendy de Bloois ARV Ilion Vrouwen 1:07,91 1:05,00 560
9 Jamie Verweij AV Statina...en Team 2 1:08,15 1:07,00 554
10 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 1:08,18 1:06,88 554
11 Rivka van der Water AV Statina...en Team 1 1:08,90 1:15,00 536
12 Ruby den Besten AV Statina...en Team 2 1:09,17 1:07,00 0
13 Linde Lammers Fit Vrouwen 1:09,42 1:09,12 524
14 Kiki Marringa AV Statina...en Team 1 1:10,90 1:12,00 0
15 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 1:11,04 1:08,00 488
16 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 1:11,52 --- 477
17 Karin van Gent AAV `36 Vrouwen 1:13,58 1:08,70 0
18 Els Brouwer Almere `81 Vrouwen 1:18,47 1:20,44 339
19 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 1:18,74 1:15,00 0
20 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 1:26,81 --- 0
21 Sanne Spruijt AV Zuidwal Vrouwen 2:11,53 --- 0
Marlinde Romeijn AV Gouda Vrouwen DNS 1:07,00 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 5:15,71 5:25,00 584
2 Ramona Roller Fit Vrouwen 5:17,03 5:25,45 576
3 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 5:18,17 5:15,00 570
4 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 5:18,79 5:17,15 567
5 Marieke Gimbel AV Phoenix Vrouwen 5:25,07 5:18,02 0
6 Mariska Vergeer AV Statina...en Team 2 5:29,35 5:10,00 511
7 Miranda van den Berg AV Clytoneus Vrouwen 5:31,32 5:11,95 501
8 Sandra van de Grift AV Pijnenb...g Vrouwen 5:35,64 5:30,00 479
9 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 5:36,64 5:45,40 474
10 Rose Hughes AV Triathl...s Vrouwen 5:44,07 5:45,00 438
11 Richel Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 5:48,23 6:00,00 0
12 Anne Zekveld Leiden Atl...k Vrouwen 6:00,05 5:47,56 366
13 Daphne Lamboo Avantri Vrouwen 6:03,83 --- 350
14 Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen 6:03,98 --- 350
15 Roos Kroft AAV `36 Vrouwen 6:09,39 --- 327
16 Heidi Jansen AAV `36 Vrouwen 6:10,26 --- 0
17 Mai Elie AV Statina...en Team 2 6:19,76 6:00,00 0
18 Maxime Schouten AV Statina...en Team 1 6:40,72 6:30,00 209
19 Linda van Houdt ARV Ilion Vrouwen 6:52,79 --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisa Rodenburg AV Phoenix Vrouwen 15,25 +2.5 m/s15,90 722
2 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 15,82 +2.5 m/s16,00 664
3 Aafke van Daalen AV Clytoneus Vrouwen 16,32 +2.5 m/s16,81 616
4 Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen 17,29 +1.2 m/s--- 531
5 Mariska Graat Almere `81 Vrouwen 17,57 +2.4 m/s18,34 508
6 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 18,43 +2.5 m/s18,28 443
7 Vera Gommans AV Statina...en Team 2 18,50 +2.0 m/s18,89 438
8 Ramona Roller Fit Vrouwen 18,80 +1.2 m/s20,23 416
9 Linde Lammers Fit Vrouwen 18,89 +2.4 m/s18,56 0
10 Karin van Gent AAV `36 Vrouwen 19,14 +2.4 m/s18,75 393
11 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 19,22 +2.0 m/s19,25 388
12 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 19,26 +1.2 m/s20,10 385
13 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 19,33 +2.0 m/s19,20 380
14 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 19,47 +2.0 m/s19,90 371
15 Sophie Hilhorst AV Zuidwal Vrouwen 19,63 +1.2 m/s--- 361
16 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 19,64 +2.4 m/s18,80 0
17 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 19,69 +2.4 m/s18,81 357
18 Ilse van Dijk AV `47 Vrouwen 20,71 +2.0 m/s19,60 0
19 Mai Elie AV Statina...en Team 2 21,09 +1.2 m/s22,52 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Pijnenburg Vrouwen (Zweedse) AV Pijnenburg - Vsen 4 2:28,93 894
2 AV Statina Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Statina - Vsen 4 2:29,91 882
3 Fit Vrouwen (Zweedse) Fit - Vsen 4 2:31,87 860
4 AV Phoenix Vrouwen (Zweedse) AV Phoenix - Vsen 4 2:33,87 837
5 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 2:35,42 820
6 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - Vsen 4 2:36,68 807
7 AV `47 Vrouwen (Zweedse) AV `47 - Vsen 4 2:38,93 783
8 Voorschoten `97 Vrouwen (Zweedse) Voorschoten `97 - Vsen 4 2:40,13 771
9 Almere `81 Vrouwen (Zweedse) Almere `81 - Vsen 4 2:40,78 764
10 AV Triathlon / Altis Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:41,11 761
11 AAV `36 Vrouwen (Zweedse) AAV `36 - Vsen 4 2:42,61 746
12 AV Statina Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Statina - Vsen 4 2:44,18 730
13 Avantri Vrouwen (Zweedse) Avantri - Vsen 4 2:46,59 707
14 ARV Ilion Vrouwen (Zweedse) ARV Ilion - Vsen 4 3:12,47 496
15 AV Zuidwal Vrouwen (Zweedse) AV Zuidwal - Vsen 4 DQ 0
15 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0
15 Leiden Atletiek Vrouwen (Zweedse) Leiden Atletiek - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Susanne va...er Hoeven AV Pijnenb...g Vrouwen 39,89 --- 764
2 Imogen Beard AV Clytoneus Vrouwen 36,59 --- 712
3 Tyka Uijting AV Triathl...s Vrouwen 32,66 --- 646
4 Marije Langen ARV Ilion Vrouwen 31,85 --- 632
5 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 29,35 28,80 587
6 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 29,04 --- 581
7 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 28,35 --- 569
8 Tyrza van Leeuwen Voorschote...7 Vrouwen 27,26 --- 548
9 Sabine Schaapherder Almere `81 Vrouwen 26,86 --- 541
10 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 25,01 --- 505
11 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 24,35 --- 492
12 Veri Gutte AV Statina...en Team 1 23,13 --- 467
13 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 22,95 --- 463
14 Maaike Beelman AV Zuidwal Vrouwen 19,10 --- 380
15 Marloes Pleijte AV Phoenix Vrouwen 15,89 --- 304
Kelly Verheul AAV `36 Vrouwen DNS --- 0
Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Corbière AV Clytoneus Vrouwen 12,01 --- 720
2 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 10,92 --- 651
3 Nikki Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 10,28 --- 608
4 Tessa Molenaar AV Statina...en Team 2 10,24 --- 606
5 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 9,78 --- 574
6 Hilde Pracht Voorschote...7 Vrouwen 9,64 --- 565
7 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 9,62 9,10 563
8 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 9,61 --- 563
9 Susanne va...er Hoeven AV Pijnenb...g Vrouwen 9,59 --- 0
10 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 9,50 --- 555
11 Kirsten de Haan AV Clytoneus Vrouwen 8,90 --- 0
12 Sabine Schaapherder Almere `81 Vrouwen 8,50 --- 483
13 Veri Gutte AV Statina...en Team 1 8,40 --- 476
14 Lissa Benschop AV Gouda Vrouwen 8,28 --- 0
15 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 8,22 --- 0
16 Kelly Verheul AAV `36 Vrouwen 8,18 --- 460
17 Maaike Beelman AV Zuidwal Vrouwen 8,03 --- 448
18 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 7,95 --- 442
19 Lisanne Verhoeven Leiden Atl...k Vrouwen 7,58 --- 414
20 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 7,53 --- 0
21 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 7,34 --- 0
22 Marloes Pleijte AV Phoenix Vrouwen 6,85 --- 355
23 Silvana Riphagen AV Triathl...s Vrouwen 6,57 --- 332
24 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 6,33 --- 0
25 Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen 5,92 --- 0
26 Sanne Spruijt AV Zuidwal Vrouwen 4,32 --- 0
Eva Hendrix Leiden Atl...k Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wendy de Bloois ARV Ilion Vrouwen 1,65 --- 883
2 Britta de Haan AV Clytoneus Vrouwen 1,60 --- 832
2 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 1,60 --- 832
4 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 1,50 --- 726
4 Tyka Uijting AV Triathl...s Vrouwen 1,50 --- 726
4 Nikki Klarenbeek AV Pijnenb...g Vrouwen 1,50 --- 726
4 Lucy van Berkel AV Statina...en Team 2 1,50 --- 726
8 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 1,45 --- 672
8 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 1,45 --- 672
10 Els Brouwer Almere `81 Vrouwen 1,40 --- 615
10 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 1,40 --- 615
10 Kitty van Berkel AV Statina...en Team 1 1,40 --- 615
13 Rosemarie Overduijn Leiden Atl...k Vrouwen 1,30 1,35 484



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Charlene Onyema AV Clytoneus Vrouwen 5,71 +1.7 m/s--- 842
2 Daphne Mierop Almere `81 Vrouwen 5,26 +4.7 m/s--- 739
3 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 5,16 +1.6 m/s--- 715
4 Lisa Rodenburg AV Phoenix Vrouwen 5,14 +1.3 m/s--- 710
5 Marije Langen ARV Ilion Vrouwen 5,07 +0.0 m/s--- 694
6 Tjeerdtje van Gastel AV Triathl...s Vrouwen 4,93 +10.0 m/s--- 660
7 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 4,85 +0.7 m/s--- 640
8 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 4,53 +0.1 m/s--- 561
9 Tessa van Kol Voorschote...7 Vrouwen 4,51 +0.5 m/s--- 556
10 Dewi Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 4,49 +1.3 m/s--- 551
11 Desirée Koster AV Suomi Vrouwen 4,44 +1.8 m/s--- 538
12 Roos Kroft AAV `36 Vrouwen 4,29 +0.6 m/s--- 499
13 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 4,21 +1.5 m/s--- 478
14 Li Shan va...Poelgeest Leiden Atl...k Vrouwen 4,13 +0.0 m/s4,02 457
15 Maxime Schouten AV Statina...en Team 1 4,10 +2.0 m/s--- 449
16 Mai Elie AV Statina...en Team 2 4,07 -0.2 m/s--- 441
17 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen 3,59 +2.3 m/s--- 309