Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2019]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jeffrey Vanan Haag Atlet...en Team 1 10,98 +1.8 m/s10,50 809
2 Joep Merx Haag Atlet...en Team 1 11,28 +1.8 m/s11,05 0
3 Robert Hendriks Leiden Atl...ek Mannen 11,38 +1.8 m/s11,20 715
4 Igor Rutka AV Zuidwal...en Team 1 11,49 +1.8 m/s11,11 690
5 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...en Team 2 11,55 +1.8 m/s11,40 676
6 Bart van Zandwijk AV Atverni Mannen 11,60 +1.8 m/s11,50 665
7 Anton Hilhorst AV Zuidwal...en Team 1 11,73 +1.9 m/s11,73 0
8 Simon van der Horst Fit Mannen 11,75 +1.9 m/s51,45 633
9 Stijn de Graaf AV `40 Mannen 11,92 +1.8 m/s11,50 597
10 Watson Dikken AV Statina...en Team 2 11,97 +1.9 m/s--- 587
11 Ruben Bijlsma Leiden Atl...ek Mannen 12,03 +1.9 m/s12,00 0
12 Dennis Buys Avantri Ma...en Team 1 12,10 +0.1 m/s--- 560
13 Marijn van Duijn ARV Ilion Mannen 12,16 +1.9 m/s11,80 548
14 Corne Pieter AV Statina...en Team 2 12,18 +1.9 m/s--- 0
15 Kai de Jong AV Statina...en Team 1 12,49 +0.1 m/s--- 484
16 Daan Bakker Avantri Ma...en Team 2 12,84 +0.1 m/s--- 419
17 Ismar Klomp AV `40 Mannen 12,99 +1.9 m/s12,50 0
18 Mark van der Velde Avantri Ma...en Team 2 13,28 +0.1 m/s--- 0
19 Kris Vergouwen Voorschote...97 Mannen 13,39 +0.1 m/s--- 325
20 Marijn Kup AV Statina...en Team 1 13,73 +0.1 m/s--- 0
Jonathan Pronk Haag Atlet...en Team 2 DQ 11,11 0
Filimon Melescheba Avantri Ma...en Team 1 DNS --- 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jeffrey Vanan Haag Atlet...en Team 1 21,96 +1.1 m/s21,50 848
2 Joep Merx Haag Atlet...en Team 1 22,66 +1.1 m/s22,41 0
3 Robert Hendriks Leiden Atl...ek Mannen 22,73 +1.1 m/s23,10 767
4 Bart van Zandwijk AV Atverni Mannen 23,31 +1.1 m/s23,00 709
5 Benjamin Coolen Haag Atlet...en Team 2 23,36 +1.1 m/s23,00 705
6 Merlijn va...ensbergen Haag Atlet...en Team 2 23,44 -0.1 m/s23,20 0
7 Koen van Dijk AV Statina...en Team 1 23,89 +0.7 m/s--- 655
8 Anton Hilhorst AV Zuidwal...en Team 1 24,02 -0.1 m/s24,31 643
9 Dennis Buys Avantri Ma...en Team 1 24,54 +1.2 m/s--- 596
10 Watson Dikken AV Statina...en Team 2 24,75 -0.1 m/s--- 578
11 Matej Tol AV Statina...en Team 1 24,75 +0.7 m/s--- 0
12 Ruben Bijlsma Leiden Atl...ek Mannen 24,83 -0.1 m/s24,00 0
13 Fulvio Scarano AV `40 Mannen 25,66 -0.1 m/s25,18 503
14 Daan Bakker Avantri Ma...en Team 2 26,57 +0.7 m/s--- 433
15 David van den Berg Fit Mannen 26,62 +1.2 m/s--- 429
16 Daniel Berends AV Zuidwal...en Team 1 26,77 +1.2 m/s--- 0
17 Jeroen van Harmelen Avantri Ma...en Team 1 27,30 +1.2 m/s--- 0
18 Mark van der Velde Avantri Ma...en Team 2 27,36 +0.7 m/s--- 0
Hein Overkamp AV Statina...en Team 2 DNS --- 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Igor Rutka AV Zuidwal...en Team 1 50,27 48,60 793
2 Jurriaan de Rijk Haag Atlet...en Team 1 51,47 51,00 741
3 Daan Kneppers ARV Ilion Mannen 51,74 51,05 730
4 Simon van der Horst Fit Mannen 53,68 --- 652
5 Branco van Driest Avantri Ma...en Team 2 54,23 54,53 631
6 Hend de Jager AV Statina...en Team 2 56,15 55,34 560
7 Max Oortwijn Avantri Ma...en Team 1 56,87 --- 535
8 Jelle van der Marck AV Statina...en Team 1 57,72 57,54 506
9 Stijn de Graaf AV `40 Mannen 58,66 58,00 475
10 Tristan de Bree AV Atverni Mannen 1:00,56 1:00,00 415
11 Teun de Leede Leiden Atl...ek Mannen 1:01,41 1:00,00 389
Thomas Schuwer Haag Atlet...en Team 1 DQ 50,00 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Issam Er - Rabhi Haag Atlet...en Team 1 1:58,94 1:58,75 766
2 Thomas Albers AV `40 Mannen 2:01,04 2:05,00 730
3 Jurrian van der Valk Leiden Atl...ek Mannen 2:01,16 2:05,00 728
4 Stefan den Ouden Haag Atlet...en Team 1 2:02,66 1:59,56 0
5 Ismar Klomp AV `40 Mannen 2:03,30 2,20 0
6 Vincent Perquin Leiden Atl...ek Mannen 2:03,30 2:03,00 0
7 Tino Claessens Haag Atlet...en Team 2 2:03,69 2:07,00 686
8 Aloïs Bode Fit Mannen 2:14,25 --- 528
9 Ron Legemaate ARV Ilion Mannen 2:17,06 --- 490
10 Wesley van Dalen ARV Ilion Mannen 2:17,58 --- 0
11 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 2:24,46 --- 397
12 Mischa Rook Avantri Ma...en Team 1 2:25,08 --- 389
13 Thymo Rijneveld AV Statina...en Team 2 2:27,22 --- 365
14 Gijs Calis AV Zuidwal...en Team 1 2:32,58 2:25,94 305
Oussama Abarki Haag Atlet...en Team 2 DNS 2:10,00 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Farid L' Jahhaoui Haag Atlet...en Team 1 15:26,15 16:00,00 784
2 Wynfrith Meijwes Haag Atlet...en Team 1 15:41,96 15:42,91 0
3 Niels van der Geld AV Atverni Mannen 16:30,31 17:30,00 659
4 Aloïs Bode Fit Mannen 17:10,55 --- 588
5 Gerard Noppe Leiden Atl...ek Mannen 17:23,39 17:51,00 567
6 Jordin Bijstra AV Zuidwal...en Team 1 18:42,79 19:09,22 446
7 Thomas Albers AV `40 Mannen 18:45,43 18:30,00 442
8 Rens Haagsma AV Statina...en Team 2 18:59,07 --- 423
9 Gijs van Male ARV Ilion Mannen 19:01,06 --- 420
10 Marnix Boon Leiden Atl...ek Mannen 19:25,28 18:23,00 0
11 Jesse Reijngoud AV Statina...en Team 2 20:38,38 --- 0
12 Rutger van...altbommel AV Statina...en Team 1 21:29,30 --- 240
Filimon Melescheba Avantri Ma...en Team 1 --- ---



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Stefan Pol AV `40 Mannen 16,55 +1.0 m/s17,00 699
2 Bryan Pronk Haag Atlet...en Team 1 16,91 +1.0 m/s17,00 668
3 Bor van den Berg Avantri Ma...en Team 1 19,23 +1.0 m/s--- 497
4 Jos Warmerdam Fit Mannen 19,80 +1.0 m/s--- 461



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Haag Atletiek - Msen 4 3:24,87 752
2 AV `40 Mannen (4x400m) AV `40 - Msen 4 3:48,92 522
3 AV Zuidwal Mannen Team 1 (4x400m) AV Zuidwal - Msen 4 3:52,20 495
4 Leiden Atletiek Mannen (4x400m) Leiden Atletiek - Msen 4 3:53,04 488
5 ARV Ilion Mannen (4x400m) ARV Ilion - Msen 4 3:53,18 487
6 AV Statina Mannen Team 2 (4x400m) AV Statina - Msen 4 3:54,04 480
7 AV Atverni Mannen (4x400m) AV Atverni - Msen 4 3:55,10 471
8 AV Statina Mannen Team 1 (4x400m) AV Statina - Msen 4 3:55,99 464
9 Avantri Mannen Team 1 (4x400m) Avantri - Msen 4 3:56,36 461
10 Fit Mannen (4x400m) Fit - Msen 4 4:02,20 415
11 AV Zuidwal Mannen Team 2 (4x400m) AV Zuidwal - Msen 0 DNS 0
11 Avantri Mannen Team 2 (4x400m) Avantri - Msen 0 DNS 0
11 BAV Mannen (4x400m) BAV - Msen 0 DNS 0
11 Haag Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Haag Atletiek - Msen 0 DNS 0
11 U-Track Mannen (4x400m) U-Track - Msen 0 DNS 0
11 Voorschoten `97 Mannen (4x400m) Voorschoten `97 - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bryan Pronk Haag Atlet...en Team 1 12,19 11,76 X 11,58 12,19 --- 612
2 Sharlon Regales Haag Atlet...en Team 1 12,18 X X 11,13 12,18 --- 0
3 Pasquenel Sohilait AV Statina...en Team 2 X 11,00 10,45 11,52 11,52 --- 567
4 Robbert Bal Haag Atlet...en Team 2 10,47 10,88 10,93 - 10,93 --- 527
5 Xander de Ruiter Avantri Ma...en Team 1 9,95 10,13 9,39 9,59 10,13 --- 470
6 Gijs Calis AV Zuidwal...en Team 1 9,26 9,39 9,60 9,73 9,73 --- 440
7 Branco van Driest Avantri Ma...en Team 2 9,36 8,75 9,08 9,31 9,36 --- 413
8 Marc Lommert AV Atverni Mannen 9,18 8,60 8,72 9,17 9,18 --- 399
9 Stijn Pauli Leiden Atl...ek Mannen 9,18 8,94 X 8,84 9,18 --- 399
10 Yannic Nuijt AV Zuidwal...en Team 1 8,56 8,90 7,20 8,80 8,90 9,41 0
11 Stefan Pol AV `40 Mannen 8,77 7,60 8,37 8,58 8,77 --- 367
12 Tycho Velden AV Atverni Mannen 8,59 8,51 X 8,45 8,59 9,00 0
13 Roy Winiarczyk Leiden Atl...ek Mannen 8,09 8,46 8,46 8,30 8,46 --- 0
14 Bram Kreijkamp Fit Mannen 7,23 X 7,63 7,68 7,68 --- 279
15 Tim Overduin Voorschote...97 Mannen 7,02 6,54 6,46 6,91 7,02 --- 223
16 Allard Wanders ARV Ilion Mannen 6,89 6,53 6,85 6,71 6,89 --- 212
17 Marijn Kup AV Statina...en Team 1 6,50 6,45 6,71 6,18 6,71 --- 196



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Teun Wisse Leiden Atl...ek Mannen X 31,23 30,88 X 31,23 --- 510
2 Thijs van Duijn ARV Ilion Mannen 26,28 28,18 29,88 26,45 29,88 --- 486
3 Tycho Velden AV Atverni Mannen 26,40 26,54 27,61 26,04 27,61 28,00 444
4 Pasquenel Sohilait AV Statina...en Team 2 X 23,49 25,23 25,35 25,35 --- 401
5 Yannic Nuijt AV Zuidwal...en Team 1 X 25,34 X X 25,34 29,57 401
6 Xander de Ruiter Avantri Ma...en Team 1 23,82 24,47 21,91 24,24 24,47 --- 384
7 Bram Kreijkamp Fit Mannen 20,08 21,39 X 24,00 24,00 --- 374
8 Ferrie Hamer Haag Atlet...en Team 1 19,09 - - - 19,09 --- 270
9 Tim Overduin Voorschote...97 Mannen X 15,96 14,45 15,70 15,96 --- 196
10 Paul Westerman AV Statina...en Team 1 14,15 15,76 14,18 13,92 15,76 --- 191
11 Philip Boot AV `40 Mannen 13,51 X 13,63 13,05 13,63 20,00 136



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 1.301.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
1 Kai de Jong AV Statina...en Team 1 O O O XO XO XXX 1,80 --- 680
2 Koen Stapel ARV Ilion Mannen O - O O O O XXX 1,75 --- 634
2 Tim Stoetzer Haag Atlet...en Team 1 O O XXX 1,75 --- 634
4 Robbert Bal Haag Atlet...en Team 2 O XO XXX 1,75 --- 634
5 Niels Boonstra AV Statina...en Team 2 O O XXO XXX 1,75 --- 634
6 Bor van den Berg Avantri Ma...en Team 1 O O O O XO XXX 1,70 --- 587
7 Wouter Benschop AV Atverni Mannen O O XXX 1,65 --- 540
8 Ruben Bijlsma Leiden Atl...ek Mannen O - O XXX 1,60 --- 492
9 Philip Boot AV `40 Mannen - O O XO XO O XXX 1,60 1,60 492
10 Jos Warmerdam Fit Mannen O O O O XXX 1,50 --- 394
11 Daniel Berends AV Zuidwal...en Team 1 O XO O XXX 1,45 --- 344



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Jonathan Pronk Haag Atlet...en Team 2 6,24 6,63 6,28 6,47 6,63 +2.9 m/s--- 742
2 Ferrie Hamer Haag Atlet...en Team 1 6,24 6,52 X - 6,52 +1.3 m/s--- 719
3 Navaro dou...Aboikonie Haag Atlet...en Team 1 6,18 6,41 6,30 6,20 6,41 +2.9 m/s--- 0
4 Koen Stapel ARV Ilion Mannen 6,35 X X X 6,35 -0.3 m/s--- 682
5 Benjamin Coolen Haag Atlet...en Team 2 5,99 5,84 5,77 4,53 5,99 +1.4 m/s--- 0
6 Marijn van Duijn ARV Ilion Mannen 5,76 5,75 5,93 5,92 5,93 +0.9 m/s--- 0
7 Bart Boonstra AV Statina...en Team 1 5,49 5,89 4,99 5,52 5,89 +1.7 m/s--- 580
8 Kevin Winiarczyk Leiden Atl...ek Mannen X 5,51 5,68 5,54 5,68 +1.4 m/s--- 532
9 Stefan Pol AV `40 Mannen 4,99 5,45 5,36 5,60 5,60 +0.6 m/s6,00 514
10 Max Oortwijn Avantri Ma...en Team 1 5,52 5,56 5,33 5,54 5,56 +1.4 m/s--- 505
11 Anton Hilhorst AV Zuidwal...en Team 1 4,83 5,15 5,42 5,47 5,47 +1.6 m/s5,38 484
12 Roy Winiarczyk Leiden Atl...ek Mannen 5,42 5,33 X - 5,42 +0.6 m/s--- 0
13 Siebe Steehouder AV Statina...en Team 2 X X 5,35 X 5,35 +3.6 m/s--- 456
14 Bart van Zandwijk AV Atverni Mannen 4,83 4,98 5,07 5,16 5,16 +2.7 m/s--- 410
15 Corne Pieter AV Statina...en Team 2 X 5,05 5,11 - 5,11 -0.5 m/s--- 0
16 Daan Bakker Avantri Ma...en Team 2 4,93 5,10 X 4,93 5,10 -0.7 m/s--- 396
17 Jeroen van Harmelen Avantri Ma...en Team 1 4,90 4,90 4,95 4,98 4,98 +0.8 m/s--- 0
18 Jelle van der Marck AV Statina...en Team 1 4,40 X 4,93 - 4,93 +1.4 m/s--- 0
19 Kris Vergouwen Voorschote...97 Mannen 4,60 4,72 4,89 4,58 4,89 +0.2 m/s--- 344
20 David van den Berg Fit Mannen 4,27 4,36 4,52 4,57 4,57 +0.0 m/s--- 264
Alain van den Berg AV `40 Mannen - - - - DNS 4,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Esther Dankwah Haag Atlet...k Vrouwen 12,57 +1.6 m/s12,11 757
2 Eline Bardoel Fit Vrouwen 13,22 +1.6 m/s13,05 637
3 Danique Beverdam Haag Atlet...k Vrouwen 13,37 +1.6 m/s12,89 0
4 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 13,40 +0.9 m/s13,57 606
5 Robin Beijer AV `40 Vrouwen 13,51 +1.6 m/s13,40 587
6 Julia Rijnenberg ARV Ilion Vrouwen 13,52 +1.0 m/s--- 586
7 Ivanka Heijstee AV Atverni Vrouwen 13,56 +1.6 m/s13,50 579
8 Elanor van Kleef Leiden Atl...k Vrouwen 13,61 +0.9 m/s13,58 571
9 Vera Gommans AV Statina Vrouwen 13,74 +1.6 m/s13,40 549
10 Emmy van Maurik Almere `81...en Team 1 13,82 +1.0 m/s--- 536
11 Veri Gutte AV Statina Vrouwen 13,83 +0.9 m/s13,80 0
12 Valerie Afognon ARV Ilion Vrouwen 13,84 +0.9 m/s14,00 0
13 Aïsha Snieder Voorschote...7 Vrouwen 13,88 +0.9 m/s14,08 527
14 Dorine Huisman AV Atverni Vrouwen 13,88 +1.6 m/s13,50 0
15 Carolien de Pater Avantri Vr...en Team 1 13,91 +0.9 m/s13,90 522
16 Martha Chapple AV `40 Vrouwen 13,98 +0.9 m/s13,50 0
17 Marloes Bos AV Zuidwal...en Team 1 14,11 +0.8 m/s14,13 491
18 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 14,20 +0.8 m/s14,54 0
19 Bente Bloodshoofd Almere `81...en Team 2 14,28 +0.8 m/s14,48 465
20 Tamara Graat Almere `81...en Team 1 14,32 +1.6 m/s13,37 0
21 Melanie Overmars Leiden Atl...k Vrouwen 14,46 +1.0 m/s--- 0
22 Rosalie Baak AV Zuidwal...en Team 1 14,74 +0.8 m/s14,41 0
23 Lisa Brink Voorschote...7 Vrouwen 14,85 +1.0 m/s--- 0
24 Faith Thomas AV Sparta Vrouwen 15,09 +0.8 m/s14,90 350
25 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vr...en Team 2 15,38 +1.0 m/s15,60 311
26 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal...en Team 2 15,91 +0.8 m/s15,31 245
27 Janine Scherpenberg Almere `81...en Team 2 17,72 +1.0 m/s18,05 0
Iris van Leeuwen Avantri Vr...en Team 2 DNS 16,01 0
Marta Cichowicz AV Sparta Vrouwen DNS 14,24 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Esther Dankwah Haag Atlet...k Vrouwen 25,86 +0.2 m/s25,32 774
2 Charlotte ...Breukelen AV Atverni Vrouwen 27,03 +0.2 m/s27,00 682
3 Eline Bardoel Fit Vrouwen 27,04 +0.2 m/s26,45 681
4 Laurene Brobbel Avantri Vr...en Team 1 27,15 +0.2 m/s27,01 673
5 Jamie Verweij AV Statina Vrouwen 27,20 +1.3 m/s28,00 669
6 Danique Beverdam Haag Atlet...k Vrouwen 27,76 +0.2 m/s26,18 0
7 Larissa Smit AV `40 Vrouwen 27,89 +0.2 m/s26,50 619
8 Nora Sloot AV Sparta Vrouwen 27,99 +1.3 m/s28,29 612
9 Marta Cichowicz AV Sparta Vrouwen 28,54 +0.3 m/s28,62 0
10 Julia Rijnenberg ARV Ilion Vrouwen 28,62 -0.3 m/s--- 569
11 Elanor van Kleef Leiden Atl...k Vrouwen 28,68 +1.3 m/s28,06 565
12 Indira Sloeserwij Fit Vrouwen 28,86 +0.3 m/s28,95 0
13 Ruby den Besten AV Statina Vrouwen 28,95 +1.3 m/s28,50 0
14 Marloes Bos AV Zuidwal...en Team 1 29,14 -0.3 m/s30,27 535
15 Els Brouwer Almere `81...en Team 1 29,44 +0.3 m/s29,55 516
16 Ivanka Heijstee AV Atverni Vrouwen 29,51 +1.3 m/s28,00 0
17 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 29,71 +0.3 m/s29,75 499
18 Celine Smit AV `40 Vrouwen 30,13 +0.3 m/s29,00 0
19 Bente Bloodshoofd Almere `81...en Team 2 30,53 -0.3 m/s30,83 450
20 Tamara Graat Almere `81...en Team 1 30,70 +1.3 m/s28,24 0
21 Sterre Mulder Voorschote...7 Vrouwen 31,64 -0.3 m/s--- 387
Iris van Leeuwen Avantri Vr...en Team 2 DNS 35,41 0
Sterre de Rooij ARV Ilion Vrouwen --- ---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Doris van der Knaap Haag Atlet...k Vrouwen 1:00,63 59,82 758
2 Esther van der Pijl Haag Atlet...k Vrouwen 1:02,38 1:02,58 0
3 Larissa Smit AV `40 Vrouwen 1:02,63 1:03,30 699
4 Roos van Elk Leiden Atl...k Vrouwen 1:02,72 1:00,00 696
5 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 1:03,11 1:06,90 685
6 Laurene Brobbel Avantri Vr...en Team 1 1:03,52 1:02,50 674
7 Indira Sloeserwij Fit Vrouwen 1:04,31 1:04,54 652
8 Esther Nauta AV Atverni Vrouwen 1:04,52 1:01,00 647
9 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal...en Team 1 1:04,68 1:03,04 642
10 Karlijn van Lierop ARV Ilion Vrouwen 1:07,03 1:07,00 582
11 Desirée van Beest AV Atverni Vrouwen 1:07,05 1:07,00 0
12 Naomi Doves AV Zuidwal...en Team 1 1:07,30 1:02,66 0
13 Els Brouwer Almere `81...en Team 1 1:08,70 1:09,68 541
14 Marianne Jol AV `40 Vrouwen 1:10,21 1:15,00 0
15 Rivka van der Water AV Statina Vrouwen 1:11,61 1:12,00 475
16 Noelle van Dam AV Sparta Vrouwen 1:13,82 --- 428
17 Annyka Wanders ARV Ilion Vrouwen 1:37,58 --- 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte van Schaik AV Atverni Vrouwen 4:51,53 4:55,00 730
2 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 4:57,34 5:00,00 693
3 Marina Voronina Haag Atlet...k Vrouwen 5:06,26 4:59,80 638
4 Amber van Elk Leiden Atl...k Vrouwen 5:06,91 5:15,00 634
5 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 5:14,34 5:00,00 0
6 Maud Kaarsgaren Fit Vrouwen 5:21,12 5:25,69 554
7 Jia-Lian Yin AV Sparta Vrouwen 5:22,55 --- 546
8 Gabriela Riebeek Almere `81...en Team 1 5:27,01 5:27,73 523
9 Cathelijn Waaijer Leiden Atl...k Vrouwen 5:29,01 5:15,00 0
10 Robin Beijer AV `40 Vrouwen 5:35,91 5:50,00 478
11 Veerle Ooink AV `40 Vrouwen 5:50,39 5:45,00 0
12 Fee Steehouwer Avantri Vr...en Team 1 5:58,38 5:44,46 373
13 Renske Idzenga AV Zuidwal...en Team 1 6:06,16 --- 340
14 Janet Rie...ld-Noomen Avantri Vr...en Team 2 6:26,23 6:30,09 261
15 Astrid van der Born Avantri Vr...en Team 1 6:30,71 6:29,14 0
16 Janine Scherpenberg Almere `81...en Team 2 7:21,86 --- 80
Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Saskia Zwaard AV `40 Vrouwen 15,90 +1.2 m/s15,00 656
2 Sanne van Drunen Almere `81...en Team 1 15,93 +1.2 m/s15,60 653
3 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 16,12 +1.2 m/s16,45 635
4 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 17,10 +1.2 m/s17,05 547
5 Laurene Brobbel Avantri Vr...en Team 1 17,25 +1.2 m/s17,26 534
6 Louiza Kruiswijk AV Atverni Vrouwen 17,90 +1.1 m/s18,88 482
7 Bente Valk Haag Atlet...k Vrouwen 17,95 +1.2 m/s17,99 478
8 Aïsha Snieder Voorschote...7 Vrouwen 18,24 +1.1 m/s19,07 457
9 Marillion ...ijnenburg Avantri Vr...en Team 2 18,68 +1.2 m/s18,21 425
10 Jamie Verweij AV Statina Vrouwen 18,83 +1.1 m/s19,14 414
11 Hilde Pracht Leiden Atl...k Vrouwen 19,39 +1.1 m/s19,00 376
12 Renske Idzenga AV Zuidwal...en Team 1 19,74 +1.1 m/s20,70 354
13 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 19,86 +1.2 m/s18,88 0
14 Lisa Meijndert AV `40 Vrouwen 21,07 +1.1 m/s19,00 0
Valerie Afognon ARV Ilion Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek Vrouwen (4x400m) Haag Atletiek - Vsen 4 4:10,86 696
2 Leiden Atletiek Vrouwen (4x400m) Leiden Atletiek - Vsen 4 4:15,75 662
3 AV Atverni Vrouwen (4x400m) AV Atverni - Vsen 4 4:22,69 616
4 AV `47 Vrouwen (4x400m) AV `47 - Vsen 4 4:23,62 610
5 Fit Vrouwen (4x400m) Fit - Vsen 4 4:23,89 608
6 AV `40 Vrouwen (4x400m) AV `40 - Vsen 4 4:35,34 538
6 AV Zuidwal Vrouwen Team 1 (4x400m) AV Zuidwal - Vsen 4 4:35,35 538
8 Almere `81 Vrouwen Team 1 (4x400m) Almere `81 - Vsen 4 4:35,95 534
9 Avantri Vrouwen Team 1 (4x400m) Avantri - Vsen 4 4:41,05 505
10 AV Statina Vrouwen (4x400m) AV Statina - Vsen 4 4:47,19 471
11 ARV Ilion Vrouwen (4x400m) ARV Ilion - Vsen 4 5:52,29 183
12 Almere `81 Vrouwen Team 2 (4x400m) Almere `81 - Vsen 0 DNS 0
12 AV Sparta Vrouwen (4x400m) AV Sparta - Vsen 0 DNS 0
12 AV Zuidwal Vrouwen Team 2 (4x400m) AV Zuidwal - Vsen 0 DNS 0
12 Avantri Vrouwen Team 2 (4x400m) Avantri - Vsen 0 DNS 0
12 BAV Vrouwen (4x400m) BAV - Vsen 0 DNS 0
12 Voorschoten `97 Vrouwen (4x400m) Voorschoten `97 - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Carolien de Pater Avantri Vr...en Team 1 10,70 10,68 11,27 10,93 11,27 --- 673
2 Lisa Brink Voorschote...7 Vrouwen 9,35 9,74 9,98 9,33 9,98 9,70 588
3 Lisa Tillema Almere `81...en Team 2 9,95 9,40 9,30 9,18 9,95 --- 586
4 Nathalie Kuyf AV Atverni Vrouwen 9,57 9,02 9,78 9,69 9,78 10,50 574
5 Marillion ...ijnenburg Avantri Vr...en Team 2 9,78 9,35 9,69 9,56 9,78 --- 574
6 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 9,71 X 8,45 9,35 9,71 --- 570
7 Sabine Schaapherder Almere `81...en Team 1 8,49 9,27 9,57 9,05 9,57 --- 560
8 Anne-Fleur...uckelkorn Almere `81...en Team 2 8,58 9,55 9,32 9,21 9,55 --- 0
9 Nora Sloot AV Sparta Vrouwen 9,37 8,63 8,36 8,55 9,37 --- 546
10 Desiree de Haan Fit Vrouwen 9,14 9,15 9,20 9,36 9,36 10,36 545
11 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 9,28 X 9,00 8,63 9,28 --- 0
12 Sterre Bal Haag Atlet...k Vrouwen 9,26 7,85 X 7,90 9,26 11,36 538
13 Veri Gutte AV Statina Vrouwen 8,81 7,95 8,73 8,37 8,81 --- 506
14 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Vrouwen 8,51 8,17 8,79 8,61 8,79 10,22 0
15 Anke Veluwenkamp AV Statina Vrouwen 8,01 7,76 8,40 8,11 8,40 --- 0
16 Yvonne van de Kop AV Atverni Vrouwen 8,02 7,30 7,60 8,15 8,15 --- 0
17 Saana Taal AV `40 Vrouwen 7,85 8,13 7,63 X 8,13 8,00 456
18 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 7,92 8,00 7,56 X 8,00 --- 446
19 Froukje van der Veen Leiden Atl...k Vrouwen 7,99 7,50 7,28 6,75 7,99 --- 445
20 Cindy Weber Almere `81...en Team 1 7,94 7,61 7,86 7,64 7,94 --- 0
21 Tessa Harderwijk AV Zuidwal...en Team 1 7,15 7,66 7,38 7,14 7,66 8,52 420
22 Rowena Spelt Avantri Vr...en Team 1 7,64 6,87 7,45 X 7,64 --- 0
23 Celine Smit AV `40 Vrouwen 7,02 7,00 7,23 7,21 7,23 10,00 0
24 Iris Bovendeerd ARV Ilion Vrouwen 6,76 6,89 6,93 6,58 6,93 --- 0
25 Ivanka Hogervorst Leiden Atl...k Vrouwen 5,92 6,33 6,13 6,83 6,83 --- 0
26 Sterre Mulder Voorschote...7 Vrouwen 6,67 6,49 6,41 6,80 6,80 --- 0
27 Jessica de Pater Avantri Vr...en Team 2 6,68 6,63 6,78 6,41 6,78 --- 0
28 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal...en Team 1 6,57 5,94 6,44 6,55 6,57 7,30 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 33,41 X 33,63 35,23 35,23 --- 673
2 Daniëlle Wooning Avantri Vr...en Team 1 32,87 32,11 31,27 28,64 32,87 36,00 636
3 Marillion ...ijnenburg Avantri Vr...en Team 2 32,58 X 32,72 X 32,72 35,57 633
4 Suzanne Giezeman Haag Atlet...k Vrouwen X 26,81 X 28,69 28,69 37,42 567
5 Hilde Pracht Leiden Atl...k Vrouwen X X 25,91 25,61 25,91 --- 518
6 Yvonne van de Kop AV Atverni Vrouwen 23,70 22,62 23,07 24,67 24,67 --- 495
7 Iris van Dorp AV `47 Vrouwen 23,94 24,53 24,05 24,15 24,53 --- 0
8 Cindy Weber Almere `81...en Team 1 23,83 23,52 22,10 23,62 23,83 --- 480
9 Anke Veluwenkamp AV Statina Vrouwen 23,16 23,07 21,69 22,33 23,16 --- 467
10 Tessa Harderwijk AV Zuidwal...en Team 1 19,13 X 20,82 21,88 21,88 23,40 442
11 Saana Taal AV `40 Vrouwen X 19,74 X 20,66 20,66 15,00 418
12 Nathalie Kuyf AV Atverni Vrouwen 15,52 18,01 19,15 20,45 20,45 --- 0
13 Sabine Schaapherder Almere `81...en Team 1 18,91 18,54 19,49 18,27 19,49 --- 0
14 Lisa Brink Voorschote...7 Vrouwen 19,46 18,34 X 17,05 19,46 --- 393
15 Ingrid Zuijdervliet AV Zuidwal...en Team 1 17,35 17,75 18,91 18,90 18,91 19,56 0
16 Veri Gutte AV Statina Vrouwen 17,17 15,40 18,64 18,86 18,86 --- 0
17 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 18,70 18,23 15,49 - 18,70 --- 377
18 Desiree de Haan Fit Vrouwen 15,87 X 13,08 17,89 17,89 20,15 360
19 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal...en Team 2 16,39 15,89 16,93 13,90 16,93 17,65 339
20 Jessica de Pater Avantri Vr...en Team 2 X 13,79 15,44 X 15,44 17,80 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
1 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen - - O O O O O XXX 1,50 --- 726
2 Sanne van Drunen Almere `81...en Team 1 - - O O O O XXO XXX 1,50 --- 726
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni Vrouwen - - - - - O XXX 1,45 1,60 672
3 Sterre Bal Haag Atlet...k Vrouwen - - - O O O XXX 1,45 1,55 672
5 Mieke Brinkman ARV Ilion Vrouwen - - - O XXO XXO XXX 1,45 --- 672
6 Rowena Spelt Avantri Vr...en Team 1 - - O O O XXX 1,40 --- 615
6 Evelien van Wijk Fit Vrouwen - - O O O XXX 1,40 1,45 615
8 Kirsten Gardien AV Sparta Vrouwen - O O XXO O XXX 1,40 --- 615
9 Marloes Bos AV Zuidwal...en Team 1 - - O O XO XXX 1,40 1,45 615
10 Aïsha Snieder Voorschote...7 Vrouwen - XO O O XXX 1,35 --- 550
11 Marianne Jol AV `40 Vrouwen - - O XO XXX 1,35 1,40 550
12 Ivanka Hogervorst Leiden Atl...k Vrouwen O O XO XXX 1,30 --- 484
13 Julia van ...ippenberg AV Statina Vrouwen - O XXX 1,25 --- 417



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni Vrouwen X 5,31 5,24 5,40 5,40 +1.4 m/s5,50 771
2 Saskia Zwaard AV `40 Vrouwen 5,21 5,00 4,81 5,03 5,21 +3.0 m/s5,40 727
3 Daniëlle Wooning Avantri Vr...en Team 1 4,77 4,74 4,97 X 4,97 +1.0 m/s--- 670
4 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 4,59 4,81 4,63 4,86 4,86 +2.4 m/s--- 643
5 Emmy van Maurik Almere `81...en Team 1 4,72 4,49 4,53 4,43 4,72 +1.8 m/s--- 608
6 Bente Valk Haag Atlet...k Vrouwen 4,51 4,66 4,44 4,63 4,66 -1.1 m/s5,02 594
7 Rosalie Baak AV Zuidwal...en Team 1 4,07 4,32 4,30 4,62 4,62 +2.1 m/s4,64 584
8 Julia van ...ippenberg AV Statina Vrouwen 4,59 4,52 3,98 4,47 4,59 +1.1 m/s--- 576
9 Lisa van der Willik AV `47 Vrouwen 4,39 4,30 4,54 4,45 4,54 +1.1 m/s--- 0
10 Martha Chapple AV `40 Vrouwen 4,53 4,27 4,46 4,42 4,53 +1.8 m/s4,50 0
11 Floor Thier Haag Atlet...k Vrouwen X X 4,37 4,52 4,52 +1.4 m/s5,01 0
12 Valerie Afognon ARV Ilion Vrouwen X 4,35 4,48 4,32 4,48 +1.6 m/s--- 548
13 Lorraine Gonizzi Leiden Atl...k Vrouwen 4,23 4,18 4,05 4,36 4,36 +1.7 m/s--- 517
14 Lisa Tillema Almere `81...en Team 2 4,05 4,32 4,19 4,35 4,35 +0.6 m/s--- 515
15 Sterre Mulder Voorschote...7 Vrouwen 3,94 3,91 3,99 4,14 4,14 +0.1 m/s--- 460
16 Maud Kaarsgaren Fit Vrouwen 3,88 3,59 4,05 4,02 4,05 +0.1 m/s4,45 436
17 Leonie Mostard AV Sparta Vrouwen 3,78 3,92 3,95 3,94 3,95 +1.5 m/s--- 409
18 Anne-Fleur...uckelkorn Almere `81...en Team 2 3,50 X 3,82 3,81 3,82 +0.5 m/s--- 0