Uitslagen Avondwedstrijd Circuit 14

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tijmen van Hal PH 12,02 -0.5 m/s11,90
2 Stanley I...gbenekalo Eindhoven 12,10 +0.6 m/s---
3 Thomas van Vlerken HAC 12,18 -0.4 m/s12,02
4 Jarmo de Vries GVAC 13,24 +0.0 m/s13,17



Jongens Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jens Peeters Eindhoven 4:12,26 4:02,69
2 Juul Knoester GVAC 4:23,45 4:10,00
3 Adomas Repsys ASTX 4:29,71 4:30,00
4 Rob Rutjes RTE 4:40,17 4:25,00
5 Jarmo de Vries GVAC 5:02,84 4:58,18



Jongens Junior A - 3000 meter steeple (91cm)

# Naam ResOBP
1 William Webster GVAC 10:25,02 10:15,00
2 Guus van Kessel FT67 12:12,47 12:55,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jasper Slingerland Eindhoven 1,80 1,90



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 11,96 -0.5 m/s11,85
2 Milan Sonnemans Helden 11,97 -0.5 m/s11,90
3 Milkiyas Musse Swift 12,01 -0.5 m/s11,86
4 Pelle Mutsaers Eindhoven 13,21 +0.6 m/s---
5 Stijn van Bergen PH 15,21 -0.5 m/s---
6 Teun Daanen PH 18,26 -0.5 m/s---
Ruben der Weduwen HAC DNS 11,74



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jack Abernethy Eindhoven 51,53 52,42
2 Milkiyas Musse Swift 54,41 55,58
3 Pelle Mutsaers Eindhoven 59,66 ---
4 Stijn van Bergen PH 1:17,66 ---
5 Teun Daanen PH 1:22,17 ---
Ruben der Weduwen HAC DNS 54,85



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ids van Korven RTE 4:14,06 4:10,22
2 Mats Keulstra AVGM 4:45,18 ---
3 Jeremy van Zutven PH 4:55,85 5:00,00
4 Rens de Graauw PH 5:07,70 5:00,00
5 Stan Sierdsema FT67 5:11,54 5:25,00
6 Koen van de Ven GVAC 5:36,45 ---
7 Jan van Beljouw FT67 6:07,74 6:15,00



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 40,17 ---
2 Maarten Debeij Eindhoven 34,84 ---
3 Jeremy van Zutven PH 32,44 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 12,34 ---
2 Tom Michielsen AVGM 10,94 11,44



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tom Michielsen AVGM 1,75 1,78
2 Luuk Schot AVGM 1,70 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Maarten Debeij Eindhoven 12,70 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tijl Kok GVAC 12,94 -0.5 m/s---
2 Julius Thijssens GVAC 12,95 -0.5 m/s---
3 Orlando Louwers AVGM 13,45 +0.0 m/s14,09
4 Brecht Wijnholds GVAC 14,42 -0.5 m/s14,24
5 Jorben Van Hest AVGM 16,67 -0.5 m/s---



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Orlando Louwers AVGM 42,60 46,32
2 Wout Harmsen Eindhoven 50,77 50,00
3 Sjoerd Rikkers GVAC 52,73 ---
4 Nick van Bree AVGM 54,41 ---
5 Jorben Van Hest AVGM 56,24 ---
6 Niek Millenaar AVGM 59,86 ---
Hidde Cras GVAC DNS ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Orlando Louwers AVGM 18,14 ---
2 Nick van Bree AVGM 12,67 ---
3 Niek Millenaar AVGM 9,18 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daniël Wijnholds GVAC 1,50 1,55
2 Koen van de Ven GVAC 1,30 ---
3 Stan Sierdsema FT67 1,20 ---
4 Jorben Van Hest AVGM 1,10 ---
4 Jan van Beljouw FT67 1,10 ---
6 Niek Millenaar AVGM 1,00 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jacques Wang GVAC 12,71 -0.4 m/s12,60



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jacques Wang GVAC 1:00,86 1:01,00



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bart Niesten Eindhoven 4:32,50 4:35,00
2 Filip Lijnen Eindhoven 4:33,81 4:45,00
3 Ujendre R...autarsing Eindhoven 4:47,51 4:45,00
4 Karel Hageman Eindhoven 4:56,55 ---
5 Ron Dielhof AVGM 5:06,23 5:00,00
6 Kees-Jan Verwaal AV Phoenix 5:08,80 5:00,00
7 Leon Schrijvers Eindhoven 5:09,57 4:54,75
8 Henk Vos Eindhoven 5:25,36 ---
9 Rudy Hus Belgie 5:56,70 6:00,00
10 Walter van Loon Eindhoven 6:01,03 ---



Masters Mannen - 3000 meter steeple (91cm)

# Naam ResOBP
1 Tomas Hendrickx Belgie 9:40,55 9:11,00
2 Mat Lavrijsen Reusel `69 12:50,00 13:00,00



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marcel Leijten AVGM 31,05 ---
2 Rene van de Ven Oirschot 29,49 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Brian Lesterhuis Eindhoven 12,16 ---
2 Rene van de Ven Oirschot 11,05 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Eefje Ottevanger Eindhoven 5:10,56 5:24,00
2 Rian van der Burgt GVAC 5:21,05 5:25,00
3 Barbara Saat Eindhoven 5:42,03 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ingrid Wouters AVGM 33,53 32,54



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ingrid Wouters AVGM 9,17 9,98



Masters Vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hannah Cranen Swift 13,25 +0.0 m/s13,05
2 Lotte Houtman PH 13,75 +0.0 m/s13,09



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Hannah Cranen Swift 1:04,12 1:04,00
2 Milenay Günsoy Eindhoven 1:07,99 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter steeple (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lotte Houtman PH 1,60 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Simone Weijers AVGM 15,25 +0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Anne van Mill Eindhoven 1:06,31 ---
2 Richa Zope Eindhoven 1:06,71 ---
3 Floor van Veen AVGM 1:16,89 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yara Schoenmakers RTE 4:46,91 4:39,00
2 Yana van Aarle Eindhoven 5:04,51 5:00,00
3 Lotte Aerts AVGM 5:12,77 5:25,00
4 Veerle van Erp AVGM 5:20,10 5:25,00
5 Emma van Oijen FT67 6:34,94 6:25,00



Meisjes Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Floor van Veen AVGM 9,31 ---
2 Simone Weijers AVGM 6,60 ---
3 Carlijn van Erp AVGM 4,00 4,13



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kirsten Peeters Eindhoven 1,45 1,55
2 Simone Weijers AVGM 1,40 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Anna van Straten AVGM 11,50 -0.4 m/s---
2 Anna Bijl Reusel `69 11,52 +1.0 m/s11,57
3 Meike de Graauw PH 11,67 -0.4 m/s---
4 Elise Mutsaers Eindhoven 11,92 -0.4 m/s---
5 Sanne van der Blij AVV 11,95 +1.0 m/s---
6 Moos van Gendt Eindhoven 12,12 -0.4 m/s---
7 Ilse van de Wiel AVGM 12,14 +1.0 m/s---
8 Tessa Braat Eindhoven 12,28 -0.4 m/s---
9 Sanne van de Wiel AVGM 13,12 +1.0 m/s---
10 Mieke de Vos FT67 13,18 +1.0 m/s13,00



Meisjes Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Noa Snijders Eindhoven 45,53 46,00
2 Anna Bijl Reusel `69 49,24 48,88
3 Elise Mutsaers Eindhoven 49,64 ---
4 Ilse van de Wiel AVGM 50,33 ---
5 Anna van Straten AVGM 51,16 ---
6 Mieke de Vos FT67 56,24 49,00
7 Sanne van de Wiel AVGM 57,28 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Meike de Graauw PH 28,06 ---
2 Moos van Gendt Eindhoven 27,16 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Moos van Gendt Eindhoven 9,50 ---
2 Meike de Graauw PH 9,40 ---
3 Anna van Straten AVGM 7,88 ---
4 Anna Bijl Reusel `69 7,44 ---
5 Ilse van de Wiel AVGM 6,62 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sanne van der Blij AVV 1,35 ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sander Smits Eindhoven 11,56 -0.5 m/s11,30
2 Ciënderick Cyntje Eindhoven 11,65 -0.5 m/s---
3 Bas van de Burgt GAC Gemert 11,83 -0.5 m/s11,66
4 Stijn Groen AVGM 12,28 -0.4 m/s12,30
5 Maik van de Pas Reusel `69 12,78 -0.4 m/s12,50
6 Marvin Arts ASTX 12,84 -0.4 m/s12,30
7 Stef Hankel AVGM 12,99 +0.0 m/s13,07
8 Vincent Hein AVGM 13,12 -0.4 m/s12,30
9 Wing-Hin Wong ASTX 13,14 +0.0 m/s12,80
10 Mark Claassen PH 13,83 +0.6 m/s---
11 Auke Vos PH 16,65 +0.6 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Rob Michiels Reusel `69 51,67 51,75
2 Toon IJzerman Eindhoven 51,75 50,69
3 Hans Velthuis Eindhoven 51,83 50,00
4 Lorens Niehof AVV 55,75 54,99
5 Harry van Ham DAK 56,46 54,16
6 Maik van de Pas Reusel `69 56,67 55,00
7 Rohan de Bresser AVGM 57,63 56,93
8 Rik van Laarhoven AVGM 59,83 ---
9 Harrie Meulenbroeks Reusel `69 1:00,46 1:02,77
10 Auke Vos PH 1:20,92 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Teun Duisters RTE 4:14,50 4:10,00
2 Ben Souwen Eindhoven 4:15,62 4:10,92
3 Tonnie de Benis AVGM 4:28,00 4:20,00
4 Niek Verdijck ASTX 4:29,12 4:30,00
5 Wim van Hameren Eindhoven 4:38,88 4:45,00
6 Mark Jurgens Eindhoven 4:39,82 4:28,00
7 Ramon de Nooijer ASTX 4:40,24 4:50,00
8 Joran De Bie TRTL 4:45,07 4,30
9 Norbert van Hoof Eindhoven 4:45,57 4:45,00
10 Jasper Prins AVV 5:30,94 5:30,00
11 Michiel Ruland ASTX 5:59,79 ---
Vincent de Gier GVAC DNS 5:45,00



Senioren mannen - 3000 meter steeple (91cm)

# Naam ResOBP
1 Siem Uittenhout AV Phoenix 10:33,34 10:20,00
2 Mike Rasenberg AV Attila 11:00,16 ---
3 Willem Verhoeven ASTX 11:22,29 ---
4 Harry van Ham DAK 11:47,20 ---
5 Stijn Groen AVGM 12:06,92 ---
6 Patrick Sanders FT67 12:20,63 12:55,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC 33,46 ---
2 Rohan de Bresser AVGM 30,03 ---
3 Rik van Laarhoven AVGM 20,88 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC 12,24 ---
2 Rohan de Bresser AVGM 10,05 ---
3 Rik van Laarhoven AVGM 5,84 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bas van de Burgt GAC Gemert 1,95 ---
2 Matthijs Wezeman ASTX 1,75 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eveline Saalberg GVAC 12,69 -0.4 m/s12,51
2 Ilonka de Bresser AVGM 13,87 +0.0 m/s13,65
3 Anne Janssen PH 14,30 +0.6 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Emmelijn van Eldik Swift 1:08,72 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Lianne Verloop AVGM 5:18,77 5:00,00
2 Dana Leemans Eindhoven 5:33,15 ---
3 Jil Ney Eindhoven 5:39,72 5:19,03
4 Jolien Bruininx Reusel `69 5:40,07 5:25,00
5 Karin Bessembinder Eindhoven 5:55,37 6:00,00
6 Marianne Verdonk AVGM 5:55,79 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

# Naam ResOBP
1 Femke Spe...man-Rooms Belgie 10:49,27 9:36,80
2 Maureen de Bresser AVGM 13:54,03 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ilonka de Bresser AVGM 27,42 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ilonka de Bresser AVGM 9,08 ---
2 Marianne Verdonk AVGM 6,60 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Emma Van de Valk AVGM 1,50 1,50



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten