Uitslagen Junioren C/D Poule 66 Wedstrijd 2 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Colin Zwiers AAC `61 JC 13,18 +0.0 m/s--- 643
2 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 13,19 +0.0 m/s--- 641
3 Jasper de Vries EAC De Sperwers JC 13,28 +0.0 m/s--- 629
4 Mohamed Drallo AV Lionitas JC 13,45 +0.0 m/s--- 605
5 Gevara Hoever AV Impala JC 13,57 +0.0 m/s--- 589
6 Wout Koop...an t Jagt EAC De Sperwers JC 13,80 +0.0 m/s--- 559
7 Salim Elsafi Groningen ...JC Team 2 14,11 +0.0 m/s--- 520
8 Jogchum va...er Meulen Groningen ...JC Team 1 14,22 +0.0 m/s--- 507
9 Freek Moll AV Jahn II JC 14,39 +0.0 m/s--- 487
10 Carlo Sikkens Groningen ...JC Team 1 14,84 +0.0 m/s--- 0
11 Matthijs Bouma AV Impala JC 14,96 +0.0 m/s--- 422
12 Jesse de Baat Groningen ...JC Team 2 15,26 +0.0 m/s--- 390
13 Sibbe Bakker AAC `61 JC 15,27 +0.0 m/s--- 389
14 Johan Polet AV Impala JC 15,38 +0.0 m/s--- 0
15 Mees Veldboom AV de Sprinter JC 15,40 +0.0 m/s--- 375
16 Guus Stuiver AAC `61 JC 15,54 +0.0 m/s--- 0
17 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 16,06 +0.0 m/s--- 0
18 Remy Borawitz AV Lionitas JC 17,54 +0.0 m/s--- 181



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mohamed Drallo AV Lionitas JC 2:21,71 --- 644
2 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 2:22,53 --- 635
3 Ruben Talstra AV Impala JC 2:23,63 --- 623
4 Justin Qiu AV Lionitas JC 2:32,05 --- 540
5 Carlo Sikkens Groningen ...JC Team 1 2:32,19 --- 538
6 Hilbert Koppenol AV Impala JC 2:33,50 --- 526
7 Sibbe Bakker AAC `61 JC 2:34,26 --- 519
8 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 2:36,37 --- 500
9 Joost Orsel AV de Sprinter JC 2:45,65 --- 423
10 Jelmer Kooistra AV Impala JC 2:54,04 --- 0
11 Bouwe van Leeuwen Groningen ...JC Team 1 2:56,88 --- 340
12 Patrick Philips AAC `61 JC 2:58,13 --- 331
13 Remy Borawitz AV Lionitas JC 3:01,79 --- 0
14 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 3:06,01 --- 279
15 Gerben Heis AV Jahn II JC 3:32,58 --- 134



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 15,23 +0.0 m/s--- 704
2 Wouter de Does AAC `61 JC 15,88 +0.0 m/s--- 645
3 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 18,46 +0.0 m/s--- 453
4 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 18,57 +0.0 m/s--- 446
5 Stefan Volbeda AV Lionitas JC 18,70 +0.0 m/s--- 438
6 Owen Smidt AAC `61 JC 19,09 +0.0 m/s--- 414
7 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas JC 19,48 +0.0 m/s--- 392
8 Sjoerd Ho...tmanshoff AV de Sprinter JC 20,04 +0.0 m/s--- 360
9 Yme Elzinga AV Impala JC 20,16 +0.0 m/s--- 354
10 Jesse de Baat Groningen ...JC Team 2 21,11 +0.0 m/s--- 305
11 Mark Flokstra AV Impala JC 21,27 +0.0 m/s--- 297
12 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 23,15 +0.0 m/s--- 214
Hilbert Koppenol AV Impala JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 HAC `63 JC (4x100m) HAC `63 - JJC 0 --- 0
1 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 0 51,62 653
3 AV Impala JC (4x100m) AV Impala - JJC 0 52,47 623
4 AV Lionitas JC (4x100m) AV Lionitas - JJC 0 54,78 547
5 EAC De Sperwers JC (4x100m) EAC De Sperwers - JJC 0 55,01 490
6 Groningen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 0 56,91 482
7 Groningen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 0 58,98 373
7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 59,70 404
9 AV de Sprinter JC (4x100m) AV de Sprinter - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Garming EAC De Sperwers JC 31,22 --- 514
2 Bart van der Heijden AAC `61 JC 26,25 --- 435
3 Sven Hoving AV Jahn II JC 26,00 --- 431
4 Gijs van der Wijk AV Impala JC 25,89 --- 429
5 Jurjen Dekker AV Impala JC 25,78 --- 0
6 Bouwe van Leeuwen Groningen ...JC Team 1 24,28 --- 402
7 Sander Baas HAC `63 JC 22,36 --- 368
8 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 21,26 --- 348
9 Sjoerd Ho...tmanshoff AV de Sprinter JC 19,99 --- 324
10 Willem Blom Groningen ...JC Team 2 19,38 --- 0
11 Koen van der Meij Groningen ...JC Team 1 19,35 --- 0
12 Justin Qiu AV Lionitas JC 18,72 --- 299
13 Jord Poelman AV Jahn II JC 16,27 --- 0
14 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 14,37 --- 0
15 Sibbe Bakker AAC `61 JC 11,75 --- 0
16 Remy Borawitz AV Lionitas JC 9,93 --- 0
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Owen Smidt AAC `61 JC 39,80 --- 613
2 Jarin van der Kooi AV Impala JC 38,95 --- 602
3 Sander Baas HAC `63 JC 31,08 --- 491
4 Joost Orsel AV de Sprinter JC 22,16 --- 346
5 Lodewijk Faaij Groningen ...JC Team 1 20,35 --- 313
6 Jogchum va...er Meulen Groningen ...JC Team 1 20,27 --- 0
7 Bas Hemme EAC De Sperwers JC 19,22 --- 292
8 Yme Elzinga AV Impala JC 18,93 --- 0
9 Willem Blom Groningen ...JC Team 2 18,26 --- 274
10 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...JC Team 2 15,52 --- 0
11 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 15,14 --- 210
12 Joris Agtereek AV Lionitas JC 13,69 --- 0
13 Patrick Philips AAC `61 JC 12,60 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jarin van der Kooi AV Impala JC 11,88 --- 609
2 Sander Baas HAC `63 JC 10,15 --- 530
3 Bas Hemme EAC De Sperwers JC 7,55 --- 397
4 Lodewijk Faaij Groningen ...JC Team 1 7,20 --- 377
5 Tom Garming EAC De Sperwers JC 6,99 --- 0
6 Jesse de Vries AV Impala JC 6,48 --- 0
7 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 6,47 --- 335
8 Guus Stuiver AAC `61 JC 5,97 --- 304
9 Salim Elsafi Groningen ...JC Team 2 5,95 --- 303
10 Freek Moll AV Jahn II JC 5,69 --- 287
11 Koen van der Meij Groningen ...JC Team 1 5,59 --- 0
12 Joris Agtereek AV Lionitas JC 5,39 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wouter de Does AAC `61 JC 1,55 --- 663
1 Lex Spoelstra AV Impala JC 1,55 --- 663
3 Jasper de Vries EAC De Sperwers JC 1,50 --- 623
4 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 1,45 --- 582
5 Bart van der Heijden AAC `61 JC 1,40 --- 0
6 Sven Hoving AV Jahn II JC 1,40 --- 541
6 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas JC 1,40 --- 541
8 Arnold Hiemstra AV Impala JC 1,35 --- 0
9 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 1,30 --- 462
10 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 1,20 --- 0
10 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 1,20 --- 0
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 5,60 +0.0 m/s--- 736
2 Stefan Volbeda AV Lionitas JC 5,32 +0.0 m/s--- 683
3 Jarin van der Kooi AV Impala JC 5,10 +0.0 m/s--- 640
4 Colin Zwiers AAC `61 JC 4,99 +0.0 m/s--- 619
5 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 4,90 +0.0 m/s--- 601
6 Gijs van der Wijk AV Impala JC 4,54 +0.0 m/s--- 0
7 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 4,30 +0.0 m/s--- 0
8 Samuel Goet EAC De Sperwers JC 4,04 +0.0 m/s--- 0
9 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 3,84 +0.0 m/s--- 386
10 Mees Veldboom AV de Sprinter JC 3,70 +0.0 m/s--- 358
11 Guus Stuiver AAC `61 JC 3,60 +0.0 m/s--- 0
12 Gerben Heis AV Jahn II JC 3,57 +0.0 m/s--- 332
13 Jord Poelman AV Jahn II JC 3,51 +0.0 m/s--- 0
14 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...JC Team 2 3,39 +0.0 m/s--- 0
15 Joris Agtereek AV Lionitas JC 3,31 +0.0 m/s--- 0
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 11,12 +0.0 m/s--- 599
2 Ramon de Jong AV Impala JD 11,47 +0.0 m/s--- 544
3 Rutger Hoekstra AV Impala JD 11,48 +0.0 m/s--- 543
4 Boas Okken Groningen ...JD Team 2 11,66 +0.0 m/s--- 516
5 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 12,34 +0.0 m/s--- 422
6 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 12,35 +0.0 m/s--- 421
7 Daan van den Berg EAC De Sperwers JD 12,40 +0.0 m/s--- 414
8 Marco Baas HAC `63 JD 12,49 +0.0 m/s--- 402
9 Stef van den Berg AV Horror Sneek JD 12,53 +0.0 m/s--- 397
10 Bjorn Rinsma AV Impala JD 12,53 +0.0 m/s--- 0
11 Kars Zuurbier AV Horror Sneek JD 12,68 +0.0 m/s--- 379
12 Xander Feijen AAC `61 JD 12,78 +0.0 m/s--- 366
13 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 13,23 +0.0 m/s--- 0
14 Thijs Morssink AV Lionitas JD 13,30 +0.0 m/s--- 305
15 Klaas Bootsma AV Horror Sneek JD 13,43 +0.0 m/s--- 0
16 Melle Wigman AV Lionitas JD 13,58 +0.0 m/s--- 274
17 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 13,68 +0.0 m/s--- 264
18 Tom Zijtveld EAC De Sperwers JD 14,48 +0.0 m/s--- 183
Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 DNS --- 0
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS --- 0
Finn Beugels Groningen ...JD Team 1 DNF --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 D'Sean Holaman EAC De Sperwers JD 3:11,55 --- 607
2 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 3:27,40 --- 496
3 Einar Kuiper AV Lionitas JD 3:36,49 --- 440
4 Stefan van Lunzen AV Lionitas JD 3:37,44 --- 435
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 3:37,66 --- 433
6 Stijn van Dam Groningen ...JD Team 2 3:44,87 --- 392
7 Harm Jan Kootstra AV Impala JD 3:49,77 --- 366
8 Wilbert Knol HAC `63 JD 3:51,76 --- 356
9 Florian va...er Dussen AV Impala JD 3:56,15 --- 0
10 Robin van Wijk Groningen ...JD Team 1 3:57,86 --- 325
11 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 3:58,50 --- 322
12 Fimme Busman AV Horror Sneek JD 4:00,72 --- 311
13 Kars Zuurbier AV Horror Sneek JD 4:02,51 --- 303
14 Olaf Okken EAC De Sperwers JD 4:13,03 --- 255
15 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 4:13,86 --- 0
16 Niek Slijper Groningen ...JD Team 1 4:15,37 --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 D'Sean Holaman EAC De Sperwers JD 13,08 +0.0 m/s--- 579
2 Rutger Hoekstra AV Impala JD 15,25 +0.0 m/s--- 382
3 Willem Jongsma AV Impala JD 15,57 +0.0 m/s--- 357
4 Jarno Zwart AV Horror Sneek JD 16,53 +0.0 m/s--- 290
5 Jorrit Stada Groningen ...JD Team 2 16,64 +0.0 m/s--- 283
6 Hidde van Gelder AV Lionitas JD 17,02 +0.0 m/s--- 258
7 Joost van der Linden Groningen ...JD Team 1 17,09 +0.0 m/s--- 254
8 Liam Inwards AAC `61 JD 17,10 +0.0 m/s--- 253
9 Jos Jongsma AV Impala JD 17,49 +0.0 m/s--- 0
10 Frank van Strien AAC `61 JD 17,68 +0.0 m/s--- 219
11 Sietse Kolnaar Groningen ...JD Team 2 17,99 +0.0 m/s--- 201
12 Marco Baas HAC `63 JD 18,53 +0.0 m/s--- 172
13 Fimme Busman AV Horror Sneek JD 18,62 +0.0 m/s--- 167
14 Stijn van Dam Groningen ...JD Team 2 18,74 +0.0 m/s--- 0
15 Stijn Dijkman EAC De Sperwers JD 19,54 +0.0 m/s--- 121
16 Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 25,82 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 0 --- 0
1 AV Start `78 JD (4x80m) AV Start `78 - JJD 0 --- 0
1 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 0 45,60 527
4 EAC De Sperwers JD (4x80m) EAC De Sperwers - JJD 0 47,21 469
5 AV Impala JD (4x80m) AV Impala - JJD 0 47,93 395
5 HAC `63 JD (4x80m) HAC `63 - JJD 0 48,65 421
7 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 49,90 381
8 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 0 50,58 360
9 AAC `61 JD (4x80m) AAC `61 - JJD 0 50,84 302
9 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 0 51,36 337



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jorrit Stada Groningen ...JD Team 2 26,73 --- 443
2 Tobias Bouma AV Impala JD 25,39 --- 421
3 Jelle Biemans Groningen ...JD Team 2 24,68 --- 0
4 Ramon de Jong AV Impala JD 24,56 --- 0
5 Damian de Vries AV Heerenveen JD 21,63 --- 354
6 Gijs van de Beek AAC `61 JD 20,68 --- 337
7 Daan van den Berg EAC De Sperwers JD 20,50 --- 333
8 Jarno Zwart AV Horror Sneek JD 19,62 --- 317
9 Lars Mulder HAC `63 JD 16,01 --- 244
10 Niels Wijngaard EAC De Sperwers JD 15,83 --- 0
11 Robin van Wijk Groningen ...JD Team 1 15,25 --- 227
12 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 14,58 --- 0
13 Lars van der Heijden AAC `61 JD 12,32 --- 0
14 Sten van den Berg AV Lionitas JD 11,05 --- 128



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 23,84 --- 375
2 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 20,85 --- 323
3 Rutger Hoekstra AV Impala JD 17,84 --- 265
4 Gijs van de Beek AAC `61 JD 16,89 --- 246
5 Damian de Vries AV Heerenveen JD 15,10 --- 0
6 Jos Jongsma AV Impala JD 14,71 --- 0
7 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 14,69 --- 200
8 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 12,80 --- 0
9 Niels Wijngaard EAC De Sperwers JD 12,73 --- 156
10 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 12,17 --- 143
11 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 11,12 --- 117
12 Lars van der Heijden AAC `61 JD 9,85 --- 0
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 9,21 --- 484
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 7,56 --- 397
3 Jelle Biemans Groningen ...JD Team 2 7,10 --- 371
4 Ids Bosveld AV Impala JD 6,95 --- 0
5 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 6,82 --- 0
6 Klaas Bootsma AV Horror Sneek JD 6,01 --- 0
7 Damian de Vries AV Heerenveen JD 5,85 --- 297
8 Wilbert Knol HAC `63 JD 5,76 --- 291
9 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 5,05 --- 245
10 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 4,88 --- 233
11 Niek Slijper Groningen ...JD Team 1 4,80 --- 0
12 Lars van der Heijden AAC `61 JD 4,73 --- 223
13 Melle Wigman AV Lionitas JD 4,52 --- 0
14 Tom Zijtveld EAC De Sperwers JD 4,20 --- 184



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 1,45 --- 582
2 Liam Inwards AAC `61 JD 1,40 --- 541
2 Boas Okken Groningen ...JD Team 2 1,40 --- 541
4 Ramon de Jong AV Impala JD 1,30 --- 462
5 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 1,25 --- 426
6 Hidde van Gelder AV Lionitas JD 1,25 --- 0
7 Lars Veldman HAC `63 JD 1,25 --- 426
8 Joost van der Linden Groningen ...JD Team 1 1,20 --- 389
9 Sietse Kolnaar Groningen ...JD Team 2 1,20 --- 0
10 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 1,15 --- 352
10 Olaf Okken EAC De Sperwers JD 1,15 --- 352
12 Mark Terpstra AV Impala JD 1,10 --- 0
12 Finn Beugels Groningen ...JD Team 1 1,10 --- 0
Jarno Zwart AV Horror Sneek JD DNS --- 0
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 4,40 +0.0 m/s--- 498
2 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 4,35 +0.0 m/s--- 488
3 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 4,01 +0.0 m/s--- 420
4 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 4,00 +0.0 m/s--- 0
5 Lars Mulder HAC `63 JD 3,83 +0.0 m/s--- 384
6 Stef van den Berg AV Horror Sneek JD 3,78 +0.0 m/s--- 374
7 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 3,66 +0.0 m/s--- 0
8 Frank van Strien AAC `61 JD 3,53 +0.0 m/s--- 324
9 Thijs Morssink AV Lionitas JD 3,51 +0.0 m/s--- 320
10 Xander Feijen AAC `61 JD 3,47 +0.0 m/s--- 0
11 Bjorn Rinsma AV Impala JD 3,39 +0.0 m/s--- 0
12 Stijn Dijkman EAC De Sperwers JD 3,24 +0.0 m/s--- 266
13 Lars Veldman HAC `63 JD 3,19 +0.0 m/s--- 0
14 Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 3,11 +0.0 m/s--- 240
15 Sten van den Berg AV Lionitas JD 3,03 +0.0 m/s--- 0
16 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 2,88 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Wies Kesting AAC `61 MC 10,82 +0.0 m/s--- 649
2 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 10,97 +0.0 m/s--- 624
3 Cicely Sille AV Lionitas MC 10,98 +0.0 m/s--- 622
4 Bente Meijer AV de Sprinter MC 11,03 +0.0 m/s--- 614
5 Anne-Karijn Mos AV Heerenveen MC 11,27 +0.0 m/s--- 575
6 Iris Veldt Groningen ...MC Team 1 11,38 +0.0 m/s--- 558
7 Eva Jordaan Groningen ...MC Team 1 11,42 +0.0 m/s--- 0
8 Iris Mulder HAC `63 MC 11,59 +0.0 m/s--- 526
9 Romée Pluim AV Start `78 MC 11,60 +0.0 m/s--- 525
10 Isa Boonstra EAC De Sperwers MC 11,61 +0.0 m/s--- 523
11 Melina Wapstra AV Horror Sneek MC 11,68 +0.0 m/s--- 513
12 Esther van der Pol AV Impala MC 11,72 +0.0 m/s--- 507
13 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 11,76 +0.0 m/s--- 501
14 Kes Brinkman AAC `61 MC 11,82 +0.0 m/s--- 493
15 Mandy Zijlstra AV Horror Sneek MC 11,88 +0.0 m/s--- 484
16 Eva Stienstra Groningen ...MC Team 2 12,06 +0.0 m/s--- 459
16 Annemarijn Reinders HAC `63 MC 12,06 +0.0 m/s--- 459
18 Rebekka Jonkman HAC `63 MC 12,12 +0.0 m/s--- 0
19 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 12,16 +0.0 m/s--- 446
20 Tirza Kouwenhoven Groningen ...MC Team 3 12,17 +0.0 m/s--- 444
21 Meike van Noortwijk Groningen ...MC Team 3 12,25 +0.0 m/s--- 434
22 Manon Kroeze Groningen ...MC Team 2 12,35 +0.0 m/s--- 421
23 Amber Bekius AV Start `78 MC 12,36 +0.0 m/s--- 419
24 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 12,45 +0.0 m/s--- 408
25 Nina Hof AAC `61 MC 12,97 +0.0 m/s--- 0
26 Sytske Gerritsma AV Lionitas MC 13,01 +0.0 m/s--- 0
27 Alyssa de Boer AV de Sprinter MC 13,05 +0.0 m/s--- 334
28 Joline Visser AV Start `78 MC 13,09 +0.0 m/s--- 0
29 Meike Kapelle EAC De Sperwers MC 13,21 +0.0 m/s--- 315
30 Xanne Klaassens Groningen ...MC Team 2 13,66 +0.0 m/s--- 0
31 Lisanne van Dijk AV Impala MC 14,20 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Evelien Kuiper Groningen ...MC Team 1 3:06,48 --- 646
2 Annet Fledderus EAC De Sperwers MC 3:14,49 --- 585
3 Suzanne Libbers Groningen ...MC Team 1 3:15,78 --- 575
4 Jenda de Boer AV Horror Sneek MC 3:16,33 --- 571
5 Britt Roos HAC `63 MC 3:16,82 --- 568
6 Mare te Biesebeek AV Lionitas MC 3:17,29 --- 565
7 Berenice Stuart EAC De Sperwers MC 3:24,95 --- 512
8 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 3:25,11 --- 511
9 Fanny Spikman Groningen ...MC Team 2 3:32,77 --- 462
10 Marene Scholtens AV Lionitas MC 3:34,72 --- 451
11 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen MC 3:39,83 --- 421
12 Marjolein Kuiper Groningen ...MC Team 1 3:40,83 --- 0
13 Roeline Yska AV Horror Sneek MC 3:40,91 --- 415
14 Ella Albers EAC De Sperwers MC 3:41,50 --- 0
15 Joyce Petter AV Start `78 MC 3:50,17 --- 364
16 Elina Ettes Groningen ...MC Team 3 3:51,05 --- 359
17 Annika Huizing AV Lionitas MC 3:51,88 --- 0
18 Lara Evers AV Start `78 MC 3:52,18 --- 354
19 Nina Hof AAC `61 MC 3:56,78 --- 330
20 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 3:57,25 --- 328
21 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 4:01,74 --- 0
22 Frances de Heer AAC `61 MC 4:04,86 --- 292
22 Nikita Heuvelman HAC `63 MC 4:04,86 --- 292
24 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 4:10,56 --- 0
25 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 4:19,27 --- 229
26 Christie van Dijk AV Impala MC 4:36,91 --- 161
27 Lisanne van Dijk AV Impala MC 4:48,51 --- 121
Robin Prent HAC `63 MC DNS --- 0
Anemone van den Berg AV de Sprinter MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 13,16 +0.0 m/s--- 570
2 Renske Zwolle AV Heerenveen MC 13,23 +0.0 m/s--- 563
3 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 13,33 +0.0 m/s--- 553
4 Maud Seinen AAC `61 MC 13,38 +0.0 m/s--- 548
5 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 14,36 +0.0 m/s--- 0
6 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 14,58 +0.0 m/s--- 436
7 Romée Pluim AV Start `78 MC 14,83 +0.0 m/s--- 415
8 Kim Brandsma AV Start `78 MC 15,01 +0.0 m/s--- 401
9 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 15,45 +0.0 m/s--- 367
10 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 15,54 +0.0 m/s--- 360
11 Maaike Geerling HAC `63 MC 15,73 +0.0 m/s--- 346
12 Berber Hofstee HAC `63 MC 15,75 +0.0 m/s--- 344
13 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 16,56 +0.0 m/s--- 288
14 Rebekka Jonkman HAC `63 MC 16,57 +0.0 m/s--- 0
15 Frances de Heer AAC `61 MC 16,59 +0.0 m/s--- 286
16 Sanne Haagsma AV Horror Sneek MC 16,62 +0.0 m/s--- 284
17 Esmèe Groen AV Impala MC 16,68 +0.0 m/s--- 280
18 Shanice Wortel AV Lionitas MC 16,92 +0.0 m/s--- 265
19 Issey Tjon AV de Sprinter MC 17,12 +0.0 m/s--- 252
20 Kateleijne Stuart EAC De Sperwers MC 17,67 +0.0 m/s--- 219
21 Ella Albers EAC De Sperwers MC 17,72 +0.0 m/s--- 216
22 Lisanne van Dijk AV Impala MC 17,89 +0.0 m/s--- 0
23 Sabien Bootsma Groningen ...MC Team 3 18,03 +0.0 m/s--- 199
24 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 18,14 +0.0 m/s--- 193
25 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 18,16 +0.0 m/s--- 192
26 Meike Kapelle EAC De Sperwers MC 19,12 +0.0 m/s--- 0
27 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 19,36 +0.0 m/s--- 0
28 Elina Ettes Groningen ...MC Team 3 21,41 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 0 43,10 626
2 AAC `61 MC (4x80m) AAC `61 - MJC 0 43,57 606
3 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 0 43,61 605
4 AV Start `78 MC (4x80m) AV Start `78 - MJC 0 43,94 591
5 AV Horror Sneek MC (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 44,76 509
5 HAC `63 MC (4x80m) HAC `63 - MJC 0 45,01 549
7 AV Lionitas MC (4x80m) AV Lionitas - MJC 0 45,29 539
8 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 0 47,13 472
9 EAC De Sperwers MC (4x80m) EAC De Sperwers - MJC 0 47,37 464
10 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 0 47,57 457
11 Groningen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 0 47,96 444
12 AV de Sprinter MC (4x80m) AV de Sprinter - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Terri Talan AV Heerenveen MC 27,60 --- 457
1 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 27,60 --- 457
3 Issey Tjon AV de Sprinter MC 21,25 --- 347
4 Mariëlle Lek EAC De Sperwers MC 21,13 --- 345
5 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 20,90 --- 0
6 Amber Bekius AV Start `78 MC 20,24 --- 329
7 Aukje Vellinga Groningen ...MC Team 1 19,70 --- 0
8 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 19,49 --- 314
9 Silke Hoekstra AV Horror Sneek MC 17,33 --- 271
10 Eline de Wilde AV Impala MC 16,88 --- 0
11 Pernille ...lsenbroek EAC De Sperwers MC 15,67 --- 0
12 Tirza Kouwenhoven Groningen ...MC Team 3 14,04 --- 200
13 Amall Benlarbi Groningen ...MC Team 2 13,18 --- 181
14 Xanne Klaassens Groningen ...MC Team 2 12,83 --- 0
15 Kes Brinkman AAC `61 MC 12,04 --- 153
16 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 10,42 --- 112
17 Sytske Gerritsma AV Lionitas MC 7,85 --- 0
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 33,88 --- 532
2 Ellis de Wit AV Impala MC 19,82 --- 304
3 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 17,34 --- 256
4 Joline Visser AV Start `78 MC 17,14 --- 252
5 Berber Hofstee HAC `63 MC 16,91 --- 247
6 Marith Bergkamp AAC `61 MC 16,38 --- 236
7 Amall Benlarbi Groningen ...MC Team 2 15,84 --- 225
8 Mariëlle Lek EAC De Sperwers MC 15,80 --- 224
9 Sanne Kapelle EAC De Sperwers MC 15,71 --- 0
10 Silke Hoekstra AV Horror Sneek MC 15,08 --- 209
11 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 14,68 --- 0
12 Joyce Petter AV Start `78 MC 13,73 --- 0
13 Annika Huizing AV Lionitas MC 13,34 --- 170
14 Tessa Smeman AV Impala MC 13,14 --- 0
15 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 12,96 --- 161
16 Noa Faber AV Lionitas MC 12,15 --- 0
17 Iris Veldt Groningen ...MC Team 1 12,03 --- 0
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 14,90 --- 734
2 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 11,47 --- 591
3 Rosalie Tissingh AV Start `78 MC 9,11 --- 479
4 Ellis de Wit AV Impala MC 8,49 --- 447
5 Marjolein Kuiper Groningen ...MC Team 1 7,86 --- 0
6 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 7,75 --- 408
7 Tessa Smeman AV Impala MC 7,45 --- 0
8 Terri Talan AV Heerenveen MC 7,33 --- 0
9 Manon Kroeze Groningen ...MC Team 2 7,10 --- 371
10 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 6,87 --- 0
11 Isa Boonstra EAC De Sperwers MC 6,75 --- 351
12 Shanice Wortel AV Lionitas MC 6,51 --- 337
13 Meike van Noortwijk Groningen ...MC Team 3 6,35 --- 327
14 Noa Faber AV Lionitas MC 5,85 --- 0
15 Nina Hof AAC `61 MC 5,80 --- 293
16 Pernille ...lsenbroek EAC De Sperwers MC 5,70 --- 0
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS --- 0
Alyssa de Boer AV de Sprinter MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Renske Zwolle AV Heerenveen MC 1,50 --- 623
2 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 1,45 --- 582
2 Cicely Sille AV Lionitas MC 1,45 --- 582
4 Rosa Los AV Lionitas MC 1,45 --- 0
5 Demi Berger AV Start `78 MC 1,45 --- 582
5 Aukje Vellinga Groningen ...MC Team 1 1,45 --- 582
7 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 1,40 --- 0
8 Fanny Spikman Groningen ...MC Team 2 1,40 --- 541
8 Maaike Geerling HAC `63 MC 1,40 --- 541
10 Maud Seinen AAC `61 MC 1,35 --- 499
10 Rixt van der Heide AV Impala MC 1,35 --- 499
12 Kim Brandsma AV Start `78 MC 1,35 --- 0
13 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen MC 1,30 --- 0
14 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 1,30 --- 462
15 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 1,30 --- 0
15 Iris Mulder HAC `63 MC 1,30 --- 0
17 Eline de Wilde AV Impala MC 1,25 --- 0
18 Kateleijne Stuart EAC De Sperwers MC 1,25 --- 426
19 Sabien Bootsma Groningen ...MC Team 3 1,25 --- 0
20 Sanne Haagsma AV Horror Sneek MC 1,20 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 4,45 +0.0 m/s--- 508
2 Melina Wapstra AV Horror Sneek MC 4,42 +0.0 m/s--- 502
3 Anne-Karijn Mos AV Heerenveen MC 4,39 +0.0 m/s--- 496
4 Rosa Los AV Lionitas MC 4,31 +0.0 m/s--- 480
5 Bente Meijer AV de Sprinter MC 4,24 +0.0 m/s--- 466
6 Eva Jordaan Groningen ...MC Team 1 4,20 +0.0 m/s--- 0
7 Wies Kesting AAC `61 MC 4,05 +0.0 m/s--- 428
8 Marith Bergkamp AAC `61 MC 4,04 +0.0 m/s--- 0
9 Eva Stienstra Groningen ...MC Team 2 3,94 +0.0 m/s--- 406
10 Esther van der Pol AV Impala MC 3,88 +0.0 m/s--- 394
11 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 3,83 +0.0 m/s--- 0
12 Iris Mulder HAC `63 MC 3,78 +0.0 m/s--- 374
13 Lara Evers AV Start `78 MC 3,77 +0.0 m/s--- 372
14 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 3,66 +0.0 m/s--- 0
15 Berenice Stuart EAC De Sperwers MC 3,51 +0.0 m/s--- 320
16 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 3,41 +0.0 m/s--- 300
17 Mandy Zijlstra AV Horror Sneek MC 3,33 +0.0 m/s--- 0
18 Christie van Dijk AV Impala MC 2,94 +0.0 m/s--- 0
19 Sanne Kapelle EAC De Sperwers MC 2,87 +0.0 m/s--- 0
Noa Faber AV Lionitas MC DNS --- 0
Annemarijn Reinders HAC `63 MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 8,83 +0.0 m/s--- 582
2 Lianne Huisjes Groningen ...MD Team 1 8,84 +0.0 m/s--- 580
3 Jennifer de Keijzer AAC `61 MD Team 1 8,88 +0.0 m/s--- 572
4 Naomi Blom AV Heerenveen MD 9,03 +0.0 m/s--- 543
5 Tanisha Brigitha AV Impala MD 9,07 +0.0 m/s--- 536
6 Sara-Mina Saberi Groningen ...MD Team 1 9,12 +0.0 m/s--- 526
7 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 9,15 +0.0 m/s--- 521
8 Yassine Bulthuis AV Impala MD 9,24 +0.0 m/s--- 504
9 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 9,35 +0.0 m/s--- 485
10 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 9,46 +0.0 m/s--- 466
11 Anke Binnema AV Heerenveen MD 9,60 +0.0 m/s--- 442
12 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 9,85 +0.0 m/s--- 0
13 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 9,88 +0.0 m/s--- 397
14 Leandra Kingma AV Horror ...MD Team 1 9,91 +0.0 m/s--- 392
15 Lisanne van der Veen AV Impala MD 9,93 +0.0 m/s--- 0
16 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 10,00 +0.0 m/s--- 0
17 Meike Sturre AV Start `78 MD 10,07 +0.0 m/s--- 367
18 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...MD Team 2 10,09 +0.0 m/s--- 364
19 Mila Vaessen AV Start `78 MD 10,12 +0.0 m/s--- 360
20 Joyce Huizinga Groningen ...MD Team 3 10,14 +0.0 m/s--- 357
21 Marre Westerbeek AAC `61 MD Team 2 10,17 +0.0 m/s--- 352
22 Lisa Kamps Groningen ...MD Team 3 10,19 +0.0 m/s--- 349
23 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 10,22 +0.0 m/s--- 345
24 Bo de Vries EAC De Sperwers MD 10,26 +0.0 m/s--- 339
25 Frederiek Wolbers AV Horror ...MD Team 2 10,28 +0.0 m/s--- 0
26 Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 10,29 +0.0 m/s--- 0
27 Maud Blijleven HAC `63 MD 10,72 +0.0 m/s--- 275
28 Elske Brandsma Groningen ...MD Team 2 10,88 +0.0 m/s--- 254
29 Samantha Vondeling HAC `63 MD 11,55 +0.0 m/s--- 172



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vera de Vries AV Horror ...MD Team 2 3:19,00 --- 553
2 Kahlan Veen AV Heerenveen MD 3:28,00 --- 492
3 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 3:29,00 --- 486
3 Shannon Huitema AV Horror ...MD Team 1 3:29,00 --- 486
5 Sara-Mina Saberi Groningen ...MD Team 1 3:31,00 --- 473
6 Melissa U...jk Winkel EAC De Sperwers MD 3:32,00 --- 467
7 Sanne Niestijl AAC `61 MD Team 2 3:35,00 --- 449
8 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 3:36,00 --- 443
9 Marlies Hogeveen AV Heerenveen MD 3:39,00 --- 425
10 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 3:40,00 --- 420
11 Isabeau Leegwater Groningen ...MD Team 1 3:40,00 --- 0
12 Ilse Meerding AV Horror ...MD Team 1 3:44,00 --- 397
13 Jennifer de Keijzer AAC `61 MD Team 1 3:45,00 --- 392
13 Emma van Wieren AV Impala MD 3:45,00 --- 392
15 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 3:52,00 --- 355
16 Femke Vonck Groningen ...MD Team 3 3:53,00 --- 349
17 Eke Tibben AV Start `78 MD 3:54,00 --- 344
18 Marloes Benedictus AAC `61 MD Team 1 3:55,00 --- 0
19 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 3:59,00 --- 320
20 Mette van Werven AV Impala MD 4:02,00 --- 305
21 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 4:04,00 --- 296
22 Lisanne van der Veen AV Impala MD 4:06,00 --- 0
23 Maud Blijleven HAC `63 MD 4:10,00 --- 269
24 Evelien Kroeze Groningen ...MD Team 2 4:12,00 --- 260
25 Danielle Kassies AAC `61 MD Team 2 4:21,00 --- 222



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 10,70 +0.0 m/s--- 517
2 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 10,84 +0.0 m/s--- 500
3 Denise Zanferrari AAC `61 MD Team 1 11,28 +0.0 m/s--- 450
4 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 11,47 +0.0 m/s--- 429
5 Naomi Blom AV Heerenveen MD 11,72 +0.0 m/s--- 403
6 Jo-Anne Bosk Groningen ...MD Team 1 11,81 +0.0 m/s--- 394
7 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 11,87 +0.0 m/s--- 388
8 Yassine Bulthuis AV Impala MD 12,05 +0.0 m/s--- 370
9 Mette van Werven AV Impala MD 12,22 +0.0 m/s--- 354
10 Marle Poelman AV Jahn II MD 12,24 +0.0 m/s--- 352
11 Marrit Oosterbaan AV Horror ...MD Team 2 12,64 +0.0 m/s--- 316
12 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 12,70 +0.0 m/s--- 0
13 Anke Binnema AV Heerenveen MD 13,10 +0.0 m/s--- 277
14 Fiona de Vries AV Impala MD 13,20 +0.0 m/s--- 0
15 Eke Tibben AV Start `78 MD 13,24 +0.0 m/s--- 265
16 Isabeau Leegwater Groningen ...MD Team 1 13,32 +0.0 m/s--- 0
17 Lotte Toxopeus Groningen ...MD Team 2 13,49 +0.0 m/s--- 246
18 Sara Hendriks EAC De Sperwers MD 13,52 +0.0 m/s--- 243
19 Amber Slomp AAC `61 MD Team 1 13,56 +0.0 m/s--- 240
20 Julie Nieuwenhuizen AAC `61 MD Team 1 13,68 +0.0 m/s--- 0
21 Chanel Opstal AV Start `78 MD 13,95 +0.0 m/s--- 211
22 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 14,15 +0.0 m/s--- 197
23 Lisa Kamps Groningen ...MD Team 3 14,19 +0.0 m/s--- 194
24 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 15,19 +0.0 m/s--- 129
25 Marre Westerbeek AAC `61 MD Team 2 16,69 +0.0 m/s--- 46
Rikst Slot AV Heerenveen MD DNS --- 0
Jeltje Sikma AV Horror ...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 0 --- 0
1 HAC `63 MD (4x60m) HAC `63 - MJD 0 --- 0
1 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 0 33,61 632
4 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 0 34,06 608
5 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 0 34,59 582
6 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 0 35,59 534
7 AV Horror Sneek MD Team 1 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 0 36,04 513
7 AV Horror Sneek MD Team 2 (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 0 36,04 513
9 EAC De Sperwers MD (4x60m) EAC De Sperwers - MJD 0 37,53 448
10 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 0 37,59 445
11 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 0 38,21 419
12 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 0 38,68 401
13 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 0 39,42 372



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 28,47 --- 471
2 Carmen de Wolff AV Horror ...MD Team 1 21,01 --- 343
3 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 19,99 --- 324
4 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 19,16 --- 308
5 Floor Overdiep AV Heerenveen MD 19,12 --- 0
6 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 18,06 --- 286
7 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...MD Team 2 16,20 --- 248
8 Chanel Opstal AV Start `78 MD 14,25 --- 205
9 Moniek Okkema AV Horror ...MD Team 2 13,78 --- 0
10 Dagmar Hospes EAC De Sperwers MD 13,48 --- 0
11 Samantha Vondeling HAC `63 MD 12,51 --- 165
12 Jip Geurst AAC `61 MD Team 2 11,55 --- 141
12 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 11,55 --- 141
14 Evelien Kroeze Groningen ...MD Team 2 10,68 --- 119
15 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 10,21 --- 106
16 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 9,88 --- 98
17 Lisanne van der Veen AV Impala MD 9,68 --- 0
18 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 8,50 --- 0
19 Sanne Niestijl AAC `61 MD Team 2 7,60 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Silke van der Zwaag AV Horror ...MD Team 2 24,88 --- 393
2 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 23,29 --- 366
3 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 22,53 --- 0
4 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 19,88 --- 305
5 Nienke van de Bult AV Heerenveen MD 17,22 --- 253
6 Jo-Anne Bosk Groningen ...MD Team 1 16,37 --- 236
7 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 14,97 --- 0
8 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 13,81 --- 181
9 Hester Vlasblom AV Impala MD 13,49 --- 0
10 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 13,08 --- 164
11 Carmen de Wolff AV Horror ...MD Team 1 13,01 --- 163
12 Ilse Martens Groningen ...MD Team 3 12,06 --- 140
13 Dagmar Hospes EAC De Sperwers MD 11,16 --- 118
14 Danielle Kassies AAC `61 MD Team 2 10,55 --- 103



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lianne Huisjes Groningen ...MD Team 1 10,19 --- 532
2 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 9,69 --- 0
3 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 9,49 --- 498
4 Silke van der Zwaag AV Horror ...MD Team 2 9,09 --- 478
5 Nienke van de Bult AV Heerenveen MD 8,48 --- 446
6 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 8,26 --- 0
7 Floor Overdiep AV Heerenveen MD 8,03 --- 0
8 Ilse Martens Groningen ...MD Team 3 7,18 --- 376
9 Leandra Kingma AV Horror ...MD Team 1 6,52 --- 338
10 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 6,51 --- 337
11 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 6,47 --- 335
12 Hester Vlasblom AV Impala MD 6,45 --- 0
13 Jip Geurst AAC `61 MD Team 2 6,32 --- 326
14 Samantha Vondeling HAC `63 MD 6,29 --- 324
15 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 5,47 --- 272
16 Meike Sturre AV Start `78 MD 5,10 --- 248



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 1,60 --- 702
2 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 1,45 --- 582
3 Anke Binnema AV Heerenveen MD 1,35 --- 499
3 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 1,35 --- 499
3 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 1,35 --- 499
6 Julie Nieuwenhuizen AAC `61 MD Team 1 1,30 --- 462
7 Ilse Meerding AV Horror ...MD Team 1 1,25 --- 426
8 Jeltje Sikma AV Horror ...MD Team 1 1,25 --- 0
9 Emma van Wieren AV Impala MD 1,20 --- 389
9 Marle Poelman AV Jahn II MD 1,20 --- 389
11 Amber Slomp AAC `61 MD Team 1 1,15 --- 0
11 Frederiek Wolbers AV Horror ...MD Team 2 1,15 --- 0
11 Fiona de Vries AV Impala MD 1,15 --- 0
14 Femke Vonck Groningen ...MD Team 3 1,15 --- 352
15 Sara Hendriks EAC De Sperwers MD 1,10 --- 0
15 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 1,10 --- 0
17 Mila Vaessen AV Start `78 MD 1,05 --- 279
Rikst Slot AV Heerenveen MD DNS --- 0
Lotte Toxopeus Groningen ...MD Team 2 DNS --- 0
Josefien Harmsen Groningen ...MD Team 2 DNS --- 0
Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 --- ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Denise Zanferrari AAC `61 MD Team 1 4,35 +0.0 m/s--- 488
2 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 4,23 +0.0 m/s--- 464
3 Kahlan Veen AV Heerenveen MD 4,22 +0.0 m/s--- 462
4 Marrit Oosterbaan AV Horror ...MD Team 2 4,18 +0.0 m/s--- 454
5 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 4,05 +0.0 m/s--- 428
6 Melissa U...jk Winkel EAC De Sperwers MD 3,82 +0.0 m/s--- 382
7 Marloes Benedictus AAC `61 MD Team 1 3,77 +0.0 m/s--- 0
8 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 3,76 +0.0 m/s--- 370
9 Marle Poelman AV Jahn II MD 3,60 +0.0 m/s--- 338
10 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 3,59 +0.0 m/s--- 336
11 Marlies Hogeveen AV Heerenveen MD 3,56 +0.0 m/s--- 0
12 Bo de Vries EAC De Sperwers MD 3,40 +0.0 m/s--- 0
13 Tanisha Brigitha AV Impala MD 3,36 +0.0 m/s--- 290
14 Fiona de Vries AV Impala MD 3,35 +0.0 m/s--- 0
15 Moniek Okkema AV Horror ...MD Team 2 3,13 +0.0 m/s--- 0
15 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 3,13 +0.0 m/s---<