Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek MD Team 1 Groningen Atletiek - MJD 7 5929
2 AAC `61 MD Team 1 AAC `61 - MJD 7 5277
3 AV Heerenveen MD AV Heerenveen - MJD 8 5198
4 AV Horror Sneek MD Team 2 AV Horror Sneek - MJD 8 5177
5 AV Horror Sneek MD Team 1 AV Horror Sneek - MJD 6 4497
6 AV Impala MD AV Impala - MJD 8 4296
7 AV Start `78 MD AV Start `78 - MJD 5 3720
8 EAC De Sperwers MD EAC De Sperwers - MJD 5 3404
9 AAC `61 MD Team 2 AAC `61 - MJD 6 3393
10 Groningen Atletiek MD Team 3 Groningen Atletiek - MJD 5 3243
11 Groningen Atletiek MD Team 2 Groningen Atletiek - MJD 6 2684
12 AV Jahn II MD AV Jahn II - MJD 2 1911
13 HAC `63 MD HAC `63 - MJD 2 1417

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 8,83 +0.0 m/s---
2 Lianne Huisjes Groningen ...MD Team 1 8,84 +0.0 m/s---
3 Jennifer de Keijzer AAC `61 MD Team 1 8,88 +0.0 m/s---
4 Naomi Blom AV Heerenveen MD 9,03 +0.0 m/s---
5 Tanisha Brigitha AV Impala MD 9,07 +0.0 m/s---
6 Sara-Mina Saberi Groningen ...MD Team 1 9,12 +0.0 m/s---
7 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 9,15 +0.0 m/s---
8 Yassine Bulthuis AV Impala MD 9,24 +0.0 m/s---
9 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 9,35 +0.0 m/s---
10 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 9,46 +0.0 m/s---
11 Anke Binnema AV Heerenveen MD 9,60 +0.0 m/s---
12 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 9,85 +0.0 m/s---
13 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 9,88 +0.0 m/s---
14 Leandra Kingma AV Horror ...MD Team 1 9,91 +0.0 m/s---
15 Lisanne van der Veen AV Impala MD 9,93 +0.0 m/s---
16 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 10,00 +0.0 m/s---
17 Meike Sturre AV Start `78 MD 10,07 +0.0 m/s---
18 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...MD Team 2 10,09 +0.0 m/s---
19 Mila Vaessen AV Start `78 MD 10,12 +0.0 m/s---
20 Joyce Huizinga Groningen ...MD Team 3 10,14 +0.0 m/s---
21 Marre Westerbeek AAC `61 MD Team 2 10,17 +0.0 m/s---
22 Lisa Kamps Groningen ...MD Team 3 10,19 +0.0 m/s---
23 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 10,22 +0.0 m/s---
24 Bo de Vries EAC De Sperwers MD 10,26 +0.0 m/s---
25 Frederiek Wolbers AV Horror ...MD Team 2 10,28 +0.0 m/s---
26 Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 10,29 +0.0 m/s---
27 Maud Blijleven HAC `63 MD 10,72 +0.0 m/s---
28 Elske Brandsma Groningen ...MD Team 2 10,88 +0.0 m/s---
29 Samantha Vondeling HAC `63 MD 11,55 +0.0 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Vera de Vries AV Horror ...MD Team 2 3:19,00 ---
2 Kahlan Veen AV Heerenveen MD 3:28,00 ---
3 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 3:29,00 ---
3 Shannon Huitema AV Horror ...MD Team 1 3:29,00 ---
5 Sara-Mina Saberi Groningen ...MD Team 1 3:31,00 ---
6 Melissa U...jk Winkel EAC De Sperwers MD 3:32,00 ---
7 Sanne Niestijl AAC `61 MD Team 2 3:35,00 ---
8 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 3:36,00 ---
9 Marlies Hogeveen AV Heerenveen MD 3:39,00 ---
10 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 3:40,00 ---
10 Isabeau Leegwater Groningen ...MD Team 1 3:40,00 ---
12 Ilse Meerding AV Horror ...MD Team 1 3:44,00 ---
13 Jennifer de Keijzer AAC `61 MD Team 1 3:45,00 ---
13 Emma van Wieren AV Impala MD 3:45,00 ---
15 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 3:52,00 ---
16 Femke Vonck Groningen ...MD Team 3 3:53,00 ---
17 Eke Tibben AV Start `78 MD 3:54,00 ---
18 Marloes Benedictus AAC `61 MD Team 1 3:55,00 ---
19 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 3:59,00 ---
20 Mette van Werven AV Impala MD 4:02,00 ---
21 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 4:04,00 ---
22 Lisanne van der Veen AV Impala MD 4:06,00 ---
23 Maud Blijleven HAC `63 MD 4:10,00 ---
24 Evelien Kroeze Groningen ...MD Team 2 4:12,00 ---
25 Danielle Kassies AAC `61 MD Team 2 4:21,00 ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 10,70 +0.0 m/s---
2 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 10,84 +0.0 m/s---
3 Denise Zanferrari AAC `61 MD Team 1 11,28 +0.0 m/s---
4 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 11,47 +0.0 m/s---
5 Naomi Blom AV Heerenveen MD 11,72 +0.0 m/s---
6 Jo-Anne Bosk Groningen ...MD Team 1 11,81 +0.0 m/s---
7 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 11,87 +0.0 m/s---
8 Yassine Bulthuis AV Impala MD 12,05 +0.0 m/s---
9 Mette van Werven AV Impala MD 12,22 +0.0 m/s---
10 Marle Poelman AV Jahn II MD 12,24 +0.0 m/s---
11 Marrit Oosterbaan AV Horror ...MD Team 2 12,64 +0.0 m/s---
12 Larissa Wubbolts AV Horror ...MD Team 2 12,70 +0.0 m/s---
13 Anke Binnema AV Heerenveen MD 13,10 +0.0 m/s---
14 Fiona de Vries AV Impala MD 13,20 +0.0 m/s---
15 Eke Tibben AV Start `78 MD 13,24 +0.0 m/s---
16 Isabeau Leegwater Groningen ...MD Team 1 13,32 +0.0 m/s---
17 Lotte Toxopeus Groningen ...MD Team 2 13,49 +0.0 m/s---
18 Sara Hendriks EAC De Sperwers MD 13,52 +0.0 m/s---
19 Amber Slomp AAC `61 MD Team 1 13,56 +0.0 m/s---
20 Julie Nieuwenhuizen AAC `61 MD Team 1 13,68 +0.0 m/s---
21 Chanel Opstal AV Start `78 MD 13,95 +0.0 m/s---
22 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 14,15 +0.0 m/s---
23 Lisa Kamps Groningen ...MD Team 3 14,19 +0.0 m/s---
24 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 15,19 +0.0 m/s---
25 Marre Westerbeek AAC `61 MD Team 2 16,69 +0.0 m/s---
Rikst Slot AV Heerenveen MD DNS ---
Jeltje Sikma AV Horror ...MD Team 1 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 28,47 ---
2 Carmen de Wolff AV Horror ...MD Team 1 21,01 ---
3 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 19,99 ---
4 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 19,16 ---
5 Floor Overdiep AV Heerenveen MD 19,12 ---
6 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 18,06 ---
7 Karlijn va...er Meeren AV Horror ...MD Team 2 16,20 ---
8 Chanel Opstal AV Start `78 MD 14,25 ---
9 Moniek Okkema AV Horror ...MD Team 2 13,78 ---
10 Dagmar Hospes EAC De Sperwers MD 13,48 ---
11 Samantha Vondeling HAC `63 MD 12,51 ---
12 Jip Geurst AAC `61 MD Team 2 11,55 ---
12 Carmen Uildriks Groningen ...MD Team 3 11,55 ---
14 Evelien Kroeze Groningen ...MD Team 2 10,68 ---
15 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 10,21 ---
16 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 9,88 ---
17 Lisanne van der Veen AV Impala MD 9,68 ---
18 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 8,50 ---
19 Sanne Niestijl AAC `61 MD Team 2 7,60 ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Silke van der Zwaag AV Horror ...MD Team 2 24,88 ---
2 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 23,29 ---
3 Rozemarie Fokkema AAC `61 MD Team 1 22,53 ---
4 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 19,88 ---
5 Nienke van de Bult AV Heerenveen MD 17,22 ---
6 Jo-Anne Bosk Groningen ...MD Team 1 16,37 ---
7 Jits-Jente Bootsma AV Heerenveen MD 14,97 ---
8 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 13,81 ---
9 Hester Vlasblom AV Impala MD 13,49 ---
10 Sterre Offerein Groningen ...MD Team 2 13,08 ---
11 Carmen de Wolff AV Horror ...MD Team 1 13,01 ---
12 Ilse Martens Groningen ...MD Team 3 12,06 ---
13 Dagmar Hospes EAC De Sperwers MD 11,16 ---
14 Danielle Kassies AAC `61 MD Team 2 10,55 ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Lianne Huisjes Groningen ...MD Team 1 10,19 ---
2 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 9,69 ---
3 Lilian van Klinken AAC `61 MD Team 1 9,49 ---
4 Silke van der Zwaag AV Horror ...MD Team 2 9,09 ---
5 Nienke van de Bult AV Heerenveen MD 8,48 ---
6 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 8,26 ---
7 Floor Overdiep AV Heerenveen MD 8,03 ---
8 Ilse Martens Groningen ...MD Team 3 7,18 ---
9 Leandra Kingma AV Horror ...MD Team 1 6,52 ---
10 Fabienne Drenth AV Jahn II MD 6,51 ---
11 Anna-Bo van der Wal AV Impala MD 6,47 ---
12 Hester Vlasblom AV Impala MD 6,45 ---
13 Jip Geurst AAC `61 MD Team 2 6,32 ---
14 Samantha Vondeling HAC `63 MD 6,29 ---
15 Selma Spikman Groningen ...MD Team 2 5,47 ---
16 Meike Sturre AV Start `78 MD 5,10 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Sofie Dokter Groningen ...MD Team 1 1,60 ---
2 Sarah van Beilen EAC De Sperwers MD 1,45 ---
3 Anke Binnema AV Heerenveen MD 1,35 ---
3 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 1,35 ---
3 Floor van Diepen AV Horror ...MD Team 2 1,35 ---
6 Julie Nieuwenhuizen AAC `61 MD Team 1 1,30 ---
7 Ilse Meerding AV Horror ...MD Team 1 1,25 ---
7 Jeltje Sikma AV Horror ...MD Team 1 1,25 ---
9 Emma van Wieren AV Impala MD 1,20 ---
9 Marle Poelman AV Jahn II MD 1,20 ---
11 Amber Slomp AAC `61 MD Team 1 1,15 ---
11 Frederiek Wolbers AV Horror ...MD Team 2 1,15 ---
11 Fiona de Vries AV Impala MD 1,15 ---
11 Femke Vonck Groningen ...MD Team 3 1,15 ---
15 Sara Hendriks EAC De Sperwers MD 1,10 ---
15 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 1,10 ---
17 Mila Vaessen AV Start `78 MD 1,05 ---
Rikst Slot AV Heerenveen MD DNS ---
Lotte Toxopeus Groningen ...MD Team 2 DNS ---
Josefien Harmsen Groningen ...MD Team 2 DNS ---
Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 --- ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Denise Zanferrari AAC `61 MD Team 1 4,35 +0.0 m/s---
2 Danara Dew... Stoppels Groningen ...MD Team 1 4,23 +0.0 m/s---
3 Kahlan Veen AV Heerenveen MD 4,22 +0.0 m/s---
4 Marrit Oosterbaan AV Horror ...MD Team 2 4,18 +0.0 m/s---
5 Ilse Steigenga AV Horror ...MD Team 1 4,05 +0.0 m/s---
6 Melissa U...jk Winkel EAC De Sperwers MD 3,82 +0.0 m/s---
7 Marloes Benedictus AAC `61 MD Team 1 3,77 +0.0 m/s---
8 Floor Dijkstra AAC `61 MD Team 2 3,76 +0.0 m/s---
9 Marle Poelman AV Jahn II MD 3,60 +0.0 m/s---
10 Mileen Bruinewoud AV Start `78 MD 3,59 +0.0 m/s---
11 Marlies Hogeveen AV Heerenveen MD 3,56 +0.0 m/s---
12 Bo de Vries EAC De Sperwers MD 3,40 +0.0 m/s---
13 Tanisha Brigitha AV Impala MD 3,36 +0.0 m/s---
14 Fiona de Vries AV Impala MD 3,35 +0.0 m/s---
15 Moniek Okkema AV Horror ...MD Team 2 3,13 +0.0 m/s---
15 Rosa Elsafi Groningen ...MD Team 1 3,13 +0.0 m/s---
17 Maud Blijleven HAC `63 MD 2,97 +0.0 m/s---
18 Elske Brandsma Groningen ...MD Team 2 2,78 +0.0 m/s---
19 Joyce Huizinga Groningen ...MD Team 3 2,51 +0.0 m/s---
Rosalie Warringa AAC `61 MD Team 2 DNS ---