Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek MC Team 1 Groningen Atletiek - MJC 9 6944
2 AV Horror Sneek MC AV Horror Sneek - MJC 7 5367
3 AV Heerenveen MC AV Heerenveen - MJC 6 5100
4 AV Start `78 MC AV Start `78 - MJC 9 5083
5 AAC `61 MC AAC `61 - MJC 6 4813
6 AV Lionitas MC AV Lionitas - MJC 9 4723
7 Groningen Atletiek MC Team 2 Groningen Atletiek - MJC 7 4530
8 EAC De Sperwers MC EAC De Sperwers - MJC 9 4500
9 AV Impala MC AV Impala - MJC 9 4352
10 HAC `63 MC HAC `63 - MJC 9 4246
11 Groningen Atletiek MC Team 3 Groningen Atletiek - MJC 6 4018
12 AV de Sprinter MC AV de Sprinter - MJC 4 2013

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Wies Kesting AAC `61 MC 10,82 +0.0 m/s---
2 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 10,97 +0.0 m/s---
3 Cicely Sille AV Lionitas MC 10,98 +0.0 m/s---
4 Bente Meijer AV de Sprinter MC 11,03 +0.0 m/s---
5 Anne-Karijn Mos AV Heerenveen MC 11,27 +0.0 m/s---
6 Iris Veldt Groningen ...MC Team 1 11,38 +0.0 m/s---
7 Eva Jordaan Groningen ...MC Team 1 11,42 +0.0 m/s---
8 Iris Mulder HAC `63 MC 11,59 +0.0 m/s---
9 Romée Pluim AV Start `78 MC 11,60 +0.0 m/s---
10 Isa Boonstra EAC De Sperwers MC 11,61 +0.0 m/s---
11 Melina Wapstra AV Horror Sneek MC 11,68 +0.0 m/s---
12 Esther van der Pol AV Impala MC 11,72 +0.0 m/s---
13 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 11,76 +0.0 m/s---
14 Kes Brinkman AAC `61 MC 11,82 +0.0 m/s---
15 Mandy Zijlstra AV Horror Sneek MC 11,88 +0.0 m/s---
16 Eva Stienstra Groningen ...MC Team 2 12,06 +0.0 m/s---
16 Annemarijn Reinders HAC `63 MC 12,06 +0.0 m/s---
18 Rebekka Jonkman HAC `63 MC 12,12 +0.0 m/s---
19 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 12,16 +0.0 m/s---
20 Tirza Kouwenhoven Groningen ...MC Team 3 12,17 +0.0 m/s---
21 Meike van Noortwijk Groningen ...MC Team 3 12,25 +0.0 m/s---
22 Manon Kroeze Groningen ...MC Team 2 12,35 +0.0 m/s---
23 Amber Bekius AV Start `78 MC 12,36 +0.0 m/s---
24 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 12,45 +0.0 m/s---
25 Nina Hof AAC `61 MC 12,97 +0.0 m/s---
26 Sytske Gerritsma AV Lionitas MC 13,01 +0.0 m/s---
27 Alyssa de Boer AV de Sprinter MC 13,05 +0.0 m/s---
28 Joline Visser AV Start `78 MC 13,09 +0.0 m/s---
29 Meike Kapelle EAC De Sperwers MC 13,21 +0.0 m/s---
30 Xanne Klaassens Groningen ...MC Team 2 13,66 +0.0 m/s---
31 Lisanne van Dijk AV Impala MC 14,20 +0.0 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Evelien Kuiper Groningen ...MC Team 1 3:06,48 ---
2 Annet Fledderus EAC De Sperwers MC 3:14,49 ---
3 Suzanne Libbers Groningen ...MC Team 1 3:15,78 ---
4 Jenda de Boer AV Horror Sneek MC 3:16,33 ---
5 Britt Roos HAC `63 MC 3:16,82 ---
6 Mare te Biesebeek AV Lionitas MC 3:17,29 ---
7 Berenice Stuart EAC De Sperwers MC 3:24,95 ---
8 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 3:25,11 ---
9 Fanny Spikman Groningen ...MC Team 2 3:32,77 ---
10 Marene Scholtens AV Lionitas MC 3:34,72 ---
11 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen MC 3:39,83 ---
12 Marjolein Kuiper Groningen ...MC Team 1 3:40,83 ---
13 Roeline Yska AV Horror Sneek MC 3:40,91 ---
14 Ella Albers EAC De Sperwers MC 3:41,50 ---
15 Joyce Petter AV Start `78 MC 3:50,17 ---
16 Elina Ettes Groningen ...MC Team 3 3:51,05 ---
17 Annika Huizing AV Lionitas MC 3:51,88 ---
18 Lara Evers AV Start `78 MC 3:52,18 ---
19 Nina Hof AAC `61 MC 3:56,78 ---
20 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 3:57,25 ---
21 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 4:01,74 ---
22 Frances de Heer AAC `61 MC 4:04,86 ---
22 Nikita Heuvelman HAC `63 MC 4:04,86 ---
24 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 4:10,56 ---
25 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 4:19,27 ---
26 Christie van Dijk AV Impala MC 4:36,91 ---
27 Lisanne van Dijk AV Impala MC 4:48,51 ---
Robin Prent HAC `63 MC DNS ---
Anemone van den Berg AV de Sprinter MC DNS ---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 13,16 +0.0 m/s---
2 Renske Zwolle AV Heerenveen MC 13,23 +0.0 m/s---
3 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 13,33 +0.0 m/s---
4 Maud Seinen AAC `61 MC 13,38 +0.0 m/s---
5 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 14,36 +0.0 m/s---
6 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 14,58 +0.0 m/s---
7 Romée Pluim AV Start `78 MC 14,83 +0.0 m/s---
8 Kim Brandsma AV Start `78 MC 15,01 +0.0 m/s---
9 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 15,45 +0.0 m/s---
10 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 15,54 +0.0 m/s---
11 Maaike Geerling HAC `63 MC 15,73 +0.0 m/s---
12 Berber Hofstee HAC `63 MC 15,75 +0.0 m/s---
13 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 16,56 +0.0 m/s---
14 Rebekka Jonkman HAC `63 MC 16,57 +0.0 m/s---
15 Frances de Heer AAC `61 MC 16,59 +0.0 m/s---
16 Sanne Haagsma AV Horror Sneek MC 16,62 +0.0 m/s---
17 Esmèe Groen AV Impala MC 16,68 +0.0 m/s---
18 Shanice Wortel AV Lionitas MC 16,92 +0.0 m/s---
19 Issey Tjon AV de Sprinter MC 17,12 +0.0 m/s---
20 Kateleijne Stuart EAC De Sperwers MC 17,67 +0.0 m/s---
21 Ella Albers EAC De Sperwers MC 17,72 +0.0 m/s---
22 Lisanne van Dijk AV Impala MC 17,89 +0.0 m/s---
23 Sabien Bootsma Groningen ...MC Team 3 18,03 +0.0 m/s---
24 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 18,14 +0.0 m/s---
25 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 18,16 +0.0 m/s---
26 Meike Kapelle EAC De Sperwers MC 19,12 +0.0 m/s---
27 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 19,36 +0.0 m/s---
28 Elina Ettes Groningen ...MC Team 3 21,41 +0.0 m/s---

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Terri Talan AV Heerenveen MC 27,60 ---
1 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 27,60 ---
3 Issey Tjon AV de Sprinter MC 21,25 ---
4 Mariëlle Lek EAC De Sperwers MC 21,13 ---
5 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 20,90 ---
6 Amber Bekius AV Start `78 MC 20,24 ---
7 Aukje Vellinga Groningen ...MC Team 1 19,70 ---
8 Rozemarijn Dekker AV Impala MC 19,49 ---
9 Silke Hoekstra AV Horror Sneek MC 17,33 ---
10 Eline de Wilde AV Impala MC 16,88 ---
11 Pernille ...lsenbroek EAC De Sperwers MC 15,67 ---
12 Tirza Kouwenhoven Groningen ...MC Team 3 14,04 ---
13 Amall Benlarbi Groningen ...MC Team 2 13,18 ---
14 Xanne Klaassens Groningen ...MC Team 2 12,83 ---
15 Kes Brinkman AAC `61 MC 12,04 ---
16 Lisanne Haasdijk AV Lionitas MC 10,42 ---
17 Sytske Gerritsma AV Lionitas MC 7,85 ---
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 33,88 ---
2 Ellis de Wit AV Impala MC 19,82 ---
3 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 17,34 ---
4 Joline Visser AV Start `78 MC 17,14 ---
5 Berber Hofstee HAC `63 MC 16,91 ---
6 Marith Bergkamp AAC `61 MC 16,38 ---
7 Amall Benlarbi Groningen ...MC Team 2 15,84 ---
8 Mariëlle Lek EAC De Sperwers MC 15,80 ---
9 Sanne Kapelle EAC De Sperwers MC 15,71 ---
10 Silke Hoekstra AV Horror Sneek MC 15,08 ---
11 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 14,68 ---
12 Joyce Petter AV Start `78 MC 13,73 ---
13 Annika Huizing AV Lionitas MC 13,34 ---
14 Tessa Smeman AV Impala MC 13,14 ---
15 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 12,96 ---
16 Noa Faber AV Lionitas MC 12,15 ---
17 Iris Veldt Groningen ...MC Team 1 12,03 ---
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen ...MC Team 1 14,90 ---
2 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 11,47 ---
3 Rosalie Tissingh AV Start `78 MC 9,11 ---
4 Ellis de Wit AV Impala MC 8,49 ---
5 Marjolein Kuiper Groningen ...MC Team 1 7,86 ---
6 Nynke Elgersma AV Heerenveen MC 7,75 ---
7 Tessa Smeman AV Impala MC 7,45 ---
8 Terri Talan AV Heerenveen MC 7,33 ---
9 Manon Kroeze Groningen ...MC Team 2 7,10 ---
10 Carmen de Vries Groningen ...MC Team 2 6,87 ---
11 Isa Boonstra EAC De Sperwers MC 6,75 ---
12 Shanice Wortel AV Lionitas MC 6,51 ---
13 Meike van Noortwijk Groningen ...MC Team 3 6,35 ---
14 Noa Faber AV Lionitas MC 5,85 ---
15 Nina Hof AAC `61 MC 5,80 ---
16 Pernille ...lsenbroek EAC De Sperwers MC 5,70 ---
Roosmarijn Drent HAC `63 MC DNS ---
Alyssa de Boer AV de Sprinter MC DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Renske Zwolle AV Heerenveen MC 1,50 ---
2 Elyne-Laura Kingma AV Horror Sneek MC 1,45 ---
2 Cicely Sille AV Lionitas MC 1,45 ---
2 Rosa Los AV Lionitas MC 1,45 ---
2 Demi Berger AV Start `78 MC 1,45 ---
2 Aukje Vellinga Groningen ...MC Team 1 1,45 ---
7 Vera Derksema Groningen ...MC Team 1 1,40 ---
7 Fanny Spikman Groningen ...MC Team 2 1,40 ---
7 Maaike Geerling HAC `63 MC 1,40 ---
10 Maud Seinen AAC `61 MC 1,35 ---
10 Rixt van der Heide AV Impala MC 1,35 ---
10 Kim Brandsma AV Start `78 MC 1,35 ---
13 Ilka Blankenstijn AV Heerenveen MC 1,30 ---
13 Maureen Ploeg Groningen ...MC Team 3 1,30 ---
13 Marit van der Schaaf Groningen ...MC Team 2 1,30 ---
13 Iris Mulder HAC `63 MC 1,30 ---
17 Eline de Wilde AV Impala MC 1,25 ---
17 Kateleijne Stuart EAC De Sperwers MC 1,25 ---
17 Sabien Bootsma Groningen ...MC Team 3 1,25 ---
20 Sanne Haagsma AV Horror Sneek MC 1,20 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Isa Vochteloo Groningen ...MC Team 1 4,45 +0.0 m/s---
2 Melina Wapstra AV Horror Sneek MC 4,42 +0.0 m/s---
3 Anne-Karijn Mos AV Heerenveen MC 4,39 +0.0 m/s---
4 Rosa Los AV Lionitas MC 4,31 +0.0 m/s---
5 Bente Meijer AV de Sprinter MC 4,24 +0.0 m/s---
6 Eva Jordaan Groningen ...MC Team 1 4,20 +0.0 m/s---
7 Wies Kesting AAC `61 MC 4,05 +0.0 m/s---
8 Marith Bergkamp AAC `61 MC 4,04 +0.0 m/s---
9 Eva Stienstra Groningen ...MC Team 2 3,94 +0.0 m/s---
10 Esther van der Pol AV Impala MC 3,88 +0.0 m/s---
11 Danique Louwsma AV Heerenveen MC 3,83 +0.0 m/s---
12 Iris Mulder HAC `63 MC 3,78 +0.0 m/s---
13 Lara Evers AV Start `78 MC 3,77 +0.0 m/s---
14 Lisanne va...er Meulen AV Start `78 MC 3,66 +0.0 m/s---
15 Berenice Stuart EAC De Sperwers MC 3,51 +0.0 m/s---
16 Inge Siebring Groningen ...MC Team 3 3,41 +0.0 m/s---
17 Mandy Zijlstra AV Horror Sneek MC 3,33 +0.0 m/s---
18 Christie van Dijk AV Impala MC 2,94 +0.0 m/s---
19 Sanne Kapelle EAC De Sperwers MC 2,87 +0.0 m/s---
Noa Faber AV Lionitas MC DNS ---
Annemarijn Reinders HAC `63 MC DNS ---