Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Impala JD AV Impala - JJD 11 5063
2 Groningen Atletiek JD Team 2 Groningen Atletiek - JJD 8 5057
3 AV Horror Sneek JD AV Horror Sneek - JJD 6 4360
4 EAC De Sperwers JD EAC De Sperwers - JJD 6 3919
5 AV Lionitas JD AV Lionitas - JJD 7 3273
6 AAC `61 JD AAC `61 - JJD 5 2811
7 Groningen Atletiek JD Team 1 Groningen Atletiek - JJD 7 2769
8 HAC `63 JD HAC `63 - JJD 5 2696
9 AV Heerenveen JD AV Heerenveen - JJD 3 2589
10 AV Start `78 JD AV Start `78 - JJD 0 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 11,12 +0.0 m/s---
2 Ramon de Jong AV Impala JD 11,47 +0.0 m/s---
3 Rutger Hoekstra AV Impala JD 11,48 +0.0 m/s---
4 Boas Okken Groningen ...JD Team 2 11,66 +0.0 m/s---
5 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 12,34 +0.0 m/s---
6 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 12,35 +0.0 m/s---
7 Daan van den Berg EAC De Sperwers JD 12,40 +0.0 m/s---
8 Marco Baas HAC `63 JD 12,49 +0.0 m/s---
9 Stef van den Berg AV Horror Sneek JD 12,53 +0.0 m/s---
9 Bjorn Rinsma AV Impala JD 12,53 +0.0 m/s---
11 Kars Zuurbier AV Horror Sneek JD 12,68 +0.0 m/s---
12 Xander Feijen AAC `61 JD 12,78 +0.0 m/s---
13 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 13,23 +0.0 m/s---
14 Thijs Morssink AV Lionitas JD 13,30 +0.0 m/s---
15 Klaas Bootsma AV Horror Sneek JD 13,43 +0.0 m/s---
16 Melle Wigman AV Lionitas JD 13,58 +0.0 m/s---
17 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 13,68 +0.0 m/s---
18 Tom Zijtveld EAC De Sperwers JD 14,48 +0.0 m/s---
Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 DNS ---
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS ---
Finn Beugels Groningen ...JD Team 1 DNF ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 D'Sean Holaman EAC De Sperwers JD 3:11,55 ---
2 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 3:27,40 ---
3 Einar Kuiper AV Lionitas JD 3:36,49 ---
4 Stefan van Lunzen AV Lionitas JD 3:37,44 ---
5 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 3:37,66 ---
6 Stijn van Dam Groningen ...JD Team 2 3:44,87 ---
7 Harm Jan Kootstra AV Impala JD 3:49,77 ---
8 Wilbert Knol HAC `63 JD 3:51,76 ---
9 Florian va...er Dussen AV Impala JD 3:56,15 ---
10 Robin van Wijk Groningen ...JD Team 1 3:57,86 ---
11 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 3:58,50 ---
12 Fimme Busman AV Horror Sneek JD 4:00,72 ---
13 Kars Zuurbier AV Horror Sneek JD 4:02,51 ---
14 Olaf Okken EAC De Sperwers JD 4:13,03 ---
15 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 4:13,86 ---
16 Niek Slijper Groningen ...JD Team 1 4:15,37 ---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 D'Sean Holaman EAC De Sperwers JD 13,08 +0.0 m/s---
2 Rutger Hoekstra AV Impala JD 15,25 +0.0 m/s---
3 Willem Jongsma AV Impala JD 15,57 +0.0 m/s---
4 Jarno Zwart AV Horror Sneek JD 16,53 +0.0 m/s---
5 Jorrit Stada Groningen ...JD Team 2 16,64 +0.0 m/s---
6 Hidde van Gelder AV Lionitas JD 17,02 +0.0 m/s---
7 Joost van der Linden Groningen ...JD Team 1 17,09 +0.0 m/s---
8 Liam Inwards AAC `61 JD 17,10 +0.0 m/s---
9 Jos Jongsma AV Impala JD 17,49 +0.0 m/s---
10 Frank van Strien AAC `61 JD 17,68 +0.0 m/s---
11 Sietse Kolnaar Groningen ...JD Team 2 17,99 +0.0 m/s---
12 Marco Baas HAC `63 JD 18,53 +0.0 m/s---
13 Fimme Busman AV Horror Sneek JD 18,62 +0.0 m/s---
14 Stijn van Dam Groningen ...JD Team 2 18,74 +0.0 m/s---
15 Stijn Dijkman EAC De Sperwers JD 19,54 +0.0 m/s---
16 Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 25,82 +0.0 m/s---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Jorrit Stada Groningen ...JD Team 2 26,73 ---
2 Tobias Bouma AV Impala JD 25,39 ---
3 Jelle Biemans Groningen ...JD Team 2 24,68 ---
4 Ramon de Jong AV Impala JD 24,56 ---
5 Damian de Vries AV Heerenveen JD 21,63 ---
6 Gijs van de Beek AAC `61 JD 20,68 ---
7 Daan van den Berg EAC De Sperwers JD 20,50 ---
8 Jarno Zwart AV Horror Sneek JD 19,62 ---
9 Lars Mulder HAC `63 JD 16,01 ---
10 Niels Wijngaard EAC De Sperwers JD 15,83 ---
11 Robin van Wijk Groningen ...JD Team 1 15,25 ---
12 Thijs Krul Groningen ...JD Team 1 14,58 ---
13 Lars van der Heijden AAC `61 JD 12,32 ---
14 Sten van den Berg AV Lionitas JD 11,05 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 23,84 ---
2 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 20,85 ---
3 Rutger Hoekstra AV Impala JD 17,84 ---
4 Gijs van de Beek AAC `61 JD 16,89 ---
5 Damian de Vries AV Heerenveen JD 15,10 ---
6 Jos Jongsma AV Impala JD 14,71 ---
7 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 14,69 ---
8 Wout Kasemir Groningen ...JD Team 2 12,80 ---
9 Niels Wijngaard EAC De Sperwers JD 12,73 ---
10 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 12,17 ---
11 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 11,12 ---
12 Lars van der Heijden AAC `61 JD 9,85 ---
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 9,21 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 7,56 ---
3 Jelle Biemans Groningen ...JD Team 2 7,10 ---
4 Ids Bosveld AV Impala JD 6,95 ---
5 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 6,82 ---
6 Klaas Bootsma AV Horror Sneek JD 6,01 ---
7 Damian de Vries AV Heerenveen JD 5,85 ---
8 Wilbert Knol HAC `63 JD 5,76 ---
9 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 5,05 ---
10 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 4,88 ---
11 Niek Slijper Groningen ...JD Team 1 4,80 ---
12 Lars van der Heijden AAC `61 JD 4,73 ---
13 Melle Wigman AV Lionitas JD 4,52 ---
14 Tom Zijtveld EAC De Sperwers JD 4,20 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Teade Zijlstra AV Horror Sneek JD 1,45 ---
2 Liam Inwards AAC `61 JD 1,40 ---
2 Boas Okken Groningen ...JD Team 2 1,40 ---
4 Ramon de Jong AV Impala JD 1,30 ---
5 Lars van der Meulen AV Lionitas JD 1,25 ---
5 Hidde van Gelder AV Lionitas JD 1,25 ---
5 Lars Veldman HAC `63 JD 1,25 ---
8 Joost van der Linden Groningen ...JD Team 1 1,20 ---
8 Sietse Kolnaar Groningen ...JD Team 2 1,20 ---
10 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 1,15 ---
10 Olaf Okken EAC De Sperwers JD 1,15 ---
12 Mark Terpstra AV Impala JD 1,10 ---
12 Finn Beugels Groningen ...JD Team 1 1,10 ---
Jarno Zwart AV Horror Sneek JD DNS ---
Sylvan ten Cate HAC `63 JD DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala JD 4,40 +0.0 m/s---
2 Miran Kosheen Groningen ...JD Team 2 4,35 +0.0 m/s---
3 Lennert Naeff AV Heerenveen JD 4,01 +0.0 m/s---
4 Anton Sarnatsky Groningen ...JD Team 2 4,00 +0.0 m/s---
5 Lars Mulder HAC `63 JD 3,83 +0.0 m/s---
6 Stef van den Berg AV Horror Sneek JD 3,78 +0.0 m/s---
7 Rodamian Jansen AV Heerenveen JD 3,66 +0.0 m/s---
8 Frank van Strien AAC `61 JD 3,53 +0.0 m/s---
9 Thijs Morssink AV Lionitas JD 3,51 +0.0 m/s---
10 Xander Feijen AAC `61 JD 3,47 +0.0 m/s---
11 Bjorn Rinsma AV Impala JD 3,39 +0.0 m/s---
12 Stijn Dijkman EAC De Sperwers JD 3,24 +0.0 m/s---
13 Lars Veldman HAC `63 JD 3,19 +0.0 m/s---
14 Mart Nomden Groningen ...JD Team 1 3,11 +0.0 m/s---
15 Sten van den Berg AV Lionitas JD 3,03 +0.0 m/s---
16 Tim Jongstra Groningen ...JD Team 1 2,88 +0.0 m/s---