Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Impala JC AV Impala - JJC 14 6377
2 AAC `61 JC AAC `61 - JJC 7 6228
3 Groningen Atletiek JC Team 1 Groningen Atletiek - JJC 7 5682
4 EAC De Sperwers JC EAC De Sperwers - JJC 7 5579
5 AV Lionitas JC AV Lionitas - JJC 7 5415
6 Groningen Atletiek JC Team 2 Groningen Atletiek - JJC 6 4354
7 AV Jahn II JC AV Jahn II - JJC 4 2616
8 AV de Sprinter JC AV de Sprinter - JJC 3 2186
9 HAC `63 JC HAC `63 - JJC 2 1389

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Colin Zwiers AAC `61 JC 13,18 +0.0 m/s---
2 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 13,19 +0.0 m/s---
3 Jasper de Vries EAC De Sperwers JC 13,28 +0.0 m/s---
4 Mohamed Drallo AV Lionitas JC 13,45 +0.0 m/s---
5 Gevara Hoever AV Impala JC 13,57 +0.0 m/s---
6 Wout Koop...an t Jagt EAC De Sperwers JC 13,80 +0.0 m/s---
7 Salim Elsafi Groningen ...JC Team 2 14,11 +0.0 m/s---
8 Jogchum va...er Meulen Groningen ...JC Team 1 14,22 +0.0 m/s---
9 Freek Moll AV Jahn II JC 14,39 +0.0 m/s---
10 Carlo Sikkens Groningen ...JC Team 1 14,84 +0.0 m/s---
11 Matthijs Bouma AV Impala JC 14,96 +0.0 m/s---
12 Jesse de Baat Groningen ...JC Team 2 15,26 +0.0 m/s---
13 Sibbe Bakker AAC `61 JC 15,27 +0.0 m/s---
14 Johan Polet AV Impala JC 15,38 +0.0 m/s---
15 Mees Veldboom AV de Sprinter JC 15,40 +0.0 m/s---
16 Guus Stuiver AAC `61 JC 15,54 +0.0 m/s---
17 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 16,06 +0.0 m/s---
18 Remy Borawitz AV Lionitas JC 17,54 +0.0 m/s---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Mohamed Drallo AV Lionitas JC 2:21,71 ---
2 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 2:22,53 ---
3 Ruben Talstra AV Impala JC 2:23,63 ---
4 Justin Qiu AV Lionitas JC 2:32,05 ---
5 Carlo Sikkens Groningen ...JC Team 1 2:32,19 ---
6 Hilbert Koppenol AV Impala JC 2:33,50 ---
7 Sibbe Bakker AAC `61 JC 2:34,26 ---
8 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 2:36,37 ---
9 Joost Orsel AV de Sprinter JC 2:45,65 ---
10 Jelmer Kooistra AV Impala JC 2:54,04 ---
11 Bouwe van Leeuwen Groningen ...JC Team 1 2:56,88 ---
12 Patrick Philips AAC `61 JC 2:58,13 ---
13 Remy Borawitz AV Lionitas JC 3:01,79 ---
14 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 3:06,01 ---
15 Gerben Heis AV Jahn II JC 3:32,58 ---

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 15,23 +0.0 m/s---
2 Wouter de Does AAC `61 JC 15,88 +0.0 m/s---
3 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 18,46 +0.0 m/s---
4 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 18,57 +0.0 m/s---
5 Stefan Volbeda AV Lionitas JC 18,70 +0.0 m/s---
6 Owen Smidt AAC `61 JC 19,09 +0.0 m/s---
7 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas JC 19,48 +0.0 m/s---
8 Sjoerd Ho...tmanshoff AV de Sprinter JC 20,04 +0.0 m/s---
9 Yme Elzinga AV Impala JC 20,16 +0.0 m/s---
10 Jesse de Baat Groningen ...JC Team 2 21,11 +0.0 m/s---
11 Mark Flokstra AV Impala JC 21,27 +0.0 m/s---
12 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 23,15 +0.0 m/s---
Hilbert Koppenol AV Impala JC DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tom Garming EAC De Sperwers JC 31,22 ---
2 Bart van der Heijden AAC `61 JC 26,25 ---
3 Sven Hoving AV Jahn II JC 26,00 ---
4 Gijs van der Wijk AV Impala JC 25,89 ---
5 Jurjen Dekker AV Impala JC 25,78 ---
6 Bouwe van Leeuwen Groningen ...JC Team 1 24,28 ---
7 Sander Baas HAC `63 JC 22,36 ---
8 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 21,26 ---
9 Sjoerd Ho...tmanshoff AV de Sprinter JC 19,99 ---
10 Willem Blom Groningen ...JC Team 2 19,38 ---
11 Koen van der Meij Groningen ...JC Team 1 19,35 ---
12 Justin Qiu AV Lionitas JC 18,72 ---
13 Jord Poelman AV Jahn II JC 16,27 ---
14 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 14,37 ---
15 Sibbe Bakker AAC `61 JC 11,75 ---
16 Remy Borawitz AV Lionitas JC 9,93 ---
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Owen Smidt AAC `61 JC 39,80 ---
2 Jarin van der Kooi AV Impala JC 38,95 ---
3 Sander Baas HAC `63 JC 31,08 ---
4 Joost Orsel AV de Sprinter JC 22,16 ---
5 Lodewijk Faaij Groningen ...JC Team 1 20,35 ---
6 Jogchum va...er Meulen Groningen ...JC Team 1 20,27 ---
7 Bas Hemme EAC De Sperwers JC 19,22 ---
8 Yme Elzinga AV Impala JC 18,93 ---
9 Willem Blom Groningen ...JC Team 2 18,26 ---
10 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...JC Team 2 15,52 ---
11 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 15,14 ---
12 Joris Agtereek AV Lionitas JC 13,69 ---
13 Patrick Philips AAC `61 JC 12,60 ---

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala JC 11,88 ---
2 Sander Baas HAC `63 JC 10,15 ---
3 Bas Hemme EAC De Sperwers JC 7,55 ---
4 Lodewijk Faaij Groningen ...JC Team 1 7,20 ---
5 Tom Garming EAC De Sperwers JC 6,99 ---
6 Jesse de Vries AV Impala JC 6,48 ---
7 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 6,47 ---
8 Guus Stuiver AAC `61 JC 5,97 ---
9 Salim Elsafi Groningen ...JC Team 2 5,95 ---
10 Freek Moll AV Jahn II JC 5,69 ---
11 Koen van der Meij Groningen ...JC Team 1 5,59 ---
12 Joris Agtereek AV Lionitas JC 5,39 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Wouter de Does AAC `61 JC 1,55 ---
1 Lex Spoelstra AV Impala JC 1,55 ---
3 Jasper de Vries EAC De Sperwers JC 1,50 ---
4 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 1,45 ---
5 Bart van der Heijden AAC `61 JC 1,40 ---
5 Sven Hoving AV Jahn II JC 1,40 ---
5 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas JC 1,40 ---
8 Arnold Hiemstra AV Impala JC 1,35 ---
9 Cas Stolze Groningen ...JC Team 2 1,30 ---
10 Hidde van der Weg AV Lionitas JC 1,20 ---
10 Bjorn de Vries EAC De Sperwers JC 1,20 ---
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Joe Tielen EAC De Sperwers JC 5,60 +0.0 m/s---
2 Stefan Volbeda AV Lionitas JC 5,32 +0.0 m/s---
3 Jarin van der Kooi AV Impala JC 5,10 +0.0 m/s---
4 Colin Zwiers AAC `61 JC 4,99 +0.0 m/s---
5 Cas Hemsens Groningen ...JC Team 1 4,90 +0.0 m/s---
6 Gijs van der Wijk AV Impala JC 4,54 +0.0 m/s---
7 Jasper Kolnaar Groningen ...JC Team 1 4,30 +0.0 m/s---
8 Samuel Goet EAC De Sperwers JC 4,04 +0.0 m/s---
9 Jur Beugels Groningen ...JC Team 2 3,84 +0.0 m/s---
10 Mees Veldboom AV de Sprinter JC 3,70 +0.0 m/s---
11 Guus Stuiver AAC `61 JC 3,60 +0.0 m/s---
12 Gerben Heis AV Jahn II JC 3,57 +0.0 m/s---
13 Jord Poelman AV Jahn II JC 3,51 +0.0 m/s---
14 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...JC Team 2 3,39 +0.0 m/s---
15 Joris Agtereek AV Lionitas JC 3,31 +0.0 m/s---
Frank Bekkering HAC `63 JC DNS ---