Uitslagen Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Onyema Adigida AV Startbaan JC 11,83 +0.5 m/s12,04 854
2 Deon Plak Almere `81 JC Team 1 11,90 +0.5 m/s11,97 842
3 Julian Freeke Almere `81 JC Team 1 12,38 +0.5 m/s12,56 762
4 Sven Jansons AV Triathlon JC 12,60 +0.5 m/s12,72 728
5 Ciske Latour AV Triathlon JC 12,93 +0.5 m/s13,32 678
6 Luc Dijkman Altis JC Team 1 13,11 -1.4 m/s--- 652
7 Koen Roskamp BAV JC 13,15 +0.5 m/s13,55 647
8 Peter Uljee AV Triathlon JC 13,35 +0.6 m/s13,70 0
9 Maico Rompa Altis JC Team 1 13,60 -1.4 m/s--- 585
10 Lars Hogendoorn Altis JC Team 1 13,88 -1.4 m/s--- 0
11 Jasper Van Midden DEM JC Team 1 13,92 -1.4 m/s--- 544
12 Willem Stoop AV Startbaan JC 14,04 +0.6 m/s14,12 529
13 Hessel van Schie AV Startbaan JC 14,20 +0.6 m/s14,34 0
14 Dave de Bruyn Altis JC Team 3 14,20 +0.6 m/s--- 509
15 Bas Ostendorf BAV JC 14,73 +0.6 m/s14,84 447
16 Timo van der Stoep DEM JC Team 1 15,02 -1.4 m/s--- 415
17 Kay Witlam Altis JC Team 3 15,74 +0.6 m/s--- 341
18 Daan Kothman Altis JC Team 3 16,20 +0.6 m/s--- 0
Joshua Koopman Almere `81 JC Team 1 DNS 13,40 0
Myron Hillebrandt Altis JC Team 2 DNS --- 0
Fengyuan Sun DEM JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kelvin Baartwijk Almere `81 JC Team 1 2:06,66 2:07,20 825
2 Remco van Woerkom AV Startbaan JC 2:20,00 2:21,58 662
3 Maico Rompa Altis JC Team 1 2:23,59 --- 623
4 Gosé Faas Almere `81 JC Team 1 2:24,31 2:28,99 616
5 Willem Stoop AV Startbaan JC 2:24,43 2:30,01 615
6 Lennert Oosterbaan Altis JC Team 2 2:26,67 --- 592
7 Wessel Terpstra BAV JC 2:30,77 2:33,28 552
8 Camu Prins AV Triathlon JC 2:32,43 2:49,46 536
9 Timo Klabbers AV Triathlon JC 2:33,47 2:35,52 526
10 Timo van der Stoep DEM JC Team 1 2:41,95 --- 452
11 Faas van der Ven AV Triathlon JC 2:45,25 2:32,00 0
12 Daan Kothman Altis JC Team 3 2:48,07 --- 404
13 Jelle van Miltenburg BAV JC 2:57,33 2:44,04 336
14 Raoul Lommen Altis JC Team 3 3:24,89 --- 172
Niels Berning Altis JC Team 1 DQ --- 0
Joshua Koopman Almere `81 JC Team 1 DNS 2:29,40 0
Pepijn Borremans Altis JC Team 1 DNS --- 0
Nico Remkes Altis JC Team 2 DNS --- 0
Ewout van Driel Altis JC Team 3 DNS --- 0
Fengyuan Sun DEM JC Team 1 DNS --- 0
Jasper Van Midden DEM JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joep de Wit Almere `81 JC Team 1 14,99 +0.9 m/s15,02 727
2 Sven Jansons AV Triathlon JC 15,22 +0.9 m/s15,35 705
3 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 15,24 +0.9 m/s15,15 703
4 Onyema Adigida AV Startbaan JC 15,34 +0.9 m/s16,01 694
5 Rens Groot AV Startbaan JC 15,51 +1.2 m/s15,92 678
6 Koen Roskamp BAV JC 15,76 +0.9 m/s15,76 656
7 Lars van Vught Altis JC Team 1 16,66 +1.3 m/s--- 581
8 Jelle Schijfsma AV Startbaan JC 17,41 +1.2 m/s17,66 0
9 Lars Hogendoorn Altis JC Team 1 17,71 +1.3 m/s--- 503
10 Mats Beentjes DEM JC Team 1 19,03 +1.3 m/s--- 418
11 Thom van der Wouden BAV JC 20,65 +1.2 m/s20,95 328
12 Joris van den Einden Almere `81 JC Team 1 20,74 +1.2 m/s21,42 324
13 Lars Janssen DEM JC Team 1 21,13 +1.3 m/s--- 304
14 Lennert Oosterbaan Altis JC Team 2 21,36 +1.2 m/s--- 293
15 Raoul Lommen Altis JC Team 3 22,13 +1.2 m/s--- 258
Daan van Brussel AV Triathlon JC DNS 19,56 0
Fengyuan Sun DEM JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 4 47,02 834
2 Almere `81 JC Team 1 (4x100m) Almere `81 - JJC 4 48,49 772
3 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 50,31 701
4 AV Triathlon JC (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 53,04 604
5 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 4 56,71 488
6 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 DQ 0
6 Almere `81 JC Team 2 (4x100m) Almere `81 - JJC 0 DNS 0
6 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
6 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
6 DEM JC Team 1 (4x100m) DEM - JJC 0 DNS 0
6 DEM JC Team 2 (4x100m) DEM - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dylan Langeveld DEM JC Team 1 36,67 --- 594
2 Koen Roskamp BAV JC 35,59 35,17 579
3 Lars van Vught Altis JC Team 1 34,51 --- 563
4 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 30,60 32,40 505
5 Gosé Faas Almere `81 JC Team 1 29,08 --- 481
6 Mathijs Bos Almere `81 JC Team 1 26,67 --- 0
7 Milan Weeda AV Startbaan JC 26,59 --- 441
8 Maarten Joosten AV Triathlon JC 24,15 24,70 0
9 Daan Blokland Altis JC Team 2 22,52 --- 371
10 Hessel van Schie AV Startbaan JC 22,38 --- 0
11 Thijs van Miltenburg BAV JC 20,90 23,26 0
12 Mats Beentjes DEM JC Team 1 20,70 --- 0
13 Pepijn Borremans Altis JC Team 1 19,66 --- 0
14 Mick Hopman Altis JC Team 2 18,27 --- 0
Axel Jenster Almere `81 JC Team 2 DNS --- 0
Ewout van Driel Altis JC Team 3 DNS --- 0
Jarod Iking Altis JC Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis JC Team 1 34,93 --- 547
2 Dylan Langeveld DEM JC Team 1 29,80 --- 471
3 Mathijs Bos Almere `81 JC Team 1 28,20 --- 447
4 Wessel Terpstra BAV JC 27,31 25,62 433
5 Niels Ranzijn Almere `81 JC Team 1 27,18 --- 0
6 Maarten Joosten AV Triathlon JC 24,78 23,22 391
7 Milan Weeda AV Startbaan JC 23,92 --- 377
8 Thom van der Wouden BAV JC 18,62 16,31 0
9 Daan Blokland Altis JC Team 2 17,32 --- 255
10 Timo Klabbers AV Triathlon JC 16,87 23,47 0
Dion Molter AV Startbaan JC DNS --- 0
Ewout van Driel Altis JC Team 3 DNS --- 0
Jarod Iking Altis JC Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis JC Team 1 11,52 --- 593
2 Joep de Wit Almere `81 JC Team 1 11,24 --- 580
3 Dylan Langeveld DEM JC Team 1 11,01 --- 570
4 Remco van Woerkom AV Startbaan JC 10,21 --- 533
5 Niels Ranzijn Almere `81 JC Team 1 10,15 --- 0
6 Timo Klabbers AV Triathlon JC 7,87 8,34 414
7 Maarten Joosten AV Triathlon JC 7,48 7,28 0
8 Mats Beentjes DEM JC Team 1 6,99 --- 0
9 Thijs van Miltenburg BAV JC 6,31 --- 325
10 Niels Berning Altis JC Team 1 5,98 --- 0
11 Daan Kothman Altis JC Team 3 5,35 --- 265
Axel Jenster Almere `81 JC Team 2 DNS --- 0
Jarod Iking Altis JC Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Schijfsma AV Startbaan JC 1,70 1,65 779
2 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 1,60 1,65 702
2 Luc Dijkman Altis JC Team 1 1,60 --- 702
4 Jelle van Miltenburg BAV JC 1,55 1,65 663
5 Willem Stoop AV Startbaan JC 1,50 --- 0
6 Joep de Wit Almere `81 JC Team 1 1,50 --- 623
6 Lars Janssen DEM JC Team 1 1,50 --- 623
8 Joris van den Einden Almere `81 JC Team 1 1,45 --- 0
8 Camu Prins AV Triathlon JC 1,45 1,45 0
10 Dave de Bruyn Altis JC Team 3 1,40 --- 0
11 Kay Witlam Altis JC Team 3 1,40 --- 541
12 Timo van der Stoep DEM JC Team 1 1,35 --- 0
13 Myron Hillebrandt Altis JC Team 2 1,30 --- 462
14 Mick Hopman Altis JC Team 2 1,25 --- 0
Niels Berning Altis JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Deon Plak Almere `81 JC Team 1 5,61 +1.9 m/s--- 738
2 Sven Jansons AV Triathlon JC 5,40 +1.3 m/s5,41 699
3 Rens Groot AV Startbaan JC 5,26 +1.0 m/s5,39 672
4 Ciske Latour AV Triathlon JC 4,99 +1.4 m/s4,80 0
5 Tim de Greef Altis JC Team 1 4,74 +1.5 m/s--- 568
6 Julian Freeke Almere `81 JC Team 1 4,72 +1.5 m/s--- 0
7 Jelle van Miltenburg BAV JC 4,68 +0.8 m/s4,36 556
8 Lars Janssen DEM JC Team 1 4,52 +0.8 m/s--- 523
9 Hessel van Schie AV Startbaan JC 4,23 +0.8 m/s--- 0
10 Jasper Van Midden DEM JC Team 1 4,17 +1.3 m/s--- 0
11 Dave de Bruyn Altis JC Team 3 4,07 +0.2 m/s--- 432
12 Bas Ostendorf BAV JC 3,79 +1.9 m/s3,80 0
13 Kay Witlam Altis JC Team 3 3,60 +1.5 m/s--- 0
Axel Jenster Almere `81 JC Team 2 DNS --- 0
Pepijn Borremans Altis JC Team 1 DNS --- 0
Nico Remkes Altis JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JD Team 1 10,34 +0.7 m/s10,90 734
2 Marcus Melenhorst Altis JD Team 1 10,81 +0.7 m/s10,82 650
3 Ton van Mameren AV Triathl...JD Team 1 11,27 +0.7 m/s11,19 575
4 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 11,52 +0.7 m/s11,42 537
5 Noa Struyve DEM JD Team 1 11,67 +1.0 m/s--- 515
6 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 11,68 +0.7 m/s11,75 513
7 Mees Tuijn DEM JD Team 1 11,72 +1.0 m/s--- 507
8 Damano Jeffry Almere `81 JD Team 1 11,94 +0.7 m/s11,80 0
9 Russell Plet Almere `81 JD Team 2 11,95 +0.3 m/s12,08 475
10 Wouter Haitsma AV Triathl...JD Team 1 12,02 +0.8 m/s12,34 0
11 Nathan Oerlemans Altis JD Team 1 12,21 +0.3 m/s12,00 439
12 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 12,22 +0.3 m/s12,10 438
13 Luco van Bergen AV Startbaan JD 12,35 +0.3 m/s12,18 421
14 Milo Schagen DEM JD Team 2 12,36 +1.0 m/s--- 419
15 Marijn IJzinga Altis JD Team 2 12,51 +0.3 m/s12,20 400
16 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 12,57 +1.5 m/s--- 392
16 Niels Bakker Altis JD Team 3 12,57 +0.8 m/s12,50 392
18 Tijn Steenmetz Altis JD Team 1 12,65 +0.3 m/s12,00 0
19 Yves van der Meer BAV JD 13,05 +0.8 m/s13,28 334
20 Jochem Houtveen Altis JD Team 2 13,16 +0.8 m/s12,50 321
21 Ties van Bakel AV Triathl...JD Team 2 13,25 +1.5 m/s--- 311
22 Justin Lagadeau Altis JD Team 3 13,31 +0.3 m/s12,20 304
23 Redouan Ghoumid Altis JD Team 4 13,46 +0.8 m/s13,00 287
24 Tom Konijnenbelt Almere `81 JD Team 3 13,75 +1.5 m/s--- 256
25 Joost Stemerding AV Triathl...JD Team 2 13,78 +1.5 m/s--- 0
26 Joran van der Stoep DEM JD Team 2 13,79 +1.0 m/s--- 252
27 Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 13,82 +1.5 m/s--- 249
28 Koen Overbeek Altis JD Team 3 14,25 +0.8 m/s12,50 0
29 Duncan van Ling DEM JD Team 2 14,42 +1.0 m/s--- 0
30 Jeroen Harthoorn Almere `81 JD Team 3 14,63 +1.0 m/s15,52 0
Melcher Smit AV Startbaan JD DNS --- 0
Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 DNS --- 0
Alain Laporte Altis JD Team 2 DNS 12,00 0
Tom van der Kuijl Altis JD Team 4 DNS 13,00 0
Daan Timmer BAV JD DNS 16,58 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luco van Bergen AV Startbaan JD 3:09,16 3:13,68 625
2 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 3:10,45 3:16,77 615
3 Stijn van Essen Altis JD Team 1 3:11,49 3:10,00 607
4 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 3:17,31 3:22,68 564
5 Piet van Vuuren DEM JD Team 1 3:18,04 3:23,40 559
6 Tijn Steenmetz Altis JD Team 1 3:18,40 3:29,00 557
7 Rens Versnel AV Triathl...JD Team 1 3:20,35 3:28,45 543
8 Melcher Smit AV Startbaan JD 3:25,16 3:26,28 511
9 Alain Laporte Altis JD Team 2 3:27,03 3:35,00 499
10 Thom Uittenbosch Almere `81 JD Team 1 3:28,31 3:28,10 490
11 Tim Weber Almere `81 JD Team 1 3:31,74 3:28,31 0
12 Timo Mols Altis JD Team 1 3:32,56 3:35,00 0
13 Floran Groot BAV JD 3:42,71 3:52,00 404
14 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 2 3:43,07 3:30,64 402
15 Lucas Ermers AV Triathl...JD Team 2 3:43,74 --- 399
16 Hugo van Kester DEM JD Team 1 3:44,15 --- 396
17 Lucas Broekroelofs AV Triathl...JD Team 1 3:45,22 --- 0
18 Jibbe Teeuwisse AV Triathl...JD Team 2 3:46,19 --- 385
19 Lennert Berentsen Altis JD Team 3 3:47,70 3:50,00 377
20 Russell Plet Almere `81 JD Team 2 3:48,58 --- 372
21 Yves van der Meer BAV JD 3:49,24 4:03,83 369
22 Redouan Ghoumid Altis JD Team 4 3:49,89 4:00,00 366
23 Geert Uljee AV Triathl...JD Team 2 3:52,18 --- 0
24 Sem Brandes Almere `81 JD Team 2 3:54,12 3:56,77 0
25 Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 3:59,85 --- 316
26 Milo Schagen DEM JD Team 2 4:06,08 --- 286
Tom Schutterop AV Startbaan JD DNS 3:44,00 0
Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 DNS --- 0
Leon Remkes Altis JD Team 2 DNS 3:50,00 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jelle Schaap DEM JD Team 1 12,83 +1.8 m/s14,20 606
2 Ton van Mameren AV Triathl...JD Team 1 12,86 +1.8 m/s14,04 602
3 Harm Janssens DEM JD Team 1 13,37 +1.8 m/s14,29 549
4 Rens Versnel AV Triathl...JD Team 1 14,78 +0.8 m/s16,24 420
5 Ivo van der Harst Altis JD Team 1 14,95 +1.8 m/s15,19 406
6 Damano Jeffry Almere `81 JD Team 1 15,61 +1.8 m/s15,37 355
7 Nathan Oerlemans Altis JD Team 1 16,06 +0.8 m/s16,00 322
8 Luco van Bergen AV Startbaan JD 16,38 +1.9 m/s17,03 300
9 Lucas Ermers AV Triathl...JD Team 2 16,47 +1.0 m/s--- 294
10 Timo Mols Altis JD Team 1 16,59 +0.8 m/s16,00 0
11 Pieter Joosten AV Triathl...JD Team 1 16,62 +0.8 m/s16,90 0
12 Thom Uittenbosch Almere `81 JD Team 1 16,87 +1.0 m/s--- 268
13 Duuk Rozing DEM JD Team 2 17,15 +1.1 m/s--- 250
14 Lucas Beckeringh BAV JD 17,28 +1.9 m/s17,67 242
15 Jochem Houtveen Altis JD Team 2 17,49 +1.1 m/s17,90 230
16 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 17,50 +1.0 m/s--- 0
17 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 18,00 +1.0 m/s--- 201
18 Armando Staring DEM JD Team 2 18,02 +1.1 m/s--- 199
19 Joost Stemerding AV Triathl...JD Team 2 18,46 +1.0 m/s--- 175
20 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 19,03 +1.0 m/s--- 0
21 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 2 19,07 +1.9 m/s17,13 144
22 Ian Beekman Almere `81 JD Team 3 19,85 +1.1 m/s19,59 107
Joran van der Stoep DEM JD Team 2 DQ --- 0
Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 DNS 17,34 0
Gustaaf Jans Altis JD Team 2 DNS 17,00 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 44,18 582
2 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 44,74 560
3 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 44,80 508
4 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 46,53 493
5 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 49,40 397
6 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 50,16 373
7 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 DQ 0
7 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 DQ 0
7 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 DQ 0
7 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
7 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0
7 AV Startbaan JD (4x80m) AV Startbaan - JJD 0 DNS 0
7 BAV JD (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
7 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 28,29 --- 468
2 Marijn Buddendorf Altis JD Team 1 27,78 --- 460
3 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 23,71 --- 392
4 Mike Ebbes DEM JD Team 1 22,07 --- 362
5 Jarno Krikken BAV JD 21,92 18,60 360
6 Duuk Rozing DEM JD Team 2 20,25 --- 329
7 Russell Plet Almere `81 JD Team 2 19,77 --- 320
8 Hugo van Kester DEM JD Team 1 18,99 --- 0
9 Lennert Berentsen Altis JD Team 3 18,59 --- 297
10 Hugo Blokland Altis JD Team 2 18,32 --- 291
11 Brun Stöver AV Triathl...JD Team 2 15,89 --- 241
12 Vincent Mook Almere `81 JD Team 1 14,69 --- 0
13 Lucas Broekroelofs AV Triathl...JD Team 1 13,61 --- 0
14 Walt Kraeger AV Triathl...JD Team 2 11,87 --- 0
15 Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 11,28 --- 134
16 Armando Staring DEM JD Team 2 10,54 --- 0
Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 DNS --- 0
Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JD Team 3 DNS --- 0
Tjitte van den Bedem Altis JD Team 1 DNS --- 0
Daan Timmer BAV JD DNS 8,63 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 27,13 --- 430
2 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 22,97 --- 0
3 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 1 20,46 --- 315
4 Mike Ebbes DEM JD Team 1 18,25 --- 274
5 Noa Struyve DEM JD Team 1 17,98 --- 0
6 Lucas Beckeringh BAV JD 17,92 --- 267
7 Thom Uittenbosch Almere `81 JD Team 1 15,52 --- 218
8 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 14,62 --- 199
9 Lucas Ermers AV Triathl...JD Team 2 14,44 --- 195
10 Jarno Krikken BAV JD 14,28 12,11 0
11 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JD Team 3 14,01 14,19 185
12 Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 13,48 --- 0
13 Brun Stöver AV Triathl...JD Team 2 13,06 --- 0
14 Tim Weber Almere `81 JD Team 1 12,79 --- 0
15 Hugo Blokland Altis JD Team 2 12,47 --- 150
16 Duncan van Ling DEM JD Team 2 11,60 --- 129
17 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 2 10,95 --- 0
18 Tijmen Veldman AV Startbaan JD 9,75 --- 82
19 Redouan Ghoumid Altis JD Team 4 9,57 --- 77
Marijn Buddendorf Altis JD Team 1 DNS --- 0
Leon Remkes Altis JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 10,28 --- 536
2 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 10,27 --- 0
3 Marijn Buddendorf Altis JD Team 1 7,92 --- 417
4 Mike Ebbes DEM JD Team 1 7,89 --- 415
5 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 1 7,42 --- 0
6 Jarno Krikken BAV JD 6,45 6,41 333
7 Tom van der Kuijl Altis JD Team 4 6,43 --- 332
8 Hugo Blokland Altis JD Team 2 5,88 --- 299
9 Hugo van Kester DEM JD Team 1 5,85 7,00 0
10 Damano Jeffry Almere `81 JD Team 1 5,84 6,54 296
11 Duncan van Ling DEM JD Team 2 5,65 --- 284
12 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 2 5,34 --- 264
13 Walt Kraeger AV Triathl...JD Team 2 4,94 --- 237
14 Koen Overbeek Altis JD Team 3 4,67 --- 218
15 Tom Oldenbeuving AV Triathl...JD Team 2 4,35 --- 0
Tycho van Velzen Almere `81 JD Team 3 DNS 4,40 0
Leon Remkes Altis JD Team 2 DNS --- 0
Daan Timmer BAV JD DNS --- 0
Timo Hartman Almere `81 JD Team 2 DQ 5,72 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Schaap DEM JD Team 1 1,50 1,55 623
2 Timo Mols Altis JD Team 1 1,35 --- 499
3 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 1,30 1,20 462
3 Marijn IJzinga Altis JD Team 2 1,30 --- 462
3 Floran Groot BAV JD 1,30 1,35 462
6 Tom Schutterop AV Startbaan JD 1,25 --- 426
6 Mark Hollestelle AV Triathl...JD Team 1 1,25 --- 426
8 Ivo van der Harst Altis JD Team 1 1,25 --- 0
9 Joran van der Stoep DEM JD Team 2 1,25 --- 426
10 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 1,20 --- 0
11 Ties van Bakel AV Triathl...JD Team 2 1,20 --- 389
12 Milo Schagen DEM JD Team 2 1,20 --- 0
13 Tom Konijnenbelt Almere `81 JD Team 3 1,15 1,00 352
14 Ian Beekman Almere `81 JD Team 3 1,10 1,15 0
14 Tom Oldenbeuving AV Triathl...JD Team 2 1,10 --- 0
16 Jort Monteban Almere `81 JD Team 1 1,00 1,00 0
17 Sem Brandes Almere `81 JD Team 2 1,00 --- 242
18 Yves van der Meer BAV JD 1,00 1,25 0
Djimon de Groot Almere `81 JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Harm Janssens DEM JD Team 1 5,06 +1.5 m/s4,81 632
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JD Team 1 4,98 +0.7 m/s5,00 617
3 Ton van Mameren AV Triathl...JD Team 1 4,91 +1.9 m/s--- 603
4 Stijn van Essen Altis JD Team 1 4,01 +1.9 m/s--- 420
5 Tijn Steenmetz Altis JD Team 1 3,99 +0.2 m/s--- 0
6 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 3,98 +1.5 m/s--- 414
7 Mees Tuijn DEM JD Team 1 3,95 +1.2 m/s--- 0
8 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 3,92 +0.2 m/s3,77 0
9 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 3,85 -0.3 m/s--- 388
9 Floran Groot BAV JD 3,85 +0.2 m/s4,05 388
11 Gustaaf Jans Altis JD Team 2 3,73 +0.4 m/s--- 364
12 Mark Hollestelle AV Triathl...JD Team 1 3,67 +0.2 m/s--- 0
13 Duuk Rozing DEM JD Team 2 3,65 +0.0 m/s--- 348
14 Geert Uljee AV Triathl...JD Team 2 3,53 +0.2 m/s--- 0
15 Lucas Beckeringh BAV JD 3,45 -1.3 m/s3,23 0
16 Niels Bakker Altis JD Team 3 3,39 -0.1 m/s--- 296
17 Tom Konijnenbelt Almere `81 JD Team 3 3,29 +1.1 m/s3,21 276
18 Armando Staring DEM JD Team 2 3,29 +1.3 m/s--- 0
19 Justin Lagadeau Altis JD Team 3 3,24 -0.6 m/s--- 0
20 Jeroen Harthoorn Almere `81 JD Team 3 2,95 +0.2 m/s--- 0
21 Jort Monteban Almere `81 JD Team 1 2,92 +1.4 m/s3,36 0
22 Tijmen Veldman AV Startbaan JD 2,82 +1.1 m/s--- 182
Tom van der Kuijl Altis JD Team 4 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Femke Bol AV Triathlon MC 10,16 +0.8 m/s10,20 768
2 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 10,72 +0.8 m/s10,68 666
3 Maxime Voorn Almere `81 MC Team 1 10,81 +0.8 m/s10,84 650
4 Madelief Kok AV Triathlon MC 11,08 +0.8 m/s11,07 606
5 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 11,12 +0.8 m/s11,34 0
6 Yentel van Hinte Almere `81 MC Team 1 11,14 +0.8 m/s11,21 596
7 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 11,19 +0.8 m/s11,52 0
8 Eline Sch...n Westrum DEM MC 11,27 +0.3 m/s--- 575
9 Isabel van den Broek BAV MC 11,31 +0.8 m/s11,62 569
10 Judith Bodzinga Altis MC Team 1 11,64 +0.8 m/s11,83 519
11 Kira Landman Altis MC Team 1 11,67 +0.8 m/s11,71 515
12 Djura Bakker DEM MC 11,68 +0.3 m/s--- 513
13 Femke Janssen DEM MC 11,71 +0.3 m/s--- 0
14 Kyana Bodo Almere `81 MC Team 2 11,81 +0.8 m/s12,00 494
15 Faisane Ruijne Almere `81 MC Team 2 11,95 +0.8 m/s--- 475
16 Julia de Swart AV Nijkerk MC 12,35 +0.8 m/s12,57 421
17 Linde Bodzinga Altis MC Team 2 12,52 +0.3 m/s--- 399
18 Amorena Volk Almere `81 MC Team 2 12,55 +0.8 m/s12,65 0
19 Melina Hoff AV Nijkerk MC 12,90 +0.3 m/s13,50 352
20 Lisa van Dam Altis MC Team 2 13,00 +0.3 m/s--- 340
21 Winnie de Groot BAV MC 13,12 +0.3 m/s13,32 326
Jasmijn Seghrouchni Altis MC Team 2 DNS --- 0
Elise Stijger BAV MC DNS 12,94 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fleur Praas AV Triathlon MC 3:07,98 3:14,56 634
2 Madelief Kok AV Triathlon MC 3:09,92 3:11,46 619
3 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 3:12,56 3:22,00 599
4 Kirsten Otten AV Startbaan MC 3:16,67 3:15,46 569
5 Robin Dreyling Almere `81 MC Team 1 3:17,78 3:25,68 561
6 Annick Steenman Almere `81 MC Team 1 3:23,30 3:28,00 523
7 Sophie Berentsen Altis MC Team 1 3:24,83 --- 513
8 Britt Hoff AV Nijkerk MC 3:27,37 3:33,57 496
9 Isabel van den Broek BAV MC 3:28,06 3:29,65 492
10 Eline Verweij AV Startbaan MC 3:29,51 3:17,71 483
11 Elise Stijger BAV MC 3:29,84 3:37,83 481
12 Talitha Bouwman AV Triathlon MC 3:30,86 3:30,00 0
13 Jildou Postma Altis MC Team 2 3:31,83 --- 468
14 Djura Bakker DEM MC 4:03,77 --- 297
15 Noa Overduijn Almere `81 MC Team 2 4:05,29 4:04,69 290
16 Merel Meijer Altis MC Team 2 4:24,96 --- 206
17 Marion van...en Heuvel Altis MC Team 2 4:47,10 --- 0
Joelle Hoff AV Nijkerk MC DNS 3:30,00 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Femke Bol AV Triathlon MC 12,61 +1.2 m/s12,72 630
2 Nynke van den Heuvel Almere `81 MC Team 1 13,08 +1.2 m/s12,81 579
3 Marie Visser AV Startbaan MC 13,58 +1.2 m/s13,64 528
4 Maxime Voorn Almere `81 MC Team 1 13,75 +1.2 m/s13,97 511
4 Madelief Kok AV Triathlon MC 13,75 +1.2 m/s13,96 511
6 Eline Sch...n Westrum DEM MC 13,87 +1.3 m/s--- 500
7 Kim van der Aar DEM MC 14,29 +1.3 m/s--- 462
8 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 14,65 +2.4 m/s14,74 0
9 Eline Verweij AV Startbaan MC 15,16 +2.4 m/s14,92 389
10 Kirsten Otten AV Startbaan MC 15,24 +2.4 m/s15,75 0
11 Kyana Bodo Almere `81 MC Team 2 15,27 +2.4 m/s15,19 380
12 Kira Landman Altis MC Team 1 15,36 +1.3 m/s--- 373
13 Jildou Postma Altis MC Team 2 15,77 +1.3 m/s--- 343
14 Judith Bodzinga Altis MC Team 1 16,04 +1.3 m/s--- 323
15 Marieke Linger Almere `81 MC Team 2 16,48 +2.4 m/s16,74 293
16 Lara Siemons AV Triathlon MC 16,66 -0.1 m/s16,93 0
17 Marion van...en Heuvel Altis MC Team 2 17,47 +1.3 m/s--- 231
18 Laura van Surksum BAV MC 17,54 -0.1 m/s17,01 227
19 Sophie Bleijerveld BAV MC 17,80 -0.1 m/s18,20 212
20 Linde Bodzinga Altis MC Team 2 17,97 -0.1 m/s--- 0
Joelle Hoff AV Nijkerk MC DNF 16,81 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 41,71 685
2 AV Triathlon MC (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 42,06 670
3 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 42,88 635
4 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 43,02 629
5 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 45,51 531
6 BAV MC (4x80m) BAV - MJC 4 46,09 509
7 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 46,65 439
7 AV Nijkerk MC (4x80m) AV Nijkerk - MJC 4 47,18 470
9 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 49,40 347
10 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
10 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marloes Abbink Almere `81 MC Team 1 29,70 --- 491
2 Kim van der Aar DEM MC 26,10 --- 432
3 Julie Heij BAV MC 23,92 23,79 395
4 Fleur Praas AV Triathlon MC 23,62 26,21 390
5 Nienke Schijfsma AV Startbaan MC 23,09 --- 381
6 Nynke van den Bedem Altis MC Team 1 20,46 --- 333
7 Britt Hoff AV Nijkerk MC 20,16 22,73 327
8 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 17,64 --- 0
9 Merel Gerritse AV Startbaan MC 16,39 --- 0
10 Lisa van Dam Altis MC Team 2 14,48 --- 210
11 Chiara Sanna DEM MC 12,47 --- 0
12 Nathalie Leushuis AV Triathlon MC 9,58 --- 0
Laura te Rijdt Altis MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nynke van den Bedem Altis MC Team 1 25,60 --- 405
2 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 23,31 --- 366
3 Aricia Limburg AV Triathlon MC 23,24 26,22 365
4 Julie Heij BAV MC 22,44 21,40 351
5 Denise Achterberg Altis MC Team 1 21,74 --- 0
6 Nienke Schijfsma AV Startbaan MC 20,59 --- 318
7 Chiara Sanna DEM MC 19,19 --- 292
8 Tamara Graat Almere `81 MC Team 1 18,55 --- 0
9 Talitha Bouwman AV Triathlon MC 18,26 --- 0
10 Melina Hoff AV Nijkerk MC 17,62 17,33 261
11 Femke Roks AV Nijkerk MC 16,49 17,00 0
12 Merel Gerritse AV Startbaan MC 14,32 --- 0
13 Marion van...en Heuvel Altis MC Team 2 13,27 --- 169
14 Merel Meijer Altis MC Team 2 9,34 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fleur Praas AV Triathlon MC 10,79 11,00 560
2 Nynke van den Heuvel Almere `81 MC Team 1 10,51 --- 547
3 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 10,32 --- 0
4 Nynke van den Bedem Altis MC Team 1 10,14 --- 529
5 Nienke Schijfsma AV Startbaan MC 9,09 --- 478
6 Sophie Bleijerveld BAV MC 8,93 10,20 470
7 Julie Heij BAV MC 8,84 8,62 0
8 Denise Achterberg Altis MC Team 1 8,68 --- 0
9 Chiara Sanna DEM MC 7,91 --- 416
10 Femke Roks AV Nijkerk MC 7,74 7,30 407
11 Isa Koster AV Triathlon MC 6,98 --- 0
12 Merel Gerritse AV Startbaan MC 6,64 --- 0
13 Rosalie de Vries Altis MC Team 2 6,62 --- 343
Laura te Rijdt Altis MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isis Beentjes DEM MC 1,50 --- 623
2 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 1,45 1,40 582
2 Sophie Bleijerveld BAV MC 1,45 1,45 582
4 Djura Bakker DEM MC 1,45 --- 0
5 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 1,40 --- 541
5 Kira Landman Altis MC Team 1 1,40 1,55 541
7 Lara Siemons AV Triathlon MC 1,35 1,40 0
8 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 1,30 --- 0
9 Rosalie de Vries Altis MC Team 2 1,30 --- 462
10 Marieke Linger Almere `81 MC Team 2 1,20 --- 389
11 Femke Roks AV Nijkerk MC 1,15 1,25 352
Lisa van Dam Altis MC Team 2 NM --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nynke van den Heuvel Almere `81 MC Team 1 4,91 +0.0 m/s--- 603
2 Femke Janssen DEM MC 4,57 +0.0 m/s--- 533
3 Isis Beentjes DEM MC 4,50 +0.0 m/s--- 0
4 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 4,44 +1.3 m/s--- 0
5 Marie Visser AV Startbaan MC 4,40 +0.6 m/s4,68 498
6 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 4,24 +0.5 m/s4,39 0
7 Laura van Surksum BAV MC 4,16 +0.0 m/s4,16 450
8 Aricia Limburg AV Triathlon MC 3,91 +0.2 m/s4,42 400
9 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 3,89 +1.2 m/s--- 396
10 Julia de Swart AV Nijkerk MC 3,82 +3.1 m/s3,85 382
11 Sophie Berentsen Altis MC Team 1 3,78 +1.1 m/s--- 0
12 Faisane Ruijne Almere `81 MC Team 2 3,71 +0.3 m/s--- 360
13 Amorena Volk Almere `81 MC Team 2 3,51 +1.3 m/s--- 0
14 Winnie de Groot BAV MC 3,50 +1.1 m/s3,39 0
15 Isa Koster AV Triathlon MC 3,30 +1.0 m/s3,16 0
Laura te Rijdt Altis MC Team 2 DNS --- 0
Jasmijn Seghrouchni Altis MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nadia Willemse DEM MD Team 1 8,55 -0.9 m/s8,70 639
2 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 8,90 -0.9 m/s8,95 568
3 Isa Bijlsma Almere `81 MD Team 1 8,91 -0.9 m/s8,92 566
4 Anisha Kanhai AV Startba...MD Team 1 9,01 -0.9 m/s9,12 547
5 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MD Team 1 9,02 -0.9 m/s9,02 545
6 Amy Walraven Altis MD Team 1 9,08 +0.3 m/s--- 534
6 Yara Janssen BAV MD Team 1 9,08 -0.9 m/s9,24 534
8 Ellis de Vries Altis MD Team 1 9,28 +0.3 m/s--- 497
8 Juno Bakker BAV MD Team 1 9,28 -0.9 m/s9,19 497
10 Julia Cra...n Bogaart AV Startba...MD Team 1 9,32 -0.4 m/s9,32 490
11 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MD 9,34 -0.4 m/s9,36 487
12 Carmen Huikeshoven Altis MD Team 1 9,46 +0.3 m/s--- 0
13 Nadiya Moumouni Almere `81 MD Team 1 9,63 +0.8 m/s10,08 437
14 Alba Sanna DEM MD Team 1 9,80 -0.6 m/s--- 409
15 Meike Hoekzema Altis MD Team 3 9,83 +0.3 m/s--- 405
16 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 9,85 -1.5 m/s--- 401
17 Puk Poulijn Altis MD Team 3 9,89 +0.8 m/s--- 395
18 Mirjam Niewold AV Nijkerk MD 9,95 -0.4 m/s9,50 386
19 Marleen van Beers Altis MD Team 2 9,98 +0.3 m/s--- 381
20 Isa van Heezik Almere `81 MD Team 1 9,99 -0.4 m/s9,45 0
21 Madelon Kivit DEM MD Team 3 10,02 +0.3 m/s--- 375
22 Mirte Janssen DEM MD Team 2 10,07 -0.6 m/s--- 367
23 Sophie Does Almere `81 MD Team 2 10,09 +0.8 m/s10,76 364
24 Melanie van Leeuwen Almere `81 MD Team 3 10,10 -1.5 m/s--- 363
25 Ella Cram...n Bogaart AV Startba...MD Team 1 10,23 -0.4 m/s9,94 0
26 Immelien Bosman Almere `81 MD Team 2 10,27 +0.8 m/s10,08 338
27 Kelsey Tuinstra DEM MD Team 3 10,28 -0.6 m/s--- 336
28 Valerie Bernasco AV Triathl...MD Team 2 10,40 -1.5 m/s--- 319
29 Famke Terpstra BAV MD Team 2 10,41 -0.4 m/s9,91 317
30 Yulin van Garderen AV Nijkerk MD 10,56 -1.5 m/s--- 0
31 Misha Klein DEM MD Team 2 10,58 -0.6 m/s--- 294
32 Maura Post AV Triathl...MD Team 2 10,67 -0.6 m/s--- 282
33 Floortje Steinmetz Almere `81 MD Team 3 10,78 -1.5 m/s--- 0
34 Kendra Limburg AV Triathl...MD Team 2 10,93 -1.5 m/s--- 0
35 Iris van Gisbergen BAV MD Team 2 11,27 +0.8 m/s10,85 205
36 Kim de Wit DEM MD Team 2 11,46 -0.6 m/s--- 0
Mette Lacroix Almere `81 MD Team 2 DNS 9,50 0
Bowy Kramers AV Triathl...MD Team 1 DNS --- 0
Jasmjn Adam Altis MD Team 3 DNS --- 0
Beyza Kazmiroglu BAV MD Team 2 DNS 11,34 0
Bo van der Aar DEM MD Team 1 DNS --- 0
Zainab Boktash DEM MD Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Janneke van Hofslot Altis MD Team 1 3:17,06 3:24,75 566
2 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 3:25,54 3:22,00 508
3 Carmen Huikeshoven Altis MD Team 1 3:27,59 --- 495
4 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 3:31,23 3:22,45 472
5 Isa van Heezik Almere `81 MD Team 1 3:32,64 4:30,10 463
6 Lisan ten Hove Almere `81 MD Team 1 3:37,30 4:29,65 435
7 Sarah van Tuijl Almere `81 MD Team 1 3:39,25 4:31,40 0
8 Sanne Kalee AV Nijkerk MD 3:39,84 3:43,32 421
9 Deborah Leguit DEM MD Team 1 3:40,61 3:37,00 416
10 Alba Sanna DEM MD Team 1 3:40,92 3:36,00 414
11 Noor Schepers Altis MD Team 1 3:43,00 --- 0
12 Julia Cra...n Bogaart AV Startba...MD Team 1 3:44,37 3:47,35 395
13 Jasmijn Welling AV Startba...MD Team 1 3:44,52 3:47,74 394
14 Lois Kok Altis MD Team 2 3:44,77 --- 393
15 Yara Janssen BAV MD Team 1 3:45,00 3:40,77 392
16 Chaja Plochg AV Triathl...MD Team 1 3:47,38 --- 0
17 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MD 3:50,92 3:52,00 360
18 Sophie Does Almere `81 MD Team 2 3:52,68 3:50,14 351
19 Mirte Janssen DEM MD Team 2 3:54,05 4:03,70 344
20 Emma van de Beek BAV MD Team 1 3:55,50 3:37,00 337
21 Kim Lutgendorp Almere `81 MD Team 2 3:55,56 4:04,13 337
22 Lieke Borremans Altis MD Team 2 3:55,76 --- 336
23 Rianne de Leeuw Altis MD Team 3 3:57,87 --- 325
24 Laura Konijnenbelt Almere `81 MD Team 3 3:58,33 4:13,83 323
25 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 3:58,37 --- 323
26 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MD Team 2 3:58,71 --- 321
27 Puk Poulijn Altis MD Team 3 4:04,89 --- 292
28 Kim de Wit DEM MD Team 2 4:05,71 --- 288
29 Iris van Gisbergen BAV MD Team 2 4:16,06 4:17,72 242
30 Melanie van Leeuwen Almere `81 MD Team 3 4:20,85 5:00,36 223
31 Maura Post AV Triathl...MD Team 2 4:23,67 --- 0
32 Tessa van der Wal Almere `81 MD Team 3 4:32,90 4:33,75 0
33 Misha Klein DEM MD Team 2 4:36,35 --- 0
Rosanne Verweij AV Startba...MD Team 1 DNS 4:02,12 0
Immelien Bosman Almere `81 MD Team 2 DNS 4:14,26 0
Jasmjn Adam Altis MD Team 3 DNS --- 0
Dewi Breur DEM MD Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 11,09 +0.3 m/s11,71 471
2 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 11,15 +0.3 m/s11,14 464
3 Sabien Hilhorst BAV MD Team 1 11,30 +0.3 m/s11,69 447
4 Bo van der Aar DEM MD Team 1 11,33 +1.5 m/s--- 444
5 Lotte Bleijerveld BAV MD Team 1 12,01 +0.3 m/s12,55 374
6 Emma van de Beek BAV MD Team 1 12,02 +1.5 m/s12,64 0
7 Lisa Stolk Altis MD Team 1 12,07 +0.8 m/s--- 368
8 Milou Overbeek Almere `81 MD Team 1 12,20 +0.3 m/s12,33 356
9 Kim Lutgendorp Almere `81 MD Team 2 12,35 +0.9 m/s--- 342
10 Lisan ten Hove Almere `81 MD Team 1 12,43 +1.5 m/s12,71 334
11 Michelle Elferink Almere `81 MD Team 1 12,49 +0.9 m/s--- 0
12 Mirjam Niewold AV Nijkerk MD 12,50 +1.5 m/s12,62 328
13 Jelena Storm Almere `81 MD Team 2 12,74 +1.5 m/s13,33 307
14 Ramona de Boer DEM MD Team 1 13,12 -0.3 m/s13,48 275
15 Rosanne Verweij AV Startba...MD Team 1 13,13 +1.5 m/s12,87 274
16 Myrthe Prikken Almere `81 MD Team 3 13,25 +0.0 m/s14,42 264
17 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MD Team 2 13,38 +1.5 m/s--- 254
17 Marleen van Beers Altis MD Team 2 13,38 +0.0 m/s--- 254
19 Famke Terpstra BAV MD Team 2 13,41 -0.3 m/s13,51 252
20 Renee Zwijnenburg AV Startba...MD Team 1 13,52 -0.3 m/s14,15 243
21 Eva Martins Almere `81 MD Team 3 13,64 +0.9 m/s--- 234
22 Marit Kamp DEM MD Team 2 13,69 +0.8 m/s--- 230
23 Eleanna Smit AV Startba...MD Team 2 13,85 +0.0 m/s14,37 218
24 Danique Visser DEM MD Team 1 13,85 +1.5 m/s--- 0
25 Bowy Kramers AV Triathl...MD Team 1 13,91 +1.5 m/s--- 0
26 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 3 14,04 +0.9 m/s--- 0
27 Amber Tuinstra DEM MD Team 3 14,06 +0.8 m/s--- 203
28 Mette Roex AV Triathl...MD Team 2 14,09 +1.5 m/s--- 201
29 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 14,21 +1.5 m/s--- 0
30 Kim de Wit DEM MD Team 2 14,22 +0.8 m/s--- 192
31 Ellis de Vries Altis MD Team 1 14,25 +0.8 m/s--- 190
32 Kirsten Medema Altis MD Team 3 14,39 +0.0 m/s--- 180
33 Puk Poulijn Altis MD Team 3 14,43 +0.0 m/s--- 178
34 Gali Overduijn Almere `81 MD Team 2 14,85 +0.9 m/s--- 0
35 Yulin van Garderen AV Nijkerk MD 14,87 +0.9 m/s--- 149
36 Linda Roks AV Nijkerk MD 15,04 -0.3 m/s14,34 0
Jasmijn Welling AV Startba...MD Team 1 DNS 13,96 0
Beyza Kazmiroglu BAV MD Team 2 DNS 14,76 0
Franca de Leeuw Altis MD Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 33,80 622
2 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 34,24 599
3 BAV MD Team 1 (4x60m) BAV - MJD 4 34,94 565
4 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 35,06 559
5 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 35,22 551
6 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 35,25 550
7 AV Nijkerk MD (4x60m) AV Nijkerk - MJD 4 35,33 546
8 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,35 545
9 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 37,06 468
10 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,17 421
11 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 39,98 351
12 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 DQ 0
12 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 0 DNS 0
12 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 0 DNS 0
12 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 0 DNS 0
12 BAV MD Team 2 (4x60m) BAV - MJD 0 DNS 0
12 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0
12 DEM MD Team 3 (4x60m) DEM - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 26,45 --- 438
2 Manon de Bruin Altis MD Team 1 22,64 --- 373
3 Catharina van Lange BAV MD Team 1 20,94 17,90 342
4 Marise Ravelli Almere `81 MD Team 1 19,60 --- 316
5 Aylin Rink Altis MD Team 2 18,93 --- 303
6 Yoelle Sc...n Westrum DEM MD Team 1 17,13 12,36 267
7 Rianne de Leeuw Altis MD Team 3 16,62 --- 257
8 Linda Roks AV Nijkerk MD 15,90 15,84 241
9 Geena Bernhard AV Startba...MD Team 1 15,74 --- 238
10 Laura te Brake AV Startba...MD Team 1 15,17 --- 0
11 Famke Terpstra BAV MD Team 2 14,88 12,90 219
12 Nicoline van Vught Altis MD Team 1 14,27 --- 0
13 Gali Overduijn Almere `81 MD Team 2 13,82 --- 195
14 Sanne Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 13,56 --- 189
15 Mariska Bogaard Almere `81 MD Team 2