Uitslagen Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 2 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Philip van de Beek Phanos Phanos JC Team 1 12,29 +0.8 m/s12,03 777
2 Tyrece Balbin Phanos Phanos JC Team 1 12,43 +0.8 m/s12,41 755
3 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JC 12,68 +2.1 m/s--- 716
4 Jan Gosse Bootsma Phanos Phanos JC Team 2 12,69 +2.4 m/s12,94 714
5 Jeffrey Karikari Phanos Phanos JC Team 1 12,87 +0.8 m/s12,68 0
6 Laurenz Kilian AAC AAC JC 12,97 +2.1 m/s--- 673
7 Joes de Heus NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 12,98 +2.8 m/s--- 671
8 Lenart Gijsen Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 13,01 +0.8 m/s12,70 667
9 Levy Loe-A-Foe AAC AAC JC 13,39 +2.1 m/s--- 613
10 Roan Pool NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 13,47 +2.8 m/s--- 603
11 Maarten va...der Linde HLLM AV Haarlemmermeer JC 13,76 +2.2 m/s--- 564
12 Roel Wilde NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 13,77 +2.8 m/s--- 0
13 Joost Blommaert Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 14,00 +2.4 m/s13,20 534
14 Kilian Morsch NEAV AV NEA-Volharding JC Team 2 14,15 +2.8 m/s--- 515
15 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JC 14,32 +2.1 m/s--- 495
16 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JC 14,39 +2.2 m/s--- 487
17 Vince Boeijen Tempo AV AV Tempo JC 14,54 +2.4 m/s--- 469
18 Omar Ben Yaklaf AV Atos AV Atos JC 14,80 +2.2 m/s--- 440
19 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 14,92 +2.1 m/s--- 0
20 Achraf Mohammadi AAC AAC JC 15,07 +2.1 m/s--- 0
21 Pim van de Fliert Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 15,33 +2.2 m/s--- 382
22 Tommy-boy Kulkens Tempo AV AV Tempo JC 15,47 +2.4 m/s--- 368
23 Jonas van Diepen AV Atos AV Atos JC 16,49 +2.2 m/s--- 270
24 Tim Lamme Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 16,61 +2.4 m/s--- 260
Marijn van Laerhoven Phanos Phanos JC Team 2 DNS 15,33 0
Jan van Rijswijk Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Mike de Dood NEAV AV NEA-Volharding JC Team 2 DNS --- 0
Kjeld Storm Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 DNS 12,90 0
Stef Ploeg Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Quinten Cambridge Phanos Phanos JC Team 1 2:22,87 2:20,15 631
2 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JC 2:30,88 --- 551
3 Jan Gosse Bootsma Phanos Phanos JC Team 2 2:31,35 2:27,40 546
4 Laurenz Kilian AAC AAC JC 2:31,57 --- 544
5 Enno Braaksma Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 2:31,63 2:25,30 544
6 Maarten va...der Linde HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:31,99 --- 540
7 Lucas Stolk Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 2:33,41 2:19,60 527
8 Roan Pool NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 2:33,61 --- 525
9 David van Alten AV Atos AV Atos JC 2:34,16 --- 520
10 Stef Ploeg Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 2:34,80 2:33,80 514
11 Massimo Zandee Phanos Phanos JC Team 1 2:35,25 2:21,98 510
12 Mike de Dood NEAV AV NEA-Volharding JC Team 2 2:37,12 --- 494
13 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC Team 2 2:37,81 2:38,42 488
14 Paolo Pantano AAC AAC JC 2:40,60 --- 464
15 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JC 2:44,84 --- 429
16 David Maarleveld Phanos Phanos JC Team 1 2:45,68 2:34,90 0
17 Achraf Mohammadi AAC AAC JC 2:46,12 --- 0
18 Tommy-boy Kulkens Tempo AV AV Tempo JC 2:47,55 --- 408
19 Martin Schuilenburg Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 2:47,95 2:45,70 405
20 Wester Zaal Phanos Phanos JC Team 2 2:49,13 2:42,93 0
21 Luuk Michels NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 2:49,99 --- 389
22 Jonas van Diepen AV Atos AV Atos JC 2:50,67 --- 384
23 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 2:55,79 --- 0
24 Daan Klei...Wolterink HLLM AV Haarlemmermeer JC 3:05,76 --- 281
Janko Wiebenga AV Atos AV Atos JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Philip van de Beek Phanos Phanos JC Team 1 14,17 +0.0 m/s14,14 811
2 Daniel van de Merwe NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 17,28 +1.2 m/s--- 534
3 Hugo Stuart HLLM AV Haarlemmermeer JC 17,65 +1.2 m/s--- 508
4 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JC 17,96 +1.5 m/s--- 486
5 Thomas Arensman NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 18,04 +1.2 m/s--- 481
6 Massimo Zandee Phanos Phanos JC Team 1 18,11 +0.0 m/s18,44 476
7 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JC 18,34 +1.5 m/s--- 461
8 Benjamin San A Jong AV Feniks AV Feniks JC 19,05 +1.5 m/s--- 0
9 David Cairo Phanos Phanos JC Team 1 19,37 +0.0 m/s18,19 0
10 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JC 19,86 +1.2 m/s--- 370
11 Ammaar Landbrug AAC AAC JC 20,04 +1.5 m/s--- 360
12 Rutger Vincken Tempo AV AV Tempo JC 20,11 +0.0 m/s--- 357
13 Wester Zaal Phanos Phanos JC Team 2 20,24 +0.0 m/s19,20 350
14 Hein Pieters AAC AAC JC 21,17 +1.5 m/s--- 302
15 Max vvan Harten NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 22,34 +1.2 m/s--- 0
16 Aldo Pantano AAC AAC JC 23,32 +1.5 m/s--- 0
Tobias van der Wardt Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Tabi Weiland AV Atos AV Atos JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 0 49,31 690
2 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 52,79 612
3 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 0 55,34 529
4 AV Haarlemmermeer JC (4x100m) AV Haarlemmermeer - JJC 0 55,49 525
5 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 0 58,04 449
6 AV Tempo JC (4x100m) Tempo AV - JJC 0 59,32 414
7 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 1:00,30 338
8 AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 0 1:03,23 265
9 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 0 DQ 0
9 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
9 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Rik Barlo Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 42,95 --- 679
2 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 34,19 --- 558
3 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 32,30 --- 530
4 Massimo Zandee Phanos Phanos JC Team 1 32,21 27,98 529
5 Lucas Cohen AAC AAC JC 27,93 --- 462
6 Daniel van de Merwe NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 22,34 --- 367
7 Aldo Pantano AAC AAC JC 21,00 --- 0
8 Bram Slootbeek Tempo AV AV Tempo JC 20,64 --- 336
9 Martin Schuilenburg Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 18,55 --- 296
10 David van Alten AV Atos AV Atos JC 17,68 --- 278
11 Björn Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 16,20 --- 0
12 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC Team 2 15,83 --- 240
13 Niels Iding Tempo AV AV Tempo JC 15,00 --- 0
Tobias van der Wardt Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Lukas Meijerink Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 42,91 --- 654
2 Rik Barlo Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 40,81 --- 626
3 Enno Braaksma Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 27,22 --- 0
4 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 26,69 --- 423
5 Batha Sedoc Phanos Phanos JC Team 1 25,58 --- 405
6 Lucas Cohen AAC AAC JC 24,16 --- 381
7 Raoul van de Laar NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 22,56 --- 353
8 Hein Pieters AAC AAC JC 20,37 --- 0
9 Timo Drijver Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 20,37 --- 314
10 Bram Slootbeek Tempo AV AV Tempo JC 19,79 --- 303
11 Tyrece Balbin Phanos Phanos JC Team 1 16,95 --- 0
12 Björn Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 16,58 --- 0
13 Oscar de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 16,35 --- 0
14 Thomas Wijkstra NEAV AV NEA-Volharding JC Team 2 15,91 --- 226
Tobias van der Wardt Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Ashraf Benhamadi AV Atos AV Atos JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 12,17 --- 622
2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 9,71 --- 508
3 Omar Ben Yaklaf AV Atos AV Atos JC 8,83 --- 465
4 Lucas Cohen AAC AAC JC 8,70 --- 458
5 Timo Drijver Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 7,40 --- 388
6 Jeffrey Karikari Phanos Phanos JC Team 1 7,21 8,40 378
7 Jan Gosse Bootsma Phanos Phanos JC Team 2 6,94 --- 362
8 Hein Pieters AAC AAC JC 6,69 --- 0
9 Roel Wilde NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 6,57 --- 341
10 Vince Boeijen Tempo AV AV Tempo JC 6,40 --- 330
11 Jim Hoekstra Phanos Phanos JC Team 2 6,36 --- 0
12 Thomas Wijkstra NEAV AV NEA-Volharding JC Team 2 6,11 --- 313
13 Pim van de Fliert Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 5,51 --- 0
14 Jasper Scheerder AV Atos AV Atos JC 4,80 --- 0
Youri de Kruijf Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 DNS --- 0
Kjeld Storm Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Batha Sedoc Phanos Phanos JC Team 1 1,55 1,55 663
2 Hugo Stuart HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,50 --- 623
3 Paolo Pantano AAC AAC JC 1,45 --- 582
3 Raoul van de Laar NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 1,45 --- 582
5 Max vvan Harten NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 1,40 --- 0
6 David Cairo Phanos Phanos JC Team 1 1,35 1,42 0
6 Aldo Pantano AAC AAC JC 1,35 --- 0
8 Tabi Weiland AV Atos AV Atos JC 1,35 --- 499
8 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JC 1,35 --- 499
10 Lucas Stolk Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 1,30 --- 462
10 Niels Iding Tempo AV AV Tempo JC 1,30 --- 462
Jan van Rijswijk Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Jim Hoekstra Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Janko Wiebenga AV Atos AV Atos JC DNS --- 0
Max Rivera Rios AV Feniks AV Feniks JC DNS --- 0
Lukas Meijerink Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Youri de Kruijf Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 5,64 +0.0 m/s--- 744
2 Joes de Heus NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 5,13 +0.0 m/s--- 646
3 Levy Loe-A-Foe AAC AAC JC 4,66 +0.0 m/s--- 552
4 Joost Blommaert Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 1 4,54 +0.0 m/s--- 0
5 David Cairo Phanos Phanos JC Team 1 4,46 +0.0 m/s4,65 510
5 Benjamin San A Jong AV Feniks AV Feniks JC 4,46 +0.0 m/s--- 510
7 Kilian Morsch NEAV AV NEA-Volharding JC Team 2 4,44 +0.0 m/s--- 506
8 Ammaar Landbrug AAC AAC JC 4,22 +0.0 m/s--- 0
9 Rutger Vincken Tempo AV AV Tempo JC 4,14 +0.0 m/s--- 446
10 Vince Boeijen Tempo AV AV Tempo JC 4,11 +0.0 m/s--- 0
11 David Maarleveld Phanos Phanos JC Team 1 4,01 +0.0 m/s4,02 0
12 Jasper Scheerder AV Atos AV Atos JC 3,99 +0.0 m/s--- 416
13 Daan Klei...Wolterink HLLM AV Haarlemmermeer JC 3,96 +0.0 m/s--- 410
14 Tim Lamme Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 3,80 +0.0 m/s--- 378
Marijn van Laerhoven Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Thomas Arensman NEAV AV NEA-Volharding JC Team 1 DNS --- 0
Max Rivera Rios AV Feniks AV Feniks JC DNS --- 0
Oscar de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 10,85 +2.7 m/s11,17 644
2 Sion Meijers AAC AAC JD 10,95 +2.0 m/s--- 627
3 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 10,99 +2.0 m/s--- 620
4 Jaleel Menso AV Atos AV Atos JD 11,51 +3.8 m/s--- 538
5 Sonny Meijers AAC AAC JD 11,54 +2.0 m/s--- 534
6 Jelle Hooijberg AV Edam AV Edam JD 11,57 +1.9 m/s--- 529
7 Mathijs van Wessel Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 11,70 +1.9 m/s--- 510
8 Jelle Miedema Phanos Phanos JD Team 1 11,75 +2.7 m/s12,00 503
9 Noah Larsson Phanos Phanos JD Team 1 11,79 +2.7 m/s11,94 0
10 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 11,82 +0.6 m/s--- 493
11 Quinn Vlak AV Edam AV Edam JD 11,85 +3.8 m/s12,23 489
12 Olivier va...er Heiden Tempo AV AV Tempo JD Team 1 11,96 +2.8 m/s--- 473
13 Thomas Jellema NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 11,99 +1.3 m/s--- 469
14 Joep Aubel Tempo AV AV Tempo JD Team 1 12,02 +0.6 m/s--- 465
15 Sidate Seck AV Feniks AV Feniks JD Team 1 12,08 +0.6 m/s--- 457
16 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,23 +2.0 m/s--- 436
17 Mees van Vliet Tempo AV AV Tempo JD Team 2 12,27 +2.8 m/s--- 431
18 Olek Smits Phanos Phanos JD Team 2 12,29 +2.7 m/s12,19 428
18 Tijmen Schevers Tempo AV AV Tempo JD Team 2 12,29 +2.8 m/s--- 428
20 Sjoerd van Berckel Phanos Phanos JD Team 2 12,30 +3.8 m/s12,53 427
21 Siem Bosch HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,33 +2.0 m/s--- 0
22 Peer van der Wees Phanos Phanos JD Team 3 12,40 +2.0 m/s--- 414
23 Nino Feller NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 12,44 +1.3 m/s--- 409
24 Ruben Prenen Phanos Phanos JD Team 2 12,52 +1.3 m/s--- 0
25 Isar Overes AKU AKU JD 12,62 +3.8 m/s--- 386
26 Fabian Smits AV Feniks AV Feniks JD Team 2 12,66 +0.6 m/s--- 381
27 Ties van der Waal AV Atos AV Atos JD 12,75 +3.8 m/s--- 370
28 Maxim Roos Tempo AV AV Tempo JD Team 2 12,76 +2.8 m/s--- 0
29 Tim Verhoef Tempo AV AV Tempo JD Team 3 12,81 +2.8 m/s--- 363
30 Youp de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 12,82 +1.9 m/s--- 361
31 Wout Hogenkamp Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 12,97 +1.9 m/s--- 343
32 Merijn Kerens Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 13,06 +2.7 m/s12,16 333
33 Luca van der Nooy NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 13,20 +1.3 m/s--- 0
34 Michael Meijer Phanos Phanos JD Team 3 13,52 +1.3 m/s--- 281
Sylvain Kramer Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Kick van Eijk AKU AKU JD DNS --- 0
Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JD Team 1 DNS --- 0
Gino Rivera Rios AV Feniks AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0
Sven van Gestel Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 DNS --- 0
Ivo Stolk Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 DNS --- 0
Boaz Hoes Tempo AV AV Tempo JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Jelani James Phanos Phanos JD Team 1 3:22,05 3:17,35 532
2 Aike van der Lei AV Edam AV Edam JD 3:22,43 --- 529
3 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:24,29 --- 516
4 Tobias Moes Tempo AV AV Tempo JD Team 1 3:25,26 --- 510
5 Lars de Jong Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 3:26,40 --- 503
6 Joey Daselaar Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 3:28,86 --- 487
7 Lucius Bout Phanos Phanos JD Team 1 3:29,48 3:21,10 483
8 Fedor Musil Phanos Phanos JD Team 2 3:30,92 3:30,86 474
9 Dries Boermans Phanos Phanos JD Team 2 3:31,08 3:30,06 473
10 Jelle Hooijberg AV Edam AV Edam JD 3:32,96 --- 461
11 Menno Heijdra Tempo AV AV Tempo JD Team 1 3:34,33 --- 453
12 Dave Boamah AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3:34,61 --- 451
13 Rishandro Lacroes AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3:34,66 --- 451
14 Niels Rewijk AKU AKU JD 3:37,62 --- 433
15 Ruben Prenen Phanos Phanos JD Team 2 3:38,21 3:38,08 0
16 Mees van Vliet Tempo AV AV Tempo JD Team 2 3:39,05 --- 425
17 Michael Meijer Phanos Phanos JD Team 3 3:41,44 --- 412
18 Raul van Londen Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 3:45,42 --- 0
19 Pepijn de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 3:46,22 --- 385
20 Ties van der Waal AV Atos AV Atos JD 3:47,23 --- 380
21 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:49,35 --- 368
22 Bjorn Scherphuis AKU AKU JD 3:51,72 --- 356
23 Nino Feller NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 3:55,05 --- 339
24 Ruben Panken Tempo AV AV Tempo JD Team 2 4:03,80 --- 297
25 Thijs Minnee AV Feniks AV Feniks JD Team 2 4:06,55 --- 284
26 Mika van der Lei AV Edam AV Edam JD 4:11,56 --- 0
27 Louis Dasselaar Tempo AV AV Tempo JD Team 3 4:13,24 --- 254
28 Benjamin Stijns NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 4:19,69 --- 227
29 Timothy Mulder NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 4:28,56 --- 0
30 Thijmen Pruijmboom Tempo AV AV Tempo JD Team 3 4:30,89 --- 183
Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 DNS 3:25,98 0
Teun van der Grinten Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Bernd Koggel Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Kick van Eijk AKU AKU JD DNS --- 0
Sonny Meijers AAC AAC JD DNS --- 0
Nizar Benhamadi AV Atos AV Atos JD DNS --- 0
Jeroen Steenkamer Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 DNS --- 0
Ruben Zuidgeest Tempo AV AV Tempo JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Lars Meijer AV Feniks AV Feniks JD Team 1 13,47 +3.7 m/s--- 539
2 Yair van Harmelen AV Feniks AV Feniks JD Team 1 13,64 +3.9 m/s--- 522
3 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 14,52 +2.1 m/s--- 442
4 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam JD 15,09 +3.9 m/s--- 394
5 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,24 +2.1 m/s--- 383
6 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 15,45 +0.0 m/s16,10 367
7 Lucius Bout Phanos Phanos JD Team 1 15,53 +0.0 m/s16,50 360
8 Ruben Meijer Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 15,67 +3.9 m/s--- 350
9 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,79 +2.1 m/s--- 0
10 Olivier va...er Heiden Tempo AV AV Tempo JD Team 1 16,01 +3.7 m/s--- 326
11 Tobias Moes Tempo AV AV Tempo JD Team 1 16,02 +3.7 m/s--- 325
12 Pepijn de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 16,04 +3.9 m/s--- 323
13 Wout Hogenkamp Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 16,16 +3.9 m/s--- 0
14 Collin Geugjes NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 16,28 +2.2 m/s--- 307
15 Martijn Lammerts AAC AAC JD 16,32 +3.9 m/s--- 304
16 Daan van der Wees Phanos Phanos JD Team 3 16,34 +3.9 m/s--- 303
17 Noah Larsson Phanos Phanos JD Team 1 16,66 +3.9 m/s--- 0
18 Merijn Kerens Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 16,71 +0.0 m/s16,19 278
19 Matteo Zandee Phanos Phanos JD Team 3 16,72 +0.0 m/s17,27 278
20 Ruben Panken Tempo AV AV Tempo JD Team 2 17,04 +3.7 m/s--- 257
21 Rishandro Lacroes AV Feniks AV Feniks JD Team 1 17,12 +3.7 m/s--- 0
22 Ruben Prenen Phanos Phanos JD Team 2 17,23 +4.3 m/s17,35 245
23 Niels Rewijk AKU AKU JD 17,34 +2.1 m/s--- 239
24 Quinn Vlak AV Edam AV Edam JD 17,38 +3.9 m/s--- 236
25 Luc de Bruin Tempo AV AV Tempo JD Team 1 17,73 +3.7 m/s--- 0
26 Luca van der Nooy NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 17,81 +3.9 m/s--- 211
27 Len ter Laak Phanos Phanos JD Team 3 17,83 +3.9 m/s--- 0
28 Stijn Scucces NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 17,84 +3.9 m/s--- 0
29 Jouad Nait-Rrami AV Atos AV Atos JD 17,86 +4.3 m/s--- 208
30 Tijmen Schevers Tempo AV AV Tempo JD Team 2 18,06 +2.2 m/s--- 197
31 Dennis Patiwael AV Atos AV Atos JD 18,25 +4.3 m/s--- 187
32 Rutger Sc...der Loeff Phanos Phanos JD Team 2 18,44 +4.3 m/s17,43 177
33 Dennis Alberts AV Atos AV Atos JD 18,44 +4.3 m/s--- 0
34 Maxim Roos Tempo AV AV Tempo JD Team 2 18,54 +2.2 m/s--- 0
35 Boaz Hoes Tempo AV AV Tempo JD Team 3 18,61 +2.2 m/s--- 168
36 Tom Prager AKU AKU JD 18,90 +2.1 m/s--- 153
37 Thijmen Pruijmboom Tempo AV AV Tempo JD Team 3 20,38 +2.2 m/s--- 83
38 Timo Arnoldussen Tempo AV AV Tempo JD Team 3 22,68 +2.2 m/s--- 0
Ayoub Barangouch AAC AAC JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 0 46,59 491
2 AV Pijnenburg JD Team 1 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 0 47,05 475
2 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 0 47,06 475
4 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 0 47,18 470
5 AV Tempo JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 47,81 449
6 AV Haarlemmermeer JD (4x80m) AV Haarlemmermeer - JJD 0 48,57 424
7 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 0 49,17 404
8 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 49,89 331
8 AV Atos JD (4x80m) AV Atos - JJD 0 49,93 380
10 AKU JD (4x80m) AKU - JJD 0 50,69 357
11 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 0 50,75 355
12 AV Tempo JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 52,51 254
12 AV Tempo JD Team 3 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 53,50 277
14 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 0 55,13 184
15 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 0 DNS 0
15 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0
15 AV Pijnenburg JD Team 2 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam JD 32,11 36,41 528
2 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 29,41 --- 486
3 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam JD 29,05 --- 0
4 Naïm Verboom Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 24,14 --- 399
5 Isar Overes AKU AKU JD 23,34 --- 385
6 Luc van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer JD 23,09 --- 381
7 Joey Daselaar Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 22,36 --- 0
8 Sidate Seck AV Feniks AV Feniks JD Team 1 21,74 --- 356
9 Pepijn de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 21,32 --- 349
10 Yair van Harmelen AV Feniks AV Feniks JD Team 1 20,66 --- 0
11 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 19,27 --- 310
12 Demy River Wit Phanos Phanos JD Team 1 17,63 --- 0
13 Marc di Bucchianico Tempo AV AV Tempo JD Team 1 16,79 --- 260
14 Dennis Patiwael AV Atos AV Atos JD 16,00 --- 244
15 Luc de Bruin Tempo AV AV Tempo JD Team 1 15,96 --- 0
16 Mathijs van Sprang AKU AKU JD 15,88 --- 0
17 Sam Bosman NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 15,50 --- 233
18 Zion Jozefzoon AV Feniks AV Feniks JD Team 2 14,58 --- 213
19 Boaz Hoes Tempo AV AV Tempo JD Team 3 14,46 --- 210
20 Peer van der Wees Phanos Phanos JD Team 3 14,31 --- 207
21 Martijn de Witte NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 14,00 --- 0
22 Michael Meijer Phanos Phanos JD Team 3 13,23 --- 0
23 Daan Vlotman AV Feniks AV Feniks JD Team 2 11,96 --- 0
24 Ruben van der Schaaf Tempo AV AV Tempo JD Team 2 11,96 --- 151
25 Swen Kraakman HLLM AV Haarlemmermeer JD 11,47 --- 0
26 Tijn Parmentier Tempo AV AV Tempo JD Team 2 10,20 --- 0
27 Thijs Plaggenmarsch Tempo AV AV Tempo JD Team 3 8,29 --- 0
Redouan Sabaouni AV Atos AV Atos JD DNS --- 0
Jeroen Steenkamer Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Raul van Londen Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 20,24 --- 311
2 Tristan de Vré Phanos Phanos JD Team 1 19,89 --- 305
3 Daan van der Wees Phanos Phanos JD Team 3 19,75 --- 302
4 Jaleel Menso AV Atos AV Atos JD 19,36 --- 295
5 Ruben Meijer Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 18,97 --- 287
6 Youp de Groot Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 18,72 --- 0
7 Sam Reukers AV Edam AV Edam JD 18,18 --- 272
8 Daan Schurink AV Edam AV Edam JD 17,96 --- 0
9 Yoeri Verburg HLLM AV Haarlemmermeer JD 16,55 --- 240
10 Timothy Mulder NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 16,42 --- 237
11 Demy River Wit Phanos Phanos JD Team 1 16,15 --- 0
12 Olav Knip Tempo AV AV Tempo JD Team 2 16,11 --- 230
13 Milko Bos Tempo AV AV Tempo JD Team 1 15,93 --- 227
14 Jesse Sanders AKU AKU JD 15,29 --- 213
15 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JD Team 1 14,47 --- 195
16 Rishandro Lacroes AV Feniks AV Feniks JD Team 1 13,61 --- 0
17 Daan Vlotman AV Feniks AV Feniks JD Team 2 13,35 --- 170
18 Marc di Bucchianico Tempo AV AV Tempo JD Team 1 12,75 --- 0
19 Ruben Zuidgeest Tempo AV AV Tempo JD Team 3 12,49 --- 150
20 Thijs Plaggenmarsch Tempo AV AV Tempo JD Team 3 12,41 --- 0
21 Cas den Braber HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,40 --- 0
22 Rutger Sc...der Loeff Phanos Phanos JD Team 2 10,94 --- 113
23 Sam Bosman NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 10,78 --- 0
24 Tijn Parmentier Tempo AV AV Tempo JD Team 2 10,23 --- 0
Dries Boermans Phanos Phanos JD Team 2 DNS --- 0
Elliot Versleijen Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Redouan Sabaouni AV Atos AV Atos JD DNS --- 0
Hidde Doornkamp Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Marnix Kolkman AV Edam AV Edam JD 9,78 --- 512
2 Sion Meijers AAC AAC JD 9,56 --- 501
3 Hidde Doornkamp Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 8,38 --- 441
4 Benjamin van Altena Phanos Phanos JD Team 1 8,33 --- 439
5 Sam Reukers AV Edam AV Edam JD 7,60 --- 0
6 Naïm Verboom Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 7,57 --- 0
7 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD Team 1 7,50 --- 394
8 Olav Knip Tempo AV AV Tempo JD Team 2 7,29 --- 382
9 Daan van der Wees Phanos Phanos JD Team 3 7,28 --- 382
10 Yoeri Verburg HLLM AV Haarlemmermeer JD 7,23 --- 379
11 Ruben Meijer Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 7,18 --- 376
12 Mathijs van Sprang AKU AKU JD 6,86 --- 358
13 Milko Bos Tempo AV AV Tempo JD Team 1 6,76 --- 352
14 Niels van de Vall AKU AKU JD 6,15 --- 0
15 Timothy Mulder NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 5,77 --- 292
15 Zion Jozefzoon AV Feniks AV Feniks JD Team 2 5,77 --- 292
17 Marc di Bucchianico Tempo AV AV Tempo JD Team 1 5,56 --- 0
18 Timo Arnoldussen Tempo AV AV Tempo JD Team 3 5,42 --- 269
19 Louis Dasselaar Tempo AV AV Tempo JD Team 3 5,30 --- 0
20 Olek Smits Phanos Phanos JD Team 2 5,20 --- 255
21 Sam Feijen Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 5,19 --- 0
22 Cas den Braber HLLM AV Haarlemmermeer JD 5,17 --- 0
23 Stijn Scucces NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 5,14 --- 0
24 Yvar Boon AV Atos AV Atos JD 5,14 --- 251
25 Fedor Musil Phanos Phanos JD Team 2 4,60 --- 0
Tristan de Vré Phanos Phanos JD Team 1 DNS --- 0
Elliot Versleijen Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Carildo Linger AV Feniks AV Feniks JD Team 1 DNS --- 0
Gino Rivera Rios AV Feniks AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,55 --- 663
2 Jeroen van het Hof AV Edam AV Edam JD 1,50 1,55 623
3 Collin Geugjes NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 1,40 --- 541
3 Lars Meijer AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,40 --- 541
5 Jelani James Phanos Phanos JD Team 1 1,35 --- 499
5 Luc de Bruin Tempo AV AV Tempo JD Team 1 1,35 --- 499
5 Olav Knip Tempo AV AV Tempo JD Team 2 1,35 --- 499
8 Martijn Lammerts AAC AAC JD 1,30 --- 462
8 Lars de Jong Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 1,30 --- 462
10 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 1,25 --- 0
11 Jouad Nait-Rrami AV Atos AV Atos JD 1,25 --- 426
12 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD Team 1 1,25 --- 0
13 Matteo Zandee Phanos Phanos JD Team 3 1,20 --- 389
13 Mathijs van Sprang AKU AKU JD 1,20 --- 389
15 Menno Heijdra Tempo AV AV Tempo JD Team 1 1,15 --- 0
15 Ruben van der Schaaf Tempo AV AV Tempo JD Team 2 1,15 --- 0
17 Ruben Zuidgeest Tempo AV AV Tempo JD Team 3 1,15 --- 352
18 Fedor Musil Phanos Phanos JD Team 2 1,10 --- 316
19 Kai Onabiyi AV Atos AV Atos JD 1,10 --- 0
19 Gilles de Goeij AV Atos AV Atos JD 1,10 --- 0
19 Tim Verhoef Tempo AV AV Tempo JD Team 3 1,10 --- 0
22 Martijn de Witte NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 1,05 --- 0
Dries Boermans Phanos Phanos JD Team 2 DNS --- 0
Jesse Sanders AKU AKU JD DNS --- 0
Gino Rivera Rios AV Feniks AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Collin Geugjes NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 4,72 +0.0 m/s--- 564
2 Mathijs van Wessel Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 4,56 +0.0 m/s--- 531
3 Yair van Harmelen AV Feniks AV Feniks JD Team 1 4,40 +0.0 m/s--- 498
4 Jesse Schulten HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,25 +0.0 m/s--- 468
5 Tobias Moes Tempo AV AV Tempo JD Team 1 4,20 +0.0 m/s--- 458
6 Tenko van der Kuip Phanos Phanos JD Team 1 4,06 +0.0 m/s--- 430
7 Amar Wong AV Feniks AV Feniks JD Team 1 3,98 +0.0 m/s--- 0
8 Sven van Gestel Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 1 3,86 +0.0 m/s--- 0
9 Ivo Stolk Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 3,80 +0.0 m/s--- 378
10 Thomas Jellema NEAV AV NEA-Volharding JD Team 1 3,77 +0.0 m/s--- 0
11 Joep Aubel Tempo AV AV Tempo JD Team 1 3,76 +0.0 m/s--- 0
12 Jelle Miedema Phanos Phanos JD Team 1 3,74 +0.0 m/s--- 0
13 Niels van de Vall AKU AKU JD 3,66 +0.0 m/s--- 350
14 Luc van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,63 +0.0 m/s--- 0
15 Sjoerd van Berckel Phanos Phanos JD Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 338
16 Sam Feijen Pijnenburg AV Pijnenburg JD Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 0
17 Daan Schurink AV Edam AV Edam JD 3,59 +0.0 m/s--- 336
18 Maxim Roos Tempo AV AV Tempo JD Team 2 3,51 +0.0 m/s--- 320
19 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 0
20 Len ter Laak Phanos Phanos JD Team 3 3,45 +0.0 m/s--- 308
21 Gilles de Goeij AV Atos AV Atos JD 3,21 +0.0 m/s--- 260
22 Thijs Plaggenmarsch Tempo AV AV Tempo JD Team 3 3,20 +0.0 m/s--- 258
23 Fabian Smits AV Feniks AV Feniks JD Team 2 3,19 +0.0 m/s--- 256
24 Tijn Parmentier Tempo AV AV Tempo JD Team 2 2,68 +0.0 m/s--- 0
Bernd Koggel Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Kick van Eijk AKU AKU JD DNS --- 0
Ayoub Barangouch AAC AAC JD DNS --- 0
Kai Onabiyi AV Atos AV Atos JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MC 10,60 +1.1 m/s--- 687
2 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC 10,70 +4.0 m/s10,96 669
3 Daphne Buikman AV Edam AV Edam MC 11,19 +4.0 m/s11,32 588
3 Inga Broerse AAC AAC MC 11,19 +0.6 m/s--- 588
5 Liset Kolkman AV Edam AV Edam MC 11,22 +4.0 m/s11,59 583
5 Merit Schuurman AAC AAC MC 11,22 +0.6 m/s--- 583
7 Cheferny Bobson AAC AAC MC 11,25 +0.6 m/s--- 0
8 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MC 11,41 +1.1 m/s--- 553
9 Dafne Dijkman AV Atos AV Atos MC 11,42 +1.7 m/s--- 552
10 Cézanne Penders Phanos Phanos MC 11,54 +4.0 m/s11,48 534
11 Leonie Lake Tempo AV AV Tempo MC Team 1 11,65 +1.1 m/s--- 517
12 Lisa de Boer NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 11,82 +2.2 m/s--- 493
13 Evelyn Vletter NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 11,84 +0.6 m/s--- 490
14 Nina van Luijn NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 11,87 +0.6 m/s--- 486
15 Ismay Bohr AV Feniks AV Feniks MC 11,93 +4.0 m/s--- 0
16 Sarah Visser AV Edam AV Edam MC 12,17 +1.1 m/s--- 0
17 Sara Accord HLLM AV Haarlemmermeer MC 12,18 +2.2 m/s--- 443
18 Linda van der Klei NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 12,28 +2.2 m/s--- 430
19 Milou van 't Land Pijnenburg AV Pijnenburg MC 12,37 +1.7 m/s--- 418
19 Jaimy Schenderling Pijnenburg AV Pijnenburg MC 12,37 +1.7 m/s--- 418
21 Beyoncé Pina NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 12,53 +2.2 m/s--- 0
22 Kiki van der Waag AV Atos AV Atos MC 12,60 +1.7 m/s--- 388
23 Julia Plaggenmarsch Tempo AV AV Tempo MC Team 2 12,64 +1.1 m/s--- 383
24 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 12,66 +2.2 m/s--- 381
25 Yildiz Turan Tempo AV AV Tempo MC Team 2 12,87 +1.1 m/s--- 355
26 Elise Deen Pijnenburg AV Pijnenburg MC 13,40 +1.7 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Jonne Walstra AV Atos AV Atos MC 3:19,73 --- 547
2 Joelle van Randen AAC AAC MC 3:20,61 --- 541
3 Eline Runderkamp AV Edam AV Edam MC 3:23,48 3:24,19 522
4 Amina Schellekens Phanos Phanos MC 3:24,19 3:24,00 517
5 Lotte Jacobsen Pijnenburg AV Pijnenburg MC 3:27,36 3:30,00 496
6 Sarah Visser AV Edam AV Edam MC 3:32,58 3:32,83 464
7 Rosa Westra AAC AAC MC 3:38,64 --- 428
8 Maryame Ceesay Phanos Phanos MC 3:41,44 3:31,00 412
9 Nina van Luijn NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 3:43,65 --- 399
10 Daphne Bosch AV Edam AV Edam MC 3:45,95 3:43,17 0
11 Eline Noorman Pijnenburg AV Pijnenburg MC 3:50,44 --- 363
12 Sandrine Wieser Phanos Phanos MC 3:50,99 3:46,00 0
13 Beyoncé Pina NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 3:51,64 --- 356
14 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:54,17 --- 344
15 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:56,69 --- 331
16 Mila Kuller NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 3:59,03 --- 319
17 Sade Olokun AAC AAC MC 4:04,12 --- 0
18 Allisha Schouten NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 4:12,62 --- 257
19 Mila Rozestraten AV Atos AV Atos MC 4:23,31 --- 213
20 Saartje Gerritsen NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 4:44,40 --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Sophie Jebose AAC AAC MC 12,54 +3.3 m/s--- 638
2 Annerice Bakker Phanos Phanos MC 13,08 +3.1 m/s13,51 579
3 Liset Kolkman AV Edam AV Edam MC 13,14 +3.1 m/s13,16 572
4 Anouk Schot AV Edam AV Edam MC 13,36 +3.1 m/s13,26 550
5 Cheferny Bobson AAC AAC MC 13,97 +3.3 m/s--- 491
6 Sade Olokun AAC AAC MC 14,05 +4.2 m/s--- 0
7 Femke van den Bos Tempo AV AV Tempo MC Team 1 14,07 +3.3 m/s--- 481
8 Amina Schellekens Phanos Phanos MC 14,11 +3.1 m/s14,33 478
9 Aleid Frissel Tempo AV AV Tempo MC Team 1 14,15 +3.3 m/s--- 474
10 Evelyn Imafidon AV Feniks AV Feniks MC 14,25 +3.3 m/s--- 465
11 Evelyn Vletter NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 14,45 +4.2 m/s--- 448
12 Daphne Buikman AV Edam AV Edam MC 14,96 +3.1 m/s14,85 0
13 Mila Kuller NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 14,98 +4.2 m/s--- 403
14 Cézanne Penders Phanos Phanos MC 15,21 +4.1 m/s15,71 0
15 Lieke Blommestein Tempo AV AV Tempo MC Team 2 15,38 +3.3 m/s--- 372
16 Silvia Alberts AV Atos AV Atos MC 15,92 +4.1 m/s--- 332
17 Amber van der Klei NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 16,13 +4.2 m/s--- 317
18 Maaike Ui...nboogaard NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 16,56 +4.2 m/s--- 288
19 Linda van der Klei NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 16,82 +4.2 m/s--- 0
20 Anika Northausen Pijnenburg AV Pijnenburg MC 16,90 +4.1 m/s--- 266
21 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MC 17,32 +4.1 m/s--- 240
21 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MC 17,32 +4.1 m/s--- 240
23 Lieke Hulshof Pijnenburg AV Pijnenburg MC 17,83 +4.1 m/s--- 210



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 0 43,23 620
2 Phanos MC (4x80m) Phanos - MJC 0 43,78 598
3 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 0 44,00 539
3 AV Tempo MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 0 44,33 576
5 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 0 45,11 546
6 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 45,50 531
7 AV Pijnenburg MC (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 0 45,55 529
8 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 45,57 528
9 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 46,77 485
10 AV Haarlemmermeer MC (4x80m) AV Haarlemmermeer - MJC 0 47,16 471
11 AV Tempo MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 0 49,78 385
12 AV Tempo MC Team 3 (4x80m) Tempo AV - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam MC 29,95 --- 494
2 Inge van Dijk AAC AAC MC 28,53 --- 472
3 Annerice Bakker Phanos Phanos MC 27,87 --- 462
4 Eline Runderkamp AV Edam AV Edam MC 26,56 --- 0
5 Jaimy Schenderling Pijnenburg AV Pijnenburg MC 26,32 --- 436
6 Yildiz Turan Tempo AV AV Tempo MC Team 2 24,14 --- 399
7 Leonie Lake Tempo AV AV Tempo MC Team 1 21,59 --- 354
8 Tess Wagenaar NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 21,52 --- 352
9 Sandrine Wieser Phanos Phanos MC 21,33 --- 0
10 Lotte de Graaf NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 20,72 --- 0
11 Marith Sluijter Tempo AV AV Tempo MC Team 1 20,16 --- 0
12 Anouck Jansen Pijnenburg AV Pijnenburg MC 19,43 --- 0
13 Lieke Blommestein Tempo AV AV Tempo MC Team 2 18,12 --- 0
14 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 17,55 --- 276
15 Dafne Dijkman AV Atos AV Atos MC 16,50 --- 254
16 Rosa Westra AAC AAC MC 15,47 --- 0
17 Tikva Bommerson AV Atos AV Atos MC 13,53 --- 0
18 Jaimy Jozefzoon AV Feniks AV Feniks MC 12,34 --- 0
19 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MC 12,05 --- 153
20 Yaimy Leenstra NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 10,41 --- 112
21 Birthe Poot NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 9,06 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam MC 25,68 --- 406
2 Rianne Klooster Phanos Phanos MC 24,11 --- 380
3 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC 23,08 --- 0
4 Inge van Dijk AAC AAC MC 20,19 --- 310
5 Sharita Oor AV Edam AV Edam MC 20,13 --- 0
6 Jenna van ...r Meijden NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 18,81 --- 284
7 Silvia Alberts AV Atos AV Atos MC 18,46 --- 278
8 Giulietta ... den Beld Tempo AV AV Tempo MC Team 1 17,18 --- 252
9 Marith Sluijter Tempo AV AV Tempo MC Team 1 16,15 --- 0
10 Jaimy Jozefzoon AV Feniks AV Feniks MC 15,48 --- 217
11 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MC 14,78 --- 202
12 Dawy Jipat Pijnenburg AV Pijnenburg MC 14,53 --- 197
13 Sietske Koolhof Tempo AV AV Tempo MC Team 2 13,73 --- 179
14 Zoe Riepen NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 13,51 --- 0
15 Yaimy Leenstra NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 12,37 --- 148
16 Eline Noorman Pijnenburg AV Pijnenburg MC 11,41 --- 0
17 Birthe Poot NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 10,59 --- 0
Herona Adolphe AAC AAC MC DNS --- 0
Tikva Bommerson AV Atos AV Atos MC DNS --- 0
Cheyenne Fiene Tempo AV AV Tempo MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC 10,45 --- 544
2 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 10,25 --- 534
3 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam MC 9,76 --- 511
4 Rianne Klooster Phanos Phanos MC 9,02 --- 0
5 Sarah Visser AV Edam AV Edam MC 8,83 --- 0
6 Marith Sluijter Tempo AV AV Tempo MC Team 1 8,05 --- 424
7 Femke van den Bos Tempo AV AV Tempo MC Team 1 8,01 --- 0
8 Allisha Schouten NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 7,48 --- 393
9 Jenna van ...r Meijden NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 7,32 --- 384
10 Marit Vorstman AAC AAC MC 7,20 --- 377
11 Jaimy Jozefzoon AV Feniks AV Feniks MC 7,06 --- 0
12 Dawy Jipat Pijnenburg AV Pijnenburg MC 6,65 --- 345
13 Zoe Riepen NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 6,44 --- 0
14 Sietske Koolhof Tempo AV AV Tempo MC Team 2 6,14 --- 315
15 Maud Muller AAC AAC MC 5,78 --- 0
16 Kiki van der Waag AV Atos AV Atos MC 5,75 --- 290
17 Birthe Poot NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 5,24 --- 0
18 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 4,91 --- 235
19 Elise Deen Pijnenburg AV Pijnenburg MC 4,77 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Anouk Schot AV Edam AV Edam MC 1,45 --- 582
1 Giulietta ... den Beld Tempo AV AV Tempo MC Team 1 1,45 --- 582
3 Jonne Walstra AV Atos AV Atos MC 1,40 --- 541
3 Sietske Koolhof Tempo AV AV Tempo MC Team 2 1,40 --- 541
5 Sharita Oor AV Edam AV Edam MC 1,35 --- 0
6 Rianne Klooster Phanos Phanos MC 1,35 --- 499
6 Sophie Jebose AAC AAC MC 1,35 --- 499
6 Lieke Hulshof Pijnenburg AV Pijnenburg MC 1,35 --- 499
9 Kiki van der Waag AV Atos AV Atos MC 1,25 --- 0
9 Nielle Saly Pijnenburg AV Pijnenburg MC 1,25 --- 0
11 Maryame Ceesay Phanos Phanos MC 1,20 --- 0
12 Tess Wagenaar NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 1,15 --- 352
13 Maaike Ui...nboogaard NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 1,10 --- 316
Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC DNS --- 0
Maud Muller AAC AAC MC DNS --- 0
Amber van der Klei NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Merit Schuurman AAC AAC MC 4,99 +0.0 m/s--- 619
2 Lotte de Graaf NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 4,94 +0.0 m/s--- 609
3 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MC 4,89 +0.0 m/s--- 599
4 Annerice Bakker Phanos Phanos MC 4,87 +0.0 m/s--- 595
5 Liset Kolkman AV Edam AV Edam MC 4,72 +0.0 m/s--- 564
6 Inga Broerse AAC AAC MC 4,72 +0.0 m/s--- 0
7 Aleid Frissel Tempo AV AV Tempo MC Team 1 4,72 +0.0 m/s--- 564
8 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC 4,52 +0.0 m/s--- 0
9 Anika Northausen Pijnenburg AV Pijnenburg MC 4,36 +0.0 m/s--- 490
10 Tess Wagenaar NEAV AV NEA-Volharding MC Team 1 4,27 +0.0 m/s--- 0
11 Nielle Saly Pijnenburg AV Pijnenburg MC 4,23 +0.0 m/s--- 0
12 Daphne Bosch AV Edam AV Edam MC 4,03 +0.0 m/s--- 0
13 Julia Plaggenmarsch Tempo AV AV Tempo MC Team 2 3,91 +0.0 m/s--- 400
14 Mila Rozestraten AV Atos AV Atos MC 3,83 +0.0 m/s--- 384
15 Lisa de Boer NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 3,47 +0.0 m/s--- 312
16 Sara Accord HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,46 +0.0 m/s--- 310
17 Saartje Gerritsen NEAV AV NEA-Volharding MC Team 2 3,43 +0.0 m/s--- 0
Cheyenne Fiene Tempo AV AV Tempo MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Rosaly Zomerdijk NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 8,73 +1.2 m/s--- 602
2 Sindy de Bruijn AKU AKU MD 8,75 +3.1 m/s--- 598
3 Jadaly Benn AV Feniks AV Feniks MD 8,76 +1.8 m/s--- 595
4 Caya de Graaf AV Edam AV Edam MD 8,90 +2.6 m/s8,99 568
5 Ilse Hogeveen HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,98 +1.7 m/s--- 553
6 Marthe Welkzijn Phanos Phanos MD Team 1 9,10 +2.6 m/s9,17 530
7 Zalua Tulizeo Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 1 9,13 +1.8 m/s--- 524
8 Maya How AV Feniks AV Feniks MD 9,17 +2.1 m/s--- 517
9 Thyra Terweij NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 9,18 +1.2 m/s--- 515
9 Anemoon Edelbroek Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 1 9,18 +1.8 m/s--- 515
11 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 9,24 +1.7 m/s--- 504
12 Jente van den Bergh Phanos Phanos MD Team 2 9,33 +2.6 m/s9,45 488
13 Yvonne Schokker AV Edam AV Edam MD 9,36 +2.6 m/s9,45 483
14 Cristina ...ttifoglia Phanos Phanos MD Team 2 9,38 +1.7 m/s--- 480
15 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 9,40 +2.6 m/s9,41 0
16 Rosalie Mutgeert Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 2 9,49 +1.8 m/s--- 461
17 Anne van Dijk ACWA AC Waterland MD 9,54 +1.2 m/s--- 452
18 Tessa Beugelink AAC AAC MD 9,61 +2.1 m/s--- 440
19 Yade Thijssen Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 2 9,62 +1.8 m/s--- 439
20 Gwen Broek NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 9,67 +1.2 m/s--- 0
21 Meinou Janssen AV Atos AV Atos MD 9,72 +3.1 m/s--- 422
22 Nadia Bekhof Tempo AV AV Tempo MD Team 1 9,80 +2.1 m/s--- 409
23 Doortje va...der Heide Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 2 9,82 +1.8 m/s--- 0
24 Silvia Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 10,09 +1.2 m/s--- 364
25 Xiaryviën... Servinus Tempo AV AV Tempo MD Team 2 10,19 +2.1 m/s--- 349
26 Aya Mohammadi AAC AAC MD 10,33 +2.1 m/s--- 329
27 Bodil Wergius Phanos Phanos MD Team 3 10,39 +3.1 m/s10,08 320
28 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MD 10,48 +1.7 m/s--- 308
28 Eline Couwenberg ACWA AC Waterland MD 10,48 +1.2 m/s--- 308
30 Laura van de Merwe NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 10,62 +1.7 m/s--- 288
31 Sien Saadat AKU AKU MD 10,65 +3.1 m/s--- 284
32 Celesthe Bus AKU AKU MD 10,66 +3.1 m/s--- 0
33 Elisa Babucci NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 10,90 +1.7 m/s--- 0
34 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MD 11,54 +3.1 m/s--- 0
Vera Blank Phanos Phanos MD Team 3 DNS 10,08 0
Lina Aulad Ahmed AAC AAC MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Paulien Idema AKU AKU MD 3:24,46 --- 515
2 Manon Verdonck AV Edam AV Edam MD 3:24,71 3:21,28 514
3 Eline Mast NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 3:31,70 --- 469
4 Wies Rosenberg Tempo AV AV Tempo MD Team 1 3:32,79 --- 462
5 Tessa Beugelink AAC AAC MD 3:39,14 --- 425
6 Amanda Buijtenhuis Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 1 3:42,59 --- 405
7 Donna Hijkoop Tempo AV AV Tempo MD Team 2 3:45,93 --- 387
8 Mellani Goezinnen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 3:47,60 --- 378
9 Emma Fransen ACWA AC Waterland MD 3:48,25 --- 374
10 Veerle Verbeek Phanos Phanos MD Team 2 3:49,49 --- 368
11 Machteld Hammink Phanos Phanos MD Team 1 3:51,50 3:36,00 357
12 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:52,07 --- 354
13 Silvia Bloemendaal NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 3:54,79 --- 340
14 Tosca Bink AAC AAC MD 3:55,66 --- 336
15 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 3:55,79 --- 335
16 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 3:57,32 --- 0
17 Rachel Hagen AV Feniks AV Feniks MD 4:02,11 --- 305
18 Milou Jongeneel NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 4:02,82 --- 301
19 Femke Guit AV Edam AV Edam MD 4:04,28 3:56,51 295
20 Eline Couwenberg ACWA AC Waterland MD 4:04,70 --- 293
21 Kelly Luton NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 4:05,25 --- 0
22 Esther Schut AKU AKU MD 4:06,82 --- 283
23 Marit Kaptein NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 4:08,73 --- 0
24 Robin de Jonge Tempo AV AV Tempo MD Team 1 4:13,12 --- 255
25 Manisha van Praag Phanos Phanos MD Team 3 4:14,73 3:57,00 248
26 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 4:18,66 --- 232
27 Maya How AV Feniks AV Feniks MD 4:28,19 --- 194
28 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MD 4:30,07 --- 0
29 Jet Saadat AKU AKU MD 5:13,12 --- 0
Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 DNS 3:37,00 0
Isa de Boer Phanos Phanos MD Team 3 DNS --- 0
Vera Blank Phanos Phanos MD Team 3 DNS 4:11,00 0
Lina Aulad Ahmed AAC AAC MD DNS --- 0
Ayla Balci AV Atos AV Atos MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Laura Wilde NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 11,32 +3.2 m/s--- 445
2 Caya de Graaf AV Edam AV Edam MD 11,69 +3.4 m/s12,36 406
3 Milou Kaestner HLLM AV Haarlemmermeer MD 11,73 +0.9 m/s--- 402
4 Jadaly Benn AV Feniks AV Feniks MD 11,83 +2.2 m/s--- 392
5 Machteld Hammink Phanos Phanos MD Team 1 12,14 +0.9 m/s13,60 361
6 Mellani Goezinnen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 12,30 +2.2 m/s--- 346
7 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 12,58 +0.9 m/s--- 321
8 Manisha van Praag Phanos Phanos MD Team 3 12,70 +3.4 m/s12,37 310
9 Rinske den Heijer Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 1 12,96 +2.2 m/s--- 288
10 Eline Mast NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 12,99 +3.2 m/s--- 0
11 Marthe Welkzijn Phanos Phanos MD Team 1 13,03 +3.4 m/s12,53 282
12 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 13,12 +3.4 m/s12,31 0
13 Manon Verdonck AV Edam AV Edam MD 13,25 +3.4 m/s12,66 264
14 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 13,28 +2.2 m/s--- 262
15 Veerle Verbeek Phanos Phanos MD Team 2 13,29 +2.2 m/s--- 261
16 Tosca Bink AAC AAC MD 13,30 +3.2 m/s--- 260
17 Jill Cooman AV Feniks AV Feniks MD 13,40 +2.2 m/s--- 253
18 Marit Bout NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 13,52 +2.2 m/s--- 243
19 Ilse Boon AAC AAC MD 13,59 +3.2 m/s--- 238
20 Julia Scheltus Tempo AV AV Tempo MD Team 2 13,67 +3.2 m/s--- 232
21 Kirsten Post Tempo AV AV Tempo MD Team 1 13,87 +2.2 m/s--- 217
22 Marit Kaptein NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 14,00 +2.2 m/s--- 208
23 Bodil Wergius Phanos Phanos MD Team 3 14,04 +0.9 m/s13,22 205
24 Ayla Balci AV Atos AV Atos MD 14,05 +0.9 m/s--- 204
25 Laura van de Merwe NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 14,58 +2.2 m/s--- 0
26 Paulien Idema AKU AKU MD 14,62 +0.9 m/s--- 165
27 Xiaryviën... Servinus Tempo AV AV Tempo MD Team 2 15,73 +3.2 m/s--- 97
28 Nuriya Mets Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 2 15,79 +2.2 m/s--- 94
Doortje va...der Heide Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 34,50 586
2 Phanos MD Team 1 (4x60m) Phanos - MJD 0 34,86 568
3 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 35,02 511
3 AV Edam MD (4x60m) AV Edam - MJD 0 35,55 535
5 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 0 35,76 526
6 Phanos MD Team 2 (4x60m) Phanos - MJD 0 36,37 498
7 AV Feniks MD (4x60m) AV Feniks - MJD 0 36,54 490
8 Phanos MD Team 3 (4x60m) Phanos - MJD 0 37,20 462
9 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 37,56 446
10 AV Tempo MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 38,12 423
11 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 0 38,36 413
12 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 0 39,24 379
13 AV Tempo MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 39,93 353
14 AV Haarlemmermeer MD (4x60m) AV Haarlemmermeer - MJD 0 40,08 347
15 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 0 43,03 246
16 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 22,89 --- 377
2 Lianne Runderkamp AV Edam AV Edam MD 20,53 --- 334
3 Femke Guit AV Edam AV Edam MD 20,28 --- 0
4 Kelly Luton NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 17,80 --- 281
5 Ffion van Gulik Tempo AV AV Tempo MD Team 2 17,26 --- 270
6 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 16,74 --- 0
7 Jet Saadat AKU AKU MD 16,66 --- 257
8 Femke Akkermans Tempo AV AV Tempo MD Team 1 16,23 --- 248
9 Sanne Gerritse AKU AKU MD 16,09 --- 0
10 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 15,39 --- 230
11 Milou Jongeneel NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 15,19 --- 226
12 Renske van Elderen Tempo AV AV Tempo MD Team 2 13,35 --- 0
13 Madeleine Schroor Phanos Phanos MD Team 3 12,98 --- 176
14 Yasmine Lahri AAC AAC MD 12,30 --- 160
15 Isabel D'Mattos ACWA AC Waterland MD 10,72 --- 120
16 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 9,98 --- 0
17 Dagmar Poot NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 9,70 --- 0
18 Eline Couwenberg ACWA AC Waterland MD 9,36 --- 0
19 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,09 --- 76
20 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,56 --- 0
21 Aya Mohammadi AAC AAC MD 8,41 --- 0
22 Priya Jad...athmisier AV Feniks AV Feniks MD 8,22 --- 51
23 Virlyn Walker AV Feniks AV Feniks MD 8,07 --- 0
24 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 8,03 --- 0
25 Marit van Elderen Tempo AV AV Tempo MD Team 1 7,77 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 23,07 --- 362
2 Milou Kaestner HLLM AV Haarlemmermeer MD 20,03 --- 307
3 Femke Akkermans Tempo AV AV Tempo MD Team 1 17,43 --- 257
4 Yvonne Schokker AV Edam AV Edam MD 17,36 --- 256
5 Tes Verweij Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 1 16,59 --- 240
6 Robin Kuller NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 15,64 --- 221
7 Julia Scheltus Tempo AV AV Tempo MD Team 2 15,21 --- 211
8 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 15,19 --- 211
9 Jeske Wiemans Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 2 15,11 --- 209
10 Rinske den Heijer Pijnenburg AV Pijnenburg MD Team 1 14,93 --- 0
11 Anouk Edw...an Muijen AAC AAC MD 14,81 --- 203
12 Mellani Goezinnen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 14,34 --- 193
13 Gwen Broek NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 14,26 --- 0
14 Kirsten Post Tempo AV AV Tempo MD Team 1 14,06 --- 0
15 Willeke Vink AV Edam AV Edam MD 14,00 --- 0
16 Xiaryviën... Servinus Tempo AV AV Tempo MD Team 2 12,91 --- 0
17 Rachel Hagen AV Feniks AV Feniks MD 12,37 --- 148
18 Elisa Babucci NEAV AV NEA-Volharding MD Team 2 12,28 --- 0
19 Priya Jad...athmisier AV Feniks AV Feniks MD 12,16 --- 0
20 Lisa van den Brink ACWA AC Waterland MD 11,95 --- 138
21 Stella Huikeshoven AV Atos AV Atos MD 10,18 --- 93
22 Emma Fransen ACWA AC Waterland MD 9,45 --- 0
Sanne Gerritse AKU AKU MD DNS --- 0
Lina Aulad Ahmed AAC AAC MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Milou Kaestner HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,52 --- 499
2 Femke Akkermans Tempo AV AV Tempo MD Team 1 8,98 --- 472
3 Annika Klooster Phanos Phanos MD Team 1 8,49 --- 447
4 Charlotte Emanuel AV Feniks AV Feniks MD 8,45 --- 445
5 Femke Guit AV Edam AV Edam MD 7,77 --- 409
6 Julia Jongejeugd NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 7,58 --- 398
7 Isabel D'Mattos ACWA AC Waterland MD 7,57 --- 398
8 Tosca Bink AAC AAC MD 7,52 --- 395
9 Sanne Gerritse AKU AKU MD 7,31 --- 383
10 Francis va...ookhuizen NEAV AV NEA-Volharding MD Team 1 7,27 --- 0
11 Misha Oberski Phanos Phanos MD Team 2 7,26