Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AVON Mannen Team 1 AVON - Msen 8 7558
2 Swift Atletiek Mannen Team 1 Swift Atletiek - Msen 8 7529
3 Lopersgroep Deurne Mannen Lopersgroep Deurne - Msen 10 7153
4 GVAC Mannen Team 1 GVAC - Msen 7 7139
5 DAK Mannen DAK - Msen 10 6270
6 AV Achilles Top Mannen AV Achilles Top - Msen 7 5888
7 AV Reusel `69 Mannen AV Reusel `69 - Msen 7 5728
8 GAC Gemert Mannen GAC Gemert - Msen 5 5551
9 AV Valkenswaard Mannen AV Valkenswaard - Msen 7 5113
10 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen 9 4945
11 GVAC Mannen Team 2 GVAC - Msen 7 4315
12 HAC Mannen HAC - Msen 6 3535
13 AV `t Jasper Sport Mannen AV `t Jasper Sport - Msen 9 3379
14 AV Caesar Mannen AV Caesar - Msen 4 2897
15 AVON Mannen Team 2 AVON - Msen 3 2757
16 AV Attila Mannen AV Attila - Msen 3 2373
17 Swift Atletiek Mannen Team 2 Swift Atletiek - Msen 3 1802
18 STB Mannen STB - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Joeri Moerman AVON Mannen Team 1 11,14 +0.7 m/s---
2 Luke Linders DAK Mannen 11,62 +0.7 m/s---
2 Geoffrey Hibbs HAC Mannen 11,62 +2.6 m/s---
4 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 11,73 +2.6 m/s---
5 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 11,74 -1.4 m/s---
6 Domingos Muanza AV Attila Mannen 11,80 +0.7 m/s---
7 Koen van Ruremonde GVAC Mannen Team 1 11,81 +0.7 m/s---
8 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 12,29 +2.6 m/s---
9 Ben Maas AV Reusel `69 Mannen 12,37 +2.6 m/s---
10 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 12,45 -1.0 m/s---
11 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 12,46 -1.4 m/s---
12 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 2 12,50 +0.2 m/s---
13 Johan Crins Swift Atle...en Team 2 12,59 +0.2 m/s---
14 Jacques Wang GVAC Mannen Team 2 12,62 +0.2 m/s---
15 Antoine va...er Sanden DAK Mannen 12,72 +0.2 m/s---
16 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 12,77 -1.0 m/s---
17 Lennert Elands AV Achille...op Mannen 12,82 -1.4 m/s---
18 Wessel Vlemmings HAC Mannen 12,86 -1.4 m/s---
19 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 13,12 -1.4 m/s---
20 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 13,40 +0.2 m/s---
21 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 13,43 -1.0 m/s---
22 Wessel Raijmakers AV `t Jasp...rt Mannen 13,64 -1.0 m/s---
Jeffrey-Ju...alaihollo AV Attila Mannen DNS ---

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Joeri Moerman AVON Mannen Team 1 21,67 +0.7 m/s---
2 Luke Linders DAK Mannen 23,34 +0.7 m/s---
3 Alain Gossens AVON Mannen Team 1 23,38 +0.7 m/s---
4 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 23,80 -1.5 m/s---
5 Koen van Ruremonde GVAC Mannen Team 1 24,03 +0.7 m/s---
6 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 24,05 +0.9 m/s---
7 Kai-Niklas Puspas AV Achille...op Mannen 24,10 +0.7 m/s---
8 Sjoerd Verhoeven DAK Mannen 24,32 +0.9 m/s---
9 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 24,66 +0.9 m/s---
10 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 24,87 +0.9 m/s---
11 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 24,89 +0.3 m/s---
12 René Grijseels Lopersgroe...ne Mannen 24,94 -1.5 m/s---
13 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 2 25,06 +0.3 m/s---
14 Johan Crins Swift Atle...en Team 2 25,17 +0.3 m/s---
15 Lars Rijkhoff AV Caesar Mannen 25,22 +0.3 m/s---
16 Niels Kox GVAC Mannen Team 2 25,85 -1.4 m/s---
17 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 25,92 +0.3 m/s---
18 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 25,93 -1.4 m/s---
19 Jacques Wang GVAC Mannen Team 2 26,47 -1.4 m/s---
20 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 26,56 -1.4 m/s---
21 Wessel Raijmakers AV `t Jasp...rt Mannen 27,75 -1.4 m/s---
22 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 28,34 -1.4 m/s---
23 Alex Wijnen AV `t Jasp...rt Mannen 30,87 -1.5 m/s---

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Alain Gossens AVON Mannen Team 1 51,50 ---
2 Geoffrey Hibbs HAC Mannen 51,71 ---
3 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 52,02 ---
4 Maxim Berliant AV Achille...op Mannen 52,41 ---
5 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 53,56 ---
6 Mike Frijns AVON Mannen Team 1 54,98 ---
7 Stefan van de Palen AV Valkens...rd Mannen 55,15 ---
8 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 56,02 ---
9 Mark Schriek ESAV Asterix Mannen 56,22 ---
10 Calvin Kuijpers GVAC Mannen Team 1 56,81 ---
11 Sjoerd Verhoeven DAK Mannen 57,26 ---
12 Rick van Heugten AV `t Jasp...rt Mannen 58,75 ---
13 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 59,22 ---
14 Maik van de Pas AV Reusel `69 Mannen 1:01,17 ---
15 Rob Kraneveld DAK Mannen 1:01,53 ---
16 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...ne Mannen 1:03,23 ---
17 Niels Kox GVAC Mannen Team 2 1:03,26 ---
18 Roel Smits AV `t Jasp...rt Mannen 1:03,88 ---

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Guus Winkelmolen Swift Atle...en Team 1 1:59,03 ---
2 Mike Frijns AVON Mannen Team 1 2:00,98 ---
3 Sybout Jonkman AVON Mannen Team 1 2:00,99 ---
4 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 2:01,04 ---
5 Luc Vilain AV Achille...op Mannen 2:07,15 ---
6 Sam Krop ESAV Asterix Mannen 2:07,78 ---
7 Ahmed Abubakar DAK Mannen 2:08,24 ---
8 Stan van Helmond Lopersgroe...ne Mannen 2:08,49 ---
9 Guido Klaassen Swift Atle...en Team 1 2:08,90 ---
10 Rinke de Vries GVAC Mannen Team 1 2:09,91 ---
11 Harry van Ham DAK Mannen 2:10,24 ---
12 Rens van Lierop HAC Mannen 2:10,63 ---
13 Niek Verdijck ESAV Asterix Mannen 2:10,81 ---
14 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 2:11,83 ---
15 Lars Rijkhoff AV Caesar Mannen 2:12,37 ---
16 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:13,98 ---
17 Youri Keulen AVON Mannen Team 2 2:20,19 ---
18 Ara van den Eijnde GAC Gemert Mannen 2:21,01 ---
19 Ruud van Ham GVAC Mannen Team 2 2:21,69 ---
20 Juri van Lierop AV `t Jasp...rt Mannen 2:28,65 ---
21 Alex Wijnen AV `t Jasp...rt Mannen 2:34,30 ---

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Rick Hartogs DAK Mannen 15:32,52 ---
2 Werner Gentle Lopersgroe...ne Mannen 15:52,91 ---
3 Peter van der Velden GVAC Mannen Team 1 16:14,40 ---
4 Jan Schneider AV Achille...op Mannen 16:19,99 ---
5 Thom Giesberts Swift Atle...en Team 1 16:47,46 ---
6 Mar-hein v... der Wiel DAK Mannen 16:48,25 ---
7 Ben A'Campo AVON Mannen Team 1 16:53,51 ---
8 Youri Keulen AVON Mannen Team 2 16:54,70 ---
9 Joan School GVAC Mannen Team 2 16:56,74 ---
10 Ronny Mans ESAV Asterix Mannen 17:12,31 ---
11 Geert Dekker AV Valkens...rd Mannen 18:13,69 ---
12 Bart v.d. Mortel Lopersgroe...ne Mannen 18:47,02 ---
13 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 18:47,24 ---
14 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 18:55,89 ---
15 Rob Jansen GVAC Mannen Team 2 19:06,38 ---
16 Frank Wessels ESAV Asterix Mannen 19:11,67 ---
17 Willemjan ... Brouwers AV `t Jasp...rt Mannen 19:55,95 ---
18 Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen 20:42,69 ---
19 Piet Jaspers AV `t Jasp...rt Mannen 22:14,59 ---
Jan de Kok GVAC Mannen Team 1 DNS ---
Sybout Jonkman AVON Mannen Team 1 DNF ---

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 --- 0
1 AV Caesar Mannen (Zweedse) AV Caesar - Msen 0 --- 0
1 AVON Mannen Team 2 (Zweedse) AVON - Msen 0 --- 0
1 HAC Mannen (Zweedse) HAC - Msen 0 --- 0
1 STB Mannen (Zweedse) STB - Msen 0 --- 0
1 Swift Atletiek Mannen Team 2 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 --- 0
1 AVON Mannen Team 1 (Zweedse) AVON - Msen 0 1:59,87 941
8 Lopersgroep Deurne Mannen (Zweedse) Lopersgroep Deurne - Msen 0 2:08,87 796
9 Swift Atletiek Mannen Team 1 (Zweedse) Swift Atletiek - Msen 0 2:11,09 764
10 DAK Mannen (Zweedse) DAK - Msen 0 2:12,36 746
11 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - Msen 0 2:12,43 745
11 AV Reusel `69 Mannen (Zweedse) AV Reusel `69 - Msen 0 2:12,43 745
13 GVAC Mannen Team 1 (Zweedse) GVAC - Msen 0 2:13,35 732
14 AV Valkenswaard Mannen (Zweedse) AV Valkenswaard - Msen 0 2:15,02 709
15 GAC Gemert Mannen (Zweedse) GAC Gemert - Msen 0 2:16,08 694
16 GVAC Mannen Team 2 (Zweedse) GVAC - Msen 0 2:19,16 654
17 AV `t Jasper Sport Mannen (Zweedse) AV `t Jasper Sport - Msen 0 2:22,86 608
18 ESAV Asterix Mannen (Zweedse) ESAV Asterix - Msen 0 2:23,40 602

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 49,17 ---
2 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 49,06 ---
3 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 48,03 ---
4 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 45,64 ---
5 Jochem van Daal GAC Gemert Mannen 43,91 ---
6 Glenn Gentle AV Achille...op Mannen 38,23 ---
7 Ivo Faashen AV Caesar Mannen 34,99 ---
8 Ruud van den Borne AV Reusel `69 Mannen 34,53 ---
9 Daan Lutgens AVON Mannen Team 2 34,30 ---
10 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 34,20 ---
11 Olaf Tuerlings DAK Mannen 30,08 ---
12 Niek Schr...nemaekers GVAC Mannen Team 2 26,46 ---
13 Swan van Dalen ESAV Asterix Mannen 24,33 ---
14 Ali Ali AV `t Jasp...rt Mannen 21,62 ---
Thijs Bron HAC Mannen DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen Team 1 12,44 ---
2 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 11,31 ---
3 Ben Maas AV Reusel `69 Mannen 10,01 ---
4 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 9,94 ---
5 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 9,84 ---
6 Ted van der Weerden HAC Mannen 9,68 ---
7 Domingos Muanza AV Attila Mannen 9,58 ---
8 Maxim Berliant AV Achille...op Mannen 9,50 ---
9 Ivo Faashen AV Caesar Mannen 9,38 ---
10 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 9,29 ---
11 Swan van Dalen ESAV Asterix Mannen 9,11 ---
11 Jochem van Daal GAC Gemert Mannen 9,11 ---
13 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 9,10 ---
14 Jesper Baardman Lopersgroe...ne Mannen 9,09 ---
15 Wouter Schuwer ESAV Asterix Mannen 8,95 ---
16 Martin Hoogendorp GVAC Mannen Team 2 8,57 ---
17 Thom van Hal HAC Mannen 8,20 ---
18 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 7,69 ---
19 Ky-Anh Tran DAK Mannen 7,35 ---
20 Rob Kraneveld DAK Mannen 6,38 ---
21 Daniel Giffel AVON Mannen Team 1 6,28 ---
Josja Visser AV `t Jasp...rt Mannen DNS ---
Jaîr Lejeune AV Achille...op Mannen DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 1,90 ---
2 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 1,75 ---
2 Maico Veltrop AVON Mannen Team 1 1,75 ---
2 Olaf Tuerlings DAK Mannen 1,75 ---
2 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 1,75 ---
6 Rinke de Vries GVAC Mannen Team 1 1,65 ---
7 Martijn Meijer Lopersgroe...ne Mannen 1,60 ---
7 Wessel Vlemmings HAC Mannen 1,60 ---
9 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 1,50 ---
9 Kees Hermans ESAV Asterix Mannen 1,50 ---
9 Niek Schr...nemaekers GVAC Mannen Team 2 1,50 ---
12 Luc Vilain AV Achille...op Mannen 1,40 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Glenn van Hamond AV Attila Mannen 12,99 +0.7 m/s---
2 Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 12,27 +1.2 m/s---
3 Olaf Tuerlings DAK Mannen 11,64 +0.1 m/s---
4 Kees Hermans ESAV Asterix Mannen 11,29 +1.8 m/s---
5 Sander Smits Lopersgroe...ne Mannen 11,02 +0.1 m/s---
6 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 10,71 +0.4 m/s---
7 Calvin Kuijpers GVAC Mannen Team 1 10,49 +1.2 m/s---
8 Ali Ali AV `t Jasp...rt Mannen 10,31 -0.2 m/s---
9 Lennert Elands AV Achille...op Mannen 9,97 +1.6 m/s---
10 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 9,84 +0.3 m/s---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 6,25 +0.4 m/s---
2 Glenn van Hamond AV Attila Mannen 6,19 +2.4 m/s---
3 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 5,92 -0.1 m/s---
4 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 5,84 +0.4 m/s---
5 Joris van Vlerken GVAC Mannen Team 1 5,83 +0.4 m/s---
6 Kai-Niklas Puspas AV Achille...op Mannen 5,80 +0.7 m/s---
7 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 2 5,49 -0.5 m/s---
8 Jarno Bolk AVON Mannen Team 1 5,38 +0.6 m/s---
9 Mark Schriek ESAV Asterix Mannen 5,33 -0.3 m/s---
10 Stan van Helmond Lopersgroe...ne Mannen 5,25 -0.3 m/s---
11 Roel Smits AV `t Jasp...rt Mannen 5,21 +1.4 m/s---
12 Koen Salmaso AVON Mannen Team 2 5,01 +0.0 m/s---
13 Maik van de Pas AV Reusel `69 Mannen 4,83 -0.4 m/s---
14 Martin Hoogendorp GVAC Mannen Team 2 4,80 +0.7 m/s---
15 Antoine va...er Sanden DAK Mannen 4,43 -0.2 m/s---
Wessel Vlemmings HAC Mannen DNS ---