Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]

Teams

Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek Mannen Groningen Atletiek - Msen
Begeleider: Henk-Jan Schaaphok
Jurylid: Atleten die geen onderdelen hebben
10 7409
2 AV NOP Mannen AV NOP - Msen
Begeleider: Dennis Veltman
Jurylid: AV NOP
10 7011
3 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Hedwig Wiggers
13 6822
4 AV Jahn II Mannen AV Jahn II - Msen
Begeleider: Michel Deuze
Jurylid: Diane Vriendts
6 6531
5 AV Haaksbergen Mannen Team 2 AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Nick de Waart
Jurylid: Martin Regtop
11 6526
6 AV Argo Mannen AV Argo - Msen
Begeleider: Joeri Voltman
Jurylid: Joeri Voltman
9 6497
7 Atletico `73 Mannen Atletico `73 - Msen
Begeleider: Karin Sloot
Jurylid: Ria Cornelissen
10 6394
8 AVA `70 Mannen AVA `70 - Msen
Begeleider: Erwin Wamelink
Jurylid: Christa Houwers (Kogelstoten)
10 6305
9 DAV Kronos Mannen DAV Kronos - Msen
Begeleider: Marjolein Bolten
Jurylid: Twan Wildeboer en Basile Wieser
14 6153
10 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - Msen
Begeleider: Martin Lunenborg
Jurylid: n.t.b.
10 6056
11 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Wouter Schouwenaar
Jurylid: Stefan Breet
11 5997
12 AAV SISU Mannen AAV SISU - Msen
Begeleider: Britt van Oosten
Jurylid: Hubert Molenkamp
6 5922
13 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Stijn Tromp
Jurylid: Dirk Wigmans
9 5888
14 AV Haaksbergen Mannen Team 1 AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Ben van Sark
Jurylid: Martin Regtop
7 5150
15 AV Zeewolde Mannen AV Zeewolde - Msen
Begeleider: Wietse Folkers
Jurylid: Wietse Folkers
6 4936
16 AV Lionitas Mannen AV Lionitas - Msen
Begeleider: Matthijs Plijnaar
Jurylid: Fokke Draaier
9 4663
17 AV `34 Apeldoorn Mannen AV `34 Apeldoorn - Msen
Begeleider: Sander van den Brink
Jurylid: atleten onderling
3 3381
18 AV de Sprinter Mannen AV de Sprinter - Msen
Begeleider: Cor Knipmeijer
Jurylid: Jac van de Berg
6 3056
19 HAC `63 Mannen HAC `63 - Msen
Begeleider: Linda de Jonge
Jurylid: Stien Vondeling
2 2518
Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 DAV Kronos Vrouwen DAV Kronos - Vsen
Begeleider: Marjolein Bolten
Jurylid: Marnick Los
7 6884
2 AV De Gemzen Vrouwen AV De Gemzen - Vsen
Begeleider: Anoeschka Verheijen
Jurylid: Carolien Germs
10 6640
3 Marathon Pim Mulier Vrouwen Marathon Pim Mulier - Vsen
Begeleider: Krista IJspeerd
Jurylid: Hedwig Wiggers
10 6142
4 EAC De Sperwers Vrouwen EAC De Sperwers - Vsen
Begeleider: Martin Lunenborg
Jurylid: n.t.b.
10 5351
5 AAV SISU Vrouwen AAV SISU - Vsen
Begeleider: Britt van Oosten
Jurylid: Hubert Molenkamp
8 5222
6 AV Zeewolde Vrouwen AV Zeewolde - Vsen
Begeleider: Mabel Korporaal
8 5204
7 AV `34 Apeldoorn Vrouwen AV `34 Apeldoorn - Vsen
Begeleider: Iris Poen
Jurylid: Atleten onderling
12 5181
8 Cialfo Vrouwen Cialfo - Vsen
Begeleider: Linda Rodijk
Jurylid: Heidy Rodijk
9 4796
9 Atletico `73 Vrouwen Atletico `73 - Vsen
Begeleider: Karin Sloot
5 4675
10 HAC `63 Vrouwen HAC `63 - Vsen
Begeleider: Linda de Jonge
Jurylid: Stien Vondeling
5 4376
11 AV Haaksbergen Vrouwen AV Haaksbergen - Vsen
Begeleider: Lisa Bielevelt
Jurylid: Bart Bemthuis
2 1487
12 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen - Vsen
Begeleider: Lisanne van Manen
0 0