Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 15 Wedstrijd 1 [2019]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II Mannen 11,07 -2.1 m/s10,50 787
2 Julian Jansen AV NOP Mannen 11,48 -2.1 m/s11,29 692
3 Melick Itangishaka Groningen ...ek Mannen 11,83 -2.1 m/s11,35 616
4 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...en Team 2 11,98 -3.2 m/s11,48 585
5 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 12,00 -3.2 m/s11,80 581
6 Mathijs Neijenhuis Atletico `73 Mannen 12,04 -3.2 m/s11,50 572
7 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 12,13 -3.2 m/s11,83 0
8 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos Mannen 12,17 -3.2 m/s11,80 546
9 Bas Westerbroek AV `34 Ap...rn Mannen 12,22 -2.1 m/s11,40 536
10 Brian Pot Heredia AV Jahn II Mannen 12,27 -3.2 m/s11,73 0
11 Joost Lammers AVA `70 Mannen 12,42 -1.9 m/s12,20 497
12 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 12,48 -1.9 m/s12,00 486
13 Floris Molenkamp AAV SISU Mannen 12,56 -1.9 m/s12,00 471
14 Mick Wagener AVA `70 Mannen 12,66 -3.2 m/s12,30 0
15 Erik Bos AV Flevo D...ta Mannen 12,71 -2.8 m/s--- 443
15 Bas Slotman AV Haaksbe...en Team 1 12,71 -1.9 m/s11,90 443
17 Sander Baas HAC `63 Mannen 12,86 -2.8 m/s--- 416
18 Sander van den Brink AV `34 Ap...rn Mannen 12,91 -1.9 m/s12,10 0
19 Ruben van Sark AV Haaksbe...en Team 2 12,92 -3.2 m/s12,40 0
20 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 12,97 -3.2 m/s12,50 396
21 Thijs Baalbergen DAV Kronos Mannen 12,97 -3.3 m/s12,50 0
22 Ivar de Vries Atletico `73 Mannen 13,00 -1.9 m/s12,00 0
23 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 13,04 -3.3 m/s12,60 384
24 Robert Olgers AV NOP Mannen 13,11 -2.8 m/s--- 0
25 Ruben Korte AV Lionitas Mannen 13,12 -3.2 m/s12,48 370
26 Gijs Koel AV Argo Mannen 13,22 -3.2 m/s12,34 0
27 Jack Lubberman EAC De Spe...rs Mannen 13,29 -3.3 m/s12,50 341
28 Rink de Jong AV de Spri...er Mannen 13,35 -2.8 m/s--- 331
29 Mark Mulder AV Flevo D...ta Mannen 13,38 -3.2 m/s12,30 0
30 Thijs Tijsma AV Lionitas Mannen 13,40 -3.3 m/s12,90 0
31 Jouke Westerhof AV Zeewolde Mannen 14,18 -3.3 m/s13,39 0
32 Roelof Sondaar AV de Spri...er Mannen 15,94 -2.8 m/s--- 0
Sibren Reekers Groningen ...ek Mannen DNS 11,27 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II Mannen 22,23 -1.6 m/s22,01 819
2 Julian Jansen AV NOP Mannen 22,93 -1.6 m/s22,70 747
3 Henk Jan Schaaphok Groningen ...ek Mannen 23,65 -3.1 m/s24,25 677
4 Melick Itangishaka Groningen ...ek Mannen 23,73 -3.1 m/s23,72 0
5 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...en Team 2 23,78 -1.6 m/s22,97 665
6 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 24,17 -1.6 m/s23,54 629
7 Dominic Leferink AV Zeewolde Mannen 24,87 -4.8 m/s25,00 568
8 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 24,96 -3.1 m/s24,00 560
9 Bas Westerbroek AV `34 Ap...rn Mannen 25,10 -2.0 m/s24,76 548
10 Joeri Voltman AV Argo Mannen 25,36 -3.1 m/s24,42 527
11 Bas Slotman AV Haaksbe...en Team 1 25,40 -1.6 m/s23,40 524
12 Gijs Wensink DAV Kronos Mannen 25,53 -3.1 m/s24,00 513
13 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 25,59 -2.0 m/s24,50 508
14 Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen 25,61 -4.7 m/s--- 507
15 Devin van den Berg AV Flevo D...ta Mannen 25,75 -4.8 m/s25,50 496
16 Sander Baas HAC `63 Mannen 26,04 -4.7 m/s--- 473
17 Mick Wagener AVA `70 Mannen 26,05 -4.8 m/s25,00 472
18 Ivar de Vries Atletico `73 Mannen 26,19 -4.8 m/s25,10 0
19 Nick de Waart de AV Haaksbe...en Team 2 26,33 -2.0 m/s24,69 0
20 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 26,38 -4.8 m/s25,00 0
21 Christian Koot AV de Spri...er Mannen 26,39 -4.7 m/s--- 446
22 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 26,48 -3.1 m/s24,00 0
23 Mees Veldboom AV de Spri...er Mannen 26,64 -4.7 m/s--- 0
24 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 26,72 -2.0 m/s25,00 0
25 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 27,03 -2.0 m/s24,70 0
26 Mark Mulder AV Flevo D...ta Mannen 27,16 -4.5 m/s25,50 0
27 Matthijs Plijnaar AV Lionitas Mannen 28,21 -4.7 m/s29,30 317
28 Laurens Olgers AV NOP Mannen 28,29 -4.5 m/s26,65 0
29 Jouke Westerhof AV Zeewolde Mannen 28,45 -4.5 m/s28,90 0
30 Koen Belshof AV Haaksbe...en Team 1 29,90 -4.5 m/s26,50 0
Thijs Tijsma AV Lionitas Mannen DNS 26,50 0
Sander Koops EAC De Spe...rs Mannen DNS 22,20 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kosheen Miran Groningen ...ek Mannen 50,00 50,34 805
2 D'Sean Holaman EAC De Spe...rs Mannen 51,50 51,53 740
3 Yvar Schoorlemmer Marathon P...er Mannen 51,67 51,00 733
4 Robin Boersma AV NOP Mannen 52,97 51,74 680
5 Mudesir Awal Aman AV Argo Mannen 53,11 52,00 674
6 Luuk Nusselder AV Argo Mannen 53,45 52,00 0
7 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 53,65 54,14 653
8 Bas Schimmel AV Flevo D...ta Mannen 54,82 54,00 608
9 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 55,00 52,89 602
10 Casper Kroon DAV Kronos Mannen 55,11 53,24 598
11 Nart Pistorius DAV Kronos Mannen 55,16 55,24 0
12 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 55,57 --- 581
13 Stijn Dierink AAV SISU Mannen 55,98 56,00 566
14 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 56,04 54,75 564
15 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 57,00 54,00 530
16 Damian Willems AV Jahn II Mannen 57,70 1:03,27 506
17 Ruben van Sark AV Haaksbe...en Team 2 58,02 57,00 496
18 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 58,59 56,00 0
19 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...en Team 2 59,18 55,00 0
20 Bas Westerbroek AV `34 Ap...rn Mannen 1:00,48 59,40 417
21 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 1:00,77 54,15 0
22 Ruben Korte AV Lionitas Mannen 1:00,90 --- 404
23 Roland Valk AV `34 Ap...rn Mannen 1:02,70 --- 0
24 Laurens Olgers AV NOP Mannen 1:02,80 59,63 0
25 Wouter-Geert Meijer AV Lionitas Mannen 1:03,07 --- 0
26 Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen 1:04,96 57,00 0
27 Rink de Jong AV de Spri...er Mannen 1:06,80 --- 242
Brian Pot Heredia AV Jahn II Mannen DNS 57,74 0
Justus Nassi EAC De Spe...rs Mannen DNS 57,00 0
Robin Wassens Groningen ...ek Mannen DNS 55,00 0
Branco van Minnen Marathon P...er Mannen DNS 49,90 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mudesir Awal Aman AV Argo Mannen 2:00,09 1:53,00 746
2 Tom Benerink Marathon P...er Mannen 2:01,30 1:57,44 725
3 Zowie ter Hove AVA `70 Mannen 2:02,29 1:59,50 709
4 Bob te Lindert AV Argo Mannen 2:02,80 1:58,00 0
5 Thijs Zoon AV Flevo D...ta Mannen 2:03,29 2:01,00 692
6 Niels Visser AV Jahn II Mannen 2:04,07 1:57,76 680
7 Daan Jacobs AV Haaksbe...en Team 2 2:04,91 2:00,00 666
8 Robin Wassens Groningen ...ek Mannen 2:07,95 2:08,00 619
9 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 2:08,46 2:05,00 0
10 Boy Foks AV Haaksbe...en Team 1 2:09,77 1:59,00 592
11 Jan Oldhoff AV Lionitas Mannen 2:10,02 2:06,00 588
12 Jonatan Venema AV NOP Mannen 2:14,40 2:12,00 526
12 Kasper Weijkamp Atletico `73 Mannen 2:14,40 2:10,50 526
14 Twan Wildeboer DAV Kronos Mannen 2:14,93 2:09,35 518
15 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 2:15,90 2:12,00 505
16 Thijs van Aalten DAV Kronos Mannen 2:16,05 2:00,28 0
17 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 2:16,90 2:08,89 0
18 Marten Geuzinge EAC De Spe...rs Mannen 2:17,21 2:11,47 488
19 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 2:19,07 2:10,00 463
20 Glenn de Vries AV Lionitas Mannen 2:20,15 2:20,00 0
21 Jan-Pieter Mondria AV De Gemzen Mannen 2:21,60 2:10,00 0
22 Ludger Stuijt AV Zeewolde Mannen 2:25,39 --- 386
23 Jens Willems AV Haaksbe...en Team 2 2:25,74 2:20,00 0
24 Jeroen Vels AV NOP Mannen 2:30,28 2:13,00 0
25 Cor Knipmeyer AV de Spri...er Mannen 2:39,91 --- 231
26 Niels Schoemaker AV Haaksbe...en Team 1 2:40,79 2:30,00 0
Job Ligterink AVA `70 Mannen DNS 2:28,00 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Arjan Marchand Groningen ...ek Mannen 15:23,62 15:50,00 789
2 Piet Wiersma AV Jahn II Mannen 16:00,65 15:32,90 715
3 Daan Jacobs AV Haaksbe...en Team 2 16:02,09 16:00,00 712
4 Mark te Brake AVA `70 Mannen 16:03,22 16:00,00 710
5 Janco Rijpstra AV Lionitas Mannen 16:05,30 16:00,00 706
6 Mart-Ruben Nijhuis Marathon P...er Mannen 16:17,20 16:47,00 683
7 Kjell de Groot AV Flevo D...ta Mannen 16:17,32 16:40,00 683
8 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 16:17,73 15:50,56 682
9 Steef Severijn DAV Kronos Mannen 16:24,67 15:15,75 669
10 Koen Wiggers Marathon P...er Mannen 16:31,63 16:30,00 0
11 Ruben Garretsen AV Argo Mannen 16:35,57 16:00,00 649
12 Boy Foks AV Haaksbe...en Team 1 17:09,03 16:40,00 591
13 Tjeerd Popkema AV NOP Mannen 17:14,84 16:50,00 581
14 Freek Bielevelt AV Haaksbe...en Team 2 17:30,80 17:00,00 0
15 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 17:41,72 --- 537
16 Giovanni Boer EAC De Spe...rs Mannen 17:46,25 17:00,00 530
17 Rutger Molenkamp Atletico `73 Mannen 18:21,06 17:30,00 477
18 Vincent Bosboom DAV Kronos Mannen 18:23,97 18:00,00 0
19 Erwin Wamelink AVA `70 Mannen 18:40,08 18:45,00 0
20 Thomas Gonggrijp Atletico `73 Mannen 19:05,05 18:45,00 0
21 Ludger Stuijt AV Zeewolde Mannen 19:08,42 18:16,00 410
22 Sander Dijkstra EAC De Spe...rs Mannen 20:11,57 --- 0
23 Roelof Sondaar AV de Spri...er Mannen 21:37,31 --- 232
Siraj Awal Aman AV Argo Mannen DNS 15:09,00 0
Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen DNS 18:52,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sander Koops EAC De Spe...rs Mannen 15,13 -2.3 m/s14,56 835
2 Robin Boersma AV NOP Mannen 16,07 -2.3 m/s16,00 742
3 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 17,18 -2.3 m/s16,85 646
4 Joeri Voltman AV Argo Mannen 17,27 -2.3 m/s17,25 639
5 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 17,84 -2.3 m/s17,00 594
6 Jelle Golbach AV Haaksbe...en Team 2 18,80 -3.9 m/s--- 526
7 Floris Molenkamp AAV SISU Mannen 18,87 -3.2 m/s--- 521
7 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 18,87 -2.5 m/s18,00 521
9 Niels Visser AV Jahn II Mannen 19,48 -3.2 m/s--- 481
10 Dominic Leferink AV Zeewolde Mannen 19,52 -2.5 m/s18,45 479
11 Jitse van Esch DAV Kronos Mannen 19,92 -2.5 m/s18,01 454
12 Henk Jan Schaaphok Groningen ...ek Mannen 20,28 -3.2 m/s--- 433
13 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...en Team 2 20,31 -3.9 m/s--- 0
14 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 20,69 -3.9 m/s18,50 409
15 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 21,05 -2.5 m/s18,00 390
16 Merijn Dekker AV Zeewolde Mannen 21,50 -3.9 m/s18,73 0
17 Fabian Pelgröm DAV Kronos Mannen 21,71 -3.9 m/s20,00 0
18 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas Mannen 21,72 -3.2 m/s--- 355
19 Christian Koot AV de Spri...er Mannen 21,90 -3.2 m/s--- 345
Michael Herijgers Marathon P...er Mannen DNF 18,00 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stefan Hummelink AV Haaksbe...en Team 1 37,98 --- 645
2 Aiko Staudt Marathon P...er Mannen 36,29 --- 611
3 Bjorn van Kins Groningen ...ek Mannen 33,39 --- 549
4 Geert de Lange EAC De Spe...rs Mannen 32,93 --- 539
5 Ruben Zwiers AAV SISU Mannen 32,51 --- 530
6 Arnout Hoogeveen AV NOP Mannen 32,41 --- 528
7 Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen 32,35 --- 527
8 Marnick Los DAV Kronos Mannen 32,33 --- 0
9 Joeri Voltman AV Argo Mannen 32,25 --- 525
10 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 31,75 --- 0
11 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 31,31 --- 504
12 Dennis Veltman AV NOP Mannen 30,03 --- 0
13 Sander Thomas Atletico `73 Mannen 29,87 --- 471
14 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 29,25 --- 457
15 Rick Mombarg AV Argo Mannen 29,21 --- 0
16 Wybren Nauta AV Lionitas Mannen 28,49 --- 439
17 Jasper Bruggeman AV De Gemzen Mannen 28,36 --- 0
18 Roan van den Berg AV de Spri...er Mannen 28,22 --- 433
19 Hans Koops AV Jahn II Mannen 28,19 --- 432
20 Martin Lunenborg EAC De Spe...rs Mannen 28,14 --- 0
21 Ben van Sark AV Haaksbe...en Team 1 27,83 --- 0
22 Patrick Vondeling HAC `63 Mannen 27,83 --- 424
23 Roland Valk AV `34 Ap...rn Mannen 27,73 --- 421
24 Sander Baas HAC `63 Mannen 27,73 --- 0
25 Bas Reith AV Haaksbe...en Team 2 27,67 --- 420
26 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 27,65 --- 420
27 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 26,83 --- 0
28 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 25,64 --- 0
29 Sven de Vries AV Zeewolde Mannen 21,97 --- 277
30 Jelle Knoef AV Haaksbe...en Team 2 21,66 --- 0
31 Roelof Sondaar AV de Spri...er Mannen 12,10 --- 0
Bauke Rijper AAV SISU Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bjorn van Kins Groningen ...ek Mannen 14,38 --- 752
2 Arnout Hoogeveen AV NOP Mannen 11,76 --- 584
3 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 11,68 --- 578
4 Ruben Zwiers AAV SISU Mannen 11,15 --- 542
5 Roland Valk AV `34 Ap...rn Mannen 10,86 --- 522
6 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 10,78 --- 516
7 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 10,70 --- 511
8 Dennis Veltman AV NOP Mannen 10,69 --- 0
9 Geert de Lange EAC De Spe...rs Mannen 10,69 --- 510
10 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 10,64 --- 506
11 Rick Mombarg AV Argo Mannen 10,62 --- 505
12 Patrick Vondeling HAC `63 Mannen 10,45 --- 493
13 Mees Prinsen AVA `70 Mannen 10,44 --- 492
13 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 10,44 --- 492
15 Bas Reith AV Haaksbe...en Team 2 10,36 --- 486
16 Stefan Hummelink AV Haaksbe...en Team 1 10,27 --- 480
17 Martin Lunenborg EAC De Spe...rs Mannen 9,95 --- 0
18 Ben van Sark AV Haaksbe...en Team 1 9,91 --- 0
19 Stijn Tromp AV De Gemzen Mannen 9,62 --- 0
20 Wybren Nauta AV Lionitas Mannen 9,24 --- 404
21 Martin Regtop AV Haaksbe...en Team 2 8,74 --- 0
22 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 8,60 --- 0
23 Hans Koops AV Jahn II Mannen 8,41 --- 339
24 Martin Platenkamp Marathon P...er Mannen 8,30 --- 0
25 Christian Koot AV de Spri...er Mannen 8,26 --- 327
26 Sven de Vries AV Zeewolde Mannen 7,78 --- 288
Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen NM --- 0
Sander Thomas Atletico `73 Mannen DNS --- 0
Cor Knipmeyer AV de Spri...er Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Golbach AV Haaksbe...en Team 2 1,90 1,98 769
2 Jasper de Vries EAC De Spe...rs Mannen 1,85 --- 725
3 Cas van Nifterik AV Flevo D...ta Mannen 1,80 --- 680
3 Boas Okken Groningen ...ek Mannen 1,80 1,90 680
5 Julian Jansen AV NOP Mannen 1,75 --- 634
5 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 1,75 --- 634
5 Rick Mombarg AV Argo Mannen 1,75 --- 634
5 Hans Koops AV Jahn II Mannen 1,75 --- 634
5 Jitse van Esch DAV Kronos Mannen 1,75 --- 634
10 Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen 1,70 --- 587
10 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 1,70 --- 587
10 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas Mannen 1,70 --- 587
10 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 1,70 --- 587
14 Michael Herijgers Marathon P...er Mannen 1,65 --- 540
15 Merijn Dekker AV Zeewolde Mannen 1,60 --- 492
15 Sander van den Brink AV `34 Ap...rn Mannen 1,60 1,64 492
17 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 1,55 --- 444



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anton Sarnatsky Groningen ...ek Mannen 12,86 +3.4 m/s13,11 661
2 Mathijs Neijenhuis Atletico `73 Mannen 12,63 +2.0 m/s--- 636
3 Hugo van den Berg AV NOP Mannen 12,16 +1.1 m/s--- 585
4 Jasper de Vries EAC De Spe...rs Mannen 12,04 +2.8 m/s--- 572
5 Mees Prinsen AVA `70 Mannen 11,97 +1.8 m/s--- 564
6 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...ek Mannen 11,77 +3.1 m/s11,72 0
7 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 11,50 +1.5 m/s--- 512
8 Robert Olgers AV NOP Mannen 11,42 +1.8 m/s--- 0
9 Rene van Benthem Marathon P...er Mannen 11,37 +0.3 m/s--- 497
10 Cas van Nifterik AV Flevo D...ta Mannen 11,15 +1.0 m/s--- 472
11 Erik Bos AV Flevo D...ta Mannen 11,14 +3.5 m/s--- 0
12 Roan van den Berg AV de Spri...er Mannen 11,12 +1.2 m/s--- 469
13 Nick de Waart de AV Haaksbe...en Team 2 11,07 +2.8 m/s--- 463
14 Thomas Mijnders AAV SISU Mannen 11,00 +0.7 m/s--- 455
15 Thijs van Aalten DAV Kronos Mannen 10,93 +2.7 m/s--- 447
16 Sander van den Brink AV `34 Ap...rn Mannen 10,91 +1.4 m/s11,08 445
17 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 10,90 +2.7 m/s--- 444
18 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 10,71 +2.6 m/s--- 422
19 Gijs Koel AV Argo Mannen 10,66 +3.0 m/s--- 0
20 Mathijs van Benthem Marathon P...er Mannen 10,62 +2.0 m/s--- 0
21 Thomas Gonggrijp Atletico `73 Mannen 10,44 +4.2 m/s--- 0
22 Fabian Pelgröm DAV Kronos Mannen 9,96 +2.0 m/s--- 0
23 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 9,86 +1.5 m/s--- 0
24 Damian Willems AV Jahn II Mannen 9,82 +0.4 m/s--- 316
25 Jens Willems AV Haaksbe...en Team 2 9,73 +2.7 m/s--- 0
26 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 9,33 +2.2 m/s--- 255
Jasper Bruggeman AV De Gemzen Mannen DNS --- 0
Matthijs Plijnaar AV Lionitas Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mabel Korporaal AV Zeewolde Vrouwen 13,44 -3.9 m/s12,90 599
2 Marloes te...Zacharias EAC De Spe...s Vrouwen 13,53 -3.9 m/s13,40 584
3 Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen 13,73 +0.0 m/s13,60 551
4 Iris Reurink AV De Gemzen Vrouwen 13,89 -3.9 m/s13,33 525
5 Kira Hendriks EAC De Spe...s Vrouwen 13,92 -3.9 m/s13,40 0
6 Lieke Kamperman DAV Kronos Vrouwen 14,04 +0.0 m/s14,00 502
7 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 14,06 -3.9 m/s13,03 499
8 Linde Augustinus AV De Gemzen Vrouwen 14,07 -2.6 m/s--- 0
8 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 14,07 +0.0 m/s14,01 0
10 Linda Rodijk Cialfo Vrouwen 14,25 +0.0 m/s13,80 469
11 Amber Smit AAV SISU Vrouwen 14,60 -2.6 m/s14,75 418
12 Karin Edens AV `34 Ap...n Vrouwen 14,62 +0.0 m/s13,90 415
13 Rebecca Leune HAC `63 Vrouwen 14,83 -2.6 m/s--- 385
14 Samantha Vondeling HAC `63 Vrouwen 15,11 -2.6 m/s--- 0
15 Kayleigh Hammink AAV SISU Vrouwen 15,24 -2.6 m/s--- 0
16 Jetske Brinkman AV `34 Ap...n Vrouwen 17,40 -2.6 m/s16,00 0
17 Britt Orriëns AV Haaksbe...n Vrouwen 17,96 -2.6 m/s18,71 25
18 Laura Kolster Cialfo Vrouwen 18,38 -2.6 m/s18,30 0
Myrthe Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen DNS 16,65 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mabel Korporaal AV Zeewolde Vrouwen 26,99 -2.8 m/s26,56 685
2 Merel Wevers DAV Kronos Vrouwen 27,16 -2.8 m/s25,71 672
3 Iris Reurink AV De Gemzen Vrouwen 28,24 -2.8 m/s27,28 595
4 Lisa Withagen EAC De Spe...s Vrouwen 29,18 -2.8 m/s28,40 533
5 Suzan Schippers Marathon P...r Vrouwen 29,81 -2.8 m/s27,67 493
6 Annabel Boonman DAV Kronos Vrouwen 30,02 -4.9 m/s28,97 0
7 Hilde Slaghuis AAV SISU Vrouwen 30,05 -4.5 m/s--- 478
8 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Vrouwen 30,51 -2.8 m/s28,50 0
9 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 30,99 -4.9 m/s29,08 0
10 Myrthe Renshoff AV De Gemzen Vrouwen 31,06 -4.5 m/s--- 0
11 Linda De Jonge HAC `63 Vrouwen 31,47 -4.5 m/s--- 396
12 Lisanne Maasland Cialfo Vrouwen 32,01 -4.9 m/s31,00 367
13 Sydney Kempers Atletico `73 Vrouwen 32,49 -4.9 m/s29,10 342
14 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...n Vrouwen 33,32 -4.9 m/s30,00 300
15 Benthe Westerik AV `34 Ap...n Vrouwen 33,57 -4.9 m/s31,00 0
16 Sybrigje Westerhof AV Zeewolde Vrouwen 44,28 -4.5 m/sDNF 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danique Coolen Marathon P...r Vrouwen 1:01,31 59,06 737
2 Eva Stienstra HAC `63 Vrouwen 1:03,46 --- 675
3 Sanne Cornelissen Atletico `73 Vrouwen 1:05,12 1:02,27 631
4 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 1:05,48 1:01,25 621
5 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 1:06,32 1:15,00 600
6 Floor Stefess DAV Kronos Vrouwen 1:06,89 1:06,50 585
7 Yoka Hubers AV `34 Ap...n Vrouwen 1:08,94 1:01,00 536
8 Noa Harteman AV Zeewolde Vrouwen 1:11,39 DNF 480
9 Emma van Emmerik Cialfo Vrouwen 1:11,91 --- 469
10 Camilla Pieper AV `34 Ap...n Vrouwen 1:14,09 1:01,00 0
11 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 1:17,75 1:06,90 0
Jonne Rode EAC De Spe...s Vrouwen DNS 1:04,00 0
Luna Mulder AV Zeewolde Vrouwen DNF DNF 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Merel Wevers DAV Kronos Vrouwen 2:20,97 2:21,24 778
2 Annet Fledderus EAC De Spe...s Vrouwen 2:28,97 2:20,03 683
3 Iris Bredewolt AV De Gemzen Vrouwen 2:33,12 2:33,97 638
4 Eveline Houtman AV De Gemzen Vrouwen 2:34,02 2:29,40 0
5 Lisa Bielevelt AV Haaksbe...n Vrouwen 2:34,05 --- 629
6 Emma Trouw Marathon P...r Vrouwen 2:41,34 2:30,25 556
7 Noa Harteman AV Zeewolde Vrouwen 2:50,41 2:55,50 475
8 Myrthe Smit AAV SISU Vrouwen 2:54,07 2:46,71 444
9 Elise Maassen AV `34 Ap...n Vrouwen 2:54,70 2:20,00 439
10 Marleen van Heerde Cialfo Vrouwen 2:56,67 --- 423
11 Sydney Kempers Atletico `73 Vrouwen 3:00,96 2:42,00 390
12 Charlotte Hummel AV `34 Ap...n Vrouwen 3:11,81 2:20,00 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisa Bielevelt AV Haaksbe...n Vrouwen 11:14,15 11:10,00 600
2 Laurien te Nijenhuis Marathon P...r Vrouwen 12:05,60 --- 474
3 Annelie Hering DAV Kronos Vrouwen 12:38,38 11:57,97 402
4 Hellen Simens AV De Gemzen Vrouwen 12:58,91 12:44,43 361
5 Jolien Elbers Marathon P...r Vrouwen 13:00,88 --- 0
6 Jessica Keizer EAC De Spe...s Vrouwen 13:02,03 12:16,85 355
7 Nadieh Vlasma EAC De Spe...s Vrouwen 13:02,06 12:45,00 0
8 Mariska Werler Cialfo Vrouwen 13:19,09 --- 322
9 Marian Verhage AV Zeewolde Vrouwen 13:24,85 DNF 311
10 Wies Jacobs AAV SISU Vrouwen 13:58,45 --- 252
11 Charlotte Hummel AV `34 Ap...n Vrouwen 15:22,79 --- 121
12 Laura Kolster Cialfo Vrouwen 16:37,77 19:15,71 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 16,09 -3.5 m/s15,50 637
2 Evelien va...Houweling AV De Gemzen Vrouwen 17,50 -3.1 m/s--- 514
3 Elise Lauret Marathon P...r Vrouwen 17,69 -3.5 m/s17,60 499
4 Marjolein Klaren Marathon P...r Vrouwen 18,46 -3.2 m/s--- 0
5 Lauraine Kolmschot AAV SISU Vrouwen 18,62 -3.2 m/s18,06 429
6 Kira Hendriks EAC De Spe...s Vrouwen 19,10 -3.5 m/s16,85 396
7 Nikita Hammink AAV SISU Vrouwen 19,16 -3.2 m/s18,58 0
8 Emma van Emmerik Cialfo Vrouwen 19,23 -3.2 m/s18,95 387
9 Linda De Jonge HAC `63 Vrouwen 19,35 -3.1 m/s--- 379
10 Myrthe Renshoff AV De Gemzen Vrouwen 19,86 -3.1 m/s--- 0
11 Yasmine Vis AV Zeewolde Vrouwen 19,94 -3.1 m/sDNF 341
12 Karin Edens AV `34 Ap...n Vrouwen 20,74 -3.5 m/s17,00 294
13 Yoka Hubers AV `34 Ap...n Vrouwen 21,62 -3.5 m/s17,00 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Marathon Pim Mulier Vrouwen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Vsen 4 2:31,81 860
2 EAC De Sperwers Vrouwen (Zweedse) EAC De Sperwers - Vsen 4 2:38,66 786
3 AV De Gemzen Vrouwen (Zweedse) AV De Gemzen - Vsen 4 2:38,94 783
4 HAC `63 Vrouwen (Zweedse) HAC `63 - Vsen 4 2:40,43 767
5 AV `34 Apeldoorn Vrouwen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Vsen 4 2:41,71 755
6 Atletico `73 Vrouwen (Zweedse) Atletico `73 - Vsen 4 2:42,86 743
6 DAV Kronos Vrouwen (Zweedse) DAV Kronos - Vsen 4 2:42,86 743
8 AAV SISU Vrouwen (Zweedse) AAV SISU - Vsen 4 2:45,75 715
9 Cialfo Vrouwen (Zweedse) Cialfo - Vsen 4 2:56,18 622
10 AV Zeewolde Vrouwen (Zweedse) AV Zeewolde - Vsen 4 2:56,84 616
11 AV Haaksbergen Vrouwen (Zweedse) AV Haaksbergen - Vsen 0 DNS 0
11 AV Jahn II / SV Veendam Atletiek Vrouwen (Zweedse) - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 37,81 --- 695
2 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 29,43 --- 533
3 Lisette Wolf EAC De Spe...s Vrouwen 27,31 --- 488
4 Elle van Kasteren AV `34 Ap...n Vrouwen 24,66 --- 429
5 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 22,39 --- 377
6 Merel Lasschuijt DAV Kronos Vrouwen 21,95 --- 366
7 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Vrouwen 21,81 --- 0
8 Rasmillea Latulola HAC `63 Vrouwen 21,20 --- 348
9 Marleen Klaver Marathon P...r Vrouwen 20,73 --- 0
10 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 20,71 --- 336
11 Kayleigh Hammink AAV SISU Vrouwen 18,62 --- 0
12 Anja van Gemerden Cialfo Vrouwen 18,25 --- 273
13 Floor Stefess DAV Kronos Vrouwen 18,07 --- 0
14 Samantha Vondeling HAC `63 Vrouwen 17,77 --- 0
15 Christel Baack Cialfo Vrouwen 17,40 --- 0
16 Veerle Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen 17,34 NM 249
17 Esmee de Ruiter AV De Gemzen Vrouwen 17,33 --- 0
18 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 17,06 --- 0
19 Elise Maassen AV `34 Ap...n Vrouwen 14,88 --- 0
20 Marian Verhage AV Zeewolde Vrouwen 14,28 NM 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Merel Wevers DAV Kronos Vrouwen 10,54 --- 626
2 Heidy Rodijk Cialfo Vrouwen 9,64 --- 565
3 Renée Bohnsack AV `34 Ap...n Vrouwen 9,54 --- 558
4 Anouk Bossink Atletico `73 Vrouwen 9,13 --- 529
5 Linde Augustinus AV De Gemzen Vrouwen 8,84 --- 508
6 Lotte Molenkamp AAV SISU Vrouwen 8,82 --- 507
7 Lisette Wolf EAC De Spe...s Vrouwen 8,74 --- 501
8 Marleen Berendsen Atletico `73 Vrouwen 8,65 --- 0
9 Rasmillea Latulola HAC `63 Vrouwen 8,38 --- 475
10 Elise Lauret Marathon P...r Vrouwen 7,93 --- 441
11 Christel Baack Cialfo Vrouwen 7,68 --- 0
12 Marleen Klaver Marathon P...r Vrouwen 7,04 --- 0
13 Samantha Vondeling HAC `63 Vrouwen 6,91 --- 0
14 Jetske Brinkman AV `34 Ap...n Vrouwen 6,60 --- 0
15 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Vrouwen 6,49 --- 0
16 Esmee de Ruiter AV De Gemzen Vrouwen 6,26 --- 0
17 Veerle Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen 5,69 NM 256
18 Sybrigje Westerhof AV Zeewolde Vrouwen 5,05 NM 0
19 Britt Orriëns AV Haaksbe...n Vrouwen 4,96 4,93 188



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mabel Korporaal AV Zeewolde Vrouwen 1,65 NM 883
2 Bente van der Stoel AV `34 Ap...n Vrouwen 1,60 --- 832
2 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 1,60 --- 832
4 Karin van den Berg AV De Gemzen Vrouwen 1,50 --- 726
5 Marjolein Klaren Marathon P...r Vrouwen 1,40 --- 615
6 Sarah Luna Mulder Atletico `73 Vrouwen 1,35 --- 550
6 Eva Stienstra HAC `63 Vrouwen 1,35 --- 550
8 Jonne Rode EAC De Spe...s Vrouwen 1,30 --- 484
9 Amber Smit AAV SISU Vrouwen 1,25 --- 417
10 Heidy Rodijk Cialfo Vrouwen 1,20 --- 348



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marjolein Bolten DAV Kronos Vrouwen 5,27 +1.6 m/s--- 741
2 Dominique Verheijen AV De Gemzen Vrouwen 4,99 +1.4 m/s--- 674
3 Evelien va...Houweling AV De Gemzen Vrouwen 4,80 +2.1 m/s--- 0
4 Hilde Slaghuis AAV SISU Vrouwen 4,79 +2.6 m/s--- 626
5 Susan Wouda Marathon P...r Vrouwen 4,65 +0.8 m/s--- 591
6 Krista IJspeerd Marathon P...r Vrouwen 4,61 +1.5 m/s--- 0
7 Nikita Hammink AAV SISU Vrouwen 4,59 +2.4 m/s--- 0
8 Lisanne Maasland Cialfo Vrouwen 4,49 +1.7 m/s--- 551
9 Jessica Keizer EAC De Spe...s Vrouwen 4,45 +1.6 m/s--- 541
10 Lieke Kamperman DAV Kronos Vrouwen 4,33 +2.0 m/s--- 0
11 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...n Vrouwen 4,30 +1.3 m/s--- 502
12 Linda Rodijk Cialfo Vrouwen 4,18 +2.7 m/s--- 0
13 Iris Poen AV `34 Ap...n Vrouwen 4,16 +1.7 m/s--- 0
14 Sarah Luna Mulder Atletico `73 Vrouwen 3,94 +1.0 m/s--- 406
15 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Vrouwen 3,92 +0.3 m/s--- 0
16 Rebecca Leune HAC `63 Vrouwen 3,92 +2.7 m/s--- 401
17 Luna Mulder AV Zeewolde Vrouwen 3,59 +2.1 m/sNM 309
18 Myrthe Olde Hengel AV Zeewolde Vrouwen 3,07 +1.2 m/sNM 0
19 Britt Orriëns AV Haaksbe...n Vrouwen 2,72 +2.1 m/s2,84 45