Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek Mannen Groningen Atletiek - Msen
Begeleider: Henk-Jan Schaaphok
Jurylid: Atleten die geen onderdelen hebben
10 7409
2 AV NOP Mannen AV NOP - Msen
Begeleider: Dennis Veltman
Jurylid: AV NOP
10 7011
3 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
Begeleider: Tom Benerink
Jurylid: Hedwig Wiggers
13 6822
4 AV Jahn II Mannen AV Jahn II - Msen
Begeleider: Michel Deuze
Jurylid: Diane Vriendts
6 6531
5 AV Haaksbergen Mannen Team 2 AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Nick de Waart
Jurylid: Martin Regtop
11 6526
6 AV Argo Mannen AV Argo - Msen
Begeleider: Joeri Voltman
Jurylid: Joeri Voltman
9 6497
7 Atletico `73 Mannen Atletico `73 - Msen
Begeleider: Karin Sloot
Jurylid: Ria Cornelissen
10 6394
8 AVA `70 Mannen AVA `70 - Msen
Begeleider: Erwin Wamelink
Jurylid: Christa Houwers (Kogelstoten)
10 6305
9 DAV Kronos Mannen DAV Kronos - Msen
Begeleider: Marjolein Bolten
Jurylid: Twan Wildeboer en Basile Wieser
14 6153
10 EAC De Sperwers Mannen EAC De Sperwers - Msen
Begeleider: Martin Lunenborg
Jurylid: n.t.b.
10 6056
11 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Wouter Schouwenaar
Jurylid: Stefan Breet
11 5997
12 AAV SISU Mannen AAV SISU - Msen
Begeleider: Britt van Oosten
Jurylid: Hubert Molenkamp
6 5922
13 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
Begeleider: Stijn Tromp
Jurylid: Dirk Wigmans
9 5888
14 AV Haaksbergen Mannen Team 1 AV Haaksbergen - Msen
Begeleider: Ben van Sark
Jurylid: Martin Regtop
7 5150
15 AV Zeewolde Mannen AV Zeewolde - Msen
Begeleider: Wietse Folkers
Jurylid: Wietse Folkers
6 4936
16 AV Lionitas Mannen AV Lionitas - Msen
Begeleider: Matthijs Plijnaar
Jurylid: Fokke Draaier
9 4663
17 AV `34 Apeldoorn Mannen AV `34 Apeldoorn - Msen
Begeleider: Sander van den Brink
Jurylid: atleten onderling
3 3381
18 AV de Sprinter Mannen AV de Sprinter - Msen
Begeleider: Cor Knipmeijer
Jurylid: Jac van de Berg
6 3056
19 HAC `63 Mannen HAC `63 - Msen
Begeleider: Linda de Jonge
Jurylid: Stien Vondeling
2 2518

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II Mannen 11,07 -2.1 m/s10,50
2 Julian Jansen AV NOP Mannen 11,48 -2.1 m/s11,29
3 Melick Itangishaka Groningen ...ek Mannen 11,83 -2.1 m/s11,35
4 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...en Team 2 11,98 -3.2 m/s11,48
5 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 12,00 -3.2 m/s11,80
6 Mathijs Neijenhuis Atletico `73 Mannen 12,04 -3.2 m/s11,50
7 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 12,13 -3.2 m/s11,83
8 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos Mannen 12,17 -3.2 m/s11,80
9 Bas Westerbroek AV `34 Ap...rn Mannen 12,22 -2.1 m/s11,40
10 Brian Pot Heredia AV Jahn II Mannen 12,27 -3.2 m/s11,73
11 Joost Lammers AVA `70 Mannen 12,42 -1.9 m/s12,20
12 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 12,48 -1.9 m/s12,00
13 Floris Molenkamp AAV SISU Mannen 12,56 -1.9 m/s12,00
14 Mick Wagener AVA `70 Mannen 12,66 -3.2 m/s12,30
15 Erik Bos AV Flevo D...ta Mannen 12,71 -2.8 m/s---
15 Bas Slotman AV Haaksbe...en Team 1 12,71 -1.9 m/s11,90
17 Sander Baas HAC `63 Mannen 12,86 -2.8 m/s---
18 Sander van den Brink AV `34 Ap...rn Mannen 12,91 -1.9 m/s12,10
19 Ruben van Sark AV Haaksbe...en Team 2 12,92 -3.2 m/s12,40
20 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 12,97 -3.2 m/s12,50
20 Thijs Baalbergen DAV Kronos Mannen 12,97 -3.3 m/s12,50
22 Ivar de Vries Atletico `73 Mannen 13,00 -1.9 m/s12,00
23 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 13,04 -3.3 m/s12,60
24 Robert Olgers AV NOP Mannen 13,11 -2.8 m/s---
25 Ruben Korte AV Lionitas Mannen 13,12 -3.2 m/s12,48
26 Gijs Koel AV Argo Mannen 13,22 -3.2 m/s12,34
27 Jack Lubberman EAC De Spe...rs Mannen 13,29 -3.3 m/s12,50
28 Rink de Jong AV de Spri...er Mannen 13,35 -2.8 m/s---
29 Mark Mulder AV Flevo D...ta Mannen 13,38 -3.2 m/s12,30
30 Thijs Tijsma AV Lionitas Mannen 13,40 -3.3 m/s12,90
31 Jouke Westerhof AV Zeewolde Mannen 14,18 -3.3 m/s13,39
32 Roelof Sondaar AV de Spri...er Mannen 15,94 -2.8 m/s---
Sibren Reekers Groningen ...ek Mannen DNS 11,27

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Roelf Bouwmeester AV Jahn II Mannen 22,23 -1.6 m/s22,01
2 Julian Jansen AV NOP Mannen 22,93 -1.6 m/s22,70
3 Henk Jan Schaaphok Groningen ...ek Mannen 23,65 -3.1 m/s24,25
4 Melick Itangishaka Groningen ...ek Mannen 23,73 -3.1 m/s23,72
5 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...en Team 2 23,78 -1.6 m/s22,97
6 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 24,17 -1.6 m/s23,54
7 Dominic Leferink AV Zeewolde Mannen 24,87 -4.8 m/s25,00
8 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 24,96 -3.1 m/s24,00
9 Bas Westerbroek AV `34 Ap...rn Mannen 25,10 -2.0 m/s24,76
10 Joeri Voltman AV Argo Mannen 25,36 -3.1 m/s24,42
11 Bas Slotman AV Haaksbe...en Team 1 25,40 -1.6 m/s23,40
12 Gijs Wensink DAV Kronos Mannen 25,53 -3.1 m/s24,00
13 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 25,59 -2.0 m/s24,50
14 Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen 25,61 -4.7 m/s---
15 Devin van den Berg AV Flevo D...ta Mannen 25,75 -4.8 m/s25,50
16 Sander Baas HAC `63 Mannen 26,04 -4.7 m/s---
17 Mick Wagener AVA `70 Mannen 26,05 -4.8 m/s25,00
18 Ivar de Vries Atletico `73 Mannen 26,19 -4.8 m/s25,10
19 Nick de Waart de AV Haaksbe...en Team 2 26,33 -2.0 m/s24,69
20 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 26,38 -4.8 m/s25,00
21 Christian Koot AV de Spri...er Mannen 26,39 -4.7 m/s---
22 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 26,48 -3.1 m/s24,00
23 Mees Veldboom AV de Spri...er Mannen 26,64 -4.7 m/s---
24 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 26,72 -2.0 m/s25,00
25 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 27,03 -2.0 m/s24,70
26 Mark Mulder AV Flevo D...ta Mannen 27,16 -4.5 m/s25,50
27 Matthijs Plijnaar AV Lionitas Mannen 28,21 -4.7 m/s29,30
28 Laurens Olgers AV NOP Mannen 28,29 -4.5 m/s26,65
29 Jouke Westerhof AV Zeewolde Mannen 28,45 -4.5 m/s28,90
30 Koen Belshof AV Haaksbe...en Team 1 29,90 -4.5 m/s26,50
Thijs Tijsma AV Lionitas Mannen DNS 26,50
Sander Koops EAC De Spe...rs Mannen DNS 22,20

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Kosheen Miran Groningen ...ek Mannen 50,00 50,34
2 D'Sean Holaman EAC De Spe...rs Mannen 51,50 51,53
3 Yvar Schoorlemmer Marathon P...er Mannen 51,67 51,00
4 Robin Boersma AV NOP Mannen 52,97 51,74
5 Mudesir Awal Aman AV Argo Mannen 53,11 52,00
6 Luuk Nusselder AV Argo Mannen 53,45 52,00
7 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 53,65 54,14
8 Bas Schimmel AV Flevo D...ta Mannen 54,82 54,00
9 Twan Duvigneau Atletico `73 Mannen 55,00 52,89
10 Casper Kroon DAV Kronos Mannen 55,11 53,24
11 Nart Pistorius DAV Kronos Mannen 55,16 55,24
12 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 55,57 ---
13 Stijn Dierink AAV SISU Mannen 55,98 56,00
14 Rudi Meinen AVA `70 Mannen 56,04 54,75
15 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 57,00 54,00
16 Damian Willems AV Jahn II Mannen 57,70 1:03,27
17 Ruben van Sark AV Haaksbe...en Team 2 58,02 57,00
18 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 58,59 56,00
19 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...en Team 2 59,18 55,00
20 Bas Westerbroek AV `34 Ap...rn Mannen 1:00,48 59,40
21 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 1:00,77 54,15
22 Ruben Korte AV Lionitas Mannen 1:00,90 ---
23 Roland Valk AV `34 Ap...rn Mannen 1:02,70 ---
24 Laurens Olgers AV NOP Mannen 1:02,80 59,63
25 Wouter-Geert Meijer AV Lionitas Mannen 1:03,07 ---
26 Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen 1:04,96 57,00
27 Rink de Jong AV de Spri...er Mannen 1:06,80 ---
Brian Pot Heredia AV Jahn II Mannen DNS 57,74
Justus Nassi EAC De Spe...rs Mannen DNS 57,00
Robin Wassens Groningen ...ek Mannen DNS 55,00
Branco van Minnen Marathon P...er Mannen DNS 49,90

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Mudesir Awal Aman AV Argo Mannen 2:00,09 1:53,00
2 Tom Benerink Marathon P...er Mannen 2:01,30 1:57,44
3 Zowie ter Hove AVA `70 Mannen 2:02,29 1:59,50
4 Bob te Lindert AV Argo Mannen 2:02,80 1:58,00
5 Thijs Zoon AV Flevo D...ta Mannen 2:03,29 2:01,00
6 Niels Visser AV Jahn II Mannen 2:04,07 1:57,76
7 Daan Jacobs AV Haaksbe...en Team 2 2:04,91 2:00,00
8 Robin Wassens Groningen ...ek Mannen 2:07,95 2:08,00
9 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 2:08,46 2:05,00
10 Boy Foks AV Haaksbe...en Team 1 2:09,77 1:59,00
11 Jan Oldhoff AV Lionitas Mannen 2:10,02 2:06,00
12 Jonatan Venema AV NOP Mannen 2:14,40 2:12,00
12 Kasper Weijkamp Atletico `73 Mannen 2:14,40 2:10,50
14 Twan Wildeboer DAV Kronos Mannen 2:14,93 2:09,35
15 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 2:15,90 2:12,00
16 Thijs van Aalten DAV Kronos Mannen 2:16,05 2:00,28
17 Dirk Mulleman Atletico `73 Mannen 2:16,90 2:08,89
18 Marten Geuzinge EAC De Spe...rs Mannen 2:17,21 2:11,47
19 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 2:19,07 2:10,00
20 Glenn de Vries AV Lionitas Mannen 2:20,15 2:20,00
21 Jan-Pieter Mondria AV De Gemzen Mannen 2:21,60 2:10,00
22 Ludger Stuijt AV Zeewolde Mannen 2:25,39 ---
23 Jens Willems AV Haaksbe...en Team 2 2:25,74 2:20,00
24 Jeroen Vels AV NOP Mannen 2:30,28 2:13,00
25 Cor Knipmeyer AV de Spri...er Mannen 2:39,91 ---
26 Niels Schoemaker AV Haaksbe...en Team 1 2:40,79 2:30,00
Job Ligterink AVA `70 Mannen DNS 2:28,00

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Arjan Marchand Groningen ...ek Mannen 15:23,62 15:50,00
2 Piet Wiersma AV Jahn II Mannen 16:00,65 15:32,90
3 Daan Jacobs AV Haaksbe...en Team 2 16:02,09 16:00,00
4 Mark te Brake AVA `70 Mannen 16:03,22 16:00,00
5 Janco Rijpstra AV Lionitas Mannen 16:05,30 16:00,00
6 Mart-Ruben Nijhuis Marathon P...er Mannen 16:17,20 16:47,00
7 Kjell de Groot AV Flevo D...ta Mannen 16:17,32 16:40,00
8 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 16:17,73 15:50,56
9 Steef Severijn DAV Kronos Mannen 16:24,67 15:15,75
10 Koen Wiggers Marathon P...er Mannen 16:31,63 16:30,00
11 Ruben Garretsen AV Argo Mannen 16:35,57 16:00,00
12 Boy Foks AV Haaksbe...en Team 1 17:09,03 16:40,00
13 Tjeerd Popkema AV NOP Mannen 17:14,84 16:50,00
14 Freek Bielevelt AV Haaksbe...en Team 2 17:30,80 17:00,00
15 Bauke Rijper AAV SISU Mannen 17:41,72 ---
16 Giovanni Boer EAC De Spe...rs Mannen 17:46,25 17:00,00
17 Rutger Molenkamp Atletico `73 Mannen 18:21,06 17:30,00
18 Vincent Bosboom DAV Kronos Mannen 18:23,97 18:00,00
19 Erwin Wamelink AVA `70 Mannen 18:40,08 18:45,00
20 Thomas Gonggrijp Atletico `73 Mannen 19:05,05 18:45,00
21 Ludger Stuijt AV Zeewolde Mannen 19:08,42 18:16,00
22 Sander Dijkstra EAC De Spe...rs Mannen 20:11,57 ---
23 Roelof Sondaar AV de Spri...er Mannen 21:37,31 ---
Siraj Awal Aman AV Argo Mannen DNS 15:09,00
Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen DNS 18:52,00

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Sander Koops EAC De Spe...rs Mannen 15,13 -2.3 m/s14,56
2 Robin Boersma AV NOP Mannen 16,07 -2.3 m/s16,00
3 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 17,18 -2.3 m/s16,85
4 Joeri Voltman AV Argo Mannen 17,27 -2.3 m/s17,25
5 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 17,84 -2.3 m/s17,00
6 Jelle Golbach AV Haaksbe...en Team 2 18,80 -3.9 m/s---
7 Floris Molenkamp AAV SISU Mannen 18,87 -3.2 m/s---
7 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 18,87 -2.5 m/s18,00
9 Niels Visser AV Jahn II Mannen 19,48 -3.2 m/s---
10 Dominic Leferink AV Zeewolde Mannen 19,52 -2.5 m/s18,45
11 Jitse van Esch DAV Kronos Mannen 19,92 -2.5 m/s18,01
12 Henk Jan Schaaphok Groningen ...ek Mannen 20,28 -3.2 m/s---
13 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...en Team 2 20,31 -3.9 m/s---
14 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 20,69 -3.9 m/s18,50
15 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 21,05 -2.5 m/s18,00
16 Merijn Dekker AV Zeewolde Mannen 21,50 -3.9 m/s18,73
17 Fabian Pelgröm DAV Kronos Mannen 21,71 -3.9 m/s20,00
18 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas Mannen 21,72 -3.2 m/s---
19 Christian Koot AV de Spri...er Mannen 21,90 -3.2 m/s---
Michael Herijgers Marathon P...er Mannen DNF 18,00

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek Mannen (Zweedse) Groningen Atletiek - Msen 4 2:06,77 828
2 AV Jahn II Mannen (Zweedse) AV Jahn II - Msen 4 2:07,18 822
3 AV Argo Mannen (Zweedse) AV Argo - Msen 4 2:09,13 792
4 Marathon Pim Mulier Mannen (Zweedse) Marathon Pim Mulier - Msen 4 2:09,49 787
5 EAC De Sperwers Mannen (Zweedse) EAC De Sperwers - Msen 4 2:10,24 776
6 DAV Kronos Mannen (Zweedse) DAV Kronos - Msen 4 2:11,67 755
7 AV Haaksbergen Mannen Team 2 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:12,88 738
8 AVA `70 Mannen (Zweedse) AVA `70 - Msen 4 2:13,33 732
8 Atletico `73 Mannen (Zweedse) Atletico `73 - Msen 4 2:13,35 732
10 AV NOP Mannen (Zweedse) AV NOP - Msen 4 2:14,77 712
10 HAC `63 Mannen (Zweedse) HAC `63 - Msen 0 2:14,77 712
12 AAV SISU Mannen (Zweedse) AAV SISU - Msen 4 2:15,57 701
13 AV De Gemzen Mannen (Zweedse) AV De Gemzen - Msen 4 2:17,79 672
14 AV Zeewolde Mannen (Zweedse) AV Zeewolde - Msen 4 2:20,11 642
15 AV Flevo Delta Mannen (Zweedse) AV Flevo Delta - Msen 4 2:22,92 607
16 AV Lionitas Mannen (Zweedse) AV Lionitas - Msen 4 2:32,97 493
17 AV Haaksbergen Mannen Team 1 (Zweedse) AV Haaksbergen - Msen 4 2:41,67 406
18 AV de Sprinter Mannen (Zweedse) AV de Sprinter - Msen 3 DNS 0
18 AV `34 Apeldoorn Mannen (Zweedse) AV `34 Apeldoorn - Msen 0 DNS 0

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Stefan Hummelink AV Haaksbe...en Team 1 37,98 ---
2 Aiko Staudt Marathon P...er Mannen 36,29 ---
3 Bjorn van Kins Groningen ...ek Mannen 33,39 ---
4 Geert de Lange EAC De Spe...rs Mannen 32,93 ---
5 Ruben Zwiers AAV SISU Mannen 32,51 ---
6 Arnout Hoogeveen AV NOP Mannen 32,41 ---
7 Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen 32,35 ---
8 Marnick Los DAV Kronos Mannen 32,33 ---
9 Joeri Voltman AV Argo Mannen 32,25 ---
10 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 31,75 ---
11 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 31,31 ---
12 Dennis Veltman AV NOP Mannen 30,03 ---
13 Sander Thomas Atletico `73 Mannen 29,87 ---
14 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 29,25 ---
15 Rick Mombarg AV Argo Mannen 29,21 ---
16 Wybren Nauta AV Lionitas Mannen 28,49 ---
17 Jasper Bruggeman AV De Gemzen Mannen 28,36 ---
18 Roan van den Berg AV de Spri...er Mannen 28,22 ---
19 Hans Koops AV Jahn II Mannen 28,19 ---
20 Martin Lunenborg EAC De Spe...rs Mannen 28,14 ---
21 Ben van Sark AV Haaksbe...en Team 1 27,83 ---
21 Patrick Vondeling HAC `63 Mannen 27,83 ---
23 Roland Valk AV `34 Ap...rn Mannen 27,73 ---
23 Sander Baas HAC `63 Mannen 27,73 ---
25 Bas Reith AV Haaksbe...en Team 2 27,67 ---
26 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 27,65 ---
27 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 26,83 ---
28 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 25,64 ---
29 Sven de Vries AV Zeewolde Mannen 21,97 ---
30 Jelle Knoef AV Haaksbe...en Team 2 21,66 ---
31 Roelof Sondaar AV de Spri...er Mannen 12,10 ---
Bauke Rijper AAV SISU Mannen DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Bjorn van Kins Groningen ...ek Mannen 14,38 ---
2 Arnout Hoogeveen AV NOP Mannen 11,76 ---
3 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 11,68 ---
4 Ruben Zwiers AAV SISU Mannen 11,15 ---
5 Roland Valk AV `34 Ap...rn Mannen 10,86 ---
6 Nicholas Mitchell Atletico `73 Mannen 10,78 ---
7 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 10,70 ---
8 Dennis Veltman AV NOP Mannen 10,69 ---
8 Geert de Lange EAC De Spe...rs Mannen 10,69 ---
10 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 10,64 ---
11 Rick Mombarg AV Argo Mannen 10,62 ---
12 Patrick Vondeling HAC `63 Mannen 10,45 ---
13 Mees Prinsen AVA `70 Mannen 10,44 ---
13 Roy van Zijl DAV Kronos Mannen 10,44 ---
15 Bas Reith AV Haaksbe...en Team 2 10,36 ---
16 Stefan Hummelink AV Haaksbe...en Team 1 10,27 ---
17 Martin Lunenborg EAC De Spe...rs Mannen 9,95 ---
18 Ben van Sark AV Haaksbe...en Team 1 9,91 ---
19 Stijn Tromp AV De Gemzen Mannen 9,62 ---
20 Wybren Nauta AV Lionitas Mannen 9,24 ---
21 Martin Regtop AV Haaksbe...en Team 2 8,74 ---
22 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 8,60 ---
23 Hans Koops AV Jahn II Mannen 8,41 ---
24 Martin Platenkamp Marathon P...er Mannen 8,30 ---
25 Christian Koot AV de Spri...er Mannen 8,26 ---
26 Sven de Vries AV Zeewolde Mannen 7,78 ---
Thijs Roskamp DAV Kronos Mannen NM ---
Sander Thomas Atletico `73 Mannen DNS ---
Cor Knipmeyer AV de Spri...er Mannen DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jelle Golbach AV Haaksbe...en Team 2 1,90 1,98
2 Jasper de Vries EAC De Spe...rs Mannen 1,85 ---
3 Cas van Nifterik AV Flevo D...ta Mannen 1,80 ---
3 Boas Okken Groningen ...ek Mannen 1,80 1,90
5 Julian Jansen AV NOP Mannen 1,75 ---
5 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 1,75 ---
5 Rick Mombarg AV Argo Mannen 1,75 ---
5 Hans Koops AV Jahn II Mannen 1,75 ---
5 Jitse van Esch DAV Kronos Mannen 1,75 ---
10 Jelmer Boonstra AAV SISU Mannen 1,70 ---
10 Bjorn Sloot Atletico `73 Mannen 1,70 ---
10 Harmen-Tje...d Meijer AV Lionitas Mannen 1,70 ---
10 Gertjan Bentert AVA `70 Mannen 1,70 ---
14 Michael Herijgers Marathon P...er Mannen 1,65 ---
15 Merijn Dekker AV Zeewolde Mannen 1,60 ---
15 Sander van den Brink AV `34 Ap...rn Mannen 1,60 1,64
17 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 1,55 ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Anton Sarnatsky Groningen ...ek Mannen 12,86 +3.4 m/s13,11
2 Mathijs Neijenhuis Atletico `73 Mannen 12,63 +2.0 m/s---
3 Hugo van den Berg AV NOP Mannen 12,16 +1.1 m/s---
4 Jasper de Vries EAC De Spe...rs Mannen 12,04 +2.8 m/s---
5 Mees Prinsen AVA `70 Mannen 11,97 +1.8 m/s---
6 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...ek Mannen 11,77 +3.1 m/s11,72
7 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 11,50 +1.5 m/s---
8 Robert Olgers AV NOP Mannen 11,42 +1.8 m/s---
9 Rene van Benthem Marathon P...er Mannen 11,37 +0.3 m/s---
10 Cas van Nifterik AV Flevo D...ta Mannen 11,15 +1.0 m/s---
11 Erik Bos AV Flevo D...ta Mannen 11,14 +3.5 m/s---
12 Roan van den Berg AV de Spri...er Mannen 11,12 +1.2 m/s---
13 Nick de Waart de AV Haaksbe...en Team 2 11,07 +2.8 m/s---
14 Thomas Mijnders AAV SISU Mannen 11,00 +0.7 m/s---
15 Thijs van Aalten DAV Kronos Mannen 10,93 +2.7 m/s---
16 Sander van den Brink AV `34 Ap...rn Mannen 10,91 +1.4 m/s11,08
17 Tom Wouda AV Haaksbe...en Team 1 10,90 +2.7 m/s---
18 Maikel Rutgers AV Argo Mannen 10,71 +2.6 m/s---
19 Gijs Koel AV Argo Mannen 10,66 +3.0 m/s---
20 Mathijs van Benthem Marathon P...er Mannen 10,62 +2.0 m/s---
21 Thomas Gonggrijp Atletico `73 Mannen 10,44 +4.2 m/s---
22 Fabian Pelgröm DAV Kronos Mannen 9,96 +2.0 m/s---
23 Sam ter Haar AVA `70 Mannen 9,86 +1.5 m/s---
24 Damian Willems AV Jahn II Mannen 9,82 +0.4 m/s---
25 Jens Willems AV Haaksbe...en Team 2 9,73 +2.7 m/s---
26 Thomas Bos AV Zeewolde Mannen 9,33 +2.2 m/s---
Jasper Bruggeman AV De Gemzen Mannen DNS ---
Matthijs Plijnaar AV Lionitas Mannen DNS ---