Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Scorpio JC Team 1 Scorpio - JJC
Begeleider: Marco Joosen
9 8851
2 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
Begeleider: Maartje Oprins
Jurylid: nvt
8 7938
3 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Kees Janssen
Jurylid: Zie MJD
9 7784
4 DAK JC DAK - JJC
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Theo van Houten
6 6021
5 AV Attila JC Team 1 AV Attila - JJC
Begeleider: Toine van Beckhoven
7 5976
6 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Kees Janssen
Jurylid: Zie MJD
8 5797
7 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC - JJC
Begeleider: Erwin Gulickx
5 5594
8 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
Begeleider: Maartje Oprins
Jurylid: nvt
6 5171
9 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
Begeleider: Joep van Gorp
Jurylid: Joep van Gorp ea
2 3714
10 Scorpio JC Team 2 Scorpio - JJC
Begeleider: Bart van den Wijngaard
5 3589
11 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
Begeleider: Robert Hagen
6 1929
12 AV Attila JC Team 2 AV Attila - JJC
Begeleider: Toine van Beckhoven
3 1188
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
7 5654
2 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Zie MJD
7 4918
3 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
Begeleider: leendert/yvonne/eric jd1
Jurylid: monique/olivier
6 4373
4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JD - JJD
Begeleider: Rob Heeren
Jurylid: n.n.b.
5 4060
5 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
Begeleider: Ilse Baselier
7 3627
6 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Zie MJD
7 3377
7 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvr
6 3336
8 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
Begeleider: Regina Schoenmakers
Jurylid: Joep van Gorp ea
3 3206
9 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
Begeleider: Ilse Baselier
6 3115
10 DAK JD DAK - JJD
Begeleider: Ruud van Loon
Jurylid: zie junioren C
4 3084
11 AV Sprint JD Team 3 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
4 2680
12 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
Begeleider: Joren Suijker
Jurylid: Zie MJD
3 2123
13 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
Begeleider: leendert/yvonne/eric jd2
3 1783
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
2 Prins Hendrik MC Team 1 Prins Hendrik - MJC
Begeleider: Kees Janssen
Jurylid: Zie MJD
8 6093
1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
Begeleider: Maartje Oprins
Jurylid: nvt
8 6035
3 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
Begeleider: Debby Tonissen
8 4760
6 AV Attila MC Team 1 AV Attila - MJC
Begeleider: Ingrid Oonincx
7 4640
4 Scorpio MC Scorpio - MJC
Begeleider: Bart van den Wijngaard
9 4460
5 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
Begeleider: Maartje Oprins
Jurylid: nvt
9 4408
7 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
Begeleider: Robert Hagen
6 3693
8 Prins Hendrik MC Team 2 Prins Hendrik - MJC
Begeleider: Kees Janssen
Jurylid: Zie MJD
5 2812
9 AV Attila MC Team 2 AV Attila - MJC
Begeleider: Ingrid Oonincx
4 2568
10 DAK MC DAK - MJC
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Theo van Houten
5 2211
11 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
Begeleider: Suzanne Draad
Jurylid: Joep van Gorp ea
3 1791
12 O.S.S. - VOLO MC O.S.S. - VOLO - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
8 6226
2 Prins Hendrik MD Team 1 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder van Fleur van der Meijden (tot 13:30)/Ouder van Eden Brouwers (vanaf 13:30)
8 5789
3 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
Begeleider: leendert/yvonne/eric md1
Jurylid: lena/finn
6 4469
4 DAK MD DAK - MJD
Begeleider: Ruud van Loon
Jurylid: carolien
8 4407
5 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
Begeleider: Ilse Baselier
9 4347
6 Prins Hendrik MD Team 2 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder van Lucas Couwenberg (tot 13:30)/Ouder van Sterre Brandse (vanaf 13:30)
7 4346
7 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
8 4165
8 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
Begeleider: Koen Raeijmaekers
Jurylid: Ingrid Sprangers
6 3820
9 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
Begeleider: Ilse Baselier
7 3641
10 Prins Hendrik MD Team 3 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder van Jessica Sluiter (tot 13:30)/Ouder van Lotte Hein (vanaf 13:30)
7 3451
11 AV Sprint MD Team 3 AV Sprint - MJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
5 3100
12 O.S.S. - VOLO MD O.S.S. - VOLO - MJD
Begeleider: Juliette de Winter
Jurylid: Wout van Dongen
8 3085
13 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
Begeleider: leendert/yvonne/eric md2
Jurylid: scorpio md2
4 2042
14 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD 0 0