Uitslagen Junioren C/D Poule 62 Wedstrijd 1 [2019]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 12,05 -0.2 m/s12,08 817
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 12,07 -0.2 m/s12,50 813
3 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 12,34 -0.2 m/s12,50 769
4 Yannick van Dijk Prins Hend...JC Team 1 12,35 -0.2 m/s12,47 767
5 Jimmy Marcera AV Sprint JC Team 1 12,46 -0.2 m/s11,80 750
6 Dyamo Hoek AV Sprint JC Team 1 12,51 -0.2 m/s12,38 742
7 Finn Verhoeff Prins Hend...JC Team 1 12,78 -0.2 m/s13,00 701
8 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 12,86 +0.3 m/s13,14 689
9 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 13,09 -1.2 m/s--- 655
10 Ouren Röttjers DAK JC 13,17 -0.4 m/s--- 644
11 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 13,27 +0.3 m/s13,20 630
12 Olivier Zetz Prins Hend...JC Team 1 13,36 +0.3 m/s14,00 0
13 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 13,72 -0.4 m/s14,56 0
14 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 13,83 -1.2 m/s--- 555
15 Lars Karremans DAK JC 13,93 -1.2 m/s--- 543
16 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 14,09 +0.3 m/s14,18 523
17 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 14,28 +0.3 m/s14,39 500
18 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 14,57 -0.4 m/s--- 466
19 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 14,60 -1.2 m/s--- 462
20 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 14,95 -0.4 m/s15,00 0
21 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,96 -0.4 m/s--- 422
22 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 14,98 -0.4 m/s--- 0
23 Ivar van der Sanden Prins Hend...JC Team 2 15,01 +0.3 m/s14,50 416
24 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 15,27 -1.2 m/s--- 0
25 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 15,47 -1.2 m/s--- 368
26 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 15,82 +0.3 m/s14,50 0
27 Merijn van der Veek ACW `66 JC 16,56 -0.4 m/s--- 264
Thijs Coehorst AV Attila JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Niels Laros Scorpio JC Team 1 2:07,99 2:10,00 807
2 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 2:09,27 2:18,60 791
3 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 2:12,55 2:19,64 749
4 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 2:15,77 2:20,77 710
5 Koen Diepen Prins Hend...JC Team 1 2:19,15 2:19,40 672
6 Remko van den Hout AV Attila JC Team 1 2:21,32 2:28,45 648
7 Lans Timmermans Prins Hend...JC Team 2 2:21,58 2:25,19 645
8 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 2:22,47 2:25,28 635
9 Martijn Gulickx AV Spirido...letiek JC 2:23,07 --- 629
10 Max de Kruijf Prins Hend...JC Team 1 2:23,75 2:21,26 622
11 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 2:23,77 2:27,00 622
12 Maurits Kuipers AV Sprint JC Team 1 2:27,59 2:37,51 583
13 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 2:27,61 --- 582
14 Rick Smits DAK JC 2:28,54 --- 573
15 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 2:31,46 --- 545
16 Ivar van der Sanden Prins Hend...JC Team 2 2:31,93 2:36,58 541
17 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 2:33,56 --- 0
18 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 2:44,09 2:43,91 0
19 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 2:47,12 --- 411
20 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 2:48,47 3:04,77 0
21 Lars Karremans DAK JC 2:51,32 --- 379
22 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 2:52,18 --- 373
23 Roemer Struik DAK JC 2:53,15 --- 0
24 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 2:54,66 2:50,63 355
25 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 2:56,11 --- 0
26 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 3:00,08 --- 318
27 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 3:04,67 3:10,00 0
28 Pelle Verschure ACW `66 JC 3:18,51 --- 206
29 Merijn van der Veek ACW `66 JC 3:44,34 --- 81
30 Taylan Temel ACW `66 JC 4:00,17 --- 0
Thijs Coehorst AV Attila JC Team 2 DNS --- 0
Jelle van Geel Scorpio JC Team 1 DNS 2:13,00 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 14,20 +0.3 m/s15,00 808
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 14,88 +0.3 m/s15,00 738
3 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 15,15 -0.1 m/s--- 711
4 Jimmy Marcera AV Sprint JC Team 1 15,27 -0.1 m/s--- 700
5 Dyamo Hoek AV Sprint JC Team 1 15,55 +0.3 m/s15,79 0
6 Finn Verhoeff Prins Hend...JC Team 1 15,56 +0.3 m/s15,00 674
7 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 15,75 +0.3 m/s16,28 657
8 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 16,07 -0.1 m/s16,55 629
9 Ewan de Haan AV Sprint JC Team 2 17,81 -0.1 m/s--- 497
10 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 18,55 -0.1 m/s19,59 448
11 Rick Smits DAK JC 18,79 -0.1 m/s--- 433
12 Merijn Verdijk DAK JC 19,51 -0.1 m/s--- 390
13 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 20,03 -0.1 m/s--- 361
14 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 20,92 +0.3 m/s15,85 0
15 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 20,93 -0.1 m/s19,50 314
16 Martijn Gulickx AV Spirido...letiek JC 21,98 -0.1 m/s--- 264
17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 22,01 -0.1 m/s--- 263
18 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 22,33 -0.1 m/s--- 249
19 Marek Heijne AV Sprint JC Team 2 22,89 -0.1 m/s--- 225
Jens de Kock Prins Hend...JC Team 2 DNF 15,85 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,60 768
2 Prins Hendrik JC Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 49,50 732
3 Scorpio JC Team 1 (4x100m) Scorpio - JJC 4 51,70 650
4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC (4x100m) - JJC 4 52,61 619
5 Prins Hendrik JC Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - JJC 4 53,00 605
6 AV Attila JC Team 1 (4x100m) AV Attila - JJC 4 53,40 592
7 DAK JC (4x100m) DAK - JJC 4 55,08 537
8 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 55,31 530
9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 1:05,02 273
10 AV Attila JC Team 2 (4x100m) AV Attila - JJC 0 DNS 0
10 Scorpio JC Team 2 (4x100m) Scorpio - JJC 0 DNS 0
10 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ryan Jansen Scorpio JC Team 1 46,59 --- 725
2 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 42,40 --- 671
3 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 33,39 38,48 547
4 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 1 32,92 33,15 540
5 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 28,05 32,18 0
6 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 27,77 --- 460
7 Quinten Hendrikx DAK JC 26,88 --- 445
8 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 24,12 23,77 0
9 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 23,78 --- 0
10 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 23,30 23,27 384
11 Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 23,04 --- 380
12 Lans Timmermans Prins Hend...JC Team 2 21,18 --- 0
13 Jules Karremans AV Attila JC Team 1 17,61 --- 277
14 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 16,14 --- 247
15 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,92 --- 0
16 Sam Janssens AV Sprint JC Team 2 13,80 --- 0
17 Thijs Martens ACW `66 JC 11,37 --- 137
18 Matthijs Koek ACW `66 JC 10,14 --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 42,99 --- 655
2 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 38,80 31,21 600
3 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 37,77 --- 586
4 Koen Diepen Prins Hend...JC Team 1 27,90 30,74 442
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 26,60 29,07 421
6 Sven Grooters Prins Hend...JC Team 1 26,09 34,72 0
7 Mathys Vermeulen AV Attila JC Team 1 26,05 --- 412
8 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 23,97 --- 378
9 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 23,11 21,83 0
10 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 21,05 --- 0
11 Quinten Hendrikx DAK JC 20,96 --- 325
12 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 19,98 --- 0
13 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 19,65 18,68 0
14 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 18,16 --- 272
15 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 16,30 --- 0
16 Matthijs Koek ACW `66 JC 14,56 --- 197



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 13,09 --- 661
2 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 12,14 11,94 620
3 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 10,97 11,71 568
4 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 1 9,51 --- 0
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 9,09 8,87 478
6 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 8,98 --- 472
7 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 8,23 --- 0
8 Marek Heijne AV Sprint JC Team 2 7,70 --- 405
9 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 7,57 7,46 0
10 Quinten Hendrikx DAK JC 7,54 --- 396
11 Matthijs Koek ACW `66 JC 5,73 --- 289



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 1,80 --- 854
2 Thomas Kaijim AV Sprint JC Team 1 1,60 1,75 702
2 Ewan de Haan AV Sprint JC Team 2 1,60 1,45 702
4 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 1,55 1,60 0
5 Ouren Röttjers DAK JC 1,55 --- 663
6 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 1,50 1,65 623
7 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 1,40 1,45 0
7 Merijn Verdijk DAK JC 1,40 --- 0
9 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 1,40 --- 541
9 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 1,40 --- 541
11 Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 1,35 --- 499
12 Max de Kruijf Prins Hend...JC Team 1 1,35 1,30 0
13 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 1,30 1,30 0
Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 NM --- 0
Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 5,87 +0.1 m/s5,55 786
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 5,67 +1.1 m/s--- 749
3 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 5,45 +1.4 m/s--- 708
4 Ouren Röttjers DAK JC 5,37 +1.4 m/s--- 693
5 Yannick van Dijk Prins Hend...JC Team 1 5,28 +1.1 m/s5,30 0
6 Thomas Kaijim AV Sprint JC Team 1 4,80 +1.9 m/s5,48 580
7 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 4,70 +0.1 m/s4,58 560
8 Jens de Kock Prins Hend...JC Team 2 4,54 +0.0 m/s4,85 527
9 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 4,52 +0.8 m/s4,35 0
10 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 4,38 +0.2 m/s--- 494
11 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 4,37 +0.1 m/s--- 492
12 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 4,34 +0.4 m/s5,08 0
13 Thijs Martens ACW `66 JC 4,32 +0.6 m/s--- 482
14 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 4,16 +0.5 m/s--- 0
15 Roemer Struik DAK JC 3,74 +1.4 m/s--- 0
16 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 3,74 +1.3 m/s--- 366
17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 3,71 +104.0 m/s--- 360
18 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 3,66 +1.2 m/s--- 0
19 Sam Janssens AV Sprint JC Team 2 3,21 -1.2 m/s--- 0
20 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 2,99 +0.8 m/s--- 0
21 Taylan Temel ACW `66 JC 2,82 +0.5 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 11,34 -0.1 m/s11,50 564
2 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 11,54 -0.4 m/s--- 534
3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 11,90 -0.1 m/s11,41 482
4 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 12,01 -0.4 m/s--- 466
5 Jonas Vos DAK JD 12,14 +0.2 m/s--- 448
6 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 12,14 -0.1 m/s12,09 448
7 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 12,17 -0.1 m/s12,00 444
8 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 12,19 +0.2 m/s--- 442
9 Juul van Dongen Prins Hend...JD Team 1 12,21 +0.2 m/s--- 439
10 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 12,22 -0.4 m/s--- 0
11 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 12,51 -0.1 m/s12,14 400
12 Jayden Geerts AV Attila JD Team 1 12,55 -0.9 m/s--- 395
13 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 12,64 -0.9 m/s--- 383
14 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 12,67 -0.4 m/s--- 380
15 Stan Verhoeven AV Attila JD Team 1 12,73 -0.9 m/s--- 0
16 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 2 12,74 -0.5 m/s13,42 371
17 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 12,78 -0.1 m/s12,80 366
18 Sepp Knippels DAK JD 13,05 +0.2 m/s--- 334
19 Huub Kuyvenhoven AV Sprint JD Team 2 13,05 -0.5 m/s13,00 334
20 Giel Hilhorst Prins Hend...JD Team 1 13,16 +0.2 m/s--- 0
21 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 13,25 -0.5 m/s13,00 311
22 Carel Doszmann AV Attila JD Team 2 13,26 -0.9 m/s--- 310
23 Edwin Van...r Heijden DAK JD 13,37 +0.2 m/s--- 0
24 Lucas Couwenberg Prins Hend...JD Team 2 13,43 -0.5 m/s13,58 0
25 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 13,47 +0.2 m/s--- 286
26 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 13,61 -0.5 m/s--- 271
27 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 13,62 -0.9 m/s--- 270
28 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 13,70 -0.4 m/s--- 261
29 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 13,85 -0.4 m/s--- 246
30 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 13,86 -0.4 m/s--- 0
31 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 13,89 -0.5 m/s--- 242
Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 DNS --- 0
Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 DNS 11,50 0
Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Bastiaans AV Sprint JD Team 1 3:24,93 3:30,00 512
2 Jules van Kan AV Sprint JD Team 1 3:27,68 3:45,00 494
3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3:29,14 3:24,26 485
4 Juriaan Visser Prins Hend...JD Team 1 3:29,97 3:37,37 480
5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 3:31,05 3:22,23 473
6 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 3:32,99 --- 461
7 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 3:35,87 --- 444
8 Marco van Gelder Prins Hend...JD Team 1 3:40,04 3:40,83 419
9 Thijmen Kegler AV Sprint JD Team 2 3:40,85 --- 415
10 Jonas Vos DAK JD 3:46,09 --- 386
11 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 3:46,26 --- 385
12 Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 3:48,12 --- 375
13 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 3:48,20 --- 374
14 Stan van Gestel DAK JD 3:49,75 --- 366
15 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 2 3:50,46 3:46,64 363
16 Lucas Couwenberg Prins Hend...JD Team 2 3:51,12 3:55,29 359
17 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 3:54,73 4:02,52 341
18 Huub Kuyvenhoven AV Sprint JD Team 2 3:55,23 --- 338
19 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 3:57,57 --- 327
20 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 3:59,43 --- 318
21 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 3:59,86 --- 315
22 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 4:00,24 --- 314
23 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 4:03,15 --- 300
24 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4:11,82 --- 261
25 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 2 4:14,14 3:51,95 0
26 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 4:26,54 --- 0
Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS --- 0
Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 DNS --- 0
Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 12,99 -0.2 m/s13,09 588
2 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 14,76 -0.2 m/s14,50 421
3 Joran Kant Scorpio JD Team 1 15,67 +0.0 m/s--- 350
4 Juul van Dongen Prins Hend...JD Team 1 15,70 +0.5 m/s--- 348
5 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 16,01 +0.5 m/s--- 326
6 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 16,10 -0.2 m/s16,55 319
7 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 16,18 -0.2 m/s14,44 314
8 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 16,25 -0.2 m/s11,10 309
9 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 16,33 +0.0 m/s16,96 303
10 Marco van Gelder Prins Hend...JD Team 1 16,37 -0.2 m/s16,71 0
11 Sjoerd Bastiaans AV Sprint JD Team 1 16,82 -0.2 m/s16,00 0
12 Lars Bloemers AV Sprint JD Team 2 17,25 +0.0 m/s17,00 244
13 Jonas Vos DAK JD 17,26 +0.3 m/s--- 244
14 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 17,46 +0.0 m/s18,59 232
15 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 17,59 +0.5 m/s--- 224
16 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 17,66 +0.0 m/s--- 220
17 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 17,69 +0.3 m/s--- 218
18 Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 17,74 +0.5 m/s--- 215
19 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 17,85 +0.0 m/s17,50 209
20 Stan Verhoeven AV Attila JD Team 1 18,05 +0.3 m/s--- 198
21 Carel Doszmann AV Attila JD Team 2 18,08 +0.3 m/s--- 196
22 Joshua Falkenburg Prins Hend...JD Team 2 18,71 +0.5 m/s--- 0
23 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 19,39 +0.5 m/s--- 128
24 Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD 19,61 +0.5 m/s--- 118
25 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 20,88 +0.3 m/s--- 0
Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 46,16 507
2 Prins Hendrik JD Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 47,17 471
3 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 48,07 440
4 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 50,29 319
4 Prins Hendrik JD Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - JJD 4 50,64 358
6 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,75 355
7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 DQ 0
7 AV Spiridon / Gloria Atletiek JD (4x80m) - JJD 0 DNS 0
7 AV Sprint JD Team 3 (4x80m) AV Sprint - JJD 0 DNS 0
7 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 0 DNS 0
7 O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 DNS 0
7 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 0 DNS 0
7 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 33,78 --- 552
2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 33,66 --- 551
3 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 33,03 --- 541
4 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 1 32,66 31,64 536
5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 30,78 --- 507
6 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 29,29 --- 484
7 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 26,51 --- 0
8 Juriaan Visser Prins Hend...JD Team 1 25,36 22,25 0
9 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 21,90 --- 0
10 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 19,58 16,70 316
11 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 18,22 --- 0
12 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 17,63 --- 277
13 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 17,10 --- 267
14 Lars Bloemers AV Sprint JD Team 2 17,06 --- 266
15 Sepp Knippels DAK JD 16,66 --- 257
16 Tom van Es AV Sprint JD Team 2 16,57 --- 0
17 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 10,84 --- 123
18 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 10,70 --- 0
19 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 2 9,41 11,75 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 9,61 --- 504
2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 9,05 --- 476
3 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 1 8,42 8,88 443
4 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 8,33 --- 439
5 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 7,89 --- 415
6 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 7,33 --- 0
7 Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 7,30 --- 0
8 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 7,21 --- 378
9 Edwin Van...r Heijden DAK JD 6,49 --- 336
10 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 6,20 5,64 318
11 Giel Hilhorst Prins Hend...JD Team 1 5,91 5,89 0
12 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 5,89 --- 299
13 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 5,86 --- 0
14 Sepp Knippels DAK JD 5,85 --- 0
15 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 5,68 --- 286
16 Tom van Es AV Sprint JD Team 2 5,53 --- 0
17 Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 5,26 4,72 0
18 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 5,19 --- 254
19 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4,41 --- 0
20 Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD 4,29 4,22 191



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 1,55 --- 663
2 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 1,40 1,45 541
3 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 1,30 --- 462
3 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 1,30 --- 462
5 Jules van Kan AV Sprint JD Team 1 1,25 --- 0
6 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 1,25 --- 426
7 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 1,25 --- 0
8 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 1,25 --- 426
9 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 1,20 --- 0
10 Stan van Gestel DAK JD 1,20 --- 389
11 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,25 0
11 Joran Kant Scorpio JD Team 1 1,20 --- 0
13 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 1,20 --- 389
14 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 1,15 --- 352
14 Thijmen Kegler AV Sprint JD Team 2 1,15 --- 352
14 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 1,15 1,15 352
14 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 1,15 1,25 352
18 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 1,15 --- 0
19 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 1,10 --- 316
20 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 1,10 --- 0
Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD NM 1,00 0
Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 NM 1,20 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 4,28 +1.0 m/s4,27 474
2 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.6 m/s--- 470
3 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 4,22 -1.2 m/s--- 0
4 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 4,14 +0.0 m/s3,99 0
5 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 3,84 +0.5 m/s--- 386
6 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3,76 -0.7 m/s--- 370
7 Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 3,62 +0.8 m/s--- 342
8 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 3,61 +0.1 m/s--- 340
9 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 3,59 -0.9 m/s3,82 336
10 Stan van Gestel DAK JD 3,53 -1.0 m/s--- 324
11 Edwin Van...r Heijden DAK JD 3,49 -1.1 m/s--- 0
12 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 3,38 +0.8 m/s3,22 294
13 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 3,37 -1.3 m/s--- 0
14 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 3,35 +0.6 m/s--- 288
15 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 3,28 +0.4 m/s3,40 0
16 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 3,22 -1.6 m/s--- 262
17 Joshua Falkenburg Prins Hend...JD Team 2 2,86 +286.0 m/s--- 0
18 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 2,79 +0.0 m/s--- 0
19 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 2,63 -0.9 m/s--- 0
20 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 2,14 -1.0 m/s--- 46
Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 10,59 +0.3 m/s10,51 689
2 Jessica Sluiter Prins Hend...MC Team 1 10,82 +0.3 m/s10,90 649
3 Lise Romijn Prins Hend...MC Team 1 10,85 +0.3 m/s11,00 644
4 Barbara Karremans AV Attila MC Team 1 11,16 +0.3 m/s10,81 593
5 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 11,20 +0.3 m/s11,11 586
6 Juul Hultermans Prins Hend...MC Team 1 11,38 -0.2 m/s11,90 0
7 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 11,42 +0.3 m/s11,40 552
8 Milou van der Lichte AV Sprint MC Team 2 11,53 +0.4 m/s--- 535
9 Pauline Bezems AV Sprint MC Team 1 11,63 -0.2 m/s11,61 0
10 Lani de Boer Scorpio MC 11,70 +0.2 m/s--- 510
11 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 11,73 +0.4 m/s--- 506
12 Sibel de Vet AV Attila MC Team 1 11,75 +0.3 m/s11,20 503
13 Renée Overmeijer Prins Hend...MC Team 2 12,07 +0.4 m/s--- 458
14 Noelle Schalk AV Spiridon MC 12,09 +0.3 m/s--- 455
15 Elise Daniëls Scorpio MC 12,16 +0.2 m/s--- 446
16 Mia Anker AV Sprint MC Team 2 12,23 +0.4 m/s--- 436
17 Pleun Wiegers Prins Hend...MC Team 2 12,25 -0.2 m/s12,00 434
18 Senna Laureijssen AV Spiridon MC 12,28 -0.2 m/s12,60 0
19 Fenna Rutten ACW `66 MC 12,34 +0.3 m/s--- 422
20 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 12,43 -0.2 m/s12,62 0
21 Sara van Riel ACW `66 MC 12,44 +0.3 m/s--- 409
22 Iris de Snoo ACW `66 MC 12,50 +0.3 m/s--- 0
23 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 12,57 +0.2 m/s--- 392
24 Elin Geurts DAK MC 12,61 +0.2 m/s--- 387
25 Fenna Jacobs AV Sprint MC Team 2 12,62 +0.4 m/s--- 0
26 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 12,86 +0.3 m/s12,78 357
27 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 12,88 -0.2 m/s12,54 0
28 Lieke Boomaars Scorpio MC 12,93 +0.3 m/s--- 0
29 Jente van Loon DAK MC 12,97 +0.2 m/s--- 343
30 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 13,01 +0.4 m/s--- 339
31 Manon van Wezel DAK MC 13,24 +0.2 m/s--- 0
32 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 13,41 +0.3 m/s13,05 0
Emmelie Schraven Prins Hend...MC Team 2 DNS 12,50 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marit Griep Scorpio MC 2:23,60 2:21,00 623
2 Tinke Grotenhuis Prins Hend...MC Team 1 2:36,20 2:37,71 502
3 Iris Verheij Prins Hend...MC Team 1 2:37,86 2:34,80 487
4 Anouk Schellekens Scorpio MC 2:41,70 2:45,00 455
5 Nienke Blom AV Sprint MC Team 1 2:41,75 2:46,79 454
6 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 2:43,08 2:42,35 443
7 Marloes Oomen Prins Hend...MC Team 1 2:45,34 3:00,00 0
8 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 2:46,73 2:49,76 414
9 Fenna Rutten ACW `66 MC 2:48,29 --- 402
10 Vera van den Burg AV Spiridon MC 2:49,40 3:06,75 394
11 Femke Gijzen AV Sprint MC Team 2 2:52,15 --- 373
12 Aimee Rynart AV Sprint MC Team 2 2:52,35 --- 372
13 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 2:52,57 2:50,02 0
14 Luna Faas AV Sprint MC Team 2 2:55,23 --- 0
15 Jade Pullens ACW `66 MC 2:55,86 --- 347
16 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 2:57,93 3:11,87 332
17 Fenna Dudok Scorpio MC 3:02,93 --- 0
18 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 3:04,86 3:01,18 287
19 Ine Smits DAK MC 3:17,26 --- 213
20 Jente van Loon DAK MC 3:25,46 --- 169
Femke Dam AV Sprint MC Team 1 DNS 3:02,82 0
Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 DNF --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 12,29 -0.3 m/s11,74 668
2 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 12,70 -0.3 m/s12,77 620
3 Jessica Sluiter Prins Hend...MC Team 1 13,13 -0.3 m/s13,50 574
4 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 13,19 -0.3 m/s12,51 567
5 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 13,61 -0.6 m/s--- 525
6 Anouk van Jeveren Scorpio MC 13,63 -0.3 m/s14,00 523
7 Pauline Bezems AV Sprint MC Team 1 14,56 +1.2 m/s16,11 0
8 Juul Hultermans Prins Hend...MC Team 1 15,55 +1.2 m/s16,00 359
9 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 15,97 -0.6 m/s--- 328
10 Senna Laureijssen AV Spiridon MC 16,49 -0.6 m/s--- 293
11 Vera van den Burg AV Spiridon MC 16,54 +1.2 m/s16,72 289
12 Nienke van den Berk Prins Hend...MC Team 2 16,88 +1.2 m/s16,00 267
13 Noortje van Gorp ACW `66 MC 17,22 +1.2 m/s--- 246
14 Meike van Ravenstein ACW `66 MC 17,97 +1.2 m/s--- 202
15 Fenna Dudok Scorpio MC 18,29 -0.6 m/s--- 185
16 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 18,81 -0.6 m/s--- 0
17 Milou van der Lichte AV Sprint MC Team 2 21,07 -0.6 m/s--- 54
Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 DQ 13,31 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 40,84 725
2 Prins Hendrik MC Team 1 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 41,94 675
3 AV Attila MC Team 1 (4x80m) AV Attila - MJC 4 44,35 525
4 Prins Hendrik MC Team 2 (4x80m) Prins Hendrik - MJC 4 45,72 523
5 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,98 513
6 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 46,21 505
7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 47,12 473
8 DAK MC (4x80m) DAK - MJC 4 49,81 384
9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 49,93 330
10 AV Attila MC Team 2 (4x80m) AV Attila - MJC 0 DNS 0
10 O.S.S. - VOLO MC (4x80m) O.S.S. - VOLO - MJC 0 DNS 0
10 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 32,65 34,24 514
2 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 24,64 --- 389
3 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 23,50 26,61 0
4 Britt de Leeuw AV Sprint MC Team 1 20,33 --- 313
5 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 20,21 --- 311
6 Emmelie Schraven Prins Hend...MC Team 2 17,45 16,80 258
7 Renske Bloemers AV Sprint MC Team 2 17,22 --- 253
8 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 17,20 --- 0
9 Mitike Damen Scorpio MC 15,44 --- 216
10 Nienke van den Berk Prins Hend...MC Team 2 15,38 --- 0
11 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 13,29 --- 0
12 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 13,14 --- 166
13 Iris de Snoo ACW `66 MC 13,03 --- 163
14 Nienke Blom AV Sprint MC Team 1 12,98 --- 0
15 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 10,80 --- 109
16 Eva-Lin Mertens DAK MC 9,88 --- 85



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 11,73 11,36 602
2 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 9,40 9,11 0
3 Joss Ruedisueli AV Sprint MC Team 1 9,15 9,30 481
4 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 9,11 --- 479
5 Britt de Leeuw AV Sprint MC Team 1 8,15 8,36 0
6 Lotte Hein Prins Hend...MC Team 2 7,98 --- 420
7 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 7,54 8,30 396
8 Danique Schalk AV Spiridon MC 6,94 --- 362
9 Marieke Nooten Scorpio MC 6,58 --- 341
10 Noelle Schalk AV Spiridon MC 6,29 --- 0
11 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 6,14 --- 315
12 Aimee Rynart AV Sprint MC Team 2 6,06 --- 0
13 Ine Smits DAK MC 5,91 --- 300
14 Pleun Wiegers Prins Hend...MC Team 2 5,86 --- 0
15 Noortje van Gorp ACW `66 MC 5,84 --- 296
16 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 5,78 --- 292
17 Noortje Hultermans AV Attila MC Team 1 5,77 --- 0
18 Lieke Boomaars Scorpio MC 5,50 --- 0
19 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 5,41 --- 0
20 Eva-Lin Mertens DAK MC 5,09 --- 0
21 Jade Pullens ACW `66 MC 5,03 --- 0
22 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 4,56 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 1,55 --- 663
1 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 1,55 1,50 663
3 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 1,50 --- 623
4 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 1,40 1,35 541
4 Iris Verheij Prins Hend...MC Team 1 1,40 1,35 541
6 Marloes Oomen Prins Hend...MC Team 1 1,40 1,45 0
7 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 1,35 --- 0
8 Anouk van Jeveren Scorpio MC 1,35 --- 499
9 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 1,30 --- 0
10 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 1,30 --- 462
11 Joss Ruedisueli AV Sprint MC Team 1 1,30 1,55 0
11 Elise Daniëls Scorpio MC 1,30 --- 0
13 Iris de Snoo ACW `66 MC 1,20 --- 389
14 Femke Gijzen AV Sprint MC Team 2 1,20 1,40 0
15 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 1,15 --- 0
Meike van Ravenstein ACW `66 MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 4,73 +0.3 m/s--- 566
2 Lise Romijn Prins Hend...MC Team 1 4,63 +2.2 m/s4,50 546
3 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 4,38 +0.4 m/s4,56 494
4 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 4,29 +1.0 m/s--- 476
5 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 4,26 +1.7 m/s4,61 470
6 Lotte Hein Prins Hend...MC Team 2 4,17 +0.1 m/s4,06 452
7 Femke Dam AV Sprint MC Team 1 4,16 +0.4 m/s4,25 0
8 Noelle Schalk AV Spiridon MC 4,11 +1.3 m/s--- 0
9 Lotte van Ham AV Sprint MC Team 2 4,00 +0.3 m/s4,20 418
10 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 3,74 -1.2 m/s4,23 0
11 Renée Overmeijer Prins Hend...MC Team 2 3,73 +1.4 m/s--- 0
12 Noortje van Gorp ACW `66 MC 3,63 -1.1 m/s--- 344
13 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 3,63 +0.4 m/s--- 0
14 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 3,59 +0.4 m/s--- 336
15 Marieke Nooten Scorpio MC 3,57 +0.1 m/s--- 332
16 Elin Geurts DAK MC 3,56 -0.2 m/s--- 330
17 Sara van Riel ACW `66 MC 3,54 +0.3 m/s--- 0
18 Manon van Wezel DAK MC 3,38 -0.2 m/s--- 0
19 Lani de Boer Scorpio MC 3,21 +1.6 m/s--- 0
20 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 3,08 +0.4 m/s--- 0
Luna Faas AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nahila Tebonou AV Sprint MD Team 1 8,44 -0.8 m/s8,34 662
2 Daantje Janssens AV Sprint MD Team 1 8,56 -0.8 m/s8,54 636
3 Fleur van ...r Meijden Prins Hend...MD Team 1 8,81 -0.8 m/s8,84 586
4 Renske van der Steen Prins Hend...MD Team 1 8,99 -0.8 m/s8,89 551
5 Eline Smit Prins Hend...MD Team 1 9,03 -0.8 m/s9,20 0
6 Margit van Son Scorpio MD Team 1 9,10 +0.1 m/s--- 530
7 Lena Prachkovskiy Scorpio MD Team 1 9,28 +0.1 m/s--- 497
8 Arlaine Bevers DAK MD 9,33 -0.4 m/s--- 488
9 Yara van der Heijden AV Sprint MD Team 1 9,35 -0.8 m/s9,18 0
10 Imke Geenen Gloria Atletiek MD 9,37 +0.9 m/s--- 481
11 Isis Maas Prins Hend...MD Team 2 9,42 -0.8 m/s9,29 473
12 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 9,65 -0.4 m/s--- 434
13 Sam Hofmans AV Sprint MD Team 2 9,67 +0.5 m/s9,56 430
14 Jill Spronk DAK MD 9,68 -0.4 m/s--- 429
15 Froukje va...lkerwaard AV Attila MD Team 1 9,74 +0.9 m/s--- 419
16 Shirin Karamzadeh O.S.S. - VOLO MD 9,78 +0.5 m/s9,50 413
17 Anne van Kempen AV Attila MD Team 2 9,83 +0.9 m/s--- 405
18 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 9,84 -0.4 m/s--- 403
19 Yfke van Haeringen Prins Hend...MD Team 2 9,84 +0.5 m/s9,50 403
20 Tessa de Jong AV Attila MD Team 2 9,86 +0.9 m/s--- 400
21 Caries Land AV Attila MD Team 1 9,86 +0.9 m/s--- 400
22 Tika Spijkers Prins Hend...MD Team 3 10,02 +0.5 m/s9,90 375
23 Maud Broeke AV Sprint MD Team 3 10,04 -0.4 m/s--- 0
24 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 10,15 +0.1 m/s--- 355
25 Imani Severijns AV Attila MD Team 1 10,24 +0.9 m/s--- 0
26 Pien Heddes AV Sprint MD Team 2 10,33 +0.1 m/s10,42 329
27 Jolein van...en Dungen O.S.S. - VOLO MD 10,42 +0.1 m/s10,30 316
28 Isis van de Water DAK MD 10,43 -0.4 m/s--- 0
29 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 10,46 +0.1 m/s--- 310
30 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 10,69 +0.5 m/s10,00 0
31 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 11,24 +0.1 m/s--- 0
32 Tessa van Mosseveld Prins Hend...MD Team 3 11,34 -0.4 m/s--- 196
Frederieke... Stiphout AV Sprint MD Team 2 DNS 9,56 0
Tati Haenen Prins Hend...MD Team 3 DNS 10,20 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Smit Prins Hend...MD Team 1 3:20,87 3:20,35 540
2 Roza Felin... Willemen AV Sprint MD Team 1 3:24,65 3:30,00 514
3 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 3:25,20 3:24,00 510
4 Elien Smits DAK MD 3:25,99 --- 505
5 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 3:31,94 3:30,58 468
6 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 3:41,93 3:40,45 409
7 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 3:42,59 --- 405
8 Sterre Brandse Prins Hend...MD Team 2 3:46,51 3:50,00 384
9 Yara van der Heijden AV Sprint MD Team 1 3:48,14 3:30,00 0
10 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 3:50,61 --- 362
11 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 3:50,86 3:52,92 360
12 Romy Sonneveld Prins Hend...MD Team 3 3:51,01 3:55,00 360
13 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3:51,03 --- 360
14 Pien Heddes AV Sprint MD Team 2 3:51,65 4:05,71 356
15 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3:55,60 --- 336
16 Emma Gitz AV Attila MD Team 1 3:56,98 --- 330
17 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 3:57,13 4:04,20 329
18 Anne Smits DAK MD 3:57,88 --- 325
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3:58,88 --- 320
20 Feline Verhoeff Prins Hend...MD Team 2 4:00,80 4:00,00 311
21 Madelief Ruijters AV Attila MD Team 2 4:04,33 --- 294
22 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 4:05,15 4:13,41 0
23 Nynke Lankhaar DAK MD 4:05,31 --- 0
24 Caries Land AV Attila MD Team 1 4:05,50 --- 289
25 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 4:08,46 --- 276
26 Line Thijssen Prins Hend...MD Team 3 4:16,70 4:15,00 240
27 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 4:20,78 --- 223
28 Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD 4:23,41 --- 212
29 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 4:27,09 --- 0
30 Amber Box AV Attila MD Team 1 4:32,90 --- 0
Yara Assinck O.S.S. - VOLO MD DNS --- 0
Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 1 DNS 3:45,00 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nahila Tebonou AV Sprint MD Team 1 10,25 +0.6 m/s10,42 575
2 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 10,88 +0.6 m/s10,37 495
3 Daniek Meijer Prins Hend...MD Team 1 11,22 +0.6 m/s11,25 456
4 Fleur van ...r Meijden Prins Hend...MD Team 1 11,23 +0.6 m/s11,24 455
5 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 11,30 +0.6 m/s10,80 0
6 Bobbie de Vet Prins Hend...MD Team 1 11,35 +0.6 m/s12,00 0
7 Bente Meijer AV Attila MD Team 1 12,26 +1.2 m/s--- 350
8 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 12,33 +1.2 m/s--- 343
9 Feline Verhoeff Prins Hend...MD Team 2 12,60 -0.2 m/s13,00 319
10 Lena Prachkovskiy Scorpio MD Team 1 12,64 +1.2 m/s--- 316
11 Josje van Straalen AV Attila MD Team 2 12,76 +0.4 m/s--- 305
12 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 12,87 +1.2 m/s--- 296
13 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 12,88 -0.2 m/s12,44 295
14 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 12,88 +0.4 m/s--- 295
15 Tika Spijkers Prins Hend...MD Team 3 12,91 -0.2 m/s13,00 292
16 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint MD Team 2 13,20 +0.6 m/s12,18 268
17 Sam Hofmans AV Sprint MD Team 2 13,25 -0.2 m/s12,30 264
18 Margit van Son Scorpio MD Team 1 13,29 +1.2 m/s--- 0
19 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 13,67 +1.2 m/s--- 232
20 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 13,88 +0.4 m/s--- 216
21 Nynke Lankhaar DAK MD 14,01 +0.4 m/s--- 207
22 Isis van de Water DAK MD 14,06 +0.4 m/s--- 203
23 Daniek van Loon DAK MD 14,11 +0.4 m/s--- 0
24 Imani Severijns AV Attila MD Team 1 14,63 +0.4 m/s--- 0
25 Romy Sonneveld Prins Hend...MD Team 3 14,64 -0.2 m/s13,32 0
26 Sterre Brandse Prins Hend...MD Team 2 14,82 -0.2 m/s12,50 152
Frederieke... Stiphout AV Sprint MD Team 2 DNS 12,98 0
Lissy Bezems AV Sprint MD Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint MD Team 1 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 32,71 680
2 Prins Hendrik MD Team 1 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 33,31 647
3 Scorpio MD Team 1 (4x60m) Scorpio - MJD 4 35,41 542
4 Prins Hendrik MD Team 2 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 35,67 530
5 AV Sprint MD Team 2 (4x60m) AV Sprint - MJD 4 36,18 506
6 AV Attila MD Team 2 (4x60m) AV Attila - MJD 4 36,43 445
6 DAK MD (4x60m) DAK - MJD 4 36,71 483
8 AV Attila MD Team 1 (4x60m) AV Attila - MJD 4 37,04 418
8 Gloria Atletiek MD (4x60m) Gloria Atletiek - MJD 4 37,27 459
10 O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 4 37,97 429
11 Prins Hendrik MD Team 3 (4x60m) Prins Hendrik - MJD 4 40,13 295
12 AV Sprint MD Team 3 (4x60m) AV Sprint - MJD 0 DNS 0
12 Scorpio MD Team 2 (4x60m) Scorpio - MJD 0 DNS 0
12 Taxandria Atletiek MD (4x60m) Taxandria Atletiek - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 26,02 --- 431
2 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 24,04 25,22 397
3 Daniek van Loon DAK MD 23,65 --- 391
4 Linde van Bragt Prins Hend...MD Team 2 21,80 18,12 358
5 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 21,03 --- 0
6 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 20,33 --- 330
7 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 20,29 --- 330
8 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 19,79 17,27 320
9 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 17,68 16,01 278
10 Stella Stroober AV Sprint MD Team 1 17,00 22,06 0
11 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 2 15,39 15,95 230
12 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,87 --- 219
13 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 14,83 --- 0
14 Tess Koenen Scorpio MD Team 1