Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
8 6226
2 Prins Hendrik MD Team 1 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder van Fleur van der Meijden (tot 13:30)/Ouder van Eden Brouwers (vanaf 13:30)
8 5789
3 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
Begeleider: leendert/yvonne/eric md1
Jurylid: lena/finn
6 4469
4 DAK MD DAK - MJD
Begeleider: Ruud van Loon
Jurylid: carolien
8 4407
5 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
Begeleider: Ilse Baselier
9 4347
6 Prins Hendrik MD Team 2 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder van Lucas Couwenberg (tot 13:30)/Ouder van Sterre Brandse (vanaf 13:30)
7 4346
7 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
8 4165
8 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
Begeleider: Koen Raeijmaekers
Jurylid: Ingrid Sprangers
6 3820
9 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
Begeleider: Ilse Baselier
7 3641
10 Prins Hendrik MD Team 3 Prins Hendrik - MJD
Begeleider: Vincie Vossenaar
Jurylid: Ouder van Jessica Sluiter (tot 13:30)/Ouder van Lotte Hein (vanaf 13:30)
7 3451
11 AV Sprint MD Team 3 AV Sprint - MJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: nvt
5 3100
12 O.S.S. - VOLO MD O.S.S. - VOLO - MJD
Begeleider: Juliette de Winter
Jurylid: Wout van Dongen
8 3085
13 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
Begeleider: leendert/yvonne/eric md2
Jurylid: scorpio md2
4 2042
14 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nahila Tebonou AV Sprint MD Team 1 8,44 -0.8 m/s8,34
2 Daantje Janssens AV Sprint MD Team 1 8,56 -0.8 m/s8,54
3 Fleur van ...r Meijden Prins Hend...MD Team 1 8,81 -0.8 m/s8,84
4 Renske van der Steen Prins Hend...MD Team 1 8,99 -0.8 m/s8,89
5 Eline Smit Prins Hend...MD Team 1 9,03 -0.8 m/s9,20
6 Margit van Son Scorpio MD Team 1 9,10 +0.1 m/s---
7 Lena Prachkovskiy Scorpio MD Team 1 9,28 +0.1 m/s---
8 Arlaine Bevers DAK MD 9,33 -0.4 m/s---
9 Yara van der Heijden AV Sprint MD Team 1 9,35 -0.8 m/s9,18
10 Imke Geenen Gloria Atletiek MD 9,37 +0.9 m/s---
11 Isis Maas Prins Hend...MD Team 2 9,42 -0.8 m/s9,29
12 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 9,65 -0.4 m/s---
13 Sam Hofmans AV Sprint MD Team 2 9,67 +0.5 m/s9,56
14 Jill Spronk DAK MD 9,68 -0.4 m/s---
15 Froukje va...lkerwaard AV Attila MD Team 1 9,74 +0.9 m/s---
16 Shirin Karamzadeh O.S.S. - VOLO MD 9,78 +0.5 m/s9,50
17 Anne van Kempen AV Attila MD Team 2 9,83 +0.9 m/s---
18 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 9,84 -0.4 m/s---
19 Yfke van Haeringen Prins Hend...MD Team 2 9,84 +0.5 m/s9,50
20 Tessa de Jong AV Attila MD Team 2 9,86 +0.9 m/s---
21 Caries Land AV Attila MD Team 1 9,86 +0.9 m/s---
22 Tika Spijkers Prins Hend...MD Team 3 10,02 +0.5 m/s9,90
23 Maud Broeke AV Sprint MD Team 3 10,04 -0.4 m/s---
24 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 10,15 +0.1 m/s---
25 Imani Severijns AV Attila MD Team 1 10,24 +0.9 m/s---
26 Pien Heddes AV Sprint MD Team 2 10,33 +0.1 m/s10,42
27 Jolein van...en Dungen O.S.S. - VOLO MD 10,42 +0.1 m/s10,30
28 Isis van de Water DAK MD 10,43 -0.4 m/s---
29 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 10,46 +0.1 m/s---
30 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 10,69 +0.5 m/s10,00
31 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 11,24 +0.1 m/s---
32 Tessa van Mosseveld Prins Hend...MD Team 3 11,34 -0.4 m/s---
Frederieke... Stiphout AV Sprint MD Team 2 DNS 9,56
Tati Haenen Prins Hend...MD Team 3 DNS 10,20

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Eline Smit Prins Hend...MD Team 1 3:20,87 3:20,35
2 Roza Felin... Willemen AV Sprint MD Team 1 3:24,65 3:30,00
3 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 3:25,20 3:24,00
4 Elien Smits DAK MD 3:25,99 ---
5 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 3:31,94 3:30,58
6 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 3:41,93 3:40,45
7 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 3:42,59 ---
8 Sterre Brandse Prins Hend...MD Team 2 3:46,51 3:50,00
9 Yara van der Heijden AV Sprint MD Team 1 3:48,14 3:30,00
10 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 3:50,61 ---
11 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 3:50,86 3:52,92
12 Romy Sonneveld Prins Hend...MD Team 3 3:51,01 3:55,00
13 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3:51,03 ---
14 Pien Heddes AV Sprint MD Team 2 3:51,65 4:05,71
15 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3:55,60 ---
16 Emma Gitz AV Attila MD Team 1 3:56,98 ---
17 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 3:57,13 4:04,20
18 Anne Smits DAK MD 3:57,88 ---
19 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3:58,88 ---
20 Feline Verhoeff Prins Hend...MD Team 2 4:00,80 4:00,00
21 Madelief Ruijters AV Attila MD Team 2 4:04,33 ---
22 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 4:05,15 4:13,41
23 Nynke Lankhaar DAK MD 4:05,31 ---
24 Caries Land AV Attila MD Team 1 4:05,50 ---
25 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 4:08,46 ---
26 Line Thijssen Prins Hend...MD Team 3 4:16,70 4:15,00
27 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 4:20,78 ---
28 Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD 4:23,41 ---
29 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 4:27,09 ---
30 Amber Box AV Attila MD Team 1 4:32,90 ---
Yara Assinck O.S.S. - VOLO MD DNS ---
Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 1 DNS 3:45,00

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nahila Tebonou AV Sprint MD Team 1 10,25 +0.6 m/s10,42
2 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 10,88 +0.6 m/s10,37
3 Daniek Meijer Prins Hend...MD Team 1 11,22 +0.6 m/s11,25
4 Fleur van ...r Meijden Prins Hend...MD Team 1 11,23 +0.6 m/s11,24
5 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 11,30 +0.6 m/s10,80
6 Bobbie de Vet Prins Hend...MD Team 1 11,35 +0.6 m/s12,00
7 Bente Meijer AV Attila MD Team 1 12,26 +1.2 m/s---
8 Heleen van Tilburg AV Sprint MD Team 3 12,33 +1.2 m/s---
9 Feline Verhoeff Prins Hend...MD Team 2 12,60 -0.2 m/s13,00
10 Lena Prachkovskiy Scorpio MD Team 1 12,64 +1.2 m/s---
11 Josje van Straalen AV Attila MD Team 2 12,76 +0.4 m/s---
12 Lotte Griep Scorpio MD Team 1 12,87 +1.2 m/s---
13 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 12,88 -0.2 m/s12,44
14 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 12,88 +0.4 m/s---
15 Tika Spijkers Prins Hend...MD Team 3 12,91 -0.2 m/s13,00
16 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint MD Team 2 13,20 +0.6 m/s12,18
17 Sam Hofmans AV Sprint MD Team 2 13,25 -0.2 m/s12,30
18 Margit van Son Scorpio MD Team 1 13,29 +1.2 m/s---
19 Naimah de Wind AV Sprint MD Team 3 13,67 +1.2 m/s---
20 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 13,88 +0.4 m/s---
21 Nynke Lankhaar DAK MD 14,01 +0.4 m/s---
22 Isis van de Water DAK MD 14,06 +0.4 m/s---
23 Daniek van Loon DAK MD 14,11 +0.4 m/s---
24 Imani Severijns AV Attila MD Team 1 14,63 +0.4 m/s---
25 Romy Sonneveld Prins Hend...MD Team 3 14,64 -0.2 m/s13,32
26 Sterre Brandse Prins Hend...MD Team 2 14,82 -0.2 m/s12,50
Frederieke... Stiphout AV Sprint MD Team 2 DNS 12,98
Lissy Bezems AV Sprint MD Team 3 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 26,02 ---
2 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 24,04 25,22
3 Daniek van Loon DAK MD 23,65 ---
4 Linde van Bragt Prins Hend...MD Team 2 21,80 18,12
5 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 21,03 ---
6 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 20,33 ---
7 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 20,29 ---
8 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 19,79 17,27
9 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 17,68 16,01
10 Stella Stroober AV Sprint MD Team 1 17,00 22,06
11 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 2 15,39 15,95
12 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,87 ---
13 Elizabeth van Gils Scorpio MD Team 2 14,83 ---
14 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 13,94 ---
15 Maud Broeke AV Sprint MD Team 3 13,44 ---
16 Pleun Weijkamp O.S.S. - VOLO MD 13,42 11,55
17 Nienke Overmeijer Prins Hend...MD Team 2 12,48 13,81
18 Babette van de Sande DAK MD 10,27 ---
19 Amber Box AV Attila MD Team 1 10,16 ---
20 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 9,58 ---
21 Carlijn Braakhuis O.S.S. - VOLO MD 9,24 ---
22 Bouchara Troury AV Sprint MD Team 2 8,27 11,54
23 Tessa van Mosseveld Prins Hend...MD Team 3 8,22 7,23
Noa van Velzen Prins Hend...MD Team 1 NM 13,24

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Eden Brouwers Prins Hend...MD Team 1 20,92 19,46
2 Stella Stroober AV Sprint MD Team 1 18,98 17,03
3 Daniek Meijer Prins Hend...MD Team 1 18,96 18,88
4 Daniek van Loon DAK MD 17,92 ---
5 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 17,70 ---
6 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 16,91 ---
7 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 16,41 ---
8 Yfke van Haeringen Prins Hend...MD Team 2 16,39 ---
9 Bouchara Troury AV Sprint MD Team 2 16,19 15,58
10 Anne van Kempen AV Attila MD Team 2 15,66 ---
11 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 14,75 ---
12 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 14,51 15,00
13 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 14,16 ---
14 Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 14,10 ---
15 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 13,77 ---
16 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint MD Team 1 13,68 15,00
17 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 13,10 ---
18 Eke Schapendonk Prins Hend...MD Team 2 11,83 ---
19 Elien Smits DAK MD 11,33 ---
20 Jolein van...en Dungen O.S.S. - VOLO MD 10,87 ---
21 Ilona Joustra Prins Hend...MD Team 3 10,35 ---
22 Tessa de Jong AV Attila MD Team 2 9,60 ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Femke Sprangers Gloria Atletiek MD 9,47 ---
2 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 9,34 ---
3 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 9,24 9,35
4 Janne van den Berg Prins Hend...MD Team 1 8,23 7,87
5 Fleur van ...r Meijden Prins Hend...MD Team 1 8,13 8,05
6 Nienke Overmeijer Prins Hend...MD Team 2 7,92 7,89
7 Sanne Sprangers Gloria Atletiek MD 7,84 ---
8 Elisabeth Hilkens O.S.S. - VOLO MD 7,43 6,73
9 Fenna Winkel AV Sprint MD Team 2 7,26 8,03
10 Britt Severijns Scorpio MD Team 2 7,16 ---
11 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 7,11 ---
12 Mare ter Wal O.S.S. - VOLO MD 7,01 7,20
13 Tess Koenen Scorpio MD Team 1 6,91 ---
14 Nynke Lankhaar DAK MD 6,76 ---
15 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 6,62 ---
16 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 6,60 7,10
17 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint MD Team 2 6,21 6,13
18 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 6,03 ---
19 Aniek de Man AV Attila MD Team 2 5,79 ---
20 Tessa van Mosseveld Prins Hend...MD Team 3 5,68 ---
21 Eke Schapendonk Prins Hend...MD Team 2 5,48 ---
22 Lissy Bezems AV Sprint MD Team 3 5,40 ---
22 Ilona Joustra Prins Hend...MD Team 3 5,40 6,65
24 Babette van de Sande DAK MD 5,18 ---
25 Lieve van Bueren AV Sprint MD Team 3 4,75 ---
Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Juul de Reijdt AV Sprint MD Team 1 1,50 1,60
2 Lizzy Corsten AV Attila MD Team 1 1,35 ---
2 Daniek Meijer Prins Hend...MD Team 1 1,35 1,35
4 Mila Strooper AV Attila MD Team 1 1,30 ---
4 Ylva den Heijer AV Sprint MD Team 2 1,30 1,30
4 Robin-Lynn...Modderman AV Sprint MD Team 2 1,30 1,30
4 Meike van den Broek Gloria Atletiek MD 1,30 ---
4 Bobbie de Vet Prins Hend...MD Team 1 1,30 1,25
9 Roza Felin... Willemen AV Sprint MD Team 1 1,25 1,25
9 Valerie Bruurmijn Gloria Atletiek MD 1,25 ---
11 Amber van Gurp AV Attila MD Team 2 1,20 ---
11 Lissy Bezems AV Sprint MD Team 3 1,20 ---
11 Anne Smits DAK MD 1,20 ---
11 Linde van Bragt Prins Hend...MD Team 2 1,20 1,25
11 Marlijn Huijgen Scorpio MD Team 1 1,20 ---
16 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 1,15 ---
16 Lieve van Bueren AV Sprint MD Team 3 1,15 ---
16 Jill Spronk DAK MD 1,15 ---
16 Isis Maas Prins Hend...MD Team 2 1,15 1,25
20 Demi Veekens O.S.S. - VOLO MD 1,10 1,15
20 Ilona Joustra Prins Hend...MD Team 3 1,10 1,15
20 Tati Haenen Prins Hend...MD Team 3 1,10 1,20
23 Carlijn Braakhuis O.S.S. - VOLO MD 1,05 1,05

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Renske van der Steen Prins Hend...MD Team 1 4,37 +1.7 m/s4,54
2 Daantje Janssens AV Sprint MD Team 1 4,31 +1.9 m/s4,41
3 Noa van Velzen Prins Hend...MD Team 1 4,03 +0.0 m/s4,10
4 Amélie Béaart Prins Hend...MD Team 3 4,01 +0.0 m/s3,76
5 Yfke van Haeringen Prins Hend...MD Team 2 3,78 +0.0 m/s---
6 Arlaine Bevers DAK MD 3,75 +0.4 m/s---
7 Nienke Overmeijer Prins Hend...MD Team 2 3,71 -0.1 m/s3,68
8 Juul Lammers AV Sprint MD Team 2 3,65 +0.6 m/s3,70
9 Djayla Hoek AV Sprint MD Team 1 3,64 +1.2 m/s3,97
10 Moniek van...Biggelaar Scorpio MD Team 1 3,53 +1.0 m/s---
11 Imke Geenen Gloria Atletiek MD 3,39 +1.3 m/s---
12 Shirin Karamzadeh O.S.S. - VOLO MD 3,37 -0.2 m/s3,35
13 Elisabeth Hilkens O.S.S. - VOLO MD 3,35 -1.9 m/s3,02
14 Josje van Straalen AV Attila MD Team 2 3,34 +1.7 m/s---
15 Eline van Kempen AV Attila MD Team 1 3,23 +0.7 m/s---
16 Femke Jacobs Gloria Atletiek MD 3,21 +0.8 m/s---
17 Jelske Schets Scorpio MD Team 2 3,08 +0.7 m/s---
18 Cateau van Gelder Scorpio MD Team 2 3,07 -0.7 m/s---
19 Line Thijssen Prins Hend...MD Team 3 2,96 -0.7 m/s---
20 Maud Broeke AV Sprint MD Team 3 2,94 +0.8 m/s---
21 Lieve van Bueren AV Sprint MD Team 3 2,85 -0.4 m/s---
22 Amber Box AV Attila MD Team 1 2,73 -0.5 m/s---
23 Inge Kribbe AV Attila MD Team 2 2,70 +0.0 m/s---
24 Babette van de Sande DAK MD 2,63 -0.7 m/s---
Frederieke... Stiphout AV Sprint MD Team 2 DNS 3,06