• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    2 Prins Hendrik MC Team 1 Prins Hendrik - MJC
    Begeleider: Kees Janssen
    Jurylid: Zie MJD
    8 6093
    1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Maartje Oprins
    Jurylid: nvt
    8 6035
    3 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
    Begeleider: Debby Tonissen
    8 4760
    6 AV Attila MC Team 1 AV Attila - MJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    7 4640
    4 Scorpio MC Scorpio - MJC
    Begeleider: Bart van den Wijngaard
    9 4460
    5 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
    Begeleider: Maartje Oprins
    Jurylid: nvt
    9 4408
    7 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
    Begeleider: Robert Hagen
    6 3693
    8 Prins Hendrik MC Team 2 Prins Hendrik - MJC
    Begeleider: Kees Janssen
    Jurylid: Zie MJD
    5 2812
    9 AV Attila MC Team 2 AV Attila - MJC
    Begeleider: Ingrid Oonincx
    4 2568
    10 DAK MC DAK - MJC
    Begeleider: Olaf Tuerlings
    Jurylid: Theo van Houten
    5 2211
    11 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
    Begeleider: Suzanne Draad
    Jurylid: Joep van Gorp ea
    3 1791
    12 O.S.S. - VOLO MC O.S.S. - VOLO - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 10,59 +0.3 m/s10,51
    2 Jessica Sluiter Prins Hend...MC Team 1 10,82 +0.3 m/s10,90
    3 Lise Romijn Prins Hend...MC Team 1 10,85 +0.3 m/s11,00
    4 Barbara Karremans AV Attila MC Team 1 11,16 +0.3 m/s10,81
    5 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 11,20 +0.3 m/s11,11
    6 Juul Hultermans Prins Hend...MC Team 1 11,38 -0.2 m/s11,90
    7 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 11,42 +0.3 m/s11,40
    8 Milou van der Lichte AV Sprint MC Team 2 11,53 +0.4 m/s---
    9 Pauline Bezems AV Sprint MC Team 1 11,63 -0.2 m/s11,61
    10 Lani de Boer Scorpio MC 11,70 +0.2 m/s---
    11 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 11,73 +0.4 m/s---
    12 Sibel de Vet AV Attila MC Team 1 11,75 +0.3 m/s11,20
    13 Renée Overmeijer Prins Hend...MC Team 2 12,07 +0.4 m/s---
    14 Noelle Schalk AV Spiridon MC 12,09 +0.3 m/s---
    15 Elise Daniëls Scorpio MC 12,16 +0.2 m/s---
    16 Mia Anker AV Sprint MC Team 2 12,23 +0.4 m/s---
    17 Pleun Wiegers Prins Hend...MC Team 2 12,25 -0.2 m/s12,00
    18 Senna Laureijssen AV Spiridon MC 12,28 -0.2 m/s12,60
    19 Fenna Rutten ACW `66 MC 12,34 +0.3 m/s---
    20 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 12,43 -0.2 m/s12,62
    21 Sara van Riel ACW `66 MC 12,44 +0.3 m/s---
    22 Iris de Snoo ACW `66 MC 12,50 +0.3 m/s---
    23 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 12,57 +0.2 m/s---
    24 Elin Geurts DAK MC 12,61 +0.2 m/s---
    25 Fenna Jacobs AV Sprint MC Team 2 12,62 +0.4 m/s---
    26 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 12,86 +0.3 m/s12,78
    27 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 12,88 -0.2 m/s12,54
    28 Lieke Boomaars Scorpio MC 12,93 +0.3 m/s---
    29 Jente van Loon DAK MC 12,97 +0.2 m/s---
    30 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 13,01 +0.4 m/s---
    31 Manon van Wezel DAK MC 13,24 +0.2 m/s---
    32 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 13,41 +0.3 m/s13,05
    Emmelie Schraven Prins Hend...MC Team 2 DNS 12,50

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Marit Griep Scorpio MC 2:23,60 2:21,00
    2 Tinke Grotenhuis Prins Hend...MC Team 1 2:36,20 2:37,71
    3 Iris Verheij Prins Hend...MC Team 1 2:37,86 2:34,80
    4 Anouk Schellekens Scorpio MC 2:41,70 2:45,00
    5 Nienke Blom AV Sprint MC Team 1 2:41,75 2:46,79
    6 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 2:43,08 2:42,35
    7 Marloes Oomen Prins Hend...MC Team 1 2:45,34 3:00,00
    8 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 2:46,73 2:49,76
    9 Fenna Rutten ACW `66 MC 2:48,29 ---
    10 Vera van den Burg AV Spiridon MC 2:49,40 3:06,75
    11 Femke Gijzen AV Sprint MC Team 2 2:52,15 ---
    12 Aimee Rynart AV Sprint MC Team 2 2:52,35 ---
    13 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 2:52,57 2:50,02
    14 Luna Faas AV Sprint MC Team 2 2:55,23 ---
    15 Jade Pullens ACW `66 MC 2:55,86 ---
    16 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 2:57,93 3:11,87
    17 Fenna Dudok Scorpio MC 3:02,93 ---
    18 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 3:04,86 3:01,18
    19 Ine Smits DAK MC 3:17,26 ---
    20 Jente van Loon DAK MC 3:25,46 ---
    Femke Dam AV Sprint MC Team 1 DNS 3:02,82
    Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 DNF ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 12,29 -0.3 m/s11,74
    2 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 12,70 -0.3 m/s12,77
    3 Jessica Sluiter Prins Hend...MC Team 1 13,13 -0.3 m/s13,50
    4 Bijou Leto AV Sprint MC Team 1 13,19 -0.3 m/s12,51
    5 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 13,61 -0.6 m/s---
    6 Anouk van Jeveren Scorpio MC 13,63 -0.3 m/s14,00
    7 Pauline Bezems AV Sprint MC Team 1 14,56 +1.2 m/s16,11
    8 Juul Hultermans Prins Hend...MC Team 1 15,55 +1.2 m/s16,00
    9 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 15,97 -0.6 m/s---
    10 Senna Laureijssen AV Spiridon MC 16,49 -0.6 m/s---
    11 Vera van den Burg AV Spiridon MC 16,54 +1.2 m/s16,72
    12 Nienke van den Berk Prins Hend...MC Team 2 16,88 +1.2 m/s16,00
    13 Noortje van Gorp ACW `66 MC 17,22 +1.2 m/s---
    14 Meike van Ravenstein ACW `66 MC 17,97 +1.2 m/s---
    15 Fenna Dudok Scorpio MC 18,29 -0.6 m/s---
    16 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 18,81 -0.6 m/s---
    17 Milou van der Lichte AV Sprint MC Team 2 21,07 -0.6 m/s---
    Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 DQ 13,31

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 32,65 34,24
    2 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 24,64 ---
    3 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 23,50 26,61
    4 Britt de Leeuw AV Sprint MC Team 1 20,33 ---
    5 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 20,21 ---
    6 Emmelie Schraven Prins Hend...MC Team 2 17,45 16,80
    7 Renske Bloemers AV Sprint MC Team 2 17,22 ---
    8 Anouk Andeweg AV Spiridon MC 17,20 ---
    9 Mitike Damen Scorpio MC 15,44 ---
    10 Nienke van den Berk Prins Hend...MC Team 2 15,38 ---
    11 Bridget van Rooij AV Attila MC Team 1 13,29 ---
    12 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 13,14 ---
    13 Iris de Snoo ACW `66 MC 13,03 ---
    14 Nienke Blom AV Sprint MC Team 1 12,98 ---
    15 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 10,80 ---
    16 Eva-Lin Mertens DAK MC 9,88 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Joanne Schaap Prins Hend...MC Team 1 11,73 11,36
    2 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 9,40 9,11
    3 Joss Ruedisueli AV Sprint MC Team 1 9,15 9,30
    4 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 9,11 ---
    5 Britt de Leeuw AV Sprint MC Team 1 8,15 8,36
    6 Lotte Hein Prins Hend...MC Team 2 7,98 ---
    7 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 7,54 8,30
    8 Danique Schalk AV Spiridon MC 6,94 ---
    9 Marieke Nooten Scorpio MC 6,58 ---
    10 Noelle Schalk AV Spiridon MC 6,29 ---
    11 Janne van Holland AV Attila MC Team 2 6,14 ---
    12 Aimee Rynart AV Sprint MC Team 2 6,06 ---
    13 Ine Smits DAK MC 5,91 ---
    14 Pleun Wiegers Prins Hend...MC Team 2 5,86 ---
    15 Noortje van Gorp ACW `66 MC 5,84 ---
    16 Marjolijn Wolfs Taxandria ...letiek MC 5,78 ---
    17 Noortje Hultermans AV Attila MC Team 1 5,77 ---
    18 Lieke Boomaars Scorpio MC 5,50 ---
    19 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 5,41 ---
    20 Eva-Lin Mertens DAK MC 5,09 ---
    21 Jade Pullens ACW `66 MC 5,03 ---
    22 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 4,56 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 1,55 ---
    1 Mikki Lips AV Sprint MC Team 1 1,55 1,50
    3 Silkie Graafmans AV Spiridon MC 1,50 ---
    4 Aurelia Davis AV Sprint MC Team 2 1,40 1,35
    4 Iris Verheij Prins Hend...MC Team 1 1,40 1,35
    4 Marloes Oomen Prins Hend...MC Team 1 1,40 1,45
    7 Jill van Gurp AV Attila MC Team 1 1,35 ---
    7 Anouk van Jeveren Scorpio MC 1,35 ---
    9 Ruky Danaga AV Attila MC Team 2 1,30 ---
    9 Danique Bergman AV Attila MC Team 2 1,30 ---
    9 Joss Ruedisueli AV Sprint MC Team 1 1,30 1,55
    9 Elise Daniëls Scorpio MC 1,30 ---
    13 Iris de Snoo ACW `66 MC 1,20 ---
    13 Femke Gijzen AV Sprint MC Team 2 1,20 1,40
    15 Ghislaine Schalk AV Spiridon MC 1,15 ---
    Meike van Ravenstein ACW `66 MC DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Hanna van Baast AV Attila MC Team 1 4,73 +0.3 m/s---
    2 Lise Romijn Prins Hend...MC Team 1 4,63 +2.2 m/s4,50
    3 Nine Fransen AV Sprint MC Team 1 4,38 +0.4 m/s4,56
    4 Sanne Tuytelaars AV Spiridon MC 4,29 +1.0 m/s---
    5 Sam de Vaan Taxandria ...letiek MC 4,26 +1.7 m/s4,61
    6 Lotte Hein Prins Hend...MC Team 2 4,17 +0.1 m/s4,06
    7 Femke Dam AV Sprint MC Team 1 4,16 +0.4 m/s4,25
    8 Noelle Schalk AV Spiridon MC 4,11 +1.3 m/s---
    9 Lotte van Ham AV Sprint MC Team 2 4,00 +0.3 m/s4,20
    10 Meike de Graauw Prins Hend...MC Team 1 3,74 -1.2 m/s4,23
    11 Renée Overmeijer Prins Hend...MC Team 2 3,73 +1.4 m/s---
    12 Noortje van Gorp ACW `66 MC 3,63 -1.1 m/s---
    12 Nomi Lautenslager AV Attila MC Team 1 3,63 +0.4 m/s---
    14 Jasmijn van Boxtel AV Attila MC Team 2 3,59 +0.4 m/s---
    15 Marieke Nooten Scorpio MC 3,57 +0.1 m/s---
    16 Elin Geurts DAK MC 3,56 -0.2 m/s---
    17 Sara van Riel ACW `66 MC 3,54 +0.3 m/s---
    18 Manon van Wezel DAK MC 3,38 -0.2 m/s---
    19 Lani de Boer Scorpio MC 3,21 +1.6 m/s---
    20 Michelle Draad Taxandria ...letiek MC 3,08 +0.4 m/s---
    Luna Faas AV Sprint MC Team 2 DNS ---