• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: nvt
    7 5654
    2 Prins Hendrik JD Team 1 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Zie MJD
    7 4918
    3 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
    Begeleider: leendert/yvonne/eric jd1
    Jurylid: monique/olivier
    6 4373
    4 AV Spiridon / Gloria Atletiek JD - JJD
    Begeleider: Rob Heeren
    Jurylid: n.n.b.
    5 4060
    5 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
    Begeleider: Ilse Baselier
    7 3627
    6 Prins Hendrik JD Team 2 Prins Hendrik - JJD
    Begeleider: Vincie Vossenaar
    Jurylid: Zie MJD
    7 3377
    7 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: nvr
    6 3336
    8 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
    Begeleider: Regina Schoenmakers
    Jurylid: Joep van Gorp ea
    3 3206
    9 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
    Begeleider: Ilse Baselier
    6 3115
    10 DAK JD DAK - JJD
    Begeleider: Ruud van Loon
    Jurylid: zie junioren C
    4 3084
    11 AV Sprint JD Team 3 AV Sprint - JJD
    Begeleider: Stephan Campos
    Jurylid: nvt
    4 2680
    12 O.S.S. - VOLO JD O.S.S. - VOLO - JJD
    Begeleider: Joren Suijker
    Jurylid: Zie MJD
    3 2123
    13 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
    Begeleider: leendert/yvonne/eric jd2
    3 1783

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 11,34 -0.1 m/s11,50
    2 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 11,54 -0.4 m/s---
    3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 11,90 -0.1 m/s11,41
    4 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 12,01 -0.4 m/s---
    5 Jonas Vos DAK JD 12,14 +0.2 m/s---
    6 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 12,14 -0.1 m/s12,09
    7 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 12,17 -0.1 m/s12,00
    8 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 12,19 +0.2 m/s---
    9 Juul van Dongen Prins Hend...JD Team 1 12,21 +0.2 m/s---
    10 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 12,22 -0.4 m/s---
    11 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 12,51 -0.1 m/s12,14
    12 Jayden Geerts AV Attila JD Team 1 12,55 -0.9 m/s---
    13 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 12,64 -0.9 m/s---
    14 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 12,67 -0.4 m/s---
    15 Stan Verhoeven AV Attila JD Team 1 12,73 -0.9 m/s---
    16 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 2 12,74 -0.5 m/s13,42
    17 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 12,78 -0.1 m/s12,80
    18 Sepp Knippels DAK JD 13,05 +0.2 m/s---
    19 Huub Kuyvenhoven AV Sprint JD Team 2 13,05 -0.5 m/s13,00
    20 Giel Hilhorst Prins Hend...JD Team 1 13,16 +0.2 m/s---
    21 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 13,25 -0.5 m/s13,00
    22 Carel Doszmann AV Attila JD Team 2 13,26 -0.9 m/s---
    23 Edwin Van...r Heijden DAK JD 13,37 +0.2 m/s---
    24 Lucas Couwenberg Prins Hend...JD Team 2 13,43 -0.5 m/s13,58
    25 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 13,47 +0.2 m/s---
    26 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 13,61 -0.5 m/s---
    27 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 13,62 -0.9 m/s---
    28 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 13,70 -0.4 m/s---
    29 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 13,85 -0.4 m/s---
    30 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 13,86 -0.4 m/s---
    31 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 13,89 -0.5 m/s---
    Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 DNS ---
    Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 DNS 11,50
    Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Sjoerd Bastiaans AV Sprint JD Team 1 3:24,93 3:30,00
    2 Jules van Kan AV Sprint JD Team 1 3:27,68 3:45,00
    3 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3:29,14 3:24,26
    4 Juriaan Visser Prins Hend...JD Team 1 3:29,97 3:37,37
    5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 3:31,05 3:22,23
    6 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 3:32,99 ---
    7 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 3:35,87 ---
    8 Marco van Gelder Prins Hend...JD Team 1 3:40,04 3:40,83
    9 Thijmen Kegler AV Sprint JD Team 2 3:40,85 ---
    10 Jonas Vos DAK JD 3:46,09 ---
    11 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 3:46,26 ---
    12 Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 3:48,12 ---
    13 Stijn Maarschalk Scorpio JD Team 1 3:48,20 ---
    14 Stan van Gestel DAK JD 3:49,75 ---
    15 Ferencz Ketelaars Prins Hend...JD Team 2 3:50,46 3:46,64
    16 Lucas Couwenberg Prins Hend...JD Team 2 3:51,12 3:55,29
    17 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 3:54,73 4:02,52
    18 Huub Kuyvenhoven AV Sprint JD Team 2 3:55,23 ---
    19 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 3:57,57 ---
    20 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 3:59,43 ---
    21 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 3:59,86 ---
    22 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 4:00,24 ---
    23 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 4:03,15 ---
    24 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4:11,82 ---
    25 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 2 4:14,14 3:51,95
    26 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 4:26,54 ---
    Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS ---
    Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 DNS ---
    Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 12,99 -0.2 m/s13,09
    2 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 14,76 -0.2 m/s14,50
    3 Joran Kant Scorpio JD Team 1 15,67 +0.0 m/s---
    4 Juul van Dongen Prins Hend...JD Team 1 15,70 +0.5 m/s---
    5 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 16,01 +0.5 m/s---
    6 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 16,10 -0.2 m/s16,55
    7 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 16,18 -0.2 m/s14,44
    8 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 16,25 -0.2 m/s11,10
    9 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 16,33 +0.0 m/s16,96
    10 Marco van Gelder Prins Hend...JD Team 1 16,37 -0.2 m/s16,71
    11 Sjoerd Bastiaans AV Sprint JD Team 1 16,82 -0.2 m/s16,00
    12 Lars Bloemers AV Sprint JD Team 2 17,25 +0.0 m/s17,00
    13 Jonas Vos DAK JD 17,26 +0.3 m/s---
    14 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 17,46 +0.0 m/s18,59
    15 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 17,59 +0.5 m/s---
    16 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 17,66 +0.0 m/s---
    17 Jesse van Gestel AV Attila JD Team 2 17,69 +0.3 m/s---
    18 Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 17,74 +0.5 m/s---
    19 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 17,85 +0.0 m/s17,50
    20 Stan Verhoeven AV Attila JD Team 1 18,05 +0.3 m/s---
    21 Carel Doszmann AV Attila JD Team 2 18,08 +0.3 m/s---
    22 Joshua Falkenburg Prins Hend...JD Team 2 18,71 +0.5 m/s---
    23 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 19,39 +0.5 m/s---
    24 Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD 19,61 +0.5 m/s---
    25 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 20,88 +0.3 m/s---
    Jasper van de Ven AV Attila JD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 33,78 ---
    2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 33,66 ---
    3 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 33,03 ---
    4 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 1 32,66 31,64
    5 Ryan Heeren AV Spirido...letiek JD 30,78 ---
    6 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 29,29 ---
    7 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 26,51 ---
    8 Juriaan Visser Prins Hend...JD Team 1 25,36 22,25
    9 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 21,90 ---
    10 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 19,58 16,70
    11 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 18,22 ---
    12 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 17,63 ---
    13 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 17,10 ---
    14 Lars Bloemers AV Sprint JD Team 2 17,06 ---
    15 Sepp Knippels DAK JD 16,66 ---
    16 Tom van Es AV Sprint JD Team 2 16,57 ---
    17 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 10,84 ---
    18 Milan van Rooij AV Attila JD Team 2 10,70 ---
    19 Simen Thijssen Prins Hend...JD Team 2 9,41 11,75

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Mathijs van Os AV Attila JD Team 2 9,61 ---
    2 Tristen Strooper AV Attila JD Team 1 9,05 ---
    3 Robbie Smulders Prins Hend...JD Team 1 8,42 8,88
    4 Merijn Coenen AV Sprint JD Team 1 8,33 ---
    5 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 7,89 ---
    6 Jasper Buschman AV Spirido...letiek JD 7,33 ---
    7 Kilan Goddijn AV Sprint JD Team 1 7,30 ---
    8 Stijn Groeneveld Scorpio JD Team 1 7,21 ---
    9 Edwin Van...r Heijden DAK JD 6,49 ---
    10 Thomas van Mierlo Prins Hend...JD Team 2 6,20 5,64
    11 Giel Hilhorst Prins Hend...JD Team 1 5,91 5,89
    12 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 5,89 ---
    13 Rick van Dongen Scorpio JD Team 1 5,86 ---
    14 Sepp Knippels DAK JD 5,85 ---
    15 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 5,68 ---
    16 Tom van Es AV Sprint JD Team 2 5,53 ---
    17 Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 5,26 4,72
    18 Julian Hoondert Taxandria ...letiek JD 5,19 ---
    19 Eren Yildirim AV Attila JD Team 2 4,41 ---
    20 Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD 4,29 4,22

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint JD Team 1 1,55 ---
    2 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 1,40 1,45
    3 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 1,30 ---
    3 Daan van der Made Scorpio JD Team 1 1,30 ---
    5 Jules van Kan AV Sprint JD Team 1 1,25 ---
    5 Levi Ruedisueli AV Sprint JD Team 3 1,25 ---
    5 Michiel Gulickx AV Spirido...letiek JD 1,25 ---
    5 David van Laerhoven Taxandria ...letiek JD 1,25 ---
    9 Merlijn Pellis AV Sprint JD Team 3 1,20 ---
    9 Stan van Gestel DAK JD 1,20 ---
    9 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 1,20 1,25
    9 Joran Kant Scorpio JD Team 1 1,20 ---
    9 Thomas Hessels Scorpio JD Team 2 1,20 ---
    14 Jip Slobbe AV Attila JD Team 1 1,15 ---
    14 Thijmen Kegler AV Sprint JD Team 2 1,15 ---
    14 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 1,15 1,15
    14 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 1,15 1,25
    14 Finn Mertens Scorpio JD Team 2 1,15 ---
    19 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 1,10 ---
    19 Gijs Huijben AV Sprint JD Team 2 1,10 ---
    Simon Osendarp O.S.S. - VOLO JD NM 1,00
    Luc Bouwens Prins Hend...JD Team 2 NM 1,20

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Casper Couwenberg Prins Hend...JD Team 1 4,28 +1.0 m/s4,27
    2 Dirk Lorkeers AV Sprint JD Team 1 4,26 -0.6 m/s---
    3 Jesse Boomaars AV Sprint JD Team 1 4,22 -1.2 m/s---
    4 Xavier van Zutven Prins Hend...JD Team 1 4,14 +0.0 m/s3,99
    5 Moos Ligtvoet Scorpio JD Team 1 3,84 +0.5 m/s---
    6 Gijs Schoenmakers Taxandria ...letiek JD 3,76 -0.7 m/s---
    7 Pelle Slobbe AV Attila JD Team 2 3,62 +0.8 m/s---
    8 Luc Bonet AV Spirido...letiek JD 3,61 +0.1 m/s---
    9 Melle Walschots O.S.S. - VOLO JD 3,59 -0.9 m/s3,82
    10 Stan van Gestel DAK JD 3,53 -1.0 m/s---
    11 Edwin Van...r Heijden DAK JD 3,49 -1.1 m/s---
    12 Joey Soyo Prins Hend...JD Team 2 3,38 +0.8 m/s3,22
    13 Frank Bekkers AV Spirido...letiek JD 3,37 -1.3 m/s---
    14 Ted Houtepen AV Sprint JD Team 3 3,35 +0.6 m/s---
    15 Beau Pronk O.S.S. - VOLO JD 3,28 +0.4 m/s3,40
    16 Noah Baars AV Sprint JD Team 2 3,22 -1.6 m/s---
    17 Joshua Falkenburg Prins Hend...JD Team 2 2,86 +286.0 m/s---
    18 Miles Harahap AV Attila JD Team 2 2,79 +0.0 m/s---
    19 Fabian Huisman AV Sprint JD Team 3 2,63 -0.9 m/s---
    20 Luca Uitenbroek Scorpio JD Team 2 2,14 -1.0 m/s---
    Russel Huijbregts AV Attila JD Team 1 DNS ---