Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Scorpio JC Team 1 Scorpio - JJC
Begeleider: Marco Joosen
9 8851
2 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
Begeleider: Maartje Oprins
Jurylid: nvt
8 7938
3 Prins Hendrik JC Team 1 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Kees Janssen
Jurylid: Zie MJD
9 7784
4 DAK JC DAK - JJC
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Theo van Houten
6 6021
5 AV Attila JC Team 1 AV Attila - JJC
Begeleider: Toine van Beckhoven
7 5976
6 Prins Hendrik JC Team 2 Prins Hendrik - JJC
Begeleider: Kees Janssen
Jurylid: Zie MJD
8 5797
7 AV Spiridon / Gloria Atletiek JC - JJC
Begeleider: Erwin Gulickx
5 5594
8 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
Begeleider: Maartje Oprins
Jurylid: nvt
6 5171
9 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
Begeleider: Joep van Gorp
Jurylid: Joep van Gorp ea
2 3714
10 Scorpio JC Team 2 Scorpio - JJC
Begeleider: Bart van den Wijngaard
5 3589
11 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
Begeleider: Robert Hagen
6 1929
12 AV Attila JC Team 2 AV Attila - JJC
Begeleider: Toine van Beckhoven
3 1188

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 12,05 -0.2 m/s12,08
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 12,07 -0.2 m/s12,50
3 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 12,34 -0.2 m/s12,50
4 Yannick van Dijk Prins Hend...JC Team 1 12,35 -0.2 m/s12,47
5 Jimmy Marcera AV Sprint JC Team 1 12,46 -0.2 m/s11,80
6 Dyamo Hoek AV Sprint JC Team 1 12,51 -0.2 m/s12,38
7 Finn Verhoeff Prins Hend...JC Team 1 12,78 -0.2 m/s13,00
8 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 12,86 +0.3 m/s13,14
9 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 13,09 -1.2 m/s---
10 Ouren Röttjers DAK JC 13,17 -0.4 m/s---
11 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 13,27 +0.3 m/s13,20
12 Olivier Zetz Prins Hend...JC Team 1 13,36 +0.3 m/s14,00
13 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 13,72 -0.4 m/s14,56
14 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 13,83 -1.2 m/s---
15 Lars Karremans DAK JC 13,93 -1.2 m/s---
16 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 14,09 +0.3 m/s14,18
17 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 14,28 +0.3 m/s14,39
18 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 14,57 -0.4 m/s---
19 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 14,60 -1.2 m/s---
20 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 14,95 -0.4 m/s15,00
21 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,96 -0.4 m/s---
22 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 14,98 -0.4 m/s---
23 Ivar van der Sanden Prins Hend...JC Team 2 15,01 +0.3 m/s14,50
24 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 15,27 -1.2 m/s---
25 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 15,47 -1.2 m/s---
26 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 15,82 +0.3 m/s14,50
27 Merijn van der Veek ACW `66 JC 16,56 -0.4 m/s---
Thijs Coehorst AV Attila JC Team 2 DNS ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio JC Team 1 2:07,99 2:10,00
2 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 2:09,27 2:18,60
3 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 2:12,55 2:19,64
4 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 2:15,77 2:20,77
5 Koen Diepen Prins Hend...JC Team 1 2:19,15 2:19,40
6 Remko van den Hout AV Attila JC Team 1 2:21,32 2:28,45
7 Lans Timmermans Prins Hend...JC Team 2 2:21,58 2:25,19
8 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 2:22,47 2:25,28
9 Martijn Gulickx AV Spirido...letiek JC 2:23,07 ---
10 Max de Kruijf Prins Hend...JC Team 1 2:23,75 2:21,26
11 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 2:23,77 2:27,00
12 Maurits Kuipers AV Sprint JC Team 1 2:27,59 2:37,51
13 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 2:27,61 ---
14 Rick Smits DAK JC 2:28,54 ---
15 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 2:31,46 ---
16 Ivar van der Sanden Prins Hend...JC Team 2 2:31,93 2:36,58
17 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 2:33,56 ---
18 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 2:44,09 2:43,91
19 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 2:47,12 ---
20 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 2:48,47 3:04,77
21 Lars Karremans DAK JC 2:51,32 ---
22 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 2:52,18 ---
23 Roemer Struik DAK JC 2:53,15 ---
24 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 2:54,66 2:50,63
25 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 2:56,11 ---
26 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 3:00,08 ---
27 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 3:04,67 3:10,00
28 Pelle Verschure ACW `66 JC 3:18,51 ---
29 Merijn van der Veek ACW `66 JC 3:44,34 ---
30 Taylan Temel ACW `66 JC 4:00,17 ---
Thijs Coehorst AV Attila JC Team 2 DNS ---
Jelle van Geel Scorpio JC Team 1 DNS 2:13,00

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 14,20 +0.3 m/s15,00
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 14,88 +0.3 m/s15,00
3 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 15,15 -0.1 m/s---
4 Jimmy Marcera AV Sprint JC Team 1 15,27 -0.1 m/s---
5 Dyamo Hoek AV Sprint JC Team 1 15,55 +0.3 m/s15,79
6 Finn Verhoeff Prins Hend...JC Team 1 15,56 +0.3 m/s15,00
7 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 15,75 +0.3 m/s16,28
8 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 16,07 -0.1 m/s16,55
9 Ewan de Haan AV Sprint JC Team 2 17,81 -0.1 m/s---
10 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 18,55 -0.1 m/s19,59
11 Rick Smits DAK JC 18,79 -0.1 m/s---
12 Merijn Verdijk DAK JC 19,51 -0.1 m/s---
13 Marijn Hoondert Taxandria ...letiek JC 20,03 -0.1 m/s---
14 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 20,92 +0.3 m/s15,85
15 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 20,93 -0.1 m/s19,50
16 Martijn Gulickx AV Spirido...letiek JC 21,98 -0.1 m/s---
17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 22,01 -0.1 m/s---
18 Kamiel Watzeels AV Attila JC Team 1 22,33 -0.1 m/s---
19 Marek Heijne AV Sprint JC Team 2 22,89 -0.1 m/s---
Jens de Kock Prins Hend...JC Team 2 DNF 15,85

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Ryan Jansen Scorpio JC Team 1 46,59 ---
2 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 42,40 ---
3 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 33,39 38,48
4 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 1 32,92 33,15
5 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 28,05 32,18
6 Bram de GRAAF Scorpio JC Team 2 27,77 ---
7 Quinten Hendrikx DAK JC 26,88 ---
8 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 24,12 23,77
9 Yorick Brethouwer Scorpio JC Team 1 23,78 ---
10 Michon Goddijn AV Sprint JC Team 2 23,30 23,27
11 Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 23,04 ---
12 Lans Timmermans Prins Hend...JC Team 2 21,18 ---
13 Jules Karremans AV Attila JC Team 1 17,61 ---
14 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 16,14 ---
15 Julian Buskens Scorpio JC Team 2 14,92 ---
16 Sam Janssens AV Sprint JC Team 2 13,80 ---
17 Thijs Martens ACW `66 JC 11,37 ---
18 Matthijs Koek ACW `66 JC 10,14 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 42,99 ---
2 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 38,80 31,21
3 Tygo Naafs AV Spirido...letiek JC 37,77 ---
4 Koen Diepen Prins Hend...JC Team 1 27,90 30,74
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 26,60 29,07
6 Sven Grooters Prins Hend...JC Team 1 26,09 34,72
7 Mathys Vermeulen AV Attila JC Team 1 26,05 ---
8 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 23,97 ---
9 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 23,11 21,83
10 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 21,05 ---
11 Quinten Hendrikx DAK JC 20,96 ---
12 Arne Dierckx AV Spirido...letiek JC 19,98 ---
13 Guus Guikink AV Sprint JC Team 1 19,65 18,68
14 Kwinten Rotte AV Sprint JC Team 2 18,16 ---
15 Olivier van Gelder Scorpio JC Team 2 16,30 ---
16 Matthijs Koek ACW `66 JC 14,56 ---

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Max Kreeft Scorpio JC Team 1 13,09 ---
2 Mark Smolders AV Sprint JC Team 1 12,14 11,94
3 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 10,97 11,71
4 Sjoerd Oberman Prins Hend...JC Team 1 9,51 ---
5 Dieter Stolzenbach Prins Hend...JC Team 2 9,09 8,87
6 Milan Watzeels AV Attila JC Team 1 8,98 ---
7 Nuno van Berkom Scorpio JC Team 1 8,23 ---
8 Marek Heijne AV Sprint JC Team 2 7,70 ---
9 Luc de Kruijf Prins Hend...JC Team 2 7,57 7,46
10 Quinten Hendrikx DAK JC 7,54 ---
11 Matthijs Koek ACW `66 JC 5,73 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Stijn Hendriks Scorpio JC Team 1 1,80 ---
2 Thomas Kaijim AV Sprint JC Team 1 1,60 1,75
2 Ewan de Haan AV Sprint JC Team 2 1,60 1,45
4 Tim Pelkmans AV Sprint JC Team 1 1,55 1,60
4 Ouren Röttjers DAK JC 1,55 ---
6 Jake Romijn Prins Hend...JC Team 1 1,50 1,65
7 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 1,40 1,45
7 Merijn Verdijk DAK JC 1,40 ---
7 Timo Timmermans AV Spirido...letiek JC 1,40 ---
7 Robin Klijsen Scorpio JC Team 2 1,40 ---
11 Jay Béaart Prins Hend...JC Team 2 1,35 ---
11 Max de Kruijf Prins Hend...JC Team 1 1,35 1,30
13 Tim van der Bruggen Prins Hend...JC Team 2 1,30 1,30
Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 NM ---
Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Viggo Tijbosch Prins Hend...JC Team 1 5,87 +0.1 m/s5,55
2 Jens de Wilde Scorpio JC Team 1 5,67 +1.1 m/s---
3 Jaco Delissen AV Attila JC Team 1 5,45 +1.4 m/s---
4 Ouren Röttjers DAK JC 5,37 +1.4 m/s---
5 Yannick van Dijk Prins Hend...JC Team 1 5,28 +1.1 m/s5,30
6 Thomas Kaijim AV Sprint JC Team 1 4,80 +1.9 m/s5,48
7 Jort Bouman AV Sprint JC Team 2 4,70 +0.1 m/s4,58
8 Jens de Kock Prins Hend...JC Team 2 4,54 +0.0 m/s4,85
9 Joost Winkel AV Sprint JC Team 1 4,52 +0.8 m/s4,35
10 Cas van Gorp Taxandria ...letiek JC 4,38 +0.2 m/s---
11 Mathijs Goris AV Spirido...letiek JC 4,37 +0.1 m/s---
12 Bram Schutte Prins Hend...JC Team 2 4,34 +0.4 m/s5,08
13 Thijs Martens ACW `66 JC 4,32 +0.6 m/s---
14 Roan van Vessem Scorpio JC Team 1 4,16 +0.5 m/s---
15 Roemer Struik DAK JC 3,74 +1.4 m/s---
15 Sven van der Wal Scorpio JC Team 2 3,74 +1.3 m/s---
17 Enzo Eijsermans AV Attila JC Team 2 3,71 +104.0 m/s---
18 Jeroen van Beckhoven AV Attila JC Team 1 3,66 +1.2 m/s---
19 Sam Janssens AV Sprint JC Team 2 3,21 -1.2 m/s---
20 Matthijs Slangen AV Attila JC Team 2 2,99 +0.8 m/s---
21 Taylan Temel ACW `66 JC 2,82 +0.5 m/s---