Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 11 Wedstrijd 2 [2019]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 11,27 -0.4 m/s11,19 740
2 Robert Wamta SAV Mannen 11,43 -0.4 m/s11,60 703
3 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 11,53 -0.4 m/s11,43 681
4 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 11,58 -0.4 m/s11,40 670
4 Marinio Mac Andrew AV Atos Mannen 11,58 -0.4 m/s11,40 670
6 Quinna Rozenblad AV Feniks Mannen 11,68 -0.4 m/s11,73 648
7 Thijs Heemskerk AKU / AV S...an Mannen 11,74 -0.4 m/s11,77 635
8 Yaïr van Harmelen AV Feniks Mannen 11,90 +0.2 m/s12,18 0
9 Timothy Bennis AV Hollandia Mannen 12,01 +0.2 m/s12,00 578
10 Simon Negasi AV Atos Mannen 12,06 +1.6 m/s12,70 0
11 Justen Kranthove DEM Mannen Team 1 12,11 +0.2 m/s11,90 0
12 Julian Kunst AV Hylas Mannen 12,14 +0.2 m/s12,20 552
13 Jens Oosterink AV Trias Mannen 12,21 -0.4 m/s11,80 538
14 Guus Burger AV Castricum Mannen 12,39 +1.6 m/s12,35 503
15 Enzo Meerstra AV Hollandia Mannen 12,40 +1.6 m/s12,39 0
16 Max Guit AV Edam Mannen 12,41 +1.6 m/s12,43 499
17 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 12,47 +0.2 m/s12,33 488
18 Ramon Dop Phanos Mannen 12,49 +1.6 m/s12,51 484
19 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 12,49 +0.5 m/s--- 0
20 Jim Houtenbos AV Hylas Mannen 12,59 +1.6 m/s12,50 0
21 Ole van Tiel AV Trias Mannen 12,62 +0.2 m/s12,20 0
22 Tjardy van Keimpema AV Edam Mannen 12,63 +0.5 m/s--- 0
23 Hajo Mossink AV Lycurgus Mannen 12,64 +0.2 m/s12,21 456
24 Sten van der Moer AV Castricum Mannen 12,67 +1.6 m/s12,81 0
25 Jari Dekker AV NOVA Mannen 12,72 +0.5 m/s13,18 441
26 Will Mok SAV Mannen 13,34 +0.5 m/s13,00 0
27 Phanloet Mhaitang Phanos Mannen 13,57 +0.5 m/s--- 0
28 Steven de Moel AV NOVA Mannen 13,94 +0.5 m/s13,52 0
Yassin Kamal Hamda SV Noordkop Mannen DNS 13,26 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marinio Mac Andrew AV Atos Mannen 22,88 +0.5 m/s23,00 752
2 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 23,22 +0.5 m/s23,01 718
3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 23,39 -0.7 m/s24,80 702
4 Dave Boamah AV Feniks Mannen 23,57 +0.5 m/s23,41 685
5 Jesse van der Mee SV Noordkop Mannen 23,67 +0.5 m/s23,40 675
6 Huub Ooijevaar AV Trias Mannen 23,86 +0.5 m/s23,55 657
7 Danny Groot AV Edam Mannen 23,94 +0.5 m/s23,57 650
8 Timothy Bennis AV Hollandia Mannen 23,96 -0.7 m/s24,50 648
9 Julian Kunst AV Hylas Mannen 24,38 -0.1 m/s23,70 610
10 Bastiaan Hondema AV Lycurgus Mannen 24,39 -0.1 m/s24,30 0
11 Justen Kranthove DEM Mannen Team 1 24,56 -0.1 m/s24,20 595
12 Nick Wildoer SAV Mannen 24,64 -0.1 m/s23,80 588
13 Timo van der Stoep DEM Mannen Team 2 24,74 -0.7 m/s25,19 579
14 Lucas Schram AV Castricum Mannen 24,82 -0.7 m/s25,91 572
15 Ramon Dop Phanos Mannen 25,11 -0.7 m/s25,17 548
16 Hidde Hoogstraten AV Feniks Mannen 25,13 -0.7 m/s24,82 0
17 Guus Burger AV Castricum Mannen 25,36 -0.7 m/s25,34 0
18 Lars Bos AV Hylas Mannen 25,42 -0.1 m/s24,00 0
19 Jasper Scheerder AV Atos Mannen 25,47 -0.7 m/s--- 0
20 Jaap van der Thiel SAV Mannen 25,49 -0.7 m/s25,50 0
21 Tjardy van Keimpema AV Edam Mannen 25,65 -0.7 m/s--- 0
22 Luca Roecoert AV NOVA Mannen 25,82 -0.7 m/s25,54 490
23 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 25,85 -0.7 m/s--- 0
24 Jari Dekker AV NOVA Mannen 26,11 -0.7 m/s25,95 0
25 Tim Zandee AKU / AV S...an Mannen 26,27 -0.7 m/s--- 455
26 Erwin Le Blansch AV Hollandia Mannen 26,32 -0.7 m/s27,50 0
27 Christiaan Barens AV Suomi Mannen 28,02 -0.7 m/s--- 330
Yassin Kamal Hamda SV Noordkop Mannen DNS 26,25 0
Kevin Jansen DEM Mannen Team 1 DNF 23,80 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thijs Heemskerk AKU / AV S...an Mannen 51,66 51,48 733
2 Dave Boamah AV Feniks Mannen 52,26 53,00 708
3 Hugo Roelofsen AV Castricum Mannen 52,32 52,15 706
4 Jesse van der Mee SV Noordkop Mannen 52,75 51,77 688
5 Michiel va...der Groen DEM Mannen Team 1 53,38 53,00 663
6 Quinten van Delft AV Hollandia Mannen 53,78 53,50 648
7 Jasper Romp AV Trias Mannen 54,94 56,00 604
8 Hidde Hoogstraten AV Feniks Mannen 55,44 --- 0
9 Symen Dobber AV Suomi Mannen 56,05 57,39 564
10 Karünzio Koulen DEM Mannen Team 1 56,17 57,00 0
11 Angelo Visser AV Edam Mannen 56,21 55,25 558
12 Kick Castricum AV Castricum Mannen 56,42 59,73 0
13 Tijs Hofmann AV NOVA Mannen 56,51 56,90 547
14 Nick Wildoer SAV Mannen 56,70 54,50 541
15 Joost Zaunbrecher AV Edam Mannen 56,91 56,29 0
16 Koen Oostinga AV Hylas Mannen 57,10 53,50 527
17 Sven Verduijn SV Noordkop Mannen 57,32 1:00,00 0
18 Simon Negasi AV Atos Mannen 57,45 --- 515
19 Hajo Mossink AV Lycurgus Mannen 57,90 56,00 500
20 Tim Zandee AKU / AV S...an Mannen 58,01 --- 0
21 Erwin Le Blansch AV Hollandia Mannen 59,30 56,50 0
22 Tekleweyni...nay Araya AV Hylas Mannen 1:00,19 1:00,00 0
23 Marco Jong SAV Mannen 1:01,28 59,00 0
24 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 1:04,83 1:02,20 293
Ismail Ismail AV Atos Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martijn Dijkstra DEM Mannen Team 1 4:16,74 4:10,00 683
2 Ronald Poel DEM Mannen Team 1 4:18,85 4:10,00 0
3 Mike de Dood AV Lycurgus Mannen 4:19,56 4:18,00 662
4 Joost Zaunbrecher AV Edam Mannen 4:20,90 4:24,15 653
5 Jan-Arie Portegijs SV Noordkop Mannen 4:22,49 4:35,00 641
6 Lars Thodé AV Castricum Mannen 4:23,63 4:30,11 633
7 Koen Selie SAV Mannen 4:24,10 4:20,00 630
8 Thijs Mossel AV Edam Mannen 4:24,30 --- 0
9 Piet van Vuuren DEM Mannen Team 2 4:25,85 4:25,00 618
10 Thijmen van Leeuwen SAV Mannen 4:29,44 4:30,00 0
11 Martijn Jorritsma AV NOVA Mannen 4:30,86 4:30,00 584
12 Frank van der Sluis AV Lycurgus Mannen 4:31,28 4:28,00 0
13 Tim Tesselaar SV Noordkop Mannen 4:35,56 4:27,35 0
14 Teun Beers AV NOVA Mannen 4:36,67 4:32,50 0
15 Reinier Wardenaar AV Hollandia Mannen 4:39,68 4:50,00 527
16 Marco Ghiglioni AV Hylas Mannen 4:40,95 4:35,00 519
17 Jorrit Klinkeberg Phanos Mannen 4:43,71 4:47,01 502
18 Jelco Kohlenberg DEM Mannen Team 2 4:46,51 4:25,00 0
19 Jasper Smidt AV Atos Mannen 4:47,15 4:50,00 481
20 Kees Vrolijk AV Castricum Mannen 4:48,22 4:58,46 0
21 Luuk Bruins AV Hollandia Mannen 4:56,63 5:09,20 0
22 Stephen Otten AV Hylas Mannen 4:58,11 4:50,00 0
23 Loek Zoon AV Trias Mannen 5:04,23 --- 385
24 Ketharan ...pramaniam AV DOKEV A...na Mannen 5:58,20 --- 143
Bram Zwart AV Suomi Mannen DNS --- 0
Björn Rijkaard AV Feniks Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lennart de Looze AKU / AV S...an Mannen 1:00,62 56,00 684
2 Mats Beentjes DEM Mannen Team 1 1:00,91 59,70 676
3 Jeroen van het Hof AV Edam Mannen 1:02,89 1:03,72 626
4 Kevin van Grieken SV Noordkop Mannen 1:06,83 1:04,00 536
5 Bart Groeneveld AV Suomi Mannen 1:07,61 --- 519
6 Teun Beers AV NOVA Mannen 1:08,20 1:05,00 507
7 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 1:08,44 --- 502
8 Daniël Hoenderdos SAV Mannen 1:08,61 1:02,00 498
9 Björn Rijkaard AV Feniks Mannen 1:09,80 --- 474
10 Marco Ghiglioni AV Hylas Mannen 1:10,28 1:07,00 464
11 Sten van der Moer AV Castricum Mannen 1:10,71 1:20,00 456
12 Marijn Bindels AV Atos Mannen 1:11,81 --- 435
13 Siddhi Imming AV Trias Mannen 1:12,31 --- 426
14 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 1:14,15 --- 393
Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen DNS 1:05,00 0



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks Mannen (4x100m) AV Feniks - Msen 4 45,39 722
2 DEM Mannen Team 1 (4x100m) DEM - Msen 4 45,93 692
3 SV Noordkop Mannen (4x100m) SV Noordkop - Msen 4 46,40 666
4 AV Lycurgus Mannen (4x100m) AV Lycurgus - Msen 4 46,82 643
5 AV Hollandia Mannen (4x100m) AV Hollandia - Msen 4 46,88 640
6 AV Trias Mannen (4x100m) AV Trias - Msen 4 47,30 617
7 AV Hylas Mannen (4x100m) AV Hylas - Msen 4 47,52 606
8 AV Edam Mannen (4x100m) AV Edam - Msen 4 47,64 599
9 AV Castricum Mannen (4x100m) AV Castricum - Msen 4 48,26 568
10 AV Atos Mannen (4x100m) AV Atos - Msen 4 49,46 508
11 AV NOVA Mannen (4x100m) AV NOVA - Msen 4 56,38 215
12 AV Suomi Mannen (4x100m) AV Suomi - Msen 4 DQ 0
12 SAV Mannen (4x100m) SAV - Msen 4 DQ 0
12 AC Waterland Mannen (4x100m) AC Waterland - Msen 0 DNS 0
12 AKU / AV Startbaan Mannen (4x100m) - Msen 0 DNS 0
12 AV DOKEV Anna Paulowna Mannen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Msen 0 DNS 0
12 DEM Mannen Team 2 (4x100m) DEM - Msen 0 DNS 0
12 Phanos Mannen (4x100m) Phanos - Msen 1 DNS 0



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Dennis Barnhoorn AV Trias Mannen 55,39 X X 58,97 58,97 --- 749
2 Luka Liebrand AV Hollandia Mannen 53,79 49,08 X X 53,79 50,00 683
3 Max Guit AV Edam Mannen 52,44 49,34 51,65 X 52,44 --- 666
4 Kjell Heinsius SAV Mannen 48,90 48,55 48,65 X 48,90 --- 618
5 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 44,61 X 45,92 43,82 45,92 --- 577
6 Thom Schurer AV Trias Mannen 42,84 35,52 42,12 41,71 42,84 --- 0
7 Mitchell Kampert SV Noordkop Mannen 37,84 41,87 40,52 X 41,87 --- 519
8 Robin Lagrand AV Castricum Mannen X 41,76 X 40,97 41,76 42,24 517
9 Sam van Dijk AV Lycurgus Mannen 37,01 36,14 41,17 39,58 41,17 --- 509
10 Kees Sijtsma AV Hollandia Mannen 38,85 39,71 40,57 39,98 40,57 42,50 0
11 Marcel de Jong AKU / AV S...an Mannen 40,44 39,79 38,09 X 40,44 --- 498
12 Tim Groeneveld AV Suomi Mannen X 37,52 36,25 35,76 37,52 --- 453
13 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 36,76 35,76 33,53 X 36,76 --- 441
14 Shane Pieters SV Noordkop Mannen X 29,90 35,94 31,21 35,94 --- 0
15 Jan Eleveld AV Feniks Mannen X 31,41 31,60 30,94 31,60 --- 357
16 Jim Houtenbos AV Hylas Mannen 28,26 27,05 30,07 28,60 30,07 --- 331
17 Bart Groeneveld AV Suomi Mannen 27,20 28,20 X 28,16 28,20 --- 0
18 Simon Klappe AKU / AV S...an Mannen X 27,39 27,72 X 27,72 --- 0
19 Luca Roecoert AV NOVA Mannen 25,44 21,54 20,91 24,74 25,44 --- 248
20 Karünzio Koulen DEM Mannen Team 1 X X X 20,13 20,13 --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lars Gilissen AV Lycurgus Mannen 13,25 13,56 X 13,67 13,67 --- 708
2 Dennis Barnhoorn AV Trias Mannen 12,52 12,77 12,90 X 12,90 --- 659
3 Iwan Groothuijse AV Hollandia Mannen 12,00 X X 12,90 12,90 12,96 659
4 Kjell Heinsius SAV Mannen X 12,36 12,35 12,34 12,36 --- 624
5 Jorge Luis...zar Duany AV Hylas Mannen 10,82 11,89 11,53 11,52 11,89 --- 592
6 Robin Lagrand AV Castricum Mannen 10,86 11,05 11,83 X 11,83 11,90 588
7 Luka Liebrand AV Hollandia Mannen 9,80 10,18 10,32 10,75 10,75 11,00 0
8 Ricardo Aberkrom AV Edam Mannen 10,72 10,58 X 10,34 10,72 --- 512
9 Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen 9,72 10,07 10,28 10,29 10,29 --- 481
10 Thom Schurer AV Trias Mannen 10,12 9,77 8,90 10,27 10,27 --- 0
11 Bart Groeneveld AV Suomi Mannen 9,66 9,83 10,00 9,15 10,00 --- 460
12 Joris de Ruiter DEM Mannen Team 1 8,36 X X 8,89 8,89 --- 377
13 Maurice Bottelier AV Lycurgus Mannen 8,05 X 8,78 X 8,78 --- 0
14 Jack Dekker DEM Mannen Team 1 8,41 8,48 8,64 8,67 8,67 --- 0
15 Jan Eleveld AV Feniks Mannen 8,00 8,65 X X 8,65 --- 358
16 Alex Vaars AV DOKEV A...na Mannen 7,91 7,94 7,96 7,98 7,98 --- 304
17 Arno Hendrikse AV Atos Mannen 6,19 6,88 6,87 6,38 6,88 --- 211
Marcel de Jong AKU / AV S...an Mannen - - - - DNS --- 0
Jolmer Siersma AV Atos Mannen - - - - DNS --- 0
Teun Beers AV NOVA Mannen - DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martijn Nuijens SV Noordkop Mannen 1,85 --- 725
2 Jeroen van het Hof AV Edam Mannen 1,80 --- 680
2 Jesse de Bruyne AV Lycurgus Mannen 1,80 --- 680
4 Koen Kroep AV Suomi Mannen 1,70 --- 587
4 Tristan Sneekes AV Hollandia Mannen 1,70 1,65 587
4 Amar Wong AV Feniks Mannen 1,70 --- 587
4 Tijs Hofmann AV NOVA Mannen 1,70 1,70 587
4 Mats Beentjes DEM Mannen Team 1 1,70 --- 587
9 Duncan van Ling DEM Mannen Team 2 1,65 --- 540
10 Hanke Pijlman AV Castricum Mannen 1,60 1,70 492
10 Nick Wildoer SAV Mannen 1,60 --- 492
10 Olav Mulder AV Hylas Mannen 1,60 --- 492
13 Mika Brouwer AV DOKEV A...na Mannen 1,55 --- 444
14 Simon Klappe AKU / AV S...an Mannen 1,45 --- 344
14 David Bastiaansen AV Trias Mannen 1,45 --- 344
Jolmer Siersma AV Atos Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 4,00 --- 807
1 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 4,00 --- 807
3 Jesper Peterse AV Trias Mannen 3,70 --- 727
4 Bart Daalhuisen AV Hollandia Mannen 3,40 3,40 645
5 Hanke Pijlman AV Castricum Mannen 3,00 3,10 528
6 Luca Louwris AV Feniks Mannen 2,90 --- 498
7 Frank Hilberts AV Hylas Mannen 2,50 --- 371
8 Joran van der Stoep DEM Mannen Team 2 2,30 --- 304
9 Djulyan van der Mee SV Noordkop Mannen 1,90 --- 161



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Danny Groot AV Edam Mannen 6,58 6,49 6,51 6,35 6,58 +2.1 m/s--- 732
2 Jamaal Awad DEM Mannen Team 1 X 6,07 6,33 X 6,33 +0.7 m/s--- 678
3 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen X 6,06 X 6,13 6,13 +0.3 m/s--- 634
4 Carildo Linger AV Feniks Mannen 6,07 6,00 5,77 4,21 6,07 +0.5 m/s--- 621
5 Djulyan van der Mee SV Noordkop Mannen 6,05 5,87 5,98 5,82 6,05 +3.1 m/s--- 616
6 Dylan Langeveld DEM Mannen Team 1 5,81 - - - 5,81 +0.0 m/s--- 0
7 Jens Oosterink AV Trias Mannen 5,34 5,56 5,74 5,69 5,74 +0.8 m/s--- 546
8 Huub Ooijevaar AV Trias Mannen 5,44 5,56 5,72 5,51 5,72 +2.3 m/s--- 0
9 Lucas Schram AV Castricum Mannen 5,55 5,61 5,55 5,43 5,61 +0.5 m/s5,41 516
10 Marinio Mac Andrew AV Atos Mannen 5,50 4,98 5,41 5,22 5,50 -0.4 m/s--- 491
11 Enzo Meerstra AV Hollandia Mannen 5,40 5,30 5,40 5,50 5,50 +1.7 m/s5,28 491
12 Noa Struyve DEM Mannen Team 2 5,06 5,16 5,25 5,41 5,41 +1.0 m/s--- 470
13 Luuk Veldman AV Hylas Mannen 5,14 5,10 5,11 5,37 5,37 +1.1 m/s--- 460
14 Mitchell Kampert SV Noordkop Mannen 4,14 5,05 5,11 5,36 5,36 -1.1 m/s--- 0
15 Will Mok SAV Mannen 5,22 5,14 5,18 5,17 5,22 -0.6 m/s--- 425
16 Duncan van Ling DEM Mannen Team 2 X 5,18 5,21 5,10 5,21 +2.4 m/s--- 0
17 Koen Kroep AV Suomi Mannen 5,07 5,15 5,21 5,12 5,21 +2.3 m/s--- 422
18 Luca Louwris AV Feniks Mannen 5,10 5,05 4,88 5,13 5,13 -0.9 m/s--- 0
19 Christiaan Barens AV Suomi Mannen 5,07 4,87 4,90 4,75 5,07 -1.4 m/s--- 0
20 Jesse de Bruyne AV Lycurgus Mannen X X 4,98 5,01 5,01 +0.9 m/s--- 0
21 Jasper Scheerder AV Atos Mannen 4,40 5,00 4,76 3,87 5,00 +2.3 m/s--- 0
22 Steven de Moel AV NOVA Mannen 4,61 4,64 4,78 4,48 4,78 +2.6 m/s--- 317
23 Chris Eykelenboom AV DOKEV A...na Mannen 3,87 4,73 4,14 4,48 4,73 +1.5 m/s--- 304
Thimo Maijenburg AKU / AV S...an Mannen - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sarah Itiola AV Feniks Vrouwen 12,21 +0.9 m/s12,20 829
2 Sophie Klumper AV Zaanland Vrouwen 12,65 +0.9 m/s12,50 742
3 Franka Hoogeboom AV Hollandia Vrouwen 12,98 +0.9 m/s13,00 680
4 Melissa Havik AV Zaanland Vrouwen 13,32 +0.3 m/s13,51 0
5 Femke Janssen DEM Vrouwen 13,32 +0.9 m/s13,28 620
6 Salina de Git AV Hollandia Vrouwen 13,54 +0.9 m/s13,30 0
7 Cathy Buijs Phanos Vrouwen 13,60 +0.3 m/s13,69 572
8 Suze Peters Phanos Vrouwen 13,91 +0.3 m/s13,80 0
9 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 13,94 -1.4 m/s--- 517
10 Suzanne de Wit SV Noordkop Vrouwen 14,02 +0.3 m/s13,80 505
11 Puck Kruize AV Trias Vrouwen 14,30 -1.4 m/s--- 0
12 Desirée Koster AV Suomi Vrouwen 14,53 -1.4 m/s--- 428
13 Minke Bosma AV Lycurgus Vrouwen 14,91 +0.3 m/s14,60 374
14 Anja Dudink SAV Vrouwen 14,96 -1.4 m/s15,36 367
15 Melissa Jansen AKU / AV S...n Vrouwen 15,12 -1.4 m/s--- 346
Sindy de Bruijn AKU / AV S...n Vrouwen DNS 13,50 0
Isis Beentjes DEM Vrouwen DNS 13,71 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sarah Itiola AV Feniks Vrouwen 25,65 -0.2 m/s25,70 791
2 Michelle Oud AV Zaanland Vrouwen 26,07 -0.2 m/s26,50 756
3 Anouk Hellingh AV Lycurgus Vrouwen 27,30 -0.2 m/s26,66 662
4 Ilja Koelink AV Trias Vrouwen 27,82 -0.2 m/s27,73 624
5 Salina de Git AV Hollandia Vrouwen 27,94 -0.2 m/s27,50 616
6 Carissa de Git AV Hollandia Vrouwen 28,41 +1.5 m/s28,00 0
7 Celeste Menso AV Suomi Vrouwen 28,69 -0.3 m/s--- 565
8 Ramona de Boer DEM Vrouwen 28,99 +1.5 m/s28,73 545
9 Suze Peters Phanos Vrouwen 29,08 +1.5 m/s28,70 539
10 Lotte Buijtendorp AV Zaanland Vrouwen 29,14 +1.5 m/s29,20 0
11 Suzanne de Wit SV Noordkop Vrouwen 29,88 +1.5 m/s29,40 489
12 Evelien Schouten Phanos Vrouwen 31,04 -0.3 m/s--- 0
13 Foske van der Kraan AV Trias Vrouwen 32,12 -0.3 m/s--- 0
14 Melissa Jansen AKU / AV S...n Vrouwen 32,67 -0.3 m/s--- 332
Sindy de Bruijn AKU / AV S...n Vrouwen DNS 28,00 0
Nicole Bakker SAV Vrouwen DNS 31,10 0
Femke Janssen DEM Vrouwen DNS 27,28 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Iris Brandenburg Phanos Vrouwen 1:01,47 --- 732
2 Lisanne Drost AV Zaanland Vrouwen 1:01,81 58,50 722
3 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 1:02,05 --- 715
4 Anouk Hellingh AV Lycurgus Vrouwen 1:05,30 1:02,33 626
5 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland Vrouwen 1:05,87 1:04,94 0
6 Isabel Hooijman AKU / AV S...n Vrouwen 1:06,18 1:00,90 603
7 Carissa de Git AV Hollandia Vrouwen 1:08,21 1:09,03 553
8 Deborah Leguit DEM Vrouwen 1:09,22 --- 529
9 Dewi Posthuma Phanos Vrouwen 1:13,29 --- 0
Nicole Bakker SAV Vrouwen DNS 1:07,00 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mirthe Kuenen Phanos Vrouwen 2:24,10 --- 739
2 Lieve Eising AV Lycurgus Vrouwen 2:26,07 2:15,00 716
3 Deborah Leguit DEM Vrouwen 2:42,26 2:40,35 547
4 Annemieke de Boer AV Zaanland Vrouwen 2:44,12 2:50,00 530
5 Luna Huiberts AV Zaanland Vrouwen 2:50,25 2:50,00 0
6 Eline Koenz AV Trias Vrouwen 2:54,62 --- 440
7 Ingrid Nan AV Hollandia Vrouwen 2:55,71 2:35,00 431
8 Marion Dekker SAV Vrouwen 2:56,49 3:02,46 425
9 Paulien Idema AKU / AV S...n Vrouwen 3:11,15 --- 317



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jill Holterman AV Zaanland Vrouwen 10:25,41 10:00,00 738
2 Jessie Geel DEM Vrouwen 10:53,87 11:15,00 655
3 Jeske van der Pal AV Zaanland Vrouwen 11:26,79 11:43,00 0
4 Machteld de Vries Phanos Vrouwen 11:32,96 --- 552
5 Ilonka Be...Langeberg AV Lycurgus Vrouwen 12:10,01 --- 464
6 Nicolet Zwaan AV Suomi Vrouwen 12:26,79 --- 427
7 Lenneke Stam AV Trias Vrouwen 12:32,19 --- 415
8 Mijntje Minkema Phanos Vrouwen 13:00,76 --- 0
9 Annelies van der Ven AV Trias Vrouwen 13:16,83 --- 0
10 Tessa Beertsen SAV Vrouwen 14:01,79 12:36,00 246
11 Frenchie de Kunder AV Hollandia Vrouwen 16:45,04 15:41,49 15
Tamara van Lingen AKU / AV S...n Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shanna Mol AV Lycurgus Vrouwen 1:07,64 1:09,87 741
2 Debby Jutte Phanos Vrouwen 1:12,28 1:08,64 634
3 Meike Hartog AV Zaanland Vrouwen 1:13,56 1:08,27 607
4 Puck Kruize AV Trias Vrouwen 1:22,03 --- 448
5 Dion Kies DEM Vrouwen 1:23,79 1:26,08 419
6 Britt Nederveen AV Hollandia Vrouwen 1:26,37 --- 379
7 Tessa Beertsen SAV Vrouwen 1:39,20 1,27 210



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zaanland Vrouwen (4x100m) AV Zaanland - Vsen 4 49,73 782
2 AV Hollandia Vrouwen (4x100m) AV Hollandia - Vsen 4 51,94 677
3 AV Lycurgus Vrouwen (4x100m) AV Lycurgus - Vsen 4 53,21 621
4 Phanos Vrouwen (4x100m) Phanos - Vsen 4 53,83 594
5 AV Trias Vrouwen (4x100m) AV Trias - Vsen 4 55,87 511
6 DEM Vrouwen (4x100m) DEM - Vsen 4 56,06 504
7 AC Waterland Vrouwen (4x100m) AC Waterland - Vsen 0 DNS 0
7 AKU / AV Startbaan Vrouwen (4x100m) - Vsen 0 DNS 0
7 AV DOKEV Anna Paulowna Vrouwen (4x100m) AV DOKEV Anna Paulowna - Vsen 0 DNS 0
7 AV Feniks Vrouwen (4x100m) AV Feniks - Vsen 0 DNS 0
7 AV Suomi Vrouwen (4x100m) AV Suomi - Vsen 0 DNS 0
7 SAV Vrouwen (4x100m) SAV - Vsen 0 DNS 0
7 SV Noordkop Vrouwen (4x100m) SV Noordkop - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Michelle Oud AV Zaanland Vrouwen 41,43 39,24 X 40,92 41,43 --- 788
2 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 30,87 33,10 31,43 32,75 33,10 --- 653
3 Hanna Mozer AV Hollandia Vrouwen 29,45 30,87 29,11 25,13 30,87 31,26 614
4 Dion Kies DEM Vrouwen 19,01 30,43 29,00 28,24 30,43 --- 606
5 Dion Bout AV Lycurgus Vrouwen 27,16 24,02 24,56 25,16 27,16 --- 546
6 Eline Koenz AV Trias Vrouwen 19,20 21,45 22,21 27,05 27,05 --- 544
7 Nadia Houtzager AV Feniks Vrouwen 26,85 25,24 25,58 27,01 27,01 --- 543
8 Marion Dekker SAV Vrouwen 23,23 22,99 25,67 25,92 25,92 25,81 523
9 Tamara van Lingen AKU / AV S...n Vrouwen 24,54 21,99 23,73 24,73 24,73 --- 499
10 Larissa Jonker Phanos Vrouwen 23,58 21,34 23,52 24,08 24,08 --- 486
11 Jacqueline Tuil AV Hollandia Vrouwen 20,16 X X 21,61 21,61 25,00 0
12 Meike Hartog AV Zaanland Vrouwen 19,23 18,45 21,11 18,84 21,11 --- 0
13 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus Vrouwen 20,07 18,21 19,33 19,23 20,07 --- 0
14 Carla Beertsen SAV Vrouwen X 16,59 X 19,05 19,05 20,72 0
15 Iris Schl...dt Bodien Phanos Vrouwen X 18,11 17,28 18,45 18,45 --- 0
16 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen X 17,73 16,62 16,01 17,73 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Michelle Oud AV Zaanland Vrouwen 11,94 12,44 12,99 12,78 12,99 --- 779
2 Jessamy Roubos AV Zaanland Vrouwen 10,55 9,73 9,86 10,19 10,55 --- 0
3 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 10,42 X 9,64 10,51 10,51 --- 624
4 Hanna Mozer AV Hollandia Vrouwen 10,08 8,37 9,89 8,73 10,08 10,61 595
5 Freya Muller AV Hollandia Vrouwen 9,38 9,39 9,55 10,06 10,06 11,00 0
6 Dion Bout AV Lycurgus Vrouwen 9,93 9,40 X 9,02 9,93 --- 585
7 Debby Jutte Phanos Vrouwen X 9,46 9,90 9,78 9,90 --- 583
8 Nicole Berghouwer AV Trias Vrouwen 9,19 9,56 9,67 9,74 9,74 --- 572
9 Tiana Dekker SV Noordkop Vrouwen 8,51 8,69 9,19 8,96 9,19 10,51 533
10 Dion Kies DEM Vrouwen 8,24 8,08 8,60 8,86 8,86 --- 510
11 Larissa Jonker Phanos Vrouwen 7,83 8,61 8,49 7,53 8,61 --- 0
12 Desirée Koster AV Suomi Vrouwen 7,85 7,67 7,72 7,64 7,85 --- 435
13 Melanie van der Most AV Trias Vrouwen 7,43 7,44 7,57 7,65 7,65 --- 0
14 Carla Beertsen SAV Vrouwen 7,11 6,85 7,60 X 7,60 8,40 415
15 Marieke Swart SAV Vrouwen 7,44 7,47 6,87 7,33 7,47 7,91 0
16 Paulien Idema AKU / AV S...n Vrouwen 6,91 6,53 6,54 6,97 6,97 --- 365



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bo Westrik AV Zaanland Vrouwen 1,60 --- 832
2 Marijke Besseling AV Hollandia Vrouwen 1,55 1,65 779
3 Tanja van der Plas AV Lycurgus Vrouwen 1,50 --- 726
3 Isis Beentjes DEM Vrouwen 1,50 1,66 726
5 Jeske Walgers Phanos Vrouwen 1,45 --- 672
5 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 1,45 --- 672
5 Laura Leijen AV DOKEV A...a Vrouwen 1,45 --- 672
5 Nadia Houtzager AV Feniks Vrouwen 1,45 --- 672
9 Tiana Dekker SV Noordkop Vrouwen 1,40 1,50 615
10 Paulien Idema AKU / AV S...n Vrouwen 1,25 --- 417
10 Marion Dekker SAV Vrouwen 1,25 1,20 417



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sophie Klumper AV Zaanland Vrouwen 10,84 11,27 11,30 11,09 11,30 +0.7 m/s--- 791
2 Tanja van der Plas AV Lycurgus Vrouwen 10,21 10,14 10,29 10,23 10,29 +0.1 m/s--- 676
3 Isis Beentjes DEM Vrouwen 9,57 10,19 9,80 9,70 10,19 +1.5 m/s9,68 664
4 Marloes Laan AV Trias Vrouwen 9,67 9,64 9,58 9,94 9,94 +0.0 m/s--- 634
5 Franka Hoogeboom AV Hollandia Vrouwen 9,71 9,22 9,36 9,20 9,71 +0.0 m/s9,85 607
6 Minke Bosma AV Lycurgus Vrouwen X 9,55 9,68 X 9,68 +0.7 m/s--- 0
7 Tiana Dekker SV Noordkop Vrouwen 9,64 X 9,10 9,39 9,64 +1.4 m/s10,54 598
8 Jeske Walgers Phanos Vrouwen 9,27 X 9,00 9,46 9,46 +0.8 m/s--- 577
9 Ramona de Boer DEM Vrouwen 9,20 8,93 - 8,80 9,20 +0.5 m/s9,08 0
10 Celeste Menso AV Suomi Vrouwen X 8,95 9,08 X 9,08 -0.1 m/s--- 530
11 Wendy op den Kelder AV Hollandia Vrouwen 8,54 8,71 X 8,93 8,93 +0.0 m/s9,00 0
12 Anja Dudink SAV Vrouwen 8,15 8,80 8,63 8,78 8,80 +0.0 m/s8,58 495