Uitslagen Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 12,56 -1.0 m/s--- 734
2 Niels Warnaar AV Clytoneus JC 13,02 +0.0 m/s--- 665
3 Dennis Reniers Hellas Utr...JC Team 1 13,11 -1.0 m/s--- 652
4 Indy Wekker U-Track JC Team 1 13,18 +0.0 m/s--- 643
5 Tim van Enk AV Phoenix JC 13,26 -1.7 m/s--- 631
6 Christian Vermeulen Hellas Utr...JC Team 1 13,29 -1.0 m/s--- 627
7 Aaron Donker Hellas Utr...JC Team 1 13,31 -1.0 m/s--- 0
8 Tom de Graaf VAV JC 13,41 -1.0 m/s--- 611
9 Stefan Pol U-Track JC Team 1 13,42 +0.0 m/s--- 609
10 Joep van den Heuvel Hellas Utr...JC Team 2 14,05 -1.0 m/s--- 528
11 Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 14,16 +0.0 m/s--- 514
12 Bas Davids VAV JC 14,22 -1.7 m/s--- 507
13 Rodney Kuisch AV Phoenix JC 14,25 +0.0 m/s--- 503
14 Vincent Kormelink AV Clytoneus JC 14,27 -1.7 m/s--- 501
15 Alexander Meijkamp Hellas Utr...JC Team 2 14,61 -1.0 m/s--- 461
16 Matteo Bos AV Zuidwal JC Team 1 15,38 -1.7 m/s--- 377
17 Thom Kofflard AV Atverni JC 15,86 -1.7 m/s--- 329
18 Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 15,87 -1.7 m/s--- 0
19 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 16,35 -1.7 m/s--- 283
20 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 1 16,61 +0.0 m/s--- 0
Tayrone Hokke U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Henrik Kok AV Atverni JC 2:13,01 --- 743
2 Chaske van...ijnsoever Hellas Utr...JC Team 1 2:16,95 --- 697
3 Marc Roes AV Clytoneus JC 2:17,62 --- 689
4 Aaron Donker Hellas Utr...JC Team 1 2:23,20 --- 628
5 Kristian van Keulen VAV JC 2:25,12 --- 608
6 Stan van Nieuwburg AV Atverni JC 2:28,91 --- 570
7 Jibbe Klumpenaar VAV JC 2:29,54 --- 563
8 Ok de Kiefte AV Phoenix JC 2:30,22 --- 557
9 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 2:35,95 --- 0
10 Rodney Kuisch AV Phoenix JC 2:37,40 --- 491
10 Samuel Klumpers U-Track JC Team 1 2:37,40 --- 491
12 Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 2:41,20 --- 459
13 Jelle Idzenga AV Zuidwal JC Team 2 2:45,27 --- 426
14 Nial van der Steeg AV Atverni JC 2:46,52 --- 0
15 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 2:57,39 --- 336
16 Matteo Bos AV Zuidwal JC Team 1 2:59,64 --- 321
17 Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 2:59,77 --- 320
18 Boet Hoitink U-Track JC Team 1 3:02,26 --- 303
19 Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 3:10,82 --- 250
Jim Zhao U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Koen van Perse Hellas Utr...JC Team 1 15,53 -0.8 m/s--- 676
2 Stefan Pol U-Track JC Team 1 16,12 -3.0 m/s--- 625
3 Dennis Reniers Hellas Utr...JC Team 1 16,57 -0.8 m/s--- 588
4 Alexander Meijkamp Hellas Utr...JC Team 2 17,54 -0.8 m/s--- 515
5 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 18,17 -0.8 m/s--- 472
6 Maurits van der Ziel VAV JC 18,18 -0.8 m/s--- 472
7 Marc Roes AV Clytoneus JC 18,46 -3.0 m/s--- 453
8 Tom de Pater VAV JC 18,94 -3.0 m/s--- 424
9 Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 18,96 -3.0 m/s--- 422
10 Floris Roest AV Phoenix JC 19,65 -0.8 m/s--- 382
11 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 1 20,46 -0.8 m/s--- 338
12 Ok de Kiefte AV Phoenix JC 21,39 -3.0 m/s--- 292
13 Luka Dik AV Atverni JC 21,41 -3.0 m/s--- 291
14 Jaap Drukker U-Track JC Team 1 22,07 -3.0 m/s--- 260
Vincent Kormelink AV Clytoneus JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 --- 0
1 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 --- 0
1 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 --- 0
9 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 50,18 706
6 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 52,04 638
7 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 52,73 614
8 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 0 52,86 610
9 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 0 53,80 579
11 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 55,32 530
12 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 0 56,88 483



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kristian van Keulen VAV JC 36,99 --- 598
2 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 31,93 --- 525
3 Tim van Enk AV Phoenix JC 30,26 --- 499
4 Floris Roest AV Phoenix JC 28,06 --- 0
5 Marnick van Slagmaat AV Clytoneus JC 27,16 --- 450
6 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 27,11 --- 449
7 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 2 25,12 --- 416
8 Stef Poels Hellas Utr...JC Team 2 22,46 --- 0
9 Joop van Diermen AV Atverni JC 19,67 --- 318
10 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 19,37 --- 0
11 Tycho Velden AV Atverni JC 19,35 --- 0
12 Teun Mourits VAV JC 18,69 --- 0
13 Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus JC 17,00 --- 0
14 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 16,98 --- 264
15 Jelle Meijer U-Track JC Team 1 15,96 --- 243
Jim Zhao U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maurits van der Ziel VAV JC 28,33 --- 449
2 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 27,00 --- 428
3 Tim van Enk AV Phoenix JC 24,56 --- 388
4 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 2 21,88 --- 341
5 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 19,51 --- 298
6 Justin Barnar AV Clytoneus JC 18,15 --- 272
7 Kjell Tolsma VAV JC 17,51 --- 0
8 Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 17,25 --- 0
9 Joop van Diermen AV Atverni JC 16,87 --- 246
10 Daan Meier Hellas Utr...JC Team 1 16,77 --- 0
11 Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 16,65 --- 0
12 Luuk Speulman AV Zuidwal JC Team 2 13,22 --- 167
13 Jaap Drukker U-Track JC Team 1 12,91 --- 160
14 Bram Visser Hellas Utr...JC Team 2 10,16 --- 0
Tycho Velden AV Atverni JC DNS --- 0
Tayrone Hokke U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kristian van Keulen VAV JC 10,06 --- 525
2 Daan Meier Hellas Utr...JC Team 1 9,23 --- 485
3 Joep van den Heuvel Hellas Utr...JC Team 2 8,90 --- 468
4 Christian Vermeulen Hellas Utr...JC Team 1 8,26 --- 0
5 Niels Warnaar AV Clytoneus JC 7,89 --- 415
6 Marnick van Slagmaat AV Clytoneus JC 7,26 --- 0
7 Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 7,12 --- 372
8 Stef Poels Hellas Utr...JC Team 2 6,87 --- 0
9 Joop van Diermen AV Atverni JC 6,63 --- 344
10 Samuel Klumpers U-Track JC Team 1 6,14 --- 315
11 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 6,05 --- 0
12 Jelle Idzenga AV Zuidwal JC Team 2 5,13 --- 250
13 Luuk Speulman AV Zuidwal JC Team 2 5,11 --- 0
14 Ok de Kiefte AV Phoenix JC 5,06 --- 245
Tycho Velden AV Atverni JC DNS --- 0
Tayrone Hokke U-Track JC Team 1 DNS --- 0
Kars Memelink VAV JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dennis Reniers Hellas Utr...JC Team 1 1,60 --- 0
2 Daan Meier Hellas Utr...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Tom de Graaf VAV JC 1,60 --- 702
4 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 1,55 --- 663
5 Floris Roest AV Phoenix JC 1,40 --- 541
6 Max Louw AV Atverni JC 1,30 --- 462
6 Jelmer Groenenboom AV Clytoneus JC 1,30 --- 462
8 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 1 1,30 --- 0
9 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 2 1,30 --- 462
10 Jibbe Klumpenaar VAV JC 1,30 --- 0
11 Luka Dik AV Atverni JC 1,25 --- 0
12 Jelle Meijer U-Track JC Team 1 1,25 --- 426
Vincent Kormelink AV Clytoneus JC DNS --- 0
Bram Visser Hellas Utr...JC Team 2 --- ---
Jaap Drukker U-Track JC Team 1 --- ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Koen van Perse Hellas Utr...JC Team 1 5,22 +1.1 m/s--- 664
2 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 5,16 +2.0 m/s--- 652
3 Indy Wekker U-Track JC Team 1 4,96 +2.4 m/s--- 613
4 Tom de Pater VAV JC 4,56 -0.1 m/s--- 531
5 Chaske van...ijnsoever Hellas Utr...JC Team 1 4,48 +0.1 m/s--- 0
6 Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus JC 4,40 +4.3 m/s--- 498
7 Bas Davids VAV JC 4,37 +1.7 m/s--- 0
8 Rodney Kuisch AV Phoenix JC 4,22 +1.3 m/s--- 462
9 Max Louw AV Atverni JC 4,01 +1.3 m/s--- 420
10 Justin Barnar AV Clytoneus JC 3,85 +0.1 m/s--- 0
11 Thom Kofflard AV Atverni JC 3,44 +4.1 m/s--- 0
12 Jelle Idzenga AV Zuidwal JC Team 2 3,29 +1.1 m/s--- 276
13 Bram Visser Hellas Utr...JC Team 2 3,23 +3.3 m/s--- 264
14 Luuk Speulman AV Zuidwal JC Team 2 3,21 +0.4 m/s--- 0
15 Boet Hoitink U-Track JC Team 1 3,12 +1.2 m/s--- 0
Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bart van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 10,97 +0.9 m/s--- 624
2 Kai van Gaalen Hellas Utr...JD Team 1 11,06 -0.9 m/s--- 609
3 Yanniek Asschert AV Atverni JD Team 1 11,44 +0.9 m/s--- 549
4 Roy van Grondelle AV Atverni JD Team 1 11,49 +0.9 m/s--- 0
5 Jasper Bertrand Hellas Utr...JD Team 1 11,79 -0.9 m/s--- 497
6 Henry van der Ziel VAV JD 11,93 +0.9 m/s--- 477
7 Bjorn Rispens U-Track JD 11,97 -1.3 m/s--- 472
8 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 1 12,33 -1.3 m/s--- 423
9 Pelle Jongerius Hellas Utr...JD Team 1 12,41 -0.7 m/s--- 0
10 Steven van Luinen AV Clytone...JD Team 1 12,57 -0.9 m/s--- 392
11 Jur Delissen AV Phoenix JD Team 1 12,58 +0.9 m/s--- 391
12 Sjoerd Koenders Fit JD 12,62 -0.9 m/s--- 386
13 Teun Calis AV Zuidwal JD Team 2 12,66 +0.9 m/s--- 381
14 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 2 12,74 -1.3 m/s--- 371
15 Aaron van de Craats VAV JD 12,81 +0.9 m/s--- 363
16 Cain Rooke AV Atverni JD Team 2 12,94 -0.9 m/s--- 347
17 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 1 12,95 -0.9 m/s--- 346
18 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JD Team 2 13,00 -0.7 m/s--- 340
19 David Brouwer-Munoz AV Phoenix JD Team 1 13,16 -1.3 m/s--- 321
20 Daan Verduin Jeugd Atle...ATHLOI JD 13,19 -1.3 m/s--- 318
21 Daniël Vink U-Track JD 13,28 -1.3 m/s--- 307
22 Pepijn Treffers AV Zuidwal JD Team 2 13,74 -1.3 m/s--- 257
23 Jos Bouhuis Hellas Utr...JD Team 2 13,76 -0.7 m/s--- 0
24 Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 13,80 -0.7 m/s--- 251
25 Frank van der Leeden AV Clytone...JD Team 2 13,81 -1.3 m/s--- 250
26 Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 14,15 -0.7 m/s--- 215
27 Tom Davids VAV JD 14,39 +0.9 m/s--- 0
28 Anton van Triest AV Clytone...JD Team 2 14,93 -0.7 m/s--- 142
29 Quinten Maas Fit JD 15,40 -0.7 m/s--- 101
Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni JD Team 1 2:55,02 --- 743
2 Viggo Parol AV Atverni JD Team 1 3:01,87 --- 684
3 Pablo Velt AV Atverni JD Team 1 3:12,67 --- 0
4 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 3:18,13 --- 559
5 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 3:18,35 --- 557
6 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 3:18,47 --- 556
7 Rick Aalberts VAV JD 3:20,64 --- 541
8 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 3:24,12 --- 518
9 Tim Poppema AV Clytone...JD Team 1 3:25,22 --- 510
10 Bjorn Rispens U-Track JD 3:28,10 --- 492
11 Marc van Burgel AV Atverni JD Team 2 3:28,15 --- 491
12 Daan van d...Coevering Fit JD 3:28,46 --- 489
13 Sander Schijf AV Atverni JD Team 2 3:28,59 --- 489
14 Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 2 3:33,42 --- 458
15 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 3:37,90 --- 0
16 Daan Verduin Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:38,86 --- 426
17 Bjorn Hulsebos VAV JD 3:45,50 --- 389
18 Justin Sluijter Fit JD 3:46,89 --- 381
19 Anton van Triest AV Clytone...JD Team 2 3:50,92 --- 360
20 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 3:52,96 --- 350
21 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 3:53,72 --- 346
22 Pieter Maas AV Phoenix JD Team 1 3:54,44 --- 342
23 Luuk Ligtvoet VAV JD 3:54,48 --- 0
24 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 2 3:55,00 --- 339
25 Arend de Lignie U-Track JD 4:05,59 --- 289
26 Pepijn Treffers AV Zuidwal JD Team 2 4:09,60 --- 270
Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 DNS --- 0
Axel Heijblom AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Kai van Gaalen Hellas Utr...JD Team 1 12,36 -1.9 m/s--- 659
2 Isar Bonthuis VAV JD 14,42 -1.9 m/s--- 450
3 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 1 15,53 -2.1 m/s--- 360
4 Simon Houtman VAV JD 15,83 -2.1 m/s--- 338
5 Tim Poppema AV Clytone...JD Team 1 16,54 -1.9 m/s--- 289
6 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 1 16,55 -2.9 m/s--- 289
7 Jasper Bertrand Hellas Utr...JD Team 1 16,72 -2.9 m/s--- 278
8 Yanniek Asschert AV Atverni JD Team 1 16,78 -3.1 m/s--- 274
9 Jorrit van der Tol AV Clytone...JD Team 1 17,08 -2.9 m/s--- 255
10 Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 17,26 -3.1 m/s--- 244
11 Arend de Lignie U-Track JD 17,28 -2.1 m/s--- 242
12 Timon Weijers Jeugd Atle...ATHLOI JD 17,63 -2.9 m/s--- 222
13 Ruben Spiering Fit JD 17,74 -3.1 m/s--- 215
14 Pieter Maas AV Phoenix JD Team 1 17,80 -1.9 m/s--- 212
15 Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 2 17,87 -2.1 m/s--- 208
16 Justin Sluijter Fit JD 17,91 -3.1 m/s--- 206
17 Union Zwanink VAV JD 18,22 -2.1 m/s--- 0
18 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 18,42 -1.9 m/s--- 178
19 Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 18,69 -3.1 m/s--- 0
20 Wessel Mostert U-Track JD 18,91 -3.1 m/s--- 152
21 David Brouwer-Munoz AV Phoenix JD Team 1 19,02 -1.9 m/s--- 147
22 Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 19,03 -2.1 m/s--- 146
23 Ramon de Boer AV Atverni JD Team 2 19,09 -2.9 m/s--- 143
24 Sander Verbeek AV Clytone...JD Team 2 19,36 -2.9 m/s--- 130
25 Roy van Meurs AV Atverni JD Team 2 21,08 -2.1 m/s--- 54
Axel Heijblom AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 --- 0
1 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 42,30 660
6 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 0 44,45 571
7 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 45,90 516
8 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 0 46,10 509
9 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 47,36 464
10 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 48,45 377
11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 0 48,70 369
11 U-Track JD (4x80m) U-Track - JJD 0 48,81 416
13 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 0 49,31 400
14 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 49,81 384
15 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 51,31 339



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 30,61 --- 505
2 Peter de Kruyff Hellas Utr...JD Team 1 29,37 --- 485
3 Onno van Elburg VAV JD 24,43 --- 404
4 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 23,73 --- 392
5 Bjorn Hulsebos VAV JD 22,36 --- 0
6 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 19,88 --- 322
7 Robin Vink U-Track JD 18,06 --- 286
8 Sjoerd Koenders Fit JD 16,22 --- 248
9 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 14,51 --- 211
10 Tim Raven AV Zuidwal JD Team 1 14,26 --- 0
11 Timon Weijers Jeugd Atle...ATHLOI JD 13,94 --- 198
12 Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 13,22 --- 182
13 Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 13,16 --- 180
14 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 11,91 --- 0
15 Pim Blankerts AV Clytone...JD Team 2 11,62 --- 143
16 Ramon de Boer AV Atverni JD Team 2 8,69 --- 0
Axel Heijblom AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 21,71 --- 338
2 Pelle Jongerius Hellas Utr...JD Team 1 18,29 --- 274
3 Ruben Spiering Fit JD 15,73 --- 223
4 Onno van Elburg VAV JD 15,46 --- 217
5 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 15,04 --- 208
6 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 14,20 --- 190
7 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 1 13,57 --- 175
8 Robin Vink U-Track JD 13,15 --- 166
9 Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 13,10 --- 0
10 Union Zwanink VAV JD 12,58 --- 0
11 Ruben Bruins Jeugd Atle...ATHLOI JD 11,64 --- 130
12 Tim Raven AV Zuidwal JD Team 1 9,10 --- 0
13 Pim Blankerts AV Clytone...JD Team 2 7,10 --- 5
14 Thomas Ligter AV Zuidwal JD Team 2 7,10 --- 0
15 Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 6,78 --- 0
Mees Milder AV Clytone...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 8,08 --- 425
2 Pelle Jongerius Hellas Utr...JD Team 1 7,85 --- 413
3 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 7,65 --- 402
4 Teun Calis AV Zuidwal JD Team 2 6,90 --- 360
5 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 2 6,71 --- 349
6 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JD Team 2 6,70 --- 0
7 Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 6,22 --- 0
8 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 1 6,11 --- 0
9 Roy van Meurs AV Atverni JD Team 2 5,74 --- 290
10 David Brouwer-Munoz AV Phoenix JD Team 1 5,53 --- 276
11 Tom Davids VAV JD 5,31 --- 262
12 Cain Rooke AV Atverni JD Team 2 5,18 --- 0
13 Daniël Vink U-Track JD 5,14 --- 251
14 Steven van Luinen AV Clytone...JD Team 1 5,07 --- 246
15 Quinten Maas Fit JD 5,04 --- 244
16 Aaron van de Craats VAV JD 4,99 --- 0
17 Sander Verbeek AV Clytone...JD Team 2 4,61 --- 214
18 Ruben Bruins Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,91 --- 163



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isar Bonthuis VAV JD 1,50 --- 623
2 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 1,40 --- 541
3 Jur Delissen AV Phoenix JD Team 1 1,35 --- 499
3 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 1,35 --- 499
3 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 499
6 Bink Boetius Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,30 --- 462
7 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 1,25 --- 426
8 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 1 1,25 --- 0
9 Arend de Lignie U-Track JD 1,25 --- 426
10 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 1,20 --- 0
11 Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 1,20 --- 389
12 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 1,15 --- 0
12 Bjorn Hulsebos VAV JD 1,15 --- 0
14 Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 1,10 --- 0
14 Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 1,10 --- 0
Mees Milder AV Clytone...JD Team 1 DNS --- 0
Jos Bouhuis Hellas Utr...JD Team 2 DNS --- 0
Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 --- ---
Quinten Maas Fit JD --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Peter de Kruyff Hellas Utr...JD Team 1 4,55 +1.4 m/s--- 529
2 Bart van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 4,35 +1.8 m/s--- 488
3 Henry van der Ziel VAV JD 4,03 +0.2 m/s--- 424
4 Jorrit van der Tol AV Clytone...JD Team 1 3,99 +2.7 m/s--- 416
5 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 3,93 +2.6 m/s--- 0
6 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 3,88 +0.9 m/s--- 0
7 Bink Boetius Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,87 +1.0 m/s--- 392
8 Daan van d...Coevering Fit JD 3,65 +1.2 m/s--- 348
9 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JD Team 2 3,63 +2.6 m/s--- 344
10 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 1 3,48 +0.2 m/s--- 314
11 Jos Bouhuis Hellas Utr...JD Team 2 3,41 +2.0 m/s--- 0
12 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 3,35 +4.1 m/s--- 0
13 Pieter Maas AV Phoenix JD Team 1 3,24 +2.2 m/s--- 266
14 Thomas Ligter AV Zuidwal JD Team 2 3,24 +1.9 m/s--- 0
15 Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 3,24 +0.8 m/s--- 266
16 Luuk Ligtvoet VAV JD 3,11 +1.4 m/s--- 0
17 Frank van der Leeden AV Clytone...JD Team 2 3,05 +0.6 m/s--- 228
18 Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 2,96 +0.4 m/s--- 210
19 Wessel Mostert U-Track JD 2,92 +3.7 m/s--- 202
20 Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 2,77 +5.3 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar U-Track MC Team 1 10,53 -1.8 m/s--- 699
2 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 10,82 -1.8 m/s--- 649
3 Thirza Verkerk U-Track MC Team 1 10,97 -1.8 m/s--- 624
4 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 2 11,33 -1.0 m/s--- 566
5 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 11,46 -1.8 m/s--- 546
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix MC 11,48 +0.0 m/s--- 543
6 Dunya van Zanten VAV MC 11,48 -1.8 m/s--- 543
8 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 11,54 -1.8 m/s--- 534
9 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 11,95 -1.6 m/s--- 0
10 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 12,18 +0.0 m/s--- 443
11 Nikita Wesker U-Track MC Team 1 12,24 -1.8 m/s--- 0
12 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 12,26 -1.6 m/s--- 0
13 Levie Bettonviel Fit MC 12,34 -1.0 m/s--- 422
14 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 12,44 -1.0 m/s--- 409
15 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 12,53 -1.6 m/s--- 397
16 Anne van Gils AV Phoenix MC 12,60 -1.6 m/s--- 388
17 Emma Tukker U-Track MC Team 2 12,67 +0.0 m/s--- 380
18 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 12,80 -1.0 m/s--- 364
19 Nadia Maas Fit MC 12,84 -1.6 m/s--- 359
20 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 12,91 -1.6 m/s--- 350
21 Esther van de Beek VAV MC 12,95 +0.0 m/s--- 346
22 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 13,09 +0.0 m/s--- 329
23 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 13,12 -1.0 m/s--- 0
24 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 13,13 -1.0 m/s--- 325
Femke Lazaroms Fit MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Aylan Menick AV Atverni MC 3:14,96 --- 581
2 Ynte Biemans AV Atverni MC 3:15,13 --- 580
3 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 3:22,61 --- 528
4 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 3:22,84 --- 526
5 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 3:24,58 --- 515
6 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 2 3:26,48 --- 502
7 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:26,81 --- 500
8 Joy de Bruijne AV Atverni MC 3:27,19 --- 0
9 Femke Brouwer AV Phoenix MC 3:29,70 --- 482
10 Jip van der Spek U-Track MC Team 1 3:33,68 --- 457
11 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 3:34,66 --- 451
12 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3:34,69 --- 451
13 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 3:34,94 --- 449
14 Hanneke Dekker VAV MC 3:43,79 --- 398
15 Nadia Maas Fit MC 3:49,11 --- 370
16 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 3:52,29 --- 353
17 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3:57,84 --- 325
18 Dunya van Zanten VAV MC 4:09,30 --- 272
19 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 4:15,89 --- 0
Nanda Bousema Hellas Utr...MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 12,95 -1.9 m/s--- 593
2 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 13,27 -1.9 m/s--- 559
3 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 13,74 -1.9 m/s--- 512
4 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 14,42 -2.7 m/s--- 450
5 Joy de Bruijne AV Atverni MC 14,43 -1.9 m/s--- 449
6 Cheyenne Spies VAV MC 15,62 -2.7 m/s--- 354
7 Femke Brouwer AV Phoenix MC 15,92 -1.9 m/s--- 332
8 Hanneke Dekker VAV MC 16,04 -2.7 m/s--- 323
9 Sarah Verkerk U-Track MC Team 2 16,09 -2.7 m/s--- 320
10 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 16,21 -2.7 m/s--- 312
11 Esther Spruit AV Phoenix MC 16,23 -1.9 m/s--- 310
12 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 16,33 -1.5 m/s--- 303
13 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 16,39 -2.7 m/s--- 0
14 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 16,87 -1.5 m/s--- 268
15 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 17,08 -1.5 m/s--- 255
16 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 17,29 -1.5 m/s--- 242
17 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 17,41 -1.5 m/s--- 0
18 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 18,71 -1.5 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 --- 0
1 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 --- 0
1 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 0 42,52 650
4 AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 43,62 604
5 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 44,22 530
5 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 44,25 579
7 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 0 45,00 550
8 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 45,40 535
9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 45,95 514
10 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 0 46,52 494
11 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 0 53,43 279



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Siham Chaout U-Track MC Team 2 26,06 --- 432
2 Femke Beernink AV Phoenix MC 23,08 --- 381
3 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 22,57 --- 371
4 Esther Spruit AV Phoenix MC 21,65 --- 0
5 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 21,19 --- 346
6 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 20,68 --- 337
7 Sanne de Bree AV Atverni MC 19,91 --- 322
8 Pascalle Boom U-Track MC Team 2 19,45 --- 0
9 Hanneke Dekker VAV MC 18,81 --- 301
10 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 16,84 --- 0
11 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 16,77 --- 0
12 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 16,11 --- 0
13 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 16,00 --- 0
14 Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 15,71 --- 237
15 Maijke Huibers VAV MC 15,42 --- 0
16 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 15,37 --- 0
17 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 11,35 --- 136



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 27,09 --- 429
2 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 23,89 --- 376
3 Dagmar van Stigt VAV MC 20,41 --- 315
4 Cheyenne Spies VAV MC 19,71 --- 0
5 Pascalle Boom U-Track MC Team 2 18,62 --- 281
6 Anne van Gils AV Phoenix MC 18,26 --- 274
7 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 17,94 --- 267
8 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 2 17,45 --- 0
9 Nikita Wesker U-Track MC Team 1 16,88 --- 0
10 Bernice van Slagmaat AV Clytoneus MC 15,61 --- 220
11 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 14,21 --- 0
12 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 1 14,18 --- 0
13 Yvonne de Vocht AV Clytoneus MC 13,40 --- 0
14 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 13,01 --- 163
Femke Lazaroms Fit MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 11,59 --- 596
2 Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 8,79 --- 462
3 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 8,65 --- 455
4 Maijke Huibers VAV MC 8,46 --- 445
5 Esther Spruit AV Phoenix MC 8,29 --- 437
6 Femke Beernink AV Phoenix MC 8,27 --- 0
7 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 8,09 --- 0
8 Sanne de Bree AV Atverni MC 7,83 --- 412
9 Amy van de Werken VAV MC 7,45 --- 0
10 Sarah Verkerk U-Track MC Team 2 7,27 --- 381
11 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 7,25 --- 0
12 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 1 6,58 --- 341
13 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 6,44 --- 333
14 Yvonne de Vocht AV Clytoneus MC 5,86 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 1,57 --- 663
2 Levie Bettonviel Fit MC 1,45 --- 582
2 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 1,45 --- 582
2 Jolein Buijs VAV MC 1,45 --- 582
5 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 1,40 --- 541
6 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 1,35 --- 0
6 Amy van de Werken VAV MC 1,35 --- 0
8 Nanda Bousema Hellas Utr...MC Team 1 1,30 --- 0
9 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 1 1,30 --- 462
10 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 1,20 --- 0
11 Milou Eijsbroek AV Phoenix MC 1,15 --- 352
12 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 1,05 --- 279



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 4,61 -1.3 m/s--- 542
2 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 4,60 -1.7 m/s--- 540
3 Jolein Buijs VAV MC 4,37 -0.9 m/s--- 492
4 Thirza Verkerk U-Track MC Team 1 4,31 -1.6 m/s--- 480
5 Dagmar van Stigt VAV MC 3,86 -2.6 m/s--- 0
6 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3,83 -3.1 m/s--- 384
7 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3,80 -0.1 m/s--- 378
8 An Mei van Dam U-Track MC Team 1 3,74 -2.9 m/s--- 0
9 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 3,61 -2.4 m/s--- 340
10 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 2 3,46 -1.2 m/s--- 0
11 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 1 3,13 -1.6 m/s--- 0
12 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3,13 -4.0 m/s--- 244
13 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 2,99 +0.3 m/s--- 216
14 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 2,58 -1.5 m/s--- 0
Femke Lazaroms Fit MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sterre Buijs VAV MD 8,86 -1.3 m/s--- 576
2 Marith Baas AV Zuidwal MD Team 1 9,03 -1.3 m/s--- 543
2 Rakia Kroeze Hellas Utr...MD Team 1 9,03 -2.4 m/s--- 543
4 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MD Team 1 9,11 -0.9 m/s--- 528
5 Marloes Bos AV Zuidwal MD Team 1 9,22 -1.3 m/s--- 508
6 Luka Wagenvoort U-Track MD Team 1 9,68 -2.4 m/s--- 429
7 Romy Dannenburg AV Atverni MD Team 1 9,71 -1.4 m/s--- 424
8 Yael Verkerk U-Track MD Team 2 9,73 -1.4 m/s--- 421
8 Linde van Dijken VAV MD 9,73 -1.3 m/s--- 421
10 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 9,79 -1.3 m/s--- 411
11 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 1 9,79 -1.3 m/s--- 0
12 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 9,88 -2.4 m/s--- 0
13 Emma Scheepstra AV Atverni MD Team 1 9,94 -1.4 m/s--- 387
14 Emma Schutte AV Phoenix MD Team 1 10,00 -0.9 m/s--- 378
15 Roos van der Linden U-Track MD Team 1 10,04 -0.9 m/s--- 372
16 Eline Kwakernaak VAV MD 10,08 -1.3 m/s--- 0
17 Joanne van der Poel AV Phoenix MD Team 1 10,20 -0.9 m/s--- 348
18 Joni Hardy Fit MD 10,28 -2.4 m/s--- 336
19 Manouk Schouten AV Clytoneus MD 10,32 -1.4 m/s--- 330
20 Paula Lots U-Track MD Team 2 10,41 -0.9 m/s--- 317
21 Mirte Weijers Hellas Utr...MD Team 2 10,42 -2.4 m/s--- 316
22 Tessa Bouwman AV Zuidwal MD Team 2 10,49 -1.4 m/s--- 306
23 Lisa Cox AV Atverni MD Team 2 10,87 -1.4 m/s--- 255
24 Sam Bisschop AV Zuidwal MD Team 2 10,97 -0.9 m/s--- 0
25 Evi Wolters Hellas Utr...MD Team 2 11,09 -2.4 m/s--- 227
26 Ella Cox AV Atverni MD Team 2 11,31 -0.9 m/s--- 200
27 Sterre van Eck AV Atverni MD Team 2 11,82 -2.4 m/s--- 0
Floor Poppema AV Clytoneus MD DNS --- 0
Nienke Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anna Eikendal AV Atverni MD Team 1 3:13,57 --- 592
2 Lotte van Schaik AV Atverni MD Team 1 3:14,27 --- 586
3 Esra Zijderlaan AV Atverni MD Team 2 3:15,53 --- 577
4 Sara Schouten AV Atverni MD Team 2 3:22,62 --- 528
5 Carlijn de Bie AV Atverni MD Team 1 3:22,72 --- 0
6 Tessa Verweij AV Atverni MD Team 2 3:24,72 --- 0
7 Guusje van der Vorst Hellas Utr...MD Team 1 3:27,83 --- 493
8 Sterre Buijs VAV MD 3:31,52 --- 470
9 Keet Rogh VAV MD 3:36,17 --- 442
10 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 3:36,27 --- 441
11 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 3:38,00 --- 431
12 Maud Kaarsgaren Fit MD 3:39,02 --- 425
13 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 3:39,20 --- 0
14 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 3:40,69 --- 416
15 Renske Idzenga AV Zuidwal MD Team 1 3:43,94 --- 0
16 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 3:44,81 --- 393
17 Maaike Heida AV Clytoneus MD 3:45,32 --- 390
18 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 3:48,84 --- 371
19 Mirte Weijers Hellas Utr...MD Team 2 3:49,82 --- 366
20 Roos van der Linden U-Track MD Team 1 4:00,63 --- 312
21 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 4:09,53 --- 271
22 Ilse Hoogveld U-Track MD Team 2 4:12,69 --- 257
23 Floor Poppema AV Clytoneus MD 4:13,85 --- 252
24 Paula Lots U-Track MD Team 2 4:14,60 --- 249
25 Marlon Plakke VAV MD 4:19,18 --- 0
26 Sophie Leerink AV Phoenix MD Team 1 4:21,31 --- 221
27 Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 2 4:46,38 --- 128
Eline Donker Fit MD DNS --- 0
Nienke Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 DNS --- 0
Destiny Daalderop U-Track MD Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MD Team 1 11,21 -1.8 m/s--- 457
2 Laura Schnell Hellas Utr...MD Team 1 11,77 -3.1 m/s--- 398
3 Maaike Heida AV Clytoneus MD 12,00 -1.8 m/s--- 375
4 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 12,21 -2.7 m/s--- 355
5 Rakia Kroeze Hellas Utr...MD Team 1 12,57 -1.8 m/s--- 0
6 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 1 12,77 -3.1 m/s--- 304
7 Loes Vogelaar Fit MD 12,81 -2.7 m/s--- 301
8 Lize Huisman U-Track MD Team 2 12,86 -2.7 m/s--- 297
9 Romy Dannenburg AV Atverni MD Team 1 13,17 -1.8 m/s--- 271
10 Merle Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 13,26 -3.1 m/s--- 264
11 Nathalie Kruisinga VAV MD 13,37 -3.1 m/s--- 255
12 Yael Verkerk U-Track MD Team 2 13,51 -1.8 m/s--- 244
13 Renske Idzenga AV Zuidwal MD Team 1 13,69 -1.8 m/s--- 230
14 Charlotte Pluta AV Atverni MD Team 1 13,95 -2.7 m/s--- 211
15 Angelle Davis AV Clytoneus MD 14,33 -1.8 m/s--- 184
16 Emma Schutte AV Phoenix MD Team 1 14,52 -2.7 m/s--- 172
17 Emma Verbeek VAV MD 14,80 -1.8 m/s--- 153
18 Merit Bouwmeester AV Zuidwal MD Team 2 15,01 -3.1 m/s--- 140
19 Lisa Cox AV Atverni MD Team 2 15,09 -1.8 m/s--- 135
20 Ella Cox AV Atverni MD Team 2 15,97 -2.7 m/s--- 84
21 Margot Weerd AV Zuidwal MD Team 1 17,58 -3.1 m/s--- 0
Annelei Tonk Fit MD DNS --- 0
Trijntje Annema U-Track MD Team 1 DNS --- 0
Keet Rogh VAV MD DNS --- 0
Lotte Kortschot AV Phoenix MD Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
11 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 --- 0
1 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 33,43 641
5 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 35,01 561
6 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 0 35,49 538
7 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 0 36,41 496
8 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 36,69 484
9 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 37,59 445
10 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 0 38,30 416
1 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 38,89 392
12 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 39,02 387
13 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 40,09 347
14 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 30,29 --- 500
2 Ilayda Arikan Hellas Utr...MD Team 1 15,59 --- 235
3 Sanne van Enk AV Phoenix MD Team 1 14,80 --- 218
4 Eva Schram AV Zuidwal MD Team 1 14,68 --- 0
5 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 13,78 --- 0
6 Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 12,59 --- 167
7 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 12,42 --- 0
8 Mila Hoogvliet U-Track MD Team 1 12,29 --- 159
9 Lola van der Wielen U-Track MD Team 2 11,84 --- 148
10 Mirte Weijers Hellas Utr...MD Team 2 11,73 --- 146
11 Floor Poppema AV Clytoneus MD 11,52 --- 140
12 Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 2 11,17 --- 131
13 Sterre van Eck AV Atverni MD Team 2 10,79 --- 122
14 Merit Bouwmeester AV Zuidwal MD Team 2 10,49 --- 0
15 Marlon Plakke VAV MD 7,32 --- 23
Eline Donker Fit MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 24,34 --- 384
2 Laura van Rooijen AV Clytoneus MD 16,55 --- 240
3 Maud Kaarsgaren Fit MD 16,03 --- 229
4 Jasha Notenboom AV Zuidwal MD Team 2 15,58 --- 219
5 Merit Bouwmeester AV Zuidwal MD Team 2 15,53 --- 0
6 Ilayda Arikan Hellas Utr...MD Team 1 15,10 --- 209
7 Trijntje Annema U-Track MD Team 1 14,25 --- 191
8 Marith Baas AV Zuidwal MD Team 1 13,79 --- 0
9 Sanne van Enk AV Phoenix MD Team 1 13,72 --- 179
10 Evi Wolters Hellas Utr...MD Team 2 12,44 --- 149
11 Charlotte Pluta AV Atverni MD Team 1 11,45 --- 125
12 Luka Wagenvoort U-Track MD Team 1 11,32 --- 0
13 Lize Huisman U-Track MD Team 2 9,47 --- 74
14 Emma Verbeek VAV MD 8,42 --- 45
15 Dewi van Onselen AV Atverni MD Team 2 7,42 --- 15
Annelei Tonk Fit MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Guusje van der Vorst Hellas Utr...MD Team 1 9,01 --- 474
2 Emma Scheepstra AV Atverni MD Team 1 8,20 --- 432
3 Ilayda Arikan Hellas Utr...MD Team 1 7,68 --- 0
4 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 7,67 --- 403
5 Linde van Dijken VAV MD 7,24 --- 379
6 Margot Weerd AV Zuidwal MD Team 1 6,61 --- 0
7 Dewi van Onselen AV Atverni MD Team 2 6,40 --- 330
8 Roos van der Linden U-Track MD Team 1 6,35 --- 327
9 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 6,07 --- 310
9 Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 2 6,07 --- 310
11 Emma Verbeek VAV MD 6,04 --- 0
12 Angelle Davis AV Clytoneus MD 5,82 --- 295
13 Joni Hardy Fit MD 5,77 --- 292
14 Ilse Hoogveld U-Track MD Team 2 5,47 --- 272
15 Tessa Bouwman AV Zuidwal MD Team 2 5,35 --- 0
16 Rixt Vos Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,10 --- 248
Nienke Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 1,40 --- 541
2 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 1,35 --- 499
2 Mila Hoogvliet U-Track MD Team 1 1,35 --- 499
4 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 1,30 --- 0
5 Nathalie Kruisinga VAV MD 1,30 --- 462
6 Sophie Leerink AV Phoenix MD Team 1 1,25 --- 426
6 Lola van der Wielen U-Track MD Team 2 1,25 --- 426
8 Marloes Bos AV Zuidwal MD Team 1 1,20 --- 0
9 Eva Schram AV Zuidwal MD Team 1