Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC 8 5945
2 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 7 5835
3 AV Zuidwal MC Team 1 AV Zuidwal - MJC 8 5594
4 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC 9 4881
5 AV Phoenix MC AV Phoenix - MJC 6 4738
6 VAV MC VAV - MJC 8 4650
7 AV Atverni MC AV Atverni - MJC 8 4427
8 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC 5 3139
9 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 4 3040
10 Fit MC Fit - MJC 3 1733
11 AV Zuidwal MC Team 2 AV Zuidwal - MJC 0 0

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar U-Track MC Team 1 10,53 -1.8 m/s--- 699
2 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 10,82 -1.8 m/s--- 649
3 Thirza Verkerk U-Track MC Team 1 10,97 -1.8 m/s--- 624
4 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 2 11,33 -1.0 m/s--- 566
5 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 11,46 -1.8 m/s--- 546
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix MC 11,48 +0.0 m/s--- 543
6 Dunya van Zanten VAV MC 11,48 -1.8 m/s--- 543
8 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 11,54 -1.8 m/s--- 534
9 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 11,95 -1.6 m/s--- 0
10 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 12,18 +0.0 m/s--- 443
11 Nikita Wesker U-Track MC Team 1 12,24 -1.8 m/s--- 0
12 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 12,26 -1.6 m/s--- 0
13 Levie Bettonviel Fit MC 12,34 -1.0 m/s--- 422
14 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 12,44 -1.0 m/s--- 409
15 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 12,53 -1.6 m/s--- 397
16 Anne van Gils AV Phoenix MC 12,60 -1.6 m/s--- 388
17 Emma Tukker U-Track MC Team 2 12,67 +0.0 m/s--- 380
18 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 12,80 -1.0 m/s--- 364
19 Nadia Maas Fit MC 12,84 -1.6 m/s--- 359
20 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 12,91 -1.6 m/s--- 350
21 Esther van de Beek VAV MC 12,95 +0.0 m/s--- 346
22 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 13,09 +0.0 m/s--- 329
23 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 13,12 -1.0 m/s--- 0
24 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 13,13 -1.0 m/s--- 325
Femke Lazaroms Fit MC DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Aylan Menick AV Atverni MC 3:14,96 --- 581
2 Ynte Biemans AV Atverni MC 3:15,13 --- 580
3 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 3:22,61 --- 528
4 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 3:22,84 --- 526
5 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 3:24,58 --- 515
6 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 2 3:26,48 --- 502
7 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:26,81 --- 500
8 Joy de Bruijne AV Atverni MC 3:27,19 --- 0
9 Femke Brouwer AV Phoenix MC 3:29,70 --- 482
10 Jip van der Spek U-Track MC Team 1 3:33,68 --- 457
11 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 3:34,66 --- 451
12 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3:34,69 --- 451
13 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 3:34,94 --- 449
14 Hanneke Dekker VAV MC 3:43,79 --- 398
15 Nadia Maas Fit MC 3:49,11 --- 370
16 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 3:52,29 --- 353
17 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3:57,84 --- 325
18 Dunya van Zanten VAV MC 4:09,30 --- 272
19 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 4:15,89 --- 0
Nanda Bousema Hellas Utr...MC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 12,95 -1.9 m/s--- 593
2 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 13,27 -1.9 m/s--- 559
3 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 13,74 -1.9 m/s--- 512
4 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 14,42 -2.7 m/s--- 450
5 Joy de Bruijne AV Atverni MC 14,43 -1.9 m/s--- 449
6 Cheyenne Spies VAV MC 15,62 -2.7 m/s--- 354
7 Femke Brouwer AV Phoenix MC 15,92 -1.9 m/s--- 332
8 Hanneke Dekker VAV MC 16,04 -2.7 m/s--- 323
9 Sarah Verkerk U-Track MC Team 2 16,09 -2.7 m/s--- 320
10 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 16,21 -2.7 m/s--- 312
11 Esther Spruit AV Phoenix MC 16,23 -1.9 m/s--- 310
12 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 16,33 -1.5 m/s--- 303
13 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 16,39 -2.7 m/s--- 0
14 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 16,87 -1.5 m/s--- 268
15 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 17,08 -1.5 m/s--- 255
16 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 17,29 -1.5 m/s--- 242
17 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 17,41 -1.5 m/s--- 0
18 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 18,71 -1.5 m/s--- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Siham Chaout U-Track MC Team 2 26,06 --- 432
2 Femke Beernink AV Phoenix MC 23,08 --- 381
3 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 22,57 --- 371
4 Esther Spruit AV Phoenix MC 21,65 --- 0
5 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 21,19 --- 346
6 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 20,68 --- 337
7 Sanne de Bree AV Atverni MC 19,91 --- 322
8 Pascalle Boom U-Track MC Team 2 19,45 --- 0
9 Hanneke Dekker VAV MC 18,81 --- 301
10 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 16,84 --- 0
11 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 16,77 --- 0
12 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 16,11 --- 0
13 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 16,00 --- 0
14 Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 15,71 --- 237
15 Maijke Huibers VAV MC 15,42 --- 0
16 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 15,37 --- 0
17 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 11,35 --- 136

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 27,09 --- 429
2 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 23,89 --- 376
3 Dagmar van Stigt VAV MC 20,41 --- 315
4 Cheyenne Spies VAV MC 19,71 --- 0
5 Pascalle Boom U-Track MC Team 2 18,62 --- 281
6 Anne van Gils AV Phoenix MC 18,26 --- 274
7 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 17,94 --- 267
8 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 2 17,45 --- 0
9 Nikita Wesker U-Track MC Team 1 16,88 --- 0
10 Bernice van Slagmaat AV Clytoneus MC 15,61 --- 220
11 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 14,21 --- 0
12 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 1 14,18 --- 0
13 Yvonne de Vocht AV Clytoneus MC 13,40 --- 0
14 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 13,01 --- 163
Femke Lazaroms Fit MC DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 11,59 --- 596
2 Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 8,79 --- 462
3 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 8,65 --- 455
4 Maijke Huibers VAV MC 8,46 --- 445
5 Esther Spruit AV Phoenix MC 8,29 --- 437
6 Femke Beernink AV Phoenix MC 8,27 --- 0
7 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 8,09 --- 0
8 Sanne de Bree AV Atverni MC 7,83 --- 412
9 Amy van de Werken VAV MC 7,45 --- 0
10 Sarah Verkerk U-Track MC Team 2 7,27 --- 381
11 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 7,25 --- 0
12 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 1 6,58 --- 341
13 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 6,44 --- 333
14 Yvonne de Vocht AV Clytoneus MC 5,86 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 1,57 --- 663
2 Levie Bettonviel Fit MC 1,45 --- 582
2 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 1,45 --- 582
2 Jolein Buijs VAV MC 1,45 --- 582
5 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 1,40 --- 541
6 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 1,35 --- 0
6 Amy van de Werken VAV MC 1,35 --- 0
8 Nanda Bousema Hellas Utr...MC Team 1 1,30 --- 0
9 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 1 1,30 --- 462
10 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 1,20 --- 0
11 Milou Eijsbroek AV Phoenix MC 1,15 --- 352
12 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 1,05 --- 279

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 4,61 -1.3 m/s--- 542
2 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 4,60 -1.7 m/s--- 540
3 Jolein Buijs VAV MC 4,37 -0.9 m/s--- 492
4 Thirza Verkerk U-Track MC Team 1 4,31 -1.6 m/s--- 480
5 Dagmar van Stigt VAV MC 3,86 -2.6 m/s--- 0
6 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3,83 -3.1 m/s--- 384
7 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3,80 -0.1 m/s--- 378
8 An Mei van Dam U-Track MC Team 1 3,74 -2.9 m/s--- 0
9 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 3,61 -2.4 m/s--- 340
10 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 2 3,46 -1.2 m/s--- 0
11 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 1 3,13 -1.6 m/s--- 0
12 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3,13 -4.0 m/s--- 244
13 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 2,99 +0.3 m/s--- 216
14 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 2,58 -1.5 m/s--- 0
Femke Lazaroms Fit MC DNS --- 0