Uitslagen Running Center Leeuwarden Loopavond op de baan

Jongens Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Stefan de Vries Start `78 4:51,24 ---
2 Daniël H...n 't Veld Start `78 5:17,78 ---



Jongens Junior A - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Jonatan Venema AV NOP 34:15,51 34:30,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Roelof Veyer Start `78 16,94 +2.8 m/s18,00
2 Sem van Rooijen Start `78 18,17 +1.4 m/s---
3 Mejias Rosario Groningen 18,47 +1.3 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Milan Frenay Noorwegen 4:54,64 ---



Jongens Junior B - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer Groningen 38,56 37,91
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 35,52 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Gerbrand Bontekoe AV Impala 10,77 ---
Piter Nijboer Groningen DNS 14,70



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs Huigen AV Sparta 18,41 +2.8 m/s18,61
2 Nando Kramer AV Aquilo 19,86 +1.3 m/s19,56
Rick Velkers Heerenveen DNS ---



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Huigen AV Sparta 40,65 41,69
2 Nando Kramer AV Aquilo 41,89 42,00
Rick Velkers Heerenveen DNS ---



Jongens Junior C - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Lion Wijman Frenay Noorwegen 5:09,51 ---
2 Jurre Boerema Groningen 5:37,83 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Owen Prins Castricum 21,99 +2.3 m/s---
2 Chris van der Walle Start `78 22,90 +1.3 m/s---
Valenciano Roffel AAC `61 DNS ---



Jongens Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Owen Prins Castricum 51,44 ---
2 Stein Steinaa Noorwegen 57,69 ---
Valenciano Roffel AAC `61 DNS ---



Jongens Junior D - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Ate Clobus AAC `61 5:24,52 ---
2 Julian Keun Groningen 5:25,28 5:25,00
3 Mart Bijker Heerenveen 5:50,07 ---
4 Owen Prins Castricum 6:21,71 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tim Duker AAC `61 26,31 26,21
2 Chris van der Walle Start `78 19,71 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Chris van der Walle Start `78 9,25 ---
2 Tim Duker AAC `61 8,87 9,87
3 Mark Postma Start `78 3,58 ---



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eddy Elsinga Heerenveen 20,44 +4.0 m/s22,30
2 Roelof Sondaar de Sprinter 24,02 +1.3 m/s---
3 Wieger Klijnstra Heerenveen 25,36 +2.3 m/s25,59
4 Jan Nijmeijer Start `78 29,69 +1.4 m/s---
5 Aad van Leeuwen AV NOP 30,66 +2.3 m/s---



Masters Mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Eddy Elsinga Heerenveen 42,91 45,00
2 Roelof Sondaar de Sprinter 55,87 ---
3 Wieger Klijnstra Heerenveen 1:05,55 1:05,08
4 Aad van Leeuwen AV NOP 1:08,48 ---
5 Jan Nijmeijer Start `78 1:11,55 ---



Masters Mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Aalt Wensink De Gemzen 5:44,74 ---
2 Marten Bolt BB lopers 5:55,97 ---
3 Roelof Sondaar de Sprinter 6:22,78 ---
4 Dirk Wigmans De Gemzen 6:25,07 ---



Masters Mannen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Mathijs De Vroome Groningen 34:48,30 33:50,00
2 Jeroen ten Klooster BB lopers 37:05,04 36:09,00
3 Krijn Kroezen SPLS 38:47,37 38:32,17
4 Joost Jansen AV NOP 39:32,38 ---
5 Henk Wolf SPLS 39:50,34 39:10,00
6 Anjo Simonse AV NOP 40:04,78 39:50,00
7 André Gerth SPLS 41:27,72 41:00,00
8 Maurice Mulder AV NOP 41:59,19 40:00,00
9 Ferry Van Laar BB lopers 42:26,79 40:59,00
10 Pieter-Jan Vlaming AV NOP 43:10,68 43:00,00
11 Berry Pees Start `78 44:43,84 43:26,00
12 Roelof Sondaar de Sprinter 46:38,83 ---
13 Jan Vis Start `78 53:38,26 58:00,00
Jasper Stege AV NOP DNS ---
Jeroen Vels AV NOP DNF 40:00,00
Jaap Vlaming AV NOP DNF 43:00,00
Eugene Olgers AV NOP DNF 39:00,00
Johannes v... der Veen AV Lionitas DNF 43:00,00
Martijn Schakelaar BB lopers DNF 36:59,00



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kwakkel De Gemzen 29,24 ---
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 28,70 ---
3 Feico Jansma Heerenveen 23,81 ---
4 Hans Hes Heerenveen 21,77 ---
5 Jan Nijmeijer Start `78 20,73 ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jeroen Kwakkel De Gemzen 8,90 ---
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,15 ---
3 Dirk Wigmans De Gemzen 7,70 ---
4 Hans Hes Heerenveen 7,60 ---
5 Feico Jansma Heerenveen 7,14 ---



Masters Vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Smedinga Heerenveen 24,86 +2.3 m/s26,02



Masters Vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jolanda Smedinga Heerenveen 56,36 57,60



Masters Vrouwen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Jazlin Ruinemans Start `78 5:37,04 5:20,00
2 Angelique ...n-Wiekens De Gemzen 5:58,30 ---
Arjanne R...ije-Lever De Gemzen DNS ---



Masters Vrouwen - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mandy Zijlstra HRRR 23,47 +2.3 m/s24,00



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Mandy Zijlstra HRRR 53,53 51,00



Meisjes Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marleen Postma Start `78 24,26 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
Mileen Bruinewoud Start `78 DNS 19,00



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Maaike Geerling AV PEC 1910 43,61 43,00
Mileen Bruinewoud Start `78 DNS 43,14



Meisjes Junior B - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 10000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema Groningen 31,20 35,28
2 Meike Sturre Start `78 22,55 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rozemarie Fokkema Groningen 12,06 13,04
2 Meike Sturre Start `78 7,85 ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Olivia Carli AAC `61 19,40 +1.3 m/s20,19
2 Silke Bosgraaf AV Impala 20,26 +1.3 m/s20,80
3 Eline Ruige AV Lionitas 20,90 +1.3 m/s20,55
4 Ruth Zijlstra Heerenveen 21,12 +1.3 m/s21,40
5 Nanou Hofmann Heerenveen 21,72 +4.0 m/s23,11
6 Nina De Haes HAC `63 21,97 +1.4 m/s---
7 Karin Vlasblom AV Impala 22,28 +4.0 m/s22,61
Brecht van der Vliet Groningen DNS 19,16



Meisjes Junior C - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Brecht van der Vliet Groningen 42,46 43,00
2 Noortje Huitema Groningen 42,51 42,44
3 Olivia Carli AAC `61 44,40 ---
4 Ruth Zijlstra Heerenveen 45,66 48,91
5 Eline Ruige AV Lionitas 47,09 45,88
6 Noortje Knoll Groningen 47,26 50,01
7 Nina De Haes HAC `63 49,18 ---
Nanou Hofmann Heerenveen DNS 56,83



Meisjes Junior C - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Dione Schipper Start `78 5:21,19 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Silke Bosgraaf AV Impala 21,83 ---
2 Nanou Hofmann Heerenveen 21,63 21,44
3 Karin Vlasblom AV Impala 19,52 21,08



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 20,94 +4.0 m/s21,67
2 Sterre Kievit Groningen 21,61 +4.0 m/s22,23
3 Julia Fahner Isala `96 21,73 +1.3 m/s---



Meisjes Junior D - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Sterre Kievit Groningen 49,70 ---
2 Julia Fahner Isala `96 51,01 ---
3 Quinty Dora Frenay Noorwegen 1:04,85 ---



Meisjes Junior D - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Jip Boerema Groningen 5:50,96 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Mette Hamstra Start `78 15,32 ---
2 Diane Wensink De Gemzen 13,91 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,92 8,89
2 Diane Wensink De Gemzen 7,54 ---
3 Mette Hamstra Start `78 7,48 ---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Kok AV PEC 1910 17,21 +2.8 m/s16,80
2 Wilco Jonker De Gemzen 18,66 +2.8 m/s19,50
3 Pieter Dogger Heerenveen 19,37 +1.3 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jordy Visscher AV PEC 1910 35,34 34,54
2 Niels Kok AV PEC 1910 36,26 36,20
3 Wilco Jonker De Gemzen 40,07 39,50
4 Pieter Dogger Heerenveen 41,71 ---



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Jordi Dommerholt Heerenveen 5:04,62 ---



Senioren mannen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Joris van den Bosch Start `78 35:19,85 34:07,00
2 Jesper Keidel AV Lionitas 41:42,68 ---
Piet Pascha VTLS DNF 35:08,89



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Zaw Leiden 44,64 49,75
2 Martijn Langen AAC `61 44,10 44,95
3 Owen Smidt AAC `61 36,80 ---
4 Alex Wildeboer VTLS 35,19 ---
5 Jonathan Huisman AAC `61 34,24 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martijn Langen AAC `61 11,62 ---
2 Jonathan Huisman AAC `61 11,32 ---
3 Alex Wildeboer VTLS 10,56 ---
4 Owen Smidt AAC `61 10,14 ---



Senioren vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Geesje Nijmeijer Start `78 58,09 ---



Senioren vrouwen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Geesje Nijmeijer Start `78 6:37,61 ---



Senioren vrouwen - 10000 meter

# Naam ResOBP
1 Tessa Frenay Noorwegen 35:46,17 34:30,00
2 Eline Kelly Start `78 39:19,84 40:00,00
3 Dinie Ras AV NOP 39:32,21 38:30,00
4 Jantina Loosman AV NOP 43:01,82 43:00,00
5 Robin Nijholt Heerenveen 45:05,29 45:57,00



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen 34,93 ---
2 Wieke Nijmeijer Start `78 15,95 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Charlene Okken Groningen 14,03 ---
2 Wieke Nijmeijer Start `78 6,86 ---