Uitslagen Openingswedstrijd Pupillen

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,18 8,51 3,99 1679
2 Delano van Zandvoort AV Lionitas 9,84 5,99 3,40 1306
3 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 9,94 5,90 3,47 1299
4 Milan Kerstholt AAC `61 10,10 5,10 3,42 1213
5 Wes Jones HAC `63 10,74 6,56 2,95 1120
6 Joey Munsterman Start `78 10,73 4,44 3,25 1043
7 Nathan Weishaupt AV Aquilo 10,51 4,74 2,82 1008
8 Owen Nijenhuis AAC `61 10,99 4,68 2,79 935
9 Aaron van Loo AV Aquilo 11,04 4,18 2,97 928
10 Chris Gorissen AAC `61 11,06 4,23 2,93 922
11 Nicander Hamstra AAC `61 12,03 4,91 3,04 880
12 Rink Niemeijer Groningen 11,91 4,67 3,01 870
13 Martijn Visser AAC `61 11,30 3,33 2,55 745



Jongens Pupil A1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1:59,54 ---
2 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 2:13,46 ---
3 Delano van Zandvoort AV Lionitas 2:19,96 ---
4 Milan Kerstholt AAC `61 2:24,92 ---
5 Joey Munsterman Start `78 2:27,73 ---
6 Aaron van Loo AV Aquilo 2:29,37 ---
7 Owen Nijenhuis AAC `61 2:31,72 ---
8 Chris Gorissen AAC `61 2:32,46 ---
9 Martijn Visser AAC `61 2:48,62 ---
10 Nicander Hamstra AAC `61 2:52,50 ---
11 Rink Niemeijer Groningen 2:57,65 ---
12 Nathan Weishaupt AV Aquilo 3:00,54 ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Quinn Van der Honing Groningen 9,33 10,07 4,55 1843
2 Thygo de Vries Heerenveen 9,43 7,24 3,89 1546
3 Lorens Reumer HAC `63 9,20 6,21 3,84 1517
4 Thomas Berends AAC `61 9,83 6,94 4,00 1485
5 Bram Oppelaar AAC `61 10,01 7,02 3,68 1397
6 Mats Reitsma Groningen 10,33 6,65 3,72 1336
7 Jerrik Thalen Groningen 10,35 5,95 3,69 1285
8 Sander Darmeveil AAC `61 11,15 6,52 3,25 1126
9 Timo Tervoort Groningen 11,31 6,85 3,11 1097
10 Niels Kuipers AAC `61 10,93 5,99 3,01 1072
11 Olav Clobus AAC `61 11,09 5,59 3,08 1041
12 Jens Everts AAC `61 11,87 4,50 2,78 816



Jongens Pupil A2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Thygo de Vries Heerenveen 1:59,27 2:07,70
2 Thomas Berends AAC `61 2:00,04 ---
3 Mats Reitsma Groningen 2:01,76 ---
4 Quinn Van der Honing Groningen 2:03,89 ---
5 Jerrik Thalen Groningen 2:07,44 ---
6 Bram Oppelaar AAC `61 2:10,83 ---
7 Lorens Reumer HAC `63 2:11,00 ---
8 Olav Clobus AAC `61 2:26,03 ---
9 Sander Darmeveil AAC `61 2:31,15 ---
10 Niels Kuipers AAC `61 2:34,29 ---
11 Jens Everts AAC `61 2:37,22 ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,69 4,95 3,50 1379
2 Job Mulder Groningen 6,91 4,66 3,72 1351
3 Liam de Lang Heerenveen 7,25 5,90 3,52 1320
4 Samuel Ui...roeneveld Groningen 7,27 5,61 3,14 1221
5 Benjamin Teunter Groningen 7,30 3,97 3,23 1119
6 Roan Hulshof AV Jahn II 7,36 4,29 3,01 1087
7 Niels Eefting HAC `63 7,38 3,94 2,98 1051
8 Jelle Sminia DOS 7,65 3,58 2,83 941
9 Reinier Sibeijn Groningen 8,15 3,84 2,74 856
10 Ole Beukenkamp Groningen 8,12 3,99 2,59 843
11 Tijn Kohl HAC `63 8,39 4,12 2,61 814
12 Laurens Grondsma Groningen 8,26 3,28 2,83 811
13 Silvijn Smit Groningen 8,35 3,54 2,40 732
14 Hugo Wijnholds Groningen 8,77 4,04 2,27 683
15 Matthijs Kruizinga Groningen DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 2:09,73 ---
2 Samuel Ui...roeneveld Groningen 2:14,66 ---
3 Niels Eefting HAC `63 2:17,53 ---
4 Benjamin Teunter Groningen 2:18,91 ---
5 Roan Hulshof AV Jahn II 2:20,76 ---
6 Reinier Sibeijn Groningen 2:29,45 ---
7 Laurens Grondsma Groningen 2:29,47 ---
8 Tijn Kohl HAC `63 2:33,60 ---
9 Hugo Wijnholds Groningen 2:33,93 ---
10 Silvijn Smit Groningen 2:38,18 ---
11 Jelle Sminia DOS 2:38,46 ---
12 Ole Beukenkamp Groningen 2:44,51 ---
13 Job Mulder Groningen 5:26,53 ---
Matthijs Kruizinga Groningen DNS ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Daan Kempkens ATC `75 7,57 12,50 3,21 994
2 Otto Bosch Groningen 7,88 16,00 3,17 988
3 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 7,90 13,00 3,05 911
4 Storm Kievit Groningen 7,57 10,50 2,85 885
5 Daan de Jonge AAC `61 8,03 13,00 2,66 811
6 Hugo Ritsema Groningen 7,78 11,00 2,62 810
7 Nick V an der Wal AV Aquilo 8,59 18,00 2,59 790
8 Jurgen Eefting HAC `63 8,01 11,00 2,65 776
9 Jermain Van Dijk AV Jahn II 8,66 13,00 2,58 697
10 Roan van Loo AV Aquilo 8,23 10,00 2,50 690
11 Elout Hamstra AAC `61 8,31 10,00 2,52 681
12 Maxim Schaaij AAC `61 8,37 10,00 2,44 656
13 Robin Smittenberg AAC `61 8,85 12,00 2,45 626
14 Sven Thalen Groningen 9,85 8,50 2,08 358



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jorrit Riemeijer AV Aquilo 2:19,98 ---
2 Otto Bosch Groningen 2:23,44 2:32,59
3 Elout Hamstra AAC `61 2:24,68 ---
4 Daan de Jonge AAC `61 2:27,15 ---
5 Jurgen Eefting HAC `63 2:28,65 ---
6 Storm Kievit Groningen 2:29,29 ---
7 Daan Kempkens ATC `75 2:36,46 ---
8 Maxim Schaaij AAC `61 2:39,62 ---
9 Jermain Van Dijk AV Jahn II 2:44,21 ---
10 Hugo Ritsema Groningen 2:44,88 ---
11 Roan van Loo AV Aquilo 2:52,21 ---
12 Robin Smittenberg AAC `61 2:53,91 ---
13 Nick V an der Wal AV Aquilo 2:55,64 ---
14 Sven Thalen Groningen 3:03,89 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Nica Lips Groningen 9,74 5,39 4,03 1410
2 Suze van Driel AAC `61 9,86 5,16 3,72 1314
3 Jasmijn Kraima Groningen 9,87 5,19 3,39 1248
4 Sophie de Haas SAV 10,37 4,91 3,58 1192
5 Lois Richardson Heerenveen 10,34 5,36 3,33 1176
6 Femke Bakker Groningen 10,38 4,28 3,42 1114
7 Elsa Tichelaar Groningen 10,47 5,28 3,13 1113
8 Mirte van Zessen Heerenveen 10,38 3,43 3,15 995
9 Emma Balkenende AAC `61 11,40 3,85 3,32 929
10 Kirsten Wever AV Jahn II 10,99 3,76 3,08 925
11 Kirsten Land Groningen 10,94 3,99 2,83 899
12 Anouk Huisman Groningen 11,19 3,94 2,92 882
13 Carlijn Enting AAC `61 11,40 4,86 2,49 837
14 Manon Delhaas AV Aquilo 11,59 3,65 2,72 771
15 Lotte Kwak AV Aquilo 12,82 3,58 2,52 599
16 Lianne van Strien AAC `61 13,66 3,22 1,99 389



Meisjes Pupil A1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Suze van Driel AAC `61 1:59,57 ---
2 Jasmijn Kraima Groningen 2:10,37 ---
3 Sophie de Haas SAV 2:11,31 ---
4 Elsa Tichelaar Groningen 2:12,95 ---
5 Mirte van Zessen Heerenveen 2:18,12 ---
6 Femke Bakker Groningen 2:18,15 ---
7 Anouk Huisman Groningen 2:18,93 ---
8 Emma Balkenende AAC `61 2:19,69 ---
9 Lois Richardson Heerenveen 2:19,90 ---
10 Kirsten Wever AV Jahn II 2:20,27 ---
11 Kirsten Land Groningen 2:21,11 ---
12 Nica Lips Groningen 2:26,22 ---
13 Manon Delhaas AV Aquilo 2:30,06 ---
14 Lotte Kwak AV Aquilo 2:35,31 ---
15 Carlijn Enting AAC `61 2:37,45 ---
16 Lianne van Strien AAC `61 3:59,15 ---



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Meike Huistra Heerenveen 9,51 7,55 4,06 1584
2 Inez Keun Groningen 9,86 8,53 3,95 1557
3 Marit Versfeld de Sprinter 9,42 6,59 4,05 1543
4 Mila Aukema Groningen 9,57 6,64 3,89 1488
5 Fieke Sportel Groningen 9,87 6,67 3,85 1432
6 Sanne Koster Groningen 9,28 5,15 3,75 1416
7 Ellemeike Visser Heerenveen 9,44 5,02 3,90 1410
8 Eva-Sofie Elferink AAC `61 10,04 5,18 3,60 1263
9 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,25 6,19 3,42 1261
10 Liselot Smit Groningen 10,49 5,69 3,37 1185
11 Evon Everts HAC `63 10,76 5,55 3,58 1181
12 Misha Kempkens AV Jahn II 10,14 4,80 3,38 1178
13 Leya Topelen Groningen 10,46 6,00 3,00 1134
14 Daniek Bousema AAC `61 10,37 4,96 3,26 1131
15 Joska Stol Groningen 10,20 4,92 3,13 1128
16 Nynke Kwak AV Aquilo 10,26 4,65 3,21 1116
17 Esther Zijlstra Groningen 11,15 4,88 3,02 975
18 Marlijn Bierma Fivelstreek 11,17 5,27 2,90 974
19 Marith Stel AV Jahn II 10,96 5,20 2,70 956
20 Meike Adriaanse Groningen 11,36 5,57 2,81 953
21 Ingelise v... den Berg AAC `61 11,48 2,99 2,97 779
22 Suzanne Veuger HAC `63 12,70 4,81 2,42 681



Meisjes Pupil A2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ellemeike Visser Heerenveen 1:55,40 ---
2 Marit Versfeld de Sprinter 1:57,83 1:57,30
3 Liselot Smit Groningen 2:00,28 ---
4 Sanne Koster Groningen 2:02,97 ---
5 Inez Keun Groningen 2:03,35 2:05,10
6 Nynke Kwak AV Aquilo 2:07,19 ---
7 Mila Aukema Groningen 2:08,69 ---
8 Meike Huistra Heerenveen 2:14,29 ---
9 Eva-Sofie Elferink AAC `61 2:17,39 ---
10 Joska Stol Groningen 2:26,29 ---
11 Evon Everts HAC `63 2:28,37 ---
12 Suzanne de Jong AV Jahn II 2:33,97 ---
13 Marith Stel AV Jahn II 2:35,23 ---
14 Daniek Bousema AAC `61 2:35,89 ---
15 Esther Zijlstra Groningen 2:40,14 ---
16 Marlijn Bierma Fivelstreek 2:40,77 ---
17 Ingelise v... den Berg AAC `61 2:41,15 ---
18 Suzanne Veuger HAC `63 2:51,01 ---
19 Meike Adriaanse Groningen 2:58,00 ---
Fieke Sportel Groningen DNS ---
Leya Topelen Groningen DNS ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Liene Ritsema Groningen 6,92 6,09 3,17 1333
2 Elsza Van der Honing Groningen 7,09 4,73 3,15 1203
3 Yara Nieuwenkamp AAC `61 7,51 5,29 2,88 1101
4 Eva Wilbers Groningen 7,50 4,74 3,01 1091
5 Yinthe Beuving Groningen 7,52 4,31 3,15 1085
6 Daphne Veuger HAC `63 7,70 4,94 2,87 1040
7 Fenna Bousema AAC `61 7,98 4,00 2,87 922
8 Merel Bierma Fivelstreek 7,86 3,67 2,78 900
9 Marijke Veen Fivelstreek 8,08 4,75 2,47 880
10 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,53 4,20 2,60 796
11 Elin Thalen Groningen DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Wilbers Groningen 2:20,74 ---
2 Liene Ritsema Groningen 2:24,84 ---
3 Yinthe Beuving Groningen 2:27,41 ---
4 Elsza Van der Honing Groningen 2:30,67 ---
5 Fenna Bousema AAC `61 2:37,31 ---
6 Merel Bierma Fivelstreek 2:38,10 ---
7 Yara Nieuwenkamp AAC `61 2:38,33 ---
8 Marlisa Wiechers AV Jahn II 2:50,48 ---
9 Daphne Veuger HAC `63 2:55,01 ---
10 Marijke Veen Fivelstreek 3:01,91 ---
Elin Thalen Groningen DNS ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexVerPunten totaal
1 Luna van Driel AAC `61 7,43 10,00 2,87 906
2 Ilse Clobus AAC `61 7,83 9,50 2,70 787
3 Isa Vos DOS 8,07 9,00 2,59 714
4 Rosa de Jong AAC `61 8,27 10,50 2,54 702
5 Norah Kerstholt AAC `61 8,08 7,00 2,70 689
6 Britt Berends AAC `61 8,58 13,50 2,42 685
7 Jillis Boekaar Groningen 8,53 7,00 2,69 617
8 Bellar de Jong AAC `61 9,02 9,50 2,56 577
9 Yinthe Stel AV Jahn II 8,55 8,50 2,22 554
10 Lisanne Tollenaar AAC `61 9,13 6,00 2,43 457
11 Isabel Hulshof AV Jahn II 8,95 6,50 2,18 443
12 Rodanthe Hamstra AAC `61 9,12 5,00 2,48 441
13 Ella Wijnholds Groningen 8,91 5,50 2,25 436
14 Flore van den Berg AAC `61 9,58 7,00 2,28 395
15 Ninaïs Smittenberg AAC `61 9,75 7,50 2,12 356
16 Naomy Van Dijk AV Jahn II 13,75 4,00 1,16 6



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Luna van Driel AAC `61 2:15,61 ---
2 Ilse Clobus AAC `61 2:27,08 ---
3 Jillis Boekaar Groningen 2:27,76 ---
4 Rosa de Jong AAC `61 2:39,86 ---
5 Bellar de Jong AAC `61 2:52,92 ---
6 Norah Kerstholt AAC `61 2:56,70 ---
7 Britt Berends AAC `61 2:57,77 ---
8 Ella Wijnholds Groningen 2:58,82 ---
9 Rodanthe Hamstra AAC `61 3:00,22 ---
10 Lisanne Tollenaar AAC `61 3:02,15 ---
11 Yinthe Stel AV Jahn II 3:10,28 ---
12 Isabel Hulshof AV Jahn II 3:16,29 ---
13 Flore van den Berg AAC `61 3:26,89 ---
14 Ninaïs Smittenberg AAC `61 3:37,53 ---
15 Naomy Van Dijk AV Jahn II 4:29,40 ---



Meisjes Racerunners Pupillen - Meerkamp

# Naam 60m200m600mPunten totaal
1 Sophie Alards AAC `61 15,49 50,76 3:00,50 8
2 Lyona Bleijie AAC `61 15,49 57,48 3:06,58 0