Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Meike Huistra Heerenveen 9,51 7,55 4,06 1584
2 Inez Keun Groningen 9,86 8,53 3,95 1557
3 Marit Versfeld de Sprinter 9,42 6,59 4,05 1543
4 Mila Aukema Groningen 9,57 6,64 3,89 1488
5 Fieke Sportel Groningen 9,87 6,67 3,85 1432
6 Sanne Koster Groningen 9,28 5,15 3,75 1416
7 Ellemeike Visser Heerenveen 9,44 5,02 3,90 1410
8 Eva-Sofie Elferink AAC `61 10,04 5,18 3,60 1263
9 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,25 6,19 3,42 1261
10 Liselot Smit Groningen 10,49 5,69 3,37 1185
11 Evon Everts HAC `63 10,76 5,55 3,58 1181
12 Misha Kempkens AV Jahn II 10,14 4,80 3,38 1178
13 Leya Topelen Groningen 10,46 6,00 3,00 1134
14 Daniek Bousema AAC `61 10,37 4,96 3,26 1131
15 Joska Stol Groningen 10,20 4,92 3,13 1128
16 Nynke Kwak AV Aquilo 10,26 4,65 3,21 1116
17 Esther Zijlstra Groningen 11,15 4,88 3,02 975
18 Marlijn Bierma Fivelstreek 11,17 5,27 2,90 974
19 Marith Stel AV Jahn II 10,96 5,20 2,70 956
20 Meike Adriaanse Groningen 11,36 5,57 2,81 953
21 Ingelise v... den Berg AAC `61 11,48 2,99 2,97 779
22 Suzanne Veuger HAC `63 12,70 4,81 2,42 681

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sanne Koster Groningen 9,28 --- 597
2 Marit Versfeld de Sprinter 9,42 --- 573
3 Ellemeike Visser Heerenveen 9,44 --- 569
4 Meike Huistra Heerenveen 9,51 --- 557
5 Mila Aukema Groningen 9,57 --- 547
6 Inez Keun Groningen 9,86 9,57 500
7 Fieke Sportel Groningen 9,87 --- 498
8 Eva-Sofie Elferink AAC `61 10,04 --- 472
9 Misha Kempkens AV Jahn II 10,14 --- 457
10 Joska Stol Groningen 10,20 --- 448
11 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,25 --- 441
12 Nynke Kwak AV Aquilo 10,26 --- 439
13 Daniek Bousema AAC `61 10,37 --- 423
14 Leya Topelen Groningen 10,46 --- 410
15 Liselot Smit Groningen 10,49 --- 406
16 Evon Everts HAC `63 10,76 --- 369
17 Marith Stel AV Jahn II 10,96 --- 343
18 Esther Zijlstra Groningen 11,15 --- 320
19 Marlijn Bierma Fivelstreek 11,17 --- 317
20 Meike Adriaanse Groningen 11,36 --- 294
21 Ingelise v... den Berg AAC `61 11,48 --- 280
22 Suzanne Veuger HAC `63 12,70 --- 151

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 8,53 8,96 549
2 Meike Huistra Heerenveen 7,55 --- 497
3 Fieke Sportel Groningen 6,67 --- 446
4 Mila Aukema Groningen 6,64 --- 445
5 Marit Versfeld de Sprinter 6,59 7,11 442
6 Suzanne de Jong AV Jahn II 6,19 --- 418
7 Leya Topelen Groningen 6,00 --- 406
8 Liselot Smit Groningen 5,69 --- 387
9 Meike Adriaanse Groningen 5,57 --- 379
10 Evon Everts HAC `63 5,55 --- 378
11 Marlijn Bierma Fivelstreek 5,27 --- 359
12 Marith Stel AV Jahn II 5,20 --- 355
13 Eva-Sofie Elferink AAC `61 5,18 --- 353
14 Sanne Koster Groningen 5,15 --- 351
15 Ellemeike Visser Heerenveen 5,02 --- 343
16 Daniek Bousema AAC `61 4,96 --- 338
17 Joska Stol Groningen 4,92 --- 336
18 Esther Zijlstra Groningen 4,88 --- 333
19 Suzanne Veuger HAC `63 4,81 --- 328
20 Misha Kempkens AV Jahn II 4,80 --- 327
21 Nynke Kwak AV Aquilo 4,65 --- 317
22 Ingelise v... den Berg AAC `61 2,99 --- 187

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Meike Huistra Heerenveen 4,06 --- 530
2 Marit Versfeld de Sprinter 4,05 --- 528
3 Inez Keun Groningen 3,95 4,04 508
4 Ellemeike Visser Heerenveen 3,90 --- 498
5 Mila Aukema Groningen 3,89 --- 496
6 Fieke Sportel Groningen 3,85 --- 488
7 Sanne Koster Groningen 3,75 --- 468
8 Eva-Sofie Elferink AAC `61 3,60 --- 438
9 Evon Everts HAC `63 3,58 --- 434
10 Suzanne de Jong AV Jahn II 3,42 --- 402
11 Misha Kempkens AV Jahn II 3,38 --- 394
12 Liselot Smit Groningen 3,37 --- 392
13 Daniek Bousema AAC `61 3,26 --- 370
14 Nynke Kwak AV Aquilo 3,21 --- 360
15 Joska Stol Groningen 3,13 --- 344
16 Esther Zijlstra Groningen 3,02 --- 322
17 Leya Topelen Groningen 3,00 --- 318
18 Ingelise v... den Berg AAC `61 2,97 --- 312
19 Marlijn Bierma Fivelstreek 2,90 --- 298
20 Meike Adriaanse Groningen 2,81 --- 280
21 Marith Stel AV Jahn II 2,70 --- 258
22 Suzanne Veuger HAC `63 2,42 --- 202

Uitslagen 600 meter Meisjes Pupil A2

# Naam ResOBP
1 Ellemeike Visser Heerenveen 1:55,40 ---
2 Marit Versfeld de Sprinter 1:57,83 1:57,30
3 Liselot Smit Groningen 2:00,28 ---
4 Sanne Koster Groningen 2:02,97 ---
5 Inez Keun Groningen 2:03,35 2:05,10
6 Nynke Kwak AV Aquilo 2:07,19 ---
7 Mila Aukema Groningen 2:08,69 ---
8 Meike Huistra Heerenveen 2:14,29 ---
9 Eva-Sofie Elferink AAC `61 2:17,39 ---
10 Joska Stol Groningen 2:26,29 ---
11 Evon Everts HAC `63 2:28,37 ---
12 Suzanne de Jong AV Jahn II 2:33,97 ---
13 Marith Stel AV Jahn II 2:35,23 ---
14 Daniek Bousema AAC `61 2:35,89 ---
15 Esther Zijlstra Groningen 2:40,14 ---
16 Marlijn Bierma Fivelstreek 2:40,77 ---
17 Ingelise v... den Berg AAC `61 2:41,15 ---
18 Suzanne Veuger HAC `63 2:51,01 ---
19 Meike Adriaanse Groningen 2:58,00 ---
Fieke Sportel Groningen DNS ---
Leya Topelen Groningen DNS ---