Uitslagen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2015]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daan Lubberdink Ciko `66 Jongens 11,23 -2.1 m/s11,22 749
2 Tijn Vaessen Swift Atle...k Jongens 11,79 -2.1 m/s11,96 624
3 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 11,82 -2.1 m/s11,71 618
4 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 11,99 -2.1 m/s11,71 583
5 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 12,15 -2.1 m/s11,81 550
6 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 12,20 -2.1 m/s12,08 540
7 Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 12,22 -1.6 m/s--- 0
8 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 12,34 -1.7 m/s12,34 513
9 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,37 -1.7 m/s12,62 507
9 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 12,37 -2.1 m/s12,08 507
11 Joep van Es Prins Hend...k Jongens 12,39 -1.7 m/s12,20 0
12 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 12,44 -1.7 m/s12,32 0
13 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 12,59 -1.6 m/s--- 465
14 Stef van Berlo HAC Jongens 12,63 -0.4 m/s--- 458
15 Scott Pols Atledo Jongens 12,71 -0.4 m/s12,85 443
16 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 12,92 -0.4 m/s12,92 0
17 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,93 -1.7 m/s12,83 403
18 Menno Hofsté Scorpio Jongens 12,93 -0.4 m/s12,99 0
19 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 12,94 -1.6 m/s--- 0
20 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 13,03 -1.7 m/s12,56 386
21 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 13,04 -0.4 m/s12,88 0
22 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 13,06 -1.6 m/s--- 381
23 David Thommassen AV Sprint Jongens 13,09 -1.7 m/s12,53 0
24 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,22 -1.6 m/s--- 353
25 Stijn van Nierop DAK Jongens 13,26 -1.6 m/s--- 347
26 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 13,44 -0.4 m/s13,76 0
27 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 13,51 -0.4 m/s13,60 0
28 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 13,68 -1.6 m/s--- 0
29 Ruben Bogers Atledo Jongens 14,69 -0.4 m/s13,75 0
30 Stijn Poelen Nijmegen A...k Jongens 15,25 -1.6 m/s--- 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 53,57 54,42 656
2 Jasper Janssen Prins Hend...k Jongens 54,00 54,72 639
3 Timo Waars Atledo Jongens 54,44 55,00 623
4 Mitchell Emmers AV Attila Jongens 55,08 55,91 599
5 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 55,34 55,83 589
6 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 56,48 --- 548
7 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 56,68 56,32 0
8 Nart Pistorius Nijmegen A...k Jongens 56,96 59,21 532
9 August van de Weijer AV Sprint Jongens 57,17 56,01 524
10 Lars van Heugten Swift Atle...k Jongens 57,22 57,83 523
11 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 57,23 58,00 522
12 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 57,37 57,98 518
13 Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 57,80 56,00 503
14 Stijn van Nierop DAK Jongens 58,06 58,68 494
15 Rowan Beun AV Unitas Jongens 58,70 59,92 473
16 Sven van der Pas Scorpio Jongens 59,18 --- 0
17 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 59,32 55,51 0
18 Stef van Berlo HAC Jongens 1:00,08 --- 430
19 Rick Jongen HAC Jongens 1:00,09 --- 0
20 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 1:02,05 1:01,60 0
21 Lucas van Vroonhoven Eindhoven ...k Jongens 1:04,43 1:03,19 0
22 Xander Mahieu Atledo Jongens 1:04,77 1:05,00 0
23 Stef Hankel AV Generaa...s Jongens 1:05,55 --- 0
24 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1:07,34 --- 229



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 2:02,72 2:03,00 702
2 Jelle de Roon Atledo Jongens 2:03,92 2:03,00 682
3 Luca Schliekelmann Eindhoven ...k Jongens 2:11,10 2:20,00 572
4 Troy de Juncker AV Attila Jongens 2:11,24 2:19,77 570
5 Sven van der Pas Scorpio Jongens 2:11,94 2:14,57 560
6 Allard van Belois Ciko `66 Jongens 2:12,50 2:13,00 552
7 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 2:14,26 2:01,85 528
8 Tobias T Van Roon DAK Jongens 2:18,35 --- 473
9 Rowan Beun AV Unitas Jongens 2:19,66 2:19,00 456
10 Thijs Hulsen AV Generaa...s Jongens 2:19,74 --- 455
11 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 2:20,30 2:20,00 448
12 David Thommassen AV Sprint Jongens 2:20,52 2:21,96 445
13 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 2:20,87 2:20,70 0
14 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 2:21,60 2:26,50 432
15 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 2:21,63 2:24,75 0
16 Kevin Marijnissen AV Spiridon Jongens 2:22,50 --- 420
17 Silas Janssen Ciko `66 Jongens 2:23,02 --- 0
18 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 2:23,76 2:27,76 0
19 Lucas van Vroonhoven Eindhoven ...k Jongens 2:29,17 2:31,09 0
20 Rick Driessen Swift Atle...k Jongens 2:36,02 2:26,00 269
21 Jeroen van Lierop HAC Jongens 2:39,27 --- 237
22 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 2:51,12 2:44,14 0
Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 2:20,10 0
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS --- 0
Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 DNS 2:10,00 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dirk Roovers AV Attila Jongens 4:35,62 4:32,00 553
2 Jaïr van Winkel Atledo Jongens 4:37,38 4:40,00 541
3 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:37,84 4:27,00 538
4 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:43,61 4:42,50 502
5 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4:46,73 4:28,15 484
6 Troy de Juncker AV Attila Jongens 4:46,88 --- 0
7 Ruben van Herk AV Unitas Jongens 4:46,97 4:35,00 482
8 Willem Beugelink Ciko `66 Jongens 4:47,08 4:43,90 482
9 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 4:47,09 4:32,15 0
10 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:48,16 4:50,00 475
11 Floran Thijs HAC Jongens 4:51,35 --- 457
12 Tobias T Van Roon DAK Jongens 4:56,45 --- 428
13 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 4:58,75 4:48,03 415
14 Jasper Weevers Prins Hend...k Jongens 4:59,56 4:56,22 410
15 Daan Reijnen AV Wijchen...ns Team 1 5:03,26 4:58,20 0
16 Kevin Marijnissen AV Spiridon Jongens 5:07,85 --- 366
17 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 5:09,89 --- 0
18 Jur Klijs AV Sprint Jongens 5:12,82 4:45,00 341
19 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 5:41,96 --- 208
Tonnie de Benis AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
Mike van der Biezen Prins Hend...k Jongens DNS 5:36,33 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joep van Es Prins Hend...k Jongens 15,29 -0.7 m/s15,75 818
2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 16,72 -0.7 m/s16,12 684
3 Pepijn Mensen AV Sprint Jongens 16,98 -0.7 m/s17,19 0
4 Glenn Pols Atledo Jongens 17,18 -0.7 m/s16,80 646
5 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 17,20 +0.1 m/s18,00 644
6 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 17,24 -0.7 m/s16,50 641
7 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 17,40 -0.7 m/s16,56 0
8 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 18,00 +0.1 m/s17,84 582
9 Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 18,24 -0.7 m/s13,50 565
10 Bob Bugter AV Attila Jongens 18,48 +0.1 m/s17,26 0
11 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 18,62 -0.7 m/s16,50 0
12 Nart Pistorius Nijmegen A...k Jongens 18,70 -1.4 m/s20,64 533
13 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 19,02 +0.1 m/s19,36 511
14 Sam van der Pol Atledo Jongens 19,32 -1.4 m/s--- 0
15 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 19,40 +0.1 m/s19,91 0
16 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 19,60 +0.1 m/s18,50 474
17 Rick Driessen Swift Atle...k Jongens 19,64 +0.1 m/s20,34 471
18 Wybout de Leeuw HAC Jongens 19,87 -1.4 m/s--- 457
19 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 20,52 -1.4 m/s--- 419
20 Menno Hofsté Scorpio Jongens 21,54 -1.4 m/s22,06 364
21 Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 21,89 +0.1 m/s19,88 346
22 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 22,85 -1.4 m/s--- 0
23 Cas Weijers DAK Jongens 24,44 -1.4 m/s22,49 232
Olaf Vonk AV Unitas Jongens DNF --- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 46,56 46,56 --- 586
2 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 46,16 46,16 45,65 580
3 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 45,27 45,27 --- 568
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 44,39 44,39 --- 555
5 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 40,00 40,00 --- 491
6 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 36,14 36,14 --- 432
7 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 35,05 35,05 --- 0
8 Florian Wijnen AV Attila Jongens 34,94 34,94 --- 412
9 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 34,85 34,85 --- 0
10 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 34,47 34,47 32,14 405
11 Thijs Bron HAC Jongens 33,97 33,97 --- 397
12 Scott Pols Atledo Jongens 33,23 33,23 --- 385
13 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 31,95 31,95 --- 363
14 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 31,72 31,72 31,03 359
15 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 31,46 31,46 33,96 355
16 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,63 30,63 34,63 341
17 Bob Bugter AV Attila Jongens 30,33 30,33 --- 0
18 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 29,97 29,97 --- 329
19 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 29,76 29,76 29,21 0
20 Geert Elferink DAK Jongens 28,35 28,35 --- 301
21 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 28,26 28,26 --- 0
22 Timo Waars Atledo Jongens 27,42 27,42 --- 0
23 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 26,68 26,68 --- 0
24 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 26,46 26,46 --- 267
25 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 26,09 26,09 28,45 0
26 Frank Korzilius Scorpio Jongens 25,47 25,47 24,87 0
27 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 24,33 24,33 --- 0
28 Jeroen de Boer DAK Jongens 23,25 23,25 --- 0
29 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 16,31 16,31 --- 0
30 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 13,22 13,22 --- 0
Koen van Pelt Nijmegen A...k Jongens - DNS --- 0
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 - DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Florian Wijnen AV Attila Jongens 45,36 --- 788
2 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 41,44 41,67 714
3 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 40,05 --- 687
4 Rik Goessens AV Unitas Jongens 38,86 --- 0
5 Mattijs Mols AV Attila Jongens 38,32 --- 0
6 Jeroen Rops Scorpio Jongens 37,92 39,01 644
7 Glenn Pols Atledo Jongens 36,91 --- 624
8 Sam van der Pol Atledo Jongens 35,32 50,00 0
9 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 35,17 --- 587
10 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 35,00 34,93 584
11 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 33,47 35,44 0
12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 31,13 --- 500
13 Rick van de Ven DAK Jongens 31,10 --- 499
14 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 29,20 --- 456
15 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 27,84 --- 424
16 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 27,38 19,37 413
17 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 27,36 26,65 413
18 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 27,24 --- 410
19 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 23,99 --- 0
20 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 23,72 21,32 0
21 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 23,58 --- 0
22 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 21,65 21,03 268
23 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 21,04 --- 0
24 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 20,14 --- 0
25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 19,69 --- 214
26 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 18,79 --- 189
27 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 18,56 --- 0
28 Cas Weijers DAK Jongens 18,35 --- 0
29 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 17,67 --- 0
30 Thijs Hermans HAC Jongens 16,02 --- 106
Jeroen van Lierop HAC Jongens NM --- 0
Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 19,45 0
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 13,88 --- 721
2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 13,83 --- 718
3 Florian Wijnen AV Attila Jongens 13,53 --- 0
4 Sam van der Pol Atledo Jongens 11,86 --- 590
5 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 11,65 11,09 576
6 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 11,51 --- 567
7 Scott Pols Atledo Jongens 11,19 --- 0
8 Rik Goessens AV Unitas Jongens 11,16 --- 543
9 Jeroen Rops Scorpio Jongens 11,00 12,02 532
10 Maurice Schürmann AV Unitas Jongens 10,83 --- 0
11 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 10,70 --- 511
12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 10,17 --- 473
13 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 9,99 9,24 460
14 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 9,88 10,31 451
15 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 9,61 --- 0
16 Geert Elferink DAK Jongens 9,58 --- 429
17 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 9,37 --- 0
18 Rick van de Ven DAK Jongens 9,25 --- 0
19 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 9,21 --- 0
20 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 9,17 --- 0
21 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 8,96 8,77 382
22 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 8,72 9,17 0
23 Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens 8,62 9,42 0
24 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,51 --- 347
25 Thijs Bron HAC Jongens 7,96 --- 303
26 Rick Jongen HAC Jongens 6,88 --- 0
Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens DNS 11,82 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mike Idio Eindhoven ...k Jongens 1,85 --- 725
1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 1,85 --- 725
1 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 1,85 1,85 725
4 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 1,80 1,80 680
5 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 1,75 1,75 634
6 Glenn Pols Atledo Jongens 1,70 --- 587
6 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 1,70 --- 587
8 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 1,65 1,65 0
8 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 1,65 --- 0
10 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 540
11 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 --- 0
12 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,60 --- 492
13 Lars Kamsteeg Eindhoven ...k Jongens 1,60 --- 0
14 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,60 1,55 492
15 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 1,55 --- 444
16 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 1,50 --- 0
17 Jeroen de Boer DAK Jongens 1,50 --- 394
18 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 1,50 1,50 0
19 Ruben Bogers Atledo Jongens 1,45 --- 0
19 Bob Voets AV Attila Jongens 1,45 --- 0
21 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1,45 --- 344
21 Thijs Hermans HAC Jongens 1,45 --- 344
23 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 1,45 --- 0
24 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 1,40 --- 293
Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens DNS 1,45 0



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 12,13 +0.0 m/s--- 582
2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 12,00 -1.9 m/s--- 568
3 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 11,94 -1.7 m/s11,63 561
4 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,82 -2.1 m/s--- 548
5 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 11,52 -1.7 m/s10,86 514
6 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 10,73 +0.0 m/s--- 424
7 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 10,63 -1.2 m/s11,02 412
8 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 10,44 +0.0 m/s--- 390
9 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 10,32 -0.9 m/s--- 376
10 Thijs Hulsen AV Generaa...s Jongens 10,20 -0.8 m/s--- 362
11 Wybout de Leeuw HAC Jongens 9,88 -1.9 m/s--- 323
12 Stijn van Nierop DAK Jongens 9,82 +0.0 m/s--- 316
13 Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 9,35 -3.0 m/s--- 258
14 Xander Mahieu Atledo Jongens 9,21 -1.4 m/s--- 240
15 Nick Schipperen Scorpio Jongens 9,17 +0.0 m/s9,59 235
16 Lars van Heugten Swift Atle...k Jongens 8,66 -0.8 m/s9,13 170



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 4,40 4,50 909
2 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 4,10 4,20 833
3 Pepijn Mensen AV Sprint Jongens 3,60 --- 700
4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 3,30 --- 616
5 Guus van Iersel AV Attila Jongens 3,10 --- 558
6 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 2,80 --- 467
7 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 2,40 --- 338
8 Chris Rooijakkers HAC Jongens 2,30 --- 304
8 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 2,30 2,40 304
10 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 2,20 --- 270
10 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 2,20 1,80 270
Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens DNS 2,50 0



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 August van de Weijer AV Sprint Jongens 5,92 +1.1 m/s--- 587
2 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 5,87 +1.4 m/s6,10 576
3 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 5,64 +0.0 m/s6,07 523
4 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 5,53 +1.2 m/s--- 498
5 Tijn Vaessen Swift Atle...k Jongens 5,49 +0.0 m/s5,78 488
6 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,48 +1.5 m/s--- 486
7 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 5,46 +1.4 m/s--- 0
8 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 5,40 +2.7 m/s5,40 467
9 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 5,33 +0.0 m/s--- 451
10 Teun Peeters Prins Hend...k Jongens 5,29 +0.0 m/s5,33 0
11 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 5,23 +0.0 m/s--- 0
12 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 5,22 +0.1 m/s5,33 425
13 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 5,08 +1.5 m/s4,99 391
14 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 5,07 +0.6 m/s4,67 388
15 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 5,01 +1.4 m/s--- 374
16 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 5,00 +0.4 m/s--- 0
16 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 5,00 +1.4 m/s--- 0
18 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 4,84 +1.6 m/s--- 0
19 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 4,81 +0.3 m/s--- 324
20 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4,76 +0.9 m/s5,06 0
21 Lars Kamsteeg Eindhoven ...k Jongens 4,73 -0.5 m/s--- 304
22 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 4,38 +0.1 m/s--- 0
23 Ruben Bogers Atledo Jongens 4,36 +1.3 m/s--- 209
24 Cas Weijers DAK Jongens 4,35 +0.2 m/s--- 207
25 Jeroen van Lierop HAC Jongens 4,13 +0.0 m/s--- 148
26 Thijs Hermans HAC Jongens 4,08 +0.0 m/s--- 0
27 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 3,91 +0.0 m/s--- 0
28 Stijn Poelen Nijmegen A...k Jongens 3,86 +0.2 m/s3,65 0
29 Annan Heerkens AV Spiridon Jongens 3,83 +0.6 m/s--- 0
Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 12,93 -2.2 m/s12,81 689
2 Roos van Zwam Ciko `66 Meisjes 12,99 -0.3 m/s--- 678
3 Kyara Bijker Ciko `66 Meisjes 13,08 -2.2 m/s13,04 0
4 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 13,14 -2.2 m/s12,77 651
5 Anna Postema Prins Hend...k Meisjes 13,19 -1.7 m/s13,22 642
6 Fleur van Haaren Prins Hend...k Meisjes 13,28 -1.7 m/s13,16 0
7 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 13,32 -2.2 m/s12,61 620
8 Sanne Kastelijn AV Generaa...s Meisjes 13,53 -0.3 m/s--- 584
9 Robin van Berlo HAC Meisjes 13,57 -0.3 m/s--- 577
10 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 13,64 -2.2 m/s13,00 566
11 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 13,69 -2.2 m/s13,06 557
12 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 13,70 -1.7 m/s14,17 0
13 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 13,75 -1.7 m/s14,21 548
14 Jans van Gennip AV Marvel Meisjes 13,88 -1.7 m/s13,54 527
15 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 13,94 -1.7 m/s14,15 517
16 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 1 14,02 -1.7 m/s13,90 0
17 Noor Oude Egberink Nijmegen A...k Meisjes 14,09 -1.7 m/s14,30 494
18 Melissa Uranka AV Achille...p Meisjes 14,10 -1.7 m/s14,22 0
19 Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 14,16 -1.7 m/s13,34 483
20 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 14,18 -1.7 m/s13,90 0
21 Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 14,38 -0.7 m/s14,40 450
22 Emma Peeters AV Sprint Meisjes 14,52 -1.7 m/s13,43 0
23 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 14,53 -0.7 m/s14,41 0
24 Renée Kos AV Generaa...s Meisjes 14,54 -0.3 m/s--- 0
25 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 14,65 -0.7 m/s15,37 0
26 Merel Visser AV Unitas Meisjes 14,66 -1.7 m/s13,98 0
27 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 14,70 -0.7 m/s14,50 0
28 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 14,85 -0.3 m/s--- 382
29 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 14,90 -0.7 m/s15,18 0
30 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 14,99 -0.3 m/s--- 0
31 Mei-Jing Wulkan Nijmegen A...k Meisjes 15,65 -0.7 m/s15,57 0
32 Kim Dekkers Scorpio Meisjes 15,95 -0.7 m/s14,41 240
33 Emily Koenders HAC Meisjes 16,22 -0.3 m/s--- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 1:01,19 59,89 741
2 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1:01,36 1:01,40 736
3 Jana Bersee Ciko `66 Meisjes 1:01,44 1:01,00 733
4 Lieke Brouwers HAC Meisjes 1:03,65 --- 670
5 Famke Schoenmakers AV Unitas Meisjes 1:04,58 1:02,44 645
6 Sophie van Leeuwen Prins Hend...k Meisjes 1:05,10 1:02,00 631
7 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1:05,35 --- 625
8 Ellen van Gestel AV Sprint Meisjes 1:05,42 1:05,31 623
9 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 1:05,87 1:05,66 611
10 Teri Rossen AV Wijchen...es Team 1 1:06,76 1:05,00 588
11 Bente Smagge AV Attila Meisjes 1:07,26 1:07,50 0
12 Berbel Boymans AV Caesar Meisjes 1:07,45 1:04,35 0
13 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1:07,74 1:03,21 0
14 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 1:08,06 1:20,00 556
15 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 1:08,95 --- 535
16 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 1:09,32 1:07,34 527
17 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 1 1:10,29 1:08,00 0
18 Christella Prudon Nijmegen A...k Meisjes 1:10,73 --- 495
19 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1:11,19 1,15 0
20 Naomi van de Wouw Scorpio Meisjes 1:11,49 1:12,67 478
21 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 1:12,08 --- 465
Anna van Zwol Nijmegen A...k Meisjes DNS 1:04,00 0



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Famke Heinst Ciko `66 Meisjes 2:15,01 2:14,00 855
2 Jasmijn Lau Ciko `66 Meisjes 2:16,24 2:15,00 0
3 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 2:22,60 2,30 758
4 Emmy Weekers Prins Hend...k Meisjes 2:23,27 2:23,00 749
5 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 2:23,41 2:28,51 748
6 Isabel Andriessen AV Achille...p Meisjes 2:23,93 2:28,00 742
7 Famke Schoenmakers AV Unitas Meisjes 2:26,01 2:25,12 717
8 Karlijn Bongenaar Prins Hend...k Meisjes 2:26,98 2:30,87 0
9 Nina Becx AV Attila Meisjes 2:32,44 2:28,70 646
10 Berbel Boymans AV Caesar Meisjes 2:34,09 2:33,15 628
11 Michelle Bogers AV Sprint Meisjes 2:34,17 2:35,24 627
12 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 2:34,30 2:38,32 0
13 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 2:34,35 2:33,60 626
14 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 2:38,03 2:30,00 588
15 Robin van Berlo HAC Meisjes 2:42,41 --- 546
16 Gaby Römgens AV Sprint Meisjes 2:43,66 2:45,06 0
17 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 2:44,47 --- 527
18 Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 2:52,51 --- 0
19 Minke Huijbregts Eindhoven ...k Meisjes 2:55,47 2:50,00 433
20 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 2:57,33 --- 418
21 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 3:01,69 --- 0
Laura Schelling Eindhoven ...k Meisjes DNS 2:52,61 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Kyara Bijker Ciko `66 Meisjes 14,65 -1.1 m/s14,43 788
2 Anna Postema Prins Hend...k Meisjes 15,14 -1.1 m/s15,10 734
3 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 15,28 -1.1 m/s15,29 719
4 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 15,73 -1.1 m/s15,77 672
5 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 16,51 -1.1 m/s16,43 598
6 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,74 -2.8 m/s17,35 578
6 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 16,74 -1.1 m/s15,41 578
8 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 16,81 -2.8 m/s16,83 572
9 Jana Bersee Ciko `66 Meisjes 16,91 -0.7 m/s--- 0
10 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 16,96 -2.8 m/s17,20 559
11 Lieke Brouwers HAC Meisjes 17,12 -0.7 m/s--- 545
12 Bente Smagge AV Attila Meisjes 17,30 -0.7 m/s17,69 0
13 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 17,89 -2.8 m/s17,62 483
14 Jans van Gennip AV Marvel Meisjes 18,31 -0.7 m/s18,22 0
15 Sabine Linden AV Marvel Meisjes 20,26 -0.7 m/s19,80 0
16 Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 21,55 -0.7 m/s--- 249
17 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 22,04 -0.7 m/s21,31 0
Sannah van de Wijst AV Unitas Meisjes DNS 16,92 0
Nienke de Jager AV Wijchen...es Team 1 DNS 17,50 0
Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 DNF 17,00 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 50,17 760
2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,18 666
3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,30 661
4 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 53,16 623
5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 53,58 605
6 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 53,78 596
7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 54,79 554
8 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 54,96 548
9 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 4 55,28 535
10 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 55,38 531
11 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 56,06 504
12 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,86 436
13 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJB 4 58,43 415
14 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 DQ 0
14 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
14 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
14 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
14 Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 43,25 44,77 816
2 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 34,65 --- 680
3 Jet Rutten AV Unitas Meisjes 33,21 --- 655
4 Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 32,41 31,00 0
5 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 32,37 --- 641
6 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 31,65 --- 628
7 Bo Smit HAC Meisjes 31,11 --- 619
8 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 28,83 30,00 577
9 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 28,01 --- 0
10 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 27,55 --- 0
11 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 23,25 --- 469
12 Annet Slik ACW `66 Meisjes 22,14 --- 0
13 Laura de Jong Scorpio Meisjes 22,11 17,77 446
14 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 22,00 --- 443
15 Astrid van Tilburg Nijmegen A...k Meisjes 21,56 --- 434
16 Femke van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 21,08 --- 424
17 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 18,87 18,25 375
18 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 18,39 15,55 364
19 Sabine Linden AV Marvel Meisjes 17,92 17,38 0
20 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 17,63 --- 0
21 Anna van Zwol Nijmegen A...k Meisjes 16,91 --- 0
22 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 15,43 --- 293
23 Faye Huntjens AV Achille...p Meisjes 15,33 --- 290
24 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 14,35 --- 0
25 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 11,02 --- 0
Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 37,76 37,66 694
2 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 37,69 --- 693
3 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 33,97 34,98 623
4 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 32,56 --- 596
5 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 29,88 --- 0
6 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 27,10 29,78 0
7 Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 26,62 25,00 473
8 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 26,03 --- 460
9 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 25,66 22,16 452
10 Roos Koppen AV Weert Meisjes 25,15 --- 0
11 Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 24,21 21,00 0
12 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 22,74 --- 385
13 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 22,20 --- 372
14 Laura de Jong Scorpio Meisjes 21,42 --- 353
15 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 21,28 19,57 0
16 Bo Smit HAC Meisjes 21,23 --- 349
17 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 19,30 19,86 0
18 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 19,02 --- 0
19 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 18,18 --- 272
20 Imke Vliegen Eindhoven ...k Meisjes 17,59 --- 256
21 Judith Witteveen AV Generaa...s Meisjes 16,19 --- 218
22 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 15,29 --- 0
23 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 15,20 --- 189
24 Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 14,95 --- 0
25 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 14,07 --- 0
26 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 12,66 --- 113
27 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 12,62 --- 112
28 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 11,23 --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 15,15 15,83 903
2 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 11,75 12,02 703
3 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 11,22 --- 670
4 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 10,77 --- 641
5 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 10,58 --- 628
6 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 10,46 --- 620
7 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 10,33 --- 612
8 Roos Koppen AV Weert Meisjes 10,03 --- 591
9 Fleur Polman Ciko `66 Meisjes 9,91 10,05 0
10 Bo Smit HAC Meisjes 9,87 --- 581
11 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 9,82 10,00 577
12 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 9,77 --- 0
13 Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 9,41 9,50 0
14 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 9,00 9,26 520
15 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 8,94 8,41 0
16 Minke Huijbregts Eindhoven ...k Meisjes 8,92 --- 514
17 Astrid van Tilburg Nijmegen A...k Meisjes 8,81 --- 506
18 Jet Rutten AV Unitas Meisjes 8,48 --- 0
19 Annet Slik ACW `66 Meisjes 8,30 --- 469
20 Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 7,88 --- 437
21 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 7,69 7,49 422
22 Imke Vliegen Eindhoven ...k Meisjes 7,47 --- 0
23 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 6,76 --- 348
24 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 6,68 --- 0
25 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 6,67 --- 0
26 Mei-Jing Wulkan Nijmegen A...k Meisjes 5,64 --- 0
27 Emily Koenders HAC Meisjes 5,60 --- 0
28 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 5,29 --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 1,60 --- 832
1 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1,60 --- 832
3 Sophie de Groot HAC Meisjes 1,55 --- 779
3 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 1,55 1,57 779
5 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 1,50 1,60 726
5 Lotte Houtman Prins Hend...k Meisjes 1,50 1,50 726
5 Roos van Zwam Ciko `66 Meisjes 1,50 --- 726
8 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 1,45 1,50 672
9 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 1,45 1,40 0
10 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,45 --- 672
10 Christella Prudon Nijmegen A...k Meisjes 1,45 --- 672
12 Isabel Andriessen AV Achille...p Meisjes 1,40 --- 615
13 Jet van der Mark Ciko `66 Meisjes 1,40 --- 0
14 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1,35 --- 0
14 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,35 --- 0
16 Nina Becx AV Attila Meisjes 1,30 --- 484
17 Floor Götschenberg AV Attila Meisjes 1,30 1,30 0
18 Gaby Römgens AV Sprint Meisjes 1,30 --- 484
19 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 1,25 1,45 417
19 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 1,25 --- 417
Renée Kos AV Generaa...s Meisjes NM --- 0
Anna Martha Viguurs Prins Hend...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Famke Heinst Ciko `66 Meisjes 5,14 +0.9 m/s--- 710
2 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 5,08 +1.5 m/s--- 696
3 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 5,04 +1.8 m/s--- 686
4 Sophie de Groot HAC Meisjes 4,78 +0.0 m/s--- 623
5 Teri Rossen AV Wijchen...es Team 1 4,74 +0.0 m/s4,91 613
6 Femke van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 4,73 +2.1 m/s--- 611
7 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 4,70 +1.5 m/s--- 603
8 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 4,69 +0.0 m/s--- 601
8 Fleur van Haaren Prins Hend...k Meisjes 4,69 +0.0 m/s4,75 601
10 Jet van der Mark Ciko `66 Meisjes 4,62 +2.6 m/s--- 0
11 Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 4,61 +1.1 m/s--- 581
12 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 4,60 +1.4 m/s--- 0
13 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 4,56 +1.2 m/s4,88 568
14 Sanne Kastelijn AV Generaa...s Meisjes 4,53 +3.4 m/s--- 561
15 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 4,52 +0.6 m/s--- 0
16 Nienke de Jager AV Wijchen...es Team 1 4,46 +0.7 m/s4,50 0
17 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 4,28 +2.5 m/s--- 497
18 Judith Witteveen AV Generaa...s Meisjes 4,20 +2.7 m/s--- 0
19 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 4,12 +2.4 m/s--- 0
20 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 4,12 +0.0 m/s4,10 455
21 Jans van Gennip AV Marvel Meisjes 4,01 +0.0 m/s4,36 0
21 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 4,01 +1.4 m/s--- 0
23 Floor Götschenberg Eindhoven ...k Meisjes 4,00 +0.8 m/s4,02 0
24 Kim Dekkers Scorpio Meisjes 3,73 +1.1 m/s3,39 349
25 Emma Peeters AV Sprint Meisjes 3,68 +0.0 m/s--- 0
26 Mei-Jing Wulkan Nijmegen A...k Meisjes 3,57 +0.0 m/s--- 304
27 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 3,48 +0.0 m/s--- 278
28 Naomi van de Wouw Scorpio Meisjes 3,37 +2.9 m/s--- 0
29 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 3,25 +0.0 m/s--- 0
Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 NM --- 0
Anna Martha Viguurs Prins Hend...k Meisjes DNS --- 0