Competitiestand Meisjes U18
# Team Leden Punten
1 Ciko `66 Meisjes Ciko `66 - MJB
Begeleider: Jip Roemaat
Jurylid: Bart van der Mark
9 7663
2 Prins Hendrik Meisjes Prins Hendrik - MJB
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
8 6403
3 AV Achilles Top Meisjes AV Achilles Top - MJB
Begeleider: Chantal van der Meulen
Jurylid: Leon Jeurissen
6 6188
4 AV Unitas Meisjes AV Unitas - MJB
Begeleider: Stephan Nolte
Jurylid: Herman Visser
9 6115
5 AV Attila Meisjes AV Attila - MJB
Begeleider: Arnoud vd Boel arnoudvandeboel@xs4all.nl
Jurylid: Peter Westerman
7 5982
6 HAC Meisjes HAC - MJB 5 5824
7 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Sonja Bakker
7 5709
8 Eindhoven Atletiek Meisjes Eindhoven Atletiek - MJB
Begeleider: Jonathan Zammit
7 5596
9 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJB
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Ziggy Birker
9 5521
10 AV Caesar Meisjes AV Caesar - MJB 6 5045
11 AV Wijchen Meisjes Team 1 AV Wijchen - MJB
Begeleider: Robin Scholten en Tim Klinkhamer
Jurylid: Jeroen Driessen
7 5004
12 AV Marvel Meisjes AV Marvel - MJB
Begeleider: Hans Vorstenbosch
Jurylid: Arjan de Bruijn
5 4582
13 Scorpio Meisjes Scorpio - MJB
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
Jurylid: Wilfred de Jong
5 4325
14 Nijmegen Atletiek Meisjes Nijmegen Atletiek - MJB
Begeleider: Hans van Zwol
Jurylid: Jan Poelen
6 4278
15 AV Generaal Michaelis Meisjes AV Generaal Michaelis - MJB
Begeleider: Huub van der Elzen
6 3411
16 AV Weert Meisjes AV Weert - MJB
Begeleider: Tim Altena
4 2689
17 AV Wijchen Meisjes Team 2 AV Wijchen - MJB
Begeleider: Robin Scholten en Tim Klinkhamer
Jurylid: Douwe de Jager
3 2322
18 Scopias Atletiek Meisjes Scopias Atletiek - MJB 0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 12,93 -2.2 m/s12,81
2 Roos van Zwam Ciko `66 Meisjes 12,99 -0.3 m/s---
3 Kyara Bijker Ciko `66 Meisjes 13,08 -2.2 m/s13,04
4 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 13,14 -2.2 m/s12,77
5 Anna Postema Prins Hend...k Meisjes 13,19 -1.7 m/s13,22
6 Fleur van Haaren Prins Hend...k Meisjes 13,28 -1.7 m/s13,16
7 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 13,32 -2.2 m/s12,61
8 Sanne Kastelijn AV Generaa...s Meisjes 13,53 -0.3 m/s---
9 Robin van Berlo HAC Meisjes 13,57 -0.3 m/s---
10 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 13,64 -2.2 m/s13,00
11 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 13,69 -2.2 m/s13,06
12 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 13,70 -1.7 m/s14,17
13 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 13,75 -1.7 m/s14,21
14 Jans van Gennip AV Marvel Meisjes 13,88 -1.7 m/s13,54
15 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 13,94 -1.7 m/s14,15
16 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 1 14,02 -1.7 m/s13,90
17 Noor Oude Egberink Nijmegen A...k Meisjes 14,09 -1.7 m/s14,30
18 Melissa Uranka AV Achille...p Meisjes 14,10 -1.7 m/s14,22
19 Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 14,16 -1.7 m/s13,34
20 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 14,18 -1.7 m/s13,90
21 Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 14,38 -0.7 m/s14,40
22 Emma Peeters AV Sprint Meisjes 14,52 -1.7 m/s13,43
23 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 14,53 -0.7 m/s14,41
24 Renée Kos AV Generaa...s Meisjes 14,54 -0.3 m/s---
25 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 14,65 -0.7 m/s15,37
26 Merel Visser AV Unitas Meisjes 14,66 -1.7 m/s13,98
27 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 14,70 -0.7 m/s14,50
28 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 14,85 -0.3 m/s---
29 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 14,90 -0.7 m/s15,18
30 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 14,99 -0.3 m/s---
31 Mei-Jing Wulkan Nijmegen A...k Meisjes 15,65 -0.7 m/s15,57
32 Kim Dekkers Scorpio Meisjes 15,95 -0.7 m/s14,41
33 Emily Koenders HAC Meisjes 16,22 -0.3 m/s---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 1:01,19 59,89
2 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1:01,36 1:01,40
3 Jana Bersee Ciko `66 Meisjes 1:01,44 1:01,00
4 Lieke Brouwers HAC Meisjes 1:03,65 ---
5 Famke Schoenmakers AV Unitas Meisjes 1:04,58 1:02,44
6 Sophie van Leeuwen Prins Hend...k Meisjes 1:05,10 1:02,00
7 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1:05,35 ---
8 Ellen van Gestel AV Sprint Meisjes 1:05,42 1:05,31
9 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 1:05,87 1:05,66
10 Teri Rossen AV Wijchen...es Team 1 1:06,76 1:05,00
11 Bente Smagge AV Attila Meisjes 1:07,26 1:07,50
12 Berbel Boymans AV Caesar Meisjes 1:07,45 1:04,35
13 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1:07,74 1:03,21
14 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 1:08,06 1:20,00
15 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 1:08,95 ---
16 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 1:09,32 1:07,34
17 Anne Sengers AV Wijchen...es Team 1 1:10,29 1:08,00
18 Christella Prudon Nijmegen A...k Meisjes 1:10,73 ---
19 Noortje van der Mast ACW `66 Meisjes 1:11,19 1,15
20 Naomi van de Wouw Scorpio Meisjes 1:11,49 1:12,67
21 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 1:12,08 ---
Anna van Zwol Nijmegen A...k Meisjes DNS 1:04,00

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Famke Heinst Ciko `66 Meisjes 2:15,01 2:14,00
2 Jasmijn Lau Ciko `66 Meisjes 2:16,24 2:15,00
3 Evi van Bladel ACW `66 Meisjes 2:22,60 2,30
4 Emmy Weekers Prins Hend...k Meisjes 2:23,27 2:23,00
5 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 2:23,41 2:28,51
6 Isabel Andriessen AV Achille...p Meisjes 2:23,93 2:28,00
7 Famke Schoenmakers AV Unitas Meisjes 2:26,01 2:25,12
8 Karlijn Bongenaar Prins Hend...k Meisjes 2:26,98 2:30,87
9 Nina Becx AV Attila Meisjes 2:32,44 2:28,70
10 Berbel Boymans AV Caesar Meisjes 2:34,09 2:33,15
11 Michelle Bogers AV Sprint Meisjes 2:34,17 2:35,24
12 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 2:34,30 2:38,32
13 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 2:34,35 2:33,60
14 Diede Gerdsen AV Wijchen...es Team 1 2:38,03 2:30,00
15 Robin van Berlo HAC Meisjes 2:42,41 ---
16 Gaby Römgens AV Sprint Meisjes 2:43,66 2:45,06
17 Marijke Heddes AV Generaa...s Meisjes 2:44,47 ---
18 Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 2:52,51 ---
19 Minke Huijbregts Eindhoven ...k Meisjes 2:55,47 2:50,00
20 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 2:57,33 ---
21 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 3:01,69 ---
Laura Schelling Eindhoven ...k Meisjes DNS 2:52,61

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Kyara Bijker Ciko `66 Meisjes 14,65 -1.1 m/s14,43
2 Anna Postema Prins Hend...k Meisjes 15,14 -1.1 m/s15,10
3 Iris Bastmeijer AV Attila Meisjes 15,28 -1.1 m/s15,29
4 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 15,73 -1.1 m/s15,77
5 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 16,51 -1.1 m/s16,43
6 Dianne Kleuskens ACW `66 Meisjes 16,74 -2.8 m/s17,35
6 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 16,74 -1.1 m/s15,41
8 Eefje van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 16,81 -2.8 m/s16,83
9 Jana Bersee Ciko `66 Meisjes 16,91 -0.7 m/s---
10 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 16,96 -2.8 m/s17,20
11 Lieke Brouwers HAC Meisjes 17,12 -0.7 m/s---
12 Bente Smagge AV Attila Meisjes 17,30 -0.7 m/s17,69
13 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 17,89 -2.8 m/s17,62
14 Jans van Gennip AV Marvel Meisjes 18,31 -0.7 m/s18,22
15 Sabine Linden AV Marvel Meisjes 20,26 -0.7 m/s19,80
16 Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 21,55 -0.7 m/s---
17 Lotje Birker ACW `66 Meisjes 22,04 -0.7 m/s21,31
Sannah van de Wijst AV Unitas Meisjes DNS 16,92
Nienke de Jager AV Wijchen...es Team 1 DNS 17,50
Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 DNF 17,00

Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 50,17 760
2 Prins Hendrik Meisjes (4x100m) Prins Hendrik - MJB 4 52,18 666
3 Eindhoven Atletiek Meisjes (4x100m) Eindhoven Atletiek - MJB 4 52,30 661
4 AV Achilles Top Meisjes (4x100m) AV Achilles Top - MJB 4 53,16 623
5 AV Wijchen Meisjes Team 1 (4x100m) AV Wijchen - MJB 4 53,58 605
6 ACW `66 Meisjes (4x100m) ACW `66 - MJB 4 53,78 596
7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 54,79 554
8 AV Unitas Meisjes (4x100m) AV Unitas - MJB 4 54,96 548
9 HAC Meisjes (4x100m) HAC - MJB 4 55,28 535
10 AV Caesar Meisjes (4x100m) AV Caesar - MJB 4 55,38 531
11 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 4 56,06 504
12 Nijmegen Atletiek Meisjes (4x100m) Nijmegen Atletiek - MJB 4 57,86 436
13 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x100m) AV Generaal Michaelis - MJB 4 58,43 415
14 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 4 DQ 0
14 AV Marvel Meisjes (4x100m) AV Marvel - MJB 0 DNS 0
14 AV Weert Meisjes (4x100m) AV Weert - MJB 0 DNS 0
14 AV Wijchen Meisjes Team 2 (4x100m) AV Wijchen - MJB 0 DNS 0
14 Scopias Atletiek Meisjes (4x100m) Scopias Atletiek - MJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 43,25 44,77
2 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 34,65 ---
3 Jet Rutten AV Unitas Meisjes 33,21 ---
4 Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 32,41 31,00
5 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 32,37 ---
6 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 31,65 ---
7 Bo Smit HAC Meisjes 31,11 ---
8 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 28,83 30,00
9 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 28,01 ---
10 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 27,55 ---
11 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 23,25 ---
12 Annet Slik ACW `66 Meisjes 22,14 ---
13 Laura de Jong Scorpio Meisjes 22,11 17,77
14 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 22,00 ---
15 Astrid van Tilburg Nijmegen A...k Meisjes 21,56 ---
16 Femke van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 21,08 ---
17 Emilie Lodewijks AV Caesar Meisjes 18,87 18,25
18 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 18,39 15,55
19 Sabine Linden AV Marvel Meisjes 17,92 17,38
20 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 17,63 ---
21 Anna van Zwol Nijmegen A...k Meisjes 16,91 ---
22 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 15,43 ---
23 Faye Huntjens AV Achille...p Meisjes 15,33 ---
24 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 14,35 ---
25 Myrthe Kouwenberg AV Marvel Meisjes 11,02 ---
Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 37,76 37,66
2 Veerle van...er Meulen AV Achille...p Meisjes 37,69 ---
3 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 33,97 34,98
4 Fleur Visser AV Unitas Meisjes 32,56 ---
5 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 29,88 ---
6 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 27,10 29,78
7 Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 26,62 25,00
8 Karin Flipsen AV Weert Meisjes 26,03 ---
9 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 25,66 22,16
10 Roos Koppen AV Weert Meisjes 25,15 ---
11 Britt Rosmulder Ciko `66 Meisjes 24,21 21,00
12 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 22,74 ---
13 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 22,20 ---
14 Laura de Jong Scorpio Meisjes 21,42 ---
15 Sophie ter Braak Scorpio Meisjes 21,28 19,57
16 Bo Smit HAC Meisjes 21,23 ---
17 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 19,30 19,86
18 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 19,02 ---
19 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 18,18 ---
20 Imke Vliegen Eindhoven ...k Meisjes 17,59 ---
21 Judith Witteveen AV Generaa...s Meisjes 16,19 ---
22 Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 15,29 ---
23 Roos Kobus Nijmegen A...k Meisjes 15,20 ---
24 Martine van Lubeek AV Wijchen...es Team 1 14,95 ---
25 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 14,07 ---
26 Sterre van... Boogaard AV Attila Meisjes 12,66 ---
27 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 12,62 ---
28 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 11,23 ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Benthe König Ciko `66 Meisjes 15,15 15,83
2 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 11,75 12,02
3 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 11,22 ---
4 Maxime Beverwijk Prins Hend...k Meisjes 10,77 ---
5 Anouk Roosenschoon AV Sprint Meisjes 10,58 ---
6 Zyra van Oers AV Unitas Meisjes 10,46 ---
7 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 10,33 ---
8 Roos Koppen AV Weert Meisjes 10,03 ---
9 Fleur Polman Ciko `66 Meisjes 9,91 10,05
10 Bo Smit HAC Meisjes 9,87 ---
11 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 9,82 10,00
12 Amber van Malsen AV Sprint Meisjes 9,77 ---
13 Jade Tax AV Wijchen...es Team 1 9,41 9,50
14 Ankie Habets AV Caesar Meisjes 9,00 9,26
15 Maxime Brandts AV Caesar Meisjes 8,94 8,41
16 Minke Huijbregts Eindhoven ...k Meisjes 8,92 ---
17 Astrid van Tilburg Nijmegen A...k Meisjes 8,81 ---
18 Jet Rutten AV Unitas Meisjes 8,48 ---
19 Annet Slik ACW `66 Meisjes 8,30 ---
20 Kim Peters AV Wijchen...es Team 2 7,88 ---
21 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel Meisjes 7,69 7,49
22 Imke Vliegen Eindhoven ...k Meisjes 7,47 ---
23 Anne Valk AV Generaa...s Meisjes 6,76 ---
24 Sandra Luijten AV Generaa...s Meisjes 6,68 ---
25 Maartje Westermann AV Attila Meisjes 6,67 ---
26 Mei-Jing Wulkan Nijmegen A...k Meisjes 5,64 ---
27 Emily Koenders HAC Meisjes 5,60 ---
28 Djaane Abdulrahman ACW `66 Meisjes 5,29 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Elise Jocaille ACW `66 Meisjes 1,60 ---
1 Silke Peeters Eindhoven ...k Meisjes 1,60 ---
3 Sophie de Groot HAC Meisjes 1,55 ---
3 Tia Ackermans Scorpio Meisjes 1,55 1,57
5 Annamaria ...stenbosch AV Marvel Meisjes 1,50 1,60
5 Lotte Houtman Prins Hend...k Meisjes 1,50 1,50
5 Roos van Zwam Ciko `66 Meisjes 1,50 ---
8 Famke Paulussen AV Caesar Meisjes 1,45 1,50
8 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 1,45 1,40
8 Annemiek Zwartkruis AV Unitas Meisjes 1,45 ---
8 Christella Prudon Nijmegen A...k Meisjes 1,45 ---
12 Isabel Andriessen AV Achille...p Meisjes 1,40 ---
12 Jet van der Mark Ciko `66 Meisjes 1,40 ---
14 Myrthe Hamers AV Achille...p Meisjes 1,35 ---
14 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 1,35 ---
16 Nina Becx AV Attila Meisjes 1,30 ---
16 Floor Götschenberg AV Attila Meisjes 1,30 1,30
16 Gaby Römgens AV Sprint Meisjes 1,30 ---
19 Amber de Bruin AV Wijchen...es Team 1 1,25 1,45
19 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 1,25 ---
Renée Kos AV Generaa...s Meisjes NM ---
Anna Martha Viguurs Prins Hend...k Meisjes DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Famke Heinst Ciko `66 Meisjes 5,14 +0.9 m/s---
2 Sismee Tiggeloven AV Achille...p Meisjes 5,08 +1.5 m/s---
3 Pien Korstanje AV Attila Meisjes 5,04 +1.8 m/s---
4 Sophie de Groot HAC Meisjes 4,78 +0.0 m/s---
5 Teri Rossen AV Wijchen...es Team 1 4,74 +0.0 m/s4,91
6 Femke van Moorsel Eindhoven ...k Meisjes 4,73 +2.1 m/s---
7 Kim van Loon ACW `66 Meisjes 4,70 +1.5 m/s---
8 Eva Vonk AV Sprint Meisjes 4,69 +0.0 m/s---
8 Fleur van Haaren Prins Hend...k Meisjes 4,69 +0.0 m/s4,75
10 Jet van der Mark Ciko `66 Meisjes 4,62 +2.6 m/s---
11 Tinka Broekman AV Unitas Meisjes 4,61 +1.1 m/s---
12 Susan Bekkers AV Attila Meisjes 4,60 +1.4 m/s---
13 Sanne Habets AV Caesar Meisjes 4,56 +1.2 m/s4,88
14 Sanne Kastelijn AV Generaa...s Meisjes 4,53 +3.4 m/s---
15 Laurien Theunissen AV Unitas Meisjes 4,52 +0.6 m/s---
16 Nienke de Jager AV Wijchen...es Team 1 4,46 +0.7 m/s4,50
17 Emma van de Casteel AV Wijchen...es Team 2 4,28 +2.5 m/s---
18 Judith Witteveen AV Generaa...s Meisjes 4,20 +2.7 m/s---
19 Laura Eldred ACW `66 Meisjes 4,12 +2.4 m/s---
19 Fenna van der Steen AV Marvel Meisjes 4,12 +0.0 m/s4,10
21 Jans van Gennip AV Marvel Meisjes 4,01 +0.0 m/s4,36
21 Fay Kitzen Eindhoven ...k Meisjes 4,01 +1.4 m/s---
23 Floor Götschenberg Eindhoven ...k Meisjes 4,00 +0.8 m/s4,02
24 Kim Dekkers Scorpio Meisjes 3,73 +1.1 m/s3,39
25 Emma Peeters AV Sprint Meisjes 3,68 +0.0 m/s---
26 Mei-Jing Wulkan Nijmegen A...k Meisjes 3,57 +0.0 m/s---
27 Mandy Dierx AV Weert Meisjes 3,48 +0.0 m/s---
28 Naomi van de Wouw Scorpio Meisjes 3,37 +2.9 m/s---
29 Lisa Jacobs AV Weert Meisjes 3,25 +0.0 m/s---
Fleur Lohman AV Wijchen...es Team 2 NM ---
Anna Martha Viguurs Prins Hend...k Meisjes DNS ---