Competitiestand Jongens U18
# Team Leden Punten
1 Ciko `66 Jongens Ciko `66 - JJB
Begeleider: Froukje van Ligten
Jurylid: Bart van der Mark
11 7935
2 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJB
Begeleider: Jos van Schijndel
Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
13 7917
3 AV Attila Jongens AV Attila - JJB
Begeleider: Arnoud vd Boel arnoudvandeboel@xs4all.nl
Jurylid: Edwin Schellekens
13 7500
4 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
Begeleider: Roel van de Weijer
Jurylid: Sonja Bakker
9 7046
5 AV Wijchen Jongens Team 1 AV Wijchen - JJB
Begeleider: Robin Scholten en Tim Klinkhamer
Jurylid: Douwe de Jager
9 6685
6 Lopersgroep Deurne Jongens Lopersgroep Deurne - JJB
Begeleider: Martien van den Berg
Jurylid: Tiny Rijkers (kogel/speer)
10 6189
7 AV Unitas Jongens AV Unitas - JJB
Begeleider: Stephan Nolte
Jurylid: Herman Visser
10 6117
8 Atledo Jongens Atledo - JJB
Begeleider: Frank Pols
Jurylid: Leo van der Pol
9 6045
9 Nijmegen Atletiek Jongens Nijmegen Atletiek - JJB
Begeleider: Kathy Maassen van den Brink
Jurylid: Jan Poelen
9 5965
10 Scorpio Jongens Scorpio - JJB
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
Jurylid: Wilfred de Jong
8 5651
11 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJB
Begeleider: Huub van der Elzen
Jurylid: Wichard de Benis
11 5338
12 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJB
Begeleider: Jonathan Zammit
9 5269
13 Swift Atletiek Jongens Swift Atletiek - JJB
Begeleider: Alain Dijkstra
Jurylid: Alain Dijkstra
6 4628
14 HAC Jongens HAC - JJB 8 4521
15 DAK Jongens DAK - JJB
Begeleider: adrie kivits
Jurylid: frans van der velden
6 4120
16 AV Spiridon Jongens AV Spiridon - JJB
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: Marcel van Gool
5 3492
17 AV Marvel Jongens AV Marvel - JJB
Begeleider: Hans Vorstenbosch
Jurylid: Arjan de Bruijn
3 2163
18 AV Wijchen Jongens Team 2 AV Wijchen - JJB
Begeleider: Robin Scholten en Tim Klinkhamer
Jurylid: Twan Evers
2 914
19 Scopias Atletiek Jongens Scopias Atletiek - JJB 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Daan Lubberdink Ciko `66 Jongens 11,23 -2.1 m/s11,22
2 Tijn Vaessen Swift Atle...k Jongens 11,79 -2.1 m/s11,96
3 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 11,82 -2.1 m/s11,71
4 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 11,99 -2.1 m/s11,71
5 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 12,15 -2.1 m/s11,81
6 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 12,20 -2.1 m/s12,08
7 Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 12,22 -1.6 m/s---
8 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 12,34 -1.7 m/s12,34
9 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 12,37 -1.7 m/s12,62
9 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 12,37 -2.1 m/s12,08
11 Joep van Es Prins Hend...k Jongens 12,39 -1.7 m/s12,20
12 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 12,44 -1.7 m/s12,32
13 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 12,59 -1.6 m/s---
14 Stef van Berlo HAC Jongens 12,63 -0.4 m/s---
15 Scott Pols Atledo Jongens 12,71 -0.4 m/s12,85
16 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 12,92 -0.4 m/s12,92
17 Nick Schipperen Scorpio Jongens 12,93 -1.7 m/s12,83
17 Menno Hofsté Scorpio Jongens 12,93 -0.4 m/s12,99
19 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 12,94 -1.6 m/s---
20 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 13,03 -1.7 m/s12,56
21 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 13,04 -0.4 m/s12,88
22 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 13,06 -1.6 m/s---
23 David Thommassen AV Sprint Jongens 13,09 -1.7 m/s12,53
24 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 13,22 -1.6 m/s---
25 Stijn van Nierop DAK Jongens 13,26 -1.6 m/s---
26 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 13,44 -0.4 m/s13,76
27 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 13,51 -0.4 m/s13,60
28 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 13,68 -1.6 m/s---
29 Ruben Bogers Atledo Jongens 14,69 -0.4 m/s13,75
30 Stijn Poelen Nijmegen A...k Jongens 15,25 -1.6 m/s---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Jop Knoppers Lopersgroe...e Jongens 53,57 54,42
2 Jasper Janssen Prins Hend...k Jongens 54,00 54,72
3 Timo Waars Atledo Jongens 54,44 55,00
4 Mitchell Emmers AV Attila Jongens 55,08 55,91
5 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 55,34 55,83
6 Vincent Hein AV Generaa...s Jongens 56,48 ---
7 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 56,68 56,32
8 Nart Pistorius Nijmegen A...k Jongens 56,96 59,21
9 August van de Weijer AV Sprint Jongens 57,17 56,01
10 Lars van Heugten Swift Atle...k Jongens 57,22 57,83
11 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 57,23 58,00
12 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 57,37 57,98
13 Max Roosenboom Ciko `66 Jongens 57,80 56,00
14 Stijn van Nierop DAK Jongens 58,06 58,68
15 Rowan Beun AV Unitas Jongens 58,70 59,92
16 Sven van der Pas Scorpio Jongens 59,18 ---
17 Nathaniël Uwakwe AV Attila Jongens 59,32 55,51
18 Stef van Berlo HAC Jongens 1:00,08 ---
19 Rick Jongen HAC Jongens 1:00,09 ---
20 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 1:02,05 1:01,60
21 Lucas van Vroonhoven Eindhoven ...k Jongens 1:04,43 1:03,19
22 Xander Mahieu Atledo Jongens 1:04,77 1:05,00
23 Stef Hankel AV Generaa...s Jongens 1:05,55 ---
24 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1:07,34 ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 2:02,72 2:03,00
2 Jelle de Roon Atledo Jongens 2:03,92 2:03,00
3 Luca Schliekelmann Eindhoven ...k Jongens 2:11,10 2:20,00
4 Troy de Juncker AV Attila Jongens 2:11,24 2:19,77
5 Sven van der Pas Scorpio Jongens 2:11,94 2:14,57
6 Allard van Belois Ciko `66 Jongens 2:12,50 2:13,00
7 Casper van Leeuwen Prins Hend...k Jongens 2:14,26 2:01,85
8 Tobias T Van Roon DAK Jongens 2:18,35 ---
9 Rowan Beun AV Unitas Jongens 2:19,66 2:19,00
10 Thijs Hulsen AV Generaa...s Jongens 2:19,74 ---
11 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 2:20,30 2:20,00
12 David Thommassen AV Sprint Jongens 2:20,52 2:21,96
13 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 2:20,87 2:20,70
14 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 2:21,60 2:26,50
15 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 2:21,63 2:24,75
16 Kevin Marijnissen AV Spiridon Jongens 2:22,50 ---
17 Silas Janssen Ciko `66 Jongens 2:23,02 ---
18 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 2:23,76 2:27,76
19 Lucas van Vroonhoven Eindhoven ...k Jongens 2:29,17 2:31,09
20 Rick Driessen Swift Atle...k Jongens 2:36,02 2:26,00
21 Jeroen van Lierop HAC Jongens 2:39,27 ---
22 Joeri Vleugels AV Attila Jongens 2:51,12 2:44,14
Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 2:20,10
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS ---
Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 DNS 2:10,00

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Dirk Roovers AV Attila Jongens 4:35,62 4:32,00
2 Jaïr van Winkel Atledo Jongens 4:37,38 4:40,00
3 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:37,84 4:27,00
4 Jens Gerrits AV Wijchen...ns Team 1 4:43,61 4:42,50
5 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4:46,73 4:28,15
6 Troy de Juncker AV Attila Jongens 4:46,88 ---
7 Ruben van Herk AV Unitas Jongens 4:46,97 4:35,00
8 Willem Beugelink Ciko `66 Jongens 4:47,08 4:43,90
9 Bodhi van Selow Lopersgroe...e Jongens 4:47,09 4:32,15
10 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 4:48,16 4:50,00
11 Floran Thijs HAC Jongens 4:51,35 ---
12 Tobias T Van Roon DAK Jongens 4:56,45 ---
13 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 4:58,75 4:48,03
14 Jasper Weevers Prins Hend...k Jongens 4:59,56 4:56,22
15 Daan Reijnen AV Wijchen...ns Team 1 5:03,26 4:58,20
16 Kevin Marijnissen AV Spiridon Jongens 5:07,85 ---
17 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 5:09,89 ---
18 Jur Klijs AV Sprint Jongens 5:12,82 4:45,00
19 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 5:41,96 ---
Tonnie de Benis AV Generaa...s Jongens DNS ---
Mike van der Biezen Prins Hend...k Jongens DNS 5:36,33

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Joep van Es Prins Hend...k Jongens 15,29 -0.7 m/s15,75
2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 16,72 -0.7 m/s16,12
3 Pepijn Mensen AV Sprint Jongens 16,98 -0.7 m/s17,19
4 Glenn Pols Atledo Jongens 17,18 -0.7 m/s16,80
5 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 17,20 +0.1 m/s18,00
6 Luuk Verploegen AV Wijchen...ns Team 1 17,24 -0.7 m/s16,50
7 Just van Hal Prins Hend...k Jongens 17,40 -0.7 m/s16,56
8 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 18,00 +0.1 m/s17,84
9 Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 18,24 -0.7 m/s13,50
10 Bob Bugter AV Attila Jongens 18,48 +0.1 m/s17,26
11 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 18,62 -0.7 m/s16,50
12 Nart Pistorius Nijmegen A...k Jongens 18,70 -1.4 m/s20,64
13 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 19,02 +0.1 m/s19,36
14 Sam van der Pol Atledo Jongens 19,32 -1.4 m/s---
15 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 19,40 +0.1 m/s19,91
16 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 19,60 +0.1 m/s18,50
17 Rick Driessen Swift Atle...k Jongens 19,64 +0.1 m/s20,34
18 Wybout de Leeuw HAC Jongens 19,87 -1.4 m/s---
19 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 20,52 -1.4 m/s---
20 Menno Hofsté Scorpio Jongens 21,54 -1.4 m/s22,06
21 Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 21,89 +0.1 m/s19,88
22 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 22,85 -1.4 m/s---
23 Cas Weijers DAK Jongens 24,44 -1.4 m/s22,49
Olaf Vonk AV Unitas Jongens DNF ---

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Prins Hendrik Jongens (4x100m) Prins Hendrik - JJB 4 45,71 704
2 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJB 4 45,81 699
3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 46,16 679
4 Lopersgroep Deurne Jongens (4x100m) Lopersgroep Deurne - JJB 4 48,22 570
5 HAC Jongens (4x100m) HAC - JJB 4 48,46 557
6 Swift Atletiek Jongens (4x100m) Swift Atletiek - JJB 4 48,48 556
7 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,60 550
8 Nijmegen Atletiek Jongens (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJB 4 49,77 493
9 Atledo Jongens (4x100m) Atledo - JJB 4 50,15 475
10 AV Generaal Michaelis Jongens (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJB 4 50,55 457
11 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 4 50,61 454
12 Eindhoven Atletiek Jongens (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJB 4 51,00 436
13 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 4 51,16 429
14 AV Unitas Jongens (4x100m) AV Unitas - JJB 4 51,73 403
15 AV Wijchen Jongens Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJB 4 52,14 385
16 AV Marvel Jongens (4x100m) AV Marvel - JJB 0 DNS 0
16 AV Wijchen Jongens Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJB 0 DNS 0
16 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
16 Scopias Atletiek Jongens (4x100m) Scopias Atletiek - JJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Julian de Leeuw AV Sprint Jongens 46,56 46,56 ---
2 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 46,16 46,16 45,65
3 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 45,27 45,27 ---
4 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 44,39 44,39 ---
5 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 40,00 40,00 ---
6 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 36,14 36,14 ---
7 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 35,05 35,05 ---
8 Florian Wijnen AV Attila Jongens 34,94 34,94 ---
9 Jochem Fliervoet AV Wijchen...ns Team 1 34,85 34,85 ---
10 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 34,47 34,47 32,14
11 Thijs Bron HAC Jongens 33,97 33,97 ---
12 Scott Pols Atledo Jongens 33,23 33,23 ---
13 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 31,95 31,95 ---
14 Giel Bouwman Swift Atle...k Jongens 31,72 31,72 31,03
15 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 31,46 31,46 33,96
16 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 30,63 30,63 34,63
17 Bob Bugter AV Attila Jongens 30,33 30,33 ---
18 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 29,97 29,97 ---
19 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 29,76 29,76 29,21
20 Geert Elferink DAK Jongens 28,35 28,35 ---
21 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 28,26 28,26 ---
22 Timo Waars Atledo Jongens 27,42 27,42 ---
23 Jelle Swinkels Eindhoven ...k Jongens 26,68 26,68 ---
24 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 26,46 26,46 ---
25 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 26,09 26,09 28,45
26 Frank Korzilius Scorpio Jongens 25,47 25,47 24,87
27 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 24,33 24,33 ---
28 Jeroen de Boer DAK Jongens 23,25 23,25 ---
29 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 16,31 16,31 ---
30 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 13,22 13,22 ---
Koen van Pelt Nijmegen A...k Jongens - DNS ---
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 - DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Florian Wijnen AV Attila Jongens 45,36 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas Jongens 41,44 41,67
3 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 40,05 ---
4 Rik Goessens AV Unitas Jongens 38,86 ---
5 Mattijs Mols AV Attila Jongens 38,32 ---
6 Jeroen Rops Scorpio Jongens 37,92 39,01
7 Glenn Pols Atledo Jongens 36,91 ---
8 Sam van der Pol Atledo Jongens 35,32 50,00
9 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 35,17 ---
10 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 35,00 34,93
11 Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens 33,47 35,44
12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 31,13 ---
13 Rick van de Ven DAK Jongens 31,10 ---
14 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 29,20 ---
15 Roy Braak Eindhoven ...k Jongens 27,84 ---
16 Cas Maass...den Brink Nijmegen A...k Jongens 27,38 19,37
17 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 27,36 26,65
18 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 27,24 ---
19 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 23,99 ---
20 Patrick Korzilius Scorpio Jongens 23,72 21,32
21 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 23,58 ---
22 Nick Honings Lopersgroe...e Jongens 21,65 21,03
23 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 21,04 ---
24 Daan Leemreize AV Wijchen...ns Team 1 20,14 ---
25 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 19,69 ---
26 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 18,79 ---
27 Stijn Groen AV Generaa...s Jongens 18,56 ---
28 Cas Weijers DAK Jongens 18,35 ---
29 Dirk Winnemuller Nijmegen A...k Jongens 17,67 ---
30 Thijs Hermans HAC Jongens 16,02 ---
Jeroen van Lierop HAC Jongens NM ---
Lars Snijders Lopersgroe...e Jongens DNS 19,45
Gabriël v...den Elsen AV Wijchen...ns Team 2 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 13,88 ---
2 Mattijs Mols AV Attila Jongens 13,83 ---
3 Florian Wijnen AV Attila Jongens 13,53 ---
4 Sam van der Pol Atledo Jongens 11,86 ---
5 Daan Pauw Prins Hend...k Jongens 11,65 11,09
6 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen...ns Team 1 11,51 ---
7 Scott Pols Atledo Jongens 11,19 ---
8 Rik Goessens AV Unitas Jongens 11,16 ---
9 Jeroen Rops Scorpio Jongens 11,00 12,02
10 Maurice Schürmann AV Unitas Jongens 10,83 ---
11 Justin Hoefmans AV Sprint Jongens 10,70 ---
12 Matthijs Slegt AV Generaa...s Jongens 10,17 ---
13 Simon Bertram Nijmegen A...k Jongens 9,99 9,24
14 Bram Coenen Swift Atle...k Jongens 9,88 10,31
15 Michiel Siers Ciko `66 Jongens 9,61 ---
16 Geert Elferink DAK Jongens 9,58 ---
17 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 9,37 ---
18 Rick van de Ven DAK Jongens 9,25 ---
19 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 9,21 ---
20 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 9,17 ---
21 Wesley Rijkers Lopersgroe...e Jongens 8,96 8,77
22 Tim Theunissen Nijmegen A...k Jongens 8,72 9,17
23 Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens 8,62 9,42
24 Tom Janss...uwmeester AV Wijchen...ns Team 2 8,51 ---
25 Thijs Bron HAC Jongens 7,96 ---
26 Rick Jongen HAC Jongens 6,88 ---
Jorg Kroon Prins Hend...k Jongens DNS 11,82

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Mike Idio Eindhoven ...k Jongens 1,85 ---
1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 1,85 ---
1 Bas Frauenfelder Nijmegen A...k Jongens 1,85 1,85
4 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 1,80 1,80
5 Arno Kapteijns Prins Hend...k Jongens 1,75 1,75
6 Glenn Pols Atledo Jongens 1,70 ---
6 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 1,70 ---
8 Stan Arts Lopersgroe...e Jongens 1,65 1,65
8 Tijn Mallens AV Sprint Jongens 1,65 ---
8 Chiel van der Looy AV Wijchen...ns Team 1 1,65 ---
8 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 1,65 ---
12 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 1,60 ---
12 Lars Kamsteeg Eindhoven ...k Jongens 1,60 ---
12 Jeroen Rops Scorpio Jongens 1,60 1,55
15 Koen van den Boomen AV Generaa...s Jongens 1,55 ---
16 Thomas Witteveen AV Generaa...s Jongens 1,50 ---
16 Jeroen de Boer DAK Jongens 1,50 ---
16 Lennart Elbin Nijmegen A...k Jongens 1,50 1,50
19 Ruben Bogers Atledo Jongens 1,45 ---
19 Bob Voets AV Attila Jongens 1,45 ---
19 Marvin Gooiker AV Spiridon Jongens 1,45 ---
19 Thijs Hermans HAC Jongens 1,45 ---
19 Wiebe van Ligten Ciko `66 Jongens 1,45 ---
24 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 1,40 ---
Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens DNS 1,45

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 Tom Egbers Ciko `66 Jongens 12,13 +0.0 m/s---
2 Boudewijn ...enegracht AV Sprint Jongens 12,00 -1.9 m/s---
3 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 11,94 -1.7 m/s11,63
4 Vincent Staat AV Attila Jongens 11,82 -2.1 m/s---
5 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 11,52 -1.7 m/s10,86
6 Luuk de Bruijn AV Marvel Jongens 10,73 +0.0 m/s---
7 Sander Smits Lopersgroe...e Jongens 10,63 -1.2 m/s11,02
8 Noah Wijnings AV Spiridon Jongens 10,44 +0.0 m/s---
9 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 10,32 -0.9 m/s---
10 Thijs Hulsen AV Generaa...s Jongens 10,20 -0.8 m/s---
11 Wybout de Leeuw HAC Jongens 9,88 -1.9 m/s---
12 Stijn van Nierop DAK Jongens 9,82 +0.0 m/s---
13 Yonis AL-Tammar AV Unitas Jongens 9,35 -3.0 m/s---
14 Xander Mahieu Atledo Jongens 9,21 -1.4 m/s---
15 Nick Schipperen Scorpio Jongens 9,17 +0.0 m/s9,59
16 Lars van Heugten Swift Atle...k Jongens 8,66 -0.8 m/s9,13

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBP
1 Koen Koenders Prins Hend...k Jongens 4,40 4,50
2 Jordy Klerkx AV Unitas Jongens 4,10 4,20
3 Pepijn Mensen AV Sprint Jongens 3,60 ---
4 Wouter Nieuwhof Ciko `66 Jongens 3,30 ---
5 Guus van Iersel AV Attila Jongens 3,10 ---
6 Bart Mulder AV Wijchen...ns Team 1 2,80 ---
7 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 2,40 ---
8 Chris Rooijakkers HAC Jongens 2,30 ---
8 Ivo van Veldhuizen Swift Atle...k Jongens 2,30 2,40
10 Roy van Kraaij AV Generaa...s Jongens 2,20 ---
10 Paul van der Gaag Scorpio Jongens 2,20 1,80
Imre Dielis Lopersgroe...e Jongens DNS 2,50

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBP
1 August van de Weijer AV Sprint Jongens 5,92 +1.1 m/s---
2 Bas Bernts AV Wijchen...ns Team 1 5,87 +1.4 m/s6,10
3 Stan van Helmond Lopersgroe...e Jongens 5,64 +0.0 m/s6,07
4 Ernst Hobma AV Unitas Jongens 5,53 +1.2 m/s---
5 Tijn Vaessen Swift Atle...k Jongens 5,49 +0.0 m/s5,78
6 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Jongens 5,48 +1.5 m/s---
7 Freek van Blerck AV Sprint Jongens 5,46 +1.4 m/s---
8 Thomas Petsch Prins Hend...k Jongens 5,40 +2.7 m/s5,40
9 Tim Verhoeven AV Attila Jongens 5,33 +0.0 m/s---
10 Teun Peeters Prins Hend...k Jongens 5,29 +0.0 m/s5,33
11 Jaro IJpelaar AV Attila Jongens 5,23 +0.0 m/s---
12 Willem Nijtmans Nijmegen A...k Jongens 5,22 +0.1 m/s5,33
13 Wouter Kuijpers AV Marvel Jongens 5,08 +1.5 m/s4,99
14 Martijn Eijgenraam Scorpio Jongens 5,07 +0.6 m/s4,67
15 Donnie van Kerkoerle AV Generaa...s Jongens 5,01 +1.4 m/s---
16 Max van der Donk AV Generaa...s Jongens 5,00 +0.4 m/s---
16 Mees Bleumink AV Marvel Jongens 5,00 +1.4 m/s---
18 Sergio Bellinzis AV Unitas Jongens 4,84 +1.6 m/s---
19 Bodhy Wijnings AV Spiridon Jongens 4,81 +0.3 m/s---
20 Daan van de Mortel Lopersgroe...e Jongens 4,76 +0.9 m/s5,06
21 Lars Kamsteeg Eindhoven ...k Jongens 4,73 -0.5 m/s---
22 Olaf van Nuenen Eindhoven ...k Jongens 4,38 +0.1 m/s---
23 Ruben Bogers Atledo Jongens 4,36 +1.3 m/s---
24 Cas Weijers DAK Jongens 4,35 +0.2 m/s---
25 Jeroen van Lierop HAC Jongens 4,13 +0.0 m/s---
26 Thijs Hermans HAC Jongens 4,08 +0.0 m/s---
27 Maurik Moerenhout Atledo Jongens 3,91 +0.0 m/s---
28 Stijn Poelen Nijmegen A...k Jongens 3,86 +0.2 m/s3,65
29 Annan Heerkens AV Spiridon Jongens 3,83 +0.6 m/s---
Danny Ediagbonya Ciko `66 Jongens DNS ---