Uitslagen Junioren C/D Poule 60 Wedstrijd 3 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 12,15 -1.4 m/s12,15 800
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 12,54 -1.4 m/s12,39 737
3 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 12,57 -1.4 m/s12,61 733
4 Sebastiaan Zegers AV Attila AV Attila JC 12,73 -0.5 m/s13,01 0
5 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 12,89 -1.4 m/s12,68 684
6 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 12,90 -0.5 m/s13,30 683
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,92 -1.4 m/s12,47 680
8 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 13,09 -0.8 m/s--- 655
9 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 13,21 -0.5 m/s13,56 638
10 Maurik Moerenhout Atledo Atledo JC 13,25 -0.8 m/s14,41 633
10 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 1 13,25 -1.4 m/s12,87 633
12 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 13,26 -0.5 m/s13,69 631
13 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 13,27 -0.8 m/s13,80 630
14 Jhunyré Mercelita Typhoon Typhoon JC Team 1 13,38 -0.8 m/s--- 615
15 Joram de Bont Atledo Atledo JC 13,59 -0.5 m/s13,37 587
16 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,60 -0.8 m/s14,17 585
17 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 13,74 -0.5 m/s13,30 567
18 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 13,93 -0.8 m/s13,90 543
19 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 13,99 -0.8 m/s--- 535
20 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 14,24 -0.8 m/s14,62 504
21 Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 14,43 -0.8 m/s--- 482
22 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC 14,60 -0.8 m/s--- 462
23 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,61 -0.8 m/s14,69 461
24 Rik van der Spek Parthenon AV Parthenon JC 14,90 -0.8 m/s15,46 0
25 Moos Tanis Scorpio Scorpio JC 15,60 -0.8 m/s16,04 0
26 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 15,85 -0.8 m/s15,99 0
Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS 12,90 0
Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 2 DNS 13,26 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 2:01,41 2:02,00 899
2 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 2:07,36 2:06,60 816
3 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:13,30 2:24,00 740
4 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 2:14,09 --- 730
5 Loek Gijzen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:19,34 2:30,00 670
6 Maurik Moerenhout Atledo Atledo JC 2:22,41 2:27,76 636
7 Zep Couwenberg AV Attila AV Attila JC 2:22,70 2:30,00 633
8 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 2:27,36 2:43,00 585
9 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 2:27,48 --- 584
10 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:28,83 2:34,30 570
11 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 2:31,20 2:43,00 548
12 Maarten van Gils AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:32,10 --- 539
13 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 2:32,71 2:42,00 533
14 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JC 2:32,93 2:29,32 531
15 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 2:34,40 --- 518
16 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC Team 1 2:34,80 2:28,00 514
17 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 2:36,10 --- 503
18 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JC 2:38,42 2:43,00 0
19 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 2:39,51 2:41,30 473
20 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JC 2:40,60 --- 464
21 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JC 2:40,96 --- 0
22 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria Atletiek JC 2:44,70 --- 430
23 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 2:54,14 --- 0
24 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 3:00,43 --- 0
Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC DNS 2:29,84 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0
Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 15,54 -1.9 m/s16,22 675
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 15,58 -1.9 m/s14,89 672
3 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 15,61 -1.9 m/s15,01 669
4 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 15,81 +0.0 m/s17,24 651
5 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 16,12 -1.9 m/s16,60 625
6 Joram de Bont Atledo Atledo JC 16,14 -1.9 m/s16,73 623
7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 16,57 +0.0 m/s16,75 588
8 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 2 16,63 +0.0 m/s18,80 583
9 Stijn van den Broek AV Attila AV Attila JC 17,45 +0.0 m/s19,55 0
10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 17,65 -1.9 m/s16,65 508
11 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 18,03 -1.9 m/s16,50 482
12 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 18,46 -0.5 m/s--- 453
13 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 18,50 +0.0 m/s19,86 451
14 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC Team 1 19,06 -0.5 m/s--- 416
15 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 19,57 +0.0 m/s19,89 386
16 Rik den Boer Atledo Atledo JC 19,62 +0.0 m/s20,34 384
17 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JC 20,32 -0.5 m/s21,33 345
18 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 20,58 -0.5 m/s20,41 332
19 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 20,65 -0.5 m/s--- 0
20 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 21,00 -0.5 m/s20,87 311
21 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JC 21,40 -0.5 m/s21,97 0
22 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,59 -0.5 m/s--- 282
Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS 17,90 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Attila JC (4x100m) AV Attila - JJC 4 48,61 767
2 AV Sprint JC Team 1 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 48,90 756
3 Typhoon JC Team 1 (4x100m) Typhoon - JJC 4 52,00 640
4 AV Parthenon JC (4x100m) AV Parthenon - JJC 4 52,74 614
5 AV Sprint JC Team 2 (4x100m) AV Sprint - JJC 4 52,88 609
6 Typhoon JC Team 2 (4x100m) Typhoon - JJC 4 53,43 591
7 AV Passaat JC (4x100m) AV Passaat - JJC 4 53,95 574
8 Scorpio JC (4x100m) Scorpio - JJC 4 56,63 490
9 ACW `66 JC (4x100m) ACW `66 - JJC 4 57,42 467
10 Atledo JC (4x100m) Atledo - JJC 4 57,96 452
11 AV Spiridon JC (4x100m) AV Spiridon - JJC 0 DNS 0
11 Taxandria Atletiek JC (4x100m) Taxandria Atletiek - JJC 4 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 49,10 --- 756
2 Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 41,27 43,95 657
3 Phill Pols Atledo Atledo JC 37,42 --- 604
4 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 34,86 --- 0
5 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 33,65 --- 550
6 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 30,65 31,13 505
7 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 30,60 --- 505
8 Maarten van Gils AV Sprint AV Sprint JC Team 2 30,51 --- 503
9 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 28,02 --- 464
10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 27,29 --- 452
11 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 25,52 25,87 423
12 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 23,97 19,02 0
13 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 23,64 --- 0
14 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 23,14 --- 0
15 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 20,65 --- 0
16 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 19,59 --- 316
17 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 18,63 --- 0
18 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 18,02 --- 285
19 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 16,44 --- 0
20 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 15,49 --- 0
Rik van der Spek Parthenon AV Parthenon JC NM 25,31 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 44,44 --- 673
2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 37,23 38,29 579
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 37,15 --- 0
4 Phill Pols Atledo Atledo JC 32,54 --- 512
5 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 28,59 33,25 453
6 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 28,30 --- 448
7 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 25,92 --- 410
8 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 24,04 --- 379
9 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 23,06 25,98 0
10 Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,33 --- 0
11 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC 20,95 --- 0
12 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 2 20,88 --- 0
13 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 18,92 19,19 0
14 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 17,84 --- 265
15 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 17,62 --- 261
16 Rik den Boer Atledo Atledo JC 17,51 --- 0
17 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 17,45 --- 258
18 Max Schram AV Sprint AV Sprint JC Team 2 16,63 --- 241
Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC NM --- 0
Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC NM --- 0
Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC NM 15,67 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 15,09 54,00 742
2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,93 12,51 611
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 10,79 --- 560
4 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 10,18 10,03 531
5 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 9,72 --- 509
6 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 9,56 --- 501
7 Phill Pols Atledo Atledo JC 9,46 --- 496
8 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,95 7,77 0
9 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 8,49 --- 447
10 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 7,19 7,13 0
11 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 7,06 --- 369
12 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 6,94 --- 362
13 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 6,65 3,50 0
14 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 6,39 --- 330
15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 6,22 --- 0
16 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 5,42 --- 269
17 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 5,27 --- 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 1,75 --- 817
2 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,70 1,75 779
3 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,55 --- 663
4 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,50 1,50 623
4 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 1,50 --- 623
6 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 1,45 --- 0
7 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 1,45 1,50 582
9 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 1,45 1,50 0
10 Joram de Bont Atledo Atledo JC 1,40 1,40 541
10 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 541
12 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,40 --- 0
13 Max Schram AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,40 --- 541
14 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 2 1,35 --- 0
14 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 1,35 --- 0
16 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JC 1,30 --- 462
Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC DNS 1,50 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,20 +0.9 m/s--- 660
2 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 5,18 +1.3 m/s5,34 656
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,14 +0.3 m/s5,24 648
4 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 5,05 +1.4 m/s--- 631
5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 4,90 -1.1 m/s--- 601
6 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 4,80 -0.1 m/s4,89 580
7 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,73 +0.6 m/s4,58 0
8 Jhunyré Mercelita Typhoon Typhoon JC Team 1 4,62 +2.0 m/s--- 0
9 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 4,57 -0.6 m/s4,43 0
10 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,56 +1.6 m/s--- 531
11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,32 +1.3 m/s--- 482
12 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 4,04 +0.8 m/s--- 0
13 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 4,00 +1.5 m/s--- 0
13 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC 4,00 +1.5 m/s--- 0
15 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3,87 -0.6 m/s--- 392
16 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 3,78 +0.3 m/s--- 374
17 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,42 -0.9 m/s--- 302
18 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 3,01 +1.4 m/s--- 220
Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 10,97 -1.4 m/s11,16 624
1 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 10,97 -1.4 m/s10,76 624
3 Santi van Oosterhout Scorpio Scorpio JD Team 1 11,09 -1.4 m/s11,34 604
4 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,30 -1.4 m/s11,03 570
5 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 11,41 -1.0 m/s--- 553
6 Joeri Konincks DAK DAK JD 11,70 +0.0 m/s--- 510
7 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 1 11,90 -1.4 m/s11,60 482
8 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JD 11,97 -2.3 m/s11,90 472
8 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 11,97 -2.3 m/s11,78 472
10 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,04 -1.4 m/s11,69 462
11 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,12 -2.3 m/s12,09 0
12 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthenon JD Team 1 12,22 -2.3 m/s11,96 438
13 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 1 12,36 -2.3 m/s12,28 419
14 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 12,42 -2.3 m/s12,30 411
15 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,48 -1.7 m/s12,63 404
16 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 12,56 +0.0 m/s--- 394
17 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 12,59 +0.0 m/s--- 390
18 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 12,63 -1.7 m/s12,79 385
19 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 12,77 -1.7 m/s13,10 367
19 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD 12,77 -1.7 m/s12,86 367
21 Justin Renders Scorpio Scorpio JD Team 2 12,96 -1.0 m/s13,29 345
22 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,02 +0.0 m/s--- 337
23 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,05 +0.0 m/s--- 0
24 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,08 -1.7 m/s12,70 330
25 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 13,14 -1.7 m/s13,09 0
26 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,15 +0.0 m/s--- 322
27 Jesse Abma Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,16 -1.0 m/s13,74 321
28 Job van der Meer Scorpio Scorpio JD Team 2 13,20 -1.0 m/s13,50 317
29 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 13,40 -2.3 m/s12,20 0
30 Tim Brok DAK DAK JD 13,43 +0.0 m/s--- 291
31 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 13,51 -1.7 m/s13,10 0
32 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 13,60 -1.0 m/s--- 272
33 Kay van Bijnen DAK DAK JD 13,81 +0.0 m/s--- 0
34 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD 15,27 -1.0 m/s15,00 0
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS 12,60 0
Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 13,72 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 14,80 0
Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 DNS 11,37 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 2:55,84 2:58,00 736
2 Lars Laros Scorpio Scorpio JD Team 1 2:57,38 2:58,50 722
3 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 3:01,08 2:56,00 690
4 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:08,30 3:18,66 632
5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:08,32 3:06,95 631
6 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:13,97 3:20,00 589
7 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 3:15,69 3:17,00 576
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:26,55 3:26,47 502
9 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:26,90 3:38,25 499
10 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 3:27,32 3:45,00 0
11 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:28,21 3:29,05 491
12 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:29,25 3:36,28 484
13 Tijn van der Heijden DAK DAK JD 3:31,91 --- 468
14 Joeri Konincks DAK DAK JD 3:32,15 --- 466
15 Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD 3:32,16 --- 466
16 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:35,02 3:40,31 449
17 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 3:37,39 3:34,00 435
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3:37,64 3:35,00 433
19 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 3:37,80 3:46,42 432
20 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:40,10 3:40,71 0
21 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 3:42,00 3:37,27 408
22 Max van der Spek Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:45,46 3:43,56 389
23 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:47,81 3:45,23 0
24 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 3:48,00 3:47,00 376
25 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD 3:49,88 3:59,00 0
26 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 3:51,96 --- 355
27 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:53,33 --- 348
28 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JD 3:55,83 3:53,40 335
29 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 3:56,75 4:01,00 331
30 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:58,37 --- 0
31 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 4:00,37 3:50,00 0
32 Tim Brok DAK DAK JD 4:12,53 --- 0
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS 3:27,00 0
Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 3:45,00 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,22 -0.3 m/s13,52 564
2 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,34 -0.8 m/s--- 552
3 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,37 -0.3 m/s14,19 549
4 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 14,04 -0.3 m/s14,20 484
5 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,72 -0.3 m/s14,51 425
6 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 14,96 -1.5 m/s--- 405
7 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,00 -0.3 m/s15,12 402
8 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 15,08 -1.4 m/s15,56 395
9 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 15,18 -0.3 m/s14,78 387
10 Jochem van Boekel Typhoon Typhoon JD 15,25 -1.4 m/s15,33 382
11 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 15,29 -0.3 m/s14,82 379
12 Joeri Konincks DAK DAK JD 15,46 -1.4 m/s15,96 366
13 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 15,87 -1.4 m/s15,50 336
14 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 1 16,02 -1.4 m/s16,21 0
15 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 16,43 -0.8 m/s--- 297
16 Tijn van der Heijden DAK DAK JD 16,44 -0.8 m/s--- 296
17 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 16,61 -1.4 m/s15,84 285
18 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 16,72 -0.7 m/s17,24 278
19 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 16,74 -0.7 m/s16,75 276
20 Matthijs Both Typhoon Typhoon JD 16,99 -0.7 m/s--- 0
21 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,13 -0.7 m/s17,00 252
22 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 17,30 -0.8 m/s--- 241
23 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 17,32 -0.7 m/s17,63 240
24 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 17,87 -0.7 m/s17,41 208
25 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 18,04 -0.7 m/s17,18 0
26 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 18,11 -0.8 m/s--- 194
27 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 18,30 -0.8 m/s--- 0
28 Job van der Meer Scorpio Scorpio JD Team 2 18,33 -0.8 m/s--- 182
29 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 18,34 -1.5 m/s19,35 182
30 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 18,36 -1.5 m/s--- 0
31 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 18,44 -1.5 m/s18,50 177
32 Max van der Spek Parthenon AV Parthenon JD Team 2 19,14 -1.5 m/s18,37 141
33 Thijmen Krol DAK DAK JD 20,00 -0.8 m/s--- 0
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS 17,90 0
Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 DNS 15,53 0
Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNF 21,22 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Scorpio JD Team 1 (4x80m) Scorpio - JJD 4 44,62 564
2 AV Sprint JD Team 1 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,35 537
3 AV Sprint JD Team 2 (4x80m) AV Sprint - JJD 4 45,54 529
4 AV Passaat JD (4x80m) AV Passaat - JJD 4 45,57 528
5 AV Parthenon JD Team 1 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 45,75 522
6 Typhoon JD (4x80m) Typhoon - JJD 4 46,44 497
7 AV Attila JD Team 1 (4x80m) AV Attila - JJD 4 46,51 494
8 ACW `66 JD (4x80m) ACW `66 - JJD 4 47,01 476
9 DAK JD (4x80m) DAK - JJD 4 47,47 460
10 AV Spiridon JD (4x80m) AV Spiridon - JJD 4 49,10 406
11 AV Attila JD Team 2 (4x80m) AV Attila - JJD 4 50,22 371
12 Scorpio JD Team 2 (4x80m) Scorpio - JJD 4 51,84 323
13 AV Parthenon JD Team 2 (4x80m) AV Parthenon - JJD 4 56,81 193
14 DK en AV Hercules JD (4x80m) DK en AV Hercules - JJD 0 DNS 0
14 Taxandria Atletiek JD (4x80m) Taxandria Atletiek - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 31,89 --- 524
2 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 31,29 --- 515
3 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 30,22 --- 0
4 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 30,04 --- 496
5 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 28,59 --- 473
6 Kevin van Loon DAK DAK JD 27,06 --- 448
7 Daan Siemann Parthenon AV Parthenon JD Team 1 25,55 27,50 423
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 25,34 24,48 0
9 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 24,58 --- 407
10 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 24,24 --- 401
11 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 22,69 20,98 374
12 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 22,48 --- 370
13 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 21,33 --- 0
14 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 21,09 --- 0
15 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 20,67 --- 0
16 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 20,51 --- 334
17 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 19,69 --- 318
18 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 17,21 15,61 269
19 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 16,50 --- 0
20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 15,95 13,57 0
21 Kay van Bijnen DAK DAK JD 15,63 --- 0
22 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 14,36 --- 0
23 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 14,21 --- 0
24 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 13,61 --- 0
25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,73 14,76 170
26 Justin Renders Scorpio Scorpio JD Team 2 11,31 11,19 135
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 27,61 --- 437
2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 1 26,58 24,89 421
3 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 22,51 --- 352
4 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 20,65 --- 319
5 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 20,23 24,04 311
6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 18,85 --- 0
7 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 18,67 --- 282
8 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 18,19 --- 272
9 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 17,62 --- 0
10 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 17,12 --- 0
11 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 16,48 --- 238
12 Dani Chambon DAK DAK JD 15,90 --- 226
13 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthenon JD Team 1 14,98 15,61 0
14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,82 --- 0
15 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,42 --- 172
16 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,95 16,27 161
17 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 12,64 --- 154
18 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 12,51 --- 0
19 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 12,43 --- 149
20 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 10,75 --- 0
21 Tim Brok DAK DAK JD 10,70 --- 0
22 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 9,98 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 1 10,42 11,16 542
2 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 9,36 9,19 491
3 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 8,75 --- 460
4 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 8,65 --- 455
5 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,52 --- 449
6 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,44 --- 0
7 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 8,17 --- 0
8 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 7,93 --- 0
9 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 7,51 --- 394
10 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 7,46 --- 392
11 Kevin van Loon DAK DAK JD 7,18 --- 376
12 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 6,64 --- 345
13 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD 6,61 --- 343
14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 5,72 --- 0
15 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 5,69 --- 287
16 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 5,62 5,54 282
17 Matthijs Both Typhoon Typhoon JD 4,86 --- 0
18 Thijmen Krol DAK DAK JD 4,81 --- 0
19 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,71 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 1,55 1,50 663
2 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
3 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 0
4 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
5 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,40 --- 541
6 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 1,35 1,45 499
6 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 1,35 --- 499
8 Jesse Abma Parthenon AV Parthenon JD Team 2 1,30 1,30 462
8 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD 1,30 --- 462
8 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 1,30 --- 462
8 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 1,30 --- 462
12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 1,25 1,30 0
12 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 0
12 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,25 --- 0
15 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 1,25 --- 426
16 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 1,20 --- 0
16 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 1,20 --- 0
18 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 1,20 --- 389
19 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,20 --- 0
19 Kevin van Loon DAK DAK JD 1,20 --- 0
21 Steven Vriends DAK DAK JD 1,20 --- 389
22 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 1,20 --- 0
23 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 1,10 1,15 316
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 1,15 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 5,05 +0.0 m/s4,68 631
2 Santi van Oosterhout Scorpio Scorpio JD Team 1 4,99 +0.0 m/s--- 619
3 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,58 +0.0 m/s--- 535
4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,56 +0.0 m/s4,29 531
5 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,11 +0.0 m/s--- 440
6 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 4,03 +0.0 m/s--- 0
7 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 3,99 +0.0 m/s--- 416
8 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,96 +0.0 m/s--- 410
9 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3,83 +0.0 m/s--- 0
10 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,79 +0.0 m/s3,59 376
11 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,77 +0.0 m/s--- 0
12 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,75 +0.0 m/s--- 0
13 Dani Chambon DAK DAK JD 3,75 +0.0 m/s--- 368
14 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,74 +0.0 m/s--- 366
15 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 0
16 Daan Siemann Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3,64 +0.0 m/s4,05 0
17 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 344
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3,58 +0.0 m/s--- 334
19 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD 3,53 +0.0 m/s--- 0
20 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 3,52 +0.0 m/s--- 0
21 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,38 +0.0 m/s--- 294
22 Steven Vriends DAK DAK JD 3,35 +0.0 m/s--- 0
23 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 3,32 +0.0 m/s--- 0
24 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,14 +0.0 m/s3,95 246



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,52 -1.9 m/s10,44 701
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,79 -1.9 m/s10,57 654
3 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 11,06 -1.9 m/s11,10 609
4 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 11,13 -1.2 m/s--- 597
5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 11,45 -1.9 m/s11,22 547
6 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 11,51 -1.3 m/s11,70 538
7 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,43 522
8 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,44 0
9 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 11,62 -1.2 m/s--- 522
10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 11,73 -0.7 m/s12,09 506
11 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 11,76 -1.3 m/s11,50 501
12 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,80 -1.9 m/s11,44 496
13 Imke Denissen Atledo Atledo MC 11,92 -1.3 m/s12,08 479
14 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 11,94 -0.7 m/s12,27 476
15 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 12,03 -1.3 m/s11,70 463
16 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 12,15 -0.7 m/s13,09 447
17 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 12,17 -1.2 m/s--- 444
18 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 12,19 -1.3 m/s11,80 0
19 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 12,25 -1.3 m/s12,00 0
20 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,27 -0.7 m/s12,35 431
21 Marit Mulders Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,47 -1.2 m/s--- 405
22 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 12,54 -1.2 m/s--- 0
23 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 12,68 -1.2 m/s--- 379
24 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 12,94 -0.7 m/s13,42 347
25 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,09 -1.2 m/s--- 0
26 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 13,39 -0.7 m/s13,68 295
Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 1 DNS 11,60 0
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 12,33 0
Julia Effting AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS 12,91 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:16,18 3:17,00 573
2 Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spiridon MC 3:23,55 3:25,00 521
3 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:25,77 3,29 507
4 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 3:26,98 3:25,00 499
5 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:29,16 3:33,42 485
6 Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:30,86 3:28,00 474
7 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:35,90 3:23,00 444
8 Veerle van Doorn AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:37,17 3:33,00 436
9 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:39,94 3:38,00 420
10 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 3:41,78 3:50,00 410
11 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:41,94 3:40,00 409
12 Mieke de Bruin Typhoon Typhoon MC 3:42,08 --- 408
13 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:43,73 3:37,48 399
14 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 3:48,70 --- 372
15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:48,78 --- 371
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 3:48,80 4:00,00 371
17 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:50,01 3:48,57 365
18 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:56,85 3:36,29 0
19 Imke Denissen Atledo Atledo MC 4:01,89 3:52,00 306
20 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 4:05,89 4:15,15 287
21 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 4:13,75 4:27,00 252
22 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:18,01 --- 0
23 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 4:19,65 4:21,70 227
24 Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4:23,19 3:51,46 213
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 3:45,41 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 12,44 -2.4 m/s12,26 650
2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,04 -2.4 m/s12,86 583
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 13,05 -2.4 m/s12,47 582
4 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 13,18 -2.4 m/s12,96 568
5 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 13,51 -2.0 m/s14,20 535
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 13,58 -2.0 m/s14,02 528
7 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 13,78 -2.4 m/s13,39 508
8 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,96 -2.4 m/s13,57 492
9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 14,21 -2.0 m/s13,82 469
10 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,44 -2.0 m/s14,27 0
11 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MC Team 1 14,73 -2.0 m/s14,92 0
12 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 15,19 -0.4 m/s--- 387
13 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 15,56 -0.4 m/s16,76 358
14 Laura de With Typhoon Typhoon MC 15,71 -0.4 m/s16,21 0
15 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 15,87 -0.4 m/s15,90 336
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,18 -0.4 m/s16,60 0
17 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 16,22 -0.4 m/s--- 311
18 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 16,63 -2.0 m/s15,86 283
19 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 16,68 -0.4 m/s16,65 280
20 Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 16,99 -0.4 m/s--- 260
21 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MC 17,16 -0.4 m/s--- 250
22 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 17,26 -0.4 m/s17,27 244
23 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 17,47 -0.4 m/s17,53 231
24 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 17,85 -0.4 m/s18,11 209
25 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 18,23 -0.4 m/s--- 188



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Attila MC (4x80m) AV Attila - MJC 4 42,65 645
2 AV Sprint MC Team 1 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,34 616
3 AV Sprint MC Team 2 (4x80m) AV Sprint - MJC 4 43,69 601
3 DK en AV Hercules MC (4x80m) DK en AV Hercules - MJC 4 43,69 601
5 AV Parthenon MC Team 1 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 44,61 565
6 Typhoon MC (4x80m) Typhoon - MJC 4 44,81 557
7 ACW `66 MC (4x80m) ACW `66 - MJC 4 44,98 501
7 AV Spiridon MC (4x80m) AV Spiridon - MJC 4 45,87 517
9 Scorpio MC (4x80m) Scorpio - MJC 4 45,90 516
10 AV Parthenon MC Team 2 (4x80m) AV Parthenon - MJC 4 45,99 513
11 Taxandria Atletiek MC (4x80m) Taxandria Atletiek - MJC 4 47,35 465
12 Atledo MC (4x80m) Atledo - MJC 0 DNS 0
12 AV Attila / DAK MC (4x80m) - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 32,72 33,04 537
2 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 29,25 30,41 484
3 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 26,89 26,94 446
4 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 25,65 23,77 425
5 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 24,32 --- 402
6 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 22,91 27,32 0
7 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 22,55 --- 371
8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 22,33 --- 367
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 20,72 18,00 0
10 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 19,66 17,43 318
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 19,57 --- 316
12 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 19,39 --- 312
13 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,95 --- 0
14 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 14,69 --- 0
15 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,09 --- 0
16 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,87 12,75 173
17 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,51 --- 165
18 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 10,62 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 36,46 --- 568
2 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 22,60 21,29 354
3 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,85 --- 341
4 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 21,70 22,50 0
5 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,43 18,97 0
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 19,65 22,75 300
7 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 19,54 17,62 298
8 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 18,24 --- 273
9 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 17,20 16,83 253
10 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 15,42 --- 216
11 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 14,95 --- 206
12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 14,62 --- 199
13 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,29 --- 169
14 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 11,66 --- 0
15 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 10,53 --- 0
16 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 10,17 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 10,66 11,22 554
2 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,13 10,03 529
3 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 8,88 8,50 0
4 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 8,71 --- 458
5 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MC Team 1 8,06 7,70 424
6 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 8,00 --- 421
7 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 7,98 7,20 0
8 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 7,27 7,53 381
9 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 7,25 --- 380
10 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 7,24 7,03 379
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 7,13 --- 0
12 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 7,08 --- 370
13 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 6,34 --- 327
14 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 5,42 5,56 269
15 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 4,67 --- 0
16 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 4,66 6,20 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,60 --- 702
1 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,60 1,65 702
3 Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spiridon MC 1,55 --- 663
4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,50 1,56 0
5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 1,50 1,60 623
6 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 1,45 1,51 582
7 Imke Denissen Atledo Atledo MC 1,35 1,30 499
7 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 1,35 --- 499
7 Marit Mulders Taxandria Taxandria Atletiek MC 1,35 --- 499
10 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462
10 Laura de With Typhoon Typhoon MC 1,30 --- 462
12 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 1,30 --- 0
12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 0
14 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
15 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 1,25 1,30 426
16 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,25 --- 0
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 1,35 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,03 +0.9 m/s5,04 627
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,84 +0.7 m/s5,14 589
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4,70 +0.5 m/s5,00 560
4 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,57 +0.4 m/s--- 533
5 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,39 +1.9 m/s--- 496
6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 4,27 +2.2 m/s--- 0
7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,25 +0.6 m/s--- 468
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC