Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MD Team 1 AV Sprint - MJD
Begeleider: Mariëlle Jonkers
Jurylid: Ingrid Snepvangers
8 5955
2 AV Attila MD Team 1 AV Attila - MJD
Begeleider: Peter Westermann
7 5911
3 Scorpio MD Team 1 Scorpio - MJD
Begeleider: Marco Joosen
Jurylid: Helma de Kort
9 5823
4 AV Passaat MD AV Passaat - MJD
Begeleider: Marco Wijnhoven
Jurylid: Vivianne Kalishoek
8 5259
5 Gloria Atletiek MD Gloria Atletiek - MJD
Begeleider: Koen Raeijmaekers
Jurylid: Claudi Olieslagers
7 5098
6 Typhoon MD Typhoon - MJD
Jurylid: Marjan Heikens
8 4353
7 AV Parthenon MD AV Parthenon - MJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Sandra Klein
8 4006
8 AV Sprint MD Team 2 AV Sprint - MJD
Begeleider: Mariëlle Jonkers
Jurylid: Rene vd Westen
11 3854
9 DK en AV Hercules MD DK en AV Hercules - MJD
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Hercules
5 3820
10 Atledo MD Atledo - MJD
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Alex van Krevelen
7 3803
11 DAK MD DAK - MJD
Begeleider: Jeffrey Himpers
6 3168
12 Taxandria Atletiek MD Taxandria Atletiek - MJD
Begeleider: Gerben Mentink
Jurylid: Peter van der Heijden
6 2696
13 AV Attila MD Team 2 AV Attila - MJD
Begeleider: Peter Westernann
5 2648
14 Scorpio MD Team 2 Scorpio - MJD
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
2 833

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Team 60m OBPTeam punten
1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,30 +1.3 m/s8,32 693
2 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 8,64 +1.3 m/s8,65 620
3 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 8,84 +1.3 m/s8,79 580
4 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 8,85 +1.3 m/s8,83 578
5 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 8,99 +1.3 m/s8,95 551
6 Yara Wessels Parthenon AV Parthenon MD 9,03 +1.3 m/s9,09 543
6 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 9,03 -1.7 m/s9,05 543
8 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,03 +1.3 m/s8,96 0
9 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 9,11 +0.1 m/s--- 528
10 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 9,14 -1.7 m/s9,30 523
11 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 9,17 -1.7 m/s9,17 517
12 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD Team 1 9,18 -1.7 m/s8,99 0
13 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 9,19 -1.7 m/s9,19 513
14 Eva Haanen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 9,24 -0.7 m/s--- 504
15 Fenna Verweij DAK DAK MD 9,32 -0.7 m/s--- 490
16 Sofie Kleyn Typhoon Typhoon MD 9,42 +0.1 m/s--- 0
17 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 9,47 +0.2 m/s9,63 0
18 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 9,53 -0.7 m/s--- 454
19 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 9,57 +0.2 m/s9,75 447
20 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,63 +0.2 m/s9,90 437
21 Fenna Knippels DAK DAK MD 9,77 -0.7 m/s--- 414
22 Lian Soijer Atledo Atledo MD 9,82 +0.1 m/s10,77 406
23 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 9,84 -1.7 m/s9,61 403
24 Noortje de Graauw AV Attila AV Attila MD Team 2 9,87 +0.2 m/s9,76 398
25 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 10,23 +0.2 m/s10,20 343
26 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 10,27 +0.2 m/s10,00 338
27 Emy Ott AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,43 -0.7 m/s--- 315
28 Robin Burm AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,44 -0.7 m/s--- 0
29 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 10,57 +0.2 m/s10,41 295
30 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD 10,64 +0.1 m/s--- 286
31 Senna Hendrickx AV Attila AV Attila MD Team 2 10,69 -0.7 m/s--- 0
32 Susan Lodewijks Atledo Atledo MD 10,78 +0.1 m/s10,93 0
33 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 11,12 -0.7 m/s--- 0
34 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 11,42 +0.1 m/s11,17 187
35 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 11,67 +0.1 m/s11,87 0
Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD DNS 9,21 0
Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 DNS 10,51 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 3:15,96 3:17,00 574
2 Noortje Stolk AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:19,75 3:21,00 547
3 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:24,18 3:22,00 517
4 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 3:24,95 --- 512
5 Fenna Verweij DAK DAK MD 3:29,52 3:26,73 483
6 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 3:30,68 3:34,00 475
7 Dianne den Hoed AV Passaat AV Passaat MD 3:31,52 3:34,00 470
8 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3:32,39 3:26,00 465
9 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 1 3:33,69 3:29,00 457
10 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD Team 1 3:34,53 3:30,00 452
11 Sinte Bras HRCL DK en AV Hercules MD 3:34,78 3:50,00 450
12 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 3:36,36 3:35,00 0
13 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 3:37,04 3:35,00 437
14 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 3:40,55 3:41,82 417
15 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 3:42,54 3:40,00 405
16 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD 3:45,46 --- 389
17 Rosanne Verheijen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:45,59 --- 389
18 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 3:46,21 3:43,00 0
19 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 3:50,28 3:50,00 364
20 Sanne van der Spek Parthenon AV Parthenon MD 3:51,79 4:00,13 356
21 Lotus Willemen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3:52,20 --- 354
22 Senna Hendrickx AV Attila AV Attila MD Team 2 3:52,55 3:57,00 352
23 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 3:53,99 --- 344
24 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3:55,29 4:05,00 338
25 Meike van Beurden DAK DAK MD 4:01,99 --- 305
26 Femke den Boer Atledo Atledo MD 4:02,70 --- 302
27 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 4:04,04 4:01,25 0
28 Isabel Moerdijk Atledo Atledo MD 4:14,96 4:13,59 247
Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNS 4:07,00 0
Daan de Reijdt AV Sprint AV Sprint MD Team 1 DNS 3:21,00 0
Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 DNS 3:52,13 0

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Team 60mH OBPTeam punten
1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 10,44 -1.4 m/s10,92 550
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 10,75 -1.4 m/s10,64 511
3 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 10,85 -1.4 m/s10,81 499
4 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 11,09 -0.6 m/s--- 471
5 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 11,18 -1.4 m/s10,78 461
6 Mila van Leeuwen Scorpio Scorpio MD Team 1 11,31 -1.4 m/s11,34 446
7 Yente Ouwerling Scorpio Scorpio MD Team 1 11,34 -1.4 m/s11,34 0
8 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,55 -1.1 m/s11,47 420
9 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 11,57 -1.1 m/s11,53 0
10 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 11,67 -1.1 m/s11,53 408
11 Sofie Kleyn Typhoon Typhoon MD 11,80 -0.6 m/s--- 395
12 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 11,89 -0.6 m/s--- 386
13 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 11,92 -1.1 m/s12,39 383
14 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 11,95 -1.4 m/s11,32 0
15 Rosanne Verheijen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 12,59 -0.2 m/s13,27 320
16 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 12,95 -0.2 m/s13,05 289
17 Meike van Beurden DAK DAK MD 13,04 -0.6 m/s--- 281
18 Sacha Ruf AV Passaat AV Passaat MD 13,40 -1.1 m/s12,76 0
19 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD 13,55 -1.1 m/s12,96 241
20 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 13,70 -0.2 m/s13,85 0
21 Femke den Boer Atledo Atledo MD 13,80 -0.2 m/s13,72 222
22 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 13,95 -0.2 m/s14,00 211
23 Enola Redering Atledo Atledo MD 14,12 -1.1 m/s12,50 199
24 Emy Ott AV Sprint AV Sprint MD Team 2 14,20 -0.6 m/s--- 193
25 Lotus Willemen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 14,31 -0.6 m/s--- 0
26 Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 14,74 -0.2 m/s15,58 157
27 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 14,85 -0.6 m/s--- 150
28 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 16,04 -0.6 m/s--- 0
Marieke van Wijk Typhoon Typhoon MD DNS 14,00 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 26,65 --- 442
2 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 23,95 18,11 396
3 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 23,40 23,50 386
4 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 21,73 20,19 0
5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 20,92 --- 341
6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 17,44 --- 0
7 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 17,20 --- 269
8 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,31 18,72 250
9 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 16,27 --- 249
10 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD 15,52 16,42 233
11 Daisy Felix Parthenon AV Parthenon MD 12,92 13,39 0
12 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 12,38 --- 0
13 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 11,36 --- 0
14 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 10,99 11,68 127
15 Meike van Beurden DAK DAK MD 10,76 --- 121
16 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,56 --- 116
17 Marielle Korthout DAK DAK MD 10,38 --- 0
18 Lian Soijer Atledo Atledo MD 10,26 --- 0
19 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 10,21 --- 106
20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 8,28 --- 0
21 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 7,35 8,60 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Floor Alessie AV Attila AV Attila MD Team 1 23,24 21,40 365
2 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 22,78 --- 357
3 Anniek Bloemers AV Sprint AV Sprint MD Team 1 20,14 18,32 310
4 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 1 19,19 --- 292
5 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 18,93 --- 287
6 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 17,76 --- 0
7 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 16,70 --- 0
8 Anne ter Horst Atledo Atledo MD 16,40 18,01 236
9 Laura Mulder Atledo Atledo MD 16,00 14,40 0
10 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 15,66 13,73 0
11 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 15,17 15,07 211
12 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD 14,04 --- 186
13 Marieke Keij AV Sprint AV Sprint MD Team 2 13,88 --- 182
14 Maartje Vermeulen AV Attila AV Attila MD Team 2 13,81 16,49 181
15 Nynke Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD 13,00 --- 162
16 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 12,56 --- 152
17 Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 12,02 15,52 139
18 Emelie van Meer Gloria Gloria Atletiek MD 11,64 --- 0
19 Eline Kleton AV Sprint AV Sprint MD Team 2 10,77 --- 0
20 Karlijn va...r Heijden Taxandria Taxandria Atletiek MD 9,19 --- 0
21 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 9,05 --- 63
Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD DNS --- 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0
Hanneke de Gouw DAK DAK MD DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 10,38 --- 541
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 10,35 --- 539
3 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 10,04 9,21 524
4 Eline Kamps AV Sprint AV Sprint MD Team 1 9,61 8,94 504
5 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 9,38 --- 492
6 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD 8,61 --- 0
7 Noor van Helden Parthenon AV Parthenon MD 8,48 9,00 446
8 Anne ter Horst Atledo Atledo MD 8,18 8,44 431
9 Merel Burm Scorpio Scorpio MD Team 1 7,59 --- 0
10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD 7,50 --- 394
11 Emily Vreugdenhil Parthenon AV Parthenon MD 7,46 8,26 0
12 Fenna Knippels DAK DAK MD 6,84 --- 356
13 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 6,65 --- 345
14 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 6,50 6,88 0
15 Imke Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MD 6,15 6,11 315
16 Susan Lodewijks Atledo Atledo MD 5,68 --- 0
17 Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD 5,67 5,36 0
18 Marielle Korthout DAK DAK MD 5,39 --- 0
19 Lisa Römgens AV Sprint AV Sprint MD Team 2 5,17 --- 253
20 Zora Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 2 4,83 --- 0
Dorien van Gerven AV Passaat AV Passaat MD DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 1,50 1,45 623
2 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 1,40 --- 541
2 Rosalie Temme Typhoon Typhoon MD 1,40 --- 541
2 Evelien Versmissen Gloria Gloria Atletiek MD 1,40 --- 541
2 Femke Kuppens Scorpio Scorpio MD Team 1 1,40 --- 541
6 Fenna Knippels DAK DAK MD 1,35 --- 499
7 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD 1,30 --- 0
8 Gwen Smits AV Passaat AV Passaat MD 1,25 --- 0
9 Enola Redering Atledo Atledo MD 1,25 1,35 426
10 Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 1 1,25 1,30 0
11 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 1,25 1,25 426
11 Britt Marijnissen AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,25 1,25 426
13 Luna Bernhard AV Sprint AV Sprint MD Team 1 1,25 1,35 0
14 Emily Vreugdenhil Parthenon AV Parthenon MD 1,20 1,25 389
14 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD 1,20 --- 389
14 Pleun Hector AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,20 --- 389
17 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 1,20 --- 0
17 Veerle van Son Scorpio Scorpio MD Team 1 1,20 --- 0
19 Willemijn Fuite Taxandria Taxandria Atletiek MD 1,15 1,25 352
20 Anna Couweleers AV Sprint AV Sprint MD Team 2 1,10 --- 0
21 Yanouk Bijl HRCL DK en AV Hercules MD 1,05 --- 0
21 Dante Buchholtz Typhoon Typhoon MD 1,05 --- 0
Isis van Loosdrecht AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0
Marloes Smits Taxandria Taxandria Atletiek MD DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Sheenai Muntslag AV Sprint AV Sprint MD Team 1 4,17 -0.5 m/s4,74 452
2 Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 4,16 +0.6 m/s4,24 450
3 Thyra van Diemen Parthenon AV Parthenon MD 4,08 +1.6 m/s4,12 434
4 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD 4,04 +0.6 m/s--- 426
5 Jennifer Kleiren AV Attila AV Attila MD Team 1 4,01 +0.4 m/s--- 0
6 Bente de Jager Scorpio Scorpio MD Team 1 4,01 +0.6 m/s--- 420
7 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD Team 1 3,96 +1.3 m/s--- 0
8 Annika Rijzenga AV Sprint AV Sprint MD Team 1 3,94 +1.1 m/s3,88 0
9 Eva Haanen AV Sprint AV Sprint MD Team 2 3,92 +0.6 m/s--- 402
10 Gitte Frijters Gloria Gloria Atletiek MD 3,86 +2.0 m/s--- 0
11 Lieke Woudstra AV Passaat AV Passaat MD 3,79 +1.0 m/s--- 376
12 Yara Wessels Parthenon AV Parthenon MD 3,68 +1.9 m/s3,77 0
13 Anaïs van Gestel AV Attila AV Attila MD Team 2 3,67 +0.9 m/s3,49 352
14 Noortje de Graauw AV Attila AV Attila MD Team 2 3,64 +0.8 m/s3,30 0
15 Enola Redering Atledo Atledo MD 3,49 +1.5 m/s3,90 316
16 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD 3,47 +1.2 m/s--- 312
17 Dycianey Rijna HRCL DK en AV Hercules MD 3,45 -0.4 m/s--- 308
18 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,39 +0.0 m/s--- 0
19 Madelief Van de Plas Typhoon Typhoon MD 3,35 +2.2 m/s--- 0
20 Lara Nuijten Scorpio Scorpio MD Team 2 3,23 +0.2 m/s--- 264
21 Femke den Boer Atledo Atledo MD 3,20 +1.2 m/s--- 0
22 Annelou Sebregts Taxandria Taxandria Atletiek MD 3,20 +0.1 m/s3,43 258
23 Fleur Nijdam Scorpio Scorpio MD Team 2 3,16 +0.6 m/s--- 0
24 Robin Burm AV Sprint AV Sprint MD Team 2 2,92 +0.7 m/s--- 0
25 Guusje Vugs Taxandria Taxandria Atletiek MD 2,72 +1.0 m/s--- 0
26 Marielle Korthout DAK DAK MD 2,69 +0.4 m/s--- 156
27 Karlijn van de Ven DAK DAK MD 2,67 +1.3 m/s--- 0