Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Sprint MC Team 1 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
9 6589
2 AV Attila MC AV Attila - MJC
Begeleider: Peter Westermann
8 6462
3 AV Parthenon MC Team 1 AV Parthenon - MJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Sandra Klein
6 5703
4 DK en AV Hercules MC DK en AV Hercules - MJC
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Hercules
8 5231
5 Typhoon MC Typhoon - MJC
Jurylid: Gertwin De With
10 5188
6 Taxandria Atletiek MC Taxandria Atletiek - MJC
Begeleider: Gerben Mentink
Jurylid: Peter van der Heijden
5 4580
7 AV Parthenon MC Team 2 AV Parthenon - MJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 4348
8 ACW `66 MC ACW `66 - MJC
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Ziggy Birker
4 3987
9 AV Spiridon MC AV Spiridon - MJC
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: nnb
4 3835
10 Scorpio MC Scorpio - MJC
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
4 3696
11 AV Sprint MC Team 2 AV Sprint - MJC
Begeleider: Bram Hommel
6 3508
12 AV Attila / DAK MC - MJC
Begeleider: Peter Westermann
4 2801
13 Atledo MC Atledo - MJC
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Alex van Krevelen
2 1284

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,52 -1.9 m/s10,44 701
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,79 -1.9 m/s10,57 654
3 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 11,06 -1.9 m/s11,10 609
4 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 11,13 -1.2 m/s--- 597
5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 11,45 -1.9 m/s11,22 547
6 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 11,51 -1.3 m/s11,70 538
7 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,43 522
8 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 11,62 -1.9 m/s11,44 0
9 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 11,62 -1.2 m/s--- 522
10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 11,73 -0.7 m/s12,09 506
11 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 11,76 -1.3 m/s11,50 501
12 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 1 11,80 -1.9 m/s11,44 496
13 Imke Denissen Atledo Atledo MC 11,92 -1.3 m/s12,08 479
14 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 11,94 -0.7 m/s12,27 476
15 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 12,03 -1.3 m/s11,70 463
16 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 12,15 -0.7 m/s13,09 447
17 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 12,17 -1.2 m/s--- 444
18 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 12,19 -1.3 m/s11,80 0
19 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 12,25 -1.3 m/s12,00 0
20 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 12,27 -0.7 m/s12,35 431
21 Marit Mulders Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,47 -1.2 m/s--- 405
22 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 12,54 -1.2 m/s--- 0
23 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 12,68 -1.2 m/s--- 379
24 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 12,94 -0.7 m/s13,42 347
25 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,09 -1.2 m/s--- 0
26 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 13,39 -0.7 m/s13,68 295
Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 1 DNS 11,60 0
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 12,33 0
Julia Effting AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS 12,91 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:16,18 3:17,00 573
2 Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spiridon MC 3:23,55 3:25,00 521
3 Lisa van Boekel Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:25,77 3,29 507
4 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MC 3:26,98 3:25,00 499
5 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:29,16 3:33,42 485
6 Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 3:30,86 3:28,00 474
7 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:35,90 3:23,00 444
8 Veerle van Doorn AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:37,17 3:33,00 436
9 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3:39,94 3:38,00 420
10 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 3:41,78 3:50,00 410
11 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 3:41,94 3:40,00 409
12 Mieke de Bruin Typhoon Typhoon MC 3:42,08 --- 408
13 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:43,73 3:37,48 399
14 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 3:48,70 --- 372
15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:48,78 --- 371
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 3:48,80 4:00,00 371
17 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:50,01 3:48,57 365
18 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:56,85 3:36,29 0
19 Imke Denissen Atledo Atledo MC 4:01,89 3:52,00 306
20 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 4:05,89 4:15,15 287
21 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 4:13,75 4:27,00 252
22 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:18,01 --- 0
23 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 4:19,65 4:21,70 227
24 Suzanne Visser Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4:23,19 3:51,46 213
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 3:45,41 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Sarah Kortland Typhoon Typhoon MC 12,44 -2.4 m/s12,26 650
2 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,04 -2.4 m/s12,86 583
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 13,05 -2.4 m/s12,47 582
4 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 13,18 -2.4 m/s12,96 568
5 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 13,51 -2.0 m/s14,20 535
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 13,58 -2.0 m/s14,02 528
7 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 13,78 -2.4 m/s13,39 508
8 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 13,96 -2.4 m/s13,57 492
9 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 14,21 -2.0 m/s13,82 469
10 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 14,44 -2.0 m/s14,27 0
11 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MC Team 1 14,73 -2.0 m/s14,92 0
12 Eva Kipping AV Spiridon AV Spiridon MC 15,19 -0.4 m/s--- 387
13 Larissa Loos Typhoon Typhoon MC 15,56 -0.4 m/s16,76 358
14 Laura de With Typhoon Typhoon MC 15,71 -0.4 m/s16,21 0
15 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 15,87 -0.4 m/s15,90 336
16 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,18 -0.4 m/s16,60 0
17 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 16,22 -0.4 m/s--- 311
18 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 16,63 -2.0 m/s15,86 283
19 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 16,68 -0.4 m/s16,65 280
20 Luka van Gennip Taxandria Taxandria Atletiek MC 16,99 -0.4 m/s--- 260
21 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MC 17,16 -0.4 m/s--- 250
22 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MC Team 2 17,26 -0.4 m/s17,27 244
23 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 17,47 -0.4 m/s17,53 231
24 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 17,85 -0.4 m/s18,11 209
25 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 18,23 -0.4 m/s--- 188

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 32,72 33,04 537
2 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 29,25 30,41 484
3 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 26,89 26,94 446
4 Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC 25,65 23,77 425
5 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 24,32 --- 402
6 Jinke Prinsen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 22,91 27,32 0
7 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 22,55 --- 371
8 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 22,33 --- 367
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 20,72 18,00 0
10 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 19,66 17,43 318
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 19,57 --- 316
12 Esmee van Dongen AV Spiridon AV Spiridon MC 19,39 --- 312
13 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MC 16,95 --- 0
14 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 14,69 --- 0
15 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,09 --- 0
16 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 12,87 12,75 173
17 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 12,51 --- 165
18 Annika Drent AV Sprint AV Sprint MC Team 2 10,62 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MC 36,46 --- 568
2 Sanne Appels AV Attila AV Attila MC 22,60 21,29 354
3 Pleun Hutten AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,85 --- 341
4 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 21,70 22,50 0
5 Dana Bouwknegt AV Sprint AV Sprint MC Team 1 21,43 18,97 0
6 Saskia van der Boor Parthenon AV Parthenon MC Team 1 19,65 22,75 300
7 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 19,54 17,62 298
8 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 18,24 --- 273
9 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 17,20 16,83 253
10 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 15,42 --- 216
11 Sanne Pulles DAK AV Attila / DAK MC 14,95 --- 206
12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 14,62 --- 199
13 Marit Volmer Typhoon Typhoon MC 13,29 --- 169
14 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MC 11,66 --- 0
15 Anne van Zundert AV Attila AV Attila / DAK MC 10,53 --- 0
16 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 10,17 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 10,66 11,22 554
2 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint MC Team 1 10,13 10,03 529
3 Natasja van Beurden AV Attila AV Attila MC 8,88 8,50 0
4 Sophie van der Spoel HRCL DK en AV Hercules MC 8,71 --- 458
5 Claudia Noordzij Parthenon AV Parthenon MC Team 1 8,06 7,70 424
6 Sophie ter Braak Scorpio Scorpio MC 8,00 --- 421
7 Lonne Mallens AV Sprint AV Sprint MC Team 1 7,98 7,20 0
8 Emy Sijssens Parthenon AV Parthenon MC Team 2 7,27 7,53 381
9 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 MC 7,25 --- 380
10 Maartje Smits Taxandria Taxandria Atletiek MC 7,24 7,03 379
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MC 7,13 --- 0
12 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 7,08 --- 370
13 Aukje Meeuwesen AV Attila AV Attila / DAK MC 6,34 --- 327
14 Barbara Daniels AV Sprint AV Sprint MC Team 2 5,42 5,56 269
15 Sigrid van...jckhuijse Typhoon Typhoon MC 4,67 --- 0
16 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 4,66 6,20 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Elise Jocaille ACW `66 ACW `66 MC 1,60 --- 702
1 Simone Snepvangers AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,60 1,65 702
3 Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spiridon MC 1,55 --- 663
4 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 1,50 1,56 0
5 Jolien Stuijk AV Attila AV Attila MC 1,50 1,60 623
6 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 1,45 1,51 582
7 Imke Denissen Atledo Atledo MC 1,35 1,30 499
7 Selena van...osterhout Scorpio Scorpio MC 1,35 --- 499
7 Marit Mulders Taxandria Taxandria Atletiek MC 1,35 --- 499
10 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MC 1,30 --- 462
10 Laura de With Typhoon Typhoon MC 1,30 --- 462
12 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 1,30 --- 0
12 Lara Schortemeijer AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 0
14 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint MC Team 2 1,30 1,30 462
15 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MC Team 2 1,25 1,30 426
16 Hanneke Verheesen AV Sprint AV Sprint MC Team 1 1,25 --- 0
Indy Snoeren Atledo Atledo MC DNS 1,35 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MC 5,03 +0.9 m/s5,04 627
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint MC Team 1 4,84 +0.7 m/s5,14 589
3 Luka Lieuwen Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4,70 +0.5 m/s5,00 560
4 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,57 +0.4 m/s--- 533
5 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,39 +1.9 m/s--- 496
6 Evie van Benten Typhoon Typhoon MC 4,27 +2.2 m/s--- 0
7 Miranda van Dijk HRCL DK en AV Hercules MC 4,25 +0.6 m/s--- 468
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,18 +0.7 m/s4,40 0
9 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 2 4,11 +0.4 m/s4,08 440
10 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,09 +0.7 m/s--- 436
11 Tes van Noort HRCL DK en AV Hercules MC 3,99 +1.3 m/s--- 0
12 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3,97 +0.0 m/s4,12 0
13 Lotte van de Par AV Spiridon AV Spiridon MC 3,78 +1.5 m/s--- 374
14 Dieuwertje Mentink Taxandria Taxandria Atletiek MC 3,65 +0.1 m/s3,65 348
15 Titia van Vucht AV Sprint AV Sprint MC Team 2 3,50 +1.0 m/s--- 318
16 Jasmijn Haring Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3,41 +0.0 m/s3,31 0
Julia Effting AV Sprint AV Sprint MC Team 2 DNS --- 0
Fleur van der Linden DAK AV Attila / DAK MC DNS 4,58 0