Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Scorpio JD Team 1 Scorpio - JJD
Begeleider: Marco Joosen
Jurylid: Hans Pluimes
8 6316
2 AV Parthenon JD Team 1 AV Parthenon - JJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 6192
3 AV Sprint JD Team 1 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: Ingrid Snepvangers
8 5884
4 AV Attila JD Team 1 AV Attila - JJD
Begeleider: Peter Westermann
7 5607
5 Typhoon JD Typhoon - JJD
Jurylid: Marjan Heikens
12 5483
6 AV Sprint JD Team 2 AV Sprint - JJD
Begeleider: Stephan Campos
Jurylid: Rene van de Westen
8 5074
7 AV Passaat JD AV Passaat - JJD
Begeleider: Marco Wijnhoven
Jurylid: Vivianne Kalishoek
7 4713
8 DAK JD DAK - JJD
Begeleider: Jeffrey Himpers
8 4664
9 AV Spiridon JD AV Spiridon - JJD
Begeleider: Paul Swart
Jurylid: Tirtsa Swart
8 4449
10 Taxandria Atletiek JD Taxandria Atletiek - JJD
Begeleider: vincent van der Elsen
Jurylid: Peter van der Heijden
6 3825
11 ACW `66 JD ACW `66 - JJD 6 3740
12 AV Parthenon JD Team 2 AV Parthenon - JJD
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Sandra Klein
5 3538
13 Scorpio JD Team 2 Scorpio - JJD
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
4 2722
14 AV Attila JD Team 2 AV Attila - JJD
Begeleider: Peter Westermann
6 2084
15 DK en AV Hercules JD DK en AV Hercules - JJD
Begeleider: Greg van der Velde
Jurylid: Hercules
2 862

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Team 80m OBPTeam punten
1 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 10,97 -1.4 m/s11,16 624
1 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 10,97 -1.4 m/s10,76 624
3 Santi van Oosterhout Scorpio Scorpio JD Team 1 11,09 -1.4 m/s11,34 604
4 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 11,30 -1.4 m/s11,03 570
5 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 11,41 -1.0 m/s--- 553
6 Joeri Konincks DAK DAK JD 11,70 +0.0 m/s--- 510
7 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 1 11,90 -1.4 m/s11,60 482
8 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JD 11,97 -2.3 m/s11,90 472
8 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 11,97 -2.3 m/s11,78 472
10 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,04 -1.4 m/s11,69 462
11 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 12,12 -2.3 m/s12,09 0
12 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthenon JD Team 1 12,22 -2.3 m/s11,96 438
13 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 1 12,36 -2.3 m/s12,28 419
14 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 12,42 -2.3 m/s12,30 411
15 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,48 -1.7 m/s12,63 404
16 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 12,56 +0.0 m/s--- 394
17 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 12,59 +0.0 m/s--- 390
18 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 12,63 -1.7 m/s12,79 385
19 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 12,77 -1.7 m/s13,10 367
19 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD 12,77 -1.7 m/s12,86 367
21 Justin Renders Scorpio Scorpio JD Team 2 12,96 -1.0 m/s13,29 345
22 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,02 +0.0 m/s--- 337
23 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,05 +0.0 m/s--- 0
24 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,08 -1.7 m/s12,70 330
25 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 13,14 -1.7 m/s13,09 0
26 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,15 +0.0 m/s--- 322
27 Jesse Abma Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,16 -1.0 m/s13,74 321
28 Job van der Meer Scorpio Scorpio JD Team 2 13,20 -1.0 m/s13,50 317
29 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 13,40 -2.3 m/s12,20 0
30 Tim Brok DAK DAK JD 13,43 +0.0 m/s--- 291
31 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 13,51 -1.7 m/s13,10 0
32 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 13,60 -1.0 m/s--- 272
33 Kay van Bijnen DAK DAK JD 13,81 +0.0 m/s--- 0
34 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD 15,27 -1.0 m/s15,00 0
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS 12,60 0
Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 13,72 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 14,80 0
Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 DNS 11,37 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 2:55,84 2:58,00 736
2 Lars Laros Scorpio Scorpio JD Team 1 2:57,38 2:58,50 722
3 Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD 3:01,08 2:56,00 690
4 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:08,30 3:18,66 632
5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:08,32 3:06,95 631
6 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:13,97 3:20,00 589
7 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 3:15,69 3:17,00 576
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:26,55 3:26,47 502
9 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:26,90 3:38,25 499
10 Joris van der Wagt Scorpio Scorpio JD Team 1 3:27,32 3:45,00 0
11 Jorrit Bruggema Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:28,21 3:29,05 491
12 Jaap Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:29,25 3:36,28 484
13 Tijn van der Heijden DAK DAK JD 3:31,91 --- 468
14 Joeri Konincks DAK DAK JD 3:32,15 --- 466
15 Stan Buddingh Typhoon Typhoon JD 3:32,16 --- 466
16 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:35,02 3:40,31 449
17 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 3:37,39 3:34,00 435
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3:37,64 3:35,00 433
19 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 3:37,80 3:46,42 432
20 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3:40,10 3:40,71 0
21 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 3:42,00 3:37,27 408
22 Max van der Spek Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:45,46 3:43,56 389
23 Ties van Beek AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3:47,81 3:45,23 0
24 Ivy Diks AV Attila AV Attila JD Team 1 3:48,00 3:47,00 376
25 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD 3:49,88 3:59,00 0
26 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 3:51,96 --- 355
27 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:53,33 --- 348
28 Marijn Leusink AV Spiridon AV Spiridon JD 3:55,83 3:53,40 335
29 Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 3:56,75 4:01,00 331
30 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 3:58,37 --- 0
31 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 4:00,37 3:50,00 0
32 Tim Brok DAK DAK JD 4:12,53 --- 0
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS 3:27,00 0
Tijn van Aalst AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 3:45,00 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Team 80mH OBPTeam punten
1 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,22 -0.3 m/s13,52 564
2 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 13,34 -0.8 m/s--- 552
3 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 13,37 -0.3 m/s14,19 549
4 Thom Schipperen Scorpio Scorpio JD Team 1 14,04 -0.3 m/s14,20 484
5 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 14,72 -0.3 m/s14,51 425
6 Thijs de Wild Typhoon Typhoon JD 14,96 -1.5 m/s--- 405
7 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 15,00 -0.3 m/s15,12 402
8 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 15,08 -1.4 m/s15,56 395
9 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 15,18 -0.3 m/s14,78 387
10 Jochem van Boekel Typhoon Typhoon JD 15,25 -1.4 m/s15,33 382
11 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 15,29 -0.3 m/s14,82 379
12 Joeri Konincks DAK DAK JD 15,46 -1.4 m/s15,96 366
13 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 15,87 -1.4 m/s15,50 336
14 Finn Hultermans AV Attila AV Attila JD Team 1 16,02 -1.4 m/s16,21 0
15 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 16,43 -0.8 m/s--- 297
16 Tijn van der Heijden DAK DAK JD 16,44 -0.8 m/s--- 296
17 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 16,61 -1.4 m/s15,84 285
18 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 16,72 -0.7 m/s17,24 278
19 Remo Brouwers AV Spiridon AV Spiridon JD 16,74 -0.7 m/s16,75 276
20 Matthijs Both Typhoon Typhoon JD 16,99 -0.7 m/s--- 0
21 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 17,13 -0.7 m/s17,00 252
22 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 17,30 -0.8 m/s--- 241
23 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 17,32 -0.7 m/s17,63 240
24 Aran Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 17,87 -0.7 m/s17,41 208
25 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 18,04 -0.7 m/s17,18 0
26 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 18,11 -0.8 m/s--- 194
27 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 18,30 -0.8 m/s--- 0
28 Job van der Meer Scorpio Scorpio JD Team 2 18,33 -0.8 m/s--- 182
29 Bart van Rijthoven Scorpio Scorpio JD Team 2 18,34 -1.5 m/s19,35 182
30 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 18,36 -1.5 m/s--- 0
31 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 18,44 -1.5 m/s18,50 177
32 Max van der Spek Parthenon AV Parthenon JD Team 2 19,14 -1.5 m/s18,37 141
33 Thijmen Krol DAK DAK JD 20,00 -0.8 m/s--- 0
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS 17,90 0
Lars van der Starre AV Sprint AV Sprint JD Team 1 DNS 15,53 0
Casper Slangen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNF 21,22 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 31,89 --- 524
2 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 31,29 --- 515
3 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 30,22 --- 0
4 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 30,04 --- 496
5 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 28,59 --- 473
6 Kevin van Loon DAK DAK JD 27,06 --- 448
7 Daan Siemann Parthenon AV Parthenon JD Team 1 25,55 27,50 423
8 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 25,34 24,48 0
9 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 24,58 --- 407
10 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 24,24 --- 401
11 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 22,69 20,98 374
12 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 22,48 --- 370
13 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 21,33 --- 0
14 Jip Gabriels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 21,09 --- 0
15 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 20,67 --- 0
16 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 20,51 --- 334
17 Enrico Baldussi HRCL DK en AV Hercules JD 19,69 --- 318
18 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 17,21 15,61 269
19 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 16,50 --- 0
20 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 15,95 13,57 0
21 Kay van Bijnen DAK DAK JD 15,63 --- 0
22 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 14,36 --- 0
23 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 14,21 --- 0
24 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 13,61 --- 0
25 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,73 14,76 170
26 Justin Renders Scorpio Scorpio JD Team 2 11,31 11,19 135
Remco Scheffer HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD 27,61 --- 437
2 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 1 26,58 24,89 421
3 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 22,51 --- 352
4 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 20,65 --- 319
5 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 20,23 24,04 311
6 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 18,85 --- 0
7 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 18,67 --- 282
8 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 18,19 --- 272
9 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 17,62 --- 0
10 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 17,12 --- 0
11 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 16,48 --- 238
12 Dani Chambon DAK DAK JD 15,90 --- 226
13 Lucas van de Nadort Parthenon AV Parthenon JD Team 1 14,98 15,61 0
14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 14,82 --- 0
15 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 13,42 --- 172
16 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,95 16,27 161
17 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 12,64 --- 154
18 Fabian Schut Typhoon Typhoon JD 12,51 --- 0
19 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 12,43 --- 149
20 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 10,75 --- 0
21 Tim Brok DAK DAK JD 10,70 --- 0
22 Diem Couwenberg AV Attila AV Attila JD Team 1 9,98 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 1 10,42 11,16 542
2 Samual de Hoog AV Attila AV Attila JD Team 1 9,36 9,19 491
3 Chuck Pols Scorpio Scorpio JD Team 1 8,75 --- 460
4 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 8,65 --- 455
5 Pepijn van Gils AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,52 --- 449
6 Jochem Laurens AV Sprint AV Sprint JD Team 1 8,44 --- 0
7 Rens van Beek AV Spiridon AV Spiridon JD 8,17 --- 0
8 Koen Zandvliet Scorpio Scorpio JD Team 1 7,93 --- 0
9 Milan van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 7,51 --- 394
10 Luke de Leeuw AV Sprint AV Sprint JD Team 2 7,46 --- 392
11 Kevin van Loon DAK DAK JD 7,18 --- 376
12 Yuri Brouwer AV Passaat AV Passaat JD 6,64 --- 345
13 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD 6,61 --- 343
14 Luc Maessen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 5,72 --- 0
15 Jim van Esch Taxandria Taxandria Atletiek JD 5,69 --- 287
16 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 5,62 5,54 282
17 Matthijs Both Typhoon Typhoon JD 4,86 --- 0
18 Thijmen Krol DAK DAK JD 4,81 --- 0
19 Ryan Woestenberg Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,71 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 1,55 1,50 663
2 Douwe Demoulin AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,50 --- 623
3 Casper Haagh Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 0
4 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 1,45 --- 582
5 Tijn Blom AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,40 --- 541
6 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 1,35 1,45 499
6 Jeroen Jonker AV Passaat AV Passaat JD 1,35 --- 499
8 Jesse Abma Parthenon AV Parthenon JD Team 2 1,30 1,30 462
8 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD 1,30 --- 462
8 Thijs van Dijke AV Spiridon AV Spiridon JD 1,30 --- 462
8 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 1,30 --- 462
12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 1,25 1,30 0
12 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 1,25 --- 0
12 Jordy van der Westen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 1,25 --- 0
15 Raoul van Heel Taxandria Taxandria Atletiek JD 1,25 --- 426
16 Steven de Kock AV Passaat AV Passaat JD 1,20 --- 0
16 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 1,20 --- 0
18 Thijmen van Alphen ACW `66 ACW `66 JD 1,20 --- 389
19 Nick Rodermond AV Sprint AV Sprint JD Team 1 1,20 --- 0
19 Kevin van Loon DAK DAK JD 1,20 --- 0
21 Steven Vriends DAK DAK JD 1,20 --- 389
22 Jip van den Elsen Taxandria Taxandria Atletiek JD 1,20 --- 0
23 Duc Hendriksen AV Attila AV Attila JD Team 2 1,10 1,15 316
Kai Jocaille ACW `66 ACW `66 JD DNS --- 0
Gijs Oomen AV Attila AV Attila JD Team 2 DNS 1,15 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Finn de Graaf AV Attila AV Attila JD Team 1 5,05 +0.0 m/s4,68 631
2 Santi van Oosterhout Scorpio Scorpio JD Team 1 4,99 +0.0 m/s--- 619
3 Abel Maas AV Sprint AV Sprint JD Team 1 4,58 +0.0 m/s--- 535
4 Duane van Dijkhuizen Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,56 +0.0 m/s4,29 531
5 Niels Bosma Taxandria Taxandria Atletiek JD 4,11 +0.0 m/s--- 440
6 Jord Pluimes Scorpio Scorpio JD Team 1 4,03 +0.0 m/s--- 0
7 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 3,99 +0.0 m/s--- 416
8 Maurice van Ravels AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,96 +0.0 m/s--- 410
9 Gianni Brunken AV Sprint AV Sprint JD Team 1 3,83 +0.0 m/s--- 0
10 Jair Lubbers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,79 +0.0 m/s3,59 376
11 Rick Verhoofstad ACW `66 ACW `66 JD 3,77 +0.0 m/s--- 0
12 Puck Kuypers AV Attila AV Attila JD Team 2 3,75 +0.0 m/s--- 0
13 Dani Chambon DAK DAK JD 3,75 +0.0 m/s--- 368
14 Huub Ijzerman Typhoon Typhoon JD 3,74 +0.0 m/s--- 366
15 Job van Gelderen AV Sprint AV Sprint JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 0
16 Daan Siemann Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3,64 +0.0 m/s4,05 0
17 Teun Leenders Scorpio Scorpio JD Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 344
18 Moreno Olivieira AV Passaat AV Passaat JD 3,58 +0.0 m/s--- 334
19 Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD 3,53 +0.0 m/s--- 0
20 Christian Maas Taxandria Taxandria Atletiek JD 3,52 +0.0 m/s--- 0
21 Arnes Alickovic AV Spiridon AV Spiridon JD 3,38 +0.0 m/s--- 294
22 Steven Vriends DAK DAK JD 3,35 +0.0 m/s--- 0
23 Simon Avontuur AV Spiridon AV Spiridon JD 3,32 +0.0 m/s--- 0
24 Elmo Kuiters Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,14 +0.0 m/s3,95 246