Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Sprint JC Team 1 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
8 8097
2 AV Attila JC AV Attila - JJC
Begeleider: Peter Westermann
11 7690
3 AV Parthenon JC AV Parthenon - JJC
Begeleider: Sandy v.d Heydt
Jurylid: Anja Smits
6 7268
4 Typhoon JC Team 2 Typhoon - JJC
Jurylid: Gertwin De With
7 6140
5 Scorpio JC Scorpio - JJC
Begeleider: Jeroen Provoost, Arno van der Pas, Janneke Visser
9 6114
6 AV Passaat JC AV Passaat - JJC
Begeleider: Bart Heijes
Jurylid: Vivianne Kalishoek
10 5964
7 Atledo JC Atledo - JJC
Begeleider: Tim Schellekens
Jurylid: Alex van Krevelen
6 5770
8 AV Spiridon JC AV Spiridon - JJC
Begeleider: Joris Reijnders
Jurylid: nnb
4 5037
9 AV Sprint JC Team 2 AV Sprint - JJC
Begeleider: Bram Hommel
5 4870
10 Typhoon JC Team 1 Typhoon - JJC
Jurylid: Gertwin De With
7 4793
11 ACW `66 JC ACW `66 - JJC
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Ziggy Birker
5 4577
12 Taxandria Atletiek JC Taxandria Atletiek - JJC
Begeleider: Pim van den Akker
Jurylid: Peter van der Heijden
5 3527

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 12,15 -1.4 m/s12,15 800
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 12,54 -1.4 m/s12,39 737
3 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 12,57 -1.4 m/s12,61 733
4 Sebastiaan Zegers AV Attila AV Attila JC 12,73 -0.5 m/s13,01 0
5 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 12,89 -1.4 m/s12,68 684
6 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 12,90 -0.5 m/s13,30 683
7 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 12,92 -1.4 m/s12,47 680
8 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 13,09 -0.8 m/s--- 655
9 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 13,21 -0.5 m/s13,56 638
10 Maurik Moerenhout Atledo Atledo JC 13,25 -0.8 m/s14,41 633
10 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 1 13,25 -1.4 m/s12,87 633
12 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 13,26 -0.5 m/s13,69 631
13 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 13,27 -0.8 m/s13,80 630
14 Jhunyré Mercelita Typhoon Typhoon JC Team 1 13,38 -0.8 m/s--- 615
15 Joram de Bont Atledo Atledo JC 13,59 -0.5 m/s13,37 587
16 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 13,60 -0.8 m/s14,17 585
17 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 13,74 -0.5 m/s13,30 567
18 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 13,93 -0.8 m/s13,90 543
19 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 13,99 -0.8 m/s--- 535
20 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 14,24 -0.8 m/s14,62 504
21 Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 14,43 -0.8 m/s--- 482
22 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC 14,60 -0.8 m/s--- 462
23 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 14,61 -0.8 m/s14,69 461
24 Rik van der Spek Parthenon AV Parthenon JC 14,90 -0.8 m/s15,46 0
25 Moos Tanis Scorpio Scorpio JC 15,60 -0.8 m/s16,04 0
26 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 15,85 -0.8 m/s15,99 0
Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS 12,90 0
Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 2 DNS 13,26 0

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 2:01,41 2:02,00 899
2 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 2:07,36 2:06,60 816
3 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:13,30 2:24,00 740
4 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 2:14,09 --- 730
5 Loek Gijzen AV Sprint AV Sprint JC Team 1 2:19,34 2:30,00 670
6 Maurik Moerenhout Atledo Atledo JC 2:22,41 2:27,76 636
7 Zep Couwenberg AV Attila AV Attila JC 2:22,70 2:30,00 633
8 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 2:27,36 2:43,00 585
9 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JC 2:27,48 --- 584
10 Ricardo Witkamp AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:28,83 2:34,30 570
11 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 2:31,20 2:43,00 548
12 Maarten van Gils AV Sprint AV Sprint JC Team 2 2:32,10 --- 539
13 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 2:32,71 2:42,00 533
14 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JC 2:32,93 2:29,32 531
15 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 2:34,40 --- 518
16 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC Team 1 2:34,80 2:28,00 514
17 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 2:36,10 --- 503
18 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JC 2:38,42 2:43,00 0
19 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 2:39,51 2:41,30 473
20 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JC 2:40,60 --- 464
21 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JC 2:40,96 --- 0
22 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria Atletiek JC 2:44,70 --- 430
23 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 2:54,14 --- 0
24 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 3:00,43 --- 0
Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC DNS 2:29,84 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0
Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC DNS --- 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 15,54 -1.9 m/s16,22 675
2 Robin van Riel AV Attila AV Attila JC 15,58 -1.9 m/s14,89 672
3 Sander Doodewaard AV Sprint AV Sprint JC Team 1 15,61 -1.9 m/s15,01 669
4 Jasper van der Heydt Parthenon AV Parthenon JC 15,81 +0.0 m/s17,24 651
5 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JC 16,12 -1.9 m/s16,60 625
6 Joram de Bont Atledo Atledo JC 16,14 -1.9 m/s16,73 623
7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 16,57 +0.0 m/s16,75 588
8 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 2 16,63 +0.0 m/s18,80 583
9 Stijn van den Broek AV Attila AV Attila JC 17,45 +0.0 m/s19,55 0
10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 17,65 -1.9 m/s16,65 508
11 Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC 18,03 -1.9 m/s16,50 482
12 Daan van Loon ACW `66 ACW `66 JC 18,46 -0.5 m/s--- 453
13 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 18,50 +0.0 m/s19,86 451
14 Lucas Poker Typhoon Typhoon JC Team 1 19,06 -0.5 m/s--- 416
15 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 19,57 +0.0 m/s19,89 386
16 Rik den Boer Atledo Atledo JC 19,62 +0.0 m/s20,34 384
17 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JC 20,32 -0.5 m/s21,33 345
18 Lars Mackenbach AV Sprint AV Sprint JC Team 2 20,58 -0.5 m/s20,41 332
19 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 20,65 -0.5 m/s--- 0
20 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 21,00 -0.5 m/s20,87 311
21 Rein Smallegange AV Passaat AV Passaat JC 21,40 -0.5 m/s21,97 0
22 Luuk van den Akker Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,59 -0.5 m/s--- 282
Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS 17,90 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 49,10 --- 756
2 Dylan van Zundert AV Sprint AV Sprint JC Team 1 41,27 43,95 657
3 Phill Pols Atledo Atledo JC 37,42 --- 604
4 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 34,86 --- 0
5 Delano Dresens Typhoon Typhoon JC Team 1 33,65 --- 550
6 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 30,65 31,13 505
7 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 30,60 --- 505
8 Maarten van Gils AV Sprint AV Sprint JC Team 2 30,51 --- 503
9 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 28,02 --- 464
10 Floris van Dijk Typhoon Typhoon JC Team 2 27,29 --- 452
11 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 25,52 25,87 423
12 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC 23,97 19,02 0
13 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 23,64 --- 0
14 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 23,14 --- 0
15 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 20,65 --- 0
16 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 JC 19,59 --- 316
17 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 18,63 --- 0
18 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 18,02 --- 285
19 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 16,44 --- 0
20 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 15,49 --- 0
Rik van der Spek Parthenon AV Parthenon JC NM 25,31 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 44,44 --- 673
2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 37,23 38,29 579
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 37,15 --- 0
4 Phill Pols Atledo Atledo JC 32,54 --- 512
5 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 28,59 33,25 453
6 Patrick Korzilius Scorpio Scorpio JC 28,30 --- 448
7 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 25,92 --- 410
8 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 24,04 --- 379
9 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JC 23,06 25,98 0
10 Jort van Breda Taxandria Taxandria Atletiek JC 21,33 --- 0
11 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JC 20,95 --- 0
12 Tunde Adesanya Typhoon Typhoon JC Team 2 20,88 --- 0
13 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 18,92 19,19 0
14 Jan Verschueren Typhoon Typhoon JC Team 1 17,84 --- 265
15 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JC 17,62 --- 261
16 Rik den Boer Atledo Atledo JC 17,51 --- 0
17 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 17,45 --- 258
18 Max Schram AV Sprint AV Sprint JC Team 2 16,63 --- 241
Thijmen va...der Stelt AV Passaat AV Passaat JC NM --- 0
Jeroen de Rek AV Passaat AV Passaat JC NM --- 0
Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC NM 15,67 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila JC 15,09 54,00 742
2 Kjell Broos AV Sprint AV Sprint JC Team 1 11,93 12,51 611
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JC 10,79 --- 560
4 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 10,18 10,03 531
5 Rogier Derksen Typhoon Typhoon JC Team 1 9,72 --- 509
6 Frank Korzilius Scorpio Scorpio JC 9,56 --- 501
7 Phill Pols Atledo Atledo JC 9,46 --- 496
8 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 8,95 7,77 0
9 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 8,49 --- 447
10 Job Withaar AV Attila AV Attila JC 7,19 7,13 0
11 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 7,06 --- 369
12 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 6,94 --- 362
13 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 6,65 3,50 0
14 Georgios Tsimarakis Typhoon Typhoon JC Team 2 6,39 --- 330
15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat JC 6,22 --- 0
16 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 5,42 --- 269
17 Lucien Kuijpers Atledo Atledo JC 5,27 --- 0
Joost Versluis Typhoon Typhoon JC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Luuk Mentink Taxandria Taxandria Atletiek JC 1,75 --- 817
2 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,70 1,75 779
3 Tim Nuijten Scorpio Scorpio JC 1,55 --- 663
4 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 1,50 1,50 623
4 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JC 1,50 --- 623
6 Duncan van Reijswoud AV Passaat AV Passaat JC 1,45 --- 0
7 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JC Team 2 1,45 --- 582
7 Floris Meeuwse AV Attila AV Attila JC 1,45 1,50 582
9 Teun van Oirschot Taxandria Taxandria Atletiek JC 1,45 1,50 0
10 Joram de Bont Atledo Atledo JC 1,40 1,40 541
10 Tom Bierings AV Spiridon AV Spiridon JC 1,40 --- 541
12 Jelle van Hofslot AV Sprint AV Sprint JC Team 1 1,40 --- 0
13 Max Schram AV Sprint AV Sprint JC Team 2 1,40 --- 541
14 Maarten Meijning Typhoon Typhoon JC Team 2 1,35 --- 0
14 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 1,35 --- 0
16 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JC 1,30 --- 462
Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JC DNS 1,50 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 5,20 +0.9 m/s--- 660
2 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC 5,18 +1.3 m/s5,34 656
3 Sjoerd Pastoor AV Sprint AV Sprint JC Team 1 5,14 +0.3 m/s5,24 648
4 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JC 5,05 +1.4 m/s--- 631
5 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JC Team 1 4,90 -1.1 m/s--- 601
6 Kaan Mollaoglu Parthenon AV Parthenon JC 4,80 -0.1 m/s4,89 580
7 Jake de Kok AV Sprint AV Sprint JC Team 1 4,73 +0.6 m/s4,58 0
8 Jhunyré Mercelita Typhoon Typhoon JC Team 1 4,62 +2.0 m/s--- 0
9 Ruben van de Boel AV Attila AV Attila JC 4,57 -0.6 m/s4,43 0
10 Luuk Eijgenraam Scorpio Scorpio JC 4,56 +1.6 m/s--- 531
11 Julian van Heiningen Typhoon Typhoon JC Team 2 4,32 +1.3 m/s--- 482
12 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JC 4,04 +0.8 m/s--- 0
13 Menno Breddels Typhoon Typhoon JC Team 2 4,00 +1.5 m/s--- 0
13 Koen Vermeulen AV Spiridon AV Spiridon JC 4,00 +1.5 m/s--- 0
15 Aart Weijers ACW `66 ACW `66 JC 3,87 -0.6 m/s--- 392
16 Roel Schaffelaars Taxandria Taxandria Atletiek JC 3,78 +0.3 m/s--- 374
17 Geert van Krevelen Atledo Atledo JC 3,42 -0.9 m/s--- 302
18 Thanos Palazis AV Sprint AV Sprint JC Team 2 3,01 +1.4 m/s--- 220
Rick van Loon AV Passaat AV Passaat JC DNS --- 0