Uitslagen 1e Seizoenswedstrijd SiSu

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam ResOBP
1 Jermaine Kleine AC TION 11,8Q ---
2 Milan Beuning AC TION 11,8Q ---
3 Yanick Ebbing AC TION 12,6Q ---
4 Jaimy Del duca AC TION 13,4q ---
5 Paul Seesink AAV SISU 13,4Q ---
6 Lex Bruggeman AAV SISU 13,4q ---
7 Jesse Mulder AC TION 13,8 ---
8 Guus Dierink AAV SISU 14,2 ---
9 Cars Bennink AC TION 14,5 ---
10 Jesse Sloof ATNY 14,9 ---
11 Sven Ehrenhard AAV SISU 15,2 ---
12 Nick Ehrenhard AAV SISU 15,4 ---



Jongens Junior C - 100 meter finale

# Naam ResQm
1 Jermaine Kleine AC TION 11,5 11,80
2 Milan Beuning AC TION 11,6 11,80
3 Yanick Ebbing AC TION 12,9 12,60
4 Jaimy Del duca AC TION 13,2 13,40
5 Paul Seesink AAV SISU 13,3 13,40
6 Lex Bruggeman AAV SISU 13,6 13,40



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jory Davids AC TION 2:23,2 ---
2 Paul Seesink AAV SISU 2:33,2 ---
3 Derk Paassen AAV SISU 2:38,1 ---
4 Yanick Ebbing AC TION 2:39,6 ---
5 Jerre Kwast AV Iphitos 2:43,9 ---
6 Lex Bruggeman AAV SISU 2:45,9 ---
7 Guus Dierink AAV SISU 2:47,2 ---
8 Cars Bennink AC TION 2:47,9 ---
9 Otis Boswerger MPM 2:50,5 DNF
10 Jesse Sloof ATNY 3:02,0 ---
Jesse Mulder AC TION DNS ---
Max Swabedissen AV Rijssen DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Milan Beuning AC TION 12,49 ---
2 Wiebe Kokenberg AAV SISU 10,98 ---
3 Jory Davids AC TION 10,91 ---
4 Twan Ligtenberg AV Rijssen 10,59 ---
5 Jermaine Kleine AC TION 10,28 ---
6 Paul Seesink AAV SISU 9,54 ---
7 Lex Bruggeman AAV SISU 8,56 ---
8 Jesse Mulder AC TION 8,54 ---
9 Guus Dierink AAV SISU 8,21 ---
10 Otis Boswerger MPM 7,09 NM
11 Jerre Kwast AV Iphitos 6,65 ---
12 Jesse Sloof ATNY 5,68 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Twan Ligtenberg AV Rijssen 1,65 ---
2 Jermaine Kleine AC TION 1,65 ---
3 Paul Seesink AAV SISU 1,50 ---
4 Nick Ehrenhard AAV SISU 1,45 ---
5 Wiebe Kokenberg AAV SISU 1,45 ---
6 Guus Dierink AAV SISU 1,40 ---
6 Jerre Kwast AV Iphitos 1,40 ---
8 Sven Ehrenhard AAV SISU 1,40 ---
9 Cars Bennink AC TION 1,35 ---
9 Otis Boswerger MPM 1,35 NM
11 Lex Bruggeman AAV SISU 1,30 ---
12 Jesse Sloof ATNY 1,15 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Sven Kosters MPM 11,1Q DNF
2 Sven Siebelt AC TION 11,3Q ---
3 Bjorn Bruinsma ATNY 11,4q ---
4 Jochum Vulker AC TION 11,5q ---
4 Mart Nijland AV Rijssen 11,5q ---
4 Quido Damhof MPM 11,5 DNF
7 Thijmen Knobben ATNY 11,7 ---
8 Cavo van Mastrigt AAV SISU 11,9 ---
9 Lars Kempen van AV Iphitos 12,0 ---
10 Joost Leverink MPM 12,2Q ---
11 Mariijn K... Poelhuis AC TION 12,4 ---
12 Leon Dasselaar ATNY 12,6 ---
13 Ruud Seesink AAV SISU 12,9 ---
14 Steijn Ruijter MPM 13,4 DNF
15 Tristan Bottenberg AAV SISU 14,2 ---
Bas Rinket AC TION DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter finale

# Naam ResQm
1 Sven Kosters MPM 10,9 11,10
2 Sven Siebelt AC TION 11,2 11,30
3 Jochum Vulker AC TION 11,2 11,50
4 Joost Leverink MPM 11,7 12,20
5 Mart Nijland AV Rijssen 11,9 11,50
Bjorn Bruinsma ATNY DNS 11,40



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Twan Vossebelt AV Rijssen 3:13,0 ---
2 Rens Gosselink AC TION 3:14,8 ---
3 Runar Slinkman AV Rijssen 3:16,9 ---
4 Thijmen Knobben ATNY 3:21,4 ---
5 Lars Kempen van AV Iphitos 3:22,9 ---
6 Quido Damhof MPM 3:23,5 DNF
7 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3:25,7 ---
8 Dani Martens AC TION 3:32,2 ---
9 Mariijn K... Poelhuis AC TION 3:33,4 ---
10 Leon Wiedemeijer MPM 3:34,8 DNF
11 Leon Dasselaar ATNY 3:44,6 ---
12 Mart Nijland AV Rijssen 3:55,1 ---
13 Steijn Ruijter MPM 4:25,2 DNF
Bas Rinket AC TION DNS ---
Bjorn Bruinsma ATNY DNF ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rens Gosselink AC TION 30,60 ---
2 Leon Wiedemeijer MPM 29,74 NM
3 Quido Damhof MPM 23,17 NM
4 Bjorn Bruinsma ATNY 22,38 ---
5 Thijmen Knobben ATNY 21,23 ---
6 Ruud Seesink AAV SISU 17,49 ---
7 Jochum Vulker AC TION 17,34 ---
8 Tristan Bottenberg AAV SISU 17,03 ---
9 Mariijn K... Poelhuis AC TION 16,79 ---
10 Teun Bijpost AV Rijssen 14,04 ---
11 Leon Dasselaar ATNY 12,14 ---
12 Steijn Ruijter MPM 11,02 NM



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sven Kosters MPM 4,43 NM
2 Thijmen Knobben ATNY 4,26 ---
3 Rens Gosselink AC TION 4,25 ---
4 Sven Siebelt AC TION 4,09 ---
5 Mariijn K... Poelhuis AC TION 3,94 ---
6 Lars Kempen van AV Iphitos 3,85 ---
7 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3,71 ---
8 Quido Damhof MPM 3,65 NM
9 Mart Nijland AV Rijssen 3,64 ---
10 Steijn Ruijter MPM 3,36 NM
11 Leon Dasselaar ATNY 3,12 ---
12 Tristan Bottenberg AAV SISU 3,11 ---
13 Leon Wiedemeijer MPM 2,61 NM
Bas Rinket AC TION DNS ---
Bjorn Bruinsma ATNY DNS ---



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Finn Korf AC TION 9,0 5,78 1,40 1637
2 Ramon Ruiz MPM 9,2 7,04 1,15 1489
3 Mike Visser AAV SISU 9,7 5,19 1,25 1367
3 Thomas Knobben ATNY 10,0 6,49 1,20 1367
5 Jelle de Groot AC TION 9,5 4,99 1,10 1275
6 Sam Meijerink AAV SISU 9,9 6,17 1,05 1252
7 Youri Hoolt MPM 10,1 5,86 1,10 1240
8 Maarten de Olde AAV SISU 9,7 6,14 0,95 1208
9 Bram Soer ATNY 9,4 5,07 0,95 1187
10 Stijn Willering AAV SISU 10,5 5,73 1,05 1140
11 Cas ten Broeke MPM 9,9 4,39 1,05 1134
12 Lucas Zwijnenberg AAV SISU 10,3 4,86 1,05 1110
13 Bas Ruijter MPM 10,4 5,57 1,00 1107
14 Rick Kersten AAV SISU 10,5 4,96 0,95 1016
15 Mees van der Veen ATNY 10,7 3,97 0,95 919
16 Casper de Groot AAV SISU 11,5 5,00 0,95 897
17 Levi Lantink AAV SISU 11,0 4,40 0,90 876
18 Niels Berends AAV SISU 10,3 4,51 0,70 828
18 Seth Breuer AAV SISU 11,2 3,58 0,95 828
20 Sem Smidt AV Iphitos DNS DNS DNS 0
20 Milan Reink MPM DNS DNS DNS 0
20 Tijmen Reink MPM DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Soer ATNY 3:49,8 ---
2 Naud Meulman AV Rijssen 3:54,3 ---
3 Maarten de Olde AAV SISU 4:09,1 ---
4 Sam Meijerink AAV SISU 4:10,8 ---
5 Thomas Knobben ATNY 4:13,5 ---
6 Mees van der Veen ATNY 4:17,9 ---
7 Niels Berends AAV SISU 4:18,5 ---
8 Bas Ruijter MPM 4:34,1 DNF
9 Levi Lantink AAV SISU 4:36,7 ---
10 Stijn Willering AAV SISU 4:37,1 ---
11 Rick Kersten AAV SISU 4:39,4 ---
12 Casper de Groot AAV SISU 4:44,6 ---
13 Cas ten Broeke MPM 4:45,9 DNF
14 Youri Hoolt MPM 5:22,8 DNF
Lucas Zwijnenberg AAV SISU DNS ---
Seth Breuer AAV SISU DNS ---
Jelle de Groot AC TION DNS ---
Finn Korf AC TION DNS ---
Sem Smidt AV Iphitos DNS ---
Milan Reink MPM DNS DNF
Ramon Ruiz MPM DNS DNF
Tijmen Reink MPM DNS DNF



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Odin Kooreman MPM 6,5 18,97 3,63 1358
2 Yasin Abdoel AC TION 7,1 23,03 3,68 1293
3 Sten Goorman AV Rijssen 7,1 20,93 3,53 1234
4 Menno Pallast MPM 7,1 15,85 3,19 1092
5 Kevin Davids Haaksbergen 7,1 14,31 3,18 1065
6 Tiemen Damhof MPM 7,2 12,00 3,23 1014
7 Sam Klein tuente AC TION 7,7 14,85 3,26 978
8 Mick ten Broeke MPM 7,9 11,02 2,71 766
9 Jesse Bonestroo AV Rijssen 9,4 12,37 2,65 572



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sten Goorman AV Rijssen 4:06,0 ---
2 Sam Klein tuente AC TION 4:14,0 ---
3 Kevin Davids Haaksbergen 4:15,2 ---
4 Menno Pallast MPM 4:16,3 DNF
5 Tiemen Damhof MPM 4:20,4 DNF
6 Odin Kooreman MPM 4:24,2 DNF
7 Jesse Bonestroo AV Rijssen 4:44,2 ---
8 Mick ten Broeke MPM 4:58,3 DNF
Yasin Abdoel AC TION DNF ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Koen Wijma AC TION 7,2 26,21 3,08 1193
2 Lesley Coker AC TION 7,3 21,59 3,15 1127
3 Sven Hardon AAV SISU 7,1 11,07 3,31 1033
4 Maik Bonthuis AAV SISU 7,5 14,38 3,13 979
5 Joris Helmens AC TION 7,9 19,73 2,63 892
6 Finn Toenink AAV SISU 7,7 12,97 2,78 850
7 Gijs Leppink AC TION 7,9 12,31 2,66 780
8 Levi Schalk AV Rijssen 7,7 8,02 2,79 755
9 Nathan ter Harmsel AV Rijssen 8,0 9,87 2,45 676
10 Boaz Nijsink AV Rijssen 8,5 11,14 2,35 606
11 Steije Rijken AC TION 9,0 8,33 2,27 466
12 Chiel van den Belt AV Rijssen 8,8 9,17 2,00 456



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Wijma AC TION 2:18,5 ---
2 Maik Bonthuis AAV SISU 2:21,4 ---
3 Boaz Nijsink AV Rijssen 2:27,4 ---
4 Lesley Coker AC TION 2:28,6 ---
5 Finn Toenink AAV SISU 2:31,6 ---
6 Gijs Leppink AC TION 2:35,3 ---
7 Levi Schalk AV Rijssen 2:41,2 ---
8 Joris Helmens AC TION 2:46,2 ---
9 Steije Rijken AC TION 2:46,9 ---
Sven Hardon AAV SISU DNS ---
Nathan ter Harmsel AV Rijssen DNS ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Mica Molenaar AAV SISU 7,8 13,11 2,71 821
2 Rob Soer ATNY 7,4 6,24 2,75 759
3 Sem Ekkerink AAV SISU 9,1 9,83 2,65 560
4 Liam Boers ATNY 28,8 11,64 2,59 420
5 Floris Wilbrink MPM 9,2 7,56 2,15 399
6 Levi Huzen ATNY 9,0 7,38 2,04 398
7 Maarten Gosselink AC TION 10,0 7,63 1,99 280
8 Daan Pijffers AV Rijssen DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mica Molenaar AAV SISU 2:20,4 ---
2 Rob Soer ATNY 2:26,1 ---
3 Liam Boers ATNY 2:42,4 ---
4 Sem Ekkerink AAV SISU 2:47,3 ---
5 Daan Pijffers AV Rijssen 2:56,9 ---
6 Floris Wilbrink MPM 2:59,5 DNF
7 Levi Huzen ATNY 3:08,4 ---
8 Maarten Gosselink AC TION 3:24,8 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam ResOBP
1 Nienke Braamhaar AC TION 11,2Q ---
2 Tessa Filart ATNY 11,3q ---
3 Liselot Nekkers ATNY 11,4Q ---
4 Sylvie Meesters ATNY 11,7q ---
5 Annemarie Gosselink AC TION 12,0q ---
5 Lotte Pierik MPM 12,0Q DNF
5 Lynette D...Oude Weme MPM 12,0q DNF
8 Anne Bijpost AV Rijssen 12,1 ---
9 Jasmijn Postma ATNY 12,2 ---
9 Lotte NIjkamp AV Rijssen 12,2 ---
11 Demi Hallink ATNY 12,8 ---
12 Dimphy Nieland ATNY 13,0 ---
13 Veerle Telgenkamp ATNY 13,1 ---
Vara Jong de AV Iphitos DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter finale

# Naam ResQm
1 Nienke Braamhaar AC TION 11,3 11,20
2 Tessa Filart ATNY 11,3 11,30
3 Liselot Nekkers ATNY 11,3 11,40
4 Sylvie Meesters ATNY 11,6 11,70
5 Lotte Pierik MPM 12,1 12,00
6 Lynette D...Oude Weme MPM 12,4 12,00
7 Annemarie Gosselink AC TION 12,4 12,00



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Celine Spinder MPM 3:21,8 ---
2 Janne Nijhof MPM 3:34,4 3:43,00
3 Sylvie Meesters ATNY 3:38,6 ---
4 Jasmijn Postma ATNY 3:41,7 ---
5 Lisa Hofste AAV SISU 3:43,8 ---
6 Tessa Filart ATNY 3:53,9 ---
7 Liselot Nekkers ATNY 4:02,5 ---
8 Demi Hallink ATNY 4:39,8 ---
9 Dimphy Nieland ATNY 4:40,7 ---
10 Veerle Telgenkamp ATNY 4:48,7 ---
Vara Jong de AV Iphitos DNS ---
Annemarie Gosselink AC TION DNF ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 11,18 ---
2 Lotte NIjkamp AV Rijssen 9,51 ---
3 Lotte Pierik MPM 9,24 NM
4 Anne Bijpost AV Rijssen 8,81 ---
5 Annemarie Gosselink AC TION 8,35 ---
6 Dimphy Nieland ATNY 7,76 ---
7 Tessa Filart ATNY 7,68 ---
8 Liselot Nekkers ATNY 7,62 ---
9 Jasmijn Postma ATNY 7,47 ---
10 Janne Nijhof MPM 7,44 7,50
11 Nicole van Duijl AC TION 7,41 ---
12 Veerle Telgenkamp ATNY 6,51 ---
13 Demi Hallink ATNY 6,18 ---
14 Lynette D...Oude Weme MPM 6,09 NM
15 Sylvie Meesters ATNY 5,14 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Janne Nijhof MPM 1,35 1,30
2 Sylvie Meesters ATNY 1,30 ---
3 Tessa Filart ATNY 1,25 ---
4 Dimphy Nieland ATNY 1,20 ---
4 Liselot Nekkers ATNY 1,20 ---
4 Lotte Pierik MPM 1,20 NM
7 Veerle Telgenkamp ATNY 1,10 ---
8 Demi Hallink ATNY 1,05 ---
Jasmijn Postma ATNY DNS ---
Lynette D...Oude Weme MPM DNS NM



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Kris Oosterveld AC TION 8,3Q ---
2 Ruby Jansen MPM 8,6Q ---
3 Britt Dirckinck AAV SISU 9,3q ---
3 Nikki Mulder AC TION 9,3q ---
3 Roisin Horsman ATNY 9,3q ---
6 Meike Hollink AV Iphitos 9,4 ---
7 Nadia Wijdenes AAV SISU 9,5Q ---
8 Damla Erdilal AAV SISU 9,7 ---
8 Munisah Abdoel AC TION 9,7 ---
8 Sannah Damhof MPM 9,7 DNF
8 Lynn Morskate MPM 9,7 ---
12 Jolein Huijssoon ATNY 9,8 ---
13 Marlou Huijssoon ATNY 9,9 ---
14 Eva Leemreijze AC TION 10,0 ---
15 Sam Schra AAV SISU 10,5 ---
16 Esmee Mulder AC TION 10,8 ---
Finne Baër AAV SISU DNS ---
Siënne Kooreman MPM DNF DNF



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam ResQm
1 Kris Oosterveld AC TION 8,2 8,30
2 Ruby Jansen MPM 8,6 8,60
3 Roisin Horsman ATNY 9,0 9,30
4 Nikki Mulder AC TION 9,1 9,30
5 Nadia Wijdenes AAV SISU 9,5 9,50
6 Britt Dirckinck AAV SISU 9,7 9,30



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Boers AV Rijssen 3:11,9 ---
2 Dianthe Scherphof AV Rijssen 3:26,8 ---
3 Jente van der Meer AC TION 3:45,3 ---
4 Jolein Huijssoon ATNY 3:47,0 ---
5 Marlou Huijssoon ATNY 3:53,0 ---
6 Sannah Damhof MPM 4:07,6 DNF
7 Britt Dirckinck AAV SISU 4:09,3 ---
8 Roisin Horsman ATNY 4:15,0 ---
9 Nadia Wijdenes AAV SISU 4:18,5 ---
Siënne Kooreman MPM DNS DNF
Sam Schra AAV SISU DNF ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Kris Oosterveld AC TION 22,30 ---
2 Joan Hardon AC TION 20,89 ---
3 Jente van der Meer AC TION 18,45 ---
4 Ruby Jansen MPM 16,36 ---
5 Nikki Mulder AC TION 13,69 ---
6 Britt Dirckinck AAV SISU 13,35 ---
7 Jolein Huijssoon ATNY 12,63 ---
8 Sam Schra AAV SISU 12,17 ---
9 Lynn Morskate MPM 11,44 ---
10 Meike Hollink AV Iphitos 11,24 ---
11 Roisin Horsman ATNY 11,03 ---
12 Nadia Wijdenes AAV SISU 10,82 ---
13 Munisah Abdoel AC TION 10,49 ---
14 Esmee Mulder AC TION 10,38 ---
15 Marlou Huijssoon ATNY 10,08 ---
16 Sannah Damhof MPM 9,38 NM
17 Eva Leemreijze AC TION 8,39 ---
18 Damla Erdilal AAV SISU 7,63 ---
Finne Baër AAV SISU DNS ---
Siënne Kooreman MPM DNS NM



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kris Oosterveld AC TION 4,94 ---
2 Ruby Jansen MPM 4,82 ---
3 Joan Hardon AC TION 4,60 ---
4 Nikki Mulder AC TION 4,08 ---
5 Marlou Huijssoon ATNY 3,81 ---
6 Sam Schra AAV SISU 3,78 ---
7 Damla Erdilal AAV SISU 3,54 ---
8 Jente van der Meer AC TION 3,52 ---
9 Nadia Wijdenes AAV SISU 3,42 ---
10 Lynn Morskate MPM 3,36 ---
11 Munisah Abdoel AC TION 3,35 ---
12 Sannah Damhof MPM 3,34 NM
13 Meike Hollink AV Iphitos 3,31 ---
14 Eva Leemreijze AC TION 3,30 ---
15 Esmee Mulder AC TION 3,29 ---
16 Jolein Huijssoon ATNY 3,21 ---
17 Britt Dirckinck AAV SISU 3,17 ---
18 Lieke van den Belt AV Rijssen 2,97 ---
19 Roisin Horsman ATNY 2,96 ---
20 Siënne Kooreman MPM 2,18 NM
Finne Baër AAV SISU DNS ---



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Faye Hardon AC TION 9,2 7,85 1,25 1608
2 Kira Dirckinck AAV SISU 9,5 7,21 1,20 1486
3 Imani Taylor AC TION 9,6 7,18 1,10 1395
4 Nora Visscher AAV SISU 9,6 6,27 1,15 1378
5 Tessa Boswerger MPM 10,0 5,75 1,10 1248
6 Leonie Smit AAV SISU 9,9 5,71 1,05 1224
7 Carmen Bruinsma ATNY 10,2 5,58 1,10 1208
8 Kyara Stuiver AAV SISU 9,4 5,58 0,90 1183
8 Lynn Hallink ATNY 10,2 5,19 1,10 1183
10 Nathalie v...der Voort AC TION 10,2 4,77 1,05 1117
11 Nora Klein Tuente AC TION 10,6 4,75 1,10 1099
12 Norea Schutteman AV Rijssen 9,7 3,88 1,00 1089
13 Gwen Wiedemeijer MPM 10,6 4,26 1,10 1064
14 Kim Kurver ATNY 10,1 4,64 0,95 1049
15 Mila Derksen AV Rijssen 10,1 4,60 0,95 1046
16 Laura Huizing AC TION 10,2 4,10 0,95 996
17 Melissa van Wallinga AAV SISU 10,1 4,23 0,90 983
18 Alma Visser MPM 11,3 5,11 0,95 928
19 Deborah Wessels AV Rijssen 10,8 4,71 0,90 923
20 Chelsey Fay Timme ASV 10,9 4,52 0,90 898
21 Dide Korblet AAV SISU 11,2 4,56 0,85 828
22 Aleida Mast AAV SISU DNS DNS DNS 0
22 Evelien Gosselink AC TION DNS DNS DNS 0
22 Iris van Dijk ATNY DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Isa Vossebelt AV Rijssen 3:24,8 ---
2 Faye Hardon AC TION 3:49,0 ---
3 Nora Visscher AAV SISU 3:55,1 ---
4 Carmen Bruinsma ATNY 4:01,6 ---
5 Alma Visser MPM 4:08,6 DNF
6 Leonie Smit AAV SISU 4:11,5 ---
7 Lynn Hallink ATNY 4:13,8 ---
8 Kyara Stuiver AAV SISU 4:14,6 ---
9 Imani Taylor AC TION 4:15,8 ---
10 Chelsey Fay Timme ASV 4:20,6 ---
11 Melissa van Wallinga AAV SISU 4:22,2 ---
12 Nora Klein Tuente AC TION 4:24,5 ---
13 Kim Kurver ATNY 4:26,5 ---
14 Laura Huizing AC TION 4:28,9 ---
15 Dide Korblet AAV SISU 4:32,6 ---
16 Gwen Wiedemeijer MPM 4:34,3 DNF
17 Tessa Boswerger MPM 4:58,0 DNF
Aleida Mast AAV SISU DNS ---
Kira Dirckinck AAV SISU DNS ---
Evelien Gosselink AC TION DNS ---
Nathalie v...der Voort AC TION DNS ---
Iris van Dijk ATNY DNS ---
Deborah Wessels AV Rijssen DNS ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Julia Seppenwoolde ATNY 6,9 12,78 3,07 1057
2 Suzanne Bokhove AAV SISU 7,2 17,61 2,95 1051
3 Claire Smidt AV Iphitos 7,1 14,56 3,00 1033
4 Tess Meulman AV Rijssen 7,1 14,32 3,00 1029
5 Esmee Kosters MPM 7,4 17,54 2,82 986
6 Esmee Bruggeman ATNY 7,6 12,77 2,66 839
7 Jetske de Jonge AC TION 7,5 11,88 2,54 817
8 Filijne Stiggelbout AAV SISU 8,1 13,03 2,75 780
9 Eliv Tijhof ATNY 7,4 9,40 2,48 776



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Seppenwoolde ATNY 4:05,6 ---
2 Esmee Kosters MPM 4:17,6 DNF
3 Tess Meulman AV Rijssen 4:29,8 ---
4 Filijne Stiggelbout AAV SISU 4:36,8 ---
5 Esmee Bruggeman ATNY 4:38,3 ---
6 Jetske de Jonge AC TION 4:40,2 ---
7 Eliv Tijhof ATNY 5:01,8 ---
8 Suzanne Bokhove AAV SISU 5:18,7 ---
9 Claire Smidt AV Iphitos 5:32,6 ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Sophie Willems AV Rijssen 7,6 12,71 2,62 830
2 Evi ten Doeschot MPM 8,0 10,27 2,72 738
3 Maud Slagman AV Rijssen 8,1 13,91 2,32 709
4 Kayleigh Baas AAV SISU 8,4 10,25 2,44 620
5 Noor Wolfkamp AAV SISU 8,0 9,35 2,12 599
6 Vera Spenkelink AV Rijssen 8,1 6,00 2,56 596
7 Saar Woolderink AAV SISU 8,3 9,80 2,28 594
8 Lotte Kempen van AV Iphitos 8,6 7,59 2,38 524
9 Myrthe Wolters AV Iphitos DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie Willems AV Rijssen 2:18,6 ---
2 Kayleigh Baas AAV SISU 2:46,1 ---
3 Evi ten Doeschot MPM 2:50,3 DNF
4 Maud Slagman AV Rijssen 2:51,5 ---
5 Lotte Kempen van AV Iphitos 2:52,9 ---
6 Saar Woolderink AAV SISU 2:54,5 ---
7 Vera Spenkelink AV Rijssen 2:57,7 ---
8 Noor Wolfkamp AAV SISU 3:18,9 ---
Myrthe Wolters AV Iphitos DNS ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Julia Ruiz MPM 7,5 14,02 2,30 807
2 Naolin Tijhof ATNY 7,8 6,24 2,41 620
3 Nore Samson ATNY 8,1 4,94 2,59 573
4 Iris Sanderman AV Rijssen 8,3 5,62 1,65 373



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Julia Ruiz MPM 2:25,7 DNF
2 Nore Samson ATNY 2:28,2 ---
3 Naolin Tijhof ATNY 2:38,2 ---
4 Iris Sanderman AV Rijssen 3:00,8 ---