Uitslagen Heerenveen Classic

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Eric De Groot PAC 11,21 -1.3 m/s10,76
2 Sander Baas HAC `63 12,88 -0.8 m/s12,39
Marvens Bruinsma Heerenveen DNS ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs Veenstra VTLS 26,23 +0.1 m/s24,00
2 Sander Baas HAC `63 26,32 +0.3 m/s26,04
Eric De Groot PAC DNS 21,98



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Veenstra VTLS 54,69 54,78



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rico Kleine HAC `63 2:06,76 2:12,98



Jongens Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 15,01 ---
2 Sander Baas HAC `63 9,39 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 42,72 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kosheen Miran Groningen 11,50 -1.3 m/s11,30
2 Jesse van Heijningen AV34 11,89 -1.3 m/s11,57
3 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,06 -0.8 m/s12,04
4 Micha Groen Almere `81 12,40 -1.7 m/s---
5 Mejias Rosario Groningen 12,59 -1.3 m/s12,41
6 Tobias Bouma AV Impala 13,25 -0.6 m/s12,94
Piter Nijboer Groningen DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Kosheen Miran Groningen 22,84 -1.8 m/s22,42
2 Jesse van Heijningen AV34 23,70 -1.8 m/s23,11
3 Florian Va...er Dussen AV Impala 24,83 +0.1 m/s23,89
4 Mejias Rosario Groningen 25,57 -1.5 m/s26,06
Tobias Bouma AV Impala DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Mulder Groningen 1:00,15 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mads Meijer de Sprinter 2:04,58 2:06,87
2 Wouter van den Akker ATC `75 2:06,03 2:01,00
3 Jamie Verhagen Groningen 2:13,00 2:06,00



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Zoon Flevo Delta 10:04,35 9:40,00
2 Jaap Zoon Flevo Delta 10:16,38 10:20,00



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mees Kappert AV Salland 15,02 -0.8 m/s---
2 Micha Groen Almere `81 15,65 -0.8 m/s---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer Groningen 13,44 ---
2 Johan de Vries Heerenveen 10,05 ---
3 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,97 ---
Micha Groen Almere `81 NM ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Piter Nijboer Groningen 39,80 ---
2 Robin van Wijk Groningen 38,12 35,48



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Johan de Vries Heerenveen DNS ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mees Kappert AV Salland 3,16 ---
1 Boas Okken Groningen 3,16 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Micha Groen Almere `81 6,19 6,16 X 6,03 6,19 +2.8 m/s---
2 Julian Vries Heerenveen 5,25 5,23 5,29 5,08 5,29 +1.3 m/s---
3 Robin van Wijk Groningen 4,49 4,48 4,61 4,28 4,61 +2.4 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hugo Stegeman Heerenveen 12,63 -0.7 m/s12,41
2 Ziggy Veldman Heerenveen 13,23 -0.7 m/s13,14
3 Mark Scholten AV Impala 13,48 -0.7 m/s---
4 Ramon Aukes AV Aquilo 14,19 -0.7 m/s---
5 Sander Elsinga Heerenveen 15,71 -0.7 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Marijn Piek AV Impala 26,95 -2.6 m/s---
2 Rick Velkers Heerenveen 27,35 -0.7 m/s---
3 Ramon Aukes AV Aquilo 28,81 -0.9 m/s---
4 Luuk Knossen AV Aquilo 29,65 -0.9 m/s---
5 Wout Plugge AV Aquilo 30,18 -0.7 m/s31,41
Pjotr ter Doest AV Impala DNF 29,00



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nando Kramer Groningen 2:14,35 2:15,00
2 Wu Ping Kuiper Groningen 2:14,46 2:18,00
3 Marijn Piek AV Impala 2:15,40 ---
4 Sweder Visser AAC `61 2:17,57 2:11,00
5 Rick Velkers Heerenveen 2:28,07 ---
6 Jelmer Rensing AAC `61 2:35,95 ---
Luuk Knossen AV Aquilo DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Mark Scholten AV Impala 15,37 -1.5 m/s---
2 Ziggy Veldman Heerenveen 16,87 -1.5 m/s17,25
3 Ramon Aukes AV Aquilo 20,07 -1.5 m/s---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Hugo Stegeman Heerenveen 10,68 ---
2 Pjotr ter Doest AV Impala 9,84 9,69
3 Ramon Aukes AV Aquilo 8,38 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ramon Aukes AV Aquilo 23,18 ---
2 Jilke Oswald HRRR 21,34 ---
3 Wout Plugge AV Aquilo 16,66 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thijs Jorritsma HRRR 1,60 ---
2 Mark Scholten AV Impala 1,50 ---
3 Luuk Knossen AV Aquilo 1,35 ---
Hugo Stegeman Heerenveen DNS ---
Marijn Piek AV Impala DNS ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Ziggy Veldman Heerenveen X X X 5,53 5,53 +2.4 m/s5,15
2 Mark Scholten AV Impala 5,19 5,24 - - 5,24 +3.8 m/s---
3 Ramon Aukes AV Aquilo 4,62 4,77 4,31 4,24 4,77 +3.0 m/s---
4 Jilke Oswald HRRR 4,46 X 4,26 4,61 4,61 +3.4 m/s---
5 Wout Plugge AV Aquilo - 3,71 X X 3,71 +3.6 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Sikkema AV Lionitas 10,78 -0.9 m/s10,71
2 Mike Berends AAC `61 10,95 -1.6 m/s---
3 Velenciano AAC `61 11,08 -0.9 m/s10,80
4 Welmer van der Heide Heerenveen 11,52 -1.6 m/s---
5 Marne van der Kooi AV Impala 11,61 -0.9 m/s---
6 Jan Elsinga Heerenveen 11,70 -0.9 m/s12,01
7 Dilano Modderman AV Aquilo 11,91 -1.6 m/s---
8 Cuno Harmes Groningen 12,32 -1.6 m/s---
9 Jens Linnebank Heerenveen 12,56 -1.6 m/s---
10 Chris van der Walle Start `78 12,60 -0.9 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daan Sikkema AV Lionitas 28,28 -2.6 m/s30,64
2 Velenciano AAC `61 28,97 -2.0 m/s28,98
3 Maikel Potkamp De Gemzen 29,25 -2.0 m/s28,71
4 Welmer van der Heide Heerenveen 29,84 -0.9 m/s---
5 Julian Keun Groningen 30,47 -2.6 m/s31,00
6 Sijbren van Gelder AV Lionitas 32,77 -2.2 m/s---
7 Jens Linnebank Heerenveen 32,99 -2.6 m/s---
8 Sander de Haan HRRR 33,01 -0.7 m/s---
9 Morris Hulsman Heerenveen 35,91 -2.0 m/s---
Ruben Piek AV Impala DNS ---
Quinten Geleynse AV Lionitas --- ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Ate Clobus AAC `61 3:08,86 3:07,91
2 Julien Jansen AV PEC 1910 3:16,43 3,07
3 Maikel Potkamp De Gemzen 3:17,62 3:08,55
4 Boyd Steur AV PEC 1910 3:26,66 3:23,00
5 Cuno Harmes Groningen 3:27,23 ---
6 Jan Elsinga Heerenveen 3:28,05 3:30,00
7 Olaf Souren AV PEC 1910 3:29,12 3:41,01
8 Thijs ter Maat AV PEC 1910 3:29,57 3:28,00
9 Thomas Berends AAC `61 3:29,61 ---
10 Lukas Smit AV PEC 1910 3:30,28 ---
11 Wesley Boers Fivelstreek 3:31,08 3:30,32
12 Dilano Modderman AV Aquilo 3:32,29 ---
13 Simon Bouma AV Impala 4:03,70 ---
Welmer van der Heide Heerenveen DQ ---
Ruben Piek AV Impala DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Daan Sikkema AV Lionitas 13,09 -1.1 m/s13,46
2 Mike Berends AAC `61 13,82 -1.1 m/s---
3 Jens Linnebank Heerenveen 16,04 -1.1 m/s---
4 Sander de Haan HRRR 17,27 -1.1 m/s---
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Chris van der Walle Start `78 9,92 ---
2 Daan Sikkema AV Lionitas 9,52 ---
3 Mike Berends AAC `61 9,05 ---
4 Marne van der Kooi AV Impala 7,09 ---
5 Sander de Haan HRRR 6,40 ---
6 Sijbren van Gelder AV Lionitas 6,23 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mike Berends AAC `61 35,70 ---
2 Chris van der Walle Start `78 31,10 ---
3 Dilano Modderman AV Aquilo 26,35 ---
4 Quinten Geleynse AV Lionitas 25,84 ---
5 Simon Bouma AV Impala 21,91 ---
6 Marne van der Kooi AV Impala 20,26 ---
7 Thomas Berends AAC `61 20,14 ---
8 Sijbren van Gelder AV Lionitas 18,42 ---
9 Morris Hulsman Heerenveen 16,25 17,07
10 Cuno Harmes Groningen 16,19 ---
11 Ruben Piek AV Impala 15,90 ---
12 Ties Kramer Heerenveen 10,15 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Cuno Harmes Groningen 1,40 ---
2 Ruben Piek AV Impala 1,35 ---
3 Jan Elsinga Heerenveen 1,30 1,30
3 Sijbren van Gelder AV Lionitas 1,30 ---
5 Simon Bouma AV Impala 1,20 ---



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ilya Nauta Heerenveen 1,86 ---
2 Pelle Fran...der Woude Heerenveen 1,66 ---
Ties Kramer Heerenveen NM ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Mike Berends AAC `61 4,54 4,66 4,39 4,79 4,79 +1.3 m/s---
2 Marne van der Kooi AV Impala 4,37 4,49 4,06 4,37 4,49 +0.0 m/s---
3 Chris van der Walle Start `78 4,38 - - 4,32 4,38 +0.9 m/s---
4 Morris Hulsman Heerenveen 3,92 4,01 3,95 3,82 4,01 +2.5 m/s3,88
5 Simon Bouma AV Impala - 3,54 3,90 - 3,90 +1.8 m/s---
6 Sander de Haan HRRR 2,65 3,44 - - 3,44 +2.0 m/s---
7 Ties Kramer Heerenveen 2,96 2,86 3,23 2,90 3,23 +2.7 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Klaas Jan ... der Kooi AV Impala 15,78 -1.7 m/s---
2 Jan Nijmeijer Start `78 19,22 -1.7 m/s---



Masters mannen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rien Janse AV NOP 2:19,95 2:22,05
2 Joost Jansen AV NOP 2:20,00 2,18
3 Pieter-Jan Vlaming AV NOP 2:42,83 2:39,00
4 Harm Zijlstra Heerenveen 2:43,46 2:48,32
5 Dirk Wigmans De Gemzen 2:52,70 2:49,63



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Anjo Simonse AV NOP 11:19,56 11,30
2 Stefan van der Wal AV Impala 11:27,52 ---
3 Berry Pees Start `78 12:16,03 11:54,00
4 Jan Nijmeijer Start `78 16:46,49 ---



Masters mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Klaas Jan ... der Kooi AV Impala 7,76 ---
2 Jan Nijmeijer Start `78 5,37 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jan Nijmeijer Start `78 16,60 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Klaas Jan ... der Kooi AV Impala 3,45 3,85 3,71 3,63 3,85 +3.9 m/s---



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jolanda Smedinga Heerenveen 37,02 -0.9 m/s---



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Brandsma Heerenveen 3:07,08 3:18,00
2 Jolanda Smedinga Heerenveen 3:22,10 ---



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Eva Brandsma Heerenveen 14:29,36 13,49



Masters vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Linda van den Berg Heerenveen 7,47 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Eefje van ...n-Hovenga AV Impala 18,05 20,45 18,17 X 20,45 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 13,19 -0.6 m/s12,80
2 Eva Stienstra HAC `63 13,82 -0.6 m/s13,46
3 Jildou Peeters AV Lionitas 15,47 -1.7 m/s14,97



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Eva Stienstra HAC `63 28,06 -1.2 m/s29,45



Meisjes Junior A - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Annet Fledderus SPWS 2:20,59 2:20,03



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 15,54 -1.9 m/s15,20



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 12,26 12,20
2 Terri Talan Heerenveen 8,71 ---
3 Marleen Postma Start `78 8,06 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Terri Talan Heerenveen 26,95 28,12 28,40 30,20 30,20 ---
2 Marleen Postma Start `78 18,49 17,00 16,57 X 18,49 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Eva Stienstra HAC `63 4,54 4,21 4,58 4,69 4,69 +2.4 m/s---
2 Jildou Peeters AV Lionitas 4,09 3,99 4,21 4,16 4,21 +1.5 m/s4,50



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
1 Sophie van den Berg AV NOP 15,34 1,55 12,54 27,58 5,00 32,65 2:42,89 4462



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mileen Bruinewoud Start `78 13,45 -0.8 m/s12,80
2 Isa Kolle AV Hera 14,21 -0.6 m/s13,88



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Sophia Mulder AV34 27,48 -1.5 m/s26,59
2 Mileen Bruinewoud Start `78 28,87 -1.5 m/s26,85
3 Sabrina Cruden Heerenveen 30,02 -0.9 m/s29,61
4 Rozemarie Fokkema Groningen 30,40 -1.2 m/s29,00



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
Noortje Huitema Groningen DNF 1:00,65



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jonine Hofstra Invictus 2:33,55 2:33,00



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 14,76 -1.1 m/s---
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 15,44 -1.1 m/s---
3 Sabrina Cruden Heerenveen 16,49 -1.1 m/s16,33



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Rozemarie Fokkema Groningen 13,04 13,04 ---
2 Nadieh Meerman Almere `81 10,22 10,22 ---
Sophia Mulder AV34 X NM 12,31
Sarah van Beilen AV PEC 1910 X NM ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Nadieh Meerman Almere `81 30,89 X 32,31 X 32,31 35,36
2 Rozemarie Fokkema Groningen 25,62 23,17 X X 25,62 ---
3 Anke Binnema Heerenveen 23,63 23,18 25,56 X 25,56 ---
4 Emma van Wieren AV Impala 24,77 25,29 23,61 24,38 25,29 ---
5 Yassine Bulthuis AV Impala 21,06 18,35 19,05 X 21,06 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sarah van Beilen AV PEC 1910 1,75 ---
2 Anouk Schoop AV NOP 1,55 ---
2 Sophia Mulder AV34 1,55 1,67
2 Ilse Steigenga AV Lionitas 1,55 ---
5 Anke Binnema Heerenveen 1,50 ---
6 Sabrina Cruden Heerenveen 1,45 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Anouk Schoop AV NOP 5,43 5,34 X 5,38 5,43 +1.2 m/s---
2 Sabrina Cruden Heerenveen 4,98 4,78 X 4,88 4,98 +2.6 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Baudien Venema HRRR 10,81 -1.2 m/s10,78
2 Olivia Carli AAC `61 10,87 -1.2 m/s10,61
2 Danique Huisjes Groningen 10,87 -1.2 m/s10,86
4 Silke Bosgraaf AV Impala 10,94 -1.2 m/s10,96
5 Rosalie B...nenpoorte DVTR 11,21 -1.2 m/s11,21
6 Ruth Zijlstra Heerenveen 11,54 -1.2 m/s11,50
7 Nina De Haes HAC `63 11,79 -1.9 m/s---
8 Evelien Stienstra HRRR 11,93 -1.9 m/s---
9 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 12,03 -1.9 m/s---
10 Karin Vlasblom AV Impala 12,43 -1.9 m/s---
11 Amarens Dijkstra HRRR 14,02 -1.9 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Olivia Carli AAC `61 27,72 -0.9 m/s---
2 Baudien Venema HRRR 28,16 -0.9 m/s---
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 28,70 -2.2 m/s---
4 Silke Bosgraaf AV Impala 29,26 -2.0 m/s---
5 Maud Visscher Groningen 29,92 -2.0 m/s29,06
6 Isa Kolle AV Hera 30,15 -2.0 m/s29,25
7 Noortje Knoll Groningen 31,27 -2.2 m/s---
8 Lisa Zoon Flevo Delta 33,94 -2.6 m/s---
9 Annabel Paul AV Jahn II 36,53 -2.0 m/s26,68
Noortje Huitema Groningen DNS 27,39



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tiba Miran Groningen 2:19,07 2:17,19
2 Ruth Zijlstra Heerenveen 2:34,74 2:36,39
3 Eline Ruige AV Lionitas 2:34,77 2:33,26
4 Tess Jaarsma HRRR 2:39,12 ---
5 Fera Fieke de Vries Heerenveen 2:41,53 ---
6 Sarah de Vries AV Impala 2:52,89 ---
7 Fleur de Vries AV Impala 3:03,20 ---
Renske Drenten AV Lionitas DNS 2:38,29
Noortje Knoll Groningen DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Annabel Paul AV Jahn II 12,19 -2.4 m/s12,00
2 Rosalie B...nenpoorte DVTR 13,74 -2.4 m/s13,57
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 13,87 -1.3 m/s---
4 Maud Visscher Groningen 13,90 -2.4 m/s13,48
5 Samarijn Pluijmert AAC `61 14,32 -2.4 m/s13,74
6 Nanou Hofmann Heerenveen 14,53 -1.3 m/s---
7 Sarah de Vries AV Impala 14,58 -2.4 m/s13,76
8 Ilse Prins AAC `61 14,61 -2.4 m/s13,58
9 Evelien Stienstra HRRR 16,42 -1.3 m/s---
10 Noortje Sieperda HRRR 16,90 -1.3 m/s---
11 Lisanne de Haan Heerenveen 17,18 -1.3 m/s---
Jildou Binnema Heerenveen DNF ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 13,57 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,83 ---
3 Eva Martens Groningen 10,20 ---
4 Maud Visscher Groningen 9,90 ---
5 Jildou Binnema Heerenveen 8,82 ---
6 Lisanne de Haan Heerenveen 8,31 ---
7 Noortje Sieperda HRRR 7,92 ---
8 Hayat Askar Heerenveen 7,86 ---
9 Amarens Dijkstra HRRR 7,65 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 28,66 ---
2 Eva Martens Groningen 28,16 ---
3 Annabel Paul AV Jahn II 25,95 ---
4 Karin Vlasblom AV Impala 23,80 ---
5 Jildou Binnema Heerenveen 21,51 ---
6 Noortje Sieperda HRRR 20,66 ---
7 Maud Visscher Groningen 20,37 ---
8 Amarens Dijkstra HRRR 17,95 ---
Renske Drenten AV Lionitas NM ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 1,45 ---
2 Ilse Prins AAC `61 1,40 1,50
2 Nina De Haes HAC `63 1,40 ---
4 Nanou Hofmann Heerenveen 1,35 ---
4 Baudien Venema HRRR 1,35 ---
6 Kyra Brouwer Heerenveen 1,30 ---
7 Fleur de Vries AV Impala 1,15 ---
Renske Drenten AV Lionitas NM 1,50



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maaike Kramer Heerenveen 2,06 2,26
1 Danique Huisjes Groningen 2,06 2,16
3 Alicia van...er Tempel Heerenveen 1,96 ---
4 Fera Fieke de Vries Heerenveen 1,86 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Danique Huisjes Groningen 4,78 4,75 4,90 X 4,90 +2.1 m/s4,73
2 Rosalie B...nenpoorte DVTR 4,69 4,72 4,79 4,47 4,79 +3.8 m/s4,68
3 Nina De Haes HAC `63 4,28 4,25 4,47 4,57 4,57 +3.1 m/s---
4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 4,33 4,33 4,45 4,38 4,45 +1.5 m/s---
5 Silke Bosgraaf AV Impala 4,13 4,29 4,31 X 4,31 +0.9 m/s---
6 Fleur de Vries AV Impala 4,00 4,16 X X 4,16 +3.0 m/s---
7 Eva Martens Groningen 3,92 3,82 3,94 4,05 4,05 +3.3 m/s---
8 Nanou Hofmann Heerenveen 4,01 X 4,00 3,99 4,01 +1.8 m/s---
9 Karin Vlasblom AV Impala 3,81 3,79 3,96 3,94 3,96 +0.9 m/s---
10 Maaike Kramer Heerenveen 3,69 3,82 3,79 3,69 3,82 +2.6 m/s---
11 Lisanne de Haan Heerenveen 3,73 3,80 3,55 3,60 3,80 +2.2 m/s---
12 Evelien Stienstra HRRR 3,39 3,63 3,65 3,78 3,78 ---
Ruth Zijlstra Heerenveen - DNS 4,44



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,25 -0.9 m/s8,15
2 Julia Dokter Groningen 8,42 -0.9 m/s8,58
3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,66 -0.9 m/s8,55
4 Naömi Gooijer AV PEC 1910 8,76 -1.0 m/s---
5 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,77 -1.4 m/s---
6 Maite Stienstra AV Lionitas 8,82 -0.9 m/s8,70
7 Nynke Huitema Groningen 8,95 -0.9 m/s8,86
8 Sterre Kievit Groningen 9,04 -0.9 m/s8,96
9 Elena Slagt Altis 9,07 -1.0 m/s---
10 Nynke Rijpma HRRR 9,10 -0.9 m/s8,88
11 Fione Fennema AV Lionitas 9,11 -1.0 m/s---
12 Sara Esposito AV Aquilo 9,19 -1.0 m/s---
13 Annyk Kooistra AV Impala 9,28 -1.0 m/s---
14 Mariame Diallo Heerenveen 9,33 -1.4 m/s---
15 Martje ter Doest AV Impala 9,39 -1.4 m/s9,46
16 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 9,60 -1.0 m/s---
17 Lyanne Spijkman SPWS 9,68 -1.4 m/s---
18 Kyla Koops Heerenveen 9,75 -1.4 m/s9,49
19 Norah Keijzer Heerenveen 10,01 -1.4 m/s---
19 Senne Melinga AV Aquilo 10,01 -1.0 m/s---
21 Linda de Vries AV Impala 10,20 -1.4 m/s10,21



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 29,54 -2.0 m/s---
2 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 29,95 -2.6 m/s30,50
3 Martje ter Doest AV Impala 30,13 -2.6 m/s30,92
4 Alyssa Bulthuis AV Impala 30,42 -2.2 m/s---
5 Sabine Struik SPWS 30,55 -0.7 m/s---
6 Maite Stienstra AV Lionitas 30,72 -2.6 m/s30,20
7 Nynke Huitema Groningen 30,90 -2.0 m/s---
8 Fione Fennema AV Lionitas 31,36 -2.2 m/s---
9 Lyanne Spijkman SPWS 31,78 -0.7 m/s---
10 Sara Esposito AV Aquilo 32,75 -2.6 m/s---
11 Tessa de Roos AV Lionitas 32,78 -2.6 m/s---
12 Sanne Pultrum Heerenveen 33,22 -0.7 m/s---
13 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 33,54 -0.9 m/s---
14 Norah Keijzer Heerenveen 33,97 -2.0 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Evi Falkena Flevo Delta 3:11,33 3:09,67
2 Britt van den Hoven AAC `61 3:17,94 3:16,87
3 Sara Meijer AV PEC 1910 3:21,14 3:21,38
4 Jip Boerema Groningen 3:27,07 3:36,00
5 Naömi Gooijer AV PEC 1910 3:29,24 ---
6 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 3:39,77 ---
7 Bernice Frank AV Lionitas 3:41,42 3:33,00
8 Sanne Pultrum Heerenveen 3:44,12 ---
9 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 3:55,71 ---
10 Kyla Koops Heerenveen 3:57,83 ---
Sterre Kievit Groningen DNS 3:45,30



Meisjes Junior D - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Julia Dokter Groningen 10,13 +0.0 m/s10,85
2 Sascha Keukenkamp Groningen 10,47 +0.0 m/s10,54
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,92 +0.0 m/s10,58
4 Sara Esposito AV Aquilo 11,51 -1.0 m/s---
4 Elena Slagt Altis 11,51 -1.0 m/s---
6 Sabine Struik SPWS 11,55 -2.7 m/s---
7 Tessa de Roos AV Lionitas 11,71 +0.0 m/s11,71
8 Annyk Kooistra AV Impala 12,11 -2.7 m/s---
9 Nynke Rijpma HRRR 12,37 +0.0 m/s10,66
10 Linda de Vries AV Impala 12,49 -1.0 m/s---
11 Lyanne Spijkman SPWS 12,56 -2.7 m/s---
12 Geke Jongsma AV Impala 12,65 -1.0 m/s---
13 Isa Muller AV Impala 14,96 -2.7 m/s---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Maite Stienstra AV Lionitas 10,11 ---
2 Nynke Rijpma HRRR 9,78 ---
3 Milou Sieperda HRRR 9,55 ---
4 Martje ter Doest AV Impala 9,54 9,78
5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,98 ---
5 Edith Jensma AV Lionitas 8,98 ---
7 Isa Muller AV Impala 8,81 ---
8 Annyk Kooistra AV Impala 8,80 ---
9 Fione Fennema AV Lionitas 8,79 ---
10 Norah Keijzer Heerenveen 6,96 ---
11 Sanne Pultrum Heerenveen 6,72 ---
12 Senne Melinga AV Aquilo 5,36 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Edith Jensma AV Lionitas 26,33 ---
2 Sabine Struik SPWS 24,83 ---
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 22,85 ---
4 Elena Slagt Altis 20,99 ---
5 Nynke Oosterloo Groningen 19,74 ---
6 Sascha Keukenkamp Groningen 19,59 17,05
7 Milou Sieperda HRRR 17,40 ---
8 Maite Stienstra AV Lionitas 17,04 15,44
9 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 16,50 ---
10 Linda de Vries AV Impala 16,25 ---
11 Julia Dokter Groningen 15,27 17,60
12 Kyla Koops Heerenveen 14,08 ---
13 Isa Muller AV Impala 12,37 ---
14 Norah Keijzer Heerenveen 12,02 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 1,40 ---
1 Tessa de Roos AV Lionitas 1,40 1,45
3 Kyla Koops Heerenveen 1,35 1,35
3 Naömi Gooijer AV PEC 1910 1,35 ---
3 Sabine Struik SPWS 1,35 ---
6 Milou Sieperda HRRR 1,30 ---
6 Annyk Kooistra AV Impala 1,30 ---
8 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 1,25 ---
8 Bernice Frank AV Lionitas 1,25 ---
10 Sanne Pultrum Heerenveen 1,20 ---
10 Geke Jongsma AV Impala 1,20 ---



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Julia Dokter Groningen 4,83 4,55 X X 4,83 +1.2 m/s4,56
2 Femi Ayodeji AV PEC 1910 4,54 4,67 4,46 4,38 4,67 +2.8 m/s4,60
3 Elena Slagt Altis 4,62 4,37 4,37 4,17 4,62 +3.3 m/s---
4 Nynke Rijpma HRRR 4,35 3,89 X 4,53 4,53 +1.3 m/s---
5 Elisabeth de Haan Heerenveen 4,20 4,28 4,34 4,27 4,34 +2.6 m/s---
6 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 4,18 3,74 3,88 3,50 4,18 +2.1 m/s---
7 Annyk Kooistra AV Impala X 4,14 4,15 4,15 4,15 +3.2 m/s---
8 Tessa de Roos AV Lionitas 4,14 4,08 2,48 3,98 4,14 +3.0 m/s3,79
9 Sabine Struik SPWS 4,14 4,05 3,85 3,78 4,14 +1.8 m/s---
10 Bernice Frank AV Lionitas 4,12 4,08 4,09 2,86 4,12 +3.8 m/s---
11 Sascha Keukenkamp Groningen 4,11 X X 3,84 4,11 +1.2 m/s4,42
12 Nynke Huitema Groningen 3,67 3,69 3,69 3,66 3,69 +4.1 m/s3,65
13 Geke Jongsma AV Impala 3,44 3,67 3,38 3,57 3,67 +4.5 m/s---
14 Mariame Diallo Heerenveen 3,36 3,45 3,27 3,59 3,59 +2.6 m/s---
15 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 3,24 3,24 3,53 3,44 3,53 +4.0 m/s---
16 Sanne Pultrum Heerenveen 3,49 3,36 3,36 3,27 3,49 +3.1 m/s---
Isa Muller AV Impala - DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Piek Heerenveen 11,47 -1.3 m/s11,17
2 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,72 -1.3 m/s11,37
3 Stefan Gelderman VTLS 11,77 -1.3 m/s11,67
4 Robin de Jong AV Impala 11,83 -0.8 m/s11,97
5 Reuel Boyce AV 1923 12,67 -0.8 m/s11,90
Gerwin de Haan Heerenveen DNS 11,75



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Piek Heerenveen 23,51 -1.8 m/s22,32
2 Henk-Jan Schaaphok Groningen 23,71 -1.8 m/s23,44
3 Stefan Gelderman VTLS 23,94 -1.8 m/s23,20
4 Robin de Jong AV Impala 24,29 +0.1 m/s23,83
5 Peter Peereboom AV Phoenix 25,41 +0.1 m/s24,50
6 Hedser de Boer AV Impala 25,57 +0.1 m/s24,62
7 Jitse de Boer AV Impala 25,99 +0.3 m/s25,40
Reuel Boyce AV 1923 DNS 24,00



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Peereboom AV Phoenix 54,79 52,46
2 Hedser de Boer AV Impala 55,88 55,14
3 Pieter Dogger Heerenveen 59,42 55,62



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Michel van Kruchten Groningen 2:09,76 2:10,11
2 Guido van Weeren Groningen 2:20,33 2:20,50



Senioren mannen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Jarno de Groot Flevo Delta 16,36 -0.8 m/s---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Gerwin de Haan Heerenveen DNS ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Harmelen Avantri 53,93 52,31
2 Jitse de Boer AV Impala 35,00 ---
Mark Jonker Isala `96 DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sven Smeman AV Impala 1,65 1,75



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Gerwin de Haan Heerenveen 3,86 ---
2 Sven Smeman AV Impala 2,86 3,00



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
Markus Meekma AV Impala DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rianne Beuling AV NOP 12,59 -0.8 m/s12,35
2 Noa Dhore VTLS 13,13 -0.8 m/s12,59
3 Anniek Nijhof VTLS 13,34 -0.6 m/s12,80
4 Tineke de Jong AV Impala 13,61 -0.6 m/s13,36
5 Rosa van den Hoogen Groningen 13,90 -1.7 m/s---
6 Anice Das Heerenveen 14,09 -0.6 m/s13,20



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Manon Schoop AV NOP 25,48 +0.3 m/s25,08
2 Rianne Beuling AV NOP 26,00 +0.3 m/s25,21
3 Iris de Ruiter AV 1923 27,30 -1.5 m/s26,33
4 Anniek Nijhof VTLS 27,43 -1.2 m/s27,00
5 Noa Dhore VTLS 27,85 -1.5 m/s26,86
6 Tineke de Jong AV Impala 28,36 -1.2 m/s27,89
7 Rosa van den Hoogen Groningen 29,02 -0.9 m/s---
8 Anice Das Heerenveen 29,45 -1.2 m/s28,00
9 Deborah Koopman Isala `96 35,65 -0.9 m/s---
Eva Mollema VTLS DNS 25,61



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
Eva Mollema VTLS DNS 58,91



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Eline Kelly Start `78 10:35,53 10:43,00
2 Do Krol AV34 10:46,24 10:50,00
3 Geesje Nijmeijer Start `78 13:04,63 ---
4 Richella A...Wardenier Triathlon 16:26,46 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Iris de Ruiter AV 1923 15,44 -1.9 m/s14,82
2 Lisanne Brouwer Flevo Delta 15,59 -1.9 m/s14,76



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Wieke Nijmeijer Start `78 6,58 ---
2 Geesje Nijmeijer Start `78 6,30 ---
3 Deborah Koopman Isala `96 5,45 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP 32,94 31,86 35,79 X 35,79 ---
2 Lisanne Brouwer Flevo Delta 32,03 31,92 31,55 33,42 33,42 ---
3 Geesje Nijmeijer Start `78 15,14 14,55 X X 15,14 ---
4 Deborah Koopman Isala `96 12,15 10,68 10,65 12,65 12,65 ---
5 Wieke Nijmeijer Start `78 12,50 11,64 12,34 11,90 12,50 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Iris de Ruiter AV 1923 1,60 1,64



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Manon Schoop AV NOP 5,44 5,67 5,32 5,62 5,67 +2.5 m/s---
2 Lisanne Brouwer Flevo Delta X 5,26 5,35 5,21 5,35 +1.3 m/s---
3 Deborah Koopman Isala `96 3,52 3,50 2,56 3,18 3,52 +4.0 m/s---