Uitslagen Pupillencompetitie regio 1, 3 & 4

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Eljahro Philipsen AV Feniks 9,42 9,02 4,30 1725
2 Shae Riedewald AV Feniks 9,48 7,47 3,64 1500
3 Jayden Boldewijn AV Feniks 9,56 7,44 3,63 1483
4 Florian Faber AKU 9,99 7,13 3,70 1411
5 Joey Heynneman AV Feniks 10,04 5,70 3,42 1261
6 Akira Kerr AKU 10,63 5,57 3,55 1194
7 Lucas van Zeggelaar HLLM 10,61 5,55 3,30 1146
8 Jarit Kershof Startbaan 10,83 5,47 3,45 1140
9 Vikram Hartman Startbaan 10,42 5,99 2,78 1095
10 Emiel Postema HLLM 11,07 4,74 3,00 970
11 Christiaan Penning AKU 11,22 5,32 2,87 966
12 Jannick de Jong AKU 11,38 5,45 2,90 961
13 Finn Verhaar AKU 12,12 6,19 2,85 915
14 Chris van Meerwijk Startbaan 11,23 4,36 2,63 850
15 Joek Heins Startbaan 11,76 4,09 2,73 788
16 Sven Brijde Startbaan 11,78 4,05 2,63 763
17 Sidney Grosmann Startbaan 11,92 4,75 2,40 753
18 Ryan Waasdorp Startbaan 12,49 4,36 2,61 708
19 Bouke Prevoo Startbaan 11,97 4,05 2,40 696
20 Mees Schuurmans Startbaan 12,44 3,33 2,44 599
21 Herman van der Weij Startbaan 13,18 3,74 2,01 476
22 Kas Wijbenga Startbaan 13,44 3,07 2,18 433
23 Niels van Ginkel Startbaan 13,71 2,78 2,28 404
24 Melvin Grosmann Startbaan 13,78 3,69 1,82 384
25 Mark Westra AKU DNS DNS DNS 0
25 Liam Jourdan Startbaan DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eljahro Philipsen AV Feniks 3:33,57 ---
2 Jayden Boldewijn AV Feniks 3:36,02 ---
3 Akira Kerr AKU 3:40,07 ---
4 Joey Heynneman AV Feniks 3:45,05 ---
5 Jarit Kershof Startbaan 3:55,60 ---
6 Lucas van Zeggelaar HLLM 4:07,70 ---
7 Ryan Waasdorp Startbaan 4:14,36 ---
8 Emiel Postema HLLM 4:22,62 ---
9 Mees Schuurmans Startbaan 4:24,17 ---
10 Christiaan Penning AKU 4:28,07 ---
11 Joek Heins Startbaan 4:28,41 ---
12 Kas Wijbenga Startbaan 4:38,18 ---
13 Vikram Hartman Startbaan 4:40,06 ---
14 Shae Riedewald AV Feniks 4:42,43 ---
15 Sven Brijde Startbaan 4:43,15 ---
16 Herman van der Weij Startbaan 4:44,12 ---
17 Jannick de Jong AKU 4:44,48 ---
18 Bouke Prevoo Startbaan 4:51,15 ---
19 Finn Verhaar AKU 5:05,35 ---
20 Niels van Ginkel Startbaan 5:15,47 ---
21 Sidney Grosmann Startbaan 5:29,90 ---
22 Melvin Grosmann Startbaan 5:38,36 ---
Mark Westra AKU DNS ---
Liam Jourdan Startbaan DNS ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS ---



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JPA1 AV Feniks - JPA1 4 35,95 617
2 AKU JPA1 AKU - JPA1 4 40,59 429
3 Startbaan JPA1 team 1 AV Startbaan - JPA1 4 41,33 402
4 Startbaan JPA1 team 2 AV Startbaan - JPA1 4 47,94 205
5 Startbaan JPA1 team 3 AV Startbaan - JPA1 4 49,79 159



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Riley Groenbast AV Feniks 9,30 8,19 1,35 1724
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 9,11 7,70 1,25 1659
3 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,44 6,92 1,30 1592
4 Florian de Ruijter HLLM 9,61 7,58 1,25 1564
5 Mees Groenenberg AV Feniks 9,65 6,52 1,20 1461
6 Noah Minamimoto Startbaan 9,87 7,08 1,20 1457
7 Jenairo Brammerloo AV Feniks 9,44 6,43 1,10 1417
8 Emanuel Etnel AV Feniks 10,20 6,60 1,10 1306
9 Royston Huiswoud AV Feniks 10,70 7,15 1,10 1267
10 Tije Woudenberg Startbaan 11,02 6,28 1,20 1248
11 Tijn Zwerver Startbaan 10,32 6,73 1,00 1222
12 Mats Bax Startbaan 10,88 6,33 1,10 1196
13 Kyan Valentijn AKU 10,13 5,76 1,00 1191
14 Valentino ... den Hout Startbaan 10,87 6,26 0,95 1083
15 Pelle Weustink Startbaan 11,18 5,34 1,00 1022
16 Stef Wijbenga Startbaan 10,81 4,61 0,95 983
17 Aaron De Vries AV Feniks 10,53 4,11 0,90 948
18 Marciano Verzijden Startbaan DNS 4,48 1,05 684



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Riley Groenbast AV Feniks 3:21,75 ---
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:39,50 ---
3 Mees Groenenberg AV Feniks 3:45,21 ---
4 Noah Minamimoto Startbaan 3:56,80 ---
5 Jenairo Brammerloo AV Feniks 4:03,19 ---
6 Stef Wijbenga Startbaan 4:04,62 ---
7 Florian de Ruijter HLLM 4:06,01 ---
8 Denzel Jone Lunda AV Feniks 4:07,09 ---
9 Tijn Zwerver Startbaan 4:10,55 ---
10 Mats Bax Startbaan 4:12,13 ---
11 Tije Woudenberg Startbaan 4:12,42 ---
12 Kyan Valentijn AKU 4:12,54 ---
13 Aaron De Vries AV Feniks 4:38,56 ---
14 Royston Huiswoud AV Feniks 4:55,65 ---
15 Emanuel Etnel AV Feniks 4:55,70 ---
Marciano Verzijden Startbaan DNS ---
Valentino ... den Hout Startbaan DNS ---
Pelle Weustink Startbaan DNF ---



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JPA2 AV Feniks - JPA2 4 35,22 651
2 Startbaan JPA2 team 1 AV Startbaan - JPA2 4 35,40 643
3 Startbaan JPA2 team 2 AV Startbaan - JPA2 4 41,03 413



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Leon den Ouden Startbaan 7,20 26,55 3,73 1375
2 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,06 22,77 3,40 1291
3 Bram Haselaar Startbaan 7,22 21,61 3,30 1222
4 Maximilian van Buren Startbaan 7,27 21,53 3,32 1215
5 Tim Taanman AKU 7,56 22,39 3,47 1199
6 Sem Rossing AKU 7,34 20,86 3,29 1185
7 Adne de Munnik AV Feniks 7,52 22,29 3,32 1175
8 Kyan Bremer AV Feniks 7,13 14,91 3,19 1120
9 Jeroen Hoes AKU 7,22 16,87 3,08 1110
10 Sverre Brink Startbaan 7,68 22,44 3,03 1089
11 Ian van Uytrecht Startbaan 7,46 16,62 3,18 1078
12 Jonathan Bakker AV Feniks 7,72 21,63 2,91 1047
13 Xavian Mammen Startbaan 7,80 17,89 3,13 1023
14 Ishan Panta HLLM 7,73 20,01 2,85 1011
15 Carlos O'Niel AV Feniks 7,80 17,09 3,02 989
16 Gijs Zwerver Startbaan 7,96 18,01 2,70 912
17 Casper Boers Startbaan 7,97 13,92 2,94 893
18 Jay van Kempen AKU 7,91 16,98 2,63 890
19 Flynn Moor Startbaan 8,08 12,81 3,00 867
20 Dmitry Mit... Strakhov Startbaan 7,78 12,87 2,73 866
21 Krystian v...der Vijgh Startbaan 8,15 14,82 2,72 834
22 Czarek Colle Abcoude 7,90 11,27 2,65 800
23 Waldemar Baumann Startbaan 7,79 13,26 2,29 783
24 Jamie Klimecki Startbaan 7,96 9,12 2,78 774
25 Jochem Colle Abcoude 9,05 18,08 2,70 749
26 Max Haverkamp Startbaan 9,00 14,39 2,34 625
27 Sebastiaan... Schinkel AKU 9,22 13,35 2,23 557
28 Ewald de Poel Startbaan 9,25 10,75 2,41 542
29 Naim Meiland AV Feniks DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Leon den Ouden Startbaan 3:37,63 ---
2 Sem Rossing AKU 3:50,57 ---
3 Thierry van Diggelen AV Feniks 3:55,32 ---
4 Maximilian van Buren Startbaan 3:58,93 ---
5 Jochem Colle Abcoude 4:01,69 ---
6 Bram Haselaar Startbaan 4:03,20 ---
7 Kyan Bremer AV Feniks 4:04,06 ---
8 Jonathan Bakker AV Feniks 4:08,87 ---
9 Jay van Kempen AKU 4:08,88 ---
10 Xavian Mammen Startbaan 4:14,80 ---
11 Gijs Zwerver Startbaan 4:14,82 ---
12 Dmitry Mit... Strakhov Startbaan 4:16,02 ---
13 Krystian v...der Vijgh Startbaan 4:17,13 ---
14 Waldemar Baumann Startbaan 4:20,79 ---
15 Adne de Munnik AV Feniks 4:22,20 ---
16 Casper Boers Startbaan 4:23,11 ---
17 Ian van Uytrecht Startbaan 4:27,29 ---
18 Ishan Panta HLLM 4:27,45 ---
19 Jamie Klimecki Startbaan 4:28,84 ---
20 Sverre Brink Startbaan 4:32,95 ---
21 Czarek Colle Abcoude 4:35,22 ---
22 Tim Taanman AKU 4:43,60 ---
23 Jeroen Hoes AKU 4:45,76 ---
24 Sebastiaan... Schinkel AKU 4:47,88 ---
25 Carlos O'Niel AV Feniks 4:55,64 ---
26 Flynn Moor Startbaan 4:55,67 ---
27 Max Haverkamp Startbaan 5:28,24 ---
28 Ewald de Poel Startbaan 5:37,73 ---
Naim Meiland AV Feniks DNF ---



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPB team 1 AV Startbaan - JPB 4 27,8h 510
2 AV Feniks JPB AV Feniks - JPB 4 28,7h 465
3 AKU JPB AKU - JPB 4 30,3h 391
4 Startbaan JPB team 3 AV Startbaan - JPB 4 32,2h 312
5 Abcoude combi JPB, JPC & JPMini - JPB 4 32,8h 289
5 Startbaan JPB team 2 AV Startbaan - JPB 4 32,8h 289



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jordan Woerdings AV Feniks 7,63 26,17 3,25 1190
2 Elaijh Groenbast AV Feniks 7,43 22,29 2,84 1097
3 Stijn de Jager AV Feniks 8,10 31,15 2,76 1068
4 Peter Balabanov Startbaan 7,78 22,49 2,78 1022
5 Ruben van Vliet AKU 7,60 17,75 2,81 994
6 Samuel Sumter Startbaan 7,92 15,20 2,64 862
7 Mees Ponsen Startbaan 8,35 15,35 2,86 839
8 Luuk van Manen AKU 8,21 15,88 2,47 791
9 Ivo Dorrestein Startbaan 7,87 12,57 2,29 757
10 Guus Bijl Startbaan 8,20 12,52 2,52 747
11 Tom Zantinge AV Feniks 7,79 16,90 DNS 666
12 Dante Orth Abcoude 8,68 13,54 2,10 608
13 Ruben Zijerveld AKU 9,14 8,43 1,73 373
14 Lenny Peeters Abcoude DNS DNS DNS 0
14 Stijn van der Hoorn HLLM DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Elaijh Groenbast AV Feniks 2:18,04 ---
2 Stijn de Jager AV Feniks 2:21,41 ---
3 Luuk van Manen AKU 2:27,78 ---
4 Ivo Dorrestein Startbaan 2:28,88 ---
5 Ruben van Vliet AKU 2:32,53 ---
6 Peter Balabanov Startbaan 2:33,52 ---
7 Guus Bijl Startbaan 2:33,82 ---
8 Mees Ponsen Startbaan 2:39,56 ---
9 Jordan Woerdings AV Feniks 2:42,52 ---
10 Ruben Zijerveld AKU 2:59,01 ---
11 Dante Orth Abcoude 3:11,14 ---
Samuel Sumter Startbaan DNF ---
Tom Zantinge AV Feniks DNF ---



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JPC AV Feniks - JPC 4 29,5h 427
2 Startbaan JPC AV Startbaan - JPC 4 30,4h 386
3 AKU combi JPC & JPMini - JPC 4 30,9h 365



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Louis Teng Startbaan 7,96 17,81 2,79 927
2 Devin Hoever AV Feniks 7,70 15,96 2,68 922
3 Julian Gewargis Startbaan 7,89 17,25 2,69 910
4 Julien Goudriaan Startbaan 8,35 16,72 2,43 774
5 Phil Kalwij Startbaan 8,33 12,23 2,48 713
6 Roel Verlaan AKU 8,18 11,82 2,23 679
7 Jip Hofmijster AKU 8,14 11,58 2,21 677
8 Noah Franco Startbaan 8,43 9,87 2,59 675
9 Samuel Hulleman Abcoude 8,60 12,88 2,22 631
10 Morne van Veen Startbaan 8,70 10,71 2,19 571
11 Stan Brijde Startbaan 9,16 11,54 2,02 490
12 Silvio de Korte Startbaan 9,02 6,86 2,18 443
13 Bas Oolman Startbaan 9,54 10,52 1,83 386
14 Victor Balabanov Startbaan 9,43 8,17 1,96 376
15 Mitchell Tatan Startbaan 9,37 8,48 1,84 367
16 Deen Akhtar AV Feniks 9,74 9,38 1,62 298
17 Elijah Reemnet AV Feniks 10,26 8,69 1,85 272



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Samuel Hulleman Abcoude 2:19,83 ---
2 Roel Verlaan AKU 2:29,63 ---
3 Jip Hofmijster AKU 2:32,17 ---
4 Julian Gewargis Startbaan 2:33,03 ---
5 Phil Kalwij Startbaan 2:33,68 ---
6 Devin Hoever AV Feniks 2:37,10 ---
7 Louis Teng Startbaan 2:38,88 ---
8 Noah Franco Startbaan 2:40,46 ---
9 Silvio de Korte Startbaan 2:49,06 ---
10 Morne van Veen Startbaan 2:51,80 ---
11 Stan Brijde Startbaan 2:52,25 ---
12 Julien Goudriaan Startbaan 2:52,27 ---
13 Bas Oolman Startbaan 3:00,53 ---
14 Mitchell Tatan Startbaan 3:00,69 ---
15 Elijah Reemnet AV Feniks 3:25,48 ---
16 Deen Akhtar AV Feniks 3:32,22 ---
Victor Balabanov Startbaan DNF ---



Jongens Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan JPMini team 1 AV Startbaan - JPMini 4 31,5h 340
2 Startbaan JPMini team 2 AV Startbaan - JPMini 4 34,1h 242
3 AKU Combi MMini & JMini - JPMini 4 34,6h 225
4 Startbaan combi JPMini & JPC - JPMini 4 35,9h 182
5 AV Feniks combi JPMini & MPMini - JPMini 4 38,2h 114



Jongens pupil mini-mini - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Thiemo Veenstra Startbaan 9,48 1:43,82 7,78 2,02 31
2 Guus Seriese Startbaan 9,01 1:45,56 8,27 1,88 29
3 Fedde Huizinga Abcoude 9,95 2:11,45 9,05 2,02 27
4 David Sumter Startbaan 9,08 1:53,15 5,67 2,01 26
5 Hugo Hulleman Abcoude 9,98 1:55,40 8,59 1,93 25
6 Moos Molenaar Abcoude 11,03 1:55,52 7,33 1,46 16
7 Santiago Di Mondo Startbaan 10,23 2:03,88 3,12 1,76 14
8 Boaz Haverkamp Startbaan 14,13 DNS 3,85 0,50 7
9 Joshua Sturhoofd Startbaan DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Lauren Timucin Startbaan 9,65 6,10 3,82 1428
2 Esmee Kriger AKU 10,00 5,61 3,57 1291
3 Minke Wolthuis Startbaan 10,75 6,30 3,49 1211
4 Loewé Boid AV Feniks 10,38 5,97 3,33 1210
5 Senna Gewargis Startbaan 11,00 4,41 3,47 1050
6 Caitlin Wismeijer Startbaan 10,74 5,48 2,86 1035
7 Fleur Hofmijster AKU 10,63 3,97 3,24 1020
8 Pien de Vries AV Aalsmeer 10,99 4,47 2,99 960
9 Mirte Gunther AKU 11,30 5,04 2,58 879
10 Nora van Lunteren AV Feniks 11,51 3,40 2,71 758
11 Marlou Smorenburg AKU 12,03 4,09 2,60 733
12 Asantti Gurmu Startbaan 12,40 4,08 2,47 669
13 Nienke van Manen AKU 12,41 3,36 2,61 639
14 Suzette Hillecamp Startbaan 12,25 3,04 2,51 608
15 Emily Brem Startbaan 12,77 3,97 2,21 572
16 Isa Bouwman AKU 12,81 2,16 2,46 459
17 Jasmijn van Ginkel Startbaan 13,12 2,53 2,40 456
18 Elke Wijbenga Startbaan 13,26 2,65 2,27 428
19 Lidewij N...wenhuizen AV Feniks DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Esmee Kriger AKU 3:40,16 ---
2 Lauren Timucin Startbaan 3:44,42 ---
3 Fleur Hofmijster AKU 4:12,25 ---
4 Caitlin Wismeijer Startbaan 4:12,92 ---
5 Minke Wolthuis Startbaan 4:27,43 ---
6 Pien de Vries AV Aalsmeer 4:35,13 ---
7 Loewé Boid AV Feniks 4:40,58 ---
8 Asantti Gurmu Startbaan 4:41,08 ---
9 Isa Bouwman AKU 4:41,84 ---
10 Marlou Smorenburg AKU 4:47,89 ---
11 Nora van Lunteren AV Feniks 4:51,36 ---
12 Elke Wijbenga Startbaan 5:08,09 ---
13 Emily Brem Startbaan 5:08,68 ---
14 Suzette Hillecamp Startbaan 5:14,26 ---
15 Nienke van Manen AKU 5:19,68 ---
Lidewij N...wenhuizen AV Feniks DNS ---
Senna Gewargis Startbaan DNF ---
Jasmijn van Ginkel Startbaan DNF ---



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPA1 team 1 AV Startbaan - MPA1 4 38,98 489
2 AKU MPA1 AKU - MPA1 4 41,06 412
3 Startbaan MPA1 team 2 AV Startbaan - MPA1 4 48,60 188
4 AV Feniks combi MPA1 & MPA2 - MPA1 4 DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Sophie Lucas Startbaan 9,45 7,57 1,35 1664
2 Elin van Dijken AKU 9,78 5,49 1,20 1376
3 Frederiek van Wetten Startbaan 10,08 5,41 1,25 1360
4 Edi Rooks Startbaan 9,75 6,13 1,10 1347
5 Evelien va...Vilsteren Startbaan 9,97 4,65 1,25 1326
6 Jessie de Vries HLLM 9,81 5,14 1,15 1311
7 India Zantinge AV Feniks 10,94 6,75 1,20 1286
8 Nura van Harmelen AV Feniks 9,96 5,24 1,10 1257
9 Myrthe Steggink HLLM 10,07 6,55 1,00 1248
10 Tess van Tol AKU 9,90 5,44 1,05 1243
11 Lisa de Vries Startbaan 10,72 6,53 1,10 1229
12 Nora den Ouden Startbaan 10,25 5,05 1,10 1202
13 Sophie Ariëns AKU 10,63 5,67 1,05 1151
14 Tahmina Gulam AV Feniks 10,47 5,09 1,05 1135
15 Maren van Bommel AV Feniks 10,55 4,95 1,05 1115
16 Lieke Dobma AV Feniks 10,77 4,84 1,10 1114
17 Sofie Moerkerken HLLM 11,02 6,12 1,00 1091
18 Melinda van Hoorn AKU 10,71 5,39 1,00 1085
19 Donya Bakker AV Feniks 10,72 4,80 1,05 1081
20 Zara Velten AKU 11,19 5,83 1,00 1052
21 Sara Pietersen Startbaan 10,77 3,59 1,10 1021
22 Merel Schipper Startbaan 11,49 4,23 1,15 1018
23 Anna van Ek AV Feniks 11,22 4,78 1,00 979
24 Izabelle Bosman AKU 11,40 5,09 1,00 978
25 Fatou Cisse AV Feniks 10,86 4,43 0,95 963
26 Sofie de Feijter AV Feniks 11,92 5,70 1,00 960
27 Nina Delen Startbaan 11,38 4,37 1,00 931
28 Eefje Haaker HLLM 10,59 3,88 0,90 921
29 Dagmar van den Berg AKU 11,53 4,60 0,95 893
30 Nynke Alofsen Startbaan DNS DNS 0,80 196
31 Laura van Luinen AKU DNS DNS DNS 0
31 Chanelva Mens AV Feniks DNS DNS DNS 0
31 Emma Bergin Startbaan DNS DNS DNS 0
31 Adinda Torabkhani Startbaan DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie Lucas Startbaan 3:51,83 ---
2 Nora den Ouden Startbaan 3:54,17 ---
3 Elin van Dijken AKU 3:55,81 ---
4 Maren van Bommel AV Feniks 3:58,90 ---
5 Evelien va...Vilsteren Startbaan 3:59,47 ---
6 Jessie de Vries HLLM 4:02,07 ---
7 Myrthe Steggink HLLM 4:06,19 ---
8 Eefje Haaker HLLM 4:09,24 ---
9 Sofie Moerkerken HLLM 4:11,31 ---
10 India Zantinge AV Feniks 4:16,27 ---
11 Frederiek van Wetten Startbaan 4:17,01 ---
12 Nina Delen Startbaan 4:17,13 ---
13 Lieke Dobma AV Feniks 4:22,20 ---
14 Nura van Harmelen AV Feniks 4:22,46 ---
15 Tess van Tol AKU 4:24,85 ---
16 Tahmina Gulam AV Feniks 4:32,54 ---
17 Anna van Ek AV Feniks 4:39,52 ---
18 Donya Bakker AV Feniks 4:41,83 ---
19 Lisa de Vries Startbaan 4:43,01 ---
20 Merel Schipper Startbaan 4:48,29 ---
21 Dagmar van den Berg AKU 4:58,93 ---
22 Melinda van Hoorn AKU 5:02,61 ---
23 Sophie Ariëns AKU 5:03,50 ---
24 Zara Velten AKU 5:03,84 ---
Emma Bergin Startbaan DNS ---
Sara Pietersen Startbaan DNS ---
Nynke Alofsen Startbaan DNS ---
Edi Rooks Startbaan DNS ---
Chanelva Mens AV Feniks DNS ---
Sofie de Feijter AV Feniks DNS ---
Adinda Torabkhani Startbaan DNF ---
Fatou Cisse AV Feniks DNF ---



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPA2 team 1 AV Startbaan - MPA2 4 37,00 570
2 AVH MPA2 AV Haarlemmermeer - MPA2 4 38,92 491
3 AKU MPA2 team 1 AKU - MPA2 4 40,18 443
4 AV Feniks MPA2 - team 2 AV Feniks - MPA2 4 40,80 421
5 AV Feniks MPA2 - team 1 AV Feniks - MPA2 4 41,21 407
6 Startbaan MPA2 team 2 AV Startbaan - MPA2 4 41,33 402
7 AKU MPA2 team 2 AKU - MPA2 4 42,92 349
8 Startbaan MPA2 team 3 AV Startbaan - MPA2 0 DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Genice Drielinger AV Feniks 7,32 15,92 3,43 1145
2 Gioia Pierik Startbaan 7,74 16,07 3,10 1000
3 Duska van Rijswijk AV Feniks 7,49 14,69 2,82 969
4 Lynn Huijsmans HLLM 7,66 12,54 2,92 920
5 Janey Nienhuis AKU 8,11 16,60 2,81 886
6 Isa Stroet HLLM 7,77 15,21 2,57 875
7 Naomi Keteku AKU 7,91 14,80 2,58 846
7 Daantje van der Wild AV Feniks 8,24 17,06 2,68 846
9 Lynn Langereis Startbaan 7,80 10,10 2,87 838
10 Eva Kwantes Startbaan 8,09 14,37 2,63 819
11 Tarayee Griffith AV Feniks 7,53 9,06 2,51 795
12 Maryse de Hullu Startbaan 8,25 13,21 2,71 789
13 Jara Kemper Startbaan 8,03 11,85 2,57 773
14 Bo van der Kleij HLLM 7,93 9,40 2,71 770
15 Joya Sapthu AV Feniks 7,92 10,63 2,51 756
16 Sophia Stalinova Startbaan 8,02 9,71 2,53 725
17 Abby Korver AKU 8,32 11,32 2,54 710
18 Mette Hol Startbaan 8,43 8,65 2,74 680
19 Iris Eimers AV Feniks 8,43 12,57 2,31 670
20 Arantxa Ligtvoet AKU 9,20 14,39 2,40 611
20 Zoya Akhtar AV Feniks 8,73 12,66 2,23 611
22 Zara Burgers AKU 9,08 12,53 2,02 519
23 Julia Moné Startbaan 8,86 6,01 2,52 511
24 Carlijn Bruinsma Startbaan 8,94 8,96 2,18 500
25 Livia Spruit Startbaan 8,48 9,55 DNS 424
26 Emmanuella Armani AKU DNS DNS DNS 0
26 Marit Wiedijk AKU DNS DNS DNS 0
26 Nuria Oosterling Startbaan DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Gioia Pierik Startbaan 4:12,65 ---
2 Janey Nienhuis AKU 4:24,30 ---
3 Isa Stroet HLLM 4:25,60 ---
4 Bo van der Kleij HLLM 4:32,50 ---
5 Daantje van der Wild AV Feniks 4:37,97 ---
6 Duska van Rijswijk AV Feniks 4:38,64 ---
7 Tarayee Griffith AV Feniks 4:42,77 ---
8 Maryse de Hullu Startbaan 4:45,02 ---
9 Joya Sapthu AV Feniks 4:46,10 ---
10 Eva Kwantes Startbaan 4:47,95 ---
11 Genice Drielinger AV Feniks 4:52,57 ---
12 Jara Kemper Startbaan 4:52,67 ---
13 Lynn Langereis Startbaan 4:55,81 ---
14 Naomi Keteku AKU 5:00,28 ---
15 Carlijn Bruinsma Startbaan 5:05,50 ---
16 Arantxa Ligtvoet AKU 5:11,32 ---
17 Zara Burgers AKU 5:16,31 ---
18 Julia Moné Startbaan 5:18,38 ---
19 Sophia Stalinova Startbaan 5:19,03 ---
20 Livia Spruit Startbaan 5:19,81 ---
21 Iris Eimers AV Feniks 5:22,89 ---
22 Mette Hol Startbaan 5:27,41 ---
23 Zoya Akhtar AV Feniks 5:31,62 ---
Marit Wiedijk AKU DNS ---
Emmanuella Armani AKU DNS ---
Nuria Oosterling Startbaan DNS ---



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks MPB AV Feniks - MPB 4 28,5h 475
2 Startbaan MPB team 2 AV Startbaan - MPB 4 30,1h 399
3 Startbaan MPB team 1 AV Startbaan - MPB 4 31,3h 348
4 AKU MPB AKU - MPB 4 32,3h 308
5 AKU combi MPB & MPC - MPB 4 DNS 0
5 AVH combi MPB & JPB - MPB 4 DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Salyshia Reemnet AV Feniks 7,72 16,78 3,02 999
2 Kiara Jourdan Startbaan 7,69 12,20 2,87 898
3 Ziva Lansdaal Startbaan 7,77 13,14 2,68 863
4 Adrianna Wasch Startbaan 7,97 13,07 2,58 807
5 Fileine Kawohl Startbaan 7,91 10,43 2,75 802
6 Jada Griffith AV Feniks 7,60 10,52 2,43 796
7 Evelien ter Veer Startbaan 8,01 9,80 2,67 756
8 Daantje Kraan AV Feniks 8,09 9,83 2,55 720
9 Amorella Dos Santos Startbaan 7,84 7,55 2,48 699
10 Merle Wolthuis Startbaan 7,88 7,65 2,45 688
11 Sibel Timucin Startbaan 8,76 15,41 2,22 651
12 Nora Soentken Startbaan 8,41 8,48 2,53 637
13 Vera Wielage Startbaan 8,30 9,01 2,27 613
14 Josephine de Jong AKU 8,68 8,63 2,46 586
15 Anne Leah Visser Abcoude 8,80 6,24 2,33 488
16 Madée Heemskerk AV Feniks 8,71 9,55 1,89 486
17 Lotte-Soph... Schuppen Abcoude 9,49 7,20 1,97 349
18 Laura Marq...s de Haan Startbaan 9,58 6,55 1,95 318
19 Floortje van Alphen Startbaan DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Kiara Jourdan Startbaan 2:24,05 ---
2 Amorella Dos Santos Startbaan 2:24,81 ---
3 Salyshia Reemnet AV Feniks 2:28,56 ---
4 Evelien ter Veer Startbaan 2:30,48 ---
5 Nora Soentken Startbaan 2:35,41 ---
6 Jada Griffith AV Feniks 2:36,61 ---
7 Merle Wolthuis Startbaan 2:37,92 ---
8 Adrianna Wasch Startbaan 2:42,79 ---
9 Daantje Kraan AV Feniks 2:47,14 ---
10 Sibel Timucin Startbaan 2:49,02 ---
11 Vera Wielage Startbaan 2:50,33 ---
12 Fileine Kawohl Startbaan 2:53,03 ---
13 Madée Heemskerk AV Feniks 2:55,12 ---
14 Josephine de Jong AKU 3:01,76 ---
15 Anne Leah Visser Abcoude 3:04,38 ---
16 Lotte-Soph... Schuppen Abcoude 3:04,98 ---
Ziva Lansdaal Startbaan DNS ---
Floortje van Alphen Startbaan DNS ---
Laura Marq...s de Haan Startbaan DNS ---



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPC team 1 AV Startbaan - MPC 4 30,5h 382
2 AV Feniks MPC AV Feniks - MPC 4 31,5h 340
3 Startbaan MPC team 2 AV Startbaan - MPC 4 33,3h 270
4 Startbaan combi MPC & MPB - MPC 4 37,8h 126



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Zazza Groenbast AV Feniks 8,43 12,66 2,31 671
2 Emelie Pa...Westerloo Startbaan 8,38 9,49 2,43 642
3 Evi Schoen AKU 8,87 10,03 2,41 578
4 Lois Walraven Startbaan 8,70 7,76 2,37 546
5 Kaat de Vries AV Aalsmeer 8,39 7,52 1,85 483
6 Lianne Blaauw Abcoude 8,67 7,56 1,94 459
7 Emmelie de Groot Startbaan 8,59 5,45 2,03 437
8 Inoa Bremer AV Feniks 9,68 6,19 1,85 278
9 Willemijn ter Veer Startbaan 9,39 6,08 1,65 270
10 Rowan van Kempen AKU 9,48 5,46 1,73 258
11 Lea van den Berg AKU 9,71 4,27 1,72 195



Meisjes Pupil Mini - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Willemijn ter Veer Startbaan 1:58,12 ---



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Emmelie de Groot Startbaan 2:37,35 ---
2 Zazza Groenbast AV Feniks 2:41,09 ---
3 Kaat de Vries AV Aalsmeer 2:41,15 ---
4 Lianne Blaauw Abcoude 2:46,23 ---
5 Evi Schoen AKU 2:50,50 ---
6 Emelie Pa...Westerloo Startbaan 2:52,35 ---
7 Rowan van Kempen AKU 2:54,15 ---
8 Inoa Bremer AV Feniks 2:55,55 ---
9 Lea van den Berg AKU 3:02,24 ---
10 Lois Walraven Startbaan 3:10,38 ---



Meisjes Pupil Mini - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Startbaan MPMini AV Startbaan - MPMini 4 36,5h 171



Meisjes pupil mini-mini - Meerkamp

# Naam 40m400mBalVerPunten totaal
1 Amélie Staphorst Startbaan 10,67 2:29,77 6,54 1,59 14
2 Amy Langereis Startbaan 10,38 2:15,76 2,48 1,50 12
3 Leah Sumter Startbaan 12,05 2:37,23 2,78 1,35 8
4 Fenna Blaauw Abcoude 12,90 2:37,85 4,32 1,34 6