Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Evelyn Navarro Climax 10,62Q +3.0 m/s11,00
2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 10,82Q -1.8 m/s11,00
3 Sherryl Achterberg AC TION 10,88q +3.0 m/s12,70
4 Rosalie B...nenpoorte DVTR 10,90Q +2.9 m/s11,30
5 Nienke Braamhaar AC TION 10,93q +2.9 m/s11,20
6 Jisze Diemer Climax 10,98q +3.0 m/s11,20
7 Sterre Kurpershoek AV Athlos 11,01q +2.9 m/s11,13
8 Lisa van Baalen DVTR 11,08q +3.0 m/s11,30
9 Noortje Schothuis MPM 11,24 -1.8 m/s---
10 Evy Smit DVTR 11,25 +2.9 m/s11,30
11 Anouk Eliesen AV Argo 11,26 +2.9 m/s11,87
12 Liselot Nekkers ATNY 11,39 -1.8 m/s11,29
13 Miriam Felix Flevo Delta 11,53 -1.8 m/s11,60
14 Wiep van der Mark Ciko `66 11,53 -1.8 m/s11,29
15 Maud Schrijvers ATNY 12,04 +2.9 m/s12,62
16 Lynette D...Oude Weme MPM 12,38 -1.8 m/sDNF
Veerle van den Berg AV NOP DNS 11,45
Fabienne Lazarenko Hanzesport DNS 11,80

Uitslagen 80 meter finale Meisjes Junior C

# Naam Res Qm
1 Evelyn Navarro Climax 10,57 +2.0 m/s10,62
2 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 10,65 +2.0 m/s10,82
3 Sherryl Achterberg AC TION 10,96 +2.0 m/s10,88
4 Rosalie B...nenpoorte DVTR 10,98 +2.0 m/s10,90
5 Jisze Diemer Climax 11,02 +2.0 m/s10,98
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos 11,06 +2.0 m/s11,01
7 Nienke Braamhaar AC TION 11,21 +2.0 m/s10,93
8 Lisa van Baalen DVTR 11,29 +2.0 m/s11,08

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Bridget Konings Ciko `66 2:24,68 2:23,00
2 Tessa Harbrink AV PEC 1910 2:28,00 2:35,00
3 Luna Bouwmeester MPM 2:29,57 DNF
4 Jisze Diemer Climax 2:31,57 2:31,60
Isis Levels Scopias DNS 2:25,98
Celine van...erikhuize Climax DNS 2:15,95

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Celine Spinder MPM 5:31,25 DNF
2 Janne Nijhof MPM 5:48,97 DNF
3 Anne Hovinga AV Archeus 6:57,03 6:36,34

Uitslagen 80 meter horden finale Meisjes Junior C

# Naam Res Qm
1 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 12,19 +1.9 m/s12,23
2 Fleur Pieters Flevo Delta 12,24 +1.9 m/s12,85
3 Rosalie B...nenpoorte DVTR 13,07 +1.9 m/s12,97
4 Elisa Nap De Gemzen 13,50 +1.9 m/s13,81
5 Noortje Schothuis MPM 13,59 +1.9 m/s13,72
6 Isabel van Houweling De Gemzen 13,61 +1.9 m/s13,43
7 Evy Smit DVTR 13,68 +1.9 m/s13,50
8 Lisa van Baalen DVTR 14,27 +1.9 m/s13,91

Uitslagen 4 x 80m Meisjes Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Av Athlos MC AV Athlos - MJC 4 42,66 3
2 Flevo Delta AV Flevo Delta - MJC 4 43,76 2
3 MPM Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,40 1

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 29,06 30,99 - X X 30,99 31,51
2 Isabel van Houweling De Gemzen 19,12 20,71 X 20,78 24,23 X 24,23 27,06
3 Suusje Berkenbosch De Gemzen 20,20 21,33 23,31 - X - 23,31 21,65
4 Dorine van Leeuwen Climax 22,04 22,51 - - 23,12 X 23,12 25,55
5 Kaylin Wierda AV NOP 16,41 X 21,61 - X - 21,61 21,49
6 Lienke Hooiveld AC TION 20,32 21,41 X X X - 21,41 25,22
7 Anne Bijpost AV Rijssen 21,30 - - - - - 21,30 18,86
8 Wiep van der Mark Ciko `66 17,94 - 20,49 - - - 20,49 20,95
9 Emma Beekman AV34 X 19,36 X - - - 19,36 19,11
10 Lotte Pierik MPM 18,71 19,35 X - - - 19,35 NM
11 Kyara Bredenoord AC TION X 18,77 - - - - 18,77 22,14

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 12,49 12,84 13,22 12,98 12,52 13,17 13,22 13,82
2 Naomi Wessels AV Rijssen 11,95 11,19 11,70 11,67 - 11,65 11,95 11,73
3 Emma Beekman AV34 9,82 X 10,36 10,17 10,57 9,57 10,57 10,92
4 Lotte Pierik MPM 9,63 8,42 9,17 9,75 - - 9,75 NM
5 Suze Zeevat Ciko `66 X 9,43 9,53 9,36 8,43 9,68 9,68 11,04
6 Anne Bijpost AV Rijssen 8,29 9,23 8,58 8,89 9,23 8,70 9,23 9,69
7 Lienke Hooiveld AC TION 7,76 8,78 8,64 7,85 8,06 8,36 8,78 9,42
8 Suusje Berkenbosch De Gemzen 8,67 7,79 7,97 8,00 8,27 8,03 8,67 9,21
9 Kaylin Wierda AV NOP X 7,22 8,46 - - - 8,46 7,51
10 Annemarie Gosselink AC TION X 8,00 X - - - 8,00 8,82
11 Irene Doeze Jager Flevo Delta 7,84 7,45 - - - - 7,84 ---
12 Kyara Bredenoord AC TION 7,24 7,06 6,84 - - - 7,24 8,17
13 Lynette D...Oude Weme MPM 6,84 6,90 6,64 - - - 6,90 NM
Veerle van den Berg AV NOP - DNS 7,72

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marleen Baas AC TION X 38,23 - 42,45 43,80 - 43,80 45,42
2 Suze Zeevat Ciko `66 36,71 37,20 - - 37,17 - 37,20 32,93
3 Isabel van Houweling De Gemzen 28,23 31,47 34,34 - - - 34,34 33,74
4 Wiep van der Mark Ciko `66 28,06 31,74 - - - - 31,74 ---
5 Emma Beekman AV34 23,36 24,42 26,19 - 28,84 - 28,84 21,60
6 Irene Doeze Jager Flevo Delta 27,11 - 28,23 X - X 28,23 ---
7 Elisa Nap De Gemzen 21,83 22,88 - 26,88 - X 26,88 26,85
8 Evelyn Navarro Climax 26,72 26,72 26,68
9 Anne Bijpost AV Rijssen 20,75 22,57 - - 22,57 20,31
10 Kyara Bredenoord AC TION 21,94 21,90 22,46 22,46 21,26
11 Janne Nijhof MPM 18,79 21,75 - 21,75 NM
12 Lienke Hooiveld AC TION 21,34 - - 21,34 24,86
13 Fien Molenberg AV Athlos 20,90 - - 20,90 23,13
14 Anniek Draaistra AV NOP 19,81 19,81 ---
15 Iris Wilms MPM 17,68 X X 17,68 NM
Tessa Harbrink AV PEC 1910 - DNS ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 4,76 4,91 5,30 4,97 X 5,24 5,30 +0.8 m/s5,29
2 Nienke Wagenaar De Gemzen X 4,91 4,62 4,39 4,67 4,53 4,91 +3.9 m/s4,76
3 Indy Broersma AV Athlos 3,59 X 4,43 X 4,85 4,73 4,85 +3.1 m/s4,44
4 Lisa van Baalen DVTR 4,68 4,53 4,54 4,51 4,67 4,79 4,79 -2.0 m/s4,65
5 Sterre Kurpershoek AV Athlos 3,94 4,46 4,40 4,48 4,78 4,47 4,78 +1.8 m/s4,72
6 Miriam Felix Flevo Delta 4,10 4,41 X 4,40 4,51 4,56 4,56 -2.0 m/s4,75
7 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 4,51 X X 4,51 +1.5 m/s5,07
8 Liselot Nekkers ATNY X X 4,46 3,94 4,33 4,47 4,47 -2.4 m/s4,38
9 Rosalie B...nenpoorte DVTR 4,05 4,25 4,45 4,11 4,18 4,43 4,45 +2.1 m/s4,68
10 Evy Smit DVTR 4,40 4,24 4,10 4,40 +0.6 m/s4,35
11 Annemarie Gosselink AC TION X 4,39 4,31 4,39 +4.0 m/s4,33
12 Sherryl Achterberg AC TION X 4,27 4,20 4,27 +0.3 m/s4,52
13 Nienke Braamhaar AC TION 3,98 4,22 2,96 4,22 +1.0 m/s4,65
14 Luna Bouwmeester MPM 4,20 X X 4,20 +1.1 m/sNM
15 Fabienne Lazarenko Hanzesport 4,03 4,15 3,56 4,15 +3.1 m/s4,32
16 Carolien Remijn AV Athlos 3,94 4,13 4,08 4,13 +0.5 m/s---
17 Esmee Mulder ATNY 3,75 3,84 4,09 4,09 +1.9 m/s4,43
18 Iris Wilms MPM 3,80 3,82 4,08 4,08 +0.6 m/sNM
19 Indy Faassen Flevo Delta 3,74 3,78 3,60 3,78 +1.2 m/s---
20 Lynette D...Oude Weme MPM 3,41 3,05 3,34 3,41 -0.3 m/sNM
21 Maud Schrijvers ATNY 3,31 3,36 3,30 3,36 +0.0 m/s3,42