Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Dione Schipper Start `78 2:24,75 2:25,34
2 Meike Regeling AV Lionitas 2:39,23 2:33,30
3 Ruth Zijlstra Heerenveen 2:39,98 2:34,98
4 Ilana Hofstra Invictus 2:44,86 3:31,80
5 Fera Fieke de Vries Heerenveen 2:48,50 2:40,44
6 Evelien Vos de Sprinter 2:51,51 2:41,00
7 Rixt Hofenk de Sprinter 2:55,36 2:45,65

Uitslagen 80 meter horden Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Samarijn Pluijmert AAC `61 13,65 -0.8 m/s13,74
2 Ilse Prins AAC `61 13,98 -0.8 m/s13,58
3 Sarah de Vries AV Impala 14,17 -0.8 m/s14,16
4 Nanou Hofmann Heerenveen 14,69 -0.8 m/s14,53
5 Tess Gerdes SPWS 15,01 -0.8 m/s13,69
6 Rixt Hofenk de Sprinter 16,15 -0.8 m/s15,92
Annabel Paul AV Jahn II DNS 12,00

Uitslagen 300 meter horden Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Elin Slagt AAC `61 53,27 52,23
2 Noortje Knoll Groningen 53,78 56,98
3 Maud Visscher Groningen 53,96 54,99
BM Anniek Draaistra (BM) AV NOP 55,52 55,68
4 Nanou Hofmann Heerenveen 59,17 54,08
Sarah de Vries AV Impala DNS 55,00
Annabel Paul AV Jahn II DNS 48,58

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,54 10,72 11,03 10,31 11,19 10,94 11,19 11,17
2 Maud Visscher Groningen 10,67 10,16 11,05 10,76 10,29 10,15 11,05 11,19
3 Nikita Nie Groningen X 9,66 9,50 9,72 9,55 9,29 9,72 11,09
4 Eva Martens Groningen 8,93 9,65 X X 8,56 X 9,65 10,20
5 Noortje Sieperda HRRR 7,96 7,68 7,36 7,68 7,20 6,46 7,96 8,42
Lisanne de Haan Heerenveen - - - - - - DNS 8,31

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Danique Huisjes Groningen 32,53 15,00
2 Nikita Nie Groningen 29,99 10,00
3 Lotte Slomp AAC `61 23,61 15,00
4 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 22,72 18,64
5 Maud Visscher Groningen 21,34 16,00

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 29,75 32,34
2 Karin Vlasblom AV Impala 26,21 26,69
3 Lotte Slomp AAC `61 22,77 26,87
4 Noortje Sieperda HRRR 21,29 20,66
Jildou Binnema Heerenveen NM 25,88
Hannah Moll AV Jahn II DNS 31,74

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
BM Anniek Draaistra (BM) AV NOP 1,48 1,45
1 Rixt Hofenk de Sprinter 1,40 1,35
2 Ellis van Leeuwen Groningen 1,25 1,25
3 Fleur de Vries AV Impala 1,20 1,35

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
BM Noortje Schothuis (BM) MPM 2,36 2,60
1 Fera Fieke de Vries Heerenveen 2,16 1,96
2 Alicia van...er Tempel Heerenveen 1,96 1,96
3 Danique Huisjes Groningen 1,86 2,16