Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Danara Stoppels Groningen 13,47 -1.3 m/s13,13
2 Maaike Geerling AV PEC 1910 13,68 -3.3 m/s14,00
3 Denise Zanferrari Groningen 13,70 -3.3 m/s13,30
4 Sabrina Cruden Heerenveen 14,47 -3.3 m/s13,70
5 Rebecca Leune HAC `63 15,36 -5.3 m/s14,38
6 Samantha Vondeling HAC `63 16,16 -5.3 m/s14,46
Esmee Douma Groningen DNS 13,40

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Sara Mina Saberi Groningen 27,91 -2.2 m/s27,56
Noortje Huitema Groningen DNS 27,39
Esmee Douma Groningen DNS 27,40

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Noortje Huitema Groningen 1:03,52 59,46
2 Sara Mina Saberi Groningen 1:07,76 1:02,08
3 Eline Ruige AV Lionitas 1:08,88 1:05,12
4 Larissa Wubbolts HRRR 1:09,62 1:05,81
5 Emma van Wieren AV Impala 1:16,33 1:15,00
Lisanne Haasdijk AV Lionitas DNS 1:07,00

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sanne Niestijl AAC `61 2:33,04 2:28,45
2 Eline Vledder AV Impala 2:42,41 2:34,83
3 Marene Scholtens AV Lionitas 2:43,79 2:32,06
4 Ramona van den Berg AV Lionitas 2:54,08 3:00,00

Uitslagen 100 meter horden Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Anouk Schoop AV NOP 15,09 -2.7 m/s14,84
2 Fiona de Vries AV Impala 16,33 -2.7 m/s16,83
3 Sabrina Cruden Heerenveen 16,66 -2.7 m/s16,49
4 Maaike Geerling AV PEC 1910 16,97 -2.7 m/s15,12
5 Lianne Vroom AAC `61 17,89 -2.7 m/s18,23
6 Isabeau Leegwater Groningen 19,46 -2.7 m/s18,09

Uitslagen 400 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
Anke Binnema Heerenveen DNS 51,29

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 38,84 41,81
2 Rozemarie Fokkema Groningen 30,94 34,81
3 Lilian van Klinken Groningen 29,89 29,57
4 Amber Slomp AAC `61 24,65 28,21
5 Samantha Vondeling HAC `63 15,32 19,88

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen X 12,98 13,89 X 13,15 X 13,89 14,82
2 Sofie Dokter Groningen 11,67 12,06 11,44 12,27 X 11,53 12,27 13,39
3 Rozemarie Fokkema Groningen X 11,56 X 11,86 11,42 11,52 11,86 13,04
4 Sabrina Cruden Heerenveen - 9,66 10,16 11,06 10,01 10,61 11,06 11,27
5 Carmen de Wolff AV Lionitas 8,46 9,18 9,49 8,36 8,82 8,73 9,49 9,75
6 Rebecca Leune HAC `63 9,08 8,73 7,86 8,22 8,39 6,86 9,08 9,72
7 Amber Slomp AAC `61 7,70 7,98 7,16 7,70 7,50 X 7,98 8,74

Uitslagen Kogelslingeren Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Lilian van Klinken Groningen 37,97 40,67
2 Rozemarie Fokkema Groningen 37,15 40,82
3 Amber Slomp AAC `61 19,01 24,61
4 Samantha Vondeling HAC `63 18,76 18,22

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 42,38 47,40
2 Sofie Dokter Groningen 37,86 41,30
3 Isabeau Leegwater Groningen 31,39 31,14
Carmen de Wolff AV Lionitas DNS 33,90

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Floor Dijkstra AAC `61 1,60 1,61
2 Pieta Wartena Spartacus 1,30 1,25

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Floor Dijkstra AAC `61 9,84 -0.6 m/s---
2 Larissa Wubbolts HRRR 9,29 +0.9 m/s9,96
3 Lianne Vroom AAC `61 8,95 +0.6 m/s9,71

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nienke Voesten AV NOP 2,26 2,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Anouk Schoop AV NOP 5,27 5,07 5,11 5,22 X 5,17 5,27 +1.3 m/s5,55
2 Sabrina Cruden Heerenveen 4,97 4,59 4,85 4,80 4,88 X 4,97 +0.3 m/s5,02
3 Lianne Vroom AAC `61 4,02 4,12 3,98 3,93 X 3,79 4,12 +2.0 m/s4,35
Anke Binnema Heerenveen - - - - - - DNS 4,68
Floor Dijkstra AAC `61 - - - - - - DNS 5,13
Rebecca Leune HAC `63 - - - - - - DNS 3,92