• 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • Discus
  • Kogel
  • Speer
  • Hoog
  • Polshoog
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Daan Sikkema AV Lionitas 10,97 -3.1 m/s10,71
    2 Mike Berends AAC `61 11,47 -3.1 m/s10,87
    3 Robin Stoker de Sprinter 11,70 -3.1 m/s11,80
    4 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 11,92 -3.1 m/s11,39
    5 Noah Sherif Groningen 11,98 -2.4 m/s12,00
    6 Ilya Nauta Heerenveen 12,33 -2.4 m/s12,26
    7 Tim Hermans Groningen 12,60 -3.1 m/s11,88
    8 Darriën Depenbrock AV Jahn II 13,29 -2.4 m/s12,70
    9 Martijn Thoen Groningen 15,26 -2.4 m/s21,97

    Uitslagen 80 meter horden Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Daan Sikkema AV Lionitas 13,43 -0.8 m/s12,96
    2 Mike Berends AAC `61 13,59 -0.8 m/s13,75
    3 Wang van I...n Schenau Groningen 15,70 -0.8 m/s15,73
    4 Robin Postma Groningen 16,89 -0.8 m/s16,82

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Tim Duker AAC `61 26,21 24,27
    2 Mike Berends AAC `61 22,93 25,98
    3 Daniël de Jong AV Jahn II 19,19 16,83
    4 Simon Bouma AV Impala 17,67 17,24
    5 Noah Sherif Groningen 17,31 10,37
    6 Ruben Piek AV Impala 16,07 17,03
    Chris van der Walle Start `78 DNS 19,91

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Daan Sikkema AV Lionitas 9,93 9,50 8,91 9,00 9,71 9,06 9,93 9,52
    2 Tim Duker AAC `61 9,87 9,83 8,68 9,64 8,63 - 9,87 9,62
    3 Chris van der Walle Start `78 8,29 8,10 8,81 9,11 9,09 8,90 9,11 10,34
    4 Daniël de Jong AV Jahn II - 6,87 6,42 6,89 6,76 7,31 7,31 7,30
    5 Ilya Nauta Heerenveen 6,66 6,74 6,76 6,62 6,89 6,73 6,89 6,57
    6 Ruben Piek AV Impala 6,86 6,45 6,48 6,22 6,20 6,02 6,86 6,81
    7 Marne van der Kooi AV Impala 6,85 - - - - - 6,85 7,09
    8 Martijn Thoen Groningen 5,19 5,82 5,98 5,51 - 6,13 6,13 5,47

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Mike Berends AAC `61 1,40 1,62
    1 Marne van der Kooi AV Impala 1,40 1,41
    1 Cuno Harmes Groningen 1,40 1,50
    4 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 1,35 1,30
    5 Mart Groenboom Groningen 1,30 1,20

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Ilya Nauta Heerenveen 1,96 1,86
    Darriën Depenbrock AV Jahn II NM 1,40

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Daan Sikkema AV Lionitas 4,71 4,32 - 4,69 4,01 3,95 4,71 +2.7 m/s4,79
    2 Robin Stoker de Sprinter 4,39 4,40 4,38 4,30 4,23 4,40 4,40 -0.5 m/s4,50
    3 Marne van der Kooi AV Impala 4,07 4,09 4,01 4,10 3,79 3,76 4,10 +2.0 m/s4,49
    4 Simon Bouma AV Impala 4,07 3,81 3,72 3,52 X 3,56 4,07 +1.5 m/s4,04
    5 Kai Gorter Groningen 2,73 3,95 3,46 X 3,99 3,83 3,99 +0.2 m/s4,25
    6 Cuno Harmes Groningen 3,92 3,79 X 3,73 3,76 3,65 3,92 +0.7 m/s4,28
    7 Mart Groenboom Groningen 3,57 2,91 1,98 3,11 X 2,96 3,57 +2.2 m/s3,30
    8 Robin Postma Groningen X 3,08 3,16 3,30 3,08 3,22 3,30 +1.0 m/s3,55
    9 Martijn Thoen Groningen 2,54 2,52 X - - - 2,54 +2.0 m/s2,55