Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Djalil Pater Groningen 13,21 -2.6 m/s12,27
BM Coen de Haan (BM) SPLS 13,22 -2.6 m/s12,13
2 Akaash Spikman Groningen 13,49 -2.6 m/s12,42
3 Jamil Sherif Groningen 13,87 -2.0 m/s13,57
4 Ziggy Veldman Heerenveen 14,23 -2.6 m/s12,71
BM Tim Tempelman (BM) SPLS 14,46 -2.0 m/s14,35
5 Albert Van der Woude AV Impala 14,64 -2.0 m/s13,92
Marijn Piek AV Impala DNS 12,47
Thijs Sturing Groningen DNS 13,60

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Wouter de Roo HAC `63 2:13,85 2:13,39
2 Nando Kramer AV Aquilo 2:14,10 2:10,13
3 Wu Ping Kuiper Groningen 2:14,83 2:14,46
4 Sweder Visser AAC `61 2:17,51 2:17,00
5 Sam van der Werf HRRR 2:20,77 2:17,44
6 Tim van Es HAC `63 2:22,44 2:17,90
7 Luuk Knossen AV Aquilo 2:29,23 2:22,20
Marijn Piek AV Impala DNS 2:13,79
Leroy Oostman Groningen DNF 2:11,00

Uitslagen 100 meter horden Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Mark Scholten AV Impala 15,07 -0.9 m/s15,01
1 Akaash Spikman Groningen 15,07 -0.9 m/s15,27
BM Coen de Haan (BM) SPLS 15,07 -0.9 m/s14,59
3 Ziggy Veldman Heerenveen 17,30 -0.9 m/s16,78
Thijs Sturing Groningen DNS 19,12

Uitslagen 300 meter horden Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Rinze Kwak AV Aquilo 48,78 54,89
2 Mark Scholten AV Impala 50,46 47,76

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Pjotr ter Doest AV Impala 32,71 32,96
Djalil Pater Groningen DNS 17,97

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam ResOBP
BM Coen de Haan (BM) SPLS 13,03 13,31
1 Pjotr ter Doest AV Impala 9,21 9,92
2 Sander Kuijpens Spartacus 7,87 5,83

Uitslagen Kogelslingeren Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jamil Sherif Groningen 25,79 20,00
BM Timon Hoeve (BM) SPLS 25,78 23,50
2 Rinze Kwak AV Aquilo 22,02 25,30
3 Albert Van der Woude AV Impala 20,84 19,39

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Djalil Pater Groningen 1,65 1,65
2 Thijs Jorritsma HRRR 1,55 1,70
BM Timon Hoeve (BM) SPLS 1,55 1,51
BM Tim Tempelman (BM) SPLS 1,45 1,60
3 Albert Van der Woude AV Impala 1,40 1,45
4 Sander Kuijpens Spartacus 1,30 1,20

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Ziggy Veldman Heerenveen 4,96 +1.8 m/s5,53
2 Albert Van der Woude AV Impala 4,61 -0.5 m/s4,78
3 Rinze Kwak AV Aquilo 4,58 +1.0 m/s4,65
Jilke Oswald HRRR NM 4,61
Djalil Pater Groningen DNS 5,33