• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Scopias Atletiek MC Scopias Atletiek - MJC 11 6494
    2 Atletiek Maastricht MC Team 1 Atletiek Maastricht - MJC
    Begeleider: Marion Hoefkens
    Jurylid: Jasper van Rooij
    8 5363
    3 Swift Atletiek MC Swift Atletiek - MJC
    Begeleider: Denice Geraedts
    7 5361
    4 AVON MC AVON - MJC
    Begeleider: Angele Rollinger
    Jurylid: Ushe Baerveldt
    6 4484
    5 AV Achilles Top MC AV Achilles Top - MJC
    Begeleider: Janine koolen/ Leonie Wagelaar
    Jurylid: Chantal Diederen
    8 4432
    6 Atletiek Helden / Atletiek Leudal MC - MJC
    Begeleider: Michael Snijders
    Jurylid: Judith Joris
    5 3581
    7 AV Unitas MC Team 2 AV Unitas - MJC
    Begeleider: Cindy Nolte
    6 3403
    8 AV Weert MC AV Weert - MJC
    Begeleider: B crolla
    Jurylid: Ouder
    4 3235
    9 AV Caesar MC AV Caesar - MJC
    Begeleider: Manon Lutt
    Jurylid: Bert Nijssen
    6 3044
    10 AV Unitas MC Team 1 AV Unitas - MJC
    Begeleider: Cindy Nolte
    6 2838
    11 Atletiek Maastricht MC Team 2 Atletiek Maastricht - MJC
    Begeleider: Marion Hoefkens
    Jurylid: Jasper van rooij
    8 2362
    12 STB MC STB - MJC
    Begeleider: Dinand Radstake
    Jurylid: Rik Radstake
    4 2084

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Lynn Behnke Scopias Atletiek MC 10,58 -0.5 m/s10,51 691
    2 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MC 10,82 -0.5 m/s10,60 649
    3 Lisanne de Vreede Swift Atletiek MC 11,27 -0.5 m/s11,17 575
    4 Sarah Bacuna Scopias Atletiek MC 11,34 +1.0 m/s--- 564
    5 Lieke Feron AVON MC 11,40 +1.0 m/s--- 555
    6 Liv Musz AV Achilles Top MC 11,43 +1.0 m/s--- 550
    7 Jaane Visschers AV Caesar MC 11,48 -1.0 m/s--- 543
    8 Kiki Kooijman AV Weert MC 11,56 -0.3 m/s--- 531
    9 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 11,63 -0.5 m/s11,54 520
    10 Eline Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 11,69 +1.0 m/s--- 512
    11 Lieke Widdershoven AVON MC 11,75 +1.0 m/s--- 503
    12 Marle Leushuis Atletiek M...MC Team 1 11,78 +1.0 m/s--- 499
    13 Sam Cauven Atletiek H...Leudal MC 11,78 -0.3 m/s12,23 499
    14 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 11,83 +1.2 m/s--- 491
    15 Jonne Huveneers AV Caesar MC 11,85 -1.0 m/s--- 489
    16 Kiki van Lieshout Atletiek M...MC Team 1 11,89 -0.3 m/s11,92 0
    17 Kaela Peeters Scopias Atletiek MC 12,08 -0.5 m/s11,80 0
    18 Tara van Mil AV Unitas MC Team 2 12,11 +1.2 m/s--- 452
    19 Rianne Diederen AV Achilles Top MC 12,14 +1.0 m/s--- 448
    20 Luna Bodelier AV Achilles Top MC 12,16 +1.0 m/s--- 0
    21 Lynn Diederen Atletiek H...Leudal MC 12,18 -0.3 m/s12,53 443
    22 Finette Lebouille AV Unitas MC Team 1 12,21 +1.2 m/s--- 0
    23 Bente Boerland Swift Atletiek MC 12,28 +1.0 m/s--- 0
    24 Coco Hendriks Atletiek M...MC Team 2 12,44 -0.5 m/s9,63 409
    25 Lisa Blokzijl AV Unitas MC Team 2 12,45 +1.2 m/s--- 408
    26 Meike Janssen AV Weert MC 12,63 -0.3 m/s--- 385
    27 Anna Coerver STB MC 12,65 -1.0 m/s--- 382
    28 Renee Christophe Atletiek M...MC Team 2 12,76 +1.0 m/s--- 369
    29 Audrey Reijnen STB MC 12,82 -1.0 m/s--- 361
    30 Esther Divincenzo AVON MC 12,85 +1.0 m/s--- 0
    31 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 13,42 +1.0 m/s--- 0
    32 Julia Trommelen AV Unitas MC Team 2 13,65 +1.2 m/s--- 0
    Laura Schreuders Atletiek M...MC Team 2 DNS --- 0
    Jill Herfs AV Caesar MC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lynn Behnke Scopias Atletiek MC 2:29,72 2:27,88 562
    2 Isis Levels Scopias Atletiek MC 2:31,46 2:25,99 545
    3 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 2:38,04 2:30,42 486
    4 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 2:38,20 2:42,60 484
    5 Fien van der Vleugel Atletiek M...MC Team 1 2:40,85 --- 462
    6 Anna Coerver STB MC 2:43,41 2:38,47 441
    7 Liv Musz AV Achilles Top MC 2:46,87 --- 413
    8 Eline Prickaerts Atletiek M...MC Team 1 2:47,20 2:38,68 0
    9 Hannah Kling AVON MC 2:47,25 --- 410
    10 Lieke Widdershoven AVON MC 2:49,77 --- 391
    11 Lieke Rijk Swift Atletiek MC 2:54,17 3:10,23 359
    12 Lynn Diederen Atletiek H...Leudal MC 2:56,38 2:47,78 343
    13 Audrey Reijnen STB MC 2:56,60 --- 342
    14 Esther Divincenzo AVON MC 2:57,28 --- 0
    15 Eline Konings Swift Atletiek MC 3:00,80 2:58,54 313
    16 Sanne Dauvillier AV Unitas MC Team 1 3:01,62 --- 308
    17 Xenia Raptis Scopias Atletiek MC 3:01,75 2:52,92 0
    18 Lisa Blokzijl AV Unitas MC Team 2 3:04,35 3:12,02 290
    19 Myrthe van Zandvoort Atletiek M...MC Team 2 3:08,89 --- 262
    20 Hanne Frees AV Unitas MC Team 2 3:10,40 --- 253
    21 Maureen Mols AV Achilles Top MC 3:13,59 --- 0
    22 Frauke Classen Swift Atletiek MC 3:18,01 3:02,14 0
    23 Noor Klinkenberg AV Unitas MC Team 2 3:18,66 --- 0
    Maxime Visser Atletiek M...MC Team 2 DNS --- 0
    Laura Schreuders Atletiek M...MC Team 2 DNS --- 0
    Lisan Stijnen AV Caesar MC DNS 2:42,90 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MC 12,16 -1.9 m/s12,41 683
    2 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 13,59 -1.9 m/s13,81 527
    3 Isis Levels Scopias Atletiek MC 13,60 +0.3 m/s--- 526
    4 Lisanne de Vreede Swift Atletiek MC 14,69 -1.9 m/s14,95 427
    5 Kiki Kooijman AV Weert MC 15,91 -0.6 m/s--- 333
    6 Jaane Visschers AV Caesar MC 16,12 -0.8 m/s--- 318
    7 Anouk Pinxt AV Caesar MC 16,18 -0.8 m/s--- 314
    8 Roos Postema Atletiek M...MC Team 1 16,22 -1.9 m/s12,13 311
    8 Marle Leushuis Atletiek M...MC Team 1 16,22 -0.6 m/s--- 311
    10 Mette Jacobs Scopias Atletiek MC 16,69 +0.3 m/s--- 0
    11 Lieke Feron AVON MC 16,80 -0.8 m/s--- 272
    12 Indra Ivens Atletiek H...Leudal MC 17,38 -0.6 m/s--- 236
    13 Maureen Mols AV Achilles Top MC 17,55 +0.3 m/s--- 226
    14 Meike Janssen AV Weert MC 17,85 -0.6 m/s--- 209
    15 Floor Eijkmans AV Achilles Top MC 18,64 +0.3 m/s--- 166
    Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 DQ 12,73 0
    Liv Steinbusch AV Achilles Top MC DNS 16,23 0
    Carlijn Mols STB MC DNS --- 0
    Kyra Hoogeboom STB MC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 37,59 36,34 35,09 X 37,59 --- 584
    2 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MC 36,48 35,14 X 35,86 36,48 38,84 568
    3 Valerie Chu AV Weert MC 25,76 25,74 24,04 21,71 25,76 --- 408
    4 Kaela Peeters Scopias Atletiek MC 24,53 22,55 21,54 24,92 24,92 20,58 0
    5 Anne Kuijpers AVON MC 14,81 19,26 X 16,82 19,26 --- 293
    6 Anouk Pinxt AV Caesar MC 17,47 X 17,28 18,51 18,51 --- 279
    7 Iris Coumans AV Caesar MC 17,71 16,93 18,10 17,87 18,10 --- 0
    8 Maureen Mols AV Achilles Top MC X 17,83 16,99 15,60 17,83 19,25 265
    9 Finette Lebouille AV Unitas MC Team 1 X 16,58 17,64 X 17,64 --- 262
    10 Renske Helwegen Swift Atletiek MC 15,83 16,44 16,79 17,51 17,51 --- 259
    11 Emma Sijtsma Atletiek M...MC Team 1 X 16,46 13,17 16,51 16,51 --- 0
    12 Margreet de Vilder Atletiek M...MC Team 2 14,90 14,75 X 15,47 15,47 --- 217
    13 Fenne Driessen AV Achilles Top MC 13,81 13,97 14,78 15,47 15,47 16,03 0
    14 Hanne Frees AV Unitas MC Team 2 13,58 14,58 13,32 15,00 15,00 --- 207
    15 Maud Seuren AV Weert MC 13,71 14,86 13,06 14,26 14,86 --- 0
    16 Marit Joris Atletiek H...Leudal MC 13,98 14,01 13,98 13,33 14,01 --- 185
    17 Lynn Brendel AV Unitas MC Team 1 11,57 12,73 11,66 11,60 12,73 --- 0
    18 Esther Divincenzo AVON MC 12,51 X 11,94 11,66 12,51 --- 0
    19 Kim van der Heijden Atletiek M...MC Team 2 12,08 X 11,48 10,17 12,08 --- 0
    20 Frauke Classen Swift Atletiek MC 9,97 8,90 8,85 9,64 9,97 --- 0
    Carlijn Mols STB MC - - - - DNS --- 0
    Kyra Hoogeboom STB MC - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Jaybre Wau Atletiek M...MC Team 1 12,69 12,88 13,48 12,34 13,48 --- 677
    2 Audrey Jacobs Scopias Atletiek MC 11,46 13,30 12,44 12,52 13,30 13,06 670
    3 Boglarka ...rekgyarto Swift Atletiek MC 10,83 11,08 10,27 10,62 11,08 11,62 573
    4 Valerie Chu AV Weert MC 8,40 9,07 9,24 9,30 9,30 --- 488
    5 Anne Kuijpers AVON MC 8,53 7,91 7,07 8,04 8,53 --- 449
    6 Renske Helwegen Swift Atletiek MC 7,90 7,97 7,26 7,85 7,97 --- 0
    7 Fenne Driessen AV Achilles Top MC 6,61 7,86 7,21 7,83 7,86 --- 414
    8 Saar Stijnen Atletiek H...Leudal MC 6,66 7,49 X 6,56 7,49 --- 393
    9 Emma Sijtsma Atletiek M...MC Team 1 7,21 7,33 6,78 5,86 7,33 --- 0
    10 Maud Seuren AV Weert MC 6,26 6,49 6,56 6,75 6,75 --- 0
    11 Jonne Huveneers AV Caesar MC 5,48 6,53 5,98 4,93 6,53 --- 338
    12 Margreet de Vilder Atletiek M...MC Team 2 5,85 6,51 6,10 5,58 6,51 --- 337
    13 Kim van der Heijden Atletiek M...MC Team 2 6,28 6,41 6,42 5,74 6,42 --- 0
    14 Lobke Pollen Scopias Atletiek MC 4,87 6,18 5,69 5,51 6,18 --- 0
    15 Lynn Brendel AV Unitas MC Team 1 4,64 5,55 5,16 5,43 5,55 --- 278
    16 Julia Trommelen AV Unitas MC Team 2 4,91 4,68 5,22 5,08 5,22 --- 256
    17 Audrey Reijnen STB MC X 5,07 4,59 4,96 5,07 --- 246
    Kyra Hoogeboom STB MC X X X X NM --- 0
    Livana Peeters Scopias Atletiek MC - - - - DNS 6,82 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 1,50 1,55 623
    2 Lynn Diederen Atletiek H...Leudal MC 1,45 --- 582
    3 Lidianne Smits AV Unitas MC Team 2 1,40 --- 541
    3 Ilse Donners AVON MC 1,40 --- 541
    5 Fien van der Vleugel Atletiek M...MC Team 1 1,35 --- 499
    5 Rianne Diederen AV Achilles Top MC 1,35 --- 499
    7 Saar Stijnen Atletiek H...Leudal MC 1,35 --- 0
    8 Bente Boerland Swift Atletiek MC 1,35 --- 499
    9 Floor Eijkmans AV Achilles Top MC 1,35 1,30 0
    10 Kiki Kooijman AV Weert MC 1,35 --- 499
    11 Hermke Hesseling Scopias Atletiek MC 1,30 1,30 0
    11 Eline Konings Swift Atletiek MC 1,30 --- 0
    13 Emma Sijtsma Atletiek M...MC Team 1 1,30 --- 0
    13 Meike Janssen AV Weert MC 1,30 --- 0
    15 Renee Christophe Atletiek M...MC Team 2 1,15 --- 352
    16 Myrthe van Zandvoort Atletiek M...MC Team 2 1,05 --- 0
    Jill Herfs AV Caesar MC DNS --- 0
    Carlijn Mols STB MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Lina Vercoulen Scopias Atletiek MC 4,74 4,85 4,82 4,66 4,85 +2.9 m/s5,04 591
    2 Ilse Donners AVON MC 4,39 4,54 4,38 4,31 4,54 +0.0 m/s--- 527
    3 Laura-Lee ...ppeltants AV Unitas MC Team 1 4,15 4,24 4,27 4,32 4,32 +0.0 m/s--- 482
    4 Lidianne Smits AV Unitas MC Team 2 4,29 4,26 4,14 4,03 4,29 +1.1 m/s--- 476
    5 Lynn van Ham AV Achilles Top MC 4,28 X 4,02 4,12 4,28 +4.5 m/s4,21 474
    6 Bente Boerland Swift Atletiek MC 3,96 4,05 4,16 4,08 4,16 +0.0 m/s--- 450
    7 Anouk Pinxt AV Caesar MC 3,84 4,12 3,88 3,87 4,12 +2.3 m/s--- 442
    8 Iris van den Heuvel Atletiek M...MC Team 1 3,90 4,10 3,94 3,76 4,10 +0.0 m/s--- 438
    9 Marit Joris Atletiek H...Leudal MC 3,72 3,84 4,02 4,04 4,04 +0.0 m/s--- 426
    10 Sam Cauven Atletiek H...Leudal MC 3,95 3,82 4,04 2,94 4,04 +0.9 m/s--- 0
    11 Dette Hofman AV Unitas MC Team 1 X 4,00 X 3,80 4,00 +2.7 m/s--- 0
    12 Coco Hendriks Atletiek M...MC Team 2 3,72 3,99 3,92 3,57 3,99 +0.0 m/s--- 416
    13 Iris Coumans AV Caesar MC 3,91 3,73 3,73 3,93 3,93 +2.3 m/s--- 0
    14 Luna Bodelier AV Achilles Top MC 3,29 3,92 3,55 3,57 3,92 +1.3 m/s4,16 0
    15 Valerie Chu AV Weert MC 3,65 3,68 3,82 3,80 3,82 +2.4 m/s--- 382
    16 Renske Helwegen Swift Atletiek MC X 3,31 X 3,67 3,67 +1.4 m/s--- 0
    17 Anna Coerver STB MC 3,44 X 2,75 3,47 3,47 +0.3 m/s--- 312
    18 Maud Seuren AV Weert MC 3,03 3,31 3,33 3,26 3,33 +0.0 m/s--- 0
    19 Noor Klinkenberg AV Unitas MC Team 2 3,15 2,55 2,82 2,90 3,15 +0.1 m/s--- 0
    20 Lobke Pollen Scopias Atletiek MC 3,00 2,88 2,87 2,64 3,00 +0.2 m/s3,29 0
    21 Joyce Rusche Atletiek M...MC Team 2 2,53 2,68 2,68 2,71 2,71 +0.2 m/s--- 0
    Fien van der Vleugel Atletiek M...MC Team 1 - - - - DNS --- 0