Uitslagen Openingswedstrijd

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Olle Van der Walle AV Attila 18,06 -2.0 m/s17,57



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Olle Van der Walle AV Attila 38,65 37,00



Jongens Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Hannes Schulz Duitsland 1:31,62 1:26,88



Jongens Junior A - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben van de Boel AV Attila 31,72 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 3,60 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,51 ---



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ties van Beek AV Sprint 17,57 -2.0 m/s17,80
2 Gianni Brunken AV Sprint 18,20 -2.2 m/s---
3 David van Warmerdam Eindhoven 19,01 -0.1 m/s---
4 Jurre van Disseldorp AV Oss `78 19,44 -1.0 m/s---
5 Duc Hendriksen AV Attila 20,38 -2.2 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jim Van Esch Taxandria 39,59 ---
2 Chuck Pols PH 41,36 ---
3 Jurre van Disseldorp AV Oss `78 42,77 ---



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 1:33,27 1:30,00
2 Duc Hendriksen AV Attila 1:48,25 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jamie Hanselaar Typhoon 5:07,20 ---
2 Sem Van Campen AV Sprint 5:08,35 ---
3 Koen Tilman AV Sprint 5:11,69 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Ties van Beek AV Sprint 15,74 -1.6 m/s16,16
2 Gianni Brunken AV Sprint 16,54 -1.6 m/s---
3 Christian Maas Taxandria 20,45 -1.6 m/s20,59
Chuck Pols PH DNS ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Matyas Kerekgyarto Swift 16,70 ---
2 Thomas Knoop Typhoon 12,36 11,87



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Knoop Typhoon 56,67 58,07
2 Robbert Maas Spado 48,46 49,01
3 Chuck Pols PH 47,92 38,29
4 Rens de Graauw PH 42,44 42,00
5 Jeremy van Zutven PH 40,61 45,73
6 Jurre van Disseldorp AV Oss `78 38,05 ---
7 Jamie Hanselaar Typhoon 34,22 ---
8 Duc Hendriksen AV Attila 28,33 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeremy van Zutven PH 1,65 1,75
2 Christian Maas Taxandria 1,55 1,45
Casper Haagh Scorpio DNS ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Chuck Pols PH 3,20 3,10
2 Jeremy van Zutven PH 3,20 3,00
3 Rens de Graauw PH 2,70 2,60
Rico Timmermans PH NM 2,70
Finn de Graaf AV Attila DNS ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Finn de Graaf AV Attila 6,14 6,49
2 Max Munsters Eindhoven 5,86 ---
Casper Haagh Scorpio DNS ---



Jongens Junior C1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Viggo Tijbosch PH 18,85 +0.0 m/s20,00
2 Luc de Kruijf PH 20,89 -1.0 m/s---
3 Max de Kruijf PH 21,11 -1.7 m/s21,50
4 Kamiel Watzeels AV Attila 22,52 -2.2 m/s---
Finn Verhoeff PH DNS ---



Jongens Junior C1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Diepen PH 43,05 ---
2 Lans Timmermans PH 43,67 ---



Jongens Junior C1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lans Timmermans PH 1:41,54 1:47,68
2 Max de Kruijf PH 1:42,19 1:43,20
3 Koen Diepen PH 1:44,33 1:42,00
4 Thomas van Orsouw AV Oss `78 1:48,94 1:48,34
5 Luc de Kruijf PH 1:58,22 2:00,00



Jongens Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Kamiel Watzeels AV Attila 5:30,76 ---



Jongens Junior C1 - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Viggo Tijbosch PH 16,28 -2.7 m/s---
Jake Romijn PH DNS ---
Finn Verhoeff PH DNS ---



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Viggo Tijbosch PH 11,71 ---
2 Ryan Jansen Scorpio 11,66 ---
3 Koen Diepen PH 9,34 ---
4 Luc de Kruijf PH 7,15 ---



Jongens Junior C1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ryan Jansen Scorpio 52,91 ---
2 Jake Romijn PH 32,18 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jake Romijn PH 1,45 1,65
2 Max de Kruijf PH 1,25 1,30



Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Viggo Tijbosch PH 5,51 ---
2 Jake Romijn PH 4,67 ---
Finn Verhoeff PH DNS ---



Jongens Junior C2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jaco Delissen AV Attila 18,25 +0.0 m/s18,87
2 Tim de Bruijn RK HAV 18,62 +0.0 m/s20,05
3 Yannick van Dijk PH 18,78 -2.0 m/s18,63
4 Bram Schutte PH 19,38 -1.7 m/s21,79
5 Milan Watzeels AV Attila 19,60 -1.7 m/s21,71
6 Remko van den Hout AV Attila 20,25 -1.0 m/s---
7 Jules Karremans AV Attila 21,56 -0.1 m/s---



Jongens Junior C2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn Hoondert Taxandria 42,15 ---



Jongens Junior C2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Veldhuizen Scorpio 1:33,69 1:38,00



Jongens Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn Hoondert Taxandria 4:50,45 ---
2 Milan Watzeels AV Attila 4:58,36 5:05,17
3 Cas van Gorp Taxandria 5:00,92 5:05,22
4 Remko van den Hout AV Attila 5:04,28 ---
5 Ivar van der Sanden PH 5:11,46 ---
6 Matthijs Slangen AV Attila 5:52,79 ---



Jongens Junior C2 - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Bram Schutte PH 19,81 -2.7 m/s---
Jeroen van Beckhoven AV Attila DNS 22,00



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dieter Stolzenbach PH 8,23 8,70



Jongens Junior C2 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Oberman PH 33,15 ---
2 Dieter Stolzenbach PH 19,69 18,07
3 Jules Karremans AV Attila 18,12 ---
4 Matthijs Slangen AV Attila 15,13 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim de Bruijn RK HAV 1,60 1,60
2 Jeroen van Beckhoven AV Attila 1,35 1,40



Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jaco Delissen AV Attila 5,49 ---
2 Yannick van Dijk PH 5,23 5,30
3 Bram Schutte PH 5,08 ---
4 Dieter Stolzenbach PH 4,73 4,54
5 Jules Karremans AV Attila 4,28 ---
6 Jeroen van Beckhoven AV Attila 3,79 4,00



Jongens Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jesse van Gestel AV Attila 23,85 -2.2 m/s---
2 Juriaan Visser PH 24,14 -1.4 m/s25,00
3 Julian Hoondert Taxandria 25,36 -1.0 m/s---



Jongens Junior D1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Julian Hoondert Taxandria 55,37 ---
2 Eren Yildirim AV Attila 56,35 ---



Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Timo van Ravestein AV De Keien 1:56,83 1:56,00
Eren Yildirim AV Attila DNS ---



Jongens Junior D1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Juriaan Visser PH 5:37,14 ---
2 Jesse van Gestel AV Attila 5:50,72 ---
3 Robin Hendriks Eindhoven 6:22,62 ---



Jongens Junior D1 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Merlijn Pellis AV Sprint 16,96 -1.6 m/s---
2 Pelle Slobbe AV Attila 17,75 -1.6 m/s---
3 Robin Hendriks Eindhoven 18,04 -1.6 m/s---
4 Jesse van Gestel AV Attila 21,13 -1.6 m/s---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Juriaan Visser PH 6,70 ---
2 Thijs van den Boom AV Attila 6,58 ---



Jongens Junior D1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Juriaan Visser PH 22,25 ---
Thijs van den Boom AV Attila DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 0.901.00ResOBP
1 Eren Yildirim AV Attila O XXX 0,90 ---



Jongens Junior D1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Pelle Slobbe AV Attila 3,84 ---
2 Merlijn Pellis AV Sprint 3,58 ---



Jongens Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Gijs Schoenmakers Taxandria 22,81 -0.5 m/s22,69
2 Milan van Rooij AV Attila 26,53 -0.4 m/s---



Jongens Junior D2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs Schoenmakers Taxandria 50,15 53,02



Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Florian Vriezen GACH 1:43,68 1:44,00
Mathijs van Os AV Attila DNS ---



Jongens Junior D2 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D2 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Florian Vriezen GACH 13,17 -1.6 m/s13,05
2 David van Laerhoven Taxandria 16,96 -1.6 m/s---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Florian Vriezen GACH 9,68 9,66
2 Matthijs Knoop Typhoon 8,17 8,88
3 Xavier van Zutven PH 6,70 6,98



Jongens Junior D2 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Tristen Strooper AV Attila 39,30 ---
2 Florian Vriezen GACH 36,94 36,88
3 Mathijs van Os AV Attila 34,12 ---
4 Matthijs Knoop Typhoon 33,58 33,00
5 Xavier van Zutven PH 21,39 21,01



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.35ResOBP
1 David van Laerhoven Taxandria O O O O XXO XXX 1,30 1,20
2 Jip Slobbe AV Attila O O O XXX 1,20 ---
2 Xavier van Zutven PH 1,20 1,25
Mathijs van Os AV Attila DNS ---



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Xavier van Zutven PH 3,91 3,99
2 David van Laerhoven Taxandria 3,90 ---
3 Milan van Rooij AV Attila 3,10 ---



Jongens Specials Junioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tom van den Berg AV Attila 14,09 -0.3 m/s---
2 Thomas de Laat AV Attila 15,81 -1.2 m/s---



Jongens Specials Junioren - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van den Berg AV Attila 1:56,50 ---
2 Thomas de Laat AV Attila 3:16,31 ---



Jongens Specials Junioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tom van den Berg AV Attila 7,02 ---
2 Thomas de Laat AV Attila 5,43 ---



Jongens Specials Junioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tom van den Berg AV Attila 4,27 ---
2 Thomas de Laat AV Attila 3,44 ---



Jongens Specials Senioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rob van den Heuvel AV Attila 14,40 -0.3 m/s---
2 Jos Rolsma AV Attila 14,53 -0.3 m/s---
3 Robinson Stein AV Attila 14,79 -0.3 m/s---
4 Dimitri Kruitwagen AV Attila 16,66 -1.2 m/s---
5 Dennis van Ierland AV Attila 17,03 -1.2 m/s---
6 David Joore AV Attila 21,40 -1.2 m/s---



Jongens Specials Senioren - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Rob van den Heuvel AV Attila 2:05,42 ---
2 Jos Rolsma AV Attila 2:13,74 ---
3 Robinson Stein AV Attila 2:27,49 ---
4 Dimitri Kruitwagen AV Attila 2:41,73 ---
5 David Joore AV Attila 2:51,83 ---
6 Dennis van Ierland AV Attila 2:56,02 ---



Jongens Specials Senioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Robinson Stein AV Attila 7,10 ---
2 Jos Rolsma AV Attila 6,50 ---
3 Rob van den Heuvel AV Attila 5,99 ---
4 Dennis van Ierland AV Attila 4,90 ---
5 Dimitri Kruitwagen AV Attila 4,85 ---
6 David Joore AV Attila 4,19 ---



Jongens Specials Senioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Robinson Stein AV Attila 4,04 ---
2 Jos Rolsma AV Attila 3,77 ---
3 Rob van den Heuvel AV Attila 3,35 ---
4 Dennis van Ierland AV Attila 3,24 ---
5 Dimitri Kruitwagen AV Attila 2,91 ---
6 David Joore AV Attila 2,48 ---



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rob Kraneveld DAK 19,59 -0.4 m/s---
2 Justus van Nierop DAK 20,05 +0.0 m/s19,75
3 Frank Pols Atledo 22,51 -1.7 m/s20,85
4 Hens Koreman Atledo 24,77 -0.5 m/s24,23
5 Frits van der Velden Atledo 25,47 -0.5 m/s23,00



Masters mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 38,43 37,70
2 Rob Kraneveld DAK 43,85 ---
3 Justus van Nierop DAK 45,15 43,01
4 Frits van der Velden Atledo 1:03,03 48,63



Masters mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 1:32,72 1:33,00



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Cas Wijkmans AV Astylos 5:15,90 ---
2 Hens Koreman Atledo 5:57,50 5:55,20



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jeroen Munsters Eindhoven 9,80 ---
2 Frank Pols Atledo 8,48 9,00
3 Roald van der Laan Spado 8,40 29,21
4 Johan van den Heuvel GVAC 8,24 ---
5 Frits van der Velden Atledo 7,90 8,42
6 Hens Koreman Atledo 7,25 7,58



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Paul de Graauw Spado 47,93 52,04
2 Frits van der Velden Atledo 28,99 35,75
3 Roald van der Laan Spado 27,59 ---
4 Justus van Nierop DAK 26,36 ---
5 Frank Pols Atledo 24,73 26,85



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeroen Munsters Eindhoven 4,75 ---
2 Frank Pols Atledo 3,92 4,15
3 Hens Koreman Atledo 3,74 3,59
4 Frits van der Velden Atledo 3,45 3,66



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jolien Stuijk AV Attila 19,95 +0.0 m/s20,28



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Amy Hasselton Spado 43,84 42,87



Meisjes Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne van der Lee Taxandria 1:53,93 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne van der Lee Taxandria 5:46,67 ---



Meisjes Junior A - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Pien Korstanje AV Attila 10,36 11,00



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amy Hasselton Spado 37,71 38,80
2 Pien Korstanje AV Attila 27,99 32,00
3 Floor Langerwerf AV Attila 17,17 20,05



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jolien Stuijk AV Attila 1,45 1,60



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aukje Meeuwesen AV Attila 2,00 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Pien Korstanje AV Attila 4,42 4,50



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Daantje de Vet PH 19,23 +0.0 m/s19,32
2 Luna Bernhard AV Sprint 20,36 -0.4 m/s---
Jawani Bangura AV De Keien DNS ---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Diepen PH 45,80 ---
2 Maysoun Juliana PAC 49,28 ---
3 Luna Bernhard AV Sprint 49,32 ---



Meisjes Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte van Orsouw AV Oss `78 1:49,75 1:53,53
2 Daantje de Vet PH 1:54,95 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Elke Wijkmans AV Astylos 5:24,08 5:14,97



Meisjes Junior B - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Amelie Van Rossum AV Oss `78 11,48 ---
Mabinty ba... Bangura AV De Keien DNS ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Kayla Ivens Belgie 39,23 42,00
2 Sanne Diepen PH 37,97 39,00
3 Svelte Marien Belgie 36,86 38,00
4 Evy van den Bossche Belgie 35,50 35,00
5 Amelie Van Rossum AV Oss `78 35,18 33,31



Meisjes Junior B - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Daantje de Vet PH 4,84 ---
Jawani Bangura AV De Keien DNS ---



Meisjes Junior C1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jessica Sluiter PH 19,70 +0.0 m/s20,53
2 Lise Romijn PH 19,87 -1.7 m/s20,98
3 Meike de Graauw PH 21,71 -0.1 m/s---
4 Anouk Andeweg AV Spiridon 23,58 -1.4 m/s25,00
5 Renée Overmeijer PH 23,80 -1.0 m/s---
6 Ruky Danaga AV Attila 25,42 -1.4 m/s---



Meisjes Junior C1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jessica Sluiter PH 43,88 ---



Meisjes Junior C1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ruky Danaga AV Attila 2:21,28 ---



Meisjes Junior C1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Nienke Blom AV Sprint 5:42,01 5:44,76
2 Danica Willemen Atledo 5:43,30 5:25,00
3 Femke Gijzen AV Sprint 6:12,08 ---
Tinke Grotenhuis PH DNS 5:21,18



Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 12,41 -0.5 m/s---
2 Jessica Sluiter PH 13,50 -0.5 m/s---
Renée Overmeijer PH DNF ---



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 11,62 ---
2 Meike de Graauw PH 8,18 ---
3 Georgette Thilleman RK HAV 7,54 ---
4 Alysa Sheppard Spado 7,20 ---
5 Anouk Andeweg AV Spiridon 6,96 ---



Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Alysa Sheppard Spado 35,57 ---
2 Georgette Thilleman RK HAV 20,82 ---
3 Anouk Andeweg AV Spiridon 20,44 ---
4 Meike de Graauw PH 19,63 ---
5 Nienke Blom AV Sprint 15,47 23,10



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.35ResOBP
1 Ruky Danaga AV Attila O O XO XO XXX XXX 1,25 ---
Femke Gijzen AV Sprint DNS 1,25



Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,85 ---
2 Lise Romijn PH 4,42 4,26
3 Meike de Graauw PH 3,97 ---



Meisjes Junior C2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Xenia Kroonen RK HAV 21,78 -2.2 m/s---
2 Fenna Gelderblom AV `56 22,23 -1.7 m/s21,90
3 Bridget van Rooij AV Attila 22,32 -0.4 m/s---
4 Moos van Gendt Eindhoven 22,35 -1.7 m/s21,80
5 Nomi Lautenslager AV Attila 24,54 -1.4 m/s25,00
6 Marjolijn Wolfs Taxandria 24,56 -1.0 m/s---
7 Michelle Draad Taxandria 24,58 -0.5 m/s24,30
8 Janne van Holland AV Attila 25,26 -0.4 m/s---
Barbara Karremans AV Attila DNS ---



Meisjes Junior C2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Tess De Jong Atledo 49,31 ---
2 Nomi Lautenslager AV Attila 55,20 ---
Xenia Kroonen RK HAV DNF ---



Meisjes Junior C2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Bieke Schipperen Scorpio 1:46,99 1:40,00



Meisjes Junior C2 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Anne de Jong Atledo 5:10,63 4:56,02
2 Dana van der Lee Taxandria 5:48,75 ---



Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

# Naam Res OBP
1 Bijou Leto AV Sprint 13,24 -0.5 m/s12,51
2 Joanne Schaap PH 13,37 -0.5 m/s---
3 Moos van Gendt Eindhoven 15,08 -0.5 m/s---
4 Xenia Kroonen RK HAV 15,43 -0.5 m/s---



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joanne Schaap PH 11,25 ---
2 Jill van Gurp AV Attila 9,14 8,50
3 Fenna Gelderblom AV `56 9,07 9,62
4 Elyn van den Bossche Belgie 7,82 ---
5 Xenia Kroonen RK HAV 6,77 ---
6 Janne van Holland AV Attila 6,55 ---
7 Marjolijn Wolfs Taxandria 6,23 ---



Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Joanne Schaap PH 39,35 ---
2 Fenna Gelderblom AV `56 30,83 30,08
3 Moos van Gendt Eindhoven 30,35 ---
4 Elyn van den Bossche Belgie 21,38 ---
5 Jill van Gurp AV Attila 16,61 20,00
6 Bridget van Rooij AV Attila 13,55 ---
Barbara Karremans AV Attila DNS ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Bijou Leto AV Sprint 4,58 ---
2 Xenia Kroonen RK HAV 4,18 ---
3 Nomi Lautenslager AV Attila 3,33 ---
4 Marjolijn Wolfs Taxandria 3,19 ---
5 Michelle Draad Taxandria 3,16 3,50
6 Janne van Holland AV Attila 2,72 ---
Barbara Karremans AV Attila DNS ---



Meisjes Junior D1 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Noa van Velzen PH 22,10 -2.2 m/s---
2 Isis Maas PH 23,23 -0.5 m/s23,00
3 Josje van Straalen AV Attila 24,27 -1.4 m/s24,40
4 Amber van Gurp AV Attila 25,59 -1.4 m/s29,00
5 Femke Timmermans AV Attila 27,11 -0.4 m/s---



Meisjes Junior D1 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Emma Gitz AV Attila 53,53 ---



Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Mila Strooper AV Attila 2:20,08 ---
Feline Verhoeff PH DNS ---



Meisjes Junior D1 - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Emma Gitz AV Attila 6:07,98 ---
2 Aniek de Man Nederland 7:05,70 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Josje van Straalen AV Attila 12,97 -0.2 m/s10,51
2 Mila Strooper AV Attila 13,49 -0.2 m/s---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mila Strooper AV Attila 7,95 ---
2 Nienke Overmeijer PH 7,89 ---
3 Fenna Winkel AV Sprint 7,51 8,03
4 Lindsey Thilleman RK HAV 7,28 ---
5 Eline van Kempen AV Attila 6,53 ---



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mila Strooper AV Attila 20,33 ---
2 Amber van Gurp AV Attila 17,12 15,57
3 Lindsey Thilleman RK HAV 16,65 ---
4 Jorie van der Laan Spado 14,34 ---
5 Nienke Overmeijer PH 13,48 ---
6 Aniek de Man Nederland 9,13 ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam 1.001.051.101.151.201.251.301.351.40ResOBP
1 Mila Strooper AV Attila O O O XO XXO XXX 1,35 ---
2 Isis Maas PH 1,15 1,25
2 Feline Verhoeff PH O O O O XXX 1,15 ---
4 Josje van Straalen AV Attila O O O XXX 1,10 1,20



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Noa van Velzen PH 4,10 ---
2 Isis Maas PH 3,80 3,65
3 Feline Verhoeff PH 3,77 ---
4 Nienke Overmeijer PH 3,65 ---
5 Fenna Winkel AV Sprint 3,52 3,57
6 Josje van Straalen AV Attila 3,46 3,40
7 Eline van Kempen AV Attila 3,42 ---
8 Emma Gitz AV Attila 3,30 3,20
9 Amber van Gurp AV Attila 3,12 3,00
10 Femke Timmermans AV Attila 2,99 ---



Meisjes Junior D2 - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Renske van der Steen PH 21,89 -1.4 m/s---
2 Margit Van Son Scorpio 22,07 -0.5 m/s22,10
3 Alexandra Elias RK HAV 22,90 -0.5 m/s22,94
4 Bente Meijer AV Attila 23,01 -0.1 m/s---
5 Anne van Kempen AV Attila 23,61 -0.1 m/s---
6 Madelief Ruijters AV Attila 24,25 -0.1 m/s---



Meisjes Junior D2 - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Margit Van Son Scorpio 49,24 48,00
2 Bente Meijer AV Attila 50,00 ---
3 Indy Lagarde Belgie 50,10 49,98



Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Indy Lagarde Belgie 1:51,82 1:55,13
2 Alexandra Elias RK HAV 1:57,14 1:59,20
3 Ifelunwa Igwala AV Attila 1:59,57 ---
4 Eden Brouwers PH 2:00,43 ---
5 Madelief Ruijters AV Attila 2:01,47 ---
6 Inge Kribbe AV Attila 2:31,31 ---
Aafke Wijkmans AV Astylos DNS 1:59,52



Meisjes Junior D2 - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam Res OBP
1 Fleur van ...r Meijden PH 12,08 -0.2 m/s11,24
2 Renske van der Steen PH 12,09 -0.2 m/s---
3 Eden Brouwers PH 12,16 -0.2 m/s---
4 Bente Meijer AV Attila 12,89 -0.2 m/s---
5 Ifelunwa Igwala AV Attila 13,36 -0.2 m/s---
Juul de Reijdt AV Sprint DNS 10,37



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lizzy Corsten AV Attila 8,73 ---
2 Alexandra Elias RK HAV 8,09 7,93
3 Ifelunwa Igwala AV Attila 7,93 ---
4 Fleur van ...r Meijden PH 7,89 ---



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Eden Brouwers PH 24,38 ---
2 Juul de Reijdt AV Sprint 20,08 22,59
3 Alexandra Elias RK HAV 17,70 15,33
4 Anne van Kempen AV Attila 15,47 ---
5 Lizzy Corsten AV Attila 13,54 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam 0.900.951.001.051.101.151.201.251.301.351.40ResOBP
1 Juul de Reijdt AV Sprint 1,60 1,55
2 Ifelunwa Igwala AV Attila 1,40 1,31
3 Fleur van ...r Meijden PH 1,35 1,30
4 Lizzy Corsten AV Attila O O O XO XXO XXO XXX 1,35 ---
5 Renske van der Steen PH O O O O O O XXX 1,30 ---
6 Eden Brouwers PH XO O O XXX 1,30 ---
7 Inge Kribbe AV Attila O O O - O XO XXX 1,15 ---



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Renske van der Steen PH 4,47 ---
2 Lizzy Corsten AV Attila 3,70 ---
3 Anne van Kempen AV Attila 3,47 ---
4 Inge Kribbe AV Attila 2,61 ---



Meisjes Specials Senioren - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Noortje Aerts AV Attila 24,43 -0.3 m/s---
2 Ilham Lamine AV Attila 26,89 -1.2 m/s---



Meisjes Specials Senioren - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ilham Lamine AV Attila 3:37,81 ---
2 Noortje Aerts AV Attila 4:06,63 ---



Meisjes Specials Senioren - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Noortje Aerts AV Attila 4,05 ---
2 Ilham Lamine AV Attila 3,74 ---



Meisjes Specials Senioren - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ilham Lamine AV Attila 1,50 ---
2 Noortje Aerts AV Attila 1,40 ---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jordy van Kuik AV Attila 17,73 -2.2 m/s---
2 Kris Riemersma AV De Keien 17,82 -2.0 m/s17,70
3 Stijn van Nierop DAK 18,18 -2.0 m/s17,62
4 Ingmar van der Geest AV De Keien 18,22 -2.0 m/s17,90
5 Wing-Hin Wong ASTX 20,01 +0.0 m/s19,00



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Stijn van Nierop DAK 37,34 36,91
2 Ingmar van der Geest AV De Keien 37,76 37,80
3 Tijke Wentink AV Attila 37,85 37,00
4 Puk van Gool AV Attila 37,90 37,50
5 Jordy van Kuik AV Attila 38,24 ---
6 Reuel Boyce AV 1923 42,35 ---
7 Wing-Hin Wong ASTX 47,30 42,00
Kris Riemersma AV De Keien DNS 37,30
André Faesen AV Attila DNF 36,46



Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Puk van Gool AV Attila 1:25,43 1:26,00
2 Tijke Wentink AV Attila 1:26,17 1:27,00



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tijke Wentink AV Attila 4:31,88 4:20,00



Senioren mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Glenn Pols Atledo 11,65 11,74



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dimitri Jonkers AV Sprint 64,08 65,64
2 Dries Meeusen Belgie 61,97 64,32
3 Julian de Leeuw AV Sprint 55,47 61,69
4 Farayi Chabvamuperu Belgie 49,74 53,00
5 Glenn Pols Atledo 42,69 45,22
6 Dylan Vink RK HAV 33,37 34,84
André Faesen AV Attila DNS 43,92



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam 1.00ResOBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 1,80 1,90



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sam Zijlmans AV Sprint 4,10 ---
2 André Faesen AV Attila 4,00 4,50
3 Steff van de Poel AV Sprint 3,90 ---
4 Alain Bettonviel AV Attila 3,80 ---
5 Martijn Kok AV Attila 3,20 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Steff van de Poel AV Sprint 6,10 ---
2 Dylan Vink RK HAV 5,34 4,95



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anne van de Wiel AV Sprint 18,51 -2.0 m/s18,50
2 Myke van de Wiel AV Sprint 18,61 -2.0 m/s18,50



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Sophie de Groot HAAS 43,91 ---
2 Margo Heurman HAAS 46,37 ---



Senioren vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Daphne van Zandvoort DAK 5:30,55 5:10,00



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Anne van de Wiel AV Sprint 14,39 -1.7 m/s14,17
2 Myke van de Wiel AV Sprint 14,92 -1.7 m/s14,28
3 Suzanne Janssens AV Passaat 16,95 -1.7 m/s15,45



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Audrey de Beule Zeeland 8,60 9,65



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Myke van de Wiel AV Sprint 38,91 42,71
2 Anne van de Wiel AV Sprint 32,60 40,66
3 Himsha Dillen Belgie 31,34 35,00
4 Audrey de Beule Zeeland 27,92 29,51
5 Mariëlle Jonkers AV Sprint 22,87 24,00



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Suzanne Janssens AV Passaat 1,40 1,50



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Beccy Linsen AV Attila 2,00 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eva Bastmeijer Eindhoven 6,02 6,21
2 Anne van de Wiel AV Sprint 5,60 5,68
3 Myke van de Wiel AV Sprint 5,51 5,87