Uitslagen Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 3 [2015]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dennis Reniers Hellas Utr...JC Team 1 12,60 +0.0 m/s--- 728
2 Sjors Verbeek AV Phoenix JC 12,65 +0.0 m/s--- 720
3 Indy Wekker U-Track JC Team 1 12,83 +0.0 m/s--- 693
4 Niels Warnaar AV Clytoneus JC 12,88 +0.0 m/s--- 686
5 Koen van Perse Hellas Utr...JC Team 1 12,91 +0.0 m/s--- 681
6 Tom de Graaf VAV JC 13,13 +0.0 m/s--- 650
7 Chaske van...ijnsoever Hellas Utr...JC Team 1 13,20 +0.0 m/s--- 0
8 Bas Davids VAV JC 13,59 +0.0 m/s--- 587
9 Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 13,87 +0.0 m/s--- 550
10 Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus JC 14,05 +0.0 m/s--- 528
11 Pelle Topper U-Track JC Team 1 14,09 +0.0 m/s--- 523
12 Teun Mourits VAV JC 14,22 +0.0 m/s--- 0
13 Alexander Meijkamp Hellas Utr...JC Team 2 14,39 +0.0 m/s--- 487
14 Silvan Klok Hellas Utr...JC Team 2 14,56 +0.0 m/s--- 467
15 Matteo Bos AV Zuidwal JC Team 1 14,91 +0.0 m/s--- 427
16 Ok de Kiefte AV Phoenix JC 15,19 +0.0 m/s--- 397
17 Thom Kofflard AV Atverni JC 15,64 +0.0 m/s--- 351
18 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 1 16,09 +0.0 m/s--- 307
19 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 16,89 +0.0 m/s--- 235
Luka Dik AV Atverni JC DNS --- 0
Tobias Robijn AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0
David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0
Jaap de Jager Hellas Utr...JC Team 3 DNS --- 0
Jaap Drukker U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Chaske van...ijnsoever Hellas Utr...JC Team 1 2:12,52 --- 750
2 Kristian van Keulen VAV JC 2:19,00 --- 673
3 Aaron Donker Hellas Utr...JC Team 1 2:19,50 --- 668
4 Jibbe Klumpenaar VAV JC 2:24,75 --- 611
5 Mojalefa Kloprogge AV Phoenix JC 2:24,78 --- 611
6 Tijs Olde VAV JC 2:24,87 --- 0
7 Ok de Kiefte AV Phoenix JC 2:25,29 --- 606
8 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 2:27,33 --- 0
9 Sjors Verbeek AV Phoenix JC 2:36,36 --- 0
10 Jelle van der Schoot U-Track JC Team 1 2:37,27 --- 492
11 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 2:38,48 --- 482
12 Nial van der Steeg AV Atverni JC 2:41,97 --- 452
13 Thom Kofflard AV Atverni JC 2:45,07 --- 427
14 Silvan Klok Hellas Utr...JC Team 2 2:48,38 --- 401
15 Thijs Straten Hellas Utr...JC Team 3 2:53,48 --- 364
16 Matteo Bos AV Zuidwal JC Team 1 2:58,25 --- 330
17 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 3:04,93 --- 286
Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Boet Hoitink U-Track JC Team 1 DNS --- 0
Samuel Klumpers U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Koen van Perse Hellas Utr...JC Team 1 14,90 +0.0 m/s--- 736
2 Stefan Pol U-Track JC Team 1 15,08 +0.0 m/s--- 718
3 Dennis Reniers Hellas Utr...JC Team 1 16,41 +0.0 m/s--- 601
4 Alexander Meijkamp Hellas Utr...JC Team 2 16,87 +0.0 m/s--- 565
5 Maurits van der Ziel VAV JC 17,18 +0.0 m/s--- 541
6 Aaron Donker Hellas Utr...JC Team 1 17,25 +0.0 m/s--- 0
7 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 17,48 +0.0 m/s--- 520
8 Sjors Verbeek AV Phoenix JC 17,80 +0.0 m/s--- 497
9 Tom de Pater VAV JC 17,89 +0.0 m/s--- 491
10 Tijs Olde VAV JC 18,44 +0.0 m/s--- 0
11 Floris Roest AV Phoenix JC 19,00 +0.0 m/s--- 420
12 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 1 20,34 +0.0 m/s--- 344
13 Thom Kofflard AV Atverni JC 21,52 +0.0 m/s--- 286
Luka Dik AV Atverni JC DNS --- 0
Jaap de Jager Hellas Utr...JC Team 3 DNS --- 0
Jaap Drukker U-Track JC Team 1 DNS --- 0
Jelle Meijer U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 0 --- 0
1 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 --- 0
1 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 --- 0
1 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 --- 0
1 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 49,82 670
1 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 0 51,73 649
1 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 0 52,13 635
1 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 55,20 534
1 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kristian van Keulen VAV JC 40,29 --- 644
2 Tim van Enk AV Phoenix JC 33,14 --- 543
3 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 31,61 --- 520
4 Floris Roest AV Phoenix JC 28,69 --- 0
5 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 28,18 --- 467
6 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 1 27,69 --- 0
7 Jelle van der Schoot U-Track JC Team 1 21,70 --- 356
8 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 21,03 --- 0
9 Thijs Straten Hellas Utr...JC Team 3 20,45 --- 333
10 Tycho Velden AV Atverni JC 20,43 --- 332
11 Teun Mourits VAV JC 20,39 --- 0
12 Justin Barnar AV Clytoneus JC 19,24 --- 309
13 Tobias Robijn AV Zuidwal JC Team 2 14,88 --- 219
Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus JC --- ---
Jaap de Jager Hellas Utr...JC Team 3 --- ---
Jelle Meijer U-Track JC Team 1 --- ---



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Christian Vermeulen Hellas Utr...JC Team 1 31,37 --- 495
2 Tim van Enk AV Phoenix JC 28,15 --- 446
3 Maurits van der Ziel VAV JC 27,62 --- 438
4 Tycho Velden AV Atverni JC 24,55 --- 387
5 Sybren Kiewiet Hellas Utr...JC Team 1 23,73 --- 0
6 Max Duys AV Zuidwal JC Team 1 22,95 --- 360
7 Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 22,18 --- 0
8 Justin Barnar AV Clytoneus JC 20,71 --- 320
9 Niels Warnaar AV Clytoneus JC 18,48 --- 0
10 Tobias Robijn AV Zuidwal JC Team 2 15,88 --- 226
11 Bram Visser Hellas Utr...JC Team 3 12,12 --- 142
Joppe van Oorschot Hellas Utr...JC Team 2 DNS --- 0
Jaap Drukker U-Track JC Team 1 DNS --- 0
Kjell Tolsma VAV JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Dunc... Hetharia AV Phoenix JC 10,60 --- 551
2 Stefan Pol U-Track JC Team 1 10,36 --- 540
3 Daan Meier Hellas Utr...JC Team 1 9,80 --- 513
4 Kristian van Keulen VAV JC 9,75 --- 510
5 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 8,75 --- 460
6 Tycho Velden AV Atverni JC 8,38 --- 441
7 Niels Warnaar AV Clytoneus JC 7,85 --- 413
8 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 1 7,74 --- 0
9 Kjell Tolsma VAV JC 7,19 --- 0
10 Gijs Calis AV Zuidwal JC Team 1 6,55 --- 0
Boet Hoitink U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom de Graaf VAV JC 1,65 --- 741
2 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 1,55 --- 663
2 Stefan Pol U-Track JC Team 1 1,55 --- 663
4 Tijs Olde VAV JC 1,55 --- 0
5 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 1,50 --- 0
6 Daan Meier Hellas Utr...JC Team 1 1,50 --- 623
7 Silvan Klok Hellas Utr...JC Team 2 1,45 --- 582
8 Floris Roest AV Phoenix JC 1,40 --- 541
9 Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 1,35 --- 499
10 Twan de Koning Hellas Utr...JC Team 1 1,35 --- 0
10 Pelle Topper U-Track JC Team 1 1,35 --- 0
Luka Dik AV Atverni JC DNS --- 0
Bram Visser Hellas Utr...JC Team 3 --- ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Indy Wekker U-Track JC Team 1 5,23 +0.0 m/s--- 666
2 Koen van Perse Hellas Utr...JC Team 1 5,22 +0.0 m/s--- 664
2 Maurits van der Ziel VAV JC 5,22 +0.0 m/s--- 664
4 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 5,10 +0.0 m/s--- 640
5 Christian Vermeulen Hellas Utr...JC Team 1 4,97 +0.0 m/s--- 0
6 Robin Dunc... Hetharia AV Phoenix JC 4,62 +0.0 m/s--- 544
7 Bas Davids VAV JC 4,54 +0.0 m/s--- 0
8 Alexander Meijkamp Hellas Utr...JC Team 2 4,53 +0.0 m/s--- 525
9 Jeroen Miltenburg AV Atverni JC 4,46 +0.0 m/s--- 510
10 Kjell Hoogendoorn AV Clytoneus JC 4,41 +0.0 m/s--- 500
11 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 4,34 +0.0 m/s--- 0
12 Justin Barnar AV Clytoneus JC 3,79 +0.0 m/s--- 0
13 Tom Schoemaker AV Zuidwal JC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 344
14 Jasper vam den Berg Hellas Utr...JC Team 2 3,46 +0.0 m/s--- 0
15 Bram Visser Hellas Utr...JC Team 3 3,31 +0.0 m/s--- 280
16 Thijs Straten Hellas Utr...JC Team 3 3,29 +0.0 m/s--- 0
Jelle Meijer U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Isar Bonthuis VAV JD 11,38 +0.0 m/s--- 558
2 Jasper Bertrand Hellas Utr...JD Team 1 11,40 +0.0 m/s--- 555
3 Bart van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 11,45 +0.0 m/s--- 547
4 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 1 11,60 +0.0 m/s--- 525
5 Yanniek Asschert AV Atverni JD Team 1 11,71 +0.0 m/s--- 509
6 Mischa van...er Pluijm AV Phoenix JD Team 1 11,73 +0.0 m/s--- 506
7 Joël van Veen U-Track JD 11,89 +0.0 m/s--- 483
8 Steven van Luinen AV Clytone...JD Team 1 11,93 +0.0 m/s--- 477
8 Stan Atsma Hellas Utr...JD Team 1 11,93 +0.0 m/s--- 477
10 Henry van der Ziel VAV JD 11,94 +0.0 m/s--- 476
11 Jorrit van der Tol AV Clytone...JD Team 1 12,01 +0.0 m/s--- 466
12 Tim Raven AV Zuidwal JD Team 1 12,02 +0.0 m/s--- 465
13 Sjoerd Koenders Fit JD 12,28 +0.0 m/s--- 430
14 Max Veerman AV Phoenix JD Team 2 12,36 +0.0 m/s--- 419
15 Hugo Visser Fit JD 12,72 +0.0 m/s--- 374
16 Daniël Vink U-Track JD 12,80 +0.0 m/s--- 364
17 Jitse Viersen Hellas Utr...JD Team 2 12,81 +0.0 m/s--- 363
18 Daan Verduin Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,88 +0.0 m/s--- 354
19 Sybren Heijnen AV Phoenix JD Team 2 12,89 +0.0 m/s--- 353
20 Cain Rooke AV Atverni JD Team 2 12,98 +0.0 m/s--- 342
21 Teagan Hessels AV Atverni JD Team 2 13,04 +0.0 m/s--- 335
22 Daan Pieters AV Zuidwal JD Team 2 13,06 +0.0 m/s--- 333
23 David Brouwer-Munoz AV Phoenix JD Team 1 13,08 +0.0 m/s--- 330
24 Max Steenbergen Jeugd Atle...ATHLOI JD 13,17 +0.0 m/s--- 320
25 Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 13,31 +0.0 m/s--- 0
26 Felix Terwel AV Phoenix JD Team 2 13,33 +0.0 m/s--- 0
27 Pepijn Treffers AV Zuidwal JD Team 2 13,83 +0.0 m/s--- 248
28 Hielke van...er Schoot U-Track JD 13,90 +0.0 m/s--- 0
29 Tom Davids VAV JD 13,97 +0.0 m/s--- 0
30 Anton van Triest AV Clytone...JD Team 2 14,38 +0.0 m/s--- 193
31 Frank van der Leeden AV Clytone...JD Team 2 14,80 +0.0 m/s--- 153
Cas Dijkstra AV Phoenix JD Team 1 DNS --- 0
Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 1 DNS --- 0
Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Kai van Gaalen Hellas Utr...JD Team 1 DNS --- 0
Jos Helsloot Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jesse Fokkenrood AV Atverni JD Team 1 2:51,89 --- 772
2 Viggo Parol AV Atverni JD Team 1 2:59,15 --- 707
3 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 3:07,66 --- 637
4 Pablo Velt AV Atverni JD Team 1 3:08,15 --- 0
5 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 3:14,85 --- 582
6 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 3:15,76 --- 576
7 Kai van Gaalen Hellas Utr...JD Team 1 3:15,96 --- 574
8 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 3:20,62 --- 541
9 Roeland va...der Ploeg AV Clytone...JD Team 1 3:22,05 --- 532
10 Rick Aalberts VAV JD 3:23,61 --- 521
11 Marc van Burgel AV Atverni JD Team 2 3:24,28 --- 517
12 Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 2 3:24,95 --- 512
13 Jitse Viersen Hellas Utr...JD Team 2 3:27,28 --- 497
14 Bjorn Rispens U-Track JD 3:29,51 --- 483
15 Justin Sluijter Fit JD 3:32,89 --- 462
16 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 3:33,32 --- 0
17 Daan Verduin Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:38,51 --- 428
18 Hielke van...er Schoot U-Track JD 3:41,57 --- 411
19 Arend de Lignie U-Track JD 3:42,44 --- 0
20 Daan van Beek AV Phoenix JD Team 2 3:42,51 --- 405
20 Bjorn Hulsebos VAV JD 3:42,51 --- 405
22 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 3:47,36 --- 379
23 Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 3:47,49 --- 378
24 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 3:47,56 --- 0
25 Anton van Triest AV Clytone...JD Team 2 3:55,07 --- 339
26 Luuk Ligtvoet VAV JD 3:57,07 --- 0
27 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 3:57,71 --- 326
28 Ivo Straten Hellas Utr...JD Team 3 4:03,23 --- 299
29 Sam Bogers AV Phoenix JD Team 2 4:10,11 --- 268
30 Luuk Eikens Hellas Utr...JD Team 3 4:15,53 --- 245
31 Pepijn Treffers AV Zuidwal JD Team 2 4:21,76 --- 0
Cas Dijkstra AV Phoenix JD Team 1 DNF --- 0
Mischa van...er Pluijm AV Phoenix JD Team 1 DNF --- 0
Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 1 DNF --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Kai van Gaalen Hellas Utr...JD Team 1 12,12 +0.0 m/s--- 688
2 Peter de Kruyff Hellas Utr...JD Team 1 12,70 +0.0 m/s--- 620
3 Isar Bonthuis VAV JD 13,72 +0.0 m/s--- 514
4 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 1 13,87 +0.0 m/s--- 500
5 Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 15,55 +0.0 m/s--- 359
5 Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 15,55 +0.0 m/s--- 359
7 Simon Houtman VAV JD 15,76 +0.0 m/s--- 343
8 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 15,78 +0.0 m/s--- 342
9 Joël van Veen U-Track JD 15,89 +0.0 m/s--- 334
10 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 15,95 +0.0 m/s--- 0
11 Arend de Lignie U-Track JD 16,24 +0.0 m/s--- 310
12 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 1 16,31 +0.0 m/s--- 0
13 Mischa van...er Pluijm AV Phoenix JD Team 1 16,43 +0.0 m/s--- 297
14 Bart van Zandwijk AV Atverni JD Team 1 16,67 +0.0 m/s--- 0
15 Justin Sluijter Fit JD 16,70 +0.0 m/s--- 279
16 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 16,79 +0.0 m/s--- 273
17 Jorrit van der Tol AV Clytone...JD Team 1 17,15 +0.0 m/s--- 250
18 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 17,73 +0.0 m/s--- 216
19 Union Zwanink VAV JD 17,73 +0.0 m/s--- 0
20 Pim Blankerts AV Clytone...JD Team 2 17,86 +0.0 m/s--- 208
21 Roy van Meurs AV Atverni JD Team 2 18,29 +0.0 m/s--- 185
22 Johan Zomer AV Phoenix JD Team 2 18,46 +0.0 m/s--- 175
23 Yannick Brito Alves AV Phoenix JD Team 1 18,72 +0.0 m/s--- 162
23 Thom Kroon AV Zuidwal JD Team 2 18,72 +0.0 m/s--- 162
25 Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 18,94 +0.0 m/s--- 151
26 Sam Bogers AV Phoenix JD Team 2 19,03 +0.0 m/s--- 146
Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Wessel Mostert U-Track JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 42,01 672
1 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 45,62 476
1 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 0 47,06 475
1 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 47,51 459
1 U-Track JD (4x80m) U-Track - JJD 0 49,02 409
1 AV Clytoneus JD Team 1 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 49,65 339
1 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 0 49,70 387
1 AV Atverni JD Team 2 (4x80m) AV Atverni - JJD 0 50,30 369
1 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 51,41 336
1 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 51,63 329
1 AV Clytoneus JD Team 2 (4x80m) AV Clytoneus - JJD 0 55,19 233
1 AV Atverni JD Team 1 (4x80m) AV Atverni - JJD 0 DQ 0
1 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 0 DQ 0
1 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 40,43 --- 645
2 Peter de Kruyff Hellas Utr...JD Team 1 34,89 --- 568
3 Simon Houtman VAV JD 30,06 --- 496
4 Onno van Elburg VAV JD 25,96 --- 0
5 Ruben Rabouw Hellas Utr...JD Team 2 23,97 --- 396
6 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 23,62 --- 390
7 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 1 19,77 --- 320
8 Bjorn Rispens U-Track JD 19,28 --- 310
9 Daniel Berends AV Zuidwal JD Team 2 19,10 --- 307
10 Bink Boetius Jeugd Atle...ATHLOI JD 18,81 --- 301
11 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 18,38 --- 0
11 Pelle Jongerius Hellas Utr...JD Team 2 18,38 --- 0
13 Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 17,21 --- 269
14 Robin Vink U-Track JD 15,91 --- 0
15 Jouke van der Woud Fit JD 14,99 --- 222
16 Luuk Eikens Hellas Utr...JD Team 3 14,95 --- 221
17 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 13,49 --- 0
18 Felix Terwel AV Phoenix JD Team 2 13,41 --- 186
19 Ivo Straten Hellas Utr...JD Team 3 11,60 --- 0
20 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 8,57 --- 0
Jeroen Visser AV Atverni JD Team 2 --- ---
Thomas Ligter AV Zuidwal JD Team 2 --- ---



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Veldpaus AV Phoenix JD Team 1 22,31 --- 349
2 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 22,16 --- 346
3 Teun Calis AV Zuidwal JD Team 2 17,80 --- 265
4 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 1 17,51 --- 259
5 Bjorn Hulsebos VAV JD 16,62 --- 241
6 Jules Mallens AV Phoenix JD Team 1 15,96 --- 0
7 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 15,36 --- 0
8 Onno van Elburg VAV JD 15,27 --- 0
9 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 15,26 --- 213
10 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 1 15,20 --- 0
11 Jouke van der Woud Fit JD 13,70 --- 178
12 Daniël Vink U-Track JD 13,59 --- 176
13 Marijn de Vries AV Clytone...JD Team 1 12,32 --- 146
14 Teagan Hessels AV Atverni JD Team 2 11,68 --- 131
15 Ruben Bruins Jeugd Atle...ATHLOI JD 11,10 --- 117
16 Johan Zomer AV Phoenix JD Team 2 11,05 --- 115
17 Daan van Beek AV Phoenix JD Team 2 10,94 --- 0
18 Cuno van den Eijnde AV Clytone...JD Team 2 10,61 --- 104
19 Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 8,69 --- 0
Robin Vink U-Track JD --- ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vincent Bosman AV Atverni JD Team 1 9,21 --- 484
2 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 8,72 --- 459
3 Ruben Rabouw Hellas Utr...JD Team 2 8,01 --- 422
4 Willem Vlasblom Hellas Utr...JD Team 1 7,31 --- 383
5 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JD Team 2 7,23 --- 0
6 Teun Calis AV Zuidwal JD Team 2 7,18 --- 376
7 Sjoerd Koenders Fit JD 6,74 --- 351
8 Rick Aalberts VAV JD 6,60 --- 342
9 Frans de Nooij U-Track JD 6,53 --- 338
10 Jouke Hitman U-Track JD 6,42 --- 0
11 Steven van Luinen AV Clytone...JD Team 1 5,77 --- 292
12 Johan Zomer AV Phoenix JD Team 2 5,73 --- 289
13 David Brouwer-Munoz AV Phoenix JD Team 1 5,68 --- 286
14 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 1 5,65 --- 0
15 Pim Blankerts AV Clytone...JD Team 2 5,18 --- 253
16 Joop Epping AV Clytone...JD Team 2 4,83 --- 0
17 Marijn de Vries AV Clytone...JD Team 1 4,80 --- 0
18 Yannick Brito Alves AV Phoenix JD Team 1 4,64 --- 0
19 Cain Rooke AV Atverni JD Team 2 4,62 --- 215
20 Roy van Meurs AV Atverni JD Team 2 4,52 --- 0
21 Tom Davids VAV JD 4,51 --- 0
22 Ivo Straten Hellas Utr...JD Team 3 4,05 --- 173
23 Ruben Bruins Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,04 --- 172
24 Max Steenbergen Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,93 --- 0
Jos Helsloot Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isar Bonthuis VAV JD 1,50 --- 623
2 Jur Delissen AV Phoenix JD Team 1 1,40 --- 541
2 Wouter Benschop AV Atverni JD Team 1 1,40 --- 541
2 Pelle Jongerius Hellas Utr...JD Team 2 1,40 --- 541
2 Jasper Bertrand Hellas Utr...JD Team 1 1,40 --- 541
6 Camiel Colen Hellas Utr...JD Team 1 1,40 --- 0
7 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 1,35 --- 499
8 Tristan de Bree AV Atverni JD Team 2 1,30 --- 462
9 Max Veerman AV Phoenix JD Team 2 1,25 --- 426
9 Teun Calis AV Zuidwal JD Team 2 1,25 --- 426
9 Bink Boetius Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,25 --- 426
12 Jules Mallens AV Phoenix JD Team 1 1,20 --- 0
12 Aaron Hoogenboom AV Atverni JD Team 1 1,20 --- 0
12 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 1 1,20 --- 0
15 Arend de Lignie U-Track JD 1,20 --- 389
16 Union Zwanink VAV JD 1,20 --- 0
17 Joop Epping AV Clytone...JD Team 2 1,15 --- 352
17 Pepijn van Diggelen AV Clytone...JD Team 1 1,15 --- 352
19 Sam Relyveld AV Atverni JD Team 2 1,10 --- 0
Ricardo M...lkerweerd AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Jos Helsloot Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0
Luuk Eikens Hellas Utr...JD Team 3 --- ---
Jouke Hitman U-Track JD --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 1 4,47 +0.0 m/s--- 512
2 Stan Atsma Hellas Utr...JD Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 474
3 Bas Brouwer AV Atverni JD Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 470
4 Tim Consemulder Hellas Utr...JD Team 1 4,15 +0.0 m/s--- 0
5 Bjorn van der Velden Hellas Utr...JD Team 2 4,09 +0.0 m/s--- 436
6 Joël van Veen U-Track JD 3,91 +0.0 m/s--- 400
7 Roeland va...der Ploeg AV Clytone...JD Team 1 3,87 +0.0 m/s--- 392
8 Henry van der Ziel VAV JD 3,84 +0.0 m/s--- 386
9 Hugo Visser Fit JD 3,65 +0.0 m/s--- 348
10 Sybren Heijnen AV Phoenix JD Team 2 3,47 +0.0 m/s--- 312
11 David Brouwer-Munoz AV Phoenix JD Team 1 3,46 +0.0 m/s--- 310
12 Felix Terwel AV Phoenix JD Team 2 3,37 +0.0 m/s--- 0
13 Gosin Meerens AV Atverni JD Team 2 3,05 +0.0 m/s--- 228
14 Luuk Ligtvoet VAV JD 3,05 +0.0 m/s--- 0
15 Daan Pieters AV Zuidwal JD Team 2 2,96 +0.0 m/s--- 210
16 Marijn de Vries AV Clytone...JD Team 1 2,90 +0.0 m/s--- 0
17 Frank van der Leeden AV Clytone...JD Team 2 2,84 +0.0 m/s--- 186
Thomas Ligter AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0
Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 1 DNS --- 0
Wessel Mostert U-Track JD DNS --- 0
Yanniek Asschert AV Atverni JD Team 1 --- ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar U-Track MC Team 1 10,37 +0.0 m/s--- 729
2 Thirza Verkerk U-Track MC Team 1 10,58 +0.0 m/s--- 691
3 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 1 11,14 +0.0 m/s--- 0
4 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 11,21 +0.0 m/s--- 585
5 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 11,31 +0.0 m/s--- 569
5 Dunya van Zanten VAV MC 11,31 +0.0 m/s--- 569
7 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 11,52 +0.0 m/s--- 537
8 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 11,55 +0.0 m/s--- 532
9 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 11,63 +0.0 m/s--- 520
10 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 11,66 +0.0 m/s--- 516
11 An Mei van Dam U-Track MC Team 2 11,70 +0.0 m/s--- 510
12 Sharon Lansing AV Clytoneus MC 11,83 +0.0 m/s--- 491
13 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 11,87 +0.0 m/s--- 0
14 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 12,06 +0.0 m/s--- 459
15 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 12,22 +0.0 m/s--- 0
16 Anne van Gils AV Phoenix MC 12,23 +0.0 m/s--- 436
17 Ester van Beek VAV MC 12,24 +0.0 m/s--- 435
18 Wiep Fokker Fit MC 12,30 +0.0 m/s--- 427
18 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 12,30 +0.0 m/s--- 427
20 Elke Roukema Hellas Utr...MC Team 2 12,37 +0.0 m/s--- 418
21 Pleun Klein Fit MC 12,38 +0.0 m/s--- 417
22 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 12,43 +0.0 m/s--- 410
23 Dagmar van Stigt VAV MC 12,56 +0.0 m/s--- 0
24 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 12,60 +0.0 m/s--- 0
25 Esther Spruit AV Phoenix MC 12,64 +0.0 m/s--- 0
26 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 13,40 +0.0 m/s--- 0
Marit Hennink Fit MC DNS --- 0
Nikita Wesker U-Track MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ynte Biemans AV Atverni MC 3:08,68 --- 629
2 Joy de Bruijne AV Atverni MC 3:12,85 --- 597
3 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 3:15,79 --- 575
4 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 3:19,73 --- 547
5 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:20,06 --- 545
5 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 3:20,06 --- 545
7 Loes Brand AV Atverni MC 3:20,71 --- 0
8 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 3:21,13 --- 538
9 Femke Brouwer AV Phoenix MC 3:21,22 --- 537
10 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 3:21,83 --- 533
11 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3:23,49 --- 522
12 Nynke Hazewindus Fit MC 3:33,51 --- 458
13 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 3:34,91 --- 450
14 Hanneke Dekker VAV MC 3:37,68 --- 433
15 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 3:38,63 --- 0
16 Emma Goes U-Track MC Team 1 3:48,37 --- 374
17 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3:58,99 --- 320
18 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 4:14,15 --- 0
19 Elise van Berlo VAV MC 4:16,41 --- 241
20 Puck Mekel AV Phoenix MC 4:18,83 --- 231



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 12,97 +0.0 m/s--- 591
2 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 13,61 +0.0 m/s--- 525
3 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 13,84 +0.0 m/s--- 503
4 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 13,92 +0.0 m/s--- 495
5 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 14,16 +0.0 m/s--- 473
6 Blanca van Haaren Fit MC 14,37 +0.0 m/s--- 455
7 Femke Brouwer AV Phoenix MC 15,01 +0.0 m/s--- 401
8 Cheyenne Spies VAV MC 15,05 +0.0 m/s--- 398
9 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 15,57 +0.0 m/s--- 357
10 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 15,66 +0.0 m/s--- 0
11 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 15,90 +0.0 m/s--- 333
12 Esther Spruit AV Phoenix MC 15,93 +0.0 m/s--- 331
13 Hanneke Dekker VAV MC 15,99 +0.0 m/s--- 327
14 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 16,05 +0.0 m/s--- 0
15 Sarah Verkerk U-Track MC Team 1 16,19 +0.0 m/s--- 313
16 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 16,53 +0.0 m/s--- 290
17 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 16,58 +0.0 m/s--- 287
18 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 16,74 +0.0 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 0 --- 0
1 AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 --- 0
1 U-Track MC Team 1 (4x80m) U-Track - MJC 0 40,98 718
1 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 0 44,04 537
1 AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 44,16 583
1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 44,41 573
9 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 0 44,73 560
10 U-Track MC Team 2 (4x80m) U-Track - MJC 0 45,16 544
1 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 45,94 515
11 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 0 46,32 451
1 AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 0 48,32 432



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Siham Chaout U-Track MC Team 1 24,28 --- 402
2 An Mei van Dam U-Track MC Team 2 23,19 --- 383
3 Sanne de Bree AV Atverni MC 22,69 --- 374
4 Femke Beernink AV Phoenix MC 22,43 --- 369
5 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 20,10 --- 0
6 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 19,76 --- 319
7 Hanneke Dekker VAV MC 18,92 --- 303
8 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 18,83 --- 301
9 Maijke Huibers VAV MC 16,98 --- 0
10 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 15,92 --- 0
11 Wiep Fokker Fit MC 15,40 --- 231
12 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 13,90 --- 197
13 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 13,37 --- 185
14 Puck Mekel AV Phoenix MC 13,20 --- 0
15 Sharon Lansing AV Clytoneus MC 12,57 --- 166
16 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 9,55 --- 0
17 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 8,58 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 26,77 --- 424
2 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 25,58 --- 405
3 Esther Spruit AV Phoenix MC 21,11 --- 327
4 Lysa Ngouateu Hellas Utr...MC Team 1 21,11 --- 0
5 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 20,40 --- 314
6 Sanne de Bree AV Atverni MC 20,36 --- 314
7 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 20,34 --- 0
8 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 2 20,34 --- 313
9 Cheyenne Spies VAV MC 20,33 --- 313
10 Dagmar van Stigt VAV MC 16,14 --- 0
11 Anne van Gils AV Phoenix MC 16,10 --- 0
12 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 15,47 --- 217
13 Danique de Valk AV Clytoneus MC 15,41 --- 216
14 Wiep Fokker Fit MC 14,87 --- 204
15 Bernice van Slagmaat AV Clytoneus MC 13,71 --- 0
16 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 11,18 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0
Nikita Wesker U-Track MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 11,15 --- 576
2 Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 9,80 --- 513
3 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 9,35 --- 491
4 Maijke Huibers VAV MC 9,07 --- 477
5 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 8,77 --- 461
6 Blanca van Haaren Fit MC 8,22 --- 433
7 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 8,09 --- 0
8 Amy van der Werken VAV MC 8,05 --- 0
9 Lysa Ngouateu Hellas Utr...MC Team 1 8,04 --- 0
10 Femke Beernink AV Phoenix MC 8,03 --- 423
11 Anne van Gils AV Phoenix MC 7,98 --- 0
12 Siham Chaout U-Track MC Team 1 7,60 --- 0
13 Elke Roukema Hellas Utr...MC Team 2 6,85 --- 357
14 Danique de Valk AV Clytoneus MC 6,80 --- 0
15 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 6,72 --- 349
16 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 6,25 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 1,50 --- 623
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 1,50 --- 623
1 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 1,50 --- 623
1 Jolein Buijs VAV MC 1,50 --- 623
5 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 1,35 --- 499
5 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 1,35 --- 499
5 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 2 1,35 --- 499
8 Femke Brouwer AV Phoenix MC 1,30 --- 462
9 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 1,30 --- 0
9 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 1,30 --- 0
9 Amy van der Werken VAV MC 1,30 --- 0
12 Marit Hennink Fit MC 1,25 --- 426
Carlijn Zwart AV Phoenix MC DNS --- 0
Levie Bettonviel Fit MC DNS --- 0
Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 5,03 +0.0 m/s--- 627
2 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 4,85 +0.0 m/s--- 591
3 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 1 4,78 +0.0 m/s--- 576
4 Jolein Buijs VAV MC 4,76 +0.0 m/s--- 572
5 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 4,52 +0.0 m/s--- 523
6 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 4,19 +0.0 m/s--- 0
7 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 4,03 +0.0 m/s--- 424
8 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 4,01 +0.0 m/s--- 420
9 Sarah Verkerk U-Track MC Team 1 3,90 +0.0 m/s--- 0
10 Ester van Beek VAV MC 3,88 +0.0 m/s--- 0
11 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3,85 +0.0 m/s--- 388
12 Nynke Hazewindus Fit MC 3,64 +0.0 m/s--- 346
13 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 3,59 +0.0 m/s--- 0
14 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3,53 +0.0 m/s--- 324
15 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 3,23 +0.0 m/s--- 0
16 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 3,19 +0.0 m/s--- 256
17 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 2,97 +0.0 m/s--- 0
18 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 2,91 +0.0 m/s--- 0
19 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 2,69 +0.0 m/s--- 0
Pleun Klein Fit MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 N'ketia Seedo U-Track MD Team 1 8,26 +0.0 m/s--- 702
2 Sterre Buijs VAV MD 8,62 +0.0 m/s--- 624
3 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MD Team 1 8,78 +0.0 m/s--- 592
4 Maaike Heida AV Clytoneus MD 9,00 +0.0 m/s--- 549
5 Laura Schnell Hellas Utr...MD Team 1 9,05 +0.0 m/s--- 539
6 Destiny Daalderop U-Track MD Team 2 9,11 +0.0 m/s--- 528
7 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 9,18 +0.0 m/s--- 515
8 Marloes Bos AV Zuidwal MD Team 1 9,20 +0.0 m/s--- 512
9 Isis Hordijk Hellas Utr...MD Team 2 9,31 +0.0 m/s--- 492
10 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 9,46 +0.0 m/s--- 466
11 Romy Dannenburg AV Atverni MD Team 1 9,53 +0.0 m/s--- 454
12 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 1 9,54 +0.0 m/s--- 452
13 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 9,57 +0.0 m/s--- 0
14 Yael Verkerk U-Track MD Team 2 9,58 +0.0 m/s--- 445
15 Joanne van der Poel AV Phoenix MD Team 1 9,70 +0.0 m/s--- 426
16 Susanne Konings AV Phoenix MD Team 1 9,83 +0.0 m/s--- 405
17 Janaica Wessels AV Atverni MD Team 1 9,87 +0.0 m/s--- 398
18 Eline Kwakernaak VAV MD 10,02 +0.0 m/s--- 375
19 Emma Jacobs Hellas Utr...MD Team 2 10,11 +0.0 m/s--- 361
20 Charlotte Pluta AV Atverni MD Team 1 10,20 +0.0 m/s--- 0
21 Manouk Schouten AV Clytoneus MD 10,21 +0.0 m/s--- 346
22 Keet Rogh VAV MD 10,33 +0.0 m/s--- 0
23 Dianne Vendrig AV Atverni MD Team 2 10,37 +0.0 m/s--- 323
24 Fenne Liebrand AV Atverni MD Team 2 10,47 +0.0 m/s--- 309
25 Sam Bisschop AV Zuidwal MD Team 2 10,52 +0.0 m/s--- 302
26 Lotte Kortschot AV Phoenix MD Team 1 10,96 +0.0 m/s--- 0
26 Jente Vertegaal U-Track MD Team 2 10,96 +0.0 m/s--- 0
Laura van Buuren AV Atverni MD Team 2 DNS --- 0
Roos van der Linden U-Track MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anna Eikendal AV Atverni MD Team 1 3:06,70 --- 644
2 Lotte van Schaik AV Atverni MD Team 1 3:11,36 --- 608
3 Esra Zijderlaan AV Atverni MD Team 1 3:12,11 --- 0
4 Sara Schouten AV Atverni MD Team 2 3:12,50 --- 600
5 Carlijn de Bie AV Atverni MD Team 2 3:19,55 --- 549
6 Maud Kaarsgaren Fit MD 3:21,34 --- 536
7 Sanne Schouten AV Atverni MD Team 2 3:23,80 --- 0
8 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 3:24,93 --- 512
9 Guusje van der Vorst Hellas Utr...MD Team 1 3:24,96 --- 512
10 Keet Rogh VAV MD 3:32,74 --- 463
11 Hieke van Rijnsoever Hellas Utr...MD Team 1 3:38,23 --- 430
12 Rachel Muller VAV MD 3:42,55 --- 405
13 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 3:44,21 --- 396
14 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 3:44,68 --- 393
15 Maaike Heida AV Clytoneus MD 3:46,70 --- 382
16 Ines van den Berg AV Phoenix MD Team 1 3:48,24 --- 374
17 Emma Bout AV Zuidwal MD Team 1 3:51,38 --- 358
18 Marlon Plakke VAV MD 3:51,86 --- 0
19 Rixt Vos Jeugd Atle...ATHLOI MD 3:52,24 --- 353
20 Paula Lots U-Track MD Team 2 3:59,74 --- 316
21 Susanne Konings AV Phoenix MD Team 1 4:15,47 --- 0
22 Destiny Daalderop U-Track MD Team 2 4:25,61 --- 204
23 Ruby Tanck AV Zuidwal MD Team 2 4:29,42 --- 189
24 Jente Vertegaal U-Track MD Team 2 4:36,38 --- 0
25 Sam Bisschop AV Zuidwal MD Team 2 4:37,05 --- 161
Nienke Overgoor Hellas Utr...MD Team 2 DNF --- 0
Roos van der Linden U-Track MD Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijke va...den Broek Hellas Utr...MD Team 1 10,30 +0.0 m/s--- 568
2 Kira van den Ham Hellas Utr...MD Team 1 10,90 +0.0 m/s--- 493
3 Maaike Heida AV Clytoneus MD 11,56 +0.0 m/s--- 419
4 Loes Vogelaar Fit MD 11,83 +0.0 m/s--- 392
5 Marijn Kamerbeek U-Track MD Team 1 12,09 +0.0 m/s--- 366
6 Margot Weerd AV Zuidwal MD Team 1 12,60 +0.0 m/s--- 319
7 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 1 12,66 +0.0 m/s--- 314
8 Romy Dannenburg AV Atverni MD Team 1 12,72 +0.0 m/s--- 309
9 Luka Wagenvoort U-Track MD Team 2 12,84 +0.0 m/s--- 298
10 Nathalie Kruisinga VAV MD 13,08 +0.0 m/s--- 278
11 Jessy Enkelaar AV Atverni MD Team 1 13,11 +0.0 m/s--- 276
11 Lize Huisman U-Track MD Team 1 13,11 +0.0 m/s--- 276
13 Roos van der Linden U-Track MD Team 1 13,20 +0.0 m/s--- 0
14 Suus Warmelts AV Phoenix MD Team 1 13,38 +0.0 m/s--- 254
15 Merle Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 13,56 +0.0 m/s--- 240
16 Else Smit Jeugd Atle...ATHLOI MD 13,60 +0.0 m/s--- 237
17 Dana Rincon Ruiters AV Phoenix MD Team 1 13,61 +0.0 m/s--- 236
18 Emma Jacobs Hellas Utr...MD Team 2 13,83 +0.0 m/s--- 220
19 Emma Bout AV Zuidwal MD Team 1 13,90 +0.0 m/s--- 0
20 Yael Verkerk U-Track MD Team 2 14,03 +0.0 m/s--- 205
21 Merit Bouwmeester AV Zuidwal MD Team 2 14,06 +0.0 m/s--- 203
22 Ines van den Berg AV Phoenix MD Team 1 14,08 +0.0 m/s--- 0
23 Manouk Schouten AV Clytoneus MD 14,46 +0.0 m/s--- 176
24 Merel Kuper AV Atverni MD Team 1 14,91 +0.0 m/s--- 0
25 Emma Verbeek VAV MD 15,58 +0.0 m/s--- 106
Fenne Liebrand AV Atverni MD Team 2 DNS --- 0
Laura van Buuren AV Atverni MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Atverni MD Team 2 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 --- 0
1 AV Clytoneus MD (4x60m) AV Clytoneus - MJD 0 --- 0
1 AV Phoenix MD Team 2 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 --- 0
1 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD (4x60m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD 0 --- 0
1 Hellas Utrecht MD Team 1 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 32,90 670
11 U-Track MD Team 1 (4x60m) U-Track - MJD 0 33,42 642
1 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 34,79 572
1 VAV MD (4x60m) VAV - MJD 0 35,35 545
1 U-Track MD Team 2 (4x60m) U-Track - MJD 0 35,90 519
12 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 0 37,03 469
1 AV Phoenix MD Team 1 (4x60m) AV Phoenix - MJD 0 37,47 450
13 Hellas Utrecht MD Team 2 (4x60m) Hellas Utrecht - MJD 0 37,93 431
14 AV Atverni MD Team 1 (4x60m) AV Atverni - MJD 0 37,97 429
1 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 38,24 418



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 32,87 --- 539
2 Sterre de Vries Hellas Utr...MD Team 1 21,28 --- 348
3 Sanne van Enk AV Phoenix MD Team 1 17,89 --- 283
4 Else Smit Jeugd Atle...ATHLOI MD 14,69 --- 215
5 N'ketia Seedo U-Track MD Team 1 13,54 --- 189
6 Merit Bouwmeester AV Zuidwal MD Team 2 11,85 --- 149
7 Dewi van Onselen AV Atverni MD Team 2 11,73 --- 146
8 Mila Hoogvliet U-Track MD Team 1 11,61 --- 0
9 Mirthe de Raadt AV Zuidwal MD Team 2 11,16 --- 0
10 Kirsten Klein Holte Fit MD 11,05 --- 128
11 Daantje Mekel AV Phoenix MD Team 1 10,56 --- 0
12 Janaica Wessels AV Atverni MD Team 1 9,96 --- 100
13 Evi Wolters Hellas Utr...MD Team 2 9,92 --- 99