Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 U-Track MC Team 1 U-Track - MJC 9 6457
2 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 7 6302
3 AV Zuidwal MC Team 1 AV Zuidwal - MJC 8 5832
4 AV Atverni MC AV Atverni - MJC 8 5338
5 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC 10 5299
6 VAV MC VAV - MJC 9 5228
7 AV Phoenix MC AV Phoenix - MJC 6 4315
8 Fit MC Fit - MJC 6 3848
9 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 5 3668
10 U-Track MC Team 2 U-Track - MJC 4 2081
11 AV Zuidwal MC Team 2 AV Zuidwal - MJC 2 658

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janine Verhaar U-Track MC Team 1 10,37 +0.0 m/s--- 729
2 Thirza Verkerk U-Track MC Team 1 10,58 +0.0 m/s--- 691
3 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 1 11,14 +0.0 m/s--- 0
4 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 11,21 +0.0 m/s--- 585
5 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 11,31 +0.0 m/s--- 569
5 Dunya van Zanten VAV MC 11,31 +0.0 m/s--- 569
7 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 11,52 +0.0 m/s--- 537
8 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 11,55 +0.0 m/s--- 532
9 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 11,63 +0.0 m/s--- 520
10 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 11,66 +0.0 m/s--- 516
11 An Mei van Dam U-Track MC Team 2 11,70 +0.0 m/s--- 510
12 Sharon Lansing AV Clytoneus MC 11,83 +0.0 m/s--- 491
13 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 11,87 +0.0 m/s--- 0
14 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 12,06 +0.0 m/s--- 459
15 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 12,22 +0.0 m/s--- 0
16 Anne van Gils AV Phoenix MC 12,23 +0.0 m/s--- 436
17 Ester van Beek VAV MC 12,24 +0.0 m/s--- 435
18 Wiep Fokker Fit MC 12,30 +0.0 m/s--- 427
18 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 12,30 +0.0 m/s--- 427
20 Elke Roukema Hellas Utr...MC Team 2 12,37 +0.0 m/s--- 418
21 Pleun Klein Fit MC 12,38 +0.0 m/s--- 417
22 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 12,43 +0.0 m/s--- 410
23 Dagmar van Stigt VAV MC 12,56 +0.0 m/s--- 0
24 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 12,60 +0.0 m/s--- 0
25 Esther Spruit AV Phoenix MC 12,64 +0.0 m/s--- 0
26 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 13,40 +0.0 m/s--- 0
Marit Hennink Fit MC DNS --- 0
Nikita Wesker U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ynte Biemans AV Atverni MC 3:08,68 --- 629
2 Joy de Bruijne AV Atverni MC 3:12,85 --- 597
3 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 3:15,79 --- 575
4 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 3:19,73 --- 547
5 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:20,06 --- 545
5 Aniek Barbier Hellas Utr...MC Team 1 3:20,06 --- 545
7 Loes Brand AV Atverni MC 3:20,71 --- 0
8 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 3:21,13 --- 538
9 Femke Brouwer AV Phoenix MC 3:21,22 --- 537
10 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 3:21,83 --- 533
11 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 3:23,49 --- 522
12 Nynke Hazewindus Fit MC 3:33,51 --- 458
13 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 3:34,91 --- 450
14 Hanneke Dekker VAV MC 3:37,68 --- 433
15 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 3:38,63 --- 0
16 Emma Goes U-Track MC Team 1 3:48,37 --- 374
17 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3:58,99 --- 320
18 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 4:14,15 --- 0
19 Elise van Berlo VAV MC 4:16,41 --- 241
20 Puck Mekel AV Phoenix MC 4:18,83 --- 231

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 12,97 +0.0 m/s--- 591
2 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 13,61 +0.0 m/s--- 525
3 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 13,84 +0.0 m/s--- 503
4 Bente Schalkx Hellas Utr...MC Team 1 13,92 +0.0 m/s--- 495
5 Charlotte Hagen AV Clytoneus MC 14,16 +0.0 m/s--- 473
6 Blanca van Haaren Fit MC 14,37 +0.0 m/s--- 455
7 Femke Brouwer AV Phoenix MC 15,01 +0.0 m/s--- 401
8 Cheyenne Spies VAV MC 15,05 +0.0 m/s--- 398
9 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 15,57 +0.0 m/s--- 357
10 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 15,66 +0.0 m/s--- 0
11 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 15,90 +0.0 m/s--- 333
12 Esther Spruit AV Phoenix MC 15,93 +0.0 m/s--- 331
13 Hanneke Dekker VAV MC 15,99 +0.0 m/s--- 327
14 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 16,05 +0.0 m/s--- 0
15 Sarah Verkerk U-Track MC Team 1 16,19 +0.0 m/s--- 313
16 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 16,53 +0.0 m/s--- 290
17 Tessa van Breukelen AV Atverni MC 16,58 +0.0 m/s--- 287
18 Anne Geytenbeek U-Track MC Team 1 16,74 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Siham Chaout U-Track MC Team 1 24,28 --- 402
2 An Mei van Dam U-Track MC Team 2 23,19 --- 383
3 Sanne de Bree AV Atverni MC 22,69 --- 374
4 Femke Beernink AV Phoenix MC 22,43 --- 369
5 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 20,10 --- 0
6 Samar Ahmed Hellas Utr...MC Team 1 19,76 --- 319
7 Hanneke Dekker VAV MC 18,92 --- 303
8 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 18,83 --- 301
9 Maijke Huibers VAV MC 16,98 --- 0
10 Sophie Clevett AV Zuidwal MC Team 1 15,92 --- 0
11 Wiep Fokker Fit MC 15,40 --- 231
12 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 13,90 --- 197
13 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 13,37 --- 185
14 Puck Mekel AV Phoenix MC 13,20 --- 0
15 Sharon Lansing AV Clytoneus MC 12,57 --- 166
16 Marjolein ...n Breugel AV Clytoneus MC 9,55 --- 0
17 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 8,58 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 26,77 --- 424
2 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 25,58 --- 405
3 Esther Spruit AV Phoenix MC 21,11 --- 327
4 Lysa Ngouateu Hellas Utr...MC Team 1 21,11 --- 0
5 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 20,40 --- 314
6 Sanne de Bree AV Atverni MC 20,36 --- 314
7 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 20,34 --- 0
8 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 2 20,34 --- 313
9 Cheyenne Spies VAV MC 20,33 --- 313
10 Dagmar van Stigt VAV MC 16,14 --- 0
11 Anne van Gils AV Phoenix MC 16,10 --- 0
12 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 15,47 --- 217
13 Danique de Valk AV Clytoneus MC 15,41 --- 216
14 Wiep Fokker Fit MC 14,87 --- 204
15 Bernice van Slagmaat AV Clytoneus MC 13,71 --- 0
16 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 11,18 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0
Nikita Wesker U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 11,15 --- 576
2 Evelijn van Hilten AV Clytoneus MC 9,80 --- 513
3 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 9,35 --- 491
4 Maijke Huibers VAV MC 9,07 --- 477
5 Lotte Smink Hellas Utr...MC Team 1 8,77 --- 461
6 Blanca van Haaren Fit MC 8,22 --- 433
7 Naomi Doves AV Zuidwal MC Team 1 8,09 --- 0
8 Amy van der Werken VAV MC 8,05 --- 0
9 Lysa Ngouateu Hellas Utr...MC Team 1 8,04 --- 0
10 Femke Beernink AV Phoenix MC 8,03 --- 423
11 Anne van Gils AV Phoenix MC 7,98 --- 0
12 Siham Chaout U-Track MC Team 1 7,60 --- 0
13 Elke Roukema Hellas Utr...MC Team 2 6,85 --- 357
14 Danique de Valk AV Clytoneus MC 6,80 --- 0
15 Dagmar Heijstee AV Atverni MC 6,72 --- 349
16 Madelief de Groot Hellas Utr...MC Team 2 6,25 --- 0
Pascalle Boom U-Track MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MC Team 1 1,50 --- 623
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 1,50 --- 623
1 Anyk Warmerdam U-Track MC Team 1 1,50 --- 623
1 Jolein Buijs VAV MC 1,50 --- 623
5 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 1,35 --- 499
5 Carlijn Helder AV Clytoneus MC 1,35 --- 499
5 Roos Verdegaal Hellas Utr...MC Team 2 1,35 --- 499
8 Femke Brouwer AV Phoenix MC 1,30 --- 462
9 Nadine de Vries AV Clytoneus MC 1,30 --- 0
9 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 1,30 --- 0
9 Amy van der Werken VAV MC 1,30 --- 0
12 Marit Hennink Fit MC 1,25 --- 426
Carlijn Zwart AV Phoenix MC DNS --- 0
Levie Bettonviel Fit MC DNS --- 0
Jenny Tchedjo U-Track MC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yara Linnekamp Hellas Utr...MC Team 1 5,03 +0.0 m/s--- 627
2 Lara Vedder AV Zuidwal MC Team 1 4,85 +0.0 m/s--- 591
3 Kellynsia Leerdam U-Track MC Team 1 4,78 +0.0 m/s--- 576
4 Jolein Buijs VAV MC 4,76 +0.0 m/s--- 572
5 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 4,52 +0.0 m/s--- 523
6 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 4,19 +0.0 m/s--- 0
7 Anahera Tahapary AV Clytoneus MC 4,03 +0.0 m/s--- 424
8 Chris van Meeuwen Hellas Utr...MC Team 2 4,01 +0.0 m/s--- 420
9 Sarah Verkerk U-Track MC Team 1 3,90 +0.0 m/s--- 0
10 Ester van Beek VAV MC 3,88 +0.0 m/s--- 0
11 Carlijn Zwart AV Phoenix MC 3,85 +0.0 m/s--- 388
12 Nynke Hazewindus Fit MC 3,64 +0.0 m/s--- 346
13 Liza van de Vooren Hellas Utr...MC Team 1 3,59 +0.0 m/s--- 0
14 Emma Tukker U-Track MC Team 2 3,53 +0.0 m/s--- 324
15 Laura Vleerlaag AV Atverni MC 3,23 +0.0 m/s--- 0
16 Celestina Visser AV Zuidwal MC Team 2 3,19 +0.0 m/s--- 256
17 Kiki Bruineman Hellas Utr...MC Team 2 2,97 +0.0 m/s--- 0
18 Josefien Robijn AV Zuidwal MC Team 2 2,91 +0.0 m/s--- 0
19 Maryam Sadeqi AV Clytoneus MC 2,69 +0.0 m/s--- 0
Pleun Klein Fit MC DNS --- 0